Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-11, 08:19   #4891
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Dziewczyny a ja musze się wyzalic,zagladam na watek ale rzadko pisze... kurs skonczylam 23 kwietnia, wszystkie papiery razem z pkk zawiozłam do Wordu i tam nie wyznaczyli mi teorii tylko kazali czekac az potwierdza te dane, bo przecież system nie działa internetowy to czekałam i czekam, wczoraj bylam zapytać znow w wordzie czy już sobie to sprawdzili i co...tez lipa. nie sprawdzili jeszcze a minelo ponad 2 tygodnie! jestem zalamana ze tak to się przeciąga i nawet głupiej teorii nie mogę zdac
czy u Was tez sa takie problemy?
zaraz okaze się ze kurs skonczylam w kwietniu a pierwszy egzamin będę miała w czerwcu lub dluzej a po drodze wypadaloby jazdy wykupić...
ejhh, ten Word...
martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 11:52   #4892
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Najpierw pokazujesz co zostalo Ci wylosowane a pozniej egzaminator ustawil mi auto na luk kazal przygotowac sie i ruszyc wiec ustawilam fotel, lusterka (zaglowek mialam ok i pasy), zapalilam swiatla pozniej reczny bieg i odpalilam auto. Nic nie musialam mowic ze jestem gotowa.

Ajjj 17 kolejna proba.. :/ dobrze ze ma byc upal


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 14:34   #4893
mikusia2013
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 74
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Po 2 miesiącach od zdobycia prawa jazdy wczoraj miałam swoją pierwszą samodzielna jazdę. Przejechałam ok 30 km samochodem koleżanki ( focus)
Jestem z siebie dumna, przeżyłam. Miałam problemy z parkowaniem i wjazdem w bramę, ale myślę że to kwestia praktyki.
Kurczę myślałam, że bede się bardziej stresować tym bardziej, ze obcym samochodem jechałam a tu zonk, jeździłam jakbym prawko zdawała na focusie
__________________
11.06.2003

14.02.2009

17.08.2013

mikusia2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 20:55   #4894
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez mikusia2013 Pokaż wiadomość
Po 2 miesiącach od zdobycia prawa jazdy wczoraj miałam swoją pierwszą samodzielna jazdę. Przejechałam ok 30 km samochodem koleżanki ( focus)
Jestem z siebie dumna, przeżyłam. Miałam problemy z parkowaniem i wjazdem w bramę, ale myślę że to kwestia praktyki.
Kurczę myślałam, że bede się bardziej stresować tym bardziej, ze obcym samochodem jechałam a tu zonk, jeździłam jakbym prawko zdawała na focusie
Super!

Muszę się pochawlić dzisiaj dostałam od rodziców urodzinowy prezent (choć urodziny dopiero za 2 tygodnie) - pierwszy własny samochód - Citroena C1 (z klimą i radyjkiem). Musiałam też oczywiście sama wrócić autem do domu, tata jechał drugim. Mama siedziała obok, ale nie ma prawa jazdy więc nic nie podpowie. Już coraz pewniej się czuję i fajniej, mimo że strach ciągle jest, no i cała gama emocji. Teraz doceniam, że warto mieć prawko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Citroen-C1_mp17_Wallpaper.jpg (122,2 KB, 37 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 23:23   #4895
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Zmieniło się tylko to że włączamy światła już na placu a nie jak było dawniej, jak wyjeżdzamy na miasto.
Pamietaj o tych światłach i włącz je od razu a i pamietaj by wszystkie kontrolki zgasły, zwróć uwagę czy dzwi zamknięte
nie wiedzialam ze sie to pozmienialo jak przed 19.01 i po wlaczylam swiatala przed lukiem

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja musze się wyzalic,zagladam na watek ale rzadko pisze... kurs skonczylam 23 kwietnia, wszystkie papiery razem z pkk zawiozłam do Wordu i tam nie wyznaczyli mi teorii tylko kazali czekac az potwierdza te dane, bo przecież system nie działa internetowy to czekałam i czekam, wczoraj bylam zapytać znow w wordzie czy już sobie to sprawdzili i co...tez lipa. nie sprawdzili jeszcze a minelo ponad 2 tygodnie! jestem zalamana ze tak to się przeciąga i nawet głupiej teorii nie mogę zdac
czy u Was tez sa takie problemy?
zaraz okaze się ze kurs skonczylam w kwietniu a pierwszy egzamin będę miała w czerwcu lub dluzej a po drodze wypadaloby jazdy wykupić...
ejhh, ten Word...
kurcze to masz problem.jak przed 19.01 zalatwialam i nie mialam z tym problemow musieli mi do miesiaca wyznaczyc termin.przed 19.01 wtedy byly takie terminy.

Paulinka-ale ci zazdroszcze Autka.... ja marze o wlasnym...najlepiej Yarisi w sam raz dla Mnie

i nadal prawie 3 tyg.od zdania nie mam wyrobionego prawka nadal w toku jest.
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 06:49   #4896
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
i nadal prawie 3 tyg.od zdania nie mam wyrobionego prawka nadal w toku jest.
Kochana, a na pewno nie musisz wcześniej zapłacić? Czy zapłaciłaś już.
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 09:18   #4897
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

No właśnie, kiedy się płaci za prawko? Od razu, czy przy odbiorze?

A tak w ogóle, to w sobotę oblałam 7 egzamin :/
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 10:04   #4898
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
nie wiedzialam ze sie to pozmienialo jak przed 19.01 i po wlaczylam swiatala przed lukiem



kurcze to masz problem.jak przed 19.01 zalatwialam i nie mialam z tym problemow musieli mi do miesiaca wyznaczyc termin.przed 19.01 wtedy byly takie terminy.

Paulinka-ale ci zazdroszcze Autka.... ja marze o wlasnym...najlepiej Yarisi w sam raz dla Mnie

i nadal prawie 3 tyg.od zdania nie mam wyrobionego prawka nadal w toku jest.
Ja też ale wtedy nie uwalali za brak świateł na placu, a teraz mogą.
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 10:57   #4899
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

U mnie w WORDie to nawet kazali wyłączać światła na placu kiedyś bo "po placu nie jeździ się na światłach". Tak to tłumaczyli

Cytat:
Napisane przez ja i moj kot Pokaż wiadomość
No właśnie, kiedy się płaci za prawko? Od razu, czy przy odbiorze?

A tak w ogóle, to w sobotę oblałam 7 egzamin :/
Co się stało? Na czym cię uwalili?
Następnym razem zdasz
Do 8 razy sztuka xD Sama też za 8 zdałam
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009





Edytowane przez A_neta1
Czas edycji: 2013-05-12 o 11:00
A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 11:40   #4900
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Ja mam swój pierwszy egzamin w sobotę, a już mi się śnią jakieś bzdety, min. że kieruję ciężarówką, że samolot ląduje na jezdni no masakra
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 11:40   #4901
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Super!

Muszę się pochawlić dzisiaj dostałam od rodziców urodzinowy prezent (choć urodziny dopiero za 2 tygodnie) - pierwszy własny samochód - Citroena C1 (z klimą i radyjkiem). Musiałam też oczywiście sama wrócić autem do domu, tata jechał drugim. Mama siedziała obok, ale nie ma prawa jazdy więc nic nie podpowie. Już coraz pewniej się czuję i fajniej, mimo że strach ciągle jest, no i cała gama emocji. Teraz doceniam, że warto mieć prawko
Gratuluję autka, super
Chciałabym mieć już własne, ale jak zdam prawko, mąż mi coś kupi, oczywiście używane, małe autko na początek :P Pewnie będzie to coś typu fiata pandy, czy właśnie Citroen C3 lub Renault Clio
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 13:22   #4902
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Ja mam swój pierwszy egzamin w sobotę, a już mi się śnią jakieś bzdety, min. że kieruję ciężarówką, że samolot ląduje na jezdni no masakra
Hehe xD Mi przed egzaminami śniły się egzaminy...

Jak miałam nie zdać to nawet pare dni pod rząd mi się śniło że dostaje od egzaminatora kartke z "negatywny" i tak też było.
Jak miałam zdać to że dostaje kartke z "pozytywny" i sprawdziło się

Nie ma to jak prorocze sny ^^
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 17:23   #4903
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Super!

Muszę się pochawlić dzisiaj dostałam od rodziców urodzinowy prezent (choć urodziny dopiero za 2 tygodnie) - pierwszy własny samochód - Citroena C1 (z klimą i radyjkiem). Musiałam też oczywiście sama wrócić autem do domu, tata jechał drugim. Mama siedziała obok, ale nie ma prawa jazdy więc nic nie podpowie. Już coraz pewniej się czuję i fajniej, mimo że strach ciągle jest, no i cała gama emocji. Teraz doceniam, że warto mieć prawko
Gratuluje ja jak nie zarobie na auto to nie ma szans zeby dostac, niestety wszyscy wokol to biedaki lacznie ze mna

Mnie sie marzy Mitsubishi Outlander, mam slabosc do duzych wozow

http://allegro.pl/oryginal-mitsubish...174514398.html : love:

a i jeszcze napisze Wam ze jak w koncu zdam to prawko, to przeprowadzam sie do Anglii i mam nadzieje ze naucze sie jezdzic po lewej stronie a najbardziej martwi mnie skrzynia biegow pod lewa reka
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2013-05-12 o 17:26
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 19:13   #4904
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Gratuluję autka, super
Chciałabym mieć już własne, ale jak zdam prawko, mąż mi coś kupi, oczywiście używane, małe autko na początek :P Pewnie będzie to coś typu fiata pandy, czy właśnie Citroen C3 lub Renault Clio
Ja też wolę mniejsze na początek, a lubię duże samochcody, ale bałabym się nimi parkować, choć sporo osób mówi, że lepiej im się jeździ dużym.
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Gratuluje ja jak nie zarobie na auto to nie ma szans zeby dostac, niestety wszyscy wokol to biedaki lacznie ze mna

Mnie sie marzy Mitsubishi Outlander, mam slabosc do duzych wozow

http://allegro.pl/oryginal-mitsubish...174514398.html : love:

a i jeszcze napisze Wam ze jak w koncu zdam to prawko, to przeprowadzam sie do Anglii i mam nadzieje ze naucze sie jezdzic po lewej stronie a najbardziej martwi mnie skrzynia biegow pod lewa reka
Też lubię duże, ale łatwiej jeździć mniejszym, przynajmniej teraz na początku. Koleżanka robi prawko w Anglii i mówi, że ciężko jest, ale daje radę.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 19:25   #4905
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Witam, witam, przyszłam się przywitać i prosić o trzymanie kciuków jutro o 8 - zdaję już niestety trzeci raz ale mam nadzieję, że do trzech razy sztuka!
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 19:34   #4906
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Witam, witam, przyszłam się przywitać i prosić o trzymanie kciuków jutro o 8 - zdaję już niestety trzeci raz ale mam nadzieję, że do trzech razy sztuka!
powodzenia

ja się zastanawiam, czy dokupić 2h przed egzaminem, czy nie
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 19:53   #4907
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Witam, witam, przyszłam się przywitać i prosić o trzymanie kciuków jutro o 8 - zdaję już niestety trzeci raz ale mam nadzieję, że do trzech razy sztuka!
Powodzenia.

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
powodzenia

ja się zastanawiam, czy dokupić 2h przed egzaminem, czy nie
Ja zawsze wykupywałam, ale nie wiem czy tym razem będę
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 21:35   #4908
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Witam, witam, przyszłam się przywitać i prosić o trzymanie kciuków jutro o 8 - zdaję już niestety trzeci raz ale mam nadzieję, że do trzech razy sztuka!
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 22:27   #4909
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Witam, witam, przyszłam się przywitać i prosić o trzymanie kciuków jutro o 8 - zdaję już niestety trzeci raz ale mam nadzieję, że do trzech razy sztuka!
Powodzenia!

No ja wlasnie chce tu zdac prawko zeby w UK sobie wymienic na brytyjskie :P moj mąż i tesc juz tak zrobili
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 13:05   #4910
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Inka ??? i jak tam?
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:37   #4911
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Ja zaczynam od dzisiaj kuracje melisą

Dziewczyny, powiedzcie mi jak to mniej więcej wygląda na egzaminie praktycznym: osoby zdające są wywoływane wg listy, okazują dowody osobiste (tyle zdążyłam zaobserwować) i idą do sali i tam egzaminator po nie przychodzi? Wywołuje wylosowanego delikwenta? Nie wiem jak czasowo się nastawić.Ile będę tam "gnić"....
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 21:37   #4912
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

ciekawe jak tam Inka

paulinaj, u mnie bylo tak: godzine mialam wyznaczona 9.30, ale wiadomo to jest godzina dla calej grupy... wcale alfabetycznie nie wywolywali, ale tak czy siak bylam prawie na koncu, gnilam .. 2 h ale przynajmniej stres mi odszedl bo juz mialam "wywalone" :P

wyczytali mnie i poszlam na plac a tam wylonil sie fajne egzaminator kazal wsiasc do auta (dla mnie to byla nowosc bo 10 lat temu dowod pokazywalo sie od razu po podejsciu).. no i wsiadlam do auta i nie wiedzialam czy mam sie juz przygotowywac czy jak? i widzialam ze dziewczyna obok tez nie wiedziala o co chodzi i zerkala na mnie
Ale on po chwili wsial bo gadal z innym egzaminatorem i poprosil mnie o dowod, powiedzenie na glos swojego imienia i nazwiska no i tyle i pozniej pokazywanie swiatel, silnika, łuk, górka i.. nie zaliczylam
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 06:27   #4913
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Ja dziś mam już chyba 6 jazdy. Nie lubię za bardzo jeździć i zawsze przed jazdami jestem jakaś zdenerwowana. Jak już jestem w samochodzie, to spoko, bo i tak za późno i nie da się uciec :P

Ale jak jeżdżę, to często jeszcze tak niepewnie, nie wiem, co się dzieje. Np. "na rondzie będziemy zawracać" a ja wtedy taka ściana i "tzn.. yyy gdzie mam skręcić?
No i jak jeżdżę kompletnie nie pamiętam przepisów :O
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:51   #4914
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Ja zaczynam od dzisiaj kuracje melisą

Dziewczyny, powiedzcie mi jak to mniej więcej wygląda na egzaminie praktycznym: osoby zdające są wywoływane wg listy, okazują dowody osobiste (tyle zdążyłam zaobserwować) i idą do sali i tam egzaminator po nie przychodzi? Wywołuje wylosowanego delikwenta? Nie wiem jak czasowo się nastawić.Ile będę tam "gnić"....
ja miałam egzamin teoretyczny łączony z praktyką. po zdaniu teori wszyscy czekaliśmy w poczekalni i czekalismy aż pani przez mikrofom mnie wywoła. jak mnie wywołała to poszłam na wyznaczony dla mnie plac manewrowy. wsidłam do auta egzaminator się przedstawił. pokazałam dowód on sprawdził wzrokowo czy ja to ja :-P wyjaśnił zasady egzaminu potem spytał czy mam jakieś pytania następnie wylosowalam co mam pokazywać i do dzieła! ;-) i to tyle, potem poszło z górki :-D
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 10:02   #4915
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
ja miałam egzamin teoretyczny łączony z praktyką. po zdaniu teori wszyscy czekaliśmy w poczekalni i czekalismy aż pani przez mikrofom mnie wywoła. jak mnie wywołała to poszłam na wyznaczony dla mnie plac manewrowy. wsidłam do auta egzaminator się przedstawił. pokazałam dowód on sprawdził wzrokowo czy ja to ja :-P wyjaśnił zasady egzaminu potem spytał czy mam jakieś pytania następnie wylosowalam co mam pokazywać i do dzieła! ;-) i to tyle, potem poszło z górki :-D
Ten głos mnie irytował, babka niewyraźnie czytała i to z takim tonem znudzonym
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 10:12   #4916
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Ten głos mnie irytował, babka niewyraźnie czytała i to z takim tonem znudzonym
ja też bylabym znudzona jakbym miala przez np 8h czytac w koło to samo :-P
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 12:59   #4917
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Ten głos mnie irytował, babka niewyraźnie czytała i to z takim tonem znudzonym
U mnie też niewyraźnie facet czytał. Mojemu chłopakowi zdwało sie, że mnie wyczytali i poszłam się zapytać, a facet: "Co? Nie."Trzeba się było wsłuchiwać.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 15:21   #4918
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
Ja dziś mam już chyba 6 jazdy. Nie lubię za bardzo jeździć i zawsze przed jazdami jestem jakaś zdenerwowana. Jak już jestem w samochodzie, to spoko, bo i tak za późno i nie da się uciec :P

Ale jak jeżdżę, to często jeszcze tak niepewnie, nie wiem, co się dzieje. Np. "na rondzie będziemy zawracać" a ja wtedy taka ściana i "tzn.. yyy gdzie mam skręcić?
No i jak jeżdżę kompletnie nie pamiętam przepisów :O
też tak miałam
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 16:44   #4919
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
Ja dziś mam już chyba 6 jazdy. Nie lubię za bardzo jeździć i zawsze przed jazdami jestem jakaś zdenerwowana. Jak już jestem w samochodzie, to spoko, bo i tak za późno i nie da się uciec :P

Ale jak jeżdżę, to często jeszcze tak niepewnie, nie wiem, co się dzieje. Np. "na rondzie będziemy zawracać" a ja wtedy taka ściana i "tzn.. yyy gdzie mam skręcić?
No i jak jeżdżę kompletnie nie pamiętam przepisów :O
Ja też byłam zawsze zdenerwowana, ale jak już usiadłam za kierownicą, to mijało. Najgorzej było przed samą jazdą...
U mnie wygląda tak, że w ruchu drogowym dobrze sobie radzę, przepisy znam, umiem się zachować, że tak powiem. Największe problemy sprawia mi parkowanie prostopadłe i tak technicznie jeszcze nie ogarniam, wchodzę w zakręt np. kierunkowskaz, redukcja biegu, kierownica, wyłączenie kierunku, za dużo na raz Czasami brakuje mi trzeciej ręki....

Dzięki za odpowiedzi.
__________________

Edytowane przez pulinaj
Czas edycji: 2013-05-14 o 17:19
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 18:19   #4920
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania, relacje, trzymanie kciuków. Cz.X.

Cytat:
Napisane przez wszystkienazwysazajete Pokaż wiadomość
Kochana, a na pewno nie musisz wcześniej zapłacić? Czy zapłaciłaś już.
moge przy odbiorze

Cytat:
Napisane przez ja i moj kot Pokaż wiadomość
No właśnie, kiedy się płaci za prawko? Od razu, czy przy odbiorze?

A tak w ogóle, to w sobotę oblałam 7 egzamin :/
przykro mi

Cytat:
Napisane przez A_neta1 Pokaż wiadomość
Hehe xD Mi przed egzaminami śniły się egzaminy...

Jak miałam nie zdać to nawet pare dni pod rząd mi się śniło że dostaje od egzaminatora kartke z "negatywny" i tak też było.
Jak miałam zdać to że dostaje kartke z "pozytywny" i sprawdziło się

Nie ma to jak prorocze sny ^^
Ja mialam tak samo z tymi snami 2 dni wczesniej snilo mi sie ze dam i zdalam

yupi!!! dziewczyny!!!! LUBIE CZYTAC COS TAKIEGO!

30-4-2013
Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.


13-5-2013
Przyjęto dokument w urzędzie, dokument do odbioru.
: jupi:

i pojdzie 100zl z kieszeni
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.