Kosmetykomaniaczki part 25 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-19, 21:40   #4111
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam pierwsze w swoim życiu haremki/alladynki czy jak je tam zwał
i jak bo mnie tez kuszą

Cytat:
Napisane przez alytjow Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o kat 8 to mam zamowienie na dwa !! kremy do stóp po 6.99, natomiast kat 7 był super, prawie 2000 zł i jestem na II poziomie KR
to gratki

Cytat:
Napisane przez alytjow Pokaż wiadomość
dzieki, a co do matury to jeszcze we wtorek polski ustny, wlasnie dzisiaj szukal lektur jakie musi znac na prezentacje, szybko.... ale jaki to dziwny widok jak moj syn sie uczy...


Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość


powróciłam z komunii
pojadłaś, popiłaś?

Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
no to spóźnione ale jak najlepsze

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------


pasta cukrowa niezmiennie. na zmianę depilatorem jak się śpieszę.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------


tylko jakbyś się rozpisała zbyt szeroko to mogłabyś nie dostać zaliczenia, chyba żebyś go zaliczyła do dzieł szatana. razem z hello kitty, barbie, kucykami i pokemonami

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------


brawo

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------


ja też

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

i tyle, poczytałam, odpisałam i znikam bom zmęczona
ale miło było znaleźć kilka postów do odpisania, ccisza ostatnio była
dobranoc
to Luksa by nie zaliczyła

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Laski cztery miechy siedzimy i wątku skończyć nie możemy, zbieramy zady i do pracy nawijamy, nawijamy...
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 22:22   #4112
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Laski cztery miechy siedzimy i wątku skończyć nie możemy, zbieramy zady i do pracy nawijamy, nawijamy...
dajesz Sylwia, dajesz .....
to co dziś robiłaś? co miałaś na obiad?? co uprałaś? ( o nie bo było święto)

ale ja prałam, tzn pralka więc czuję się bezgrzeszna , odkurzałam bo wczoraj nie było kiedy .. a mąż grilla rozpalił, po czym siedział i się uczył a my z Olą dosłownie "paliłyśmy jedzenie" tak umiemy grillować
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 22:23   #4113
kasiaa0409
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaa0409
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 162
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Ja z moich urlopów w tym roku to za tydzień Warszawa na kilka dni, a we wrześniu Kraków dwa razy najprawdopodobniej
Kurczę jeszcze 3 zjazdy i się z moją grupą rozstaję. Niby znam ich niecały rok a tak się z nimi zżyłam, że aż mi szkoda...
Ah Bogi, jak czytam o maturach Twojego syna to mi się moje zeszłoroczne przypominają
__________________
Pierwszy raz czuje, ze się poddałam i odpuszczam, Ty zdecydowałeś za mnie i za siebie.
Dupa mi stwardniała po tym co było. I dobrze mi z tym, bo się mniej przejmuję.
kasiaa0409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 22:33   #4114
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
i jak bo mnie tez kuszą
Sobie kupiłam na bazarach indygo, a Mamuśce czarne w sklepie. Jej niestety są prześwitujące, czego nie było widać w sklepie Ale będzie coś kombinować z nimi - zwrotu niet Moje są spoko, ale jeszcze nie miałam okazji założyć Zwiewne i chłodno w nich będzie Tylko ciut krótsze mogłyby być, bo mi pod pięty włażą Obie mamy szerokie i proste nogawki, bez ściągaczy, zakończone gumką 35zł za każde dałam
Myślę nad takimi jeszcze: http://sklep.cropp.com/odziez-damska...eddate/a/11648 Mierzyłam je i spoko są, ale ten wzór jakoś do mnie nie przemawia
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 23:25   #4115
kasiaa0409
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaa0409
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 162
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Sobie kupiłam na bazarach indygo, a Mamuśce czarne w sklepie. Jej niestety są prześwitujące, czego nie było widać w sklepie Ale będzie coś kombinować z nimi - zwrotu niet Moje są spoko, ale jeszcze nie miałam okazji założyć Zwiewne i chłodno w nich będzie Tylko ciut krótsze mogłyby być, bo mi pod pięty włażą Obie mamy szerokie i proste nogawki, bez ściągaczy, zakończone gumką 35zł za każde dałam
Myślę nad takimi jeszcze: http://sklep.cropp.com/odziez-damska...eddate/a/11648 Mierzyłam je i spoko są, ale ten wzór jakoś do mnie nie przemawia
Spodnie fajne ale wzorek paskudny :p
Ja miałam moje ukochane lniane takie spodnie ale teraz jeszcze pół mnie bym w nie wsadziła
__________________
Pierwszy raz czuje, ze się poddałam i odpuszczam, Ty zdecydowałeś za mnie i za siebie.
Dupa mi stwardniała po tym co było. I dobrze mi z tym, bo się mniej przejmuję.
kasiaa0409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 04:45   #4116
alytjow
Zakorzenienie
 
Avatar alytjow
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 381
GG do alytjow
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
przeczytałam "kamasutrę"
wiem jak się czujesz
wiesz kamasutre to moze po poludniu z dziewczyna cwiczyli w ramach relaxu, niewiem

Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość

i tyle, poczytałam, odpisałam i znikam bom zmęczona
ale miło było znaleźć kilka postów do odpisania, ccisza ostatnio była
dobranoc
tez lubie rano poczytac was ale ostanio to nie było co

Cytat:
Napisane przez kasiaa0409 Pokaż wiadomość
Ja z moich urlopów w tym roku to za tydzień Warszawa na kilka dni, a we wrześniu Kraków dwa razy najprawdopodobniej
Kurczę jeszcze 3 zjazdy i się z moją grupą rozstaję. Niby znam ich niecały rok a tak się z nimi zżyłam, że aż mi szkoda...
Ah Bogi, jak czytam o maturach Twojego syna to mi się moje zeszłoroczne przypominają
Kasia, wiem ja tez je przezywalam, ale ten rok szybko zlecial, jeszcze pare egzaminow i juz drugi rok studiów
witam rankiem z kawa, wiem Musiak powie środek nocy, ale cóż....
od wtorku zaczynam remont pokoju, mialam jechac w piatek na impreze do Pszczyny, a syn wymyslił remont, trudno, musze zrobic bo juz patrzec nie moge na sciany i podloge...
alytjow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 05:32   #4117
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez alytjow Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o kat 8 to mam zamowienie na dwa !! kremy do stóp po 6.99, natomiast kat 7 był super, prawie 2000 zł i jestem na II poziomie KR
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość

Gadać kto gdzie na urlop się wybiera w tym roku
Bardzo śmieszne, bardzo ....
Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
pasta cukrowa niezmiennie. na zmianę depilatorem jak się śpieszę.
Naszpisz czy robisz ją sama i czy efekt lepszy niż depilatorem.
Cytat:
Napisane przez alytjow Pokaż wiadomość
witam rankiem z kawa, wiem Musiak powie środek nocy, ale cóż....
od wtorku zaczynam remont pokoju, mialam jechac w piatek na impreze do Pszczyny, a syn wymyslił remont, trudno, musze zrobic bo juz patrzec nie moge na sciany i podloge...
Jak ja Cię rozumiem za pół godziny przychodzi ekipa i się zacznie kucie, gładzenie, tynkowanie brrr a najlepsze że do tej pory mamy tylko lekki zarys tego co ma być na ścianach bo ciągle wszystko się zmienia ....
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 06:10   #4118
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Bardzo śmieszne, bardzo ....
oj ....
Ania, musisz mieć urlop w planach bo inaczej sfiksujesz .
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:10   #4119
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Witam
Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
no to spóźnione ale jak najlepsze
Dzięki

No i do mnie deszcz doszedł i właśnie leje.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:33   #4120
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

dzieńdoberek
od razu ci odpiszę porzeczko, żebym nie zapomniała - pastę robię sama, taką większą porcję - do słoiczka, starcza na długo - i używam co... dwa tygodnie pewnie? nie wiem dokładnie... kawałek zawsze na pachy - już bym bez tego nie dała rady - wąsik - idealne - i bikini - bez pasty nie da rady :P. do tego ręce co jakiś czas (jak mam w planach większe wyjście, jak teraz. nogi machałam pastą kiedyś, ostatnio nie mogę się zebrać, to trochę czasu zajmuje ale warto. zbiera świetnie, nie podrażnia (moim przekleństwem są kropki czerwone po wyrywaniu a tu brak ), efekt od razu gładziutki, same supery - tylko czas. yyy, czy wszystko napisałam?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

a. jeszcze - gotuję sama - cukier, woda i cytryna. jak mam więcej czasu to się bawię i np. najpierw gotuję wodę z ziołami (rumanek, cynamon, kardamon...) i dopiero dodaję cukier. tak na szklankę mniej niż pół szklanki wody i sok z cytryny - zapobiega ponownej krystalizacji cukru. gotuję na malutkim gazie aż zacznie brązowieć, wyłączam zanim jest brązowe - trzeba wyczuć właściwy kolor - już brąz ale niezbyt ciemny - i przelewam, w garnku nadal będzie ciemnieć bo jest b.gorące i powoli stygnie. po zastygnięciu nie powinno się uginać pod naciskiem ale nie może być jak szkło - znowu trzeba wypracować. przed użyciem pojemnik na 10 sek. do mikrofali i nożem ze środka kuleczkę... rozpracować rozciągając do koloru miodu rzepakowego i do dzieła
mogłabym sprzedawać - jestem mega zadowolona i mogłabym zachwalać dniem i nocą. choć jedna koleżanka zrobiła sobie krzywdę jak po moich zachwytach pierwszy raz machnęła sama... zrobiła sobie bikini-kuku
teraz chyba wszystko
__________________
... kimkolwiek byłam wcześniej, po tym co się stało rozpadłam się na kawałeczki i próbuję poskładać siebie na nowo...

dziękuję
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:37   #4121
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Hello
Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
dzieńdoberek
od razu ci odpiszę porzeczko, żebym nie zapomniała - pastę robię sama, taką większą porcję - do słoiczka, starcza na długo - i używam co... dwa tygodnie pewnie? nie wiem dokładnie... kawałek zawsze na pachy - już bym bez tego nie dała rady - wąsik - idealne - i bikini - bez pasty nie da rady :P. do tego ręce co jakiś czas (jak mam w planach większe wyjście, jak teraz. nogi machałam pastą kiedyś, ostatnio nie mogę się zebrać, to trochę czasu zajmuje ale warto. zbiera świetnie, nie podrażnia (moim przekleństwem są kropki czerwone po wyrywaniu a tu brak ), efekt od razu gładziutki, same supery - tylko czas. yyy, czy wszystko napisałam?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

a. jeszcze - gotuję sama - cukier, woda i cytryna. jak mam więcej czasu to się bawię i np. najpierw gotuję wodę z ziołami (rumanek, cynamon, kardamon...) i dopiero dodaję cukier. tak na szklankę mniej niż pół szklanki wody i sok z cytryny - zapobiega ponownej krystalizacji cukru. gotuję na malutkim gazie aż zacznie brązowieć, wyłączam zanim jest brązowe - trzeba wyczuć właściwy kolor - już brąz ale niezbyt ciemny - i przelewam, w garnku nadal będzie ciemnieć bo jest b.gorące i powoli stygnie. po zastygnięciu nie powinno się uginać pod naciskiem ale nie może być jak szkło - znowu trzeba wypracować. przed użyciem pojemnik na 10 sek. do mikrofali i nożem ze środka kuleczkę... rozpracować rozciągając do koloru miodu rzepakowego i do dzieła
mogłabym sprzedawać - jestem mega zadowolona i mogłabym zachwalać dniem i nocą. choć jedna koleżanka zrobiła sobie krzywdę jak po moich zachwytach pierwszy raz machnęła sama... zrobiła sobie bikini-kuku
teraz chyba wszystko
Cebulko, a jak zrobić żeby sie nie kleiło?? Bo ja nawet te pastę kupiłam ( w składzie chyba to samo co tu piszesz), ale jak wzięłam to mi wszystko do palców sie przyklejało a nie tam gdzie trzeba
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 08:53   #4122
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

heloł
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 09:01   #4123
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez kasiaa0409 Pokaż wiadomość
Spodnie fajne ale wzorek paskudny :p
Ja miałam moje ukochane lniane takie spodnie ale teraz jeszcze pół mnie bym w nie wsadziła
No właśnie - wzorek beee :/
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 09:09   #4124
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
dzieńdoberek
od razu ci odpiszę porzeczko, żebym nie zapomniała - pastę robię sama, taką większą porcję - do słoiczka, starcza na długo - i używam co... dwa tygodnie pewnie? nie wiem dokładnie... kawałek zawsze na pachy - już bym bez tego nie dała rady - wąsik - idealne - i bikini - bez pasty nie da rady :P. do tego ręce co jakiś czas (jak mam w planach większe wyjście, jak teraz. nogi machałam pastą kiedyś, ostatnio nie mogę się zebrać, to trochę czasu zajmuje ale warto. zbiera świetnie, nie podrażnia (moim przekleństwem są kropki czerwone po wyrywaniu a tu brak ), efekt od razu gładziutki, same supery - tylko czas. yyy, czy wszystko napisałam?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

a. jeszcze - gotuję sama - cukier, woda i cytryna. jak mam więcej czasu to się bawię i np. najpierw gotuję wodę z ziołami (rumanek, cynamon, kardamon...) i dopiero dodaję cukier. tak na szklankę mniej niż pół szklanki wody i sok z cytryny - zapobiega ponownej krystalizacji cukru. gotuję na malutkim gazie aż zacznie brązowieć, wyłączam zanim jest brązowe - trzeba wyczuć właściwy kolor - już brąz ale niezbyt ciemny - i przelewam, w garnku nadal będzie ciemnieć bo jest b.gorące i powoli stygnie. po zastygnięciu nie powinno się uginać pod naciskiem ale nie może być jak szkło - znowu trzeba wypracować. przed użyciem pojemnik na 10 sek. do mikrofali i nożem ze środka kuleczkę... rozpracować rozciągając do koloru miodu rzepakowego i do dzieła
mogłabym sprzedawać - jestem mega zadowolona i mogłabym zachwalać dniem i nocą. choć jedna koleżanka zrobiła sobie krzywdę jak po moich zachwytach pierwszy raz machnęła sama... zrobiła sobie bikini-kuku
teraz chyba wszystko
o kurka
ja się bawię depilatorem i mnie nic nie boli ale chciałam czegoś innego spróbować. Jak remont się skończy (o matulu kiedy to będzie ) to spróbuję sobie ugotować no chyba, że faktycznie masz słoiczek do odsprzedania
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 10:53   #4125
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

ojtam odsprzedania - zajmie to z 15 min. i masz gotowe


toniu - cała bajka to nie ogrzać za mocno bo płynie, no i trzeba tę kulkę wyrobić. ze dwie minutki pewnie trzeba zgniatać i rozciągać, znów zgniatać i znów rozciągać... prawie jak kiedyś plastelinę tylko z rozciąganiem jeszcze (ważne). zrobi się jasne, białobrązowe i wtedy się nie lepi... zzobacz na yt, są filmiki jak to zrobić (od razu powiem, że nie oglądałam - nie wpadłam na to jak zaczynałam a teraz nie potrzebuję...)
__________________
... kimkolwiek byłam wcześniej, po tym co się stało rozpadłam się na kawałeczki i próbuję poskładać siebie na nowo...

dziękuję
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 11:03   #4126
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Ja czekam na pana listonosza i jakoś go nei widać
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 12:06   #4127
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Ja czekam na pana listonosza i jakoś go nei widać
U mnie właśnie przed chwilą był
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 12:55   #4128
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
dajesz Sylwia, dajesz .....
to co dziś robiłaś? co miałaś na obiad?? co uprałaś? ( o nie bo było święto)

ale ja prałam, tzn pralka więc czuję się bezgrzeszna , odkurzałam bo wczoraj nie było kiedy .. a mąż grilla rozpalił, po czym siedział i się uczył a my z Olą dosłownie "paliłyśmy jedzenie" tak umiemy grillować
Dokia

wyobraź soie że prałam, niestety święto nie święto pralka idzie na okrągło....nawet do kościoła się rano zwlekłam- bo później komunie.

I nawet zdążyłam się z chłopem pokłócić bp mnie wkur.wił- rozmowa nt chrzestnych...

Obiad- zostawiłam chłopu.

I od 14 plac zabaw- my w cieniu oczywiście i ściągnęłam na siebie mordercze spojrzenia moherów- bo Emilka w samym bodziaku z krótkim rękawem byla.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Sobie kupiłam na bazarach indygo, a Mamuśce czarne w sklepie. Jej niestety są prześwitujące, czego nie było widać w sklepie Ale będzie coś kombinować z nimi - zwrotu niet Moje są spoko, ale jeszcze nie miałam okazji założyć Zwiewne i chłodno w nich będzie Tylko ciut krótsze mogłyby być, bo mi pod pięty włażą Obie mamy szerokie i proste nogawki, bez ściągaczy, zakończone gumką 35zł za każde dałam
Myślę nad takimi jeszcze: http://sklep.cropp.com/odziez-damska...eddate/a/11648 Mierzyłam je i spoko są, ale ten wzór jakoś do mnie nie przemawia
Kat a one rozciągliwe są? I lużne? Kupiłam kiedyś Oliwce takie: https://www.google.pl/search?q=allad...2F%3B331%3B480 i durna nie pomyślałam zeby sobie kupić
mam dwie pary spodni- krótkie do kolon i ciążowe, brakuje mi 3 cm w pasie, wagowo mi mało zostało, ale to co zostalo to w udach- kur...no nie kupię nowych i basta a miłością bezgraniczną kocham dzinsy.
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 13:18   #4129
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Kat a one rozciągliwe są? I lużne? Kupiłam kiedyś Oliwce takie: https://www.google.pl/search?q=allad...2F%3B331%3B480 i durna nie pomyślałam zeby sobie kupić
mam dwie pary spodni- krótkie do kolon i ciążowe, brakuje mi 3 cm w pasie, wagowo mi mało zostało, ale to co zostalo to w udach- kur...no nie kupię nowych i basta a miłością bezgraniczną kocham dzinsy.
Nie wiem czy się bardzo rozciągają, bo są naprawdę luźne ja noszę 34, a Mamuśka 42 - pasują na nas obie
Mamuśka ma takie: http://hurtownia-24.pl/odziez_damska...oskie_986.html Ja mam prawie identyczne tylko góra inna - ja mam sznurek do ściągania
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 13:49   #4130
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się bardzo rozciągają, bo są naprawdę luźne ja noszę 34, a Mamuśka 42 - pasują na nas obie
Mamuśka ma takie: http://hurtownia-24.pl/odziez_damska...oskie_986.html Ja mam prawie identyczne tylko góra inna - ja mam sznurek do ściągania
a gdzie mamuska swoje kupowała?
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 14:00   #4131
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
a gdzie mamuska swoje kupowała?
Ja jej kupowałam w sklepie City Queen czy jakoś tak - mają takie rzeczy jak na rynku Bo u mnie na bazarze tylko jeden facet miał i akurat czarnych w ogóle nie miał ze sznureczkiem.
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 14:06   #4132
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Ja jej kupowałam w sklepie City Queen czy jakoś tak - mają takie rzeczy jak na rynku Bo u mnie na bazarze tylko jeden facet miał i akurat czarnych w ogóle nie miał ze sznureczkiem.
dupa u mnie nie ma tego sklepu
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 14:14   #4133
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
dupa u mnie nie ma tego sklepu
a nie masz innego gdzie są bazarowe ciuchy? on u mnei tak się nazywa, a gdzie indziej może inaczej

Chce ktoś kupon do bingo spa?
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 14:22   #4134
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
a nie masz innego gdzie są bazarowe ciuchy? on u mnei tak się nazywa, a gdzie indziej może inaczej

Chce ktoś kupon do bingo spa?
nie na osiedlu nie mam a wyprawa w miasto na razie nie dla mnie
ale zobacze jeszcze na placu niedaleko, może tam- albo podwędzę Oliwii
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 14:34   #4135
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Dla mnie takie z kieszeniami odpadają. Mierzyłam takie z odstającymi i wyglądałam tak jakbym przez drzwi miała nie przejść
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 14:59   #4136
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Dla mnie takie z kieszeniami odpadają. Mierzyłam takie z odstającymi i wyglądałam tak jakbym przez drzwi miała nie przejść
Kat- ale Ty jesteś bardzo szczupła, mnie jednak po ciąży dupa i udziska zostały, w swoje spodnie bym się może na upartego zapięła w pasie, ale nie wiem czy w udach nogawki by całe zostały. A teraz potrzebuję coś na łażenie na spacery
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 15:23   #4137
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Kat- ale Ty jesteś bardzo szczupła, mnie jednak po ciąży dupa i udziska zostały, w swoje spodnie bym się może na upartego zapięła w pasie, ale nie wiem czy w udach nogawki by całe zostały. A teraz potrzebuję coś na łażenie na spacery
Niestety już nie tak jak pamiętasz tabsy anty zrobiły swoje i udziska mi się rozrosły muszę zjeść to co mam i myślę o zmianie, bo widzę, że mój organizm zaczyna się inaczej zachowywać chyba potrzebuje zmiany na inne
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 16:01   #4138
Luksa
Zakorzenienie
 
Avatar Luksa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 3 367
GG do Luksa
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
to Luksa by nie zaliczyła

Laski cztery miechy siedzimy i wątku skończyć nie możemy, zbieramy zady i do pracy nawijamy, nawijamy...
Jeśli o mnie chodzi to epopeję pochwalną bym skrobnęła

No to siadam i nawijam...

Cytat:
Napisane przez kasiaa0409 Pokaż wiadomość
Ja z moich urlopów w tym roku to za tydzień Warszawa na kilka dni, a we wrześniu Kraków dwa razy najprawdopodobniej
Kurczę jeszcze 3 zjazdy i się z moją grupą rozstaję. Niby znam ich niecały rok a tak się z nimi zżyłam, że aż mi szkoda...
Ah Bogi, jak czytam o maturach Twojego syna to mi się moje zeszłoroczne przypominają
Pamiętam ileż my tu już mamy matur, porodów, zmiany pracy, auta i nawet przeprowadzek!

Cytat:
Napisane przez alytjow Pokaż wiadomość
wiesz kamasutre to moze po poludniu z dziewczyna cwiczyli w ramach relaxu, niewiem


tez lubie rano poczytac was ale ostanio to nie było co



Kasia, wiem ja tez je przezywalam, ale ten rok szybko zlecial, jeszcze pare egzaminow i juz drugi rok studiów
witam rankiem z kawa, wiem Musiak powie środek nocy, ale cóż....
od wtorku zaczynam remont pokoju, mialam jechac w piatek na impreze do Pszczyny, a syn wymyslił remont, trudno, musze zrobic bo juz patrzec nie moge na sciany i podloge...
Jak już mi zamkną real to będę nawijać od rana do nocy

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Gratulacje

Bardzo śmieszne, bardzo ....

Naszpisz czy robisz ją sama i czy efekt lepszy niż depilatorem.

Jak ja Cię rozumiem za pół godziny przychodzi ekipa i się zacznie kucie, gładzenie, tynkowanie brrr a najlepsze że do tej pory mamy tylko lekki zarys tego co ma być na ścianach bo ciągle wszystko się zmienia ....
Jakoś nie umiem sobie wyobrazić tą pastą
remont nienawidzę, mój od września 2011 trwa....

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
oj ....
Ania, musisz mieć urlop w planach bo inaczej sfiksujesz .
Zgadzam się! Urlop w planie daje siłę

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Niestety już nie tak jak pamiętasz tabsy anty zrobiły swoje i udziska mi się rozrosły muszę zjeść to co mam i myślę o zmianie, bo widzę, że mój organizm zaczyna się inaczej zachowywać chyba potrzebuje zmiany na inne
Jakie masz?
Luksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 16:17   #4139
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez Luksa Pokaż wiadomość
Jakie masz?
Yaz, ale już 2 lata lub dłużej
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 16:48   #4140
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Kosmetykomaniaczki part 25

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Yaz, ale już 2 lata lub dłużej
luksa mnie uprzedziła z pytaniem... Tych nie znam- a to sa jedno- czy dwuskładnikowe....
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.