Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013, cz.16! - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł części 17 Mam lipcowo- sierpniowych?
Mamusie lipcowo- sierpniowe 2013, cz.17 ! 0 0%
Lekki poród i po krzyku, mleko piję łyk po łyku- Mamy VII-VIII 2013, cz.17! 6 9,38%
Ciężki poród, ból i krzyki, mamy mleczka pierwsze łyki- Mamy VII-VIII 2013, cz.17! 1 1,56%
Rozpakowywanie rozpoczęte!-mamy lipcowo-sierpniowe 2013,cz.17! 9 14,06%
Wiele bólu, łez i wzruszeń wynagrodzi nam maluszek-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17! 4 6,25%
Każda kapę już szykuje, bo się maluch wnet wykluje!-Mamusie VII-VIII 2013,cz.17! 16 25,00%
Pierwsze maluszki już przywitane, a jeszcze nie wszystkie torby spakowane!-Mamy VII-VIII 2013,cz.17! 4 6,25%
Pierwsze maluszki oklaskujemy i w popłochu torby pakujemy-Mamy VII-VIII 2013,cz.17! 13 20,31%
Nasze dzieciaczki chcą być czerwcowe,bierze już nawet mamy lipcowe!-Mamy VII-VIII 2013, cz.17! 6 9,38%
Coraz niżej nasze brzuchy, już wychodzą z nich maluchy!-Mamusie VII-VIII 2013 cz.17! 5 7,81%
Głosujący: 64. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-18, 16:07   #2491
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
dziękuję o tym, że ją za dużo podlewam nie pomyślałam..ale ta ziemia tak strasznie szybko wysychała i myślałam, że jej wody ciągle brakuje...
dobrze jest wymieszac troszke ziemie z pisakiem zeby wlasnie taka skorupa sie nie robila jak ziemia wysycha
__________________
Karolek
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:08   #2492
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
18-astka.. burza hormonów
O lala, to chowaj suty

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
idę posegregować starsze ciuszki małego bo od rana mam wrażenie, że nie zdążę z przygotowaniami, nie lubię takiego uczucia nawet na rynku kupiłam dwie pierwsze lepsze koszule do szpitala bo jakoś mi dziwnie było, że jeszcze ich nie mam
Czuję panikę

A mnie się chyba gniazdowanie włączyło

I nie chwaliłam Wam się wynikami- paciorkowca nie ma (co dziwne bo z Wojtkiem miałam), hemoglobinka- cud miód, ciał ketonowych nie ma
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:08   #2493
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

A ja byłam z mężem na bazarku.. mam 1,5kg truskawek (ceny lecą na łeb na szyję.. kolejna złotówka mniej ), kupiłam warzywka, jabłuszka, arbuza Zaraz zjemy rosołek od mamusi i kiełbaski śląskie bądź paróweczki drobiowe na drugie i jedziemy kupić odkurzacz Mąż dostał kasiorkę za skończony dół w domku i możemy wreszcie sobie pozwolić na taki sprzęcior..już szlag nas brał od tego walającego się wszędzie kurzu

Idę jedzonko podgrzewać i na razie paapa
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:08   #2494
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość



bardzo ładna dużo za nią dałaś? a jakiej firmy?
posciel jest z firmy elway, 79 zł za jedna, ja musialam kupic dwa komplety, ale mam juz jedna posciel z tej samej firmy od paru lat i polecam bo nic sie z nia nie dzieje na necie mozna zdobyc ja taniej, ale ja juz nie chcialam czekac na przesylki itd
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:09   #2495
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez EVAgwiazdka Pokaż wiadomość
dobrze jest wymieszac troszke ziemie z pisakiem zeby wlasnie taka skorupa sie nie robila jak ziemia wysycha
A gdzie można lawendę kupić, bo nigdzie nie widziałam
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:16   #2496
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Jeszcze raz dziękuję za brawka dla małego

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Dzień dobry witam się w 35 tygodniu

Ja nie wiem gdzie mi ten czas ucieka ale normalnie nie mam kiedy was poczytać.

ja już po wizycie u gina, z małym wszystko dobrze, wazy już 2131 g, mały jest ale w normie. Ja oczywiście dostałam reklamówkę leków: jeden na zapalenie układu moczowego, jeden na ciśnienie, dwa na anemie bo hemoglobina spadła i kupę kasy poszło a jutro jeszcze muszę zanieść wymaz na paciorkowca. Ale najlepsze jest to, że ginka zauważyła moją wysypkę z tyłu pleców i kazała mi iśc jutro do dermatologa bo wg niej to półpasiec raczej dziecku już na tym etapie nie zagraża na szczęście. Ja przytyłam 0,5 kg więc równe 10 na plusie. A jeszcze szyjka zaczęła się skracać, ma 3-2,5 ale mam się nie przejmować bo już blisko
za wizytę. I podpinam się pod wypowiedzi dziewczyn - trzymam kciuki, żeby to była zwykła wysypka

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Też boję się tego w szpitalu
Na drugim roku studiów mieszkałam w akademiku z dziewczyną, która musiała mieć pozamykane okna i odkręcone kaloryfery na max Kiedyś, jak zasnęła, uchyliłam lekko okno, bo już nie dawałam rady, a ona mnie na drugi dzień zrypała, że przeze mnie będzie chora Jakoś nie była
Nie ma to jak mieszkać z takim hardcorem współczuję współlokatorki. Ja w szpitalu też trafiłam na taką w pokoju, co nie chciała okna otwierać, a miała łóżko od niego najdalej Ale nasza pozostała trójka ją przewzięła, jak to się mówi

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Idę poleżeć
Miłego wypoczynku

Ita współczuje z tą kasą. Szkoda, że do informacji, że wypłata jest w trakcie realizacji nie informują, kiedy ona ostatecznie nastąpi

Iwona bardzo ładna pościel

Magolina no masz rację z tym kolorem na paznokciach u stóp, moje są np na pół umalowane albo pół palca poza paznokciem i trochę to widać

Marionette aha, no właśnie, to Ty wstawiałaś kącik małego, bo pochwaliłam ale nie wiedziałam komu, a już wracać mi się nie chciało

Wstawiam Wam te obiecane wczoraj zdjęcia, zagłówek łóżeczka - oba są takie same (zamawiane przez teściów u stolarza, drżałam przed oględzinami ) - nie jest złożone no ale ogólny pogląd będziecie miały. Jedo już złożony i wanienka od brata Tż. Jest taka większa, z korkiem w dnie i wyprofilowana, żeby maluszka można było oprzeć. Zobaczymy czy to się sprawdzi czy przerzucimy się na zwykłą wanienkę bez bajerów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1299.jpg (160,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1300.jpg (148,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1301.jpg (46,5 KB, 20 załadowań)
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:18   #2497
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
O lala, to chowaj suty



Czuję panikę

A mnie się chyba gniazdowanie włączyło

I nie chwaliłam Wam się wynikami- paciorkowca nie ma (co dziwne bo z Wojtkiem miałam), hemoglobinka- cud miód, ciał ketonowych nie ma
brawo za brak paciorka
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 16:20   #2498
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Odp: Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość

od jakiegoś tygodnia mam małą wysypkę między pośladkami (jak się kończą), takie dziwne krostki ropne, smarowałam sudokremem ale nie zeszło i ginka jak szłam na fotel zauważyła i kazała iść do darmatologa. Trochę to swędzi, trochę boli

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------


do darmatologa maa iść właśnie, chyba tam nie trzeba skierowania nie? wieki nie byłam u dermatologa to nie wiem jak teraz jest


dokładnie, mały najważniejszy, jutro pójdę do lekarza to dam znać. Chcę wiedzieć na pewno bo mam dużo styczności z małymi dziećmi i nie chcę nikogo zarazić
Do dermatologa nie potrzeba skierowania.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:20   #2499
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013, c

Ale duchota...
Padlam na lozko i sobie leze. Mam dosc roboty. Wszystko mnie boli.
SAMMI gratuluje wizyty. Pozniwj na lapku obejrze Twoje dziecie

Nie ma wiesci od OLIATH?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:21   #2500
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
No myślałam o tych takich ogólnie znanych - okłady z samca, chodzenie po schodach etc



Wcale się nie dziwię...jak leżałam w kwietniu i była temperatura na zewnątrz tak ok 20 st to się już grzało w tych salach. Nawet nie chcę sobie wyobrażać co się dzieje teraz u Ciebie przy takim upale
Pisałaś, że pijesz dużo wody, teraz przynajmniej może będzie łatwiej Ci przyjąć takie ilości.
Perse a dużo masz osób na sali? znośni towarzysze? może pisałaś, a przegapiłam
Są jeszcze 3 inne dziewczyny tak jak ją do końca z różnymi problemami i 2 sie zmieniają, w sumie 6 osób, fajne dziewczyny.
Nam tu każą pić dużo wody, zwłaszcza jak dziecko ma wysokie tetno na ktg, to dają kroplowki nawet, ją pije po 3 i więcej l dziennie.
Pijcie dużo!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:23   #2501
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Jakim cudem do koszyka na Allegro laduje same spodenki w rożnych odcieniach rozu nie wiem.....
TZ sie przerazi


Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
i kupilam dzisiaj pościel juz wyprana i sie suszy, Tzt ją założy jak ja bede w szpitalu a co!!
i jadłam ogromny puchar lodów z bitą smietana i truskawkami
a teraz leze i sie poce
Ładna

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Chwal się zakupami jak coś
Sie rozumie
Neni ty kupowalas przescieradlo z jerseyu? Najwiecej jest frotowych, ale ja nie chce co to jest ten jersey? Miłe to w dotyku?

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Dzień dobry witam się w 35 tygodniu

Ja nie wiem gdzie mi ten czas ucieka ale normalnie nie mam kiedy was poczytać.

ja już po wizycie u gina, z małym wszystko dobrze, wazy już 2131 g, mały jest ale w normie. Ja oczywiście dostałam reklamówkę leków: jeden na zapalenie układu moczowego, jeden na ciśnienie, dwa na anemie bo hemoglobina spadła i kupę kasy poszło a jutro jeszcze muszę zanieść wymaz na paciorkowca. Ale najlepsze jest to, że ginka zauważyła moją wysypkę z tyłu pleców i kazała mi iśc jutro do dermatologa bo wg niej to półpasiec raczej dziecku już na tym etapie nie zagraża na szczęście. Ja przytyłam 0,5 kg więc równe 10 na plusie. A jeszcze szyjka zaczęła się skracać, ma 3-2,5 ale mam się nie przejmować bo już blisko __________________
za wizytę.
Daj znać koniecznie po wizycie u dermatologa
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 16:23   #2502
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Pozniej Was nadrobie

Jakiego powera dzis dostalam od rana caly dzien sprzatalam pokoj nasz ale to moment ale kuchnie.jak wypucowalam nie ma sladu tluszczyku nawet na okapie wlacznie z rozmrozeniem lodowki i jej umyciem wiadomo szafki wypucowalam wszystki!i o dziwo nie pqdam na ryj:-P jeszcze ostrzyge tz,wyprasuje pare rzeczy i moze machne.torbe malej a pozniej padne na ryj i nie bd mogla sie riszac hahahahah
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:24   #2503
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;41378887]Są jeszcze 3 inne dziewczyny tak jak ją do końca z różnymi problemami i 2 sie zmieniają, w sumie 6 osób, fajne dziewczyny.
Nam tu każą pić dużo wody, zwłaszcza jak dziecko ma wysokie tetno na ktg, to dają kroplowki nawet, ją pije po 3 i więcej l dziennie.
Pijcie dużo!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

3 litry ? To ją pije strasznie mało

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:25   #2504
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

wróciłam z zakupów... jaki skwar na zewnątrz
a jutro ma być jeszcze gorzej

kupiłam truskawki na wieczór
byłam też w rossmanie i kupiłam tylko parę podstawowych rzeczy- razem 120 zł plus kolejne tyle w auchan strach wychodzić z domu

ponawiam pytanie- dziewczyny, czy po połogu i minięciu paru tygodni/miesięcy brodawki wracają do dawnego stanu? chodzi mi o kolor i wielkość mam nadzieję, że jak hormony wrócą do stanu przedciążowego to moje piersi także

stokrotka- ja za paciora u gina będę płaciła 40 zł dodatkowo.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:25   #2505
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
I nie chwaliłam Wam się wynikami- paciorkowca nie ma (co dziwne bo z Wojtkiem miałam), hemoglobinka- cud miód, ciał ketonowych nie ma


Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
A ja byłam z mężem na bazarku.. mam 1,5kg truskawek (ceny lecą na łeb na szyję.. kolejna złotówka mniej ), kupiłam warzywka, jabłuszka, arbuza
Zaraz zjemy rosołek od mamusi i kiełbaski śląskie bądź paróweczki drobiowe na drugie i jedziemy kupić odkurzacz Mąż dostał kasiorkę za skończony dół w domku i możemy wreszcie sobie pozwolić na taki sprzęcior..już szlag nas brał od tego walającego się wszędzie kurzu

Idę jedzonko podgrzewać i na razie paapa
Pochwal się zakupem jak wrócicie

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
A gdzie można lawendę kupić, bo nigdzie nie widziałam
Podpinam się pod pytanie

Ja uciekam, zaraz powinien być Tż, zjemy coś i lecimy wreszcie meble zobaczyć/kupić, bo już nam tydzień z tym schodzi
Muszę też w tym tygodniu kupić prezent na ślub koleżanki z pracy, nie idziemy na wesele bo im odmówiłam ze wzgl zdrowotnych ale chciałabym im dać coś ładnego, tylko what
Zobaczę jeszcze cycki Iwony w klubie i spadam na jakiś czas
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:26   #2506
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Pozniej Was nadrobie

Jakiego powera dzis dostalam od rana caly dzien sprzatalam pokoj nasz ale to moment ale kuchnie.jak wypucowalam nie ma sladu tluszczyku nawet na okapie wlacznie z rozmrozeniem lodowki i jej umyciem wiadomo szafki wypucowalam wszystki!i o dziwo nie pqdam na ryj:-P jeszcze ostrzyge tz,wyprasuje pare rzeczy i moze machne.torbe malej a pozniej padne na ryj i nie bd mogla sie riszac hahahahah
Ty nie przesadzaj ... Rodzic chcesz już?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:26   #2507
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Odp: Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
O lala, to chowaj suty



Czuję panikę

A mnie się chyba gniazdowanie włączyło

I nie chwaliłam Wam się wynikami- paciorkowca nie ma (co dziwne bo z Wojtkiem miałam), hemoglobinka- cud miód, ciał ketonowych nie ma
:Oklaski:





Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Skończyłam paznokietki u nóg poleciałam je bezbarwnym bo kolor podejrzewam by nie wyszedł za ładnie

Idzie burza a u Małego w pokoju okno zdjęte i futryny świeżo umalowane Tż chodzi i klnie, bo jak założy to się poskleja i znow trzeba będzie malować



za tc i wizytę a co do półpaśca to trzymam mocno kciuki, żeby to nie było to.... ale faktycznie lepiej skonsultować z dermatologiem.

Uciekam bo już grzmi galancie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:28   #2508
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013, c

Lawende można kupić w każdym ogrodniczych albo na targu tam gdzie sadzonki. Nie polecam tych hipermarketów bo szybko padają.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:28   #2509
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Neni ty kupowalas przescieradlo z jerseyu? Najwiecej jest frotowych, ale ja nie chce co to jest ten jersey? Miłe to w dotyku?
ja wolę jersey od frotty, jest bardziej delikatny i miękki.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 16:34   #2510
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Odp: Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Jakim cudem do koszyka na Allegro laduje same spodenki w rożnych odcieniach rozu nie wiem.....
TZ sie przerazi



Ładna


Sie rozumie
Neni ty kupowalas przescieradlo z jerseyu? Najwiecej jest frotowych, ale ja nie chce co to jest ten jersey? Miłe to w dotyku?


za wizytę.
Daj znać koniecznie po wizycie u dermatologa
Jersey to bawełna ja kupowalam dla Fi. jestem zadowolona.





Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
wróciłam z zakupów... jaki skwar na zewnątrz
a jutro ma być jeszcze gorzej

kupiłam truskawki na wieczór
byłam też w rossmanie i kupiłam tylko parę podstawowych rzeczy- razem 120 zł plus kolejne tyle w auchan strach wychodzić z domu

ponawiam pytanie- dziewczyny, czy po połogu i minięciu paru tygodni/miesięcy brodawki wracają do dawnego stanu? chodzi mi o kolor i wielkość mam nadzieję, że jak hormony wrócą do stanu przedciążowego to moje piersi także

stokrotka- ja za paciora u gina będę płaciła 40 zł dodatkowo.
Pytałam mamy o cycki, powiedziała, że raczej tylko bledna:'(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:35   #2511
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość




Pochwal się zakupem jak wrócicie



Podpinam się pod pytanie

Ja uciekam, zaraz powinien być Tż, zjemy coś i lecimy wreszcie meble zobaczyć/kupić, bo już nam tydzień z tym schodzi
Muszę też w tym tygodniu kupić prezent na ślub koleżanki z pracy, nie idziemy na wesele bo im odmówiłam ze wzgl zdrowotnych ale chciałabym im dać coś ładnego, tylko what
Zobaczę jeszcze cycki Iwony w klubie i spadam na jakiś czas
a ogladaj sobie
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:40   #2512
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie- dziewczyny, czy po połogu i minięciu paru tygodni/miesięcy brodawki wracają do dawnego stanu? chodzi mi o kolor i wielkość mam nadzieję, że jak hormony wrócą do stanu przedciążowego to moje piersi także

stokrotka- ja za paciora u gina będę płaciła 40 zł dodatkowo.
Zaraz po połogu nie. Raczej jakiś czas po zaprzestaniu karmienia. Wcześniej piersi robią się jeszcze (dzoan - pozwolisz, że podkradnę) puste w środku naleśniko-zwisy I niestety do 100% dawnej świetności piersi nigdy nie wracają

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Wstawiam Wam te obiecane wczoraj zdjęcia, zagłówek łóżeczka - oba są takie same (zamawiane przez teściów u stolarza, drżałam przed oględzinami ) - nie jest złożone no ale ogólny pogląd będziecie miały. Jedo już złożony i wanienka od brata Tż. Jest taka większa, z korkiem w dnie i wyprofilowana, żeby maluszka można było oprzeć. Zobaczymy czy to się sprawdzi czy przerzucimy się na zwykłą wanienkę bez bajerów
Bardzo ładne. Wanienka natomiast długo Wam nie posłuży

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Ja uciekam, zaraz powinien być Tż, zjemy coś i lecimy wreszcie meble zobaczyć/kupić, bo już nam tydzień z tym schodzi
Muszę też w tym tygodniu kupić prezent na ślub koleżanki z pracy, nie idziemy na wesele bo im odmówiłam ze wzgl zdrowotnych ale chciałabym im dać coś ładnego, tylko what
Zobaczę jeszcze cycki Iwony w klubie i spadam na jakiś czas
Pochwal się zakupami!

I podpinam się pod pytanie- nie idziemy na ślub w sierpniu, ale prezent chcemy dać- jak myślicie co kupić?

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez czarownica1 Pokaż wiadomość
Lawende można kupić w każdym ogrodniczych albo na targu tam gdzie sadzonki. Nie polecam tych hipermarketów bo szybko padają.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Muszę w takim razie lepiej się rozejrzeć, bo nie widziałam
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:43   #2513
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
Zaraz po połogu nie. Raczej jakiś czas po zaprzestaniu karmienia. Wcześniej piersi robią się jeszcze (dzoan - pozwolisz, że podkradnę) puste w środku naleśniko-zwisy I niestety do 100% dawnej świetności piersi nigdy nie wracają



Bardzo ładne. Wanienka natomiast długo Wam nie posłuży



Pochwal się zakupami!

I podpinam się pod pytanie- nie idziemy na ślub w sierpniu, ale prezent chcemy dać- jak myślicie co kupić?

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------



Muszę w takim razie lepiej się rozejrzeć, bo nie widziałam
pościel
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:46   #2514
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość

W okno włóż folię i przyklej ją do framugi taśmą klejącą Chyba że framuga też maźnięta farbą
nie musieliśmy nic robic bo pogrzmiało i przeszło
i dalej jest duchota

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
za godzinke kasuje zdjeica- bo tak głupio cycki zamieszczac
Eeeee tam
Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
I nie chwaliłam Wam się wynikami- paciorkowca nie ma (co dziwne bo z Wojtkiem miałam), hemoglobinka- cud miód, ciał ketonowych nie ma


Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
A ja byłam z mężem na bazarku.. mam 1,5kg truskawek (ceny lecą na łeb na szyję.. kolejna złotówka mniej ), kupiłam warzywka, jabłuszka, arbuza
Ja zjadłam dziś już 2 kg

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość

Wstawiam Wam te obiecane wczoraj zdjęcia, zagłówek łóżeczka - oba są takie same (zamawiane przez teściów u stolarza, drżałam przed oględzinami ) - nie jest złożone no ale ogólny pogląd będziecie miały. Jedo już złożony i wanienka od brata Tż. Jest taka większa, z korkiem w dnie i wyprofilowana, żeby maluszka można było oprzeć. Zobaczymy czy to się sprawdzi czy przerzucimy się na zwykłą wanienkę bez bajerów

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Pozniej Was nadrobie

Jakiego powera dzis dostalam od rana caly dzien sprzatalam pokoj nasz ale to moment ale kuchnie.jak wypucowalam nie ma sladu tluszczyku nawet na okapie wlacznie z rozmrozeniem lodowki i jej umyciem wiadomo szafki wypucowalam wszystki!i o dziwo nie pqdam na ryj:-P jeszcze ostrzyge tz,wyprasuje pare rzeczy i moze machne.torbe malej a pozniej padne na ryj i nie bd mogla sie riszac hahahahah
No to faktycznie dostałaś powera
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:50   #2515
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Perse a dlaczego to picie takie ważne? moze sie coś stać jak sie mało pije?? chodzi tylko o odwodnienie czy jak? ja mało pije wogole i nie wiem czy sie zmuszac czy to co mam mi starcza
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:50   #2516
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
Zaraz po połogu nie. Raczej jakiś czas po zaprzestaniu karmienia. Wcześniej piersi robią się jeszcze (dzoan - pozwolisz, że podkradnę) puste w środku naleśniko-zwisy I niestety do 100% dawnej świetności piersi nigdy nie wracają
wspaniale

a co do prezentu to wszystko zależy ile chcecie wydać $, możecie kupić: pościel, zestaw ręczników, zestaw sztućców, zestaw filiżanek do kawki, ekspres do kawy itp.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:50   #2517
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;41377392]Dziewczyny ogólnie nie narzekam na swój los, ale mega Wam zazdroszczę, że możecie dziś paradowac w majtkach po domu... Ją sie tu po prostu topie... Mały też leniwy, ale dzieci tutaj już narodzonego też są dzisiaj spokojne przez te pogodę. Niech spadnie choć kropla deszczu...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Jesteś bardzo dzielna Perse Artuś będzie najszczęśliwszym dzieckiem świata, mając taką mamusię

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Ale u mnie ciemno się zrobiło i grzmi, ale obawiam się, że burza przejdzie tylko bokiem

A co do kg to u majówek zazwyczaj w pierwszych 2-3 tyg. po porodzie znikało 10 kg A później powoli reszta.
U mnie też się zachmurzyło i liczę, że jednak coś spadnie z tego

A co do kg fajnie by było. Ja mam +14 i mam nadzieję, ze więcej nie będzie. Tylko te rozstępy mnie przerażają Aż bolą i pieką normalnie

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
ja już po wizycie u gina, z małym wszystko dobrze, wazy już 2131 g, mały jest ale w normie. Ja oczywiście dostałam reklamówkę leków: jeden na zapalenie układu moczowego, jeden na ciśnienie, dwa na anemie bo hemoglobina spadła i kupę kasy poszło a jutro jeszcze muszę zanieść wymaz na paciorkowca. Ale najlepsze jest to, że ginka zauważyła moją wysypkę z tyłu pleców i kazała mi iśc jutro do dermatologa bo wg niej to półpasiec raczej dziecku już na tym etapie nie zagraża na szczęście. Ja przytyłam 0,5 kg więc równe 10 na plusie. A jeszcze szyjka zaczęła się skracać, ma 3-2,5 ale mam się nie przejmować bo już blisko __________________
Wysypkę faktycznie lepiej skontroluj. Może to akurat nic poważnego, ale do porodu lepiej iść bez balastu dodatkowego.
Poza tym za wizytę
Ja za paciora + coś tam bakteriologiczne zapłaciłam 38zł.

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
I nie chwaliłam Wam się wynikami- paciorkowca nie ma (co dziwne bo z Wojtkiem miałam), hemoglobinka- cud miód, ciał ketonowych nie ma


Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
A gdzie można lawendę kupić, bo nigdzie nie widziałam
Można kupić też nasionka w torebce Tyle, że to dłużej potrwa nim wyrośnie.

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Wstawiam Wam te obiecane wczoraj zdjęcia, zagłówek łóżeczka - oba są takie same (zamawiane przez teściów u stolarza, drżałam przed oględzinami ) - nie jest złożone no ale ogólny pogląd będziecie miały. Jedo już złożony i wanienka od brata Tż. Jest taka większa, z korkiem w dnie i wyprofilowana, żeby maluszka można było oprzeć. Zobaczymy czy to się sprawdzi czy przerzucimy się na zwykłą wanienkę bez bajerów
Super wózek A łóżeczko w sumie można takie kupić Ładne

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Pozniej Was nadrobie

Jakiego powera dzis dostalam od rana caly dzien sprzatalam pokoj nasz ale to moment ale kuchnie.jak wypucowalam nie ma sladu tluszczyku nawet na okapie wlacznie z rozmrozeniem lodowki i jej umyciem wiadomo szafki wypucowalam wszystki!i o dziwo nie pqdam na ryj:-P jeszcze ostrzyge tz,wyprasuje pare rzeczy i moze machne.torbe malej a pozniej padne na ryj i nie bd mogla sie riszac hahahahah
Oj Docia nie przesadzaj tylko
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:51   #2518
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Perse a dlaczego to picie takie ważne? moze sie coś stać jak sie mało pije?? chodzi tylko o odwodnienie czy jak? ja mało pije wogole i nie wiem czy sie zmuszac czy to co mam mi starcza
raz- odwodnienie, dwa- ilość wód płodowych
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:56   #2519
tysia222
Raczkowanie
 
Avatar tysia222
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 490
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
zbesztajcie mnie jak chcecie, ale rozebrałam się do rosołu od pasa w górę i tak sobie hasam po mieszkaniu ale dalej mi gorąco i rozważam opcję wejścia pod zimny prysznic
Ja też tak robię chodzę w samym staniku i majtkach jak jestem sama, a zimny prysznic też polecam- mi pomaga. Dziś miałam wrażenie, ze zemdleje z braku tlenu i upału

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość

Moje są tak tragiczne, że jak użyję pumeksu, to on jakby powierzchownie zdzierał te grubaśne zrogowacenia, ale nie odrywa do końca i jak skóra wyschnie i przejadę piętą po dywaniku czy kanapie czy pościeli, to normalnie haczę takie zadziory się robią..
Mi pomaga taka tarka do pięt ale używam jej na sucho- po pumeksie miałam to samo co Ty i teraz w ogóle go nie używam. Po starciu skóry nakładam dużo kremu i zakładam bawełniane skarpetki na noc.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
ja pierniczę.. no masakra.. i jeszcze te brodawki takie wielkie jak u krowy załamałam się.
Ja też mam teraz ogromne i ciemne- fuj....
tysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:57   #2520
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
Ja też tak robię chodzę w samym staniku i majtkach jak jestem sama, a zimny prysznic też polecam- mi pomaga. Dziś miałam wrażenie, ze zemdleje z braku tlenu i upału
ja polecam na ochłodę kąpiel stóp w soli morskiej, takiej która ma właściwości chłodzące. jest ulga
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.