Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części
Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają 28 50,91%
Zbudyniałe matki 0 0%
Rosną ciągle nasze brzuszki, coraz bardziej puchną nóżki 6 10,91%
Zbudynienia pełna głowa, nie opiszą tego słowa 5 9,09%
Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki 10 18,18%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 6 10,91%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-26, 20:47   #4141
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Ja bym poszła do pracy, bo mi odbija od siedzenia w domu

Teraz mam fazę na szukanie wózka i zaraz sama się z tym wykończę A byłam normalna dopóki pracowałam
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 20:48   #4142
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja jestem na L4 od wyjścia ze szpitala (3 miesiąc) pawiowałam straszliwie- nawet wodą ale pracowałam ostatnio jak byłam w pracy i poszłam do toalety to tylko z tym mi się od razu skojarzyło

ja a Wy na stałe planujecie zostać w stanach?
Niee. Na pewno nie. Mi się tu nie podoba. Tzn podoba mi się natura i krajobrazy, pogoda jest cudowna (lato cały rok ), no i nie ma co dużo mówić - pieniądze znacznie lepsze. Ale nie lubie tutejszej kultury i stylu życia. No i tesknie za polską i rodziną! Mieliśmy wracać w tym roku (na jutro były bilety powrotne zamówione..), ale okazało się, że jestem w ciąży. Chciałam mieć ciągłość w pracy bo naprawdę czuję się w ciąży lepiej niż przed - z brzuchem pracy w Polsce było by mi na próżno szukać. Dlatego, planujemy zostać do porodu, poczekać aż dzieciaczek oswoi się ze światem i wtedy wracamy - pewnie koło lutego/marca
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 20:51   #4143
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Ja jestem na zwolnieniu od początku ciąży i niestety nie z wyboru. Bardzo chciałam pracować, zresztą w poprzedniej ciąży na l4 szłam na prawie samej końcówce a teraz lekarz nie pozwolił z racji tego iż mam pracę fizyczną i mogłoby się to źle skończyć
To zrozumiałe

Ja ale tez niestety dużo osób chodzi na lewe L4 (nie mówię o ciążowym) i przez takich też niestety nasza gospodarka cierpi.

Jak pracowałam w poprzednim banku,gdzie był duży mobbing to dwóch moich kolegów ze szkoleń miało umowę na okres próbny, a niemal od początku byli na L4 jak zobaczyli jak jest w tym banku. No i to już było totalnie nie fair...

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja bym poszła do pracy, bo mi odbija od siedzenia w domu

Teraz mam fazę na szukanie wózka i zaraz sama się z tym wykończę A byłam normalna dopóki pracowałam
Mi też...mam wnerwa i ciągle ryczę,no ale przewidywałam,że tak będzie...
I jakoś mi te dni lecą szybciej niż jak pracowałam
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 20:53   #4144
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Niee. Na pewno nie. Mi się tu nie podoba. Tzn podoba mi się natura i krajobrazy, pogoda jest cudowna (lato cały rok ), no i nie ma co dużo mówić - pieniądze znacznie lepsze. Ale nie lubie tutejszej kultury i stylu życia. No i tesknie za polską i rodziną! Mieliśmy wracać w tym roku (na jutro były bilety powrotne zamówione..), ale okazało się, że jestem w ciąży. Chciałam mieć ciągłość w pracy bo naprawdę czuję się w ciąży lepiej niż przed - z brzuchem pracy w Polsce było by mi na próżno szukać. Dlatego, planujemy zostać do porodu, poczekać aż dzieciaczek oswoi się ze światem i wtedy wracamy - pewnie koło lutego/marca
rozumiem ale jesteście chyba w mniejszości tych, którzy chcą wracać
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 20:55   #4145
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Mi też...mam wnerwa i ciągle ryczę,no ale przewidywałam,że tak będzie...
I jakoś mi te dni lecą szybciej niż jak pracowałam
Mi za to wolno, wleką się w nieskończoność
Ale ja siedzę sama i chyba wpadam już w depresję i rozpaczliwie chwytam się czegokolwiek, co poprawi mi humor

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Niee. Na pewno nie. Mi się tu nie podoba. Tzn podoba mi się natura i krajobrazy, pogoda jest cudowna (lato cały rok ), no i nie ma co dużo mówić - pieniądze znacznie lepsze. Ale nie lubie tutejszej kultury i stylu życia. No i tesknie za polską i rodziną! Mieliśmy wracać w tym roku (na jutro były bilety powrotne zamówione..), ale okazało się, że jestem w ciąży. Chciałam mieć ciągłość w pracy bo naprawdę czuję się w ciąży lepiej niż przed - z brzuchem pracy w Polsce było by mi na próżno szukać. Dlatego, planujemy zostać do porodu, poczekać aż dzieciaczek oswoi się ze światem i wtedy wracamy - pewnie koło lutego/marca
W sumie warto tam urodzić chociażby dlatego, żeby maluszek miał obywatelstwo. A w przyszłości sam zadecyduje, gdzie chce żyć
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 20:56   #4146
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Normalnie moje miasto jest dziś słynne na całą Polskę. Gdzie nie spojrzę na necie to wzmianka o pożarze Młynu.
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:02   #4147
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Wiedziałam, że wygra Klaudia. Chciałam Wojtka albo Grzesia, no ale cóż....
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 21:03   #4148
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Dziewczynki wpadlam tylko na chwilke. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamusiek Caluski dla Was i brzuszkow
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:04   #4149
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Re: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

No i z tych calych dyskusji o l4 zapomnialam sie pochwalic o najwazniejszym - wczoraj pierwszy raz poczulam dzieciaczka!!! Tzn wydaje mi sie ze cos podobnego tylko lzej czulam juz wczesniej, ale od wczoraj silne 'bulgotki' daly mi pewnosc ze to to najbardziej czulam jak szlam juz spac objedzona truskawkami. Cudowne uczucie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:24   #4150
Lolaaaaaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Lolaaaaaaa88
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4 542
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
tak potwierdzam peace love extasy zero mobbingu, parcia sprzedażowego, wrednych klientów, odpowiedzielności tylko siedzisz przy biureczku i pachniesz
dlatego ja nie mialam zadnych skrupolow i kiedy przyszly wymioty bole glowy i choroba poszlam na l4 i juz zostalm, tym bardziej, ze praca mi sie nie podobala byla stresujaca i z wrendnymi trudnymi ludzmi... a chetnie bym pracowala dalej gdyby nie te kwestie i praca z przyjemnoscia

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że wg nich ściemniam z tymi bólami, bo chcę pobyć w szpitalu
A ja się będę rękami i nogami bronić, żeby mnie tam przypadkiem nie zatrzymali, serio wolałabym ogarniać wszystko, bo wtedy pewnie tż już by był obroniony, a nie ta mgr ciągnie się za nim [COLOR="Silver"]
ta jasneee bardzo chcesz zostac w szpitalu... nie no rozumowanie zaje*iste. życze ci zebys juz nie musiala wrocic tam;*
co do tż to rozumiem wasza sytuacje bo ja sama w koncuu koncze studia i moj tż juz nie moze sie doczekac bo nie dosc ze finansowo lipa przez to to jeszcze zero wiekszych planow....eh takze powodzenia!
Lolaaaaaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:26   #4151
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lolaaaaaaa88 Pokaż wiadomość
dlatego ja nie mialam zadnych skrupolow i kiedy przyszly wymioty bole glowy i choroba poszlam na l4 i juz zostalm, tym bardziej, ze praca mi sie nie podobala byla stresujaca i z wrendnymi trudnymi ludzmi... a chetnie bym pracowala dalej gdyby nie te kwestie i praca z przyjemnoscia

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------



ta jasneee bardzo chcesz zostac w szpitalu... nie no rozumowanie zaje*iste. życze ci zebys juz nie musiala wrocic tam;*
co do tż to rozumiem wasza sytuacje bo ja sama w koncuu koncze studia i moj tż juz nie moze sie doczekac bo nie dosc ze finansowo lipa przez to to jeszcze zero wiekszych planow....eh takze powodzenia!
Życzę szybkiego uporania się z mgr.
Ja nie dałam rady w ciąży z Edim i dopiero w grudniu się obroniłam I całe szczęście, teraz na nic bym nie dała rady!
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 21:29   #4152
Lolaaaaaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Lolaaaaaaa88
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4 542
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
To zrozumiałe

Ja ale tez niestety dużo osób chodzi na lewe L4 (nie mówię o ciążowym) i przez takich też niestety nasza gospodarka cierpi.

Jak pracowałam w poprzednim banku,gdzie był duży mobbing to dwóch moich kolegów ze szkoleń miało umowę na okres próbny, a niemal od początku byli na L4 jak zobaczyli jak jest w tym banku. No i to już było totalnie nie fair...[COLOR="Silver"]
ja uwazam ze nasza gospodarka cierpi przede wszystkim dlatego, ze bezrobotni lenie nie chca sie wziasc do roboty siedza na zasilkach i jecza na kazda oferowana im prace, w ogole nie chce pracowac i czegokolwiek zmnieniac w swoim zyciu

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Życzę szybkiego uporania się z mgr.
Ja nie dałam rady w ciąży z Edim i dopiero w grudniu się obroniłam I całe szczęście, teraz na nic bym nie dała rady!
ja zwlekałam z pisaniem pracy, a teraz plułam sobie wtwarz, na poczatku ciazy jeszcze jakos bylo a teraz brzuch przeszkadza, spina sie, jestem rozkojarzona wolniej mysle i analizuje ale jak dam rade to bronie sie w lipcu bo w listopadzie to juz napewno nie dam rady
Lolaaaaaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:31   #4153
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

dobrze, że ja mam studia już 2 lata za sobą

co do pracy... mnie najbardziej wkur..... osoby, które pracują na czarno a dodatkowo szarpią zasiłek normalnie bym takich
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:39   #4154
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lolaaaaaaa88 Pokaż wiadomość
ja uwazam ze nasza gospodarka cierpi przede wszystkim dlatego, ze bezrobotni lenie nie chca sie wziasc do roboty siedza na zasilkach i jecza na kazda oferowana im prace, w ogole nie chce pracowac i czegokolwiek zmnieniac w swoim zyciu

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------



ja zwlekałam z pisaniem pracy, a teraz plułam sobie wtwarz, na poczatku ciazy jeszcze jakos bylo a teraz brzuch przeszkadza, spina sie, jestem rozkojarzona wolniej mysle i analizuje ale jak dam rade to bronie sie w lipcu bo w listopadzie to juz napewno nie dam rady
Broń się przed porodem, bo potem jest tylko ciężej...


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
dobrze, że ja mam studia już 2 lata za sobą

co do pracy... mnie najbardziej wkur..... osoby, które pracują na czarno a dodatkowo szarpią zasiłek normalnie bym takich
Mój tż niby też, bo on też 87, ale nie udało mu się jeszcze obronić
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:44   #4155
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Współczuję Ci tego,że sama masz podjać decyzję. A okulista nie wypowiadał się stanowczo na temat cc?
W zasadzie ja się cieszę, że mam prawo wyboru Okulista wypowiedział się tak: daję papier, ale to pani zdecyduje.


Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Mam ok. 80km ale rozważam Białystok. Myślałam o PSK bo trochę boję się w prywatnej klinice. W sumie bardziej tego, że w razie komplikacji wiozą i tak do państwowego. PSK dlatego, że mają tam podobno super neonatologów (kiedyś Wam więcej napiszę ale muszę to brać pod uwagę). A chodzisz gdzieś państwowo do gina?
Małż mnie trochę namawiał na tą klinikę ale jakoś nie jestem przekonana.
Nie, państwowo nigdzie nie chodzę. Oczywiście, że w razie komplikacji wiozą do USK lub na Warszawską (zależy który szpital ma dyżur), ale nie ma co uprawiać czarnowidztwa

Cytat:
Napisane przez Lolaaaaaaa88 Pokaż wiadomość
Hej laski
chcialam sie pochwalic, ze dzisiaj zdalam ostatnie egzaminy i oddalam prace mgr na pewno beda jezcze jakies poprawki ale juz blizej jak dalej


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja bym poszła do pracy, bo mi odbija od siedzenia w domu

Teraz mam fazę na szukanie wózka i zaraz sama się z tym wykończę A byłam normalna dopóki pracowałam
Ja przez pracę to nawet wózka nie mogę znaleźć, nie mówiąc już o plotkowaniu na wizażu
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:46   #4156
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Ja przez pracę to nawet wózka nie mogę znaleźć, nie mówiąc już o plotkowaniu na wizażu
Ja nie mogę znaleźć, a nie pracuję

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Idę na serial z teżetem
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 22:23   #4157
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Tż wyprał białą pościel z czarnym prześcieradłem... Efekt możecie sobie wyobrazić
Bez kitu, nie mogę leżeć do września, bo tż mi dom zrujnuje, mimo najszczerszych chęci
To nie lubisz kontrastów?

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
dlatego ja mojemu prania nie pozwalam robić - ale wieszać i owszem [COLOR="Silver"]
No ja swojemu prania też nie pozwalam robić, chyba, że tylko jego ubrań.Ale co do prania ja jestem wybredna, nawet jak byłam u rodziców to mamie pralkę poprzeprogramowywałam bo mi nie pasowało.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Co powiecie na taką kieckę na chrzest?
Ładna.Ale chyba troszkę chłodno będzie...
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 22:26   #4158
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Aa, zapomniałam Wam napisać, ze mój TZ będzie bardzo stylowym Panem Młodym, ponieważ ma skarpetki do garnituru pod kolor mojego bukietu.... zielone w żółte paski.
Wczoraj je zakupił.

Na początku miał mieć żółty krawat, nawet jest kupiony, ale stwierdziliśmy, że wolimy na ślub białą kamizelkę z musznikiem, więc będzie miał tylko słonecznik w butonierce, i wczoraj wybrał sobie skarpety...
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 22:31   #4159
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Odp: Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Wróciliśmy z zakupów i od mam. Brzusiu mnie boli Ale Mała dzisiaj daje czadu



Masz rację,takie małe dzieci nie powinny brać udziału w tym show...nic dobrego z tego nie wyniknie.

Co do kwestii L4. Auć,ależ srogo to oceniłaś! A jest przecież tyle przypadków.
W moim poprzednim banku dyrektor sam mówił,że jak któraś zajdzie w ciążę to chciałby,żeby od razu szła na zwolnienie. Dla niego to byłby problem, gdyby raz się było, a raz nie. W dodatku stresy, albo tfu tfu-jakis napad. Nie chciał mieć nikogo na sumieniu ani problemów, wolał od razu wziąć zastępstwo. Moja koleżanka,która tam pracuje zaszła w ciążę i od razu na L4.
Mam też koleżankę, która miała tak chorą sytuację w pracy i mobbing,że w 3 tc poszła na L4 (jej ginka znała jej pracodawczynię i sama jej to doradzała,żeby nie kusić losu).
Ogólnie wszystko zależy od przypadku,ale co w tym złego,jeśli kobieta pracuje latami i w takiej sytuacji chce odpocząć?Przecież ma do tego prawo,tak samo jak niektórzy ludzie biorą lewe L4 z powodu niby-choroby.
Ja natomiast nie pochwalam sytuacji, kiedy ktoś wcześniej nie pracował lub miał długą przerwę i będąc w ciąży zatrudnia się np. u znajomego,żeby mieć potem macierzyńskie. Nie pochwalam tego,ale i nie demonizuję,bo takie są czasy,że jest ciężko a każdy chce zapewnić dziecku byt.

Ja poszłam na L4 w 16 tc, chciałam pracować o wiele dłużej, ale miałam skurcze i plamienia. Dostałam L4 na 3 tygodnie i już w trakcie moja Dyrka powiedziała,że szuka zastępstwa i żebym została na tym l4 i odpoczywała. Czasem dostaję fioła w tym domu,ale co poradzę?



To faktycznie rodzinka TŻa jest dziwna...

srogo? mysle ze tak samo jak wiekszosc z was, sa rozne przypadki i napisalam to. ja sie wkurzam na te nieuzasadnione niczym lub uzasadnione lenistwem. zreszta tak samo jak wkurzam sie na wyuczona bezradnosc ludzi, ktorzy nauczyli sie funkcjonowac na socjalu i nie podejmuja prob pracy tylko kombinuja roznegp rodzaju zasilki, mieszkania komunalne itp. a potem slyszy sie ze jakas potrzebujaca rodzina nie moze dostac bo gmina juz nie ma a za to jacys leserzy ktorzy sa biegli w pisaniu pism i unikaniu pracy maja. no masakra.
warunki pracy sa rozne, moje kolezanki ktore pracuja w osrodku interwencji kryzysowej poodchodzily na l4 na poczatku i nie dziwie sie bo to praca wykanczajaca emocjonalnie i nie da sie w spokoju sluchac o przemocy i gwaltach, natomiast ja pracuje tam tylko dzien w tygodniu i bede pracowac ale dlatego ze parw godzin w tygodniu mozna spokojnie odreagowac i nie wykancza emocjonalnie, a pelen etat moze powaznie zaszkodzic. wiec oczywiscie nawet pozornie taka sama praca nie jest identyczna, wiec kazda sytuacje trzeba indywidualnie rozwazac. nieaety wiekszosc moich znajomych to wykorzystuje i to jest niefajne




Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
No i oczywiście ktoś dał za ten wózek więcej ;(

ooooo allegro wkurza glaski




Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Teacherka Myszka Minnie Ja kupiłam bodziaka czerwonego w białe kropki z Hello Kitty

Matal ale który wózek?


Wiem,że Was ciągle męczę różnymi pytaniami,ale ciągle mnie nachodzi.Właśnie czytałam gazetkę Polskiego Banku Krwi Pępowinowej,bo dawali na SR. No i myślę...w sumie nie przewidywałam takiego wydatku, a tu jeszcze szczepienia i dużo innych ważnych rzeczy trzeba opłacić, no ale dumam nad tym.
Ta krew może być dla tego dzidziusia jak i dla jego rodzeństwa. Natomiast gdzieś mi się obiło o uszy,że jak tą krew pobiorą to trafia do laboratorium i tam oceniają,czy się do czegoś nadaje.Jak nie to i tak traci się część kasy.Słyszałyście coś o tym?



ja w ogole ciekawa jestem ile takie pobranie kosztuje? zastanawia mnie to bo to napewno rozsadna sprawa pytanie tylko czy za rozsadna kase


Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
No i z tych calych dyskusji o l4 zapomnialam sie pochwalic o najwazniejszym - wczoraj pierwszy raz poczulam dzieciaczka!!! Tzn wydaje mi sie ze cos podobnego tylko lzej czulam juz wczesniej, ale od wczoraj silne 'bulgotki' daly mi pewnosc ze to to najbardziej czulam jak szlam juz spac objedzona truskawkami. Cudowne uczucie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



hurreeyyy


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
dobrze, że ja mam studia już 2 lata za sobą

co do pracy... mnie najbardziej wkur..... osoby, które pracują na czarno a dodatkowo szarpią zasiłek normalnie bym takich
hihi dowcip pracownikow urzedu pracy:
dlaczego rano w urzedzie pracy sa najwieksze kolejki?



bo wszyscy spiesza sie do pracy na 8



a mnie tz znow wkurzyl. zjadlam nospe, ale jutro zakupie neospazmine bo wykonczy mnie ten czlowiek szybciej niz ta praca grrrr

w ogole moj orzeszek wykazuje ostatnimi dnaimi bardzo mala aktywnosc
troche mnie to martwi, czuje go co pare godzin wiec nie wpadam w panike. ale sa to pojedyncze pukniecia. chlip chlip

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 22:34   #4160
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
To nie lubisz kontrastów?

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------


No ja swojemu prania też nie pozwalam robić, chyba, że tylko jego ubrań.Ale co do prania ja jestem wybredna, nawet jak byłam u rodziców to mamie pralkę poprzeprogramowywałam bo mi nie pasowało.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------


Ładna.Ale chyba troszkę chłodno będzie...
No pewnie pod to włożę białego pajaca, a na sukienkę mam biały sweterek
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 22:53   #4161
Snow_White1
Wtajemniczenie
 
Avatar Snow_White1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 918
Odp: Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Aa, zapomniałam Wam napisać, ze mój TZ będzie bardzo stylowym Panem Młodym, ponieważ ma skarpetki do garnituru pod kolor mojego bukietu.... zielone w żółte paski.
Wczoraj je zakupił.

Na początku miał mieć żółty krawat, nawet jest kupiony, ale stwierdziliśmy, że wolimy na ślub białą kamizelkę z musznikiem, więc będzie miał tylko słonecznik w butonierce, i wczoraj wybrał sobie skarpety...
Fiu, fiu lans na calego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.09.2013 Adaś
Snow_White1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 23:02   #4162
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Chyba kupię czarna gondole... jest w dobrej cenie i kup teraz... Więc mam w planach różową pościel i rozowa torbę i kolorowe zabawki

Ja - kiedyś wielbiaca czerń i nienawidzaca różu...
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 23:15   #4163
Snow_White1
Wtajemniczenie
 
Avatar Snow_White1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 918
Odp: Dot.: Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 201

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Chyba kupię czarna gondole... jest w dobrej cenie i kup teraz... Więc mam w planach różową pościel i rozowa torbę i kolorowe zabawki

Ja - kiedyś wielbiaca czerń i nienawidzaca różu...
Ja tam lubie róż

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.09.2013 Adaś
Snow_White1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 23:23   #4164
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Odp: Dot.: Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 201

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Chyba kupię czarna gondole... jest w dobrej cenie i kup teraz... Więc mam w planach różową pościel i rozowa torbę i kolorowe zabawki

Ja - kiedyś wielbiaca czerń i nienawidzaca różu...
heh i rozowe czachy na budce my mamy czarny wozek czyli taki jakiego niechcielismy i tez mysle nad kolorowymi dodatkami

a gondoli nie umiem znalezc samej uzywanej grrr a nowa droga jak fix... cabriofix


jezu ide spac bo na 7 do pracy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

matal a patrzylas na gumtree na oferty wozkow? bo w krk dosc duzo jest i latwiej na zywo zobaczyc
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 23:55   #4165
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość

Ja - kiedyś wielbiaca czerń i nienawidzaca różu...
Witaj w klubie.Co te córki robią z matkami.

Dostałam dzisiaj kilka toreb ciuchów dla małego.Są jednak trochę większe, tak od 68 .Jest w nich świetny czarny kombinezon i chyba na niego sie Wiki załapie,bo to taki na roczne dziecko.No i potrzebuję teraz różowej czapki i rękawiczek
Reszta jest raczej typowo chłopięca.

Ostatnio jestem naprawdę dobra w różowych ciuszkach.

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Ja też się pozbyłam trochę rzeczy Wiki, tych za małych i tych typowo babskich.Kuzynki przyjaciółka urodziła dziewczynkę i jej sie przyda.Obiecała też oddać swoje uniwersalne jak jej mała wyrośnie.Więc ciuszków będę miała, pralka odpocznie.

Edytowane przez maharet1092
Czas edycji: 2013-05-26 o 23:31
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 06:44   #4166
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Czeeeść Ale źle spałam, brzuch mnie pobolewał. Co się obróciłam na inny bok to mnie kłuł-martwi mnie to

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
W zasadzie ja się cieszę, że mam prawo wyboru Okulista wypowiedział się tak: daję papier, ale to pani zdecyduje.




Nie, państwowo nigdzie nie chodzę. Oczywiście, że w razie komplikacji wiozą do USK lub na Warszawską (zależy który szpital ma dyżur), ale nie ma co uprawiać czarnowidztwa







Ja przez pracę to nawet wózka nie mogę znaleźć, nie mówiąc już o plotkowaniu na wizażu
Tzn.wiesz, mnie też nikt siłą nie zmusza,ale okulistka powiedziała stanowczo,że w moim przypadku poród sn to bardzo duże ryzyko.Ja się już od początku bałam,że mogłoby być coś nie tak, dlatego tym bardziej się przejęłam jak okazało się,że z oczami jest gorzej niż myślałam.Dlatego pytam,czy Twój okulista też był tak stanowczy w odradzaniu sn.

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
srogo? mysle ze tak samo jak wiekszosc z was, sa rozne przypadki i napisalam to. ja sie wkurzam na te nieuzasadnione niczym lub uzasadnione lenistwem. zreszta tak samo jak wkurzam sie na wyuczona bezradnosc ludzi, ktorzy nauczyli sie funkcjonowac na socjalu i nie podejmuja prob pracy tylko kombinuja roznegp rodzaju zasilki, mieszkania komunalne itp. a potem slyszy sie ze jakas potrzebujaca rodzina nie moze dostac bo gmina juz nie ma a za to jacys leserzy ktorzy sa biegli w pisaniu pism i unikaniu pracy maja. no masakra.
warunki pracy sa rozne, moje kolezanki ktore pracuja w osrodku interwencji kryzysowej poodchodzily na l4 na poczatku i nie dziwie sie bo to praca wykanczajaca emocjonalnie i nie da sie w spokoju sluchac o przemocy i gwaltach, natomiast ja pracuje tam tylko dzien w tygodniu i bede pracowac ale dlatego ze parw godzin w tygodniu mozna spokojnie odreagowac i nie wykancza emocjonalnie, a pelen etat moze powaznie zaszkodzic. wiec oczywiscie nawet pozornie taka sama praca nie jest identyczna, wiec kazda sytuacje trzeba indywidualnie rozwazac. nieaety wiekszosc moich znajomych to wykorzystuje i to jest niefajne







ooooo allegro wkurza glaski









ja w ogole ciekawa jestem ile takie pobranie kosztuje? zastanawia mnie to bo to napewno rozsadna sprawa pytanie tylko czy za rozsadna kase








hurreeyyy




hihi dowcip pracownikow urzedu pracy:
dlaczego rano w urzedzie pracy sa najwieksze kolejki?



bo wszyscy spiesza sie do pracy na 8



a mnie tz znow wkurzyl. zjadlam nospe, ale jutro zakupie neospazmine bo wykonczy mnie ten czlowiek szybciej niz ta praca grrrr

w ogole moj orzeszek wykazuje ostatnimi dnaimi bardzo mala aktywnosc
troche mnie to martwi, czuje go co pare godzin wiec nie wpadam w panike. ale sa to pojedyncze pukniecia. chlip chlip

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wiesz,ale wiadomo,że nie można mierzyć jedną miarą tych, którzy na serio wyłudzają i kobiet, które pracowały latami,może nawet nigdy nie brały L4 z powodu choroby, a teraz z powodu ciąży wzięły sobie od razu L4,bo tak chciały. Dlatego pisałam,że każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie

Tutaj jest cennik
https://www.pbkm.pl/cennik


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Chyba kupię czarna gondole... jest w dobrej cenie i kup teraz... Więc mam w planach różową pościel i rozowa torbę i kolorowe zabawki

Ja - kiedyś wielbiaca czerń i nienawidzaca różu...
Ojeju no, zawsze możesz wybrać fiolet


Mój tata ostro się zdziwił jak mu powiedziałam jaki będzie pokoik Myszy. Opowiadałam mu o motywach safari, a on na to "Dla dziewczynki?????" hehe
Z kolei moja Mama powiedziała,że fajny pomysł, aczkolwiek ja w pewnym wieku lubiłam różowy (potem na szczęście przerzuciłam się na fiolet) i moja Mała też może polubić. A ja uznałam,że wtedy już pewnie będziemy mieszkać gdzie indziej a ja będę się starała,żeby jej pokoik był jak najmniej różowy, natomiast zabawki i ubranka może sobie mieć różowe jak już sama koniecznie będzie chciała
Natomiast łudzę się,że jeśli od dzieciństwa będzie miała mało tego różu to się nie zapatrzy tak na ten kolor. Za to fioletu mamy dużo w domu
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 07:07   #4167
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
W sumie warto tam urodzić chociażby dlatego, żeby maluszek miał obywatelstwo. A w przyszłości sam zadecyduje, gdzie chce żyć
Właśnie o tym też dużo osób nam mówiło - że zawsze to jakaś dodatkowa furtka na przyszłość dla dziecka. Także może i dobrze wyszło z tym że tutaj się urodzi

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Czeeeść Ale źle spałam, brzuch mnie pobolewał. Co się obróciłam na inny bok to mnie kłuł-martwi mnie to

Mój tata ostro się zdziwił jak mu powiedziałam jaki będzie pokoik Myszy. Opowiadałam mu o motywach safari, a on na to "Dla dziewczynki?????" hehe
Z kolei moja Mama powiedziała,że fajny pomysł, aczkolwiek ja w pewnym wieku lubiłam różowy (potem na szczęście przerzuciłam się na fiolet) i moja Mała też może polubić. A ja uznałam,że wtedy już pewnie będziemy mieszkać gdzie indziej a ja będę się starała,żeby jej pokoik był jak najmniej różowy, natomiast zabawki i ubranka może sobie mieć różowe jak już sama koniecznie będzie chciała
Natomiast łudzę się,że jeśli od dzieciństwa będzie miała mało tego różu to się nie zapatrzy tak na ten kolor. Za to fioletu mamy dużo w domu
Mnie tak brzuch kół 2 dni temu. nic prawie nie spałam. Ale nad ranem przeszło i już nie wróciło, więc myślę że wszystko ok i to poprostu rozciąganie - przynajmniej tak twierdzi moja gin.
Kolor fioletowy jest super U moich rodziców jest sporo rzeczy w tym kolorze, a mój brat z żoną urządzili mieszkanie na fioletowo-szaro-biało i wygląda przepięknie. A z tym różem to różnie jest. Dla mnie jest ok, ale tylko jako dodatek, nie lubie go w nadmiarze szczególnie na małych dziewczynkach ubranych w róże od stóp do głów 7 dni w tygodniu Ale jakaś słodka czapeczka czy skarpetki lub bluzeczka od czasu do czasu - czemu nie

Co do krwi pępowinowej to my się nad tym mocno z mężem zastanawiamy. Jest to spory wydatek, ale poczytaliśmy na ten temat dużo i komórki macierzyste potrafią pomóc w najcięższych chorobach. Często z powodzeniem można je wykorzystać dla rodzeństwa. Oczywiście mam nadzieję, że zostaną sobie w banku i nigdy moje dzieci nie będą musiały z nich korzystać.. U mnie w szpitalu można zdecydować się na przechowywanie 'dla własnego użytku', można ofiarować krew szpitalowi (wtedy zastosują dla osoby potrzebującej jeśli będzie odpowiednie dopasowanie) lub po prostu wyrzucić. My na 80% zdecydowani jesteśmy na przechowanie.
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 07:13   #4168
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Odp: Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Aa, zapomniałam Wam napisać, ze mój TZ będzie bardzo stylowym Panem Młodym, ponieważ ma skarpetki do garnituru pod kolor mojego bukietu.... zielone w żółte paski.
Wczoraj je zakupił.

Na początku miał mieć żółty krawat, nawet jest kupiony, ale stwierdziliśmy, że wolimy na ślub białą kamizelkę z musznikiem, więc będzie miał tylko słonecznik w butonierce, i wczoraj wybrał sobie skarpety...
Lubię to:thumbup:

Witam :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 07:19   #4169
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Niee. Na pewno nie. Mi się tu nie podoba. Tzn podoba mi się natura i krajobrazy, pogoda jest cudowna (lato cały rok ), no i nie ma co dużo mówić - pieniądze znacznie lepsze. Ale nie lubie tutejszej kultury i stylu życia. No i tesknie za polską i rodziną! Mieliśmy wracać w tym roku (na jutro były bilety powrotne zamówione..), ale okazało się, że jestem w ciąży. Chciałam mieć ciągłość w pracy bo naprawdę czuję się w ciąży lepiej niż przed - z brzuchem pracy w Polsce było by mi na próżno szukać. Dlatego, planujemy zostać do porodu, poczekać aż dzieciaczek oswoi się ze światem i wtedy wracamy - pewnie koło lutego/marca
A macie jakiś punk zaczepienia w PL?Chociaż oszczędności, które pozwolą Wam pożyć jakis czas zanim znajdziecie tu pracę?Czy w razie niepowodzenia macie opcję powrotu do USA?
Na Waszym miejscu nie paliłabym tam za sobą mostów, znam kilka osób co tak tęsknili i wrócili i wszyscy tego cholernie żałują.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 07:27   #4170
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

hej

Ladan śniło mi się, że wychodziłaś ze szpitala ale Julcia okazała się chłopcem

mąż dzisiaj ma nockę a ja sama w domu

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Mój tata ostro się zdziwił jak mu powiedziałam jaki będzie pokoik Myszy. Opowiadałam mu o motywach safari, a on na to "Dla dziewczynki?????" hehe
Z kolei moja Mama powiedziała,że fajny pomysł, aczkolwiek ja w pewnym wieku lubiłam różowy (potem na szczęście przerzuciłam się na fiolet) i moja Mała też może polubić. A ja uznałam,że wtedy już pewnie będziemy mieszkać gdzie indziej
dalej od T. ?

do do wyjazdów, to my mamy papiery złożone do stanów z programu łączenia rodzin, także opcja jest jakby tutaj się coś pogorszyło czy coś, ja bym mogła chyba wyjechać, ale mąż z tych co wolą w kraju u siebie
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2013-05-27 o 07:35
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.