Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-14, 11:53   #4441
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Nie każdy może stworzyć coś takiego jak profil zawodowy, bo dopóki nie ma się sensownego doświadczenia zawodowego to wygląda to po prostu śmiesznie. O ile osoba, która ma gdzieś w dalszej części CV opisane dużo ciekawych obowiązków, odbyła wiele szkoleń i chce na wstępie zaznaczyć swoje najważniejsze cechy i zawodowe osiągnięcia. Pisanie od pauz, gwiazdek i kropek że chce się wyrabiać 300% normy, jest się kreatywnym a w następnym punkciku, że również i pomysłowym zawsze mi odradzano...

Doradzano z kolei coś innego, pisanie personal statement tekstem ciągłym jako krótkiej reklamy mojej osoby, szczególnie jeśli nie jest wymagany list motywacyjny. Zapierałam się rękami i nogami, ale potem doradziły mi to jeszcze dwie inne osoby, które zajmowały się rekrutacją. Swoją drogą zawsze wszyscy mnie pytają o zainteresowania, które dla eksperymentu opisałam nie od pauz i zdawkowymi hasłami (tu tez pojawia się ból, ktoś pisze "ksiażki" i cholera wie czy chodzi o zostanie introligatorem, pisanie opowiadań i wierszy, literaturę faktu czy ilustrowanie baśni dla dzieci) a tekstem ciągłym, więc może coś w tym jest...
Ciekawe, nie słyszałam o tym, ale jak już wspominałam uczyłam się pisać CV w liceum. Nie znam obecnych trendów, nie interesowałam się, bo pracę miałam to po co

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
niom... dostała ochrzan za chodzenie do toalety i robienie sobie kanapek bo powinna siedziec na tylku caly czas wpatrzona w kompa.choc to tylko jedne z wielu pretensji...
jak tak mozna traktowac ludzi?!
Najlepiej jak pozakładamy pieluchy, coby nie tracić czasu na toaletę

Cytat:
Napisane przez Dagusia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie jadę na kolejną rozmowę kwalifikacyjną, trzymajcie kciuki o 14:00 !!
Czymię!
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:10   #4442
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Dagusia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie jadę na kolejną rozmowę kwalifikacyjną, trzymajcie kciuki o 14:00 !!
mikados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:10   #4443
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
no i dupa blada...dotacji na firmę nie ma

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------


trzymamy!
Ojjj dlaczego?
Mieliście świetny pomysł, a pewnie jakiś sklep dostał dotację...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:11   #4444
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
kurde...
moja znajoma co znalazła pracę i dziś jest jej 3 dzień, miała dziś podziękować. jawny mobbing w tej pracy...czekam na wieści i się martwię.
kurna...dzisiaj tez mam taki dzien co sie dowiaduje od znajomych, ze nieciekawie w pracy (tj. pracodawca kombinuje i orze jak moze).czy ta gehenna na rynku pracy sie kiedys w ogole skonczy?
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:11   #4445
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Najlepiej jak pozakładamy pieluchy, coby nie tracić czasu na toaletę
Myślę, że lepiej cewnik i sondę do karmienia a wtedy będzie mieć pracodawca spokój bo nikt nie odczuje potrzeby zjedzenia czegoś a potem sporzystania z WC.
mikados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:12   #4446
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Dagusia, też trzymam
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:13   #4447
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
kurna...dzisiaj tez mam taki dzien co sie dowiaduje od znajomych, ze nieciekawie w pracy (tj. pracodawca kombinuje i orze jak moze).czy ta gehenna na rynku pracy sie kiedys w ogole skonczy?
Zawsze byli tacy co pracownika uważali za swoją własność ale teraz mają przykrywkę, że to przez kryzys skoda tylko, że ten cały kryzys to odbija się na biednych bo bogaci jakoś go nie odczuli.
mikados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 12:24   #4448
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

i ja się dołączam do Was dziołchy
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:29   #4449
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Ojjj dlaczego?
Mieliście świetny pomysł, a pewnie jakiś sklep dostał dotację...
nie wiem tego niestety:/
chamstwo!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:48   #4450
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
nie wiem tego niestety:/
chamstwo!
no! tym bardziej, ze chyba pisalas ze mielibyscie juz 2" klientow".
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 13:04   #4451
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
no! tym bardziej, ze chyba pisalas ze mielibyscie juz 2" klientow".
dokładnie... dwa zespoły a teraz pojawiły się kolejne grupy,które chcą z nami pracować
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 13:05   #4452
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Kurcze Tusia przecież mieliście coś wyróżniającego się. Nie rozumiem czemu was odrzucili.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 13:11   #4453
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Z tego się orientuję, a moja uczelnia zajmowała się dotacjami i na czarno jak pracowałam miałam styczność z wnioskiem o dotacje i biznes planem, żeby dostać dotacje trzeba mieć mega dobrze napisany biznes plan i wniosek itp. Ten biznes plan, który ja widziałam to była prawie książka, tak duży był. Biznes plany tylko do up są krótkie na 10 stron, ale te pisane do instytucji, które przyznają dotację mają nawet 70 stron . Taki biznes plan ja widziałam. Sama na zaliczenie przedmiotu na studiach pisałam biznes plan wymyślonej przez siebie firmy. Pisałam go z koleżanką. Jeden biznes plan pisałyśmy we dwie, tylko nasz biznes plan nie był na 70 stron, tylko na 30 stron. W biznes planach o dotacje, trzeba często robić kalkulacje, wyliczyć prognozowaną sprzedaż na przyszłość, prognozowane zyski w przyszłości itp. Trzeba obliczać mniej więcej jakie zyski przynosić będzie otwierana firma. . Są też firmy, które na zamówienie pisza biznes plany , ale też strasznie dużo kasy za to biorą. Nie wiem , gdzie wy staraliście się o taką dotację. Wniosek do tego biznesu planu co ja widziałam miał też ok 70 stron, tylko, że tu akurat była firma budowlana, więc potrzebne do wniosku były kosztorysy itp. Teraz może na innych zasadach przyznają te dotacje
Na kursie pani z up, mówiła, że te wyliczenia prognoz mają być wg określonych zasad, które up przyjął. Mały błąd w wyliczeniach i wniosek odrzucają.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
dokładnie... dwa zespoły a teraz pojawiły się kolejne grupy,które chcą z nami pracować
A gdzie staraliście się o te dotacje ? w jakiej instytucji ?
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 13:25   #4454
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Uuuuu za tydzień mam rozmowę o pracę. Wcześnie się umawiają
Grunt, że coś się ruszyło. Przed wczoraj byłam nawet u fryzjera i zmieniłam swój look, bo może prezencji nie mam

__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 13:56   #4455
astra001
Raczkowanie
 
Avatar astra001
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 208
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Witam drogie poszukiwaczki pracy
Udało mi się i mam pracę!!!! Bardzo się cieszę bo czerwiec miałam strasznie ciężki i byłam w rozsypce. Mój chłopak stracił pracę, zmieniamy miejsce zamieszkania i jeszcze jego mama miała zawał i jest w szpitalu Na szczęście od poniedziałku oboje zaczynamy w nowych miejscach. Mam nadzieję że będzie mi się dobrze pracowało i w końcu zacznie się dobry okres.
astra001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:01   #4456
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość


A gdzie staraliście się o te dotacje ? w jakiej instytucji ?
no staraliśmy.skoro jej nie dostaliśmy to wcześniej trzeba było złożyć wnioski dotacja z UP.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez astra001 Pokaż wiadomość
Witam drogie poszukiwaczki pracy
Udało mi się i mam pracę!!!! Bardzo się cieszę bo czerwiec miałam strasznie ciężki i byłam w rozsypce. Mój chłopak stracił pracę, zmieniamy miejsce zamieszkania i jeszcze jego mama miała zawał i jest w szpitalu Na szczęście od poniedziałku oboje zaczynamy w nowych miejscach. Mam nadzieję że będzie mi się dobrze pracowało i w końcu zacznie się dobry okres.
super!!! zdradz szczegoly!!

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Uuuuu za tydzień mam rozmowę o pracę. Wcześnie się umawiają
Grunt, że coś się ruszyło. Przed wczoraj byłam nawet u fryzjera i zmieniłam swój look, bo może prezencji nie mam


---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Z tego się orientuję, a moja uczelnia zajmowała się dotacjami i na czarno jak pracowałam miałam styczność z wnioskiem o dotacje i biznes planem, żeby dostać dotacje trzeba mieć mega dobrze napisany biznes plan i wniosek itp. Ten biznes plan, który ja widziałam to była prawie książka, tak duży był. Biznes plany tylko do up są krótkie na 10 stron, ale te pisane do instytucji, które przyznają dotację mają nawet 70 stron . Taki biznes plan ja widziałam. Sama na zaliczenie przedmiotu na studiach pisałam biznes plan wymyślonej przez siebie firmy. Pisałam go z koleżanką. Jeden biznes plan pisałyśmy we dwie, tylko nasz biznes plan nie był na 70 stron, tylko na 30 stron. W biznes planach o dotacje, trzeba często robić kalkulacje, wyliczyć prognozowaną sprzedaż na przyszłość, prognozowane zyski w przyszłości itp. Trzeba obliczać mniej więcej jakie zyski przynosić będzie otwierana firma. . Są też firmy, które na zamówienie pisza biznes plany , ale też strasznie dużo kasy za to biorą. Nie wiem , gdzie wy staraliście się o taką dotację. Wniosek do tego biznesu planu co ja widziałam miał też ok 70 stron, tylko, że tu akurat była firma budowlana, więc potrzebne do wniosku były kosztorysy itp. Teraz może na innych zasadach przyznają te dotacje
Na kursie pani z up, mówiła, że te wyliczenia prognoz mają być wg określonych zasad, które up przyjął. Mały błąd w wyliczeniach i wniosek odrzucają.

Tajkunia, ja to wszystko wiem. Wszystko co i jak wypełnić było napisane na stronie. Pracą się podzieliliśmy i nie było mowy o błędach, bo każdy robił to, w czym jest dobry. Poza tym świetna znajomość branży poparta rozwojem we wcześniejszej pracy nie pozwala na złą ocenę sytuacji na tym rynku usług. Tak więc... Życie.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:06   #4457
astra001
Raczkowanie
 
Avatar astra001
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 208
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
no staraliśmy.skoro jej nie dostaliśmy to wcześniej trzeba było złożyć wnioski dotacja z UP.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------


super!!! zdradz szczegoly!!

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------
Napisałam Ci na prv.
astra001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:08   #4458
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez astra001 Pokaż wiadomość
Napisałam Ci na prv.
widzę
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:12   #4459
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez astra001 Pokaż wiadomość
Witam drogie poszukiwaczki pracy
Udało mi się i mam pracę!!!! .
gratuluję i powodzenia
mikados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 14:14   #4460
astra001
Raczkowanie
 
Avatar astra001
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 208
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

To tylko na zastępstwo do końca roku ale podobno będą rozbudowywać działa i jak się sprawdzę to zostanę. Mam stresa, w poniedziałek pierwszy dzień
astra001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:16   #4461
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez astra001 Pokaż wiadomość
Witam drogie poszukiwaczki pracy
Udało mi się i mam pracę!!!! Bardzo się cieszę bo czerwiec miałam strasznie ciężki i byłam w rozsypce. Mój chłopak stracił pracę, zmieniamy miejsce zamieszkania i jeszcze jego mama miała zawał i jest w szpitalu Na szczęście od poniedziałku oboje zaczynamy w nowych miejscach. Mam nadzieję że będzie mi się dobrze pracowało i w końcu zacznie się dobry okres.
Super!, gratuluję to teraz byle do przodu iść
a zdradzisz co to za branża?
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:20   #4462
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Tusia, ale żeby dostać dotacje z up, trzeba być określony czas zarejestrowanym w up. Ty byłaś krótko na bezrobociu , byłaś wogóle zarejestrowana w up ? Osobom nie zarejestrowanym w up, dotacja nie przysługuje. Może tobie taka dotacja nie przysługiwała. Jak byłam na kursie w biurze rachunkowym, to pani z tego biura wnioski do up pisała innym ludziom i brała za to kasę. Nie wszyscy starający się o dotacje umieli taki wniosek sami napisać.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2013-06-14 o 14:21
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:30   #4463
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Tusia, ale żeby dostać dotacje z up, trzeba być określony czas zarejestrowanym w up. Ty byłaś krótko na bezrobociu , byłaś wogóle zarejestrowana w up ? Osobom nie zarejestrowanym w up, dotacja nie przysługuje. Może tobie taka dotacja nie przysługiwała. Jak byłam na kursie w biurze rachunkowym, to pani z tego biura wnioski do up pisała innym ludziom i brała za to kasę. Nie wszyscy starający się o dotacje umieli taki wniosek sami napisać.
Słonko, nie rób ze mnie blondynki (bez urazy dla blondynek) Wniosek nie był na mnie. Tylko na kolegę, który jest dość długo zarejestrowany i nie ma już prawa do zasiłku. Ja nie korzystam z usług urzędu pracy ;]
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:41   #4464
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
nie wiem tego niestety:/
chamstwo!
Że tak przytoczę klasyka: "Stali my na łące, wiater wiał, kwiaty pachły, ona mnie odepchła. Więc poszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierdłem, rzygłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniesę!"

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Uuuuu za tydzień mam rozmowę o pracę. Wcześnie się umawiają
Grunt, że coś się ruszyło. Przed wczoraj byłam nawet u fryzjera i zmieniłam swój look, bo może prezencji nie mam

Co jak i gdzie

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez astra001 Pokaż wiadomość
Witam drogie poszukiwaczki pracy
Udało mi się i mam pracę!!!! Bardzo się cieszę bo czerwiec miałam strasznie ciężki i byłam w rozsypce. Mój chłopak stracił pracę, zmieniamy miejsce zamieszkania i jeszcze jego mama miała zawał i jest w szpitalu Na szczęście od poniedziałku oboje zaczynamy w nowych miejscach. Mam nadzieję że będzie mi się dobrze pracowało i w końcu zacznie się dobry okres.
Pochwal się!
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:43   #4465
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
Słonko, nie rób ze mnie blondynki (bez urazy dla blondynek) Wniosek nie był na mnie. Tylko na kolegę, który jest dość długo zarejestrowany i nie ma już prawa do zasiłku. Ja nie korzystam z usług urzędu pracy ;]
Widocznie może coś we wniosku było nie tak, wystarczy malutki błąd w wyliczeniach. Pamiętam jak Pani z biura rachunkowego mówiła, że wielu osobom wydaję się, że wniosek potrafią sami napisać, próbują sami pisać a potem jak nie dostaną dotacji za pierwszym razem, to przychodzą do niej by ona im pisała, gdy drugi raz się starają. Wystarczy , że się urzędniczce jakiś szczególik malutki nie spodobał i już wniosek odrzuciła. Niestety tak działają up.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:51   #4466
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
Słonko, nie rób ze mnie blondynki (bez urazy dla blondynek) Wniosek nie był na mnie. Tylko na kolegę, który jest dość długo zarejestrowany i nie ma już prawa do zasiłku. Ja nie korzystam z usług urzędu pracy ;]
a kolega jest "obrotny"? moze to glupio zabrzmi, ale kojarze, ze sa tez rozmowy z osobami skladajacymi wniosek, wiec byc moze tutaj poszlo cos nie tak. kurna...no nie chce mi sie wierzyc...fajny pomysl, a co najwazniejsze pierwsi klienci....i klapa. sa tez inne instytucje gdzie mozna skladac wnioski o dotacje. nie znam sie na tym, ale skoro pojawili sie nowi "klienci" to warto powalczyc o otwarcie tego biznesu.

astra001 gratulacje!

Edytowane przez pepsikolakokakola
Czas edycji: 2013-06-14 o 14:52
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:56   #4467
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Pani z biura rachunkowego brała od 100 zł za napisanie wniosku. Jeśli była mała firma, mało pisania , obliczeń to 100 zł, a jeśli było więcej pisania, obliczeń to więcej kasy brała.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:59   #4468
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
a kolega jest "obrotny"? moze to glupio zabrzmi, ale kojarze, ze sa tez rozmowy z osobami skladajacymi wniosek, wiec byc moze tutaj poszlo cos nie tak. kurna...no nie chce mi sie wierzyc...fajny pomysl, a co najwazniejsze pierwsi klienci....i klapa. sa tez inne instytucje gdzie mozna skladac wnioski o dotacje. nie znam sie na tym, ale skoro pojawili sie nowi "klienci" to warto powalczyc o otwarcie tego biznesu.

!
jest bardzo obrotny i potrafi załatwić wszystko i sprzedać wszystko,bo to przedstawiciel handlowy z 20letnim stażem... eh. trudno. będziemy działać bez dotacji....

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Widocznie może coś we wniosku było nie tak, wystarczy malutki błąd w wyliczeniach. Pamiętam jak Pani z biura rachunkowego mówiła, że wielu osobom wydaję się, że wniosek potrafią sami napisać, próbują sami pisać a potem jak nie dostaną dotacji za pierwszym razem, to przychodzą do niej by ona im pisała, gdy drugi raz się starają. Wystarczy , że się urzędniczce jakiś szczególik malutki nie spodobał i już wniosek odrzuciła. Niestety tak działają up.
Tajkunia, wszystko było ok bo jeszcze sprawdzało to zaprzyjaźnione biuro rachunkowe,więc nie drąż tematu...
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 15:01   #4469
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
jest bardzo obrotny i potrafi załatwić wszystko i sprzedać wszystko,bo to przedstawiciel handlowy z 20letnim stażem... eh. trudno. będziemy działać bez dotacji....

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------


Tajkunia, wszystko było ok bo jeszcze sprawdzało to zaprzyjaźnione biuro rachunkowe,więc nie drąż tematu...
to szkoda, ze nie wyszlo. ale poszukalabym w innych instytucjach. a jak nie to faktycznie dzialajcie bez dotacji. w kazdym badz razie powodzenia!
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 15:01   #4470
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość

Co jak i gdzie [COLOR="Silver"]

W szkole językowej Nie, nie będę lektorem (lektorką?)
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.