Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie tak? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-05, 17:04   #61
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Ależ to stwierdzenie jest prawdziwe! Nikt tak nie kocha człowieka jak pies (wyjątek to może rodzice). Pierwsze co zrobię jak będę w pełni niezależny, to idę po psa, bo jeśli mowa o uczuciach, niestety biją kobiety na głowę (nie mówiąc już o mężczyznach).
tylko nie wylewaj swoich frustracji na ewentualnego pieska
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 22:31   #62
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
To może poprzestań na psie i daj spokój pannom?
Z psem nie załatwię potrzeb fizjologicznych.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
tylko nie wylewaj swoich frustracji na ewentualnego pieska
Pies jest zawsze moim oczkiem w głowie.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 08:52   #63
unber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 283
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Z psem nie załatwię potrzeb fizjologicznych.
Kwestia doboru rasy... Spacer z huskym czy innym teperamentnym psem zaspokoi i te potrzeby fizjologiczne, bo po prostu nie masz siły o tym myśleć.

A jeżeli związek z kobietą sprowadzasz tylko i wyłącznie do seksu - wnioskuję, żeś na polibudzie, więc jak się przyłożysz to będzie Cię po prostu stać na seks liczony od godziny. Bo związki to niestety "coś więcej" (i o tym akurat prawica mówi dość sporo...)
unber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 10:15   #64
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

W sumie to i potrzeby fizjologiczne możesz załatwiać prawicą
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 10:58   #65
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Kurczę, mimo że mam prawicowe poglądy to nie umówiłabym się z tobą nawet koleżeńsko bo zwyczajnie nie szanujesz kobiet. I to jest myślę główna przyczyna tego że nie masz dziewczyny (w twoim narzeczu "panny"). Poglądy nie mają tu nic do rzeczy, bo sama znam prawicowców posiadających kobiety i rodziny.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 14:16   #66
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Cytat:
Napisane przez unber Pokaż wiadomość
Kwestia doboru rasy... Spacer z huskym czy innym teperamentnym psem zaspokoi i te potrzeby fizjologiczne, bo po prostu nie masz siły o tym myśleć.
Pomysł nawet nie głupi. Pójść pobiegać z huskym na 2 godziny wieczorem i w zasadzie mam spokój na wieczór.

Cytat:
A jeżeli związek z kobietą sprowadzasz tylko i wyłącznie do seksu - wnioskuję, żeś na polibudzie, więc jak się przyłożysz to będzie Cię po prostu stać na seks liczony od godziny.
Nie sprowadzam do tego. Jeśli nie lubicie czarnego humoru, nic na to nie poradzę. A związku z kobietą nie sprowadzam do seksu, bo są chyba ważniejsze sprawy.

Cytat:
Bo związki to niestety "coś więcej" (i o tym akurat prawica mówi dość sporo...)
Dlatego jestem wybredny! Nie szukam dziewczyny na wieczór ani miesiąc, tylko na trochę dłużej. Jeśli widzę rysy, które wydają mi się zbyt duże, grzecznie się wycofuje i tyle.

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
W sumie to i potrzeby fizjologiczne możesz załatwiać prawicą
A mańkuci?

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Kurczę, mimo że mam prawicowe poglądy to nie umówiłabym się z tobą nawet koleżeńsko bo zwyczajnie nie szanujesz kobiet.
Ja traktuję kobiety jak człowieka. Nie jestem żadnym feministą, ale mamy równouprawnienie. To, że mam ostry język, nie powoduje, że nie szanuje kobiet.

Na przykład ktoś rzucił w sędziego (kobietę) tortem, to od razu są krzyki, że ktoś nie szanuje kobiet. Przecież dostała za prowadzenie rozprawy, a nie za płeć!

Cytat:
I to jest myślę główna przyczyna tego że nie masz dziewczyny (w twoim narzeczu "panny"). Poglądy nie mają tu nic do rzeczy, bo sama znam prawicowców posiadających kobiety i rodziny.
Myślę, że są inne przyczyny. Kobiety szanuję, zwłaszcza te, które mi się podobają bądź uważam za wartościowe.



I przyczepiliście się mnie o psy. Przecież każdy wie, że to najlepszy (a na pewno najwierniejszy) przyjaciel człowieka.

Edytowane przez Powstaniec
Czas edycji: 2013-06-06 o 14:22
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 14:36   #67
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Powtorze sie-SKAD nagle na forum wysyp facetow, ktorzy nie radza sobie z zyciem uczuciowym?
zlecieli sie poznac wroga
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 01:42   #68
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Czasami się nie dziwię gejom, ale jestem katolem i nie mogę zmienić orientacji.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 10:40   #69
Awesomist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Jestem liberałem i uważam, że ludzie mają prawo robić co chcą, jak innym nie szkodzą. Jestem za pełną wolnością słowa, za minimalnym państwem, za wolnym rynkiem. Główną rolą państwa powinna być polityka zagraniczna, obronność kraju (armia) i zapewnienie bezpieczeństwa (prawo), a nie okradanie ludzi z podatków i wlepianie mandatów.
Nie wiem co studiowałeś, ale wolnego rynku nie ma i nie było nigdy i nigdzie. "Wolny rynek" nie może funkcjonować bez państwa. Gospodarka jest zbyt złożonym tworem żeby móc w ogóle mówić o wolnym rynku.
Dodatkowo wykazujesz się totalną ignorancją pisząc o wolnym rynku, a nie wiedząc jak przypuszczam o tym tworze nic prócz tego co napisałeś powyżej, a jest to sztuczne i wygląda jak przedwyborczy slogan
I uwielbiam ludzi, którzy wypowiadają się na tematy ekonomiczne a guzik o nich wiedzą. To tyle w tym temacie, nie mam zamiaru rozpoczynać tutaj ekonomicznych dywagacji.

Z drugiej strony rozumiem autora i nie ma nic złego w posiadaniu własnych poglądów i kierowaniu się nimi przy wyborze "tej jedynej/tego jedynego". Ja na przykład nie wyobrażam sobie być z kimś wierzącym i zawsze się tak zdarzało, że "trafiał swój na swego"

Cytat:
Na przykład małżeństwa homoseksualistów to dla mnie dewiacja (a adopcja przez nich dzieci to prawie zbrodnia), ale jeśli robią to w domach, nie pokazują tego publicznie (kretyńskie parady), to zupełnie mi to nie przeszkadza. Wręcz ostatnio zastanawiałem się, czy otwarcie baru dla gejów i lesbijek byłoby dochodowym interesem.
Twoja hipokryzja aż wycieka mi z monitora w tym momencie

Cytat:
Może celuję za wysoko, ale nijakie się o mnie nie starają, wiec pozostaję "wyższa półka", która czasami zmusza mnie do starania się.
Nijakie się o Ciebie nie starają, bo zapewne Ty nawet takich nie zauważasz - pętelka się zamyka.
Cytat:
Dlatego jestem wybredny! Nie szukam dziewczyny na wieczór ani miesiąc, tylko na trochę dłużej. Jeśli widzę rysy, które wydają mi się zbyt duże, grzecznie się wycofuje i tyle.
Nie jesteś wybredny, tylko głupi. No wybacz, ale nigdy nie wiesz czy ktoś będzie na tydzień, miesiąc czy dłużej.
Awesomist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 10:41   #70
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Pograzasz sie i coraz bardziej pokazujesz, ze jednak nie jestes nawet w polowie taki za jakiego cie mialam na poczatku.
I tak, wcale sie nie dziwie, ze nie masz dziewczyny. W dodatku teraz jestem pewna, ze to nie z nimi jest problem, jak usilnie probujesz nam wmowic od poczatku.
Przyjrzyj sie odrobine sobie.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 10:57   #71
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Cytat:
Napisane przez Awesomist Pokaż wiadomość
Nie wiem co studiowałeś, ale wolnego rynku nie ma i nie było nigdy i nigdzie. "Wolny rynek" nie może funkcjonować bez państwa. Gospodarka jest zbyt złożonym tworem żeby móc w ogóle mówić o wolnym rynku.
Wiem, że nigdy nie będzie wolnego rynku! Uważam jednak, że lepiej jak gospodarka jest w rękach prywatnych, a nie państwa. I mówię o tym, że rolą państwa powinno być dbanie o porządek, a nie decydowanie, kogo okraść i komu dać.

Cytat:
Dodatkowo wykazujesz się totalną ignorancją pisząc o wolnym rynku, a nie wiedząc jak przypuszczam o tym tworze nic prócz tego co napisałeś powyżej, a jest to sztuczne i wygląda jak przedwyborczy slogan
Czy to jest slogan, że jestem przeciwko obowiązkowi ubezpieczeń społecznych (zapewne wpłaconych składek moje pokolenie nie zobaczy), skrajnie małym socjalu, prywatyzacji wszystkich zakładów państwowych, które przynoszą straty?

Cytat:
I uwielbiam ludzi, którzy wypowiadają się na tematy ekonomiczne a guzik o nich wiedzą. To tyle w tym temacie, nie mam zamiaru rozpoczynać tutaj ekonomicznych dywagacji.
Po prostu jestem zwolennikiem Friedmana, a nie Keynesa.

Cytat:
Z drugiej strony rozumiem autora i nie ma nic złego w posiadaniu własnych poglądów i kierowaniu się nimi przy wyborze "tej jedynej/tego jedynego". Ja na przykład nie wyobrażam sobie być z kimś wierzącym i zawsze się tak zdarzało, że "trafiał swój na swego"
Raczej to normalne, że skrajnie prawicowy katolik nie powinien być z ultratolerancyjną ateistką.

Cytat:
Twoja hipokryzja aż wycieka mi z monitora w tym momencie
Gdzie jest hipokryzja? Świat nie dzieli się na tych, co chcą kamieniować homoseksualistów i na tych, którzy chcą dać im te same prawa co heteroseksualistom. Są tacy po środku, którzy tolerują, ale nie akceptują.

Cytat:
Nijakie się o Ciebie nie starają, bo zapewne Ty nawet takich nie zauważasz - pętelka się zamyka.
Nie powiem, coś w tym może być!

Cytat:
Nie jesteś wybredny, tylko głupi. No wybacz, ale nigdy nie wiesz czy ktoś będzie na tydzień, miesiąc czy dłużej.
Zwykle jestem ostrożny i długo sprawdzam.

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Pograzasz sie i coraz bardziej pokazujesz, ze jednak nie jestes nawet w polowie taki za jakiego cie mialam na poczatku.
A co takiego napisałem, że siebie pogrążyłem?

Cytat:
I tak, wcale sie nie dziwie, ze nie masz dziewczyny. W dodatku teraz jestem pewna, ze to nie z nimi jest problem, jak usilnie probujesz nam wmowic od poczatku.
Przyjrzyj sie odrobine sobie.
A czy ja mówię, że problem jest z nimi? Wiem, że we mnie jest problem! Przyglądam się sobie, widzę sporo wad, ale większość ludzi ma więcej wad niż zalet.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 11:44   #72
Awesomist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Tematy ekonomiczne przemilczę, bo jak już mówiłem to nie jest miejsce do dyskusji. Ja nie potrafię się przypisać do jednej szkoły bo nie można być zapatrzony ślepo w jeden punkt, ale wiem, że państwo może zrobić bardzo dużo dobrego poprzez regulację rynku, ale też bardzo dużo złego. Przekonanie, że jedynym czynnikiem doprowadzenia do efektywnego rynku jest brak ingerencji państwa jest według mnie krótkowzrocznością. Już kryzys z 2008 i teraz co się dzieje w ekonomicznym świecie pokazało, że ludzie są naiwni i wiara w niewidzialną rękę nie zawsze się sprawdza

Cytat:
Gdzie jest hipokryzja? Świat nie dzieli się na tych, co chcą kamieniować homoseksualistów i na tych, którzy chcą dać im te same prawa co heteroseksualistom. Są tacy po środku, którzy tolerują, ale nie akceptują.
Hipokryzją jest to, że nie chcesz tego widzieć na ulicy(czyli nie mieć z tym do czynienia - czego oczy nie widzą...czy jak to tam szło), ale już zarobić na tym kasę - why not!

Cytat:
Zwykle jestem ostrożny i długo sprawdzam.
No to dam Ci radę jak facet facetowi - kobiety lubią osoby spontaniczne. I to od nas oczekuje się większej inicjatywy na początku znajomości, czy tego chcesz czy nie.

Ostrożny bo co? Bo może nie wyjść? No i co z tego?

Never regret. If it's good, it's wonderful. If it's bad, it's experience
Awesomist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:11   #73
ddas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 306
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
W wieku studenckim, bardziej dalej końca studiów niż bliżej początku.



W domu mieszkam tylko na wakacje, bo mieszkam w akademiku.



Powiedzmy, że przedział 20-25 lat.



Zwykle odpowiadam, że wyjadę do Australii i tam będę miał "spokój".



Kobieta musi mieć to coś. Nienawidzę nijakości i wolę być sam niż z kimś na siłę z obawy przed samotnością.



Z tą co uganiałem się przez 2 lata i byłem w takiej zażyłości przyjacielskiej, że jeśli przyszła panna chciałaby o mnie najwięcej wiedzieć, powinna się do niej zwrócić. Przyjaciółka a nowo poznana osoba to dwie różne sprawy.



Uważam, że może maksymalnie 10% kobiet jest coś warta więcej niż "ch***" i nie chce być z kimś ze strachu, że będę sam. I nie mówię o urodzie oczywiście, bo pewne cechy charakteru czy zainteresowania są w stanie to nadrobić.



Nie utrzymuje z nią kontaktu. Jak przestałem pisać do niej, to przestałem istnieć. Odbiorę tylko po sesji od niej moje pomoce naukowe i koniec.



Gdybym wiedział gdzie jest problem nie pisałbym o tym.



Problem jest taki, że pewnie w jakimś okresie była zainteresowana, a ja tego nie zauważyłem.

A może sam siebie nie akceptujesz i nie wierzysz w siebie?



Ja taki jestem właśnie! Potrzebuje dużo czasu, żeby kogoś poznać.



Czasami patrząc na to, ile piję alkoholu, zastanawiam się czy mieszkanie z rodzicami jest jakąś skrajną złą opcją.
Jakie "urocze" podejście do kobiet! Powodzenia życzę!
ddas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:26   #74
Fantaghiro7
Raczkowanie
 
Avatar Fantaghiro7
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 341
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Nie przejmuj się, znajdziesz kogoś. Mnie rodzina też suszy głowę, że jestem sama (mam w tym roku 23 lata). W tym roku tata z wujkiem zadzwonili do mnie w sylwestra, żeby spytać czy nie ma tam na imprezie kogoś odpowiedniego
Moja mama kiedyś sama zasugerowała czy może nie jestem lesbijką skoro nigdy nikogo nie miałam (jakby każda singielka była lesbijką), ale zaprzeczyłam, więc pozamiatane
Fantaghiro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 14:32   #75
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

to nie jest żaden czarny humor, tylko zwyczajne buractwo. Koło czarnego humoru to żeś nawet przypadkiem polną drogą o północy nie szedł.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 14:38   #76
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Cytat:
Napisane przez ddas Pokaż wiadomość
Jakie "urocze" podejście do kobiet! Powodzenia życzę!
Nie tylko kobiet, ale one mnie interesują.Tacy są ludzie i trudno to zmienić.

Cytat:
Napisane przez Fantaghiro7 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, znajdziesz kogoś. Mnie rodzina też suszy głowę, że jestem sama (mam w tym roku 23 lata). W tym roku tata z wujkiem zadzwonili do mnie w sylwestra, żeby spytać czy nie ma tam na imprezie kogoś odpowiedniego
Aż takich hardocorów nie mam w rodzinie. Raczej delikatnie pytania o blisko znajomą. Z tym, że z co raz większą siłą i częstotliwością.

Cytat:
Moja mama kiedyś sama zasugerowała czy może nie jestem lesbijką skoro nigdy nikogo nie miałam (jakby każda singielka była lesbijką), ale zaprzeczyłam, więc pozamiatane
Mi nigdy nie uwierzyli, że jestem gejem.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
to nie jest żaden czarny humor, tylko zwyczajne buractwo. Koło czarnego humoru to żeś nawet przypadkiem polną drogą o północy nie szedł.
W każdym razie mężczyźni, znajomi i dziewczyną wokół której się ostatnio kręciłem śmiała się z moich żartów.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 14:42   #77
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

bo to jest zaraźliwe.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 15:33   #78
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
W każdym razie mężczyźni, znajomi i dziewczyną wokół której się ostatnio kręciłem śmiała się z moich żartów.
Wow co za sukces, gz A może nie był śmieszny, a ona chciała być miła? Jak chcesz kogoś poderwać to właśnie ta uprzejmość się liczy. Jak cię laska prosiła o pomoc, to powinieneś był to zrobić. Gdy ktoś ci się podoba to szukasz z nim kontaktu. Nie nastawiaj się na to, że mrugniesz i zaraz ktoś cię będzie rwał. Sam też musisz się zaangażować, a od faceta staromodnie wymaga się więcej inicjatywy. Z takim podejściem jak teraz to możesz dupcie wystawić i czekać, a nuż ktoś cię przeleci
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 16:10   #79
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Matka dręczy mnie pytaniami o dziewczynę i życie uczuciowe, może coś ze mną nie

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Wow co za sukces, gz A może nie był śmieszny, a ona chciała być miła? Jak chcesz kogoś poderwać to właśnie ta uprzejmość się liczy. Jak cię laska prosiła o pomoc, to powinieneś był to zrobić.
Problem jest taki, że odzywała się do mnie tylko jak miała sprawę. Raz może sama z siebie się odezwała. Nie zamierzam jej pomagać poświęcając swój czas, jeśli jestem jej całkowicie obojetny. Wystarczy, że dałem materiały.

Cytat:
Gdy ktoś ci się podoba to szukasz z nim kontaktu. Nie nastawiaj się na to, że mrugniesz i zaraz ktoś cię będzie rwał. Sam też musisz się zaangażować, a od faceta staromodnie wymaga się więcej inicjatywy. Z takim podejściem jak teraz to możesz dupcie wystawić i czekać, a nuż ktoś cię przeleci
Więcej inicjatywy u faceta nie może oznaczać, że ta inicjatywa zostanie i tak zlana, a on dalej biega za kobietą jak pies za panem. Nie mówiąc o kompletnym braku inicjatywy z jej strony.

Skoro ona nie chce, to po co mam się starać? Lepiej wypatrywać kogoś innego.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.