Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-03, 17:41   #1771
ewelinablbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 117
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja się nie dziwię, bo w sumie rodzice są często gospodarzami wesela, więc chcą mieć też swoich znajomych.

Jestem kolejny dzień po wizytach z zaproszeniami. Oczywiście wszędzie trzeba chwilę usiąść, pogadać. Nie sądziłam, że będę tak zmęczona :P Dziś zaczęliśmy od 10 rano Jutro odbieramy spodnie dla TŻta, bo były na poprawce. W poniedziałek kupiłam suknię na poprawiny. Ciągle coś do przodu Największy problem mam z butami
ewelinablbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 20:52   #1772
Kin_Ga07
Wtajemniczenie
 
Avatar Kin_Ga07
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: SACRUM
Wiadomości: 2 063
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej Dziewczyny

Wpadłam się pochwalić, że byliśmy wczoraj u dekoratorki u ustaliliśmy szczegóły dekoracji sali Wszystkie ozdoby wybrany, także mamy kolejną rzecz z listy do odhaczenia
A jutro wybieramy się po obrączki, mam nadzieję, że od razu coś kupimy, bo w sumie mamy już upatrzony wzór u Niewęgłowskich

Cytat:
Napisane przez sylwia7207 Pokaż wiadomość
Ehh to już coraz bliżej... Nam ostatnio udało się kupić garnitur dla TŻ, spinki i koszulę z krawatem.Zostały jeszcze buty Kupiłam wczoraj lampki na szampana i dzisiaj ładnie je udekorowaliśmy i jestem właśnie w trakcie robienia regulaminów ślubnych.Jak skończę to wstawię może jakieś zdjęcie Suknia już gotowa aby odebrać ale to sobie zostawię na tydzień przed ślubem Do jutra mamy ustalić jaki chcemy smak tortu czy jeden czy może dwa, np. jeden tort truskawkowy a jeden jagodowy.Co myślicie?Lepiej wybrać jeden czy dwa smaki? A i dziewczyny wiecie może gdzie można kupić takie duże kosze wiklinowe? Sami zrobimy takie kosze na podziękowania dla rodziców i kompletnie nie wiemy gdzie kupić
Podpinam się do pytania. Patrząc na te gotowe kosze, stwierdziłam, że wole zrobić je sama...
__________________

U&I
Kin_Ga07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 09:04   #1773
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

My wczoraj zaczęliśmy jeździć z zaproszeniami, z mojej strony 10 rozdanych dziś jedziemy do Tżta rodziny Trochę długo z tym schodzi ale bywa wzruszająco wiec warto. W tym tygodniu mamy w planach wybrać garnitur i zamówić obrączki. Ja muszę kupić buty i bieliznę ślubną bo przymiarke sukni pierwszą i już przekladam trzeci raz, a ja ani razu nawte jeszcze po buty sie nie wybrałam ;/ W porównaniu do Was jestem mistrzem braku organizacji ;p
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 07:15   #1774
_Cukiereczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 68
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Kochane czy była któraś z Was już na skupieniu? Jak to wygląda?
__________________
Szczęśliwa żona
_Cukiereczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 08:54   #1775
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
My wczoraj zaczęliśmy jeździć z zaproszeniami, z mojej strony 10 rozdanych dziś jedziemy do Tżta rodziny Trochę długo z tym schodzi ale bywa wzruszająco wiec warto. W tym tygodniu mamy w planach wybrać garnitur i zamówić obrączki. Ja muszę kupić buty i bieliznę ślubną bo przymiarke sukni pierwszą i już przekladam trzeci raz, a ja ani razu nawte jeszcze po buty sie nie wybrałam ;/ W porównaniu do Was jestem mistrzem braku organizacji ;p
No to kochana to sklepu marsz że też Ci się nie spieszy na tą przymiarkę. Ja to się doczekać nie mogłam

Ja jutro lecę po bibułę i będę wymyślać jak tu by udekorować mój stelaż na tort.
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 16:51   #1776
_Monabella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa i nie tylko:-)
Wiadomości: 180
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez _Cukiereczek_ Pokaż wiadomość
Kochane czy była któraś z Was już na skupieniu? Jak to wygląda?
Cześć
Skupienie to taka króciutka msza modlitewna którą prowadzi ksiądz.
;-)
_Monabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 19:20   #1777
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ależ tu cicho ostatnio...
Jak tam majówka się udała?

Jutro idę na przymiarkę sukni. Postaram się wieczorem wrzucić jakieś zdjęcia. Mam nadzieję, że wszystko będzie okej i że rozmiar będzie już dopasowany idealnie I ciekawa jestem tych tiulowych ramiączek.
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 19:28   #1778
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Ależ tu cicho ostatnio...
Jak tam majówka się udała?

Jutro idę na przymiarkę sukni. Postaram się wieczorem wrzucić jakieś zdjęcia. Mam nadzieję, że wszystko będzie okej i że rozmiar będzie już dopasowany idealnie I ciekawa jestem tych tiulowych ramiączek.
my wróciliśmy dzisiaj z działki kolegi, pogoda nam nie dopisała..ale to nic, bo towarzystwo było super i skorzystaliśmy z ostatniego wspólnego weekendu przed ślubem

dzisiaj miałam kolejną przymiarkę, ale nie robiłam żadnych zdjęć nie chciałam, bo nic nie oddają :P
ale jestem coraz bardziej zadowolona na tygodniu będę już ją odbierała. Welony wiszą już na zasłonce
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 21:48   #1779
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

A my wczoraj zorganizowaliśmy takie powiedzmy BEFORE PARTY, czyli ognisko przygotowawczo-integrujące

Ten tydzień zapowiada się pracowicie, bo to ostatni tydzień przed ślubnym tygodniem i zamierzam załatwić wszystko co się da swoją drogą dowiedziałam się, że mojej przyszłej teściowej nie spodobał się pomysł posadzenia ludzi wg wizytówek (bo nigdy nie widziała tego na weselach i nie chce uwierzyć na słowo, że ludzie tak robią, a przecież robi się tylko to, co ludzie robią ). Oczywiście to nie ze mną podzieliła się swoimi przemyśleniami, a ze swoim synem, czyli TŻ, który na szczęście murem stanął za moją koncepcją. I dobrze, bo wizytówki są nie do ruszenia

A wczoraj - eureka! - okazało się, że zapomnieliśmy o prezentach dla rodziców. Ich kupno cały czas było na liście, ale diabeł ogonem przykrył :P na szczęście ( ) ostatnio zbiłam rodzicom karafkę, więc wiem, że ucieszą się z nowej teściowa zresztą też, bo nalewki w naszych domach są dość często produkowane więc jutro robię zamówienie

Dziewczyny, pisałyście o koszach wiklinowych. My też początkowo rozważaliśmy tę opcję prezentu dla rodziców, ale zamawialiśmy taki kosz na ich rocznicę ślubu ,więc nie chcieliśmy się powtarzać. Robiliśmy zamówienie w stokrotce w Świdniku w galerii Venus, tam jest taka opcja, że wybiera się wielkość kosza i można wszystko wybrać co się chce do środka. Za sam kosz z przybraniem płaciliśmy 20 zł, a reszta to koszt produktów. Może warto to rozważyć?
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 11:32   #1780
Kin_Ga07
Wtajemniczenie
 
Avatar Kin_Ga07
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: SACRUM
Wiadomości: 2 063
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI



Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Ależ tu cicho ostatnio...
Jak tam majówka się udała?

Jutro idę na przymiarkę sukni. Postaram się wieczorem wrzucić jakieś zdjęcia. Mam nadzieję, że wszystko będzie okej i że rozmiar będzie już dopasowany idealnie I ciekawa jestem tych tiulowych ramiączek.
Przymiarka, super! Ja swoją będę miała dopiero w lipcu...
Cierpliwością to ja nie grzeszę Koniecznie pokaż zdjęcia

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
my wróciliśmy dzisiaj z działki kolegi, pogoda nam nie dopisała..ale to nic, bo towarzystwo było super i skorzystaliśmy z ostatniego wspólnego weekendu przed ślubem

dzisiaj miałam kolejną przymiarkę, ale nie robiłam żadnych zdjęć nie chciałam, bo nic nie oddają :P
ale jestem coraz bardziej zadowolona na tygodniu będę już ją odbierała. Welony wiszą już na zasłonce
Ostatni wspólny weekend przed ślubem no i do ślubu już z górki Dużo Wam jeszcze zostało spraw do załatwienia?


Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
A my wczoraj zorganizowaliśmy takie powiedzmy BEFORE PARTY, czyli ognisko przygotowawczo-integrujące

Ten tydzień zapowiada się pracowicie, bo to ostatni tydzień przed ślubnym tygodniem i zamierzam załatwić wszystko co się da swoją drogą dowiedziałam się, że mojej przyszłej teściowej nie spodobał się pomysł posadzenia ludzi wg wizytówek (bo nigdy nie widziała tego na weselach i nie chce uwierzyć na słowo, że ludzie tak robią, a przecież robi się tylko to, co ludzie robią ). Oczywiście to nie ze mną podzieliła się swoimi przemyśleniami, a ze swoim synem, czyli TŻ, który na szczęście murem stanął za moją koncepcją. I dobrze, bo wizytówki są nie do ruszenia

A wczoraj - eureka! - okazało się, że zapomnieliśmy o prezentach dla rodziców. Ich kupno cały czas było na liście, ale diabeł ogonem przykrył :P na szczęście ( ) ostatnio zbiłam rodzicom karafkę, więc wiem, że ucieszą się z nowej teściowa zresztą też, bo nalewki w naszych domach są dość często produkowane więc jutro robię zamówienie

Dziewczyny, pisałyście o koszach wiklinowych. My też początkowo rozważaliśmy tę opcję prezentu dla rodziców, ale zamawialiśmy taki kosz na ich rocznicę ślubu ,więc nie chcieliśmy się powtarzać. Robiliśmy zamówienie w stokrotce w Świdniku w galerii Venus, tam jest taka opcja, że wybiera się wielkość kosza i można wszystko wybrać co się chce do środka. Za sam kosz z przybraniem płaciliśmy 20 zł, a reszta to koszt produktów. Może warto to rozważyć?
OOooooOOOooo D Z I Ę K U J Ę!
Tylko chyba nie będę gonić do Świdnika, sprawdzę czy w Stokrotkach w Lublinie też można zrobić taki myk

No to ja się jeszcze pochwalę że w sobotę kupiliśmy obrączki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nasze obrączki.jpg (41,5 KB, 31 załadowań)
__________________

U&I
Kin_Ga07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 11:46   #1781
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kin_Ga07 Pokaż wiadomość




Przymiarka, super! Ja swoją będę miała dopiero w lipcu...
Cierpliwością to ja nie grzeszę Koniecznie pokaż zdjęcia



Ostatni wspólny weekend przed ślubem no i do ślubu już z górki Dużo Wam jeszcze zostało spraw do załatwienia?





OOooooOOOooo D Z I Ę K U J Ę!
Tylko chyba nie będę gonić do Świdnika, sprawdzę czy w Stokrotkach w Lublinie też można zrobić taki myk

No to ja się jeszcze pochwalę że w sobotę kupiliśmy obrączki
jeszcze po drodze mamy dwa weekeny z moim panieńskim i TŻ kawalerskim ale to już osobno

co nam zostało?
dzisiaj jedziemy na salę ustalić menu i wszystkie szczegóły
dogadać się z kamerzystą
ustalić muzykę, zabawy i przebieg wesela z DJ
kupić prezenty dla rodziców
potańczyć ze dwa razy pierwszy taniec
jutro idę do kościoła dogadać szczegóły ślubu
dopracować stół z nalewkami
ogarnąć niezbędnik i ciuszki na dzień PO
dopracować prezenty dla druhen
wydrukować winietki i plan stołów
zrobić muffinki dla gości tylko ślubnych
przygotować $ $ dla wszystkich usługodawców


chyba tyle
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 12:06   #1782
Kin_Ga07
Wtajemniczenie
 
Avatar Kin_Ga07
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: SACRUM
Wiadomości: 2 063
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
jeszcze po drodze mamy dwa weekeny z moim panieńskim i TŻ kawalerskim ale to już osobno

co nam zostało?
dzisiaj jedziemy na salę ustalić menu i wszystkie szczegóły
dogadać się z kamerzystą
ustalić muzykę, zabawy i przebieg wesela z DJ
kupić prezenty dla rodziców
potańczyć ze dwa razy pierwszy taniec
jutro idę do kościoła dogadać szczegóły ślubu
dopracować stół z nalewkami
ogarnąć niezbędnik i ciuszki na dzień PO
dopracować prezenty dla druhen
wydrukować winietki i plan stołów
zrobić muffinki dla gości tylko ślubnych

przygotować $ $ dla wszystkich usługodawców


chyba tyle
Same przyjemne sprawy, nic stresującego Tylko ta $$$ dla usługodawców - ojjj będzie boleć
A panieński masz w ten weekend? Jest już jakiś plan? To będzie party niespodzianka czy masz w tym jakiś swój wkład?
__________________

U&I
Kin_Ga07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 12:10   #1783
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kin_Ga07 Pokaż wiadomość
Same przyjemne sprawy, nic stresującego Tylko ta $$$ dla usługodawców - ojjj będzie boleć
A panieński masz w ten weekend? Jest już jakiś plan? To będzie party niespodzianka czy masz w tym jakiś swój wkład?
o panieńskim wiem tylko że ma być w któryś weekend, podejrzewam, że chyba w ten, bo wczoraj dostałam nakaz przygotowania sobie wyprawki "takiej jak do porodu" określiła moja starsza i napisała mi liścik co mam spakować do torby




DZIEWCZYNY. Znacie jakiś sklep stacjonarny, nie na Elizówce gdzie można kupić świeczki niezapachowe, które mają dłuższy czas palenia?
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 12:41   #1784
Kin_Ga07
Wtajemniczenie
 
Avatar Kin_Ga07
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: SACRUM
Wiadomości: 2 063
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
o panieńskim wiem tylko że ma być w któryś weekend, podejrzewam, że chyba w ten, bo wczoraj dostałam nakaz przygotowania sobie wyprawki "takiej jak do porodu" określiła moja starsza i napisała mi liścik co mam spakować do torby




DZIEWCZYNY. Znacie jakiś sklep stacjonarny, nie na Elizówce gdzie można kupić świeczki niezapachowe, które mają dłuższy czas palenia?
Czyli imprezka niespodzianka

A co do świeczek to u nas kupuje to dekoratorka sali, nie mam pojęcia gdzie, więc niestety nie pomogę
__________________

U&I
Kin_Ga07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 13:13   #1785
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość

DZIEWCZYNY. Znacie jakiś sklep stacjonarny, nie na Elizówce gdzie można kupić świeczki niezapachowe, które mają dłuższy czas palenia?
Organique. W Lublinie jest chyba w Plazie ten sklep - długo się palą, ale mają bardzo intensywny zapach. U nas jest jedna odpalona to w całym mieszkaniu czuć. - więc musiałabyś sobie delikatny bardzo zapach wybrać.

Wrzucam zdjęcia z przymiarki. Trochę kiepsko wyszły i trochę nie oddają tego jaka sukienka jest na żywo... Ten tren zwłaszcza jakoś mi mama tak średnio ułożyła, bo powinien być bardziej rozłożony, a tu wygląda jak ściera Jak jest podpięty to na razie średnio się układa, ale już ustaliłyśmy, że po pierwsze - po rozprasowaniu trochę to inaczej będzie wyglądać, a po drugie złapiemy go z dwóch stron lekko niteczką żeby mi bokiem nic nie wychodziło (widać że wyłazi trochę na czwartym zdj).


Jeszcze drobne poprawki - guziczki do ramiączek aby były odpinane, poprawki do rozmiaru - bo na razie były zakładki i teraz trzeba ten dodatkowy materiał wyciąć. I przyszyć ozdobną koronkę bo się ciągle wahałam czy ją mieć czy ciachać, ale jednak zostawiam.

6 czerwca - czyli równo za miesiąc odbiór i jedzie ze mnę do Lublina.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0025.jpg (42,9 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0027.jpg (42,4 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0028.jpg (38,0 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0029.jpg (39,5 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0030.jpg (26,1 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0032.jpg (46,7 KB, 84 załadowań)

Edytowane przez jjulkaaa
Czas edycji: 2013-05-06 o 13:14
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 14:04   #1786
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

jjulkaaa aaaaaaaaaaaaach, śliczna, piękna, cudowna! Uwielbiam suknie w tym stylu, a w tej naprawdę nic bym nie zmieniła Bardzo dobrze dobrałaś do niej ten delikatny welon. Inny by chyba nie pasował... I wykończenie bardzo mi się podoba. No genialna jest po prostu gratulacje!
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 14:42   #1787
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziękuję
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 16:56   #1788
amasonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 82
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

jjulkaaa sukienka piękna, zdecydowanie w moim guście Moja jest nawet trochę podobna do Twojej, styl ten sam
My dzisiaj zamówiliśmy zaproszenia, chciała bym mieć już tego stresa za sobą. Niepotrzebnie naczytałam się opinii na forach internetowych, bo od początku te zaproszenia wpadły mi w oko i już nic inne nie wydawało się tak ładne więc zamówiliśmy ;p poza tym skończyliśmy dzisiaj nauki w kościele, więc chociaż to z głowy

dziewczyny jaka powinna być długość sukni, tzn ile od podłogi?
__________________
Między tym, co słuszne, a tym, co błędne rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.

Edytowane przez amasonka
Czas edycji: 2013-05-06 o 17:02
amasonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 18:30   #1789
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez amasonka Pokaż wiadomość
dziewczyny jaka powinna być długość sukni, tzn ile od podłogi?
Mi powiedziała Pani krawcowa tak: z przodu tyle, by chował się but osoby stojącej naprzeciwko, z tyłu dłuższa. Tak robiłyśmy
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 20:09   #1790
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Organique. W Lublinie jest chyba w Plazie ten sklep - długo się palą, ale mają bardzo intensywny zapach. U nas jest jedna odpalona to w całym mieszkaniu czuć. - więc musiałabyś sobie delikatny bardzo zapach wybrać.

Wrzucam zdjęcia z przymiarki. Trochę kiepsko wyszły i trochę nie oddają tego jaka sukienka jest na żywo... Ten tren zwłaszcza jakoś mi mama tak średnio ułożyła, bo powinien być bardziej rozłożony, a tu wygląda jak ściera Jak jest podpięty to na razie średnio się układa, ale już ustaliłyśmy, że po pierwsze - po rozprasowaniu trochę to inaczej będzie wyglądać, a po drugie złapiemy go z dwóch stron lekko niteczką żeby mi bokiem nic nie wychodziło (widać że wyłazi trochę na czwartym zdj).


Jeszcze drobne poprawki - guziczki do ramiączek aby były odpinane, poprawki do rozmiaru - bo na razie były zakładki i teraz trzeba ten dodatkowy materiał wyciąć. I przyszyć ozdobną koronkę bo się ciągle wahałam czy ją mieć czy ciachać, ale jednak zostawiam.

6 czerwca - czyli równo za miesiąc odbiór i jedzie ze mnę do Lublina.
jest świetna! Brawo Julkaa!

my dzisiaj dogadaliśmy szczegóły na sali menu, dekoracje, gości, obeszliśmy ogród i znaleźliśmy piękne miejsca na sesję ślubną (trzymajcie mocne kciuki, żeby była ładna pogoda! ) no i zapłaciliśmy już większość $$ czujemy się o wiele lżejsi
coraz bliżej i coraz mniej rzeczy do zrobienia!
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 09:37   #1791
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Julka brawo!! Śliczna suknia !!
__________________
=>

Zapuszczam włosy, dbam o paznokcie

poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:17   #1792
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziękuję za miłe słowa dziewczyny

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
jest świetna! Brawo Julkaa!

my dzisiaj dogadaliśmy szczegóły na sali menu, dekoracje, gości, obeszliśmy ogród i znaleźliśmy piękne miejsca na sesję ślubną (trzymajcie mocne kciuki, żeby była ładna pogoda! ) no i zapłaciliśmy już większość $$ czujemy się o wiele lżejsi
coraz bliżej i coraz mniej rzeczy do zrobienia!
A to wy płacicie przed weselem? My dzień po...
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:26   #1793
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

My też płacimy większość na tydzień przed weselem, a ostatnią ratę po

W końcu mamy jakies postępy. Część zaproszeń rozdana, obrączki zamówione a dziś Tż kupił garnitur wygląda w nim cudnie
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:18   #1794
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
My też płacimy większość na tydzień przed weselem, a ostatnią ratę po

W końcu mamy jakies postępy. Część zaproszeń rozdana, obrączki zamówione a dziś Tż kupił garnitur wygląda w nim cudnie
Super
Pochwalisz się gdzie zamówiliście obrączki, jakie i w jakiej cenie? A garnitur skąd? My chcemy w tym tygodniu zamówić obrączki, ale wciąż mętlik w głowie, każda opinia na wagę złota
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:37   #1795
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa dziewczyny

A to wy płacicie przed weselem? My dzień po...
tak sie umowilismy ze wiekszosc placimy teraz reszte w niedziele z rana po wymeldowaniu z pokoi
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 23:02   #1796
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Rozumiem

aniaaa super, że kolejne sprawy załatwione
ja dziś zrobiłam meeeega długą listę pierdółek do załatwienia więc od jutra sukcesywnie się za to biorę bo się obudzę tydzien przed weselem z ręką w nocniku
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 14:49   #1797
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej dziewczynki Wczoraj miałam sesję plenerową i pomyślałam, że Wam napiszę, żebyście sobie przemyślały gdzie chcecie pojechać. My chcieliśmy do botanika i skansenu, ale uwaga! W botaniku za wejście trzeba płacić! (w tamtym roku było 50zł, a w tym to nie wiem, ale pewnie jeszcze więcej) i w skansenie też - 120zł!!! Machnęliśmy na to ręką i za te pieniądze zrobiliśmy wypad do Kazimierza Dolnego
Przeginają z tym płaceniem
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 15:00   #1798
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Wczoraj miałam sesję plenerową i pomyślałam, że Wam napiszę, żebyście sobie przemyślały gdzie chcecie pojechać. My chcieliśmy do botanika i skansenu, ale uwaga! W botaniku za wejście trzeba płacić! (w tamtym roku było 50zł, a w tym to nie wiem, ale pewnie jeszcze więcej) i w skansenie też - 120zł!!! Machnęliśmy na to ręką i za te pieniądze zrobiliśmy wypad do Kazimierza Dolnego
Przeginają z tym płaceniem
dzisiaj o tobie myslalam.. pamietam ze robilas spiewniki/caly "opis" mszy. Moglabys powiedziec jak to drukowalas? jak wygladala pierwsza strona itd? tez musze zrobic taki maly spiewnik bo beda w trakcie slubu piesni ktorych nie bedzie znalo 80% uczestnikow slubu
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 18:08   #1799
Nacia169
Raczkowanie
 
Avatar Nacia169
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

hej
zaproszenia wydrukowane, w poniedzialek ruszamy w trase i rozwozimy 66 dni.
__________________
Żonka
Nacia169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 18:10   #1800
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
dzisiaj o tobie myslalam.. pamietam ze robilas spiewniki/caly "opis" mszy. Moglabys powiedziec jak to drukowalas? jak wygladala pierwsza strona itd? tez musze zrobic taki maly spiewnik bo beda w trakcie slubu piesni ktorych nie bedzie znalo 80% uczestnikow slubu
Miałam z tym nie lada wyzwanie, powiem szczerze. Wyglądało to tak, że w wordzie podzieliłam sobie stronę poziomo na dwie kolumny i tak, po lewej stronie była strona ostatnia, a po prawej tytułowa. Na drugiej kartce po lewej była druga strona, a na prawej przedostatnia i tak dalej, na zmianę. Tylko koniecznie musiałam mieć parzystą ilość stron, bo przy nieparzystej wyszło mi, że środkowa kartka była zapisana tylko z jednej strony Trzeba to chyba robić z częstotliwością co 4 czy co? Dodawać obrazki gdzie się da, żeby wydłużyć itp. Ciężka to robota. Bite dwa dni nad tym siedziałam
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.