wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-28, 21:21   #1801
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja używam balsamów brązujących, chociaż muszę to robić na siłę. Ten ich zapaszek mnie irytuje, poz atym mam wrażenie, że te balsamy są bardzo ciężkie i zatykają pory czy to na plecach czy twarzy...
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 21:35   #1802
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
ja czekam aż się wsiąknie, a ten sunozon szybko "wysycha" ale tak czy inaczej załóż ciemne ubrania


ja walczę z st.moriz'em... przy pierwszej aplikacji byłam przerażona, bo te smugi które zostawały przyprawiały mnie o zawał prawie teraz już wrzuciłam na luz. dzisiaj znowu aplikuję i kupiłam sobie rękawiczki takie lateksowe w kosmetycznym
Smugi zostają tylko do pierwszej kąpieli, później wszystko ładnie się wyrównuje. Nie polecam wychodzenia bez kąpieli, bo samoopalacz ma dziwny kolor, jakby ziemisty Za to później wygląda fajnie, nabiera naturalnego koloru, nie zostawia plam i schodzi równomiernie. Aplikacja też przyjemna, widać gdzie nakładam Chciałam nałożyć na twarz, ale boje się (skóra b. skłonna do zapychania), próbowałaś może? Mam wersję w musie/piance, medium.

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2013-06-28 o 21:41
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 21:42   #1803
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

ja mam wersje w musie, ale dark... nałożyłam go na chwilkę na twarz i jak zobaczyłam jaka się zrobiła ciemna, to stwierdzilam, że nie ryzykuję i od razu zmyłam ale też się boję zapchania i nie nakładam samoopalaczy na twarz, już wystarczy, że ja mam takie lekko rozszerzone pory na dekoldzie i tam mi samoopalacz "wchodzi"
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 22:01   #1804
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Fakt, kolor po nałożeniu nie jest zachęcający, zwłaszcza dłoni (nie używam rękawiczek), też bym pewnie zmywała
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 22:16   #1805
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

oooo, ja smarowałam dłońmi i mimo,że zaraz zaczęłam zmywać jak zobaczyłam ich kolor, to miałam problem z domyciem szorowałam gąbką, potem peelingiem gruboziarnistym, a następnie proszkiem do prania dopiero on dał radę
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 08:03   #1806
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaAnnaRoza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Mojej twarzy nie zapycha jedynie Lavera
__________________
Mój kanał:
https://www.youtube.com/user/katarzynaswiazdek/featured

Szczęśliwa mama i żona

Wymianka kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=791095
KatarzynaAnnaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 09:01   #1807
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Ojeju, strasznie drogi ten Lavera
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 09:32   #1808
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

czy ja wiem czy drogi, jak napisałaś, że drogi to spodziewalam się ceny jak za st.tropez
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 11:00   #1809
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

A Wy obie cały czas o St Moriz'ie piszecie? Że tak ostro brązuje?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 12:02   #1810
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

tak
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 19:52   #1811
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
A Wy obie cały czas o St Moriz'ie piszecie? Że tak ostro brązuje?
Ja mam medium i na ciele efekt nie jest mocny. Jest widoczny, ale na pewno nie przesadzony (naturalnie mam jasną karnację). Dłonie brudzi to fakt, ale po porządnym myciu (2-3 razy woda+mydło) schodzi. Moriz ma to do siebie, że po kąpieli zmywa się jakby "wierzchnia" warstwa i dopiero później wychodzi ostateczny kolor. Przykładowo dziś na ręce wyszła mi straszna smuga, wzięłam prysznic i ani śladu po niej, a kolor pozostał. Dlatego, tak jak pisałam wyżej, najlepiej wysmarować się nim, a po kilku godzinach lub rano wziąć prysznic.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 20:07   #1812
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
A znacie jakiś nieśmierdzący samoopalacz ewentualnie balsam brązujący? Chyba nie istnieją, co?
Ten jak dla mnie smierdzi b lekko:
http://www.amazon.com/Jergens-Natura...ywords=Jergens
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 22:38   #1813
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

a ja nakładam na stopy wacikiem-wtedy jest to bardzo dokładnie rozprowadzone. Do ciała jest fajna rękawica, specjalna do samoopalaczy.
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 12:22   #1814
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Też macie takie wrażenie,że kiedyś samoopalacz bardziej działał?
Używam różnych od 3 lat i z miesiąca na miesiąc mam wrażenie,że opalenizna po nich jest coraz słabsza
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 17:30   #1815
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Też macie takie wrażenie,że kiedyś samoopalacz bardziej działał?
Używam różnych od 3 lat i z miesiąca na miesiąc mam wrażenie,że opalenizna po nich jest coraz słabsza
Ja tam nigdy nie widzę efektów po samoopalaczu
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 12:31   #1816
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaAnnaRoza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ojeju, strasznie drogi ten Lavera
Jak na twarz to tani. Kremy do twarzy to 50ml, a tu jest 150ml, więc 3 razy większy.
__________________
Mój kanał:
https://www.youtube.com/user/katarzynaswiazdek/featured

Szczęśliwa mama i żona

Wymianka kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=791095
KatarzynaAnnaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 20:17   #1817
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez KatarzynaAnnaRoza Pokaż wiadomość
Jak na twarz to tani. Kremy do twarzy to 50ml, a tu jest 150ml, więc 3 razy większy.
W sumie racja
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 16:25   #1818
nat_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Nigdy nie używałam samoopalacza, ale chciałabym spróbować. Mam jasną karnację, dentystka ostatnio mi powiedziała, żebym nie używała nic do wybielania zębów, ponieważ to niszczy mi szkliwo i powiedziała, że nie mam żółtych zębów, tylko za mały kontrast z karnacją. Dlatego chciałabym spróbować samoopalacza
W lutym mam studenckie połowinki i kupiłam już jasną sukienkę, chciałabym przed nimi użyć samoopalacza. Czy kilka dni po użyciu nie zostawi mi żadnych śladów na sukience? Ile dni wcześniej go użyć ? Jakie dla mnie polecacie ( cera lekko trądzikowa)?
nat_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 12:14   #1819
Danka Wegrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 28
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Jak posmarujesz sie samoopalaczem i wyjdziesz na slonce to efekt opalenizny bedzie szybciej widoczny i mocniejszy.
__________________
<ciach_reklama>
Danka Wegrowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 11:20   #1820
ocaffelate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Hey podsumowując najlepiej przed imprezą stosować co 2dni samoopalacz np poniedzialek, sroda , piatek a potem raz w tygodniu wtedy bedzie schodzil rownomiernie?? jak wy czesto go uzywacie i nakladacie aby utrzymac kolor ale aby nie bylo plam? czy nakladacie i czekacie jak zejdzie ?? boje sie zeby nakladajac kolejne warstwy nie narobic plam bo dzie schodzil wiec jakie odstepy w nakladaniu?? plissssssssss pomocy
ocaffelate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 15:41   #1821
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez jusik Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zaglądasz Aniołku, ale moim zdaniem bardzo fajnym smoopalaczem jest lirene w piance - jestem wierna od ponad 3 lat - zaraziłam kilka dziewczyn które za bardzo samoopalaczy nie lubiły.

Opalenizna jest brązowa, widoczna ale naturalna, w lato nakładam dwie warstwy, zima jedną - na koleżnkach też wychodził ładny kolor(mi nikt nie wierzy, że to samoopalacz) - piszę, żena nich też, bo ja mam chyba skórę dobrą d smaoopalania, każdy kolorystycznie akceptowalny wychodzi(zawsze dostawałam nietrafione do zużycia), ale ten jest bajka po prostu i niedrogi.

A i pachnie ładnie, później tradycyjnie smierdzi samoopalaczem, ale co zrobić.
To również mój ulubiony samoopalacz i też tak jak Ty smaruję się lato/zima
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 15:45   #1822
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Mój st.moriz się kończy mam jakiś w piance z avonu ale on nie ma dodatku tego barwnika zielonego i boję się że będzie pomarańcz zastanawiam się czy znowu kupić st.moriz czy spróbować czegoś innego
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 19:42   #1823
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Nic lepszego niż St.Moriz nie znalazłam (cena, wydajność, efekt). Ostatnio przeprosiłam się też z samoopalaczem w sprayu z Rossmana ( wygodna aplikacja,naturalny efekt, mniej intensywny smrodek)i też jest fajny.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 21:33   #1824
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja miałam ten z rossa i na moim białym ciele wypadał trochę w Pomarańcz później

Wysłane z mojego miniusia.
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 22:07   #1825
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja nigdy nie miałam siły do balsamów brązujących i tym podobnych rzeczy. Co nałożyłam to nierównomiernie i potem smugi zostawały - po prostu nie umiem odpowiednio nakładać takich preparatów.
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 18:18   #1826
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja kupilam mgielke bronzujaca z ives rocher i na dniach bede testowala ))
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 11:52   #1827
abc94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

czy ktoras z was uzywala samoopalacza FAKE BAKE 60 MINUTES? bo zastanawiam sie nad zakupem
abc94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 17:02   #1828
calineczka1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Od X lat stosuję samoopalacze i trochę ich już przetestowałam, najlepszy jaki miałam to pod względem wygody (nie brudzi, można iść z nim spać i pościel jest czysta czy zaraz po aplikacji wyjść z domu i można w nim chodzić cały dzień) to fake bake flawless (mam)kolor też piękny i intensywny już po pierwszym użyciu, na 2 miejscu jest xen tan piękny kolor i intensywny (ja miałam odcień dark). Jeśli chodzi o fake bake 60min to dla mnie efekt bardzo słaby prawie nie widać opalenizny po pierwszym razie, mam i używam go do uzupełniania opalenizny pomiędzy głównymi aplikacjami czyli dla podtrzymania koloru. Piekny kolor, ale trochę nierównomiernie schodzi to st moriz, też mam i nakładam w zależności od humoru raz ten raz inny
calineczka1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 22:17   #1829
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja jakoś zawsze stroniłam od Fake Bake. Kiedyś gdzieś wyczytałam, że wychodzi pomarańczowy, przejrzałam zdjęcia i od kilku lat nawet nie zerkam. Być może niesłusznie... Jednak za droga impreza, by tylko przetestować kolor i dać 150-200 zł.
Póki co męczę St Tropez i krew mnie zalewa. Jestem chyba jakaś inna, bo to co wielu osobom pasuje, mi jakoś niezbyt i później próbuję i próbuję, bo "przecież innym pasuje i się nie skarżyli". Na mnie owszem kolor wychodzi ok (może być, w sensie nie robi się pomarańczowy), ale nic poza tym. Wkurza mnie zapach, wkurza mnie to, że robi smugi (tak!! a nakładam po umyciu na suchą skórę, jedynie łokcie balsamuję - które i tak łapie za mocno!). Do tego efekt nie powala, ot, taki efekt można by osiągnąc samoopalaczem za 10 zł, tylko kolor je różni. Na dodatek schodzi baaaardzo szybko. A jak wysusza skórę..:/ Zaden mnie tak nie wysuszał.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 12:34   #1830
olcia1995hihi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
samoopalacz/krem brazujacy a blizny po tradziku...

Od kilku lat zmagam sie z pozostalymi po tradziku bliznami na policzkach- w innych miejscach na twarzy nie wystepuja. Zastanawialam sie ostatnio nad uzyciem kremu brazujacego/samoopalacza. Dawniej uzywalam go juz, ale nigdy na twarz.. Nie znalazlam podobnego watku na forum, wiec zastanawia mnie jedna rzecz: Czy samoopalacz/krem brazujacy uwydatni blizny po tradziku?
__________________
06.04.2014 أحبك حـب
olcia1995hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.