Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-08, 15:32   #2551
osiemm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez s_pinka Pokaż wiadomość
osiem mi odrost ruszył z kopyta jak zaczęłam brać biotynę 250mg. Ona podobno wpływa też korzystnie na podniesienie poziomu żelaza. Niedługo zrobię sobie morfologie, bo jestem ciekawa czy faktycznie coś się zmieniło.
mam biotynę pośród dziesiątek wynotowanych preparatów z tego forum, przenoszę na listę do zakupienia . thx!
osiemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:05   #2552
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 596
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

kolamara, evelinau pijawki bardzo zagescily wlosy, wlasnie dlatego je kupilam, zachecona jej opinia Ja je wczoraj zaaplikowalam po raz pierwszy, troche sceptycznie, bo zawsze jak stosuje cos nowego to sie jednak boje, bo nie wiadomo, czy na cos zle nie zareaguje, ale na razie jestem zadowolona. Wlosow wypadlo wczoraj w normie, okolo 20..Dzis poki co tylko kilka, ale przede wszystkim fajne byly po tym balsami, nawilzone, ciezsze, normalnie az czulam, ze mam wlosy na glowie. Dzis ten efekt juz niestety minal, wiec znow jest lekko, ale wierze ze po kilku kolejnych aplikacjach bedzie bajka.
Gosiakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:27   #2553
osiemm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Pokaż wiadomość
kolamara, evelinau pijawki bardzo zagescily wlosy, wlasnie dlatego je kupilam
Gosiakol, to Twoje zdjęcie w avatarze? wyglądają oszałamiająco.
balsam z pijawką lekarską nabędę na 100%
osiemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:33   #2554
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez kolamara Pokaż wiadomość
Mogę Ci polecić np. zestaw witamin solgar formuła mv - Maria go łyka i jej bardzo pomógł na odrost, który uzyskała bez wcierek - ja się właśnie do niego przymierzam, jak skończę swoje tablety - ja łykam np. Calcium pantotenicum, 5 mg cynku i zincas forte. U mnie pomogło na zmniejszenie wypadania razem z balsamem z enzymem pijawki lekarskiej.
Kolamara,

Czy faktycznie ten Solgar pomaga?Skąd wiesz,że to on na pewno??
Ta formuła MV to jakaś odmiana tego Solgaru??

Marysia! Faktycznie Ci Solgar pomógł?

Słyszałam,że Solgar nie jest wart swej ceny,są tańsze zamienniki..


Powiedzcie proszę czy ktoś jeszcze Solgar stosował/stosuje i czy przynosi on dobre efekty??

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Pokaż wiadomość
kolamara, evelinau pijawki bardzo zagescily wlosy, wlasnie dlatego je kupilam, zachecona jej opinia Ja je wczoraj zaaplikowalam po raz pierwszy, troche sceptycznie, bo zawsze jak stosuje cos nowego to sie jednak boje, bo nie wiadomo, czy na cos zle nie zareaguje, ale na razie jestem zadowolona. Wlosow wypadlo wczoraj w normie, okolo 20..Dzis poki co tylko kilka, ale przede wszystkim fajne byly po tym balsami, nawilzone, ciezsze, normalnie az czulam, ze mam wlosy na glowie. Dzis ten efekt juz niestety minal, wiec znow jest lekko, ale wierze ze po kilku kolejnych aplikacjach bedzie bajka.
Gosiu z jakiej konkretnie strony kupujesz balsam pijawkowy? (Gosiu...wielkie sory ale nie zanotowałam tego wcześniej!)

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Ja stosowalam szampon , ampulki i spray. Na poczatku szampon super ale po paru myciach wysuszyl mi skalp , jeszcze doprawily do tego stanu skóry ampulki. Zrobil mi sie okropny lupiez i wlosy zrobily sie przesuche. Odstawilam i wszystko wrocilo do normy takze ja nie polecam albo i nie polecam ale szampon np.1x na tydz.
Dziękuję za info Blackbejbe

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Kochani moi,
nie będę się dużo rozpisywać, klepnę tylko co i jak.
Wiecie wszyscy ze jestem w stanie dla Was nie spać po nocach, chętnie poświęcam swój czas części z Was prywatnie po za forum przygladając się Waszym problemom. Mimo potwornego zmęczenia byłam z tym na prawde szczęśliwa. Jestem w stanie znieść księżniczki mądralówny, zakręconych inaczej i nieogarniętych tematycznie.
.
Przyłączam się do kwestii domniemanego usunięcia Cię z forum przez administrację..(przecież Ciebie nie wolno usuwać,chyba,że sama tak zadecydujesz).

Edytowane przez _wieloryb
Czas edycji: 2013-05-08 o 19:00
_wieloryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:28   #2555
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 596
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

wielorybek z ukrainashop, tak jak wszystkie kobitki. Zreszta nigdzie indziej go nie ma.

osiem moje, moje, ale rok temu, wiec niestety nieaktualne. Dzisiaj juz tak ladnie nie jest Powinnam zmienic, ale .. wiecie, ten avatar to cel jaki mi przyswieca Zreszta wtedy juz od dawna wypadaly, ale dalo sie jeszcze z tego zrobic wrazenie sporego gaszczu, dzis juz nie.

Wczoraj mialam w towarzystwie kolejna dziewczyne z ewidentna androgenowka .. zawsze mam wtedy ochote pogadac o wlosach, moze cos doradzic, ale przeciez nie wystartuje sama z tym tematem..
Masza WTF? Jak to Cie nie bedzie ?? Mozemy chociaz wiedziec dlaczego moderator chce usunac Twoje konto? I dlaczego sie temu poddajesz? W Sezamie chyba chociaz mozesz zostac? Co to Kuba jakas ?

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2013-05-08 o 19:42
Gosiakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:52   #2556
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Nie wiem czy Maszka będzie z tego zadowolona ale napisałam wiadomość do moda, żeby nam ją tu zostawili
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:56   #2557
Babilania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 122
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Ehh, ja już mam dość. Włosy od jakiś dwóch miesięcy znowu lecą mega, mama mi w sklepie przy sztucznym świetle zwróciła uwagę, że mam przerzedzony przedziałek, tyle supli, kosmetyków, kasy.. na nic. Teraz oprócz tego, że jestem bez kasy, to i bez włosów prawie. Jak oglądam swoje zdjęcia sprzed 4 lat, to takie piękne, grube, błyszczące. I nie wiem już, czy to bardziej androgeny działają, czy nieeoczynność tarczycy się udziela. Endo nie pomoże, jego moje włosy nie interesują.
Cieszę się, że Wam się udaje, jak wstawiacie swoje zdjęcia, to żałuję, że ja nie mam się czym pochwalić
Babilania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 20:25   #2558
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 596
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Babilania, i na Twoj sukces przyjdzie pora, nie poddawaj sie.
Jak to Ci leca mega? Pisalas niedawno o 20 wlosach dziennie, to jest to mega?
Wiem, ze wazne to ile odrasta a nie ile wypada, ale mimo wszystko jestes bardzo mloda, jeszcze Ci sie wszystko moze ladnie poukladac. A mamie powiedz, zeby sie nastepnym razem powstrzymala od komentarza.
Moze wstawisz zdjecia?

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2013-05-08 o 20:27
Gosiakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 20:30   #2559
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Pokaż wiadomość
wielorybek z ukrainashop, tak jak wszystkie kobitki. Zreszta nigdzie indziej go nie ma.
Dziękuję Gosiu!
Ale widzę,że wszystkie już wykupiłyście ,huehue

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Babilania Pokaż wiadomość
Ehh, ja już mam dość. Włosy od jakiś dwóch miesięcy znowu lecą mega, mama mi w sklepie przy sztucznym świetle zwróciła uwagę, że mam przerzedzony przedziałek, tyle supli, kosmetyków, kasy.. na nic. Teraz oprócz tego, że jestem bez kasy, to i bez włosów prawie. Jak oglądam swoje zdjęcia sprzed 4 lat, to takie piękne, grube, błyszczące. I nie wiem już, czy to bardziej androgeny działają, czy nieeoczynność tarczycy się udziela. Endo nie pomoże, jego moje włosy nie interesują.
Cieszę się, że Wam się udaje, jak wstawiacie swoje zdjęcia, to żałuję, że ja nie mam się czym pochwalić
Przykro mi U mnie też w niewielkim świetle widać jak bardzo mam przerzedzone włosy..
Do fryzjera nie chodzę, ostatnio jak byłam babka była przerażona,nigdy nie zapomnę wyrazu jej twarzy po obejrzeniu mojej głowy
Babi..mam ten sam problem, stosuje tyle medykamentów i g** to daje prawdę mówiąc,ech..
Trzymaj się!Nie poddawaj się.

Ostatnio mam ogromną zajawkę na dziewczyny z długimi włosami...dostałam jakiegoś zboczenia bo wmawiam ciągle mężowi,że ogląda się za laskami z włosami O_o
:.( Strasznie smutno.
_wieloryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 20:35   #2560
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez _wieloryb Pokaż wiadomość
Słyszałam,że Solgar nie jest wart swej ceny,są tańsze zamienniki.
Wielorybku a gdzie tak słyszałaś? i czym była podparta ta informacja? wystarczy że spojrzysz na skład fm75 i porównasz ją z tymi tańszymi odpowiednikami + weźmiesz pod uwagę ilość tabletek w opakowaniu.
Jeśli chodzi o ten zestaw witamin to im się udał wybitnie i będę go broniła. Co do innych specyfików, na prawdę czasami ceną zabijają, ale na nich się nie skupiałam w ogóle, wiec nie wiem z czego to wynika (oprócz marketingu rzecz jasna)

Ja kończę pierwszy miesiąc kuracji (2 tab. dziennie) na efekty wizualne jeszcze poczekam pewnie, ale fizycznie czuje się naprawdę świetnie od jakiegoś czasu.


A tak przy okazji, co z tym Kudzu Root, o którym Ci Maszka tyle truła? wiesz, że ona w nocy w Sezamie jeszcze to przypominała?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-05-08 o 20:40
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 20:55   #2561
maniek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 185
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

dziewczynki ja tez uważam ,ze Solgar ma fajny skład i warto z nim spróbować , od dłuższego czasu podpytywałam Marię o niego i jak się na nim czyje - sukces Mari to wg mnie zasługa tych końskich dawek wit z grupy B i E . Jednak może warto abyśmy się przyjrzały takim suplementom czyli nie typowo aptecznym a tym typu swanson i porównały ceny i składy . Ja w tym temacie nie jestem mocna nie wiem , które firmy są dobre a które to naciągacze ale może jest tu ktoś kto ma rozeznanie - bo jeżeli jest coś skuteczne to warto wydać nawet 150 zł i przestać łykać garść supli każdy po 20-30 zł ?
Jak skończę swoje zapasy czyli ok 2 miesiące też mam zamiar przejść na Solgar no chyba,że znajdziemy jeszcze cóś
__________________
olej z pestek dyni
olej z ogórecznika
tran
beta karonten
palma sabałowa
Solgar VM75
wierzbownica
Salfazin
Olimp Chela-Ferr Med
,

maniek77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 22:22   #2562
AglioOlio
Raczkowanie
 
Avatar AglioOlio
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 120
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Czesc Dziewczyny i Chlopaki,
troche mnie nie bylo a tu... bach! Szok! O co chodzi z ta akcja moderator?! Mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie skonczy bo to jakis absurd.

Nie bede sie teraz rozpisywac ale przeczytalam Wasze dywagacje na temat solgaru (i innych suplementow) i przypomnialam sobie, ze kiedys znalazlam to:

http://www.defens.pl/suplementy/cali...jej-grupy-krwi

Generalnie nie chodzi mi o grupy krwi ale sprawdzcie sklady - porownywalne z solgarem. Chociaz roznia sie dawkami i roznymi mineralami. No i cena - na niekorzysc. Ale... jak ktos bedzie przy kasie to zawsze mozna sprobowac.

I jeszcze to:
http://biovea.pl/product_detail.aspx...#tab-content-2

Edytowane przez AglioOlio
Czas edycji: 2013-05-08 o 22:36
AglioOlio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:41   #2563
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 596
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Ostatnio mam ogromną zajawkę na dziewczyny z długimi włosami...dostałam jakiegoś zboczenia bo wmawiam ciągle mężowi,że ogląda się za laskami z włosami O_o
Wieloryb, absolutnie tego nie rob! Na pewno tak nie jest a przez to, ze mu trujesz w koncu zacznie, a tego bys chyba nie chciala? Nie pokazuj mezowi, ze czujesz sie nieatrakcyjna przez wlosy, bo i on w to w koncu uwierzy. Mnie jak nachodzi cos podobnego to sobie gdzies o tym pisze, ale nie puszczam pary z ust. Postaw sie w jego sytuacji - jakby Ci ciagle wmawial, ze sie ogladasz za miesniakami np a on jest szczuply - co bys pomyslala?Nir tylko stracilby w Twoich oczach, ale w dodatku urazilby Twoje uczucia, bo przeciez jestes mu oddana, a on tego nie docenia, mam racje? Uzalanie sie nad soba jest bardzo nieatrakcyjne dla plci przeciwnej, od tego mamy forum
Gosiakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:41   #2564
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Maszka będzie z tego zadowolona ale napisałam wiadomość do moda, żeby nam ją tu zostawili
Tycikata, ja myślę, że Masza na pewno byłaby zadowolona, przede wszystkim dlatego, że dla niej, jako jedyna polazłaś się wstawić!

Jednak, przeczytaj to co pisała. To jej wybór, świadoma decyzja. Podyktowana pobudkami takimi, a nie innymi.
Z jeden strony ją rozumiem, a z drugiej, kurczę .. polubiłam tą cholerę! jej posty ciągnące się w nieskończoność, głupawki i to jak się na nas darła, też lubiłam, bo ja sadystka
Masza miała dość, nie nas, a forum i jego zacnej armii strażników.

Aleeee .. ja idę o zakład że jeszcze nie raz tu zajrzy zobaczyć co z nami .. więc nie róbmy siary siadając na laurach i bierzmy się do pracy, bo włosy czekają.


Cytat:
Napisane przez AglioOlio Pokaż wiadomość
Nie bede sie teraz rozpisywac ale przeczytalam Wasze dywagacje na temat solgaru (i innych suplementow) i przypomnialam sobie, ze kiedys znalazlam to:

http://www.defens.pl/suplementy/cali...jej-grupy-krwi

Generalnie nie chodzi mi o grupy krwi ale sprawdzcie sklady - porownywalne z solgarem. Chociaz roznia sie dawkami i roznymi mineralami. No i cena - na niekorzysc. Ale... jak ktos bedzie przy kasie to zawsze mozna sprobowac.

I jeszcze to:
http://biovea.pl/product_detail.aspx...#tab-content-2
Coś w tym może być .. przykładowo diety opracowywane na podstawie grupy krwi, uważane są za wysoce skuteczne - również przy niektórych schorzeniach.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-05-08 o 22:45
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 06:56   #2565
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 228
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Gosiakol jeżeli jej zagęściły, to mogę się tylko ogromnie cieszyć i liczyć cichutko, że u mnie tak będzie - jakoś tego nie doczytałam na jej blogu, ale szperałam na nim jak podstawowym moim celem było zmniejszenie wypadania, więc może moja świadomość tego nie zanotowała.

Tyle, ze ja już tak spektakularnego mrowienia i ciepła nie czuję po balsamie. Pewnie się skóra przyzwyczaiła już, ale mam nadzieję, że działał będzie nadal. Ja mam tez fajny efekt w dzień, kiedy myję głowę własnie po nocy z pijawkami, ale na drugi dzień tez niestety już są jakby lżejsze.


wieloryb Maria kilkanaście stron temu pisała jaki ma fajny efekt odrostu po tych witaminach bez wcierek i już wiele razy się tu natknęłam z opiniami, że Solgar jest super.

Ja do fryzjera tez nie chodzę.

Faceci już tak mają, ze oglądają się za laskami z długimi włosami, duzym biustem i długmi nogami. Mojemu się bardzo podobają długie włosy, ale ja niestety na razie nie jestem w stanie spełnić jego preferencji w tym temacie, ale za to nadrabiam np. biustem i tym, że staram się mimo wszystko atrakcyjnie ubierać i czasem słyszę przed wyjściem do pracy : "A gdzie ty się tak wystroiłaś?" - znaczy się cel osiągnięty

Babilania głowa do góry. No właśnie, ile to jest to mega? Wstaw swoje zdjęcie - czasem jest tak, że tobie się wydaje, że na głowie masz tragedię, a obiektywnie rzecz biorąc może być całkiem przyzwoicie. Ja też się wstydziłam dać swoje zdjęcie, ale uważam, że skoro szukamy tu pomocy, to inni powinni wiedzieć jaka jest skala naszego problemu.
__________________
wewnętrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemię lniane

zewnętrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:04   #2566
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Dziewczyny, nie zagladalam do Was od jakiegos czasu i poki co chyba nie bede zagladac przez chwile jeszcze. Przepraszam ale temat wlosow ostatnio mocno mnie przygnebia...wieczorem gdy myje i zatykam sitko i co rano gdy mimo, ze wieczorem wypadla masa to znow wyciagam garsc wlosow z kucyka

Do tego dochodza inne problemy zawodowe, zwiazek ktory pare miesiecy temu sie zaczal, a juz sie skopal ( glownie z mojej winy) itp itd.

Ogolnie starsznie dobrze wiedziec, ze jestescie i ze ktos rozumie moj problem i moj strach

Musze jednak wziac sie za swoje zycie...i nie szukac tematow i zajec "zastepczych", a zauwazylam, ze ostatnio tak robie.... poswiecam czas czytaniu o wlosach, skorze, lekach itp. a inne plaszczyzny zycia, ktorymi od dawna powinnam sie zajac leza "odlogiem", że tak powiem.

Ogólnie wlosow nie zamierzam jednak zaniedbywac. Zamowilam sobie mulitwitaminowy solgar, lykam lioven i oleje w nie za duzych dawkach ( mieszanke lnianego, wiesiolka, z dyni i z watroby rekina), biore androcur... wiec ogolnie cos tam dzialam ale poki co musze sie skupic nie tylko na tym

Tak wiec dziewczyny - powodzenia Wam zycze i pojawie sie pewnie za jakis czas Jakby ktoras cos chciala cos ode mnie to o najlepiej wiadomosc na priv - wtedy dostane o tym maila
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:08   #2567
osiemm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Hi there,

odnośnie tańszego zamiennika dla Solgaru. Podpytałam osobę biegłą w suplementach i polecono mi co następuje
http://sklep.kfd.pl/olimp-vita-min-m...ort-p-701.html

OLIMP Vita-Min Multiple Sport™

skład jest nieco inny ale ciekawy, może te witaminy zakupie na początek. zobaczymy.
pozdr
osiemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:15   #2568
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

P.S. O co chodzi z moderatorem? Maszkowa naprawde zupelnie sie wycofala? Konta nie ma zablokowanego z tego co widze.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:32   #2569
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez osiemm Pokaż wiadomość
Hi there,

odnośnie tańszego zamiennika dla Solgaru. Podpytałam osobę biegłą w suplementach i polecono mi co następuje
http://sklep.kfd.pl/olimp-vita-min-m...ort-p-701.html

OLIMP Vita-Min Multiple Sport™

skład jest nieco inny ale ciekawy, może te witaminy zakupie na początek. zobaczymy.
pozdr
można je kupić na alle za trochę ponad 20 zeta. W pudełku jest 60 kaps, ale są podzielone: 30 z witaminami i 30 z mikroelementami. Czyli styknie na miesiąc. Te kapsy są dosyć wielgachne.

Jak ktoś nie lubi dużych rozmiarów, to są też takie:

Olimp Vitamin Plus dla kobiet

http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=22&m2=59&id=188

Z tym, że tu nie ma już takich dużych dawek i wszystko jest połączone w jednej kaps. Opak. 30 na miesiąc.

I jeszcze ciekawy suplement:

Olimp Anti-Ox power blend (60 kaps.)

http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=22&m2=59&id=355

w składzie:



TRANS-RESWERATROL:
  • potężna, zmikronizowana dawka 100mg,
  • spowalnia procesy starzenia, uznawany jest w tej chwili za najlepszy na świecie antyoksydant „anti-aging”,
  • wzmacnia system nerwowy i immunologiczny, poprawia funkcję śródbłonka naczyń krwionośnych, zwiększa ich elastyczność, zapobiega rozwijaniu się w nich stanów zapalnych, a tym samym zmian miażdżycowych,
  • minimalizuje niepożądane skutki działania estradiolu (wykazuje aktywność inhibitora aromatazy),
  • przypisuje mu się działanie przeciwnowotworowe,
  • zmniejsza tempo rozpadu włókien kolagenowych w skórze, jak również w ścięgnach i więzadłach stawowych, wywierając pozytywny wpływ na regenerację stawów,
  • aby w pełni wykorzystać potencjał tego związku, należy podawać go z innymi flawonoidami, zwiększającymi jego biodostępność i poziom aktywności - jednym z ważniejszych jest obecna w ANTI-OX power blend™ Mega Caps®/Mega Capsules® kwercetyna, a także likopen oraz ekstrakt z zielonej herbaty.
EKSTRAKT RHODIOLA ROSEA:
  • polifenole, w tym rozawina (najważniejsza substancja czynna różeńca górskiego) wykazują właściwości antystresowe i przeciwdepresyjne,
  • rozawina wpływa pozytywnie na mięsień sercowy, działa przeciwnowotworowo, immunostymulująco i przeciwutleniająco,
  • odpowiada za polepszenie funkcji intelektualnych,
  • doskonale chroni wątrobę w kuracjach opartych na zabronionym w sporcie dopingu.
ASTAKSANTYNA:
  • naturalnie produkowana m.in. przez algi i plankton morski,
  • posiada właściwości hamowania stanów zapalnych, reguluje poziom cholesterolu, a także zwiększa wrażliwość komórek na insulinę (można, więc polecić ją diabetykom),
  • przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej i zwiększa wytrzymałość w trakcie wysiłku,
  • potwierdzone działanie w kierunku poprawy płodności,
  • chroni przed promieniowaniem UV i poprawia wygląd skóry,
  • regularne spożywanie 5mg astaksantyny może skutecznie poprawić nasz stan zdrowia.
EKSTRAKT Z LIŚCI KARCZOCHA ZWYCZAJNEGO:
  • działanie hepatoprotekcyjne i poprawiające działalność wydzielniczą dzięki obecności cynaryny,
  • badania podają, iż ekstrakt ten pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi oraz zapobiega patologicznemu zwężeniu naczyń krwionośnych,
  • cały czas badane są również jego właściwości w kierunku utrzymania właściwej lipidemii.
EKSTRAKT Z PESTEK WINOGRON:
  • skutecznie chroni cały układ nerwowy przed uszkodzeniami,
  • zapobiega chorobom serca poprzez wzmacnianie ścian naczyń krwionośnych i zapobieganiu zwapnienia żył,
  • wykazuje silne właściwości przeciwnowotworowe,
KWERCETYNA:
  • hamuje enzymy biorące udział w powstawaniu procesów zapalnych – cyklooksygenazę i lipooksygenazę i mediatorów prozapalnych – leukotrieny i prostaglandyny,
  • działanie przeciwalergiczne i przeciwzapalne wzmacniane dzięki hamowaniu uwalniania histaminy.
KOENZYM Q10:
  • nieodzowny związek w produkcji energii w organizmie,
  • wzmacnia serce i poprawia pracę układu odpornościowego.
EKSTRAKT Z LIŚCI ZIELONEJ HERBATY:
  • opóźnia proces starzenia organizmu,
  • przeciwdziała chorobom układu krążenia,
  • przyśpiesza odchudzanie, obniża poziom złego cholesterolu LDL.
BIOFLAWONOIDY CYTRUSOWE:
  • obniżają przenikalność i kruchość naczyń krwionośnych,
  • przyspieszają rozkład tłuszczu zapasowego poprzez nasilenie lipolizy i termogenezy,
  • wykazują także właściwości antyalergiczne i przeciwzapalne.
KWAS ALFA-LIPONOWY:
  • obniża poziom lipidów we krwi,
  • działa przeciwmiażdżycowo i przeciwcukrzycowo,
  • odpowiada za lepszą wydolność psychiczną i fizyczną,
  • jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów,
  • zwiększa zapas glikogenu w wątrobie.
EKSTRAKT Z ŻURAWINY WIELKOOWOCOWEJ:
  • działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie,
  • wykazuje właściwości zapobiegające chorobom dróg moczowych

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2013-05-09 o 08:45
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 09:21   #2570
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez osiemm Pokaż wiadomość
Podpytałam osobę biegłą w suplementach i polecono mi co następuje
http://sklep.kfd.pl/olimp-vita-min-m...ort-p-701.html

OLIMP Vita-Min Multiple Sport™

skład jest nieco inny ale ciekawy, może te witaminy zakupie na początek. zobaczymy.
Mialam zniknac, a jednak poki co nie zniknelam jeszcze, hihihi

Fakt, sklad ciekawy ..i palma i olej z dyni . Az dziwne, ze nie jest podane, ze to glownie dla mezczyzn. Chyba, ze zalozyli, ze po preparat typu sport siegna glownie faceci

No bo jakby nie bylo to skladniki, ktore wiekszosci kobiet nie sa specjalnie potrzebne

No i sylimaryna do tego - kolejny dla mnie plus, jesli chodzi o cholesterol i skore z tego co kojarze. Tyle, ze ogolnie na to by na skore podzialala to chyba wieksza dawka bylaby potrzebna.

Tak czy inaczej ja poki co sprobuje juz zamowionego solgara.

Jakos sie boje tej palmy...moze iracjonalnie ale jednak

Swoja droga, czy ktos gdzies ma jakies porownanie sensowne blokerow DHT ( palma, wierzbownica ) itp i ktore kiedy sa niewskazane?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 09:27   #2571
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Te witaminy podane przez osiemn wyglądają bardzo fajnie. Tylko, czy witaminy są chelatowane? Bo minerały tak, ale witaminy? Ktoś coś wie?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 09:33   #2572
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

A czy witaminy w ogole moga byc chelatowane? Zawsze czytam o mineralach chelatowanych

W solgarze tez tylko mineraly sa schelatowane...

Edytowane przez quleczka
Czas edycji: 2013-05-09 o 09:34
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 09:42   #2573
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 596
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Qleczka Nie znikaj..Ja bylam pewna, ze sie zaszylas z nowym chlopem w lozku na 2 tygodnie i dlatego Cie nie ma Zmniejszylas dawke androcuru? Tu dziewczynom z za wysokim androstendionem pomagal bardzo szybko. Inna opcja jest taka, ze pomoze dopiero po kilku miesiacach, tak tez sie podobno zdarza i mi tak mowila endo, ze dopiero po 6 miesiacach..Zwlaszcza, jesli mala dawka.

Dzięki niemu moje włosy się zagęszczają. - pisze Eve o pijawkach. Ja wlasnie siedze z nimi na glowie, nie czuje zadnego ciepla ani mrowienia, tylko delikatnie chlodno i mokro, ale ja tez chyba nigdy po niczym nie czulam mrowienia, jakis malo wrazliwy mam ten skalp.
Gosiakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 09:54   #2574
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Zaszylam sie z nim w lozku raz...przed majowka, a potem sie pokopalo

Co do androcuru biore 1/4 tabletki teraz.

Wiesz, sek w tym, ze ja nie wiem co spowodowalo to nagle wypadanie wlosow u mnie od 2 miesiecy... nie wiem czy to androstendion jest temu winny. Bo nie wiem jaki mialam wczesniej. Wiec nie wiem czy doprowadzenie go do normy cos pomoze.

Moja dermatolog nowa mowi, ze to moze byc wina LZS tyle, ze jego tez nie mam az tak wyraznego pogorszenia, zeby moglo to tlumaczyc tak zwiekszone wypadanie.

Ogolnie zgaduj zgadula co sie nagle zmienilo, ze tak sie zaczelo zle robic.

Bo jakies tam stopniowe powiekszanie sie przedzialka to juz kiedys mialam...ale tak to mi wlosy od 10 lat nie lecialy.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 11:32   #2575
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Fakt, sklad ciekawy ..i palma i olej z dyni .
Z palmą to jakaś pomyłka co ten sklep podaje. Palmy tam nie ma.

Tu oficjalne źródło ze składem:
http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=22&m2=59&id=186
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 11:50   #2576
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

moze zmienili sklad
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 11:59   #2577
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
moze zmienili sklad
Jeżeli nawet, to baardzo dawno temu.
Mam gdzieś pudełko sprzed chyba trzech lat i już palmy nie ma.
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 12:21   #2578
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Ja chyba raczej zostane z Solgarem formułą vm-75, bo zawiera inozytol i cholinę --> zdaje się, ze dobrze działają na wątrobę.

Dziewczyny, ale może spróbujcie tych witamin z olimpu? Mają naprawdę fajny skład, duzo witamin, jak jesteście zdrowe (ja niestety nie), to może aż takie końskie dawki z solgaru nie są Wam potrzebne? Skład wyglada naprawdę dobrze.

Z Solgara jest też formuła włosy, skóra i paznokcie, ale one nie maja witamin. Jedynie MSM (lubimy to), aminokwasy i coś tam jeszcze.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 12:24   #2579
Babilania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 122
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Pokaż wiadomość
Babilania, i na Twoj sukces przyjdzie pora, nie poddawaj sie.
Jak to Ci leca mega? Pisalas niedawno o 20 wlosach dziennie, to jest to mega?
Wiem, ze wazne to ile odrasta a nie ile wypada, ale mimo wszystko jestes bardzo mloda, jeszcze Ci sie wszystko moze ladnie poukladac. A mamie powiedz, zeby sie nastepnym razem powstrzymala od komentarza.
Moze wstawisz zdjecia?
Taak, ja bylo te 20 po myciu, to jeszcze można było przeżyć. Chociaż pamiętam czasy, jak po umyciu nie wyciągałam nic. A w ostatnim czasie zaczęłam wyciągać też w ciągu dnia, wprawdzie ilości jeszcze niewielkie, ale już się bardzo martwię i panika straszna. Zdaję sobie sprawę z tego, że w "normie wypadania" jeszcze się mieszczę, bo do setki nie dobijam. Ale wiecie, jak to jest z nami. Nam nie tylko wypada, ale też problemem jest to, że one nie odrastają, a na pewno nie tak, jak powinny. Nie ma tej równowagi, dlatego tak się już boję, bo zbyt dobrze pamiętam czasy, gdy wstydziłam się wychodzić z domu, czas spędzałam na popcornie przed TV> I boje się, że to, że w tak młodym wieku się to u mnie zaczęło(końcówka 3 gimnazjum, to jakieś 16 lat) to jest właśnie problem, że będzie postępować i że będzie tylko gorzej.
Przecież niedoczynność tarczycy leczę Euthyroxem, biorę jeszcze do tego jod z alg, blokuję DHT palmą, wierzbo, olejem lnianym, do tego suple inne, nie wiem, co jeszcze mogę.
Ze zdjęciem dobry pomysł, dziękuję Wam, na pewno wstawię jakoś na weekend, jak znajdę więcej czasu, to coś mi powiecie może.
Żeby nie było tak pesymistycznie, to pochwalę się, że dostałam się na praktyki do apteki
3majcie się
Babilania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 12:32   #2580
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Babilania Pokaż wiadomość
blokuję DHT palmą, wierzbo
Bierzesz oba w jednakowym czasie? czy zmieniasz co jakiś czas? możesz napisać coś więcej?
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.