Być konsultantką... Avon, Oriflame... - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 07:24   #331
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

"odbiór" w COKu jest darmowy, jeśli przyjdziesz tam kupić jak w "sklepie". Wtedy płacisz tylko za to co bierzesz- bez opłat.
Jeśli zamawiasz przez neta, z odbiorem w COKu to doliczają kasę.
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 10:52   #332
o_liwka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 32
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość
wczoraj w strefie konsultantki doczytałam, że jednak jeśli zamówienie jest <50 zł, to obecny regulamin narzuca dodatkowe 10 zł krmz, nawet przy odbiorze w coku-u, wrrr
jakby uparcie nie twierdziły,że za takie zamówienie nie ma dodatkowych kosztów, to bym się nie skusiła. trudno, te 10 zł to nie majątek, ale niesmak pozostał.
Masz rację to nie dużo, jednak właśnie ten "niesmak". Mogły dokładnie wyjaśnić, że małe zamówienia opłaca się robić w COK-U a nie przez internet.
Sama rekrutuję dziewczyny na konsultantki i nie wyobrażam sobie czegoś takiego ;/ zawsze informujemy, że po małe zamówienia lepiej iść do COK a większe przez internet nie mniej jednak uważam, że opłaca się być konsultantką, chociażby dlatego, że jest dostęp do tanich nowości i innych ofert.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
o_liwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 11:21   #333
forssiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 766
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez o_liwka Pokaż wiadomość
Masz rację to nie dużo, jednak właśnie ten "niesmak". Mogły dokładnie wyjaśnić, że małe zamówienia opłaca się robić w COK-U a nie przez internet.
Sama rekrutuję dziewczyny na konsultantki i nie wyobrażam sobie czegoś takiego ;/ zawsze informujemy, że po małe zamówienia lepiej iść do COK a większe przez internet nie mniej jednak uważam, że opłaca się być konsultantką, chociażby dlatego, że jest dostęp do tanich nowości i innych ofert.
no dokładnie,o to mi chodziło.
jednak, póki co, nie zrywam umowy, bo faktycznie kosmetyki wychodzą taniej, potestuję trochę i zobaczymy jak to będzie dalej wyglądać
__________________


forssiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 11:58   #334
o_liwka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 32
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Pewnie że tak, gdybyś czegoś nie wiedziała to śmiało pytaj
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
o_liwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 07:49   #335
infatuatedX
Przyczajenie
 
Avatar infatuatedX
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Lambre konsultant
Witam.
Wszystkich chetnych zapraszam do rozpoczecia współpracy z Lambre Group International! wszelkich informacji mozecie uzyskac pisząc na adres lambrekonsultant@gm ail.com (materiały marketingowe, strategia działania, pwozicje). Ponadto opis produktów i historia firmy znajduje sie nawww.lambre.eu
ja się zainteresowałam - i duzo na tym skorzystałam a to dopiero początekLambre konsultant
Witam.
Wszystkich chetnych zapraszam do rozpoczecia współpracy z Lambre Group International! wszelkich informacji mozecie uzyskac pisząc na adres lambrekonsultant@gm ail.com (materiały marketingowe, strategia działania, pwozicje). Ponadto opis produktów i historia firmy znajduje sie nawww.lambre.eu
ja się zainteresowałam - i duzo na tym skorzystałam a to dopiero początekcześć dziewczyny,

poczytałam wasze historie, ja nie mam dużych doświadczeń jako konsultantka Ori albo Avon, ale kupowałam kiedys te kosmetyki. niuedawno skusiłam się na pracę z LAMBRE. kojarzycie może? Maja fajne warunki dla konsultantów, wszystko jasno opisane i zrozumiałe. Pona tym sama używam ich kosmetyków i jak narazie jestem zadowolona (nawet z kremów do których zawsze jestem uprzedzona).. Gdyby któraś z was była zainteresowana współpraca zapraszam do kontaktu lambrekonsultant@gmail.co m - pod tym adresem można otrzymac materiały, strategię działania i informacje o produktach. Poza tym polecam stronę www.lambre.eu Ja zaryzykowałam prace dla nich i jestem zadowolona jak narazie, licze że to taki miły poczatek i będzie coraz lepiej!
infatuatedX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 21:32   #336
minieczka102
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wejherowo
Wiadomości: 3
GG do minieczka102
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Witam!
Jak każda kobieta chce ładnie wyglądać, mieć dużo kosmetyków a do tego za dużo na nie nie wydawać!
No rzecz jasna jesteśmy tylko kobietami!!
Dlatego zostań konsultantką Avon, na pewno masz znajomych, rodzinę, przyjaciół którym mogłabyś pokazać katalog, oni zapewne na coś się skuszą a ty nie dość że na tym zarobisz to masz dla siebie tańsze kosmetyki.
Czego chcieć więcej? NIC. Skoro można podzielić przyjemne z pożytecznym, to czemu z tego nie skorzystać!
Jak masz jakieś pytania napisz, odpowiem na wszystkie pytania dotyczące zostania konsultantką Avon.
Zapraszam i zachęcam. Na pewno nie pożałujesz!!
minieczka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 16:46   #337
Marika Ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

reklama jest na wizażu płatna

Edytowane przez porzeczka2602
Czas edycji: 2013-08-09 o 12:52
Marika Ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 00:01   #338
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Byłam w Oriflame 10 lat,po przerwie kilkuletniej wróciłam. Budowałam grupę w systemie MLM,byłam już dość wysoko i zarabiałam dobre pieniądze. Dla mnie ten system się sprawdza. Wystarczy chcieć i trochę pracy w to włożyć. Oriflame jest dobrym systemem zarobkowym,tyle,że nadal ma opinię sprzedaży bezpośredniej lub ulubione słowo - konsultantka,która nie zawsze dobrze się kojarzy. Jak dziewczyny jesteście już w Ori i coś tam sprzedajecie lub chcecie a się zastanawiacie to zainteresujcie się tą formą zarobkową.
Pozdrawiam
__________________
http://www.charmante.com.pl/
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 14:39   #339
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Bo w Oriflame masz też sprzedaż, nie musisz sprzedawać, ale pomaga to w spełnieniu wymagań do otrzymania rabatu za pracę grupy.
Słowo "konsultant" ogólnie źle się kojarzy, niestety.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 12:27   #340
Rozdarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Poczytałam co napisałaś i jest mi bardzo przykro z powodu braku kompetencji u pań z którymi podpisywałaś umowę. Po pierwsze panie zapomniały wspomnieć o tym, ze jeśli zamawiasz przez internet to koszt małego zamówienia wynosi 10 zł w przypadku zamówienia poniżej 160 zł. Wiec pierwsza opcja zebrać zamówienie za 160 od mamy, koleżanki lub sąsiadki lub jeśli chcesz kupować tylko dla siebie iść do cok i tam na sklepie zrobić zakupy i wtedy rzeczywiście nic nie dopłacasz. Jeśli chodzi o allegro sorki nigdy nie wiesz tak naprawdę czy nie jest to jakaś podróba i ile i gdzie te kosmetyki leżały. Poza tym też płacisz za przesyłkę. Dodam jeszcze, że nie musisz wysyłać rezygnacji bo w przypadku braku zakupów przez rok numer sam wygasa.
Pozdrawiam Koordynator z W-wy
Rozdarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 16:10   #341
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Witam Was Wizażanki!
Mam następujący problem związany z AVONem. Ostatnio zostałam złapana przez panią w parku, wypełniłam krótką ankietę i dostałam katalog. Przyszedł mi sms ze mam zgłosić się po upominek- wiem, naiwnie- ale poszłam. Zostałam 'wrobiona' w bycie konsultanką, tak myśle- chociaz ta pani nazywała to inaczej. Podpisałam umowę na dyżur w COK- to to samo co konsultant? Pwoiedziała też, ze po roku nie składania zamówień- od złożenia pierwszego zamówienia- umowa wygasa. Da się ją może rozwiązać wcześniej, bez żadnych opłat? I czy gdy w ogole nie złoże zamówienia tez wygasa ona po roku? Może trochę mnie uspokoicie
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 16:21   #342
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość
Witam Was Wizażanki!
Mam następujący problem związany z AVONem. Ostatnio zostałam złapana przez panią w parku, wypełniłam krótką ankietę i dostałam katalog. Przyszedł mi sms ze mam zgłosić się po upominek- wiem, naiwnie- ale poszłam. Zostałam 'wrobiona' w bycie konsultanką, tak myśle- chociaz ta pani nazywała to inaczej. Podpisałam umowę na dyżur w COK- to to samo co konsultant? Pwoiedziała też, ze po roku nie składania zamówień- od złożenia pierwszego zamówienia- umowa wygasa. Da się ją może rozwiązać wcześniej, bez żadnych opłat? I czy gdy w ogole nie złoże zamówienia tez wygasa ona po roku? Może trochę mnie uspokoicie
Tak, nawet jak nie złożysz zamówienia to i tak po roku wygasa. Zdaje mi się też że numer personalny otrzymujesz dopiero po złożeniu pierwszego zamówienia. nie jesteś zobowiązana do składania jakiegokolwiek zamówienia. Ani co najważniejsze nie ponosisz żadnych kosztów. Zlekceważ ów umowę. Najwyżej przyślą ci kilka razy darmowy katalog. Piszę o przypadku konsultantki, bo o dyżurze w COK to nie o co chodzi.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 16:26   #343
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
Tak, nawet jak nie złożysz zamówienia to i tak po roku wygasa. Zdaje mi się też że numer personalny otrzymujesz dopiero po złożeniu pierwszego zamówienia. nie jesteś zobowiązana do składania jakiegokolwiek zamówienia. Ani co najważniejsze nie ponosisz żadnych kosztów. Zlekceważ ów umowę. Najwyżej przyślą ci kilka razy darmowy katalog. Piszę o przypadku konsultantki, bo o dyżurze w COK to nie o co chodzi.
Dziękuję bardzo za Twoją odpowiedź. Chyba właśnie zlekceważę umowę. Bałam się o jakies dodatkowe koszty. Z tego co mówiła ta pani w AVON numer personalny mam dostac niedługo, chyba bez składania zamówienia, a katalogi do domu, chyba tez przez rok
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 16:39   #344
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za Twoją odpowiedź. Chyba właśnie zlekceważę umowę. Bałam się o jakies dodatkowe koszty. Z tego co mówiła ta pani w AVON numer personalny mam dostac niedługo, chyba bez składania zamówienia, a katalogi do domu, chyba tez przez rok
Przez rok może nie będą przysyłać może z 3 mce. No i pewnie pod koniec roku tzn upłynięcia roku będą wydzwaniać czy chcesz kontynuować. Ale wystarczy odmówić. Na 100% nie musisz przejmować się jakimikolwiek kosztami.
Wiesz nie chcę cię straszyć ale przyszło mi do głowy że skoro ta kobieta jest taka podstępna to żeby przypadkiem nie zamawiała na twoje "konto".
Dałaś jej swoje dane? Adres, nr dowodu?
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 16:50   #345
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
Przez rok może nie będą przysyłać może z 3 mce. No i pewnie pod koniec roku tzn upłynięcia roku będą wydzwaniać czy chcesz kontynuować. Ale wystarczy odmówić. Na 100% nie musisz przejmować się jakimikolwiek kosztami.
Wiesz nie chcę cię straszyć ale przyszło mi do głowy że skoro ta kobieta jest taka podstępna to żeby przypadkiem nie zamawiała na twoje "konto".
Dałaś jej swoje dane? Adres, nr dowodu?
niestety tak...
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 16:54   #346
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość
niestety tak...
No to skoro podstępem zrobiła z ciebie konsultantkę to oby nie była aż taka nie uczciwa i nie narobiła ci długów. Wiesz może zadzwoń do avon i wyjaśnij że zostałaś oszukana i nie chcesz być konsultantką i że NATYCHMIAST maja anulować Twoje dane/konto.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

tel. 22 8782800. No chyba że chcesz spróbować sił jako konsultantka.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 16:55   #347
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

[QUOTE=monica82;48984583]No to skoro podstępem zrobiła z ciebie konsultantkę to oby nie była aż taka nie uczciwa i nie narobiła ci długów. Wiesz może zadzwoń do avon i wyjaśnij że zostałaś oszukana i nie chcesz być konsultantką i że NATYCHMIAST maja anulować Twoje dane/konto.[COLOR="Silver"]

Myślisz, że jest taka możliwość anulowania konta?
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 16:58   #348
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

[QUOTE=fleuuur;48984611]
Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
No to skoro podstępem zrobiła z ciebie konsultantkę to oby nie była aż taka nie uczciwa i nie narobiła ci długów. Wiesz może zadzwoń do avon i wyjaśnij że zostałaś oszukana i nie chcesz być konsultantką i że NATYCHMIAST maja anulować Twoje dane/konto.[COLOR="Silver"]

Myślisz, że jest taka możliwość anulowania konta?
No wiesz spróbować możesz. A co ci na infolinii powiedzą to nie mam pojęcia.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 17:03   #349
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

[QUOTE=monica82;48984654]
Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość

No wiesz spróbować możesz. A co ci na infolinii powiedzą to nie mam pojęcia.

a w jaki sposób mogłaby mi narobić długów?
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 17:05   #350
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

[QUOTE=fleuuur;48984730]
Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość


a w jaki sposób mogłaby mi narobić długów?
zamówiła by kosmetyki na twoje konto. Adres by podała inny, a rachunek by został dla ciebie.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 17:23   #351
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

[QUOTE=monica82;48984757]
Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość

zamówiła by kosmetyki na twoje konto. Adres by podała inny, a rachunek by został dla ciebie.

i ja bym musiala za to płacic? Nie dałoby się udowodnić, że to nie ja?
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 17:39   #352
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

[QUOTE=fleuuur;48985012]
Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość


i ja bym musiala za to płacic? Nie dałoby się udowodnić, że to nie ja?
Myślę że dałoby się np. IP komputera z którego wysłano zamówienie itd., ale to dużo nerwów. A co byś miała ponaglenia to byś miała. Zadzwoń że zostałaś oszukana i nie chcesz być konsultantką itd., oni rozmowy nagrywają i ty nagraj też. I jak coś to masz dowód że wrobiono cię. Piszę ci jak ja bym zrobiła.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 17:59   #353
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

[QUOTE=monica82;48985246]
Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość

Myślę że dałoby się np. IP komputera z którego wysłano zamówienie itd., ale to dużo nerwów. A co byś miała ponaglenia to byś miała. Zadzwoń że zostałaś oszukana i nie chcesz być konsultantką itd., oni rozmowy nagrywają i ty nagraj też. I jak coś to masz dowód że wrobiono cię. Piszę ci jak ja bym zrobiła.

Mam nadzieję, że po zadzwonieniu tam jutro anulują jak najszybciej moje konto ( oby była taka możliwość)
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 18:09   #354
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

[QUOTE=fleuuur;48985555]
Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość


Mam nadzieję, że po zadzwonieniu tam jutro anulują jak najszybciej moje konto ( oby była taka możliwość)
Oby
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 22:00   #355
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Mam jeszcze pytanie: czy jak telefonicznie anuluję konto to ta kobieta na podstawie moich danych, które spisywala przy umowie nie będzie mogła założyc kolejnego konta?
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 10:44   #356
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Dziewczyny chyba mi sie udalo
Bylam dzisiaj w avonie, zeby odkrecic ta sprawe (nie spalam przez to prawie cala noc :p) niestety tam nie bylo mojej liderki, ale rozmawialam z inna kobieta, przedstawilam moja sytuacje, powiedzialam, ze nie mam jeszcze numeru personalnego, a ona odpowiedziala, ze wystarczyzadzwonic do liderki i piwiadomic, ze chce sie, zeby wysylala wczorajsza umowe i to wystarczy. Zadzwonilam wiec i powiedzialam, ze nie dam rady sie w to angazoeac, liderka odpowiedziala, ze rozumie i ze jesli prosze umowa nie zostanie wyslana.mam jednak obawy czy liderka nie moze w inny sposob mnie wykorzystac gdyz na umowie jest moj numer pesel inumer dowodu. Moze na przyklad wyslac umowe za moimi plecami i pozniej niepodac mi numeru personalnego i korzystac z mojego konta, a pozniej rachunki przyjda mi poczta? Co o tym sadzicie ?
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 11:05   #357
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba mi sie udalo
Bylam dzisiaj w avonie, zeby odkrecic ta sprawe (nie spalam przez to prawie cala noc :p) niestety tam nie bylo mojej liderki, ale rozmawialam z inna kobieta, przedstawilam moja sytuacje, powiedzialam, ze nie mam jeszcze numeru personalnego, a ona odpowiedziala, ze wystarczyzadzwonic do liderki i piwiadomic, ze chce sie, zeby wysylala wczorajsza umowe i to wystarczy. Zadzwonilam wiec i powiedzialam, ze nie dam rady sie w to angazoeac, liderka odpowiedziala, ze rozumie i ze jesli prosze umowa nie zostanie wyslana.mam jednak obawy czy liderka nie moze w inny sposob mnie wykorzystac gdyz na umowie jest moj numer pesel inumer dowodu. Moze na przyklad wyslac umowe za moimi plecami i pozniej niepodac mi numeru personalnego i korzystac z mojego konta, a pozniej rachunki przyjda mi poczta? Co o tym sadzicie ?
Super że udało ci się dogadać z tą kobietą. Myślę że do tego się nie posunie żeby bez Twojej zgody wysyłać umowę bo to już by się mogło skończyć na drodze prawnej. Więc możesz spać spokojnie.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 12:15   #358
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
Super że udało ci się dogadać z tą kobietą. Myślę że do tego się nie posunie żeby bez Twojej zgody wysyłać umowę bo to już by się mogło skończyć na drodze prawnej. Więc możesz spać spokojnie.

Mam nadzieje, ze ta umowa gdy nie zostanie wyslana traci swoja wartosc.
Mam juz tak w naturze, ze przejmuje sie wieloma sprawami stad moje podejrzenia- 'a moze ona zmieni po prostu numer telefonu na umowie i to jej przyjdzie numer personalny i bedzie z niego korzystac ?' 'Moze zmieni adres na umowie, zeby do mnie nie przychodzily katalogi poczta i zebym myslala, ze nie jestem zarejestrowana w avonie a bylabym?' Takie rozne mysli :p

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Dziewczyny, dodam jeszcze, ze wczytujac sie w umowe zauwazylam pomylke w adresie zameldowania. Mysla, ze luderka nie zrobila tego celowo, bi nazwa widniejaca tam jest bardzo pidobna do mojej miejscowosci. Gdyby liderka wyslala ta umowa to bylaby niewazna ze wzgledu na niezgodnosc informacji dowodowych ?
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 12:27   #359
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez fleuuur Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze ta umowa gdy nie zostanie wyslana traci swoja wartosc.
Mam juz tak w naturze, ze przejmuje sie wieloma sprawami stad moje podejrzenia- 'a moze ona zmieni po prostu numer telefonu na umowie i to jej przyjdzie numer personalny i bedzie z niego korzystac ?' 'Moze zmieni adres na umowie, zeby do mnie nie przychodzily katalogi poczta i zebym myslala, ze nie jestem zarejestrowana w avonie a bylabym?' Takie rozne mysli :p

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Dziewczyny, dodam jeszcze, ze wczytujac sie w umowe zauwazylam pomylke w adresie zameldowania. Mysla, ze luderka nie zrobila tego celowo, bi nazwa widniejaca tam jest bardzo pidobna do mojej miejscowosci. Gdyby liderka wyslala ta umowa to bylaby niewazna ze wzgledu na niezgodnosc informacji dowodowych ?
Też jestem osobą wrażliwą i wszystkim się denerwuję że spać po nocach nie mogę.
Wydaje mi się że to by było za dużo zachodu dla tej Pani aby zmieniać nr tel i adres. No i ryzyko bo to jest karalne.
Nazwę miejscowości ma nie właściwą to też już jakaś ulga. Szkoda że ma Twój nr dowodu i pesel. No ale tak jak już wspomniałam może nie będzie aż tak odważna żeby posunąć się do czynu karalnego.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 12:40   #360
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Zaluje, ze osobiscie nie spotkalam sie z nia dzisiaj w vonie i nie zniszczyla przy mnie tej umowy...
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-17 17:58:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.