Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 217 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-27, 09:24   #6481
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

witam was dziewczynki nie mam dostepu do kompa i na razie was tylko czytam i czytam a naskroblasyscie duzo przez ten czas co mnie nie bylo

edzia198-mozesz mnie dopisac do wyliczanki termin operacji mam na 12 sierpnia

ninka-gratuluje i szybko wracaj do nas i sie chwal nowymi piersiatkami
__________________
żelusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA

Edytowane przez madlen666
Czas edycji: 2013-04-27 o 09:39
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 11:01   #6482
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dziewczyny dzięki za wszystkie rady

Wakacje już opłaciłam a e za naszą 4 to koszt w sumie cycków szkoda mi marnować tej kasy i cierpieć na wyjezdzie.

Operacje zrobie zaraz po powrocie czyli w polowie czerwca. Potem wyjazd szykuje mi sie dopiero we wrzesniu to zdaza sie zagoic i nie bede miala powiklan

rozmawialam z chirurg ona odradza mi jak wy wakacje, takze juz sie przepisalam.

w pracy najwyzej powiem ze mam guza w piersi i musze operowac i tydzien wezme zwolnienia a potem jakos sie przemecze

no i wybralam pod miesien skoro ma byc trwały efekt szkoda by było to tracić

jesteście przecudne ))) jeszcze raz dzięki!!!!

Edytowane przez ladybarque
Czas edycji: 2013-04-27 o 11:03
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 11:56   #6483
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

ladybarque podjęłaś słuszne decyzje
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 12:10   #6484
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

w sumie to nawet bardzo nie oszukam - urosną mi dwa piękne wielkie "guzy"
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 13:21   #6485
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ninka28 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny witam się z rana bo spać nie mogę przez piersiątka i mojego synka kurcze mam pytanko do was kochane czy stanik pooperacyjny może być za mały bo mój mi tak uciska szwy że aż płakać mi się chce nie mogę spać przez to w dzień jest w miarę ok bo tak o tym nie myślę i chyba dlatego mnie tak nie boli ale noc jest straszna boję się że jak ten stanik tak mi uciska to się blizny nie zagoją
no a drugi powód mój synuś starszy ostatnio ma jakieś histerie takie że nie można go uspokoić budzi się i jest jeden wielki ryk krzyk i tylko mama jakaś masakra bo robi tak w nocy kilka razy i i nad ranem i nad ranem już wstaje nie ma spania
przepraszam że tak od rana same narzekania mimo wszystko miłej soboty
Staniczek może być za mały- jak jest za mały Mnie w taki ubrali po pierwszym zabiegu i jak pokazałam na zdjęciu szwów(więc po tygodniu) lekarzom co mi ten kaganiec robi szwem na piersi sami kazali już go nie zakładać. Ale dziury na gruczole pod brodawkami na obu piersiach zostały na obu piersiach w tym samym miejscu dokładnie pod szwem który mi się wrzynał- bardzo możliwe że właśnie od tego ucisku na początku, od barku krążenia w tych miejscach.
Staniczek musi być dopasowany i ścisły- ale to nie znaczy że ma być za mały. To jest różnica. Stanik nie może sprawiać bólu, nie może ranić ani powodować obtarć.
Boli Cię jeden szew czy oba? - sprawdź bo może jedną pierś masz mocniej spuchniętą, może coś się w jednej dzieje. I to nie staniczek jest za mały tylko pierś zrobiła się bardziej tkliwa i boląca. Zobacz co dzieje się z raną- czy np nie krwawi. Zmierz sobie gorączkę- jeśli bierzesz coś od bólu to zmierz temperaturę przed wzięciem leku.
Jeśli gniecie Cię guma od stanika i uwiera szew-zdejmij stanik i niech Tż spróbuje rozciągnąć ręcznie tą gumę potem załóż stanik i podłóż dodatkowo złożony gazik na szwy.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
w sumie to nawet bardzo nie oszukam - urosną mi dwa piękne wielkie "guzy"
no w sumie tak Dobrze zdecydowałaś i nie opalaj piersi na wakacjach- przed operacją skórze to nie pomoże.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 20:57   #6486
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Staniczek może być za mały- jak jest za mały Mnie w taki ubrali po pierwszym zabiegu i jak pokazałam na zdjęciu szwów(więc po tygodniu) lekarzom co mi ten kaganiec robi szwem na piersi sami kazali już go nie zakładać. Ale dziury na gruczole pod brodawkami na obu piersiach zostały na obu piersiach w tym samym miejscu dokładnie pod szwem który mi się wrzynał- bardzo możliwe że właśnie od tego ucisku na początku, od barku krążenia w tych miejscach.
Staniczek musi być dopasowany i ścisły- ale to nie znaczy że ma być za mały. To jest różnica. Stanik nie może sprawiać bólu, nie może ranić ani powodować obtarć.
Boli Cię jeden szew czy oba? - sprawdź bo może jedną pierś masz mocniej spuchniętą, może coś się w jednej dzieje. I to nie staniczek jest za mały tylko pierś zrobiła się bardziej tkliwa i boląca. Zobacz co dzieje się z raną- czy np nie krwawi. Zmierz sobie gorączkę- jeśli bierzesz coś od bólu to zmierz temperaturę przed wzięciem leku.
Jeśli gniecie Cię guma od stanika i uwiera szew-zdejmij stanik i niech Tż spróbuje rozciągnąć ręcznie tą gumę potem załóż stanik i podłóż dodatkowo złożony gazik na szwy.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------


no w sumie tak Dobrze zdecydowałaś i nie opalaj piersi na wakacjach- przed operacją skórze to nie pomoże.
Mya dziękuję za odpowiedź, ciśnie mnie z dwóch stron tak samo i właśnie na szwach już zaglądałam pod gaziki czy nic się tam nie dzieje nie leci krew ani nie ma siniaków, odnoszę wrażenie jakby to właśnie ta guma mnie tak cisnęła i obcierała szwy
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 00:10   #6487
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ninka28 Pokaż wiadomość
Mya dziękuję za odpowiedź, ciśnie mnie z dwóch stron tak samo i właśnie na szwach już zaglądałam pod gaziki czy nic się tam nie dzieje nie leci krew ani nie ma siniaków, odnoszę wrażenie jakby to właśnie ta guma mnie tak cisnęła i obcierała szwy
Dobrze że sprawdziłaś- i świetnie że nic złego się nie dzieje. Spróbuj rozciągnąć trochę gumę w tych miejscach- to powinno pomóc

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

Nasza lista na niedzielę



martika25300 07.05 - 9
kolorowa 10.05 - 12
Edzia1985 11.05- 13
Kwiatuszekldn 26.06 - 59

madlen666 12.08- 105

Cytat:
Napisane przez madlen666 Pokaż wiadomość

edzia198-mozesz mnie dopisac do wyliczanki termin operacji mam na 12 sierpnia
Ja dopisałam bo mam dyżur na czas majówki Już ja Was wszystkie odprawię terminowo
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2013-04-28 o 00:13
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 01:05   #6488
arcenciel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 13
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cześć dziewczyny

Mam nadzieje ze bedziecie umialy mi doradzic w tej kwestii:

3tyg temu mialam zabieg wiec ciagle nosze stanik formujacy. Zaczely mi wyskakiwac krosty i robi sie ich coraz wiecej. Smaruje sudokremem ale nie pomaga. Mialyscie moze cos takiego bo sie zastanawiam czy jest to reakcja organizmu na ciagly ucisk czy powinnam sie zaczac niepokoic jakas infekcja? Jakimi kosmetykami/lekami to potraktowac?
Dzieki za odpowiedzi!
arcenciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 11:00   #6489
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za wszystkie rady

Wakacje już opłaciłam a e za naszą 4 to koszt w sumie cycków szkoda mi marnować tej kasy i cierpieć na wyjezdzie.

Operacje zrobie zaraz po powrocie czyli w polowie czerwca. Potem wyjazd szykuje mi sie dopiero we wrzesniu to zdaza sie zagoic i nie bede miala powiklan

rozmawialam z chirurg ona odradza mi jak wy wakacje, takze juz sie przepisalam.

w pracy najwyzej powiem ze mam guza w piersi i musze operowac i tydzien wezme zwolnienia a potem jakos sie przemecze

no i wybralam pod miesien skoro ma byc trwały efekt szkoda by było to tracić

jesteście przecudne ))) jeszcze raz dzięki!!!!
Super, a przede wszystkim rozsadna decyzja.
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 11:12   #6490
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ninka28 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny witam się z rana bo spać nie mogę przez piersiątka i mojego synka kurcze mam pytanko do was kochane czy stanik pooperacyjny może być za mały bo mój mi tak uciska szwy że aż płakać mi się chce nie mogę spać przez to w dzień jest w miarę ok bo tak o tym nie myślę i chyba dlatego mnie tak nie boli ale noc jest straszna boję się że jak ten stanik tak mi uciska to się blizny nie zagoją
no a drugi powód mój synuś starszy ostatnio ma jakieś histerie takie że nie można go uspokoić budzi się i jest jeden wielki ryk krzyk i tylko mama jakaś masakra bo robi tak w nocy kilka razy i i nad ranem i nad ranem już wstaje nie ma spania
przepraszam że tak od rana same narzekania mimo wszystko miłej soboty
Nie wiem ile ma Twoj synek ale mojej kolezanki synek jest w wieku mojego czyli 3 latka i ma tak samo ,normalnie tez sie meczy,dla mnie to normalka bo moj maly ma tak prawie od zawsze wiec ja nie wiem co to przespana noc moze melliske na noc mu zaparz jest taka fajna z pomarancza i jest naprawde dobra
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 11:17   #6491
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam Kochane
Jak tam plany na majówkę
Ostatnio coś pogoda się psuje;/
__________________
Mentor HP 400cc dr.M.M.K 2 styczeń 2013
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 13:13   #6492
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

ninka mnie guma ze stanika uciskała w miejscu, gdzie miałam dreny i też bolało. Wkładałam sobie w tamtym miejscu dwa płatki kosmetyczne pod gumę i pomagało trochę

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez arcenciel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mam nadzieje ze bedziecie umialy mi doradzic w tej kwestii:

3tyg temu mialam zabieg wiec ciagle nosze stanik formujacy. Zaczely mi wyskakiwac krosty i robi sie ich coraz wiecej. Smaruje sudokremem ale nie pomaga. Mialyscie moze cos takiego bo sie zastanawiam czy jest to reakcja organizmu na ciagly ucisk czy powinnam sie zaczac niepokoic jakas infekcja? Jakimi kosmetykami/lekami to potraktowac?
Dzieki za odpowiedzi!
Mi wyskoczyły takie jakby potówki, też miałam tego dość dużo, ale zeszło w końcu samo.

Edytowane przez unsafe_girl
Czas edycji: 2013-04-28 o 12:22
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:52   #6493
karola139
Raczkowanie
 
Avatar karola139
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 49
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam drogie Panie

4 czerwca mam zabieg powiększania piersi z podniesieniem gruczołu, mam pytanie, do Pań które sa po powiększaniu implantami firmy Nagor . Dokor zaproponowal mi implanty z rozmiarem numer 4 .(nie mam zielonego pojęcia ile ml jest w nich -doktor powiedział ze będzie takie porządne C ) Po przylozeniu implantu do piersi wydawaly mi się być zbyt male , dlatego tez zastanawiam się nad 5kami-te natomiast boje się ze będą za duże . Czy ktoras z Pan jest po zabiegu tymi implanatami?i jaki efekt osiagnelyscie? (chodzi mi o to czy implanty np wydawaly wam się rozniez za male jednak po operacji okazaly się odpowiednie lub odwrotnie)???

Z góry dzięki za odpowiedz
karola139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 21:31   #6494
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Ciekawi mnie tylko jeszcze czy ktoras z Was miala powikszane piersi wkladkami firmy Sebbin a nie Mentor?
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 22:11   #6495
arcenciel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 13
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Karola ja mam 350 z eurosilicone i doktorka mi mowila ze tez bede miala takie porzadne C. Nosiłam staniki 75C a mi powiedziala ze mam rozmiar A (przez obwód miseczki mają wieksze numeracje w stanikach). Jestem 3tyg po operacji i wydaja mi sie troche za male piersi ale maja z czasem byc wieksze bo w koncu skora sie rozciagnie przez co zwiekszy sie rozmiar. Docelowo bede nosila staniki E-F mimo ze okiem plastyka mam pelne C. Ja zdecydowalam sie zaufac lekarzowi jesli chodzilo o dobor rozmiaru. Mialam roznice w budowie piersi i teraz mam roznice w ksztalcie ale mam nadzieje ze z czasem sie dostosuja :/
arcenciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 06:33   #6496
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

mnie po op też strasznie dekold wysypało chrosta na chroście była nie ruszaj i nie drap ich bo zostana Ci blizny mi taki jeden wielki wyskoczył na piersi i niestety została blizna po nim ja miałam taki specjalny krem z la rosze na pryszcze to tym sobie smarowałam ale bez niczego powinno Ci pomału zejść wszystko tak samo miałam strasznie tłusta skórę wszystko pomalu zejdzie to chyba efekty narkozy



Cytat:
Napisane przez arcenciel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mam nadzieje ze bedziecie umialy mi doradzic w tej kwestii:

3tyg temu mialam zabieg wiec ciagle nosze stanik formujacy. Zaczely mi wyskakiwac krosty i robi sie ich coraz wiecej. Smaruje sudokremem ale nie pomaga. Mialyscie moze cos takiego bo sie zastanawiam czy jest to reakcja organizmu na ciagly ucisk czy powinnam sie zaczac niepokoic jakas infekcja? Jakimi kosmetykami/lekami to potraktowac?
Dzieki za odpowiedzi!


---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

u mnie kolejny postęp w pieriach już bardziej opadły i jeszcze bardziej zmiękły ta uparta pierś juz praktycznie dorównała tej dobrej chyba mi puszcza pod pachami te znieczulone miejsca ale coś obolewa ja pioersi miedzy mostkiem nie wiem czy się implanty rozpychaja i układaja czy co ale luzik od czasu do czasu coś zakuje nie mam jak zrobić zdjęć a tak chciałabym się Wam pochwalić cycuchami wczoraj miały już 2 m-ce no i co cała garderoba do wymiany wszystkie bluzki nie pasują nie mają dekoldu po prostu nie pasuja do obecnego stanu hehe no ale tak się wcześniej ubierałam jak się nic nie miało to trzeba było to zakryć
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 06:37   #6497
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Eh i poniedziałek.... ale takie tygodnie jak ten lubię bardzo zaczyna się, a właściwie to się kończy.

Ninka co do stanika to mnie też mocno obciskał, miałam nawet siniaki pod nim na plecach, ale po ok 10 dniach było znacznie lepiej, a teraz jest idealny. Chroń tylko szew.
U nas też synek miał różne nocne fazy... kilka tygodni przesypiał całe noce, następny miesiąc budził się po parę razy, miewał histerie, nie dawał się położyć u siebie... ehh... teraz ma prawie 4 lata i nadal się budzi w nocy - chce pić, idzie do łazienki, a ostatnio mówi, żeby go pilnować, bo duchy przyszły

Karola a podaj wymiary pod i w biuście. Dziewczyny może coś będą wiedzieć o rozmiarówce Nagora... Po przyłożeniu samego implantu do piersi niewiele można zobaczyć. Ja przymierzałam specjalne wkładki w biustonoszu, które dobrze odzwierciedlały rozmiar (mogłam założyć koszulkę i w miarę dokładnie ocenic potencjalne efekty danej wielkości implantu). Znając pojemność implantu można też zrobić sobie w domu test z woreczkiem wypełnionym wodą (tez wg mnie nieźle oddaje docelowy rozmiar).
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 07:24   #6498
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez karola139 Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie

4 czerwca mam zabieg powiększania piersi z podniesieniem gruczołu, mam pytanie, do Pań które sa po powiększaniu implantami firmy Nagor . Dokor zaproponowal mi implanty z rozmiarem numer 4 .(nie mam zielonego pojęcia ile ml jest w nich -doktor powiedział ze będzie takie porządne C ) Po przylozeniu implantu do piersi wydawaly mi się być zbyt male , dlatego tez zastanawiam się nad 5kami-te natomiast boje się ze będą za duże . Czy ktoras z Pan jest po zabiegu tymi implanatami?i jaki efekt osiagnelyscie? (chodzi mi o to czy implanty np wydawaly wam się rozniez za male jednak po operacji okazaly się odpowiednie lub odwrotnie)???

Z góry dzięki za odpowiedz
Jezeli po przymierzeniu wydaje sie zbyt maly to po operacji bedzie wydawal sie jeszcze mniejszy. Na nagorach sie nie znam . Moze sprawdz w tabelu nagora ile ml ta 4 ma.
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 09:27   #6499
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

hej dziewczyny staram się rozciągać tą gumę przy staniku i jest troszkę lepiej mam nadzieję że jak już jutro sciągne szwy to już będzie lepiej a i zauważyłam że jedna pierś jest większa i bardziej twarda to też normalne? matko swiksować można bo ciągle te cycuchy oglądam czy wszystko dobrze
gawisz, takaja mój synek ma 2,3 latka tak sobie pomyślałam że może on się tak zachowuje bo zabraliśmy mu smoka już na noc i może dlatego tak się zachowuje i ma te histerie bo jak spał ze smokiem to tego nie było a odkąd nie ma smoka to właśnie takie nocne niespodzianki robi chociaż w ciągu dnia też takie napady histerii, że tylko mama i koniec nikt inny nie może podejśc do niego

a majówka tuż tuż a ja w domku zostaje szkoda no ale mam cycuchy więc sobie jeszcze odbiję oby pogoda tylko była to chociaż jakiegoś grilla można zrobić miłego dzionka kobitki
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 10:59   #6500
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Proszę o dopisanie mnie do naszej operacyjnej listy na termin 12 czerwca modki
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:02   #6501
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

wrzuciłam zdjęcie cycuchów jak ściągne szwy to zrobię więcej
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 12:21   #6502
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ninka28 Pokaż wiadomość
wrzuciłam zdjęcie cycuchów jak ściągne szwy to zrobię więcej
nie przejmuj się że jedna pierś jest większa od drugiej każda dochodzi we własnym tepie a nie jednakowo jak to mój dr powiedział piersi to nie bliźniaczki i każda jest inna i inaczej dochodzi do siebie ja z 1 piersią też miałam problem i juz wszystko się unormowało to dopiero 5 dni jutro będziesz na zdjęciu szwów to dla uspokojenia siebie swpytaj dra to Ci wszystko wyjaśni
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 12:21   #6503
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam Was dziewczynki
Ninka byłam u Ciebie w albumie i super wyglądają Twoje okrąglaski Widać ze jedna troszkę większa ale daj im czas jeszcze swiezutkie są panienki i dojdą do siebie
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 13:15   #6504
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witajcie kobietki
Moje cycochy sa w planach na za rok a to dlatego, ze dali nam kredyt i wzielismy dom wiec bedziemy potrzebowac kasiorki na remont, meble i inne takie a jako, ze tyle czekalam to i jeszcze rok dam rade, w koncu dom wazniejszy niz wszystko inne, moglabym niby zrobic teraz ale ja musze byc dyspozycyjna w koncu tez bede remontowala hihi
Jak wcesniej sie ogarniemy to zrobie wczesniej a jak nie to rak dalam sobie w max
Nawet jakos zla nie jestem
Milego dnia wam zycze a ja lece sie pakowac x)
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 13:54   #6505
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez jusi84 Pokaż wiadomość
nie przejmuj się że jedna pierś jest większa od drugiej każda dochodzi we własnym tepie a nie jednakowo jak to mój dr powiedział piersi to nie bliźniaczki i każda jest inna i inaczej dochodzi do siebie ja z 1 piersią też miałam problem i juz wszystko się unormowało to dopiero 5 dni jutro będziesz na zdjęciu szwów to dla uspokojenia siebie swpytaj dra to Ci wszystko wyjaśni
no wy macie większe doświadczenie dziewczyny co i jak z cycuchami także jak was czytam to się trochę mniej denerwuję, że coś nie tak no jutro będę męczyć mojego kochanego doktorka niedługo to mnie znenawidzi że tak go męczę

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki
Ninka byłam u Ciebie w albumie i super wyglądają Twoje okrąglaski Widać ze jedna troszkę większa ale daj im czas jeszcze swiezutkie są panienki i dojdą do siebie
no na pewno to dopiero 5 dni a ja je i tak już kocham

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki
Moje cycochy sa w planach na za rok a to dlatego, ze dali nam kredyt i wzielismy dom wiec bedziemy potrzebowac kasiorki na remont, meble i inne takie a jako, ze tyle czekalam to i jeszcze rok dam rade, w koncu dom wazniejszy niz wszystko inne, moglabym niby zrobic teraz ale ja musze byc dyspozycyjna w koncu tez bede remontowala hihi
Jak wcesniej sie ogarniemy to zrobie wczesniej a jak nie to rak dalam sobie w max
Nawet jakos zla nie jestem
Milego dnia wam zycze a ja lece sie pakowac x)
super słońce gratuluję, a ten rok szybko zleci i zanim się obejrzysz cycuchy też będą
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:20   #6506
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Ja się ostatnio zastanawiałam czy mój mąż wytrzyma naszego pecha do niespodziewanych wydatków i nie powie stop dla moich cycuchow. Zapomniałam wam napisać ze oprócz komputera zepsutego przez syna doszło coś jeszcze mój mały łobuz pomagał przy trawniku i szczotka do zamiatania mu przeszkadzała i ja rzucił za siebie . Trafi w samochód i zbił przednia szybę w samochodzie . Pomyślałam ze mój mąż tego nie wytrzyma ale tak spokojnego po takiej akcji go dawno nie widziałam. Na szczęście zrobimy to z ubezpieczenia . Tylko żeby mój młody znów czegoś nie wywinał???
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 17:37   #6507
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio zastanawiałam czy mój mąż wytrzyma naszego pecha do niespodziewanych wydatków i nie powie stop dla moich cycuchow. Zapomniałam wam napisać ze oprócz komputera zepsutego przez syna doszło coś jeszcze mój mały łobuz pomagał przy trawniku i szczotka do zamiatania mu przeszkadzała i ja rzucił za siebie . Trafi w samochód i zbił przednia szybę w samochodzie . Pomyślałam ze mój mąż tego nie wytrzyma ale tak spokojnego po takiej akcji go dawno nie widziałam. Na szczęście zrobimy to z ubezpieczenia . Tylko żeby mój młody znów czegoś nie wywinał???
To faktycznie u ciebie sie dzieje, a dla neza medal za wyrozumialosc. Taki maz to rzadki gatunek

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Ale tu cisza i spokoj, gdzie wszyscy sie podziali?
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 18:19   #6508
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Faktycznie cisza i spokój. Pewnie weekend majowy już się zaczął dla niektórych albo przygotowania do niego i czasu cycolinki nie mają.

Aniu a mój mąż to zawsze furiat w takich sytuacjach , tym razem mnie zaskoczył

Dziewczynki czy któraś z was usuwała laserowo rozstępy? Moja koleżanka dziś była na pierwszej sesji na brzuch i bardzo jestem ciekawa efektów, tylko u niej za kilka miesięcy beda postepy bo rozstępy są ogromniaste po ciąży i ma mieć kilka zabiegów . Ból podobno jak diabli
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 19:00   #6509
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Mam nadzieje, ze szybko zleci bo po nocach mi sie snia hihi

Ale Twoje sa sliczne ♥ nie moge sie doczekac kiedy to i ja bede mogla sie pochwalic

Pare dni bede bez internetu wiec pewno bede miala co czytac jak powroce do sieci
Kupilam sobie wogole sprzet do ujedrniania ciala i dzis znalazlam parenascie minut na masaz piersi pewno nic nie da ale przez najblizszy rok musze cos robic zeby jakos dotrwac z tymi moimi brzydkimi cycochami
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:12   #6510
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

wieczór dobry dziewczyny cisza i spokój weekend się zaczyna to spokojnej nocy
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.