Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-04, 13:58   #2101
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

A u mnie w końcu zaczęło wychodzić słońce, mogę zrobić kilka zdjęć bo przez cały weekend nie dało rady..

ps. znacie kogoś kto zajmuje się nagłówkami na bloga? Sama nie potrafię, a chciałabym swój zmienić..
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:03   #2102
_kurka_
Raczkowanie
 
Avatar _kurka_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

A ja ostatnio robię coraz bardziej świadome zakupy i staram się nie kupować na zapas Dzisiaj na zakupach z TŻtem dorwałam jedynie płyn do skórek z Sally Hansen, który od dawna za mną chodził a ciuchy buty i reszta kosmetyków jakoś w ogóle mnie nie kusiła, aż jestem z siebie dumna!
__________________
Mój blog kurka-bloguje.blogspot.com
_kurka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:08   #2103
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Przybij pionę Robię tak samo, jak non stop piję, a moja mama uważa, że to obleśne

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
to i ja przybijam dużo piję i mam 'swoje' kubki.. gdybym miała je myć za każdym razem, to by mi się pić odechciało

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Ja też nie myję kubka, jak wiem, że zaraz do niego znowu naleję to, co piłam wcześniej Wyjątkiem jest, jak wcześniej piłam kawę, a teraz mam ochotę na sok - wtedy muszę go zdecydowanie opłukać.
nie no ja nie mówię o zmianie napojów typu kawa/herbata albo herbata/sok. Ale jak piję tylko herbatę to mi wszystko jedno czy myty kubek czy nie. )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:30   #2104
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Ja to bardziej ostatnio "płynę" na ubraniach, niż kosmetykach, chociaż na kosmetyki też ostatnio wydałam ze 200zł Ale póki co, na razie mam wszystko, nic mi więcej nie potrzeba. Zostałam też Ambasadorką Dove, więc do pielęgnacji ciała też będę miała dostatek cudów

Na targi miałam iść, ale w końcu się nie wybieram, organizatorzy mnie do siebie zrazili
czym Cię zrazili?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:40   #2105
Alex_07
Zadomowienie
 
Avatar Alex_07
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 1 338
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Przymierzam się do założenia własnego bloga, który w większości poświęcony będzie urodzie. Mam tylko problem z nagłówkiem/szablonem. Chciałabym użyć obrazków rysunkowych (coś jak w załączniku), ale kompletnie nie wiem czy mogę bez pozwolenia autora ich użyć. To są pierwsze lepsze, które znalazłam w grafice Google. Znacie jakieś strony, na których znajdę takie rysunki? Co wpisać w Google i przede wszystkim, czy użycie ich nie jest złamaniem praw autorskich czy coś?
Na pewno nie możesz użyć zdjęć autora bez pozwolenia, zdjęcia wyszukane w google też się do tego wliczają, nic nie jest 'bezpańskie'.
Co do naglówków to wiem, że niektóre blogerki robią nagłówki, ale nie pamiętam, które konkretnie.
A może sama coś popróbujesz?
Alex_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:44   #2106
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Alex_07 Pokaż wiadomość
Na pewno nie możesz użyć zdjęć autora bez pozwolenia, zdjęcia wyszukane w google też się do tego wliczają, nic nie jest 'bezpańskie'.
Co do naglówków to wiem, że niektóre blogerki robią nagłówki, ale nie pamiętam, które konkretnie.
A może sama coś popróbujesz?
Tak, też myślałam, ale wolałam się upewnić Widziałam strony, na których oferują się że mogą wykonać szablon i chyba do nich uderzę.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:00   #2107
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
czym Cię zrazili?
Bardzo lakoniczną odpowiedzą na grzeczne pytanie, która brzmiała po prostu:

"nie"

Z małej litery, bez kropki na końcu. Jak można potencjalnemu klientowi odpisać w taki sposób? Może się czepiam, ale jako klient i jako osoba, która pracuje poniekąd w sprzedaży i marketingu bezpośrednim, do głowy by mi nie przyszło, aby w taki sposób odpisywać klientom. Lepiej nie odpisać wcale.
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 16:12   #2108
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Przybij pionę Robię tak samo, jak non stop piję, a moja mama uważa, że to obleśne
To ja też przybiję, ciągle piję herbatę w jednym kubku

Właśnie sobie zarezerwowałam bilet i za tydzień op tej porze będę już w domu

A od poniedziałku mam do pracy na 6:30 ło matko
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:40   #2109
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
A u mnie w końcu zaczęło wychodzić słońce, mogę zrobić kilka zdjęć bo przez cały weekend nie dało rady..

ps. znacie kogoś kto zajmuje się nagłówkami na bloga? Sama nie potrafię, a chciałabym swój zmienić..
Podbijam pytanie. Też szukam kogoś kto zajmuje się nagłówkami i szablonami.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 18:45   #2110
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Dziewczyny używałyście tego mydła? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...avon-noir.html
Muszę kupić coś dobrze oczyszczającego bo moja skóra woła o pomstę
Zamierzam jeszcze glinkę marokańską i zieloną kupić i mam nadzieję że jakoś skórę ogarnę
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 19:20   #2111
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Bardzo lakoniczną odpowiedzą na grzeczne pytanie, która brzmiała po prostu:

"nie"

Z małej litery, bez kropki na końcu. Jak można potencjalnemu klientowi odpisać w taki sposób? Może się czepiam, ale jako klient i jako osoba, która pracuje poniekąd w sprzedaży i marketingu bezpośrednim, do głowy by mi nie przyszło, aby w taki sposób odpisywać klientom. Lepiej nie odpisać wcale.
Masz rację. Taka odpowiedź to brak szacunku.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 21:05   #2112
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie. Też szukam kogoś kto zajmuje się nagłówkami i szablonami.
ja nie znam, ale jak wpiszecie w google, to na pewno się ktoś taki znajdzie

wyobraźcie sobie, jakby wyglądała skóra Waszych dłoni od takiego ciągłego mycia szklanek/kubków
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 21:29   #2113
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
ps. znacie kogoś kto zajmuje się nagłówkami na bloga? Sama nie potrafię, a chciałabym swój zmienić..
Niedawno dziewczyny wklejaly tu link do bloga, gdzie autorka zajmuje sie wlaśnie takimi szablonami za wymianki. Niestety nie pamiętam jak się nazywa.

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używałyście tego mydła? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...avon-noir.html
Muszę kupić coś dobrze oczyszczającego bo moja skóra woła o pomstę
Zamierzam jeszcze glinkę marokańską i zieloną kupić i mam nadzieję że jakoś skórę ogarnę
Nie uzywalam ale z tego co kojarze to Organique ma takie w swojej ofercie.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 21:34   #2114
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używałyście tego mydła? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...avon-noir.html
Muszę kupić coś dobrze oczyszczającego bo moja skóra woła o pomstę
Zamierzam jeszcze glinkę marokańską i zieloną kupić i mam nadzieję że jakoś skórę ogarnę
mam troszeczkę ale nie umiem się przemóc do używania, strasznie śmierdzi... :/ a podobno fajnie oczyszcza...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 21:41   #2115
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Hej, hej

Dziewczyny, czy znajdę wśród Was Wrocławianki lub Warszawianki? Chcemy z Tż w przyszły weekend udać się właśnie do Wrocławia lub Warszawy i szukamy jakiś tanich noclegów Może znacie jakieś przyzwoite, niedrogie hostele/miejsca noclegowe ? Luksusów nie oczekuję, byleby robactwa nie było Może można w akademikach wynająć pokój na kilka dni?
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 23:47   #2116
pelna_sprzecznosci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 317
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

april, ja i mój TŻ nawiedziliśmy Wrocław w czasie majowego długiego weekendu w 2009 r. - nocowaliśmy tu => http://www.wroc.lopacki.info/ (pokój nr 3 - niewidoczny na zdjęciach, lecz dysponuję prywatnym filmikiem, który go dokładnie pokazuje, a także filmikiem z wnętrza kamienicy). Polecam z czystym sumieniem - gdybyś miała jakiekolwiek pytania, pisz śmiało ! Mogę Ci również udostępnić plan zwiedzania, który sobie wtedy przygotowaliśmy (nie trzymaliśmy się go sztywno; parę rzeczy zmieniliśmy w trakcie pobytu, no ale zawsze może to być jakaś wskazówka ). Aha, cena noclegu może Ci się wydać zawyżona (pokój nie za wielki, z łazienką dzieloną z innym pokojem), ale jako że jest on zlokalizowany naprawdę bardzo blisko Ogrodu Botanicznego, Ostrowa Tumskiego i Rynku, to nie musieliśmy wydawać pieniędzy na przejazdy komunikacją miejską, bo wszędzie mogliśmy dotrzeć w kilka/kilkanaście minut (dojście na Rynek zajmowało nam trochę więcej czasu, ale to dlatego, że było po prostu relaksującym, nieśpiesznym spacerem ).
pelna_sprzecznosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 07:52   #2117
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

hej

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używałyście tego mydła? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...avon-noir.html
Muszę kupić coś dobrze oczyszczającego bo moja skóra woła o pomstę
Zamierzam jeszcze glinkę marokańską i zieloną kupić i mam nadzieję że jakoś skórę ogarnę
ja mam czarne mydło, co prawda innej firmy, ale myślę, że to to samo przypomniałaś mi o nim, bo podczas przeprowadzki gdzieś mi zaginęło w akcji, wczoraj odnalazłam, użyłam i to jest to -> nic lepiej nie oczyszcza mojej twarzy

Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
Hej, hej

Dziewczyny, czy znajdę wśród Was Wrocławianki lub Warszawianki? Chcemy z Tż w przyszły weekend udać się właśnie do Wrocławia lub Warszawy i szukamy jakiś tanich noclegów Może znacie jakieś przyzwoite, niedrogie hostele/miejsca noclegowe ? Luksusów nie oczekuję, byleby robactwa nie było Może można w akademikach wynająć pokój na kilka dni?
ja jestem z Wro, ale z noclegiem chyba za bardzo nie pomogę, bo nie szukałam nigdy za to w Warszawie byłam w Moon Hostel i było spoko, cena ok. 70zł za osobę ( nie pamiętam ile dokładnie). wiem, że we Wrocławiu też jest ten hostel i to blisko rynku
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:21   #2118
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

hej Dziewczyny..
zarejestrowałam się na forum, ale krążę tu, krążę, i chyba jestem coraz bardziej zagubiona, więc wpisuję się tutaj, bo mam taki blog, to i wiem, że dziewczyny z tej "działki" pomocne i otwarte są

mogłybyście mi [może być na priv, by nie zaśmiecać] podrzucić jakieś "kierunkowskazy"?
czy jest gdzieś ogólny wątek do przywitania i przedstawienia się, jak odnajdywać się w tym gąszczu? czego unikać?
bo kopię, kopię, ale prędzej ropę chyba znajdę niż poukładam sobie sama bez pomocy, jak się na tym forum "nie spalić" na sam start

Pozdrawiam
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 12:20   #2119
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny..
zarejestrowałam się na forum, ale krążę tu, krążę, i chyba jestem coraz bardziej zagubiona, więc wpisuję się tutaj, bo mam taki blog, to i wiem, że dziewczyny z tej "działki" pomocne i otwarte są

mogłybyście mi [może być na priv, by nie zaśmiecać] podrzucić jakieś "kierunkowskazy"?
czy jest gdzieś ogólny wątek do przywitania i przedstawienia się, jak odnajdywać się w tym gąszczu? czego unikać?
bo kopię, kopię, ale prędzej ropę chyba znajdę niż poukładam sobie sama bez pomocy, jak się na tym forum "nie spalić" na sam start

Pozdrawiam
hej!
czyżbyś była jedną z czterech? ogólnego wątku raczej nie ma a z czym masz problem / wątpliwość? Dziewczyny tu się na technicznych rzeczach znają to może pomogą?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 12:47   #2120
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hej!
czyżbyś była jedną z czterech? ogólnego wątku raczej nie ma a z czym masz problem / wątpliwość? Dziewczyny tu się na technicznych rzeczach znają to może pomogą?
tak, dokładnie "ta" z "tych"

miło tak od startu spotkać życzliwą i "znajomą" twarz

a bardziej chodziło mi o to, że dziwnie mi i tak głupio, bez przywitania się, ni z gruszki, ni z pietruszki, wbijać się w wątki i dyskusje... w końcu "nowa" jestem... [kiedyś byłam zalogowana dosyć długo, ale to zamierzchłe czasy ]
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 12:54   #2121
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
tak, dokładnie "ta" z "tych"

miło tak od startu spotkać życzliwą i "znajomą" twarz

a bardziej chodziło mi o to, że dziwnie mi i tak głupio, bez przywitania się, ni z gruszki, ni z pietruszki, wbijać się w wątki i dyskusje... w końcu "nowa" jestem... [kiedyś byłam zalogowana dosyć długo, ale to zamierzchłe czasy ]
o ale super!
powiedzieć, że nie podczytuję byłoby kłamstwem
Uwielbiam taki styl pisania
wbijaj się wbijaj!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 12:58   #2122
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cześć

powróciłam cudownie spędziłam długi weekend z Tż ale już pojechał

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny..
zarejestrowałam się na forum, ale krążę tu, krążę, i chyba jestem coraz bardziej zagubiona, więc wpisuję się tutaj, bo mam taki blog, to i wiem, że dziewczyny z tej "działki" pomocne i otwarte są

mogłybyście mi [może być na priv, by nie zaśmiecać] podrzucić jakieś "kierunkowskazy"?
czy jest gdzieś ogólny wątek do przywitania i przedstawienia się, jak odnajdywać się w tym gąszczu? czego unikać?
bo kopię, kopię, ale prędzej ropę chyba znajdę niż poukładam sobie sama bez pomocy, jak się na tym forum "nie spalić" na sam start

Pozdrawiam
o kogo ja tu widzę no fajnie, że wbiłaś do nas będzie weselej
chyba jest gdzieś taki wątek, ale nie wiem sama bo ja to już od dłuugiego czasu na wizażu

trust, no brak szacunku, tragedia. Chyba, że się śpieszył ktoś bardzo
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:01   #2123
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o ale super!
powiedzieć, że nie podczytuję byłoby kłamstwem
Uwielbiam taki styl pisania
wbijaj się wbijaj!
dziękuję [o, tu też brak zawstydzonej emotki! ]

ale tu jest tyyyle wątków, taaaki rozstrzał! nie wiadomo od czego zacząć!

cóż, uwielbiam się uczyć, no to mam co studiować w najbliższych dniach tylko chyba najpierw powinnam coś napisać u siebie, by nie zaniedbać nikogo gdybym tu wsiąkła na amen

ps.: profil uzupełniłam, a gdzie szukać miejsca, gdzie ładuje się ivonkę i podpis? bo znalazłam tylko to, że jakieś reklamy będzie mi portal podpinał..

[wybaczcie, że w wątku blogowym, ale tu naprawdę jak w gęstym lesie, trudno znaleźć odpowiednie drzewko ]
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:05   #2124
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Witajcie
Za oknem coraz ładniej, może jeszcze słońca nie ma, ale jest 20 stopni w domu zimniej

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używałyście tego mydła? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...avon-noir.html
Muszę kupić coś dobrze oczyszczającego bo moja skóra woła o pomstę
Zamierzam jeszcze glinkę marokańską i zieloną kupić i mam nadzieję że jakoś skórę ogarnę
Fajne to mydełko, ale jeszcze go nie miałam
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:10   #2125
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Jednak sama stworzyłam sobie nagłówek na bloga, bez niczyjej pomocy. Jestem z siebie dumna Jak Wam się podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nagłówek.jpg (31,5 KB, 27 załadowań)
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:13   #2126
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Nie uzywalam ale z tego co kojarze to Organique ma takie w swojej ofercie.
Ja w zielarskim poszukam a jak nie będzie to będę szukać w necie
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mam troszeczkę ale nie umiem się przemóc do używania, strasznie śmierdzi... :/ a podobno fajnie oczyszcza...
A jak co śmierdzi?
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
ja mam czarne mydło, co prawda innej firmy, ale myślę, że to to samo przypomniałaś mi o nim, bo podczas przeprowadzki gdzieś mi zaginęło w akcji, wczoraj odnalazłam, użyłam i to jest to -> nic lepiej nie oczyszcza mojej twarzy
No właśnie szukam jakiegoś dobrego oczyszczacza jak nie znajdę gdzieś stacjonarnie czyt: w moim ulubionym i najlepiej wyposażonym zielarskim to zamówię przez internet
Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny..
zarejestrowałam się na forum, ale krążę tu, krążę, i chyba jestem coraz bardziej zagubiona, więc wpisuję się tutaj, bo mam taki blog, to i wiem, że dziewczyny z tej "działki" pomocne i otwarte są

mogłybyście mi [może być na priv, by nie zaśmiecać] podrzucić jakieś "kierunkowskazy"?
czy jest gdzieś ogólny wątek do przywitania i przedstawienia się, jak odnajdywać się w tym gąszczu? czego unikać?
bo kopię, kopię, ale prędzej ropę chyba znajdę niż poukładam sobie sama bez pomocy, jak się na tym forum "nie spalić" na sam start

Pozdrawiam
Hej
Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość

ps.: profil uzupełniłam, a gdzie szukać miejsca, gdzie ładuje się ivonkę i podpis? bo znalazłam tylko to, że jakieś reklamy będzie mi portal podpinał..
Klikasz w ustawienia konta na górze i po lewej stronie będzie panel z uatawieniami
[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;40648966]
Fajne to mydełko, ale jeszcze go nie miałam [/QUOTE]
Właśnie opinie ma świetne to może mi pomoże

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Jednak sama stworzyłam sobie nagłówek na bloga, bez niczyjej pomocy. Jestem z siebie dumna Jak Wam się podoba?
No i fajny prosty, takie lubię
__________________

Edytowane przez karolcia198506
Czas edycji: 2013-05-05 o 13:14
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:16   #2127
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Cześć

powróciłam cudownie spędziłam długi weekend z Tż ale już pojechał



o kogo ja tu widzę no fajnie, że wbiłaś do nas będzie weselej
chyba jest gdzieś taki wątek, ale nie wiem sama bo ja to już od dłuugiego czasu na wizażu

trust, no brak szacunku, tragedia. Chyba, że się śpieszył ktoś bardzo
Raju, to ja tu tak sobie nieśmiało zza winkla nosek wyściubiłam, pełna obaw, że w taaaki wielki tłum nieznajomych się pakuję, a od razu takie przywitanie od dwóch czytelniczek... nawet nie wiecie, jak mi miło się zrobiło!
i raźniej tak natychmiast!

karolcia198506 , dziękuję za wskazanie, postaram sie uzupełnić to w takim razie też jak najszybciej



ok, biegnę zajrzeć na maliny, zmyć oleje, i wrócę się dalej rozglądać tu, na wizażu

Edytowane przez Cholera Naczelna
Czas edycji: 2013-05-05 o 13:18
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:24   #2128
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość

ja jestem z Wro, ale z noclegiem chyba za bardzo nie pomogę, bo nie szukałam nigdy za to w Warszawie byłam w Moon Hostel i było spoko, cena ok. 70zł za osobę ( nie pamiętam ile dokładnie). wiem, że we Wrocławiu też jest ten hostel i to blisko rynku
Zaraz wejdę na stronkę, dzięki

Cytat:
Napisane przez pelna_sprzecznosci Pokaż wiadomość
april, ja i mój TŻ nawiedziliśmy Wrocław w czasie majowego długiego weekendu w 2009 r. - nocowaliśmy tu => http://www.wroc.lopacki.info/ (pokój nr 3 - niewidoczny na zdjęciach, lecz dysponuję prywatnym filmikiem, który go dokładnie pokazuje, a także filmikiem z wnętrza kamienicy). Polecam z czystym sumieniem - gdybyś miała jakiekolwiek pytania, pisz śmiało ! Mogę Ci również udostępnić plan zwiedzania, który sobie wtedy przygotowaliśmy (nie trzymaliśmy się go sztywno; parę rzeczy zmieniliśmy w trakcie pobytu, no ale zawsze może to być jakaś wskazówka ). Aha, cena noclegu może Ci się wydać zawyżona (pokój nie za wielki, z łazienką dzieloną z innym pokojem), ale jako że jest on zlokalizowany naprawdę bardzo blisko Ogrodu Botanicznego, Ostrowa Tumskiego i Rynku, to nie musieliśmy wydawać pieniędzy na przejazdy komunikacją miejską, bo wszędzie mogliśmy dotrzeć w kilka/kilkanaście minut (dojście na Rynek zajmowało nam trochę więcej czasu, ale to dlatego, że było po prostu relaksującym, nieśpiesznym spacerem ).
Dziękuję za info Pokażę Tżtowi linka, jeśli się zdecydujemy chętnie obejrzę filmki We Wrocławiu byliśmy w zeszłym roku na majówce, ale wtedy nocowaliśmy u znajomych. A że nie zdążyliśmy zwiedzić go całego chętnie pojechalibyśmy tam jeszcze raz
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:53   #2129
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
ps.: profil uzupełniłam, a gdzie szukać miejsca, gdzie ładuje się ivonkę i podpis? bo znalazłam tylko to, że jakieś reklamy będzie mi portal podpinał..
ustawienia konta>ustawienia&opcje>ed ytuj podpis

Cześć. Nie znam Cię, się wstydzić powinnam?

Ruszyłam bloga! Zrobiłam denko, tworzę dwie notki, wszystko byleby nie sprzątać i się nie uczyć
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 14:11   #2130
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
A jak co śmierdzi?
jak połączenie benzyny, lukrecji, nie wiem tak jakoś, ale niesamowicie mocno, baaaardzo mocno...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.