Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-09, 21:30   #421
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Jakoś przegapiłam, że już się zaczęła nowa część wątku o YR

Ale nie ma żadnego fajnego kodu, tak wiec od dwóch tygodni nic nie zamówiłam (sukces)

Za to Wam kibicuję w nowych zamówieniach
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 21:35   #422
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez sanielcia Pokaż wiadomość
Jeśli mogę doradzić to nie wybieraj przypadkiem tego do skóry wrażliwej mój facet miał próbkę i powiedział ze pachnie jak wóda jakaś ruska a jak wyschnie to starą szmatą za to z tego ze starej serii bardzo jest zadowolony, wąchał też ten normalny z nowej serii i twierdzi, że ten już fajnie pachnie
Hm, właśnie z tej nowej zielonej serii zamierzam kupić. Aloes bardziej do mnie przemawia. Ale próbkę kremu 3w1 do cery wrażliwej mój TŻ zużył i nie narzekał
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 22:07   #423
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

witam!

Mam do wymiany neroli 30ml psikniee 2 razy i nową nieuzywaną zilona herbate i BB jasny na wymianę........

Chętnie przyjmę za to evidence toaletowa 75ml najchetniej w folii a za zielona herbate może werbenkę?

sorka za offa ale musiałam to napisac;p
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 22:12   #424
seledine
Zakorzenienie
 
Avatar seledine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 384
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość
Podpisuję się obiema rękami A full tapety też nie lubię.
Również mam przebarwienia, ale z wielką radością stwierdzam, że z każdym rokiem jest ich mniej i nie pojawiają się nowe

a używasz czegoś na te przebarwienia?


Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość

Dziś to wiem, ale gdy miałam naście lat opalałam się bez umiaru. Dobrze, że mnie "oplamiło" to szybko poszłam po rozum do głowy.
opalasz się w ogóle kiedykolwiek?
seledine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 22:28   #425
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

nareszcie pojawiły się kremy w opakowaniach vintage. byłam dziś w stacjonarce, ale ich nie widziałam, może w weekend sprawdzę znowu.

http://www.yves-rocher.com.pl/pure_c...imited_edition

http://beauty-police.blogspot.com/20...na-2013_2.html
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 22:37   #426
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

fehn, mamaAmelka dziękuję
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 06:07   #427
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nareszcie pojawiły się kremy w opakowaniach vintage. byłam dziś w stacjonarce, ale ich nie widziałam, może w weekend sprawdzę znowu.

http://www.yves-rocher.com.pl/pure_c...imited_edition

http://beauty-police.blogspot.com/20...na-2013_2.html
Bardzo ładne opakowania Mam nawet w planach kupić jeden taki kremik, mam nadzieję, że będzie się nadawał dla cery wrażliwej
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 06:49   #428
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

witam się z rana, na krótką chwilkę

Cytat:
Napisane przez Namalei Pokaż wiadomość
Znalazłam zdjęcie zamówienia jeszcze z kwietnia, na -50%. O mało mi głowy przez tą paczkę nie urwano, ale jak widać żyje
Cieszę się że wziełam obie wody kolońskie za niecałe 18zł każda Świetne na lato, a wiciokrzewem to nawet psiukam TŻa

----
a fotke zapomniałam dodać
piękne

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez etnografka Pokaż wiadomość
Jakie macie doświadczenia z samoopalaczami YR? Potrzebne mi coś do twarzy (resztę sobie opalę do średnio jasnej cery...
Samoopalaczy używam jedynie do nóg, odrobinę na "górę". Wcześniej używałam balsamu stopniowo opalającego i mgiełki. Były bardzo dobre.
Ostatnio zakupiłam http://www.yves-rocher.com.pl/samoop...twarzy_i_ciala
Nawilża, cierpliwie nałożony nie robi plam (po paru latach stosowania, jestem mistrzynią), daje ładny/naturalny złocisty odcień. Do zapachu się już przyzwyczaiłam, początek był nieciekawy. Nie wiem jak na twarzy, na ciele spisuje się przyzwoicie.
Zakładając, że jakość tego produktu jest bardzo dobra można spodziewać się podobnej w innym produkcie tego typu YR.
Ale pewności nie mam.

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

[QUOTE=[B]maggie82;40731986[/B]]Moje urodzinowe będzie jutro dostanę 4 niespodzianki - to dam znać co teraz wysyłają (częściowo się to pokrywa Mam nadzieję, że jak najmniej chińskiego badziewia a jak najwięcej kosmetyków .[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------


Czekamy na wiadomości

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez sanielcia Pokaż wiadomość
Jeśli mogę doradzić to nie wybieraj przypadkiem tego do skóry wrażliwej mój facet miał próbkę i powiedział ze pachnie jak wóda jakaś ruska a jak wyschnie to starą szmatą za to z tego ze starej serii bardzo jest zadowolony, wąchał też ten normalny z nowej serii i twierdzi, że ten już fajnie pachnie
To pewnie kwestia gustu. Dla mnie pachnie całkiem fajnie, nie wiem jak śmierdzi ruska wódka. Na początku jest to ostrzejsza nutka, ale szybko wietrzeje zostawiając lekką "męską woń". Zapach porównałabym do tych dawnych, klasycznych. Jest delikatny, nawilża, skóra po nim jest miękka (mam właśnie na ręce, niucham i się myziam).

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Babcia zażyczyła sobie krem z nagietkiem, a gratis dla mnie, więc:

NATURELLE WODA TOAL.SPRAY Prezent
CALENDULA KR.REGEN.DZIEŃ/NOC 18.9 zł
GESTES PODW.MAS.PRZYW.BLASK 4.5 zł
Razem w złotych 23.4 zł
Koszty wysyłki 9.95 zł

Razem w złotych 33.35


To jeszcze kliknę VN pod koniec miesiąca z oferty urodzinowej i będę zadowolona.


---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez seledine Pokaż wiadomość
a używasz czegoś na te przebarwienia?



opalasz się w ogóle kiedykolwiek?
Nie opalam się, aczkolwiek latem jest to bardzo trudne.
Używałam Thiospot'a, teraz mam z avonu kremik wybielający. Cały czas czymś się ciapię
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 07:09   #429
irlandia87
Zadomowienie
 
Avatar irlandia87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 474
GG do irlandia87
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

hej

mój tata ma ten krem do wrażliwej skóry i sobie chwali, moim zdaniem nie śmierdzi "ruską wódką" i dobrze nawilża
__________________


irlandia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 07:20   #430
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Dzień dobry!
Nareszcie piątek

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Babcia zażyczyła sobie krem z nagietkiem, a gratis dla mnie, więc:

NATURELLE WODA TOAL.SPRAY Prezent
CALENDULA KR.REGEN.DZIEŃ/NOC 18.9 zł
GESTES PODW.MAS.PRZYW.BLASK 4.5 zł
Razem w złotych 23.4 zł
Koszty wysyłki 9.95 zł

Razem w złotych 33.35 zł


To jeszcze kliknę VN pod koniec miesiąca z oferty urodzinowej i będę zadowolona.
Super zamówienie! Moja mama też jest fanką kremu nagietkowego

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nareszcie pojawiły się kremy w opakowaniach vintage. byłam dziś w stacjonarce, ale ich nie widziałam, może w weekend sprawdzę znowu.

http://www.yves-rocher.com.pl/pure_c...imited_edition

http://beauty-police.blogspot.com/20...na-2013_2.html
Oooo, zmieniłaś avatar
Fakt, kremiki mają śliczne te opakowania. Nigdy nie miałam tego rumiankowego kremu, ale domyślam się, że to taki klasyczne, miłe, uniwersalne smarowidło?

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość
(...)
To pewnie kwestia gustu. Dla mnie pachnie całkiem fajnie, nie wiem jak śmierdzi ruska wódka. Na początku jest to ostrzejsza nutka, ale szybko wietrzeje zostawiając lekką "męską woń". Zapach porównałabym do tych dawnych, klasycznych. Jest delikatny, nawilża, skóra po nim jest miękka (mam właśnie na ręce, niucham i się myziam).
Dobrze wiedzieć, że wg Ciebie nie śmierdzi ten krem! Bardzo podoba mi się Twój opis testu

Cytat:
Napisane przez irlandia87 Pokaż wiadomość
hej

mój tata ma ten krem do wrażliwej skóry i sobie chwali, moim zdaniem nie śmierdzi "ruską wódką" i dobrze nawilża
No i pięknie
Wnioskuję, że występuje w nim ostrzejsza nutka, którą co wrażliwsze nosy wyczują. Na szczęście szybko wietrzeje Ale i tak dla pewności wezmę TŻtowi krem i balsam z serii z aloesem, do przesuszonej skóry, bo myślę, że taką właśnie ma...
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 07:28   #431
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nareszcie pojawiły się kremy w opakowaniach vintage. byłam dziś w stacjonarce, ale ich nie widziałam, może w weekend sprawdzę znowu.

http://www.yves-rocher.com.pl/pure_c...imited_edition

http://beauty-police.blogspot.com/20...na-2013_2.html
Skusiłam się ten w wersji błękitnej Na żywo już tak nie zachwyca chociaż nadal cieszy oko. Opakowanie jest plastikowe a te kwiatki to po prostu naklejka Miły gadżet. Ciekawe jak inne wersje kolorystyczne wypadają na żywo.
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 07:34   #432
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Nareszcie piątek

No i pięknie
Wnioskuję, że występuje w nim ostrzejsza nutka, którą co wrażliwsze nosy wyczują. Na szczęście szybko wietrzeje Ale i tak dla pewności wezmę TŻtowi krem i balsam z serii z aloesem, do przesuszonej skóry, bo myślę, że taką właśnie ma...
Aloes ma świeższy zapach, młodszym facetom może się bardziej podobać.
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 07:50   #433
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nareszcie pojawiły się kremy w opakowaniach vintage. byłam dziś w stacjonarce, ale ich nie widziałam, może w weekend sprawdzę znowu.

http://www.yves-rocher.com.pl/pure_c...imited_edition

http://beauty-police.blogspot.com/20...na-2013_2.html
W sklepach stacjonarnych mają być od poniedziałku. Tak mnie przynajmniej poinformowała ekspedientka jak byłam ostatnio
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 08:07   #434
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Też mam ochotę na ten kremik w wersji retro Mi się podoba fioletowy - chociaż na moje oko więcej w nim zieleni

Czekam na paczkę A że ma przyjść pocztą polską to sobie pewnie do 16 poczekam, bo późno je rozwożą ...

Coś strasznie wysuszyło mi skórę I nie wiem czy to krem CS (stosuję 2 tyg. a policzki mam wysuszone od tygodnia), czy żel do mycia twarzy Pure Solutions (stosuję już miesiąc i nie wysuszał, ale może z powodu tego ciepła teraz skóra tak reaguje ?) Który krem z YR dobrze nawilżyłby skórę mieszaną ? Strefa T się przetłuszcza, policzki suche jak wiór.
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 08:17   #435
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Odp: Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
W sklepach stacjonarnych mają być od poniedziałku. Tak mnie przynajmniej poinformowała ekspedientka jak byłam ostatnio
Ciekawe co jeszcze będzie od poniedziałku w stacjonarnych sklepach (oprócz zestawów na Dzień Matki). W sklepie internetowym też może pojawić się coś nowego w zamian za Make Up Days

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Czekam na paczkę A że ma przyjść pocztą polską to sobie pewnie do 16 poczekam, bo późno je rozwożą ...
Najgorsze jest to czekanie ja również czekam, wczoraj zamówienie dostało status "wysłane", ale pocztą polską, więc pewnie poczekam do poniedziałku. Wyświetla mi się nr przesyłki w historii zamówienia, ale jest za krótki ma tylko 8 cyfr, więc nie mam zielonego pojęcia jak mam prześledzić drogę mojej paczki
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 08:19   #436
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość
Aloes ma świeższy zapach, młodszym facetom może się bardziej podobać.
O, no to pięknie TŻ jutro kończy 26, więc powinno być w sam raz. Dzięki!

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Ciekawe co jeszcze będzie od poniedziałku w stacjonarnych sklepach (oprócz zestawów na Dzień Matki). W sklepie internetowym też może pojawić się coś nowego w zamian za Make Up Days

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------


Najgorsze jest to czekanie ja również czekam, wczoraj zamówienie dostało status "wysłane", ale pocztą polską, więc pewnie poczekam do poniedziałku. Wyświetla mi się nr przesyłki w historii zamówienia, ale jest za krótki ma tylko 8 cyfr, więc nie mam zielonego pojęcia jak mam prześledzić drogę mojej paczki
Oby nic bardzo kuszącego się nie pojawiło

Na pierwszej stronie jest wyjaśnione - musisz dodać taki standardowy początek ciągu cyfr

O, tu jest: "Śledzenie paczki klik
płatność z góry 00459007733+nr przewozowy 9cyfr
pobranie 00359007735+nr przewozowy 9cyfr
Numer przewozowy znajdziesz w historii zamówień na koncie klienta w esklepie. Jeśli nie masz historii napisz/zadzwoń do BOK, podaj nr zamówienia i poproś o nr przewozowy"
__________________

Insta


PM 2018

Edytowane przez Niebieska88
Czas edycji: 2013-05-10 o 08:21 Powód: dopisek
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 08:19   #437
CecyliaMiz
Raczkowanie
 
Avatar CecyliaMiz
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cześć dziewczyny (i chłopaki) .
Czytam Was od stycznia. Od dość dawna kupuję kosmetyki YR ale kiedyś wyłącznie w stacjonarkach (o ja nierozważna ). Trafiłam na Was przypadkiem i strasznie cieszę się - nareszcie przestałam czuć się osamotniona w swojej pasji do YR i w końcu jest nadzieja, że ktoś mnie zrozumie.
Dzięki Wam "stać" mnie nawet na perfumy - a kiedyś był to dla mnie rarytas niemal nieosiągalny.
Piszę dopiero teraz bo się bałam. Jakoś nie mam doświadczeń z pisaniem na żadnym forum i nie bardzo wiem jak to się "obsługuje". Może nie pokręcę niczego za bardzo.
Już sporo kosmetyków YR sprawdziłam na sobie. Może przydam się i będę mogła w czymś doradzić.

Ucałowania i dzięki, że jesteście.

P.S. Już chyba ktoś wspominał kilkanaście postów wcześniej, że znów zmieniły się prezenty za prenumeratę E!Stilo (czytam ich i dostałam nowy numer) - znów jest tusz (SP) i podkład rozświetlający. Cena 59,40 zł.
CecyliaMiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 08:43   #438
DaciaSandero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 282
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Ja zamówiłam 6.05. Zamówienie było wysłane 8.05 i właśnie sprawdziłam na stronie, że ostatnie 2 statusy to:
-wydano doręczycielowi
-nieudane doręczenie - doręczyciel nie zdążył..

To może dzisiaj będzie
__________________
Wymiana kosmetyczna
DaciaSandero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 08:45   #439
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość

Oby nic bardzo kuszącego się nie pojawiło

Oby Bo zbankrutuję
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 09:10   #440
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
O, no to pięknie TŻ jutro kończy 26, więc powinno być w sam raz. Dzięki!

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------



Oby nic bardzo kuszącego się nie pojawiło

Na pierwszej stronie jest wyjaśnione - musisz dodać taki standardowy początek ciągu cyfr

O, tu jest: "Śledzenie paczki klik
płatność z góry 00459007733+nr przewozowy 9cyfr
pobranie 00359007735+nr przewozowy 9cyfr
Numer przewozowy znajdziesz w historii zamówień na koncie klienta w esklepie. Jeśli nie masz historii napisz/zadzwoń do BOK, podaj nr zamówienia i poproś o nr przewozowy"
Dziekuję wiele razy przeglądałam pierwszą stronę, ale zawsze skupiałam się na kodach i nr ofert, teraz brakuję mi emotionki z czerwonymi policzkami
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:11   #441
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Oooo, zmieniłaś avatar
Fakt, kremiki mają śliczne te opakowania. Nigdy nie miałam tego rumiankowego kremu, ale domyślam się, że to taki klasyczne, miłe, uniwersalne smarowidło?
nie używałam wcześniej, ale mam takie właśnie oczekiwania wobec niego.

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Skusiłam się ten w wersji błękitnej Na żywo już tak nie zachwyca chociaż nadal cieszy oko. Opakowanie jest plastikowe a te kwiatki to po prostu naklejka Miły gadżet. Ciekawe jak inne wersje kolorystyczne wypadają na żywo.
a jak sam krem?

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
W sklepach stacjonarnych mają być od poniedziałku. Tak mnie przynajmniej poinformowała ekspedientka jak byłam ostatnio
dzięki za info.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:17   #442
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nie używałam wcześniej, ale mam takie właśnie oczekiwania wobec niego.



a jak sam krem?



dzięki za info.
Nie mam pojęcia, siedzi w zapasach Jest "zasreberkowany" i nie chcę otwierać.
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:18   #443
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
UUUUU ...poległam i kliknełam zmówienie urodzinowe (prawdziwe --mam za 2 dni )
5 niespodzianek--ciekawe co przyślą
To koniecznie daj znać jakie prezenciki dostaniesz No i najlepszego z okazji urodzinek Ja też dostałam pocztą ofertę urodzinową, bo mam za tydzień te prawdziwe Strasznie mi się podoba, że wysyłają taki bilecik z życzeniami i charakterystykę osoby urodzoną pod danym znakiem, jestem miło zaskoczona
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:21   #444
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Nusiolek rozumiem.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:27   #445
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
(..)

Coś strasznie wysuszyło mi skórę I nie wiem czy to krem CS (stosuję 2 tyg. a policzki mam wysuszone od tygodnia), czy żel do mycia twarzy Pure Solutions (stosuję już miesiąc i nie wysuszał, ale może z powodu tego ciepła teraz skóra tak reaguje ?) Który krem z YR dobrze nawilżyłby skórę mieszaną ? Strefa T się przetłuszcza, policzki suche jak wiór.
Mam suchą skórę, krem CS jest dla mnie bardzo dobry, również działa nawilżająco, ale dla wielu osób z mieszana cerą jest za tłusty. Podejrzewałabym raczej żel do mycia twarzy. Myślę że dobra do nawilżania jest Hydra Vegetal (jest wersja i dla skóry suchej i normalnej/mieszanej). A cera może byc sucha z różnych powodów, łącznie z przesuszeniem od słońca i wiatru (gwałtownie się nam zrobiła wiosna..)

Edytowane przez mimosa
Czas edycji: 2013-05-10 o 09:30
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:53   #446
etnografka
Zadomowienie
 
Avatar etnografka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 646
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
To koniecznie daj znać jakie prezenciki dostaniesz No i najlepszego z okazji urodzinek Ja też dostałam pocztą ofertę urodzinową, bo mam za tydzień te prawdziwe Strasznie mi się podoba, że wysyłają taki bilecik z życzeniami i charakterystykę osoby urodzoną pod danym znakiem, jestem miło zaskoczona
Ja dwa dni temu dostałam takie gratisy:
-lakier do paznokci Aksamitna Czerwień (zgaszona, nawet ładna)
-puder w kamieniu jasny
-cień Couleurs Nature Miedziany Brąz
-kosmetyczka 4 w 1
-kosmetyczka kilkukomorowa w kolorze lawendowym w drobne kwiatki
-chińska biżuteria: łańcuszek z perłami (prawdziwymi - zaraz je wydłubię i na coś przerobię)
-chińska biżuteria: łańcuszek z koralikami (też je przerobię

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
To koniecznie daj znać jakie prezenciki dostaniesz No i najlepszego z okazji urodzinek Ja też dostałam pocztą ofertę urodzinową, bo mam za tydzień te prawdziwe Strasznie mi się podoba, że wysyłają taki bilecik z życzeniami i charakterystykę osoby urodzoną pod danym znakiem, jestem miło zaskoczona
Mnie nie wysyłają, bo moje urodziny zmieniają datę co parę miesięcy
__________________
Wymienię perfumy
etnografka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:53   #447
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez CecyliaMiz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny (i chłopaki) .
Czytam Was od stycznia. Od dość dawna kupuję kosmetyki YR ale kiedyś wyłącznie w stacjonarkach (o ja nierozważna ). Trafiłam na Was przypadkiem i strasznie cieszę się - nareszcie przestałam czuć się osamotniona w swojej pasji do YR i w końcu jest nadzieja, że ktoś mnie zrozumie.
Dzięki Wam "stać" mnie nawet na perfumy - a kiedyś był to dla mnie rarytas niemal nieosiągalny.
Piszę dopiero teraz bo się bałam. Jakoś nie mam doświadczeń z pisaniem na żadnym forum i nie bardzo wiem jak to się "obsługuje". Może nie pokręcę niczego za bardzo.
Już sporo kosmetyków YR sprawdziłam na sobie. Może przydam się i będę mogła w czymś doradzić.


Ucałowania i dzięki, że jesteście.

P.S. Już chyba ktoś wspominał kilkanaście postów wcześniej, że znów zmieniły się prezenty za prenumeratę E!Stilo (czytam ich i dostałam nowy numer) - znów jest tusz (SP) i podkład rozświetlający. Cena 59,40 zł.
Witaj CecyliaMiz i pisz, jak najwięcej nic się nie bój, najtrudniejszy jest ten pierwszy raz
Ja muszę się przyznać, że zawsze zamawiałam z newslettera, aż znalazłam ten topik, skarbnicę wiedzy tajemnej i przepadłam
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:55   #448
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez etnografka Pokaż wiadomość
Ja dwa dni temu dostałam takie gratisy:
-lakier do paznokci Aksamitna Czerwień (zgaszona, nawet ładna)
-puder w kamieniu jasny
-cień Couleurs Nature Miedziany Brąz
-kosmetyczka 4 w 1
-kosmetyczka kilkukomorowa w kolorze lawendowym w drobne kwiatki
-chińska biżuteria: łańcuszek z perłami (prawdziwymi - zaraz je wydłubię i na coś przerobię)
-chińska biżuteria: łańcuszek z koralikami (też je przerobię

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



Mnie nie wysyłają, bo moje urodziny zmieniają datę co parę miesięcy
To ciekawe ile już Ci urodzin naliczyli jak tak rodzisz się co kilka miesięcy

Prezenty nawet fajne, może się na coś skuszę, muszę pomyśleć co mi jest potrzebne
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:57   #449
etnografka
Zadomowienie
 
Avatar etnografka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 646
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
To ciekawe ile już Ci urodzin naliczyli jak tak rodzisz się co kilka miesięcy
No co, w tym roku miałam dopiero jedne
__________________
Wymienię perfumy
etnografka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:59   #450
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Każda z nas to już maniaczka - znów z Yves Rocher przyszła paczka - część IX

Dziewczyny mam moją paczkę urodzinową z darmową VN

Beretów już nie dają
Niestety prezenty to chiński badziew - czyli biżuteria Dostałam 2 naszyjniki "złote" i na szczęście fajny cień do powiek Iskrząca Czerń Ogólnie 3 prezenty i cieszę się, że nie brałam specjalnie produktów dla 7 prezentów - bo szkoda na to kasy

A teraz a propos zawartości :

1. Żel truskawka PN - cudowny zapach - rzeczywiście jak świeże truskawki z cukrem Gdzieś tam nawet poziomki wyczuwam

2. Woda PN Truskawka 20 ml - dobrze, że wzięłam małą wodę - zapach jest piękny ale bardzo nietrwały, po 15 minutach brak go na skórze

3. Woda PN Wanilia 20 ml - dotąd miałam tylko balsam - pachnie podobnie, ale mniej spożywczo moim zdaniem Śliczna, czysta wanilia, długo go czuję na nadgarstku (już ponad godzinę), tu może skuszę się na 100 ml

4. Balsam do ust kokos - jeszcze nie otwierałam, kończę balsam który mam i wtedy wypróbuję.

5. Kostka do kąpieli malina - śliczny zapach malin

6. Kostka do kąpieli brzoskwinia - ładnie pachnie, ale trochę zbyt gorzko Wzięłam te kostki, żeby poznać zapachy i już wiem że z Maliną się zaprzyjaźnię w postaci żelu i mleczka do ciała.

No i na koniec gratisy : woda VN - jeszcze nie otwierałam, jak wywietrzeje mi nadgarstek po Wanilii z PN - to przetestuję.

Cień Iskrząca Czerń - super kolor, czysta czerń. Fajny do Smoky Eyes Testowałam tylko na dłoni, ale kolor jest widoczny, intensywny (z tego gratisu się cieszę )

Biżuteria - nie warta komentarza Tandetne złoto + plastikowe koraliki Jedynie woreczki mi się przydadzą

I jeszcze na koniec - dostałam ofertę z gratisową Naturelle - już kiedyś mi ją przysłali i skorzystałam Pomyślę i może jeszcze coś zamówię bo woda jest od 20 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1.jpg (75,7 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2.jpg (96,6 KB, 116 załadowań)
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.