Dom po zmarłej... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 15:51   #121
Coco_Nut1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 17
Dot.: Dom po zmarłej...

Babcia nie żyje miesiąc.

Nie mam fobii wobec zmarłych, może tylko przerażać mnie odludzie, ten dom w takim miejscu, ale raczej ze względów bezpieczeństwa. No i oczywiście, że póki co źle mi się tam przebywa, bo niedawno babcia umarła, wszystko jeszcze zostało tak jak dotykała ( były nawet obierki z jabłka na stole, dla mnie to było ciężkie do przeżycia, ale mój tż je tam zostawił, niedawno dopiero sprzątał, był strasznie do niej przywiązany i każdą taką rzecz pielęgnował z przesadą)
To jasne, że ja go nie rozumiem i jestem nowocześniejsza, więc nie będę używać babcinej porcelany, nie będę ustawiać kotków na półkach. On jest inny, ale rozmowa z nim zawsze kończy się tym samym.
Zastanawiałam się nawet, czy cos przez śmierć babci mu brzydko mówiąc "nie odwaliło" bo zachowuje się czasem jak maniak.

Nie ukrywam, że to mnie do niego zraża i patrzę na to z przymrużeniem oka, jak na małe dziecko. Nie mówiąc już o jego porywaniu się z motyką na słońce.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Nie przesadziłam. Jako nastolatka nie wyszłam wieczorem do tej części ogrodu mocno oddalonego od domu za drzewami gdzie zaraz za siatką powiesiła się sąsiadka.
Więc rozumiem,że można się tego bać.
No to powieszona sąsiadka to jest masakra, faktycznie
Gdyby babcia się powiesiła, chyba miałabym jeszcze większe obiekcje.
Coco_Nut1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:15   #122
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Dom po zmarłej...

Cytat:
Napisane przez Coco_Nut1 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nawet, czy cos przez śmierć babci mu brzydko mówiąc "nie odwaliło" bo zachowuje się czasem jak maniak.
To sie nazywa zaloba Szczegolnie jesli babcia byla dla niego bliska osoba... bo z tym to roznie bywa. Nie kazda babcia jest nam super bliska.

Jesli byla to ma prawo zachowywac sie nieco nieracjonalnie i absurdalnie ( patrzac z naszego punktu widzenia) bo przezywa ta strate.

Mysle, ze z czasem to sie zmniejszy Troche wyrozumialosci Poczekaj i zobacz co dalej i tyle
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:37   #123
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dom po zmarłej...

la'Mbria dobrze mówi.
poczekaj,zobaczysz co bedzie później.
powiedz facetowi ,że to za wcześnie na sprzątanie po babci,ze musi przezyć żałobę i musicie odczekac jakiś czas,aby racjonalnie o tym rozmawiać.
jeszcze ziemia po babci nie ostygła,żeby pakowac sie do jej domu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.