Betterware - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-13, 08:24   #4621
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Wiecie co, nie da się tego czytać. Samo narzekanie i frustracja.
Napój Mega Power jest pyszny. Rozumiem, że są różne gusta i komuś może nie smakować, ale pisanie, że jest ohydny, to gruba przesada. Ma świeży wiśniowy smak. Moim zdaniem jest dużo lepszy (i zdrowszy) od energetyków dostępnych w sklepach. Taka wiśniowa oranżada po prostu i nie ma tam nic ohydnego w tym smaku.
Co do płatności za paczkę u kuriera - taka moja mała rada - zacznijcie sponsorować. Gdybyście miały kilkanaście osób w zespole, które robiłyby obrót, to okazałoby się, że miałybyście co miesiąc premię pokrywającą waszą zapłatę za zamówiony towar. Np. 500 zł premii. Przy zamówieniu za 100 p zamiast 250 zł zapłaciłybyście tylko 25 zł, reszta odliczana byłaby z premii. Premia wystarczyłaby jeszcze na drugie i kawałek trzeciego zamówienia, a pieniądze wypłaciliby Wam klienci.
I nie piszcie proszę, że nikt nie chce się przyłączać - co kilka dni kogoś rejestruję i widzę, w jakim tempie przybywają numerki. W ciągu ostatniego tygodnia do firmy zapisało się ponad 300 osób.
Ankoro, czegoś nie rozumiem, piszesz, że gdyby opłata za kuriera była niższa, to byś zamawiała 5-6 razy tyle. Otóż gdybyś zamawiała 5-6 razy tyle, to byś w ogóle za kuriera nie płaciła (powyżej 100 p opłata = 0 zł). No chyba, że teraz zamawiasz jedną rzecz, a wtedy zamawiałabyś 5, to się zgodzę - za kuriera byś płaciła w dalszym ciągu Jestem dokładnie 5 lat w Betterware, zrobiłam do tej pory setki zamówień i tylko 2 razy w tym czasie zapłaciłam za kuriera, bo klientowi się spieszyło.
Wczoraj odbyło się mega ciekawe szkolenie on-line prowadzone przez panią Renatę. Opowiedziała ona, w jaki sposób zainteresować rozmówcę swoją ofertą w zaledwie kilka minut. Miałyście okazję posłuchać?
I naprawdę zastanówcie się nad swoją postawą, bo od narzekania kasy Wam w portfelu nie przybędzie. Zasponsoruj kilka osób, to zaraz będziesz mieć kasę na opłacanie zamówień. Zasponsoruj więcej, to zarobisz jeszcze więcej. Tam gdzie jedni postrzegają problem, inni postrzegają szansę dla siebie. Jedni patrzą na te samochody na ulotce nowego programu samochodowego Betterware i myślą - to nie dla mnie, ja nigdy nie będę dyrektorem. A inny patrzy i myśli - super, biorę się do pracy. Mam cały rok, żeby zostać dyrektorem.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 10:26   #4622
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez gegania Pokaż wiadomość
Wiecie co, nie da się tego czytać. Samo narzekanie i frustracja.
Napój Mega Power jest pyszny. Rozumiem, że są różne gusta i komuś może nie smakować, ale pisanie, że jest ohydny, to gruba przesada. Ma świeży wiśniowy smak. Moim zdaniem jest dużo lepszy (i zdrowszy) od energetyków dostępnych w sklepach. Taka wiśniowa oranżada po prostu i nie ma tam nic ohydnego w tym smaku.
Co do płatności za paczkę u kuriera - taka moja mała rada - zacznijcie sponsorować. Gdybyście miały kilkanaście osób w zespole, które robiłyby obrót, to okazałoby się, że miałybyście co miesiąc premię pokrywającą waszą zapłatę za zamówiony towar. Np. 500 zł premii. Przy zamówieniu za 100 p zamiast 250 zł zapłaciłybyście tylko 25 zł, reszta odliczana byłaby z premii. Premia wystarczyłaby jeszcze na drugie i kawałek trzeciego zamówienia, a pieniądze wypłaciliby Wam klienci.
I nie piszcie proszę, że nikt nie chce się przyłączać - co kilka dni kogoś rejestruję i widzę, w jakim tempie przybywają numerki. W ciągu ostatniego tygodnia do firmy zapisało się ponad 300 osób.
Ankoro, czegoś nie rozumiem, piszesz, że gdyby opłata za kuriera była niższa, to byś zamawiała 5-6 razy tyle. Otóż gdybyś zamawiała 5-6 razy tyle, to byś w ogóle za kuriera nie płaciła (powyżej 100 p opłata = 0 zł). No chyba, że teraz zamawiasz jedną rzecz, a wtedy zamawiałabyś 5, to się zgodzę - za kuriera byś płaciła w dalszym ciągu Jestem dokładnie 5 lat w Betterware, zrobiłam do tej pory setki zamówień i tylko 2 razy w tym czasie zapłaciłam za kuriera, bo klientowi się spieszyło.
Wczoraj odbyło się mega ciekawe szkolenie on-line prowadzone przez panią Renatę. Opowiedziała ona, w jaki sposób zainteresować rozmówcę swoją ofertą w zaledwie kilka minut. Miałyście okazję posłuchać?
I naprawdę zastanówcie się nad swoją postawą, bo od narzekania kasy Wam w portfelu nie przybędzie. Zasponsoruj kilka osób, to zaraz będziesz mieć kasę na opłacanie zamówień. Zasponsoruj więcej, to zarobisz jeszcze więcej. Tam gdzie jedni postrzegają problem, inni postrzegają szansę dla siebie. Jedni patrzą na te samochody na ulotce nowego programu samochodowego Betterware i myślą - to nie dla mnie, ja nigdy nie będę dyrektorem. A inny patrzy i myśli - super, biorę się do pracy. Mam cały rok, żeby zostać dyrektorem.
Chodziło mi o to,że kupowałabym te rzeczy co są w ofertach wyprzedażowych, bo one są w atrakcyjnych cenach. Ale same wyprzedażowe nie dają 100 punktów np co tydzien. A poza tym mam klientki,które chcą mieć produkty już na 2-3 dzień i to tutaj jest niemożliwe. W innej firmie MLM zamawiam 20 razy w miesiącu i za przesyłki nie płacę grosza.
Mnie ludzie odmawiają rejestracji właśnie z powodu opłat za kuriera, bo jak mają kupować tylko dla siebie to ta opłata za kuriera pożera im część zarobku. A jak maja kupować jeszcze dla innych to muszą założyć pieniądze za klienta, a tego robić nie chcą lub nie mogą.
Szkolenia słuchałam i wcale mnie nie przekonało do dalszych wzmożonych wysiłków poszukiwania przedstawicieli. Ja nie lubię manipulować ludźmi i proponować im asbudru w postaci 1 minutowego przedstwaienie oferty pracy. I oszukiwania w powiedzeniu,że mam ostatnie miejsce na spotkaniu tylko dla tej osoby.Wiesz zapewne o co mi chodzi.
Wszelką krytyką firmy mam na celu poprawę li tylko systemu jej funkcjonowania ,a nie dołowania.Ale opór do wszelkich zmian jest tutaj niewyobrażalny.A szkoda. Inne firmy w systemie MLM są bardziej przyjazne konsultantom i to marzy mi sie w przypadku ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠Nie jestem wrogiem tej firmy.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 23:36   #4623
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Ja w takim razie mam jakieś inne klientki i trafiam na innych ludzi. Moje klientki spokojnie czekają i 2 tygodnie, jeśli jest taka potrzeba. Jestem w tej firmie 5 lat i nie przypominam sobie, aby mnie ktoś poganiał, że chce produkty już po 2-3 dniach. Jeśli chodzi o sponsorowanie, nie chodzi tu o manipulację, tylko o to, żeby tego po prostu nie schrzanić. Od Ciebie i od tego co powiesz człowiekowi zależy Twój sukces lub porażka. Mnie też wiele osób odmawia, nie wszyscy chcą się zapisać i argumenty są różne. Ale wiesz co - nikt akurat mi nie powiedział, że się nie zapisze z powodu opłaty za kuriera. Nie rozumiem tego za bardzo - taka osoba nie zapisuje się z powodu 12 zł za kuriera, ale zamawia produkty u Ciebie po cenach katalogowych? Wiesz co, ja ostatnio dość mocno zmieniłam swoje podejście do tego biznesu i szukam do współpracy osób otwartych, chcących coś zdziałać, mających nastawienie na biznes. Panie, które mają się zapisać, żeby zawracać głowę i robić zamówienie raz na pół roku mało mnie interesują.
Co do zmian w firmie, niebawem będą poważne zmiany (kwiecień-maj). Mam nadzieję, że firma zacznie spełniać Twoje (i innych) oczekiwania.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 14:37   #4624
67Anulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Betterware

Witam ja mam takie pytanko odnosnie produktów wyprzedażowych.
Czemu punkty za nie są zaniżone?
miska na sałatki jest w cenie 11,99 i powinny być 4 pkt a są 2
składana miske silikonową w cenie 34,99 powinno byc 11 pkt i jest 11pkt.
Perforowana taca na grilla w cenie 30,99 powinno być 9 pkt a jest 5
Czy nie uważacie że troche to dziwne?
67Anulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:14   #4625
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez 67Anulka Pokaż wiadomość
Witam ja mam takie pytanko odnosnie produktów wyprzedażowych.
Czemu punkty za nie są zaniżone?
miska na sałatki jest w cenie 11,99 i powinny być 4 pkt a są 2
składana miske silikonową w cenie 34,99 powinno byc 11 pkt i jest 11pkt.
Perforowana taca na grilla w cenie 30,99 powinno być 9 pkt a jest 5
Czy nie uważacie że troche to dziwne?
Widocznie chcą sprzedać te produkty, bo zalegają w magazynie, ale z drugiej strony im trochę ich żal. Żart oczywiście.

Masz rację to nie jest w porządku, bo zapewnienia,że jeden punkt to 2-3 zł netto biorą w łeb. A tutaj rozrzut jest bardzo duży.

Może napisz do nich i poproś o wyjaśnienie, ciekawa jestem jak się będą tłumaczyć.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 07:44   #4626
67Anulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Betterware

Hej odpisali mi tak
,,Witam!
Produkty,ktore maja obnizona liczbe punktow zazwyczaj sa w bardzo dobrej ofercie. Gdyby punkty mialy byc liczone wg zasady czyli Obrot handlowy/2, niektore produkty nie moglyby miec takich promocji.''

To sie pytam dlaczego tylko niektóre z wyprzedazy a nie wszystkie i tak mi napisali
,,Witam!
Punktacja w wyprzedażowej ofercie może być zaniżona , ale może teć standardowa, jest to ustalane odgórnie.''

I to wszystko w tym temacie .
67Anulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 16:34   #4627
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez 67Anulka Pokaż wiadomość
Hej odpisali mi tak
,,Witam!
Produkty,ktore maja obnizona liczbe punktow zazwyczaj sa w bardzo dobrej ofercie. Gdyby punkty mialy byc liczone wg zasady czyli Obrot handlowy/2, niektore produkty nie moglyby miec takich promocji.''

To sie pytam dlaczego tylko niektóre z wyprzedazy a nie wszystkie i tak mi napisali
,,Witam!
Punktacja w wyprzedażowej ofercie może być zaniżona , ale może teć standardowa, jest to ustalane odgórnie.''

I to wszystko w tym temacie .
Czyli jest tak jak myślałam, wszystko zależy od widzimisie osoby decydującej o promocji. Albo ma dobry humor, albo nie.
Dzięki za informacje , teraz wiemy na czym stoimy.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 09:41   #4628
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cicho i głucho w tym wątku, a kosmetyki włoskiej firmy Bottega Verde debiutują na polskim rynku dzięki ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ Czytam i słyszę dobre o nich opinie, jako o zawierajacych naturalne aktywne skladniki; właśnie zamówiłam te zestawy, zobaczę czy dla mojej skóry i mojego nosa podejdą. Któraś z Was może ich juz spróbowała i może cos napisac? Własne odczucia?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:33   #4629
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

A ja sie właśnie w tych kosmetykach troche boję tych aktywnych substancji. Dlatego pytałam w firmie o próbki, ale odpowiedź negatywna nie mają.Sprzedaży wód toaletowych bez próbek dla każdej klientki sobie nie wyobrażam. Nie chcę polecać klientkom kremow i balsamów w ciemno, kiedy wiele z nich reaguje na przerożne składniki kosmetykow uczuleniami. Postaram sie jeszcze od firmy wyciągnąć jakieś przynajmniej przybiżone składy. jak coś będę wiedzieć to napiszę.
A jaką Ty masz cerę ? Napisz koniecznie czy nie uczulają. Mozesz je opisać tak solidnie jak wypróbujesz?
Pozdrawiam.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:25   #4630
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Hej
Zamówilam wszystkie zestawy oprócz kokosa, tez chce popatrzec na składy bo inaczej sie nie dowiem, dziewczyny które juz wczesniej kupiły zachwalają bardzo, szczególnie argana i wanilke, ale ja musze sama sprawdzic, bo mam wredną skórę. Tylko że ja nie przymierzam sie do twarzy z nimi. Jutro powinnam juz je miec, choc dziwnie długo tym razem idzie paczka. Zastanowiły mnie recenzje na blogach włoszek i to głównie dzięki nim zachciałam te kosmetyki sprawdzic.

Ankoro, też mam troche obaw, bo mam serie do ciała L'occitane, przepięknie pachnie przefantastyczna skóra sie robi mięciutenka i gladziutka, a jednak w miejscach wrazliwych reaguje zaczerwienieniem. Kosmetyki tez sa naszpikowane aktywnymi składnikami z prowansalskich tym razem roślin. Ale juz niebawem zobacze i przekonam sie sama. Oczywiście że napisze.

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2013-05-07 o 22:32
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:13   #4631
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

.Podaję skład kremu przeciwzmarszczkowego na dzień i na noc Argan z Maroka:
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, C12-15 ALKYLBENZOATE, GLYCERIN, GLYCERYL STEREATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, OLIVE OIL DECYL ESTERS, CYCLOPENTASILOXANE, BRASSICA CAMPERSTRIS STEROLS, POTASSIUM PALMITOYL HYDROLYZED SWEET ALMOND PROTEIN, DIMETHICONE, MEL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, ARGANIA SPINOSA OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER,SQUALENE, SOYBEAN GLYCERIDES, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER UNSAPONIFIABLES, JASMINUM OFFICINALE FLOWER EXTRACT, PHENOXYETHANOL, STEARIC ACIDUM, PARFUM, XANTHAN GUM, ACETYLATED GLYCOL STEREATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER,BUTYLENE GLYCOL.METHYLPARABEN, CETYL HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, ETHYLPARABEN, CARAMEL, LECIHIN, CITRIC ACID, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CARRAGEENAN, BENZYL SALICYLATE, TOCOPHEROL, COUMARIN, GLUCOSE, LIMONENE, ASCORBYL PALMITATE, LINALOOL, CI 19140


Krem do ciała z zestawu Vaniglia Nera:
AQUA, ETHYLHEXYLPALMITATE, CETEARYL ALCOHOL, PROPYHEPTYL CAPRYLATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL COCOATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, DIMETHICONE, PRONUS AMYGDALUS DULS OIL, MEL, PARFUM, DIPALMITOYLETHYL,
hYDROXYLETHYLMONIUM METHOSULFATE, VAILLA PLANIFOLIA EXTRACT, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-37, PROPYLENE GLYCOL, IMIDAZILDINYL UREA, CETEARTH-20, COCOS NUCIFERA OIL, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, ETHYLPARABEN, LECITHIN, SODIUM HYDROXIDE, LIMONENE, ALPHA- IZOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, HYDROXYCTRONELLAL, COUMARIN, LINALOOL, TOCOPHEROL, CINNAMAL, ASCORBYL PALMITATE, EUGENOL, GERANIOL, CITRIC ACID, CINNAMYL ALCOHOL


Dla siebie kupować to co innego, a polecać innym co innego. Ja mam swoje wypróbowane kosmetyki i nie zamienię na inne za nic na świecie, bo je uwielbiam. Zastanawiałam sie czym ew. zachęcić klientki do wyprobowania nowych, ( mnie takie poszukiwania nie rajcują, ale wiem, że sa kobiety które to lubią) liczyłam na to ,że nie będą mieć parabenów, bo to byłby atut. Poczekam na Twoje opinie, bo może jakieś inne zalety sie znajdą.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 12:42   #4632
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Dzieki za skład, ja jeszcze czekam na swoje, ponoc zarzuceni zostali zamówieniami i jeszcze weekendowe do piatku będą realizowac. Patrzac na składniki to wygląda całkiem dobrze. Wiekszosc składników np z kremu do ciała znajduje sie we wspomnianym przeze mnie L'occitane krem ultra do ciała, który kosztuje... ok 140 zł, coraz bardziej jestem ciekawa formuły.


Ed: kosmetyki BV w tych zestawach sa genialne, nieziemskie zapachy, wspaniała miękka po nich skóra, taka wyrównana w kolorycie, taka rozjaśniona, no po prostu cudowna. Mam zestaw arganowy w użyciu. Delikatnie i długo pachnący.Mało kiedy tak zachwycam się po pierwszym użyciu, ale u mnie skóra reaguje natychmiast, jeśli cos jej nie pasuje. Dzisiaj robię zamówienie i biorę kilka zestawów na zapas i na prezenty.
Wanilia ma mocniejszy taki bardziej orientalny zapach, chyba z kawą, piękny, nie męczący, nie próbowałam jeszcze na ciele. Orchidea jest elegancka, mleczko pięknie zmiękcza i nawilża skórę. Zestaw z mleczkiem kokosowym i sokiem mango jest dla młodych raczej dziewczyn, lakier świetnie pachnie.

Zestawy są naprawdę wspaniałe. Ja mam skórę z ŁZS, więc też większośc kosmetyków mnie podraznia aniżeli pasuje. Bardzo niewiele nie wywołuje zaczerwień i podraznien, dzis w miare szybko robilam demakijaż bo chciałam sprawdzic ten przeciwzmarszczkowy. Skóra naprawdę bardzo ładnie wygląda, nic nie swędzi / od swędzenia i łaskotania u mnie sie zaczyna reakcja / i nie czerwienieje wręcz odwrotnie, pieknie koloryt wyrównany i nie błyszczy choc krem na olejkach. W składzie jest jasmin a on reguluje gospodarke łojotokową.

Aha, a jeszcze woda Lei cudowna, czysty piękny zapach. Jestem pod dużym wrażeniem tych włoskich kosmetyków. Mój nos i moja skóra pokochały je natychmiast. To tyle odczuc po pierwszym dniu.
--------------------

Ed: 18 maja - jestem coraz bardziej uzalezniona od zapachu Vaniglia Nera i od miękkości skóry i jej nawilżenia jakie daje Argan z MAroka. No, po prostu cudo. Szkoda, że te zestawy raczej sie nie powtórzą....

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2013-05-18 o 15:59 Powód: dodanie informacji
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:19   #4633
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Hej.
Od ponad tygodnia testuję nowe kosmetyki Bottega Verde z katalogu czerwcowego. Coraz bardziej sie zakochuję w nich. Gdybyscie chciały cos dopytac, to piszcie. W każdym badz razie ja i moje kolezanki sa zauroczone tymi kosmetykami.

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2013-05-25 o 18:26
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 20:07   #4634
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Betterware

A masz wody ??
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:32   #4635
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Mam wody - ta z pompka przypomina troche Amour Amour Cacharela

Tylko z ta woda nalezy uwazac - po zmianie zakrętki na pompke nie moze buteleczka leżec, bo sie wylewa przez otwór rozpylacza

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2013-05-27 o 21:55
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:18   #4636
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Hej.
Od ponad tygodnia testuję nowe kosmetyki Bottega Verde z katalogu czerwcowego. Coraz bardziej sie zakochuję w nich. Gdybyscie chciały cos dopytac, to piszcie. W każdym badz razie ja i moje kolezanki sa zauroczone tymi kosmetykami.
Pisałaś wcześniej,że zamowiłaś wszystkie zestawy oprócz kokosowego, to skąd wiesz jak pachnie lakier z tego zestawu?

Czy zauważyłaś ,że te kosmetyki nie posiadają dat produkcji, ani dat ważności?Czyżby Włosi pozbywali sie starej produkcji, na zasadzie,że u nas wszystko sie sprzeda.Mnie takie przypadki ukrywania dat niestety, ale się źle kojarzą.

O której wodzie z pompką piszesz. tej z katalogu czerwcowego? Ty już ją masz? Domyślam się więc,że nie jesteś szeregowym przedstawicielem, dobrze rozumuję?
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 06:35   #4637
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Ja też już mam wodę Mylla od ponad tygodnia. Jak się jest Liderem, to można zamawiać nowości wcześniej, aby np. móc je prezentować na spotkaniach katalogowych.
Kosmetyki Bottega Verde są cudowne. Też testuję je od jakiegoś czasu. W czerwcowym katalogu będzie świetny bronzer do twarzy. Naprawdę robi wrażenie, kawał kosmetyku i takie duże lusterko. Cienie do powiek są bardzo metaliczne, zdecydowanie na wieczorne wyjścia. Pomadki za to są pół przezroczyste, nie kryją, tylko nadają odcień. Tusz rewelacyjny, porównywalny z kilkukrotnie droższymi innych marek.
Jeśli chodzi o daty ważności, to wszystko jest w najlepszym porządku - daty są oznaczone takim symbolem otwartej nakrętki z liczbą. Ta liczba oznacza liczbę miesięcy, w czasie których kosmetyk trzeba zużyć po otwarciu. Sprawdziłam - na wszystkich kosmetykach Bottega Verde, które mam jest odpowiedni symbol. Nie wiem po co od razu takie podejrzenia, że ktoś chce upchnąć przeterminowane kosmetyki.

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Dodam jeszcze, że kosmetyków Bottega Verde będziemy mieli coraz więcej, docelowo ponad 100 artykułów
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 08:36   #4638
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Pisałaś wcześniej,że zamowiłaś wszystkie zestawy oprócz kokosowego, to skąd wiesz jak pachnie lakier z tego zestawu?

Czy zauważyłaś ,że te kosmetyki nie posiadają dat produkcji, ani dat ważności?Czyżby Włosi pozbywali sie starej produkcji, na zasadzie,że u nas wszystko sie sprzeda.Mnie takie przypadki ukrywania dat niestety, ale się źle kojarzą.

O której wodzie z pompką piszesz. tej z katalogu czerwcowego? Ty już ją masz? Domyślam się więc,że nie jesteś szeregowym przedstawicielem, dobrze rozumuję?
Ankoro, wyjaśnię ci, ja też jestem szeregowym przedstawicielem, tylko, że ja nie zbieram zamówien i nie sprzedaję towaru, kiedyś oferowałam takie mozliwości dla kobiet, które to lubia robic i chcą sobie trochę dorobic bądż zarobic znacznie więcej, dzieki czemu mam korzyści z bycia liderem i czasem z nich korzystam. I żeby było jasne, moje oceny sa rzetelne i oparte na moich własnych odczuciach, na Forum jestem juz sporo lat, nie przyszłam tu dla B....e
To, że nie kupiłam osobiście kokosowego nie oznacza, że nie miałam do niego dostępu. A teraz to już i sama mam.
Co do terminu wazności to przyznam się, że nie zwróciłam uwagi na brak daty produkcji/ważności , nie przyszło mi do głowy, ze tak duża firma może przeterminowane produkty sprowadzac, ale dzięki, przyjrzę sie temu blizej.
Gegania, niestety symbol otwartej nakrętki nie jest potwierdzeniem nieprzeterminowania produktu. Mówi tylko o tym, w jakim czasie możesz go zuzyc po otwarciu. Jeśli data waznosci bedzie np sierpień br, czas na zuzycie od otwarcia 24 mies, a ty otworzysz teraz w maju to niestety ale nie skorzystasz z niego przez dwa lata, tylko do konca sierpnia, a reszta na twoje osobiste ryzyko
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 23:59   #4639
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Co do terminu wazności to dałam pytanie dla mojej menadżerki i czekam na info, jak tylko otrzymam to napisze. Niemniej jednak, zaglądałam na strone producenta i np kolorówka jaką B oferuje w czerwcu, jest produkcją aktualną, na sezon 2013.
Osobiscie jestem w tych kosmetykach już zakochana, i w moim srodowisku również zyskały natychmiastową aprobatę. Niestety nie wszystkie panie zdążyły sobie kupic tyle ile chcialy bo po prostu zabrakło. Na czerwiec mamy juz zamówien na 2600 pkt, czekamy na jutro, aby je wbic, bo panie niecierpliwe. Istne szaleństwo. Podoba mi się. Ale i kosmetyki genialne: puder rozświetlajaco- brązujący z ekstraktem z bambusa i masłem manoi, o przepieknym zapachu kwiatów Tiare fantastycznie rozpromienia twarz, pomadki z ekstraktem z orchidei i wit. A i C cudownie zmiekczaja i nawilzaja usta, błyszczyk z wit. E i SPF 15, który nie dośc że daje blasku ustom i sie nie klei, to jeszcze zmiekcza nawilża i chroni, kosmetyki na słonce i po słońcu do twarzy i ciała, o bajecznych zapachach i wspaniałym działaniu na skórę, a to jeszcze nie koniec oferty Bottega Verde. w katalogach B... W nastepnych miesiącach będą kolejne hity.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 18:27   #4640
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Betterware

Własnie obejrzałam katalog lipcowy i co widze w katalogu - kosmetyki ! 2 lata temu pisałam na seminarium online że warto zainwestować w kosmetyki angielskich firm to mnie wyśmiali ......
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-06-02 o 18:28
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 08:58   #4641
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Katalog lipcowy - rewelacja. Ale i czerwcowy świetny. Już widzę te rosnące zyski
7Paulina7 - a w katalogu majowym i czerwcowym nie widziałaś kosmetyków? Betterware nawiązało współpracę z włoską firmą kosmetyczną Bottega Verde.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:59   #4642
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

A nie mówiłam, że juz są, a będą jeszcze wieksze hity? Nie znałam Bottega Verde wczesniej, ale te kosmetyki, które juz uzywam są bardzo wysokiej jakości i będę kupowac kolejne napewno. Porównuje do wysokopółkowych z Douglasa bo innych nie używam i nie mam. W kazdym bądz razie ja zaczęłam na nowo polecac członkostwo w klubie Bet...e bo warto. Firma naprawdę stara sie. Teraz bedzie seminarium /koszt 30 zł / gdzie oprócz obiadu i kawy w prezencie uczestnicy otrzymają prezenty o wartości 1000 zł. Szkoda że bedę w tym czasie daleko na wakacjach.
A teraz info dot. terminów wazności - Kosmetyki BV maja termin przydatnosci do uzycia 36 miesięcy od daty produkcji, więc obowiazuje tu oznaczenie dotyczące ilości miesięcy uzywania od pierwszego otwarcia. Betterware gwarantuje, że kosmetyki sprzedawane przez nich są w okresie do max jednego roku od produkcji, tak że sa wazne conajmniej 24 miesiace. Więc bez paniki dziewczyny, wiecej zaufania, przecież firma B tez nie chce ponosic strat i kar na skutek sprowadzania do Polski niezdatnych do użycia towarów.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 12:23   #4643
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
A nie mówiłam, że juz są, a będą jeszcze wieksze hity? Nie znałam Bottega Verde wczesniej, ale te kosmetyki, które juz uzywam są bardzo wysokiej jakości i będę kupowac kolejne napewno. Porównuje do wysokopółkowych z Douglasa bo innych nie używam i nie mam. W kazdym bądz razie ja zaczęłam na nowo polecac członkostwo w klubie Bet...e bo warto. Firma naprawdę stara sie. Teraz bedzie seminarium /koszt 30 zł / gdzie oprócz obiadu i kawy w prezencie uczestnicy otrzymają prezenty o wartości 1000 zł. Szkoda że bedę w tym czasie daleko na wakacjach.
A teraz info dot. terminów wazności - Kosmetyki BV maja termin przydatnosci do uzycia 36 miesięcy od daty produkcji, więc obowiazuje tu oznaczenie dotyczące ilości miesięcy uzywania od pierwszego otwarcia. Betterware gwarantuje, że kosmetyki sprzedawane przez nich są w okresie do max jednego roku od produkcji, tak że sa wazne conajmniej 24 miesiace. Więc bez paniki dziewczyny, wiecej zaufania, przecież firma B tez nie chce ponosic strat i kar na skutek sprowadzania do Polski niezdatnych do użycia towarów.
Dzięki za info na temat ważności kosmetyków BV.

Szkoda,że taka informacja nie ukazała sie wcześniej. Firma mogła rozesłać to mailami wszystkim przedstawicielom. Wtedy można było wytłumaczyć ten fakt klientkom. Mnie klientki zwrociły kosmetyki bez daty z pretensjami,że doradzam nie wiadomo co. One kupują tylko z datami i już. Ja tracę i firma też.I to mnie wkurza.

Wypróbowałam balsam z czarną wanilią i przyznaje Wam racje, jest bardzo fajny.Zapach ciekawy, dla mnie za mocny i dlatego nie smaruję nim całego ciała , tylko część. Ale jakośc ok. Szkoda,że tych zestawów dalej nie ma w katalogu czerwcowym.

Dopiero 4 czerwca, a znowu brakow aż dwie tabelki.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 10:29   #4644
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Betterware

cześć

ja jakieś 2 lata temu miałam do czynienia z Betterware, teraz chciałabym odświeżyć działalność, bo mi się produkty pokończyły, trochę weszło nowych
mam 2 pytania do Was:
czy w ofercie dostępne są jeszcze szorstkie rękawiczki do obierania warzyw??
gdzie mogę obejrzeć lipcowy katalog??
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 11:02   #4645
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
cześć

ja jakieś 2 lata temu miałam do czynienia z Betterware, teraz chciałabym odświeżyć działalność, bo mi się produkty pokończyły, trochę weszło nowych
mam 2 pytania do Was:
czy w ofercie dostępne są jeszcze szorstkie rękawiczki do obierania warzyw??
gdzie mogę obejrzeć lipcowy katalog??
Muszisz sie na nowo zarejestrowac, bo po takiej przerwie twój numer pewnie jest nieaktywny. A katalog lipcowy jest w dokumentach po zalogowaniu sie na strone. Rękawic nie widze teraz w czerwcu ani w lipcu
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 11:16   #4646
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Betterware

właśnie już do wszystkiego dotarłam, dzięki
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 20:11   #4647
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Bardzo fajnie, że firma zdecydowała się na kosmetyki. Nie słyszałam wcześniej o Bottega Verde. Muszę przyznać, że nie jestem jakąś zagorzałą fanką kosmetyków. Ot trochę powyżej skromnego minimum. Nie znam tych z wysokich półek, ale wiem, że niejednokrotnie słono kosztują. Czuję, że te z włoskiej firmy okażą się rewelacyjne. Czytam tu i ówdzie o nich. Na przestrzeni kilku lat uzbierało się tego trochę w internecie. Tylko tak mało o nich opinii forumowiczek. No ale nic dziwnego. W Polsce były nie do zdobycia. Myślę, że to się uda. Kupiłam zestawy oprócz arganowego. A teraz tego arganowego żałuję. Pewnie się kiedys pojawi. Rzecz jasna nie w takiej cenie, ale i tak cos tam z niego kupię.Wypróbowałam zestaw z orchideą. Dla mnie super zapach i nawilżenie. Inne nie na moje powonienie. Ale niektóre koleżanki się zachwycają, choć nie ma jeszcze zbyt wielkiego na nie parcia. No cóż...to nie kupione w ekskluzywnej perfumerii. Czasem wychodzi taka babska próżność. Po co płacić za zestaw 99zł jak można 450? Zresztą często nowość w bólach się rodzi...
Za kilka dni zamówię kilka produktów do testowania dla mnie i znajomych. Intryguje mnie zwłaszcza ten puder z perłą słodkowodną i tusz do rzęs z vit. E i algami. Jeśli tusz okaże się rewelacją, to super. Mało która kobieta nie używa tuszu.
Obejrzałam sobie katalog lipcowy. Podoba mi się. Fajne produkty nie wspominając o kosmetykach. Juz nie mogę doczekać się lipca, by znowu coś zamówić na testowanie.
Dziewczyny piszcie o swoich spostrzeżeniach odnośnie kosmetyków Bottega Verde tu na forum i w innych miejscach. Trzeba by ujrzały światło dzienne. Pozdrawiam.
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 21:53   #4648
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Betterware

a czy te zestawy można sobie jeszcze zamówić, czy już za późno??
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 22:33   #4649
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

[QUOTE=joanwi;41178224]a czy te zestawy można sobie jeszcze zamówić, czy już za późno??[/QUOT

Były w maju, może kiedys cos sie jeszcze pojawi, ale raczej nie w takich zestawach, tak słyszałam.

Co jeszcze moge polecic z tego katalogu:
- emulsja do ciala z lekkim balsamem samoopalajacym - daje bardzo ładny kolor złotej opalenizny, nie robi smug, pachnie
- krem do twarzy podkreslający opalenizne - jest ciemny i zostawia na twarzy / mozna i na inne części ciala/ swietną złotawa poswiatę.
-spray przyspieszajacy opalanie i krem po opalaniu - przepieknie pachną, stymulują wytwarzanie melaniny, krem /ten duzy w niebiesklim pudełku/ fantastycznie zmiekcza i nawilża skórę.
-krem przed opalaniem i po opalaniu do twarzy z filtrem UVA/UVB 20 -jest swietny również pod makijaz na codzien, zawiera m.in. wyciag z pestek winogron, swiezy sok z aloesu z upraw bio, proteiny z ryzu..
- wodoodporna pomadkę ochronną z aloesem i vit,c SPF 20, chciałoby sie jeśc

Jesli idzie o tusz do rzęs, to mam ten z miodem, ale nie potrafie dac obiektywnej oceny. Dla mnie tusze np Millionare Loreala, Masterpiece MF, BeYu nie pasują, mam bardzo liche rzęsy, które trudno łapią tusz, natomiast lubię 2000 calorie MF czy wiekszośc Maybelline - ten od Bottega verde tez daje radę, nawet szybciej łapie sie moich wszystkich rzęs i dobrze sie trzyma, jest mocno czarny, tusz ma w sobie jakieś kępki. Rzęsy umalowane tym tuszem są mocno sztywne. Dla niektórych moze to byc zaleta a dla innych wada. Rzecz gustu. W każdym bądz razie moje oko wyglada w nim ładnie.

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2013-06-05 o 23:22
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:27   #4650
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

[QUOTE=babulenka;41178961]
Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
a czy te zestawy można sobie jeszcze zamówić, czy już za późno??[/QUOT

Były w maju, może kiedys cos sie jeszcze pojawi, ale raczej nie w takich zestawach, tak słyszałam.

Co jeszcze moge polecic z tego katalogu:
- emulsja do ciala z lekkim balsamem samoopalajacym - daje bardzo ładny kolor złotej opalenizny, nie robi smug, pachnie
- krem do twarzy podkreslający opalenizne - jest ciemny i zostawia na twarzy / mozna i na inne części ciala/ swietną złotawa poswiatę.
-spray przyspieszajacy opalanie i krem po opalaniu - przepieknie pachną, stymulują wytwarzanie melaniny, krem /ten duzy w niebiesklim pudełku/ fantastycznie zmiekcza i nawilża skórę.
-krem przed opalaniem i po opalaniu do twarzy z filtrem UVA/UVB 20 -jest swietny również pod makijaz na codzien, zawiera m.in. wyciag z pestek winogron, swiezy sok z aloesu z upraw bio, proteiny z ryzu..
- wodoodporna pomadkę ochronną z aloesem i vit,c SPF 20, chciałoby sie jeśc

Jesli idzie o tusz do rzęs, to mam ten z miodem, ale nie potrafie dac obiektywnej oceny. Dla mnie tusze np Millionare Loreala, Masterpiece MF, BeYu nie pasują, mam bardzo liche rzęsy, które trudno łapią tusz, natomiast lubię 2000 calorie MF czy wiekszośc Maybelline - ten od Bottega verde tez daje radę, nawet szybciej łapie sie moich wszystkich rzęs i dobrze sie trzyma, jest mocno czarny, tusz ma w sobie jakieś kępki. Rzęsy umalowane tym tuszem są mocno sztywne. Dla niektórych moze to byc zaleta a dla innych wada. Rzecz gustu. W każdym bądz razie moje oko wyglada w nim ładnie.
Dziękuję bardzo, tyle informacji o produktach. Jak się wszystkiego nie sprawdza samemu, to takie informacje bardzo przybliżają kosmetyk. Pozdrawiam.
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.