toksyczni teściowie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 16:21   #61
Dominika321_2
Raczkowanie
 
Avatar Dominika321_2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: toksyczni teściowie

Cytat:
Napisane przez greenlemon Pokaż wiadomość
poza tym uważam, że mądra kobieta znajdzie sposob by dyplomatycznie wybrnąć z sytuacji godzac wszystkie stanowiska, glupia bedzie sie klocić.
słusznie: mądra kobieta urwałaby kontakt z teściami. elegancko i dobitnie Czytając cała historię mam wrażenie, że oni robią co chcą bo wiedzą, że nie będzie z tego konsekwencji (jak coś zaczniecie robić, to się zaraz wycofują i dalej jest po ichniemu). Także trzeba im dać do zrozumienia, że nie są jedyną "formą", że tak się wyrażę opieki nad małą.
__________________
Polecam domowe sposoby na przeziębienie i inne domowe porady.

Edytowane przez Dominika321_2
Czas edycji: 2013-05-29 o 16:28
Dominika321_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 18:57   #62
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: toksyczni teściowie

Cytat:
Napisane przez greenlemon Pokaż wiadomość
wiem komu - mi ale mama postawila uparcie na swoim, podkreslajac ze nic od tesciow nie chce, skonczylo sie kilkoma klotniami i w rezultacie sytuacja okazala sie korzystna dla mlodszego syna i jego zony. druga synowa potrafiła podlizac sie teściowej i byc dla niej mila, wiec dziadkowie im przepisali dom w zamian za opiekę na stare lata, wozenie po lekarzach, pieluchy itd Dzis moja mlodsza kuzynka ma wlasne mieszkanie i zaklada sobie rodzinę, a ja z narzeczonym liczymy kazdy grosz zeby nam do kredytu starczylo. Dzieci to moze po 30 bedziemy miec:/. W tej calej awanturze ja jestem najbardziej stratna:/.
Jesteś pusta i trochę mi Ciebie szkoda. Ja bym mamie dziękowała,że robi dla mnie to co najlepsze,że nie daje sobie w kasze dmuchać jakiejś wrednej osobie,a Ty tylko dlatego,że nie masz domku za darmo jesteś nieszczęśliwa i zawiedziona,looooooool. Szkoda słów. Większość ludzi musi zaczynać od zera i jakoś sobie trzeba z tym radzić,takie życie. Żenada po prostu,biedna poszkodowana, a mama taka zła jest,że nie podlizywała się teściowej...
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.