Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 13:57   #241
oliwja
Zakorzenienie
 
Avatar oliwja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Strasburg
Wiadomości: 4 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mraleczka Pokaż wiadomość
Eweska Ty miałaś dzisiaj łączony egzamin? Myślałam, że tylko testy dziś zdajesz...
sereniti ja też noszę soczewki i mam dużą wadę. Na egz. byłam w soczewkach i egzaminator tylko spytał o korekcję bo takie coś mam wpisane w papierach powiedziałam, że mam soczewki i ok chociaż miałam też przygotowaną karteczkę sprzed kilku lat, że noszę soczewki jakby co...
Ja sobie nie wyobrażam jeżdżenia w okularach całkiem inne pole widzenia. Niestety znam też ból noszenia okularów bo kilka lat pod rząd potrafiłam leczyć zapalenie spojówek i rogówek miesiącami i różnymi kroplami, maściami... Mam nadzieję, że takie coś mi się teraz nie przytrafi bo właśnie w okolicach lata takie coś mi się przytrafiało...
Ja sobie wczoraj rozcięłam trochę nożem rękę (na szczęście lewą ale i tak z plastrem chodzę) za to na prawej stopie mam ranę jak po pękniętym pęcherzu i suszę żeby szybciej się zagoiło (nie wiem czy to jest najlepszy sposób?)
Jutro na 7 wybieram się do Wordu łapać jakiś termin do wtorku i zaniosę pisemko o przedłużenie testów... Zobaczymy co mi się uda załatwić i co będzie dalej...
o przedłużenie testów czyli ważności teorii?

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Johanna1995 Pokaż wiadomość
Dziewczynki da sie zdać za pierwszym dziś 8: 43 zobaczyłam tak starannie wypisane POZYTYWNY
Anecka miałam szczęście do egzaminatora Pan Jordan tak wiele dobrego o nim słyszałam i sprawdziło się
gratulacje
__________________
laugh as much as you breathe
love as long as you live

oliwja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:17   #242
Mraleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Johanna1995 gratuluję i zazdroszczę
Tak pisemko w prawie przedłużenia ważności teorii podobno coś takiego można napisać tylko nie wiem na jakiej zasadzie to rozpatrują i jak. A Ty coś więcej wiesz na ten temat?
Mam nadzieję, że tusz w drukarce całkiem nie zasechł i w miarę dobrze wydrukuje...

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

...Nie potrafię edytować i wysłać więc kopiuj wklej
Johanna1995 gratuluję i zazdroszczę
Tak pisemko w prawie przedłużenia ważności teorii podobno coś takiego można napisać tylko nie wiem na jakiej zasadzie to rozpatrują i jak. A Ty coś więcej wiesz na ten temat?
Mam nadzieję, że tusz w drukarce całkiem nie zasechł i w miarę dobrze wydrukuje...
Mraleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:22   #243
oliwja
Zakorzenienie
 
Avatar oliwja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Strasburg
Wiadomości: 4 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mraleczka Pokaż wiadomość
Johanna1995 gratuluję i zazdroszczę
Tak pisemko w prawie przedłużenia ważności teorii podobno coś takiego można napisać tylko nie wiem na jakiej zasadzie to rozpatrują i jak. A Ty coś więcej wiesz na ten temat?
Mam nadzieję, że tusz w drukarce całkiem nie zasechł i w miarę dobrze wydrukuje...

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

...Nie potrafię edytować i wysłać więc kopiuj wklej
Johanna1995 gratuluję i zazdroszczę
Tak pisemko w prawie przedłużenia ważności teorii podobno coś takiego można napisać tylko nie wiem na jakiej zasadzie to rozpatrują i jak. A Ty coś więcej wiesz na ten temat?
Mam nadzieję, że tusz w drukarce całkiem nie zasechł i w miarę dobrze wydrukuje...
Nic nie wiem, pierwsze słyszę od Ciebie A jeśli jest coś takiego to muszę się dowiedzieć więcej, gdyż teoria mi wygasa 3 lipca Co trzeba tam napisać?
__________________
laugh as much as you breathe
love as long as you live

oliwja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:34   #244
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Johanna1995 gratuluję! mi przy wypisywaniu "pozytywny" wyrwało się: o ja pierd**le :P
Sereniti trzymam kciuki . Dasz radę. Mi się wydaje, że stan Twojego wzroku nie powinien ich martwić. Przy "lustrowaniu" jak to ja nazywam zdejmiesz okularki i niech patrzy ile sobie chce
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:44   #245
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Też dziś miałam na 8 i oblałam :/
Nigdy nie byłam dobra z parkowania :/ no nic nikt nie mówił że będzie łatwo, trzeba próbować dalej.
A u Was takie krótkie terminy są ?
ale teoria zdana, super a co z tym parkowaniem było ?
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 15:16   #246
brr
Raczkowanie
 
Avatar brr
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 498
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
aneta - miło ze pytasz. czuje się kijowo kolano nadal spuchnięte niby ortopeda nic tam nie widzi złego ale boli mimo smarowania maściami. z oczami też nie wesoło - mimo leków zapalenie spojówek przeszło na drugie oko w związku z czym nie mogę nosić soczewek w których cały czas chodziłam na jazdy i w ogóle poza domem a nowych okularów jeszcze mi nie zrobili w salonie - czekam już 10 dni podobno są problemy ze sprowadzeniem szkieł o tak dużym cylindrze jak się wali to wszystko - nie wyobrażam sobie jak na egz będę jeździć w okularach bo jednak to jest różnica tak przy okazji to nawet nie wiem czy to nie będzie problem w kwestii formalnej - na dowodzie nie mam bryli ale na badaniach powiedziałam lekarzowi że noszę soczewki i wpisał mi że mogę prowadzić tylko w soczewkach lub okularach - jak sądzicie egzaminator może się przyczepić do tego?
jeśli lekarz wypisał, że możesz jeździć w soczewkach lub okularach to nie powinno być problemu, bo wszystko jest udokumentowane.

Johanna gratulacje!
brr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 15:37   #247
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość

Mi łuk wychodzi bardzo dobrze właśnie dzięki tej metodzie
Nie wyobrażam sobie inaczej przejechać łuku, choć wiadomo stres, nerwy i pewniak, że łuk akurat zdam i może być niespodzianka i jakiś słupek przewrócony na egzaminie więc pewniakiem do końca być nie można
Mój instruktor mówił, że auto ustawiają zdajacemu na kopercie do przejazdu, a tu któras pisała, że sama musiała ustawiać do startowej koperty dziwne

Mi też dobrze wychodzi na tej metodzie.
U mnie E. ustawia auto na łuk.

Cytat:
Napisane przez Johanna1995 Pokaż wiadomość
Dziewczynki da sie zdać za pierwszym dziś 8: 43 zobaczyłam tak starannie wypisane POZYTYWNY
Anecka miałam szczęście do egzaminatora Pan Jordan tak wiele dobrego o nim słyszałam i sprawdziło się
Gratulacje
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 15:37   #248
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mraleczka Pokaż wiadomość
Eweska Ty miałaś dzisiaj łączony egzamin? Myślałam, że tylko testy dziś zdajesz...
.
Tak łączony

Cytat:
Napisane przez Johanna1995 Pokaż wiadomość
Dziewczynki da sie zdać za pierwszym dziś 8: 43 zobaczyłam tak starannie wypisane POZYTYWNY
Anecka miałam szczęście do egzaminatora Pan Jordan tak wiele dobrego o nim słyszałam i sprawdziło się
Gratuluję serdecznie.

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
ale teoria zdana, super a co z tym parkowaniem było ?
Ja zawsze boję się, że się nie zmieszczę i wjechałam nie tak jak trzeba, poprawiałam i kicha była nadal :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:04   #249
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Witam

Trzymam kciuki za wszystkie zdające w najbliższym czasie. Będzie dobrze!
Na uspokojenie polecam melisę. Piłam ją cały tydzień przed egzaminem. Zrobiłam sobie też herbatkę i przelałam do butelki i wzięłam ze sobą na egzamin. No i tego Snickersa też

Czekam już 2 tygodnie za dokumentem Mam nadzieję, że w następny weekend będę już mogła smigać, bo autko w komisie czeka na odbiór. Nie ukrywam, że się obawiam, czy w ogóle będę sama w stanie nim wrócić do domu
Dlugo czekasz zdawalysmy w tym samym dniu a ja juz mam prawko tydzien.

Cytat:
Napisane przez Johanna1995 Pokaż wiadomość
Dziewczynki da sie zdać za pierwszym dziś 8: 43 zobaczyłam tak starannie wypisane POZYTYWNY
Anecka miałam szczęście do egzaminatora Pan Jordan tak wiele dobrego o nim słyszałam i sprawdziło się
Gratuluje!! nie znam tego egzaminatora, nigdy z nim nie mialam Gdzie jezdzilas, ile, 5 czy 6 biegow?

Cytat:
Napisane przez aneta1o1o Pokaż wiadomość
Johanna1995 gratuluję! mi przy wypisywaniu "pozytywny" wyrwało się: o ja pierd**le :P
Sereniti trzymam kciuki . Dasz radę. Mi się wydaje, że stan Twojego wzroku nie powinien ich martwić. Przy "lustrowaniu" jak to ja nazywam zdejmiesz okularki i niech patrzy ile sobie chce
LOL


Eweska, Oliwja, trzymam kciuki za kolejny raz!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:47   #250
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dlugo czekasz zdawalysmy w tym samym dniu a ja juz mam prawko tydzien.



Gratuluje!! nie znam tego egzaminatora, nigdy z nim nie mialam Gdzie jezdzilas, ile, 5 czy 6 biegow?



LOL


Eweska, Oliwja, trzymam kciuki za kolejny raz!
Anecka nic nie poradzę :P radość wzieła górę ;p
nie mogę się doczekać kiedy odbiorę. Soboty są liczone jako dni robocze?
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:49   #251
Mraleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dostałam przed chwilą odp. z obsługi klienta Wordu nt. przedłużenia ważności teorii odp. brzmi tak:
"Witam,
Można złożyć w sekretariacie pismo w sprawie wyznaczenia egzaminu przed 11 czerwca. Ważności teorii nie przedłuża się."

i bądź tu człowieku mądry jedni mówią, że można wszystko pisać i składać inni twierdzą co innego.
Pisemko mam napisane jutro podejdę do sekretariatu i zapytam co i jak może złożę. Nie zdziwię się jak babeczka nie będzie wiedziała co i jak... napisałam w pisemku, że tego, a tego dnia kończy mi się teoria, wykupiłam egzamin i okazało się, że nie ma wolnego terminu przed jej końcem i proszę o przedłużenie. Bo co jeszcze można napisać?
Zaraz machnę drugie pisemko z prośbą o wyznaczenie daty egz. przed końcem ważności teorii może jak nie przedłużenie teorii to szybciej wyznaczą datę egzaminu?
Mraleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 16:56   #252
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Anecka z WORDu wyjechałam w prawo, później w lewo an te jednokierunkowe ze stopem stamtąd w lewo dalej dalej na rondo, za nim zatrzymanie koło zielonego domku, dalej dalej do skrzyżowania gdzie garaże na skrzyżowaniu zawracanie i później kolejne z wykorzystaniem infrastuktury, później już dalej, dalej w miasto nie pamiętam konkretnej trasy, w mieście parkowałam prostopadle- wjazd przodem wyjazd tyłem i ogarnęłam się jak wjeżdżałam na światłach, że jestem tuż tuż obok wordu i wracamy przez przejazd za nim i prawo na taka wąska uliczkę i zawracanie, jeszcze on do mnie pani sobie zjedzie w prawo, bo wąsko mamy ja takie oo jak miło. Spoko gościu ogólnie starszy taki pierwsze pytanie czy jeździłam 6-biegową, czy teraz ją peirwszy raz na oczy widze, a widziałam wcześniej
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:58   #253
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

A to kończy Ci się stara teoria?

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Johanna1995 Pokaż wiadomość
Anecka z WORDu wyjechałam w prawo, później w lewo an te jednokierunkowe ze stopem stamtąd w lewo dalej dalej na rondo, za nim zatrzymanie koło zielonego domku, dalej dalej do skrzyżowania gdzie garaże na skrzyżowaniu zawracanie i później kolejne z wykorzystaniem infrastuktury, później już dalej, dalej w miasto nie pamiętam konkretnej trasy, w mieście parkowałam prostopadle- wjazd przodem wyjazd tyłem i ogarnęłam się jak wjeżdżałam na światłach, że jestem tuż tuż obok wordu i wracamy przez przejazd za nim i prawo na taka wąska uliczkę i zawracanie, jeszcze on do mnie pani sobie zjedzie w prawo, bo wąsko mamy ja takie oo jak miło. Spoko gościu ogólnie starszy taki pierwsze pytanie czy jeździłam 6-biegową, czy teraz ją peirwszy raz na oczy widze, a widziałam wcześniej
na Toyocie zdawałaś czy na czym? :P
Chyba w porządku było wiem jaka to ulga. ja na swoich poprzednich egzaminach zawsze od WORD-u w prawo. a w tym zdanym było w lewo
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 17:35   #254
brr
Raczkowanie
 
Avatar brr
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 498
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mraleczka Pokaż wiadomość
Dostałam przed chwilą odp. z obsługi klienta Wordu nt. przedłużenia ważności teorii odp. brzmi tak:
"Witam,
Można złożyć w sekretariacie pismo w sprawie wyznaczenia egzaminu przed 11 czerwca. Ważności teorii nie przedłuża się."

i bądź tu człowieku mądry jedni mówią, że można wszystko pisać i składać inni twierdzą co innego.
Pisemko mam napisane jutro podejdę do sekretariatu i zapytam co i jak może złożę. Nie zdziwię się jak babeczka nie będzie wiedziała co i jak... napisałam w pisemku, że tego, a tego dnia kończy mi się teoria, wykupiłam egzamin i okazało się, że nie ma wolnego terminu przed jej końcem i proszę o przedłużenie. Bo co jeszcze można napisać?
Zaraz machnę drugie pisemko z prośbą o wyznaczenie daty egz. przed końcem ważności teorii może jak nie przedłużenie teorii to szybciej wyznaczą datę egzaminu?
złóż to pismo, na pewno rozpatrzą pozytywnie, a i wynik egzaminu taki będzie
swoją droga trochę dziwnie jest u Ciebie, że najpierw wykupujesz egzamin, a dopiero później wybierasz termin..
brr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 18:02   #255
Mraleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Jutro się okaże, które pisemko mogę złożyć. Najpierw muszę wykupić egzamin, a potem wyznaczam datę inaczej nie miałabym co robić przy okienku gdzie są zapisy. Byłam pewna, że do 11VI będzie jakiś wolny termin (27 V wykupiłam kolejny egzamin) niestety zabrakło kilku dni i wygląda to jak wygląda. Może to jakiś znak?
Mraleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:01   #256
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Trzymam za Was mocno kciuki, bo niedawno sama zdawalm prawko, zdalam za 4 razem wiec wiem jaki stres.
Dla rozluznie dla MIESZKANEK KRAKOWA mam ANKIETE do wypelnienia na temat KOTÓW.
Przepraszam za spam, ale pmaietam ze jest tu wiele dziewczyn z KRAKOWA, a to dal mnie bardzo wazne !
Bede Bardzo wdzieczna, ANkieta przeznaczona dla ososb zarowno majacch koty, jak i osob ktore je nie maja - jedyny limit to miejsce zamieszkania, TYLKO KRAKOWIANKI
Link do ankiety:
http://ankieta-koty.pl/
pewnie ze wypełnie

Cytat:
Napisane przez Johanna1995 Pokaż wiadomość
Dziewczynki da sie zdać za pierwszym dziś 8: 43 zobaczyłam tak starannie wypisane POZYTYWNY
Anecka miałam szczęście do egzaminatora Pan Jordan tak wiele dobrego o nim słyszałam i sprawdziło się

BRAVO!!! jestem pod wielkim wrazeniem naprawde-jestes Genialana
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:10   #257
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Johanna1995 Pokaż wiadomość
Anecka z WORDu wyjechałam w prawo, później w lewo an te jednokierunkowe ze stopem stamtąd w lewo dalej dalej na rondo, za nim zatrzymanie koło zielonego domku, dalej dalej do skrzyżowania gdzie garaże na skrzyżowaniu zawracanie i później kolejne z wykorzystaniem infrastuktury, później już dalej, dalej w miasto nie pamiętam konkretnej trasy, w mieście parkowałam prostopadle- wjazd przodem wyjazd tyłem i ogarnęłam się jak wjeżdżałam na światłach, że jestem tuż tuż obok wordu i wracamy przez przejazd za nim i prawo na taka wąska uliczkę i zawracanie, jeszcze on do mnie pani sobie zjedzie w prawo, bo wąsko mamy ja takie oo jak miło. Spoko gościu ogólnie starszy taki pierwsze pytanie czy jeździłam 6-biegową, czy teraz ją peirwszy raz na oczy widze, a widziałam wcześniej
To mielismy bardzo podobna trase chyba zawsze biora na ta uliczke przed wordem, za przejazdem kolejowym mialam tam zawracanie z infranstruktura i tez na garazach zawracanie + parkowanie

Super, ze Ci sie udalo
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:56   #258
Murcielaga
Raczkowanie
 
Avatar Murcielaga
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 120
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Johanna1995 Pokaż wiadomość
Dziewczynki da sie zdać za pierwszym dziś 8: 43 zobaczyłam tak starannie wypisane POZYTYWNY
GRATULUJĘ!!! i niezmiernie zazdroszczę ja już zaczynam na nowo panikować, egzamin w piątek a ja mam wrażenie, że nic nie umiem... niby dzisiaj miałam jazdę i mój instruktor uspokaja, że jest ok ale ja tam wiem swoje... znowu mnie nerwy zeżrą i jak nie daj boże znowu trafię na takiego gbura jak ostatnio to na bank się na łuku wyłożę i tyle będzie o!
__________________
When you reduce life to black and white, you never see rainbows. ~Rachel Houston
Murcielaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:00   #259
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Egzaminator to podstawa. Chociaż miałam 3 razy pozornie miłych i co? klaaaaaaaapa! za 6 był gburowaty a się udało
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 11:17   #260
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aneta1o1o Pokaż wiadomość
Egzaminator to podstawa. Chociaż miałam 3 razy pozornie miłych i co? klaaaaaaaapa! za 6 był gburowaty a się udało
Cos w tym jest za drugim razem mialam gburka a egzamin zaliczony

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

A jeszcze tak troche z innej beczki. Kiedys Wam pisalam ze jak zobaczylam pierwszy raz swego instruktora to mialam wrazenie ze go znam od dawna i kogos mi przypominal, ale nie wiedzialam kogo. No i wczoraj ogladajac film, doszlam do tego do kogo jest baaarrrdzo podobny i dlaczego tak mi sie podobal i chodzilam z mega checia na jazdy :P haha lol nizej w linku fotka
http://1.fwcdn.pl/ph/09/98/10998/329142.1.jpg
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 11:24   #261
oliwja
Zakorzenienie
 
Avatar oliwja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Strasburg
Wiadomości: 4 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aneta1o1o Pokaż wiadomość
Egzaminator to podstawa. Chociaż miałam 3 razy pozornie miłych i co? klaaaaaaaapa! za 6 był gburowaty a się udało
Ja miałam 5 egzaminów, z tego 3 z tym samym E. i w sumie każdy był miły, ale najlepiej mi się jeździło z takim starszym panem po 60

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aneta1o1o Pokaż wiadomość

A jeszcze tak troche z innej beczki. Kiedys Wam pisalam ze jak zobaczylam pierwszy raz swego instruktora to mialam wrazenie ze go znam od dawna i kogos mi przypominal, ale nie wiedzialam kogo. No i wczoraj ogladajac film, doszlam do tego do kogo jest baaarrrdzo podobny i dlaczego tak mi sie podobal i chodzilam z mega checia na jazdy :P haha lol nizej w linku fotka
http://1.fwcdn.pl/ph/09/98/10998/329142.1.jpg
twarz kojarzę, ale nie mam pojęcia jak się nazywa kto to jest?
__________________
laugh as much as you breathe
love as long as you live

oliwja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 12:07   #262
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

To matthew mcconaughey
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:01   #263
Mraleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny wybrałam się dzisiaj na 7 do WORDU i miałam 30 numerek. Było 11 wcześniejszych miejsc (najszybciej na 6 VI czwartek) ale niestety się nie załapałam. Czekałam do godz. 11 ale nic się nie zwolniło.
Nie można napisać pisemka o przedłużenie teorii, zostawiłam pisemko żeby ustalić datę egz. do 11 VI i niby mają/mogą dzwonić.
Zgadałam się z 1 babeczką, która była dziś po 5 i chciała szybciej niż 19 VI ale też się nie załapała. Jutro ma być o 4 i sama zaproponowała, że weźmie 2 numerki. Ją podwozi mąż ja na 4 nie mam szans się dostać autobusem jedynie taksówką za którą zapłaciłabym pewnie tyle co za egzamin. Pierwszy autobus mam po 5 więc przed 6 będę koczowała. Dziś obudziłam się już po 2 i nie usnęłam normalnie tylko kimałam. Pewnie będę miała dziś powtórkę z rozrywki no ale 1x się poświęcę bo potem pewnie marne szanse żeby do wt zdążyć.
Wiecie co mnie jeszcze zdziwiło? Pustki po 8 w poczekalni i dziś nie było ani 1 teorii! Słyszałam jak babeczka z obsługi klienta pytała się innej kiedy będzie teoria to chyba w połowie VI albo ok 20 i się dziwiła, że tak późno dopiero. Normalnie prawie nikt się nie zapisuje na nową teorię!
Jutro mam 2h jazdy (mam nadzieję, że się przy okazji nie zabiję jak będę miała taki sen jak dziś, a w ciągu dnia nie potrafię spać) potem do razu do szpitala do lekarza gdzie pewnie spędzę do wieczora bo lekarka trzyma po minimum 45 min. i największa kolejka to u niej na korytarzu) i jeszcze rano mój 6 chrześniak będzie miał operację na migdałki (dziś po południu zadzwoniła lekarka, że zwolniło się miejsce i czy dziecko jest zdrowe) Także jutro dzień pełen emocji od świtu.
Murcielaga, a o której w pt masz egzamin? Coś czuję, że zdasz!
Sereniti, a Ty kiedy zdajesz też w pt?

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Dziewczyny przed chwilą dzwonił do mnie Kierownik obsługi Klienta WORDu, że napisałam podanie o szybszy termin i czy mam dowód wpłaty.
On twierdzi żeby jutro w nocy nie przyjeżdżać bo się nie uda załatwić ale żeby do niego jutro ok godz. 9 podejść i będziemy coś szukać. Tak się zastanawiam skąd u niego taka pewność, że się nie uda... Już nie wiem czy rano się zrywać żeby na 6 dotrzeć i jak się nie uda iść ok 9 do niego... Dziś było 11miejsc więc ciekawe czy jutro nie będzie podobnie i może by się udało... Już nie wiem co robić... Chyba zbiorę się na 6 i jak się nie uda to podejdę do niego bo tak będę sobie pluła w twarz, a może się uda bez pomocy kierownika... a Wy jak myślicie?
Sereniti jak zdrowie i samopoczucie?
Mraleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:29   #264
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

ja bym pojechała wcześniej a w razie wu to na tą 9 poczekała na kierownika. ja zdaję o 7.30 w piątek ale szaro to widzę - mam niby nowe okulary ale źle mi się w nich chodzi bo odzwyczaiłam się od okularów i ciągle mi się zsuwają (pewnie kwestia przyzwyczajenia) no i to zapalenie nic nie odpuszcza oczy mnie bolą i łzawią kolano dalej spuchnięte i też boli nie wiem jak dam radę w piątek -plus brak umiejętności - będzie siara
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:41   #265
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mraleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybrałam się dzisiaj na 7 do WORDU i miałam 30 numerek. Było 11 wcześniejszych miejsc (najszybciej na 6 VI czwartek) ale niestety się nie załapałam. Czekałam do godz. 11 ale nic się nie zwolniło.
Nie można napisać pisemka o przedłużenie teorii, zostawiłam pisemko żeby ustalić datę egz. do 11 VI i niby mają/mogą dzwonić.
Zgadałam się z 1 babeczką, która była dziś po 5 i chciała szybciej niż 19 VI ale też się nie załapała. Jutro ma być o 4 i sama zaproponowała, że weźmie 2 numerki. Ją podwozi mąż ja na 4 nie mam szans się dostać autobusem jedynie taksówką za którą zapłaciłabym pewnie tyle co za egzamin. Pierwszy autobus mam po 5 więc przed 6 będę koczowała. Dziś obudziłam się już po 2 i nie usnęłam normalnie tylko kimałam. Pewnie będę miała dziś powtórkę z rozrywki no ale 1x się poświęcę bo potem pewnie marne szanse żeby do wt zdążyć.
Wiecie co mnie jeszcze zdziwiło? Pustki po 8 w poczekalni i dziś nie było ani 1 teorii! Słyszałam jak babeczka z obsługi klienta pytała się innej kiedy będzie teoria to chyba w połowie VI albo ok 20 i się dziwiła, że tak późno dopiero. Normalnie prawie nikt się nie zapisuje na nową teorię!
Jutro mam 2h jazdy (mam nadzieję, że się przy okazji nie zabiję jak będę miała taki sen jak dziś, a w ciągu dnia nie potrafię spać) potem do razu do szpitala do lekarza gdzie pewnie spędzę do wieczora bo lekarka trzyma po minimum 45 min. i największa kolejka to u niej na korytarzu) i jeszcze rano mój 6 chrześniak będzie miał operację na migdałki (dziś po południu zadzwoniła lekarka, że zwolniło się miejsce i czy dziecko jest zdrowe) Także jutro dzień pełen emocji od świtu.
Murcielaga, a o której w pt masz egzamin? Coś czuję, że zdasz!
Sereniti, a Ty kiedy zdajesz też w pt?

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Dziewczyny przed chwilą dzwonił do mnie Kierownik obsługi Klienta WORDu, że napisałam podanie o szybszy termin i czy mam dowód wpłaty.
On twierdzi żeby jutro w nocy nie przyjeżdżać bo się nie uda załatwić ale żeby do niego jutro ok godz. 9 podejść i będziemy coś szukać. Tak się zastanawiam skąd u niego taka pewność, że się nie uda... Już nie wiem czy rano się zrywać żeby na 6 dotrzeć i jak się nie uda iść ok 9 do niego... Dziś było 11miejsc więc ciekawe czy jutro nie będzie podobnie i może by się udało... Już nie wiem co robić... Chyba zbiorę się na 6 i jak się nie uda to podejdę do niego bo tak będę sobie pluła w twarz, a może się uda bez pomocy kierownika... a Wy jak myślicie?
Sereniti jak zdrowie i samopoczucie?
Co do teorii to u mnie w word podobnie, oczekiwanie na teorię zaledwie 3 dni z tego co słyszałam, na praktykę dalej dwa tygodnie.

Ja bym pojechała z rana bo co będzie jak pojedziesz na 9 i jednak się nie uda, a może z rana się zalapiesz, nic nie tracisz jadąc wcześniej a możesz tylko zyskac
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 18:53   #266
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
To matthew mcconaughey
Otoz to budzi skrajne emocje bo mnie sie podoba a kolezance absolutnie

Mraleczka, jedz rano lepiej, zebys pozniej sobie w brode nie plula 3mam kciuki za udanie zalatwiona sprawe!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:03   #267
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Anecka-ja bym wczesniej pojechala i jak cos poczekala na tego keirownika ok.9rano.


za niedlugo beda musieli zmienic ta teorie bo nikogo nie bedzie do zdawania
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:09   #268
oliwja
Zakorzenienie
 
Avatar oliwja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Strasburg
Wiadomości: 4 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

też pojechałabym wcześniej, potem ew. poczekała.

wczoraj piąty a jutro szósty egzamin, znowu się denerwuję może chociaż z placu wyjadę
__________________
laugh as much as you breathe
love as long as you live

oliwja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:17   #269
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez oliwja Pokaż wiadomość
też pojechałabym wcześniej, potem ew. poczekała.

wczoraj piąty a jutro szósty egzamin, znowu się denerwuję może chociaż z placu wyjadę
trzymam jutro kciuki
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:02   #270
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

oliwja trzymam mocno kciuki.

Super masz, że taki krótki termin.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-26 15:17:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.