Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 10:51   #811
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
to nieważne gdzie - można by się spierać jak się ma nad głową jeczących tesciow/rodzicow to zapewne szlag trafia ale Wy też w końcu razem zamieszkacie



ja żałuję, że wcześniej nie zaczęłam oszczędzać... ale teraz trudno



my będziemy mieszkac w takich warunkach mam mały pokój, ale wolimy się przemęczyć i odłożyć miesięcznie te pieniądze, które wydalibyśmy na wynajem
Tak, to co innego, tylko, że my nie wynajmujemy, to mieszkanie w ktorym jestesmy nalezy do rodziców TZ, jak splacimy polowe bratu to mieszkanie wtedy bedzie na TZ, wiec nie płacimy dodatkowo za wynajem a tylko za czynsz plus media. Druga sprawa: wiek. Moze jestescie troche młodsi od nas ja mam 26 lat, TZ 29. Troche rzeczy sie uzbierało w tym czasie rzeczy, ja mam dosc duzo ciuchów, butów, bibelotów, rzeczy do mieszkania, ksiazek, sprzety do cwiczen. Nie wyobrazam sobie, zeby zmiescic to w tym pokoju albo pochowac do kartonow i odlozyc do piwnicy
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 10:53   #812
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

hahah wiecie co tata tż dopiero zarezerwował nam pokój w tym pensjonacie nad Wigrami i powiedział że to był ostatni wolny pokój i to .... apartament małżeński hahha
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 10:54   #813
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
ja bym brała gratulacje gotuje Ci pyszne obiadki czy poza pracą ma dość garów?

jednak się nie zwalnia? co za....
Niestety... :| jeszcze wyobraźcie sobie, że prezes zamiast powiedzieć mu o tym już w piątek (kiedy skończył się tydzień próbnym) to do wtorku nic się nie odzywał! TŻ zadzwonił i dopiero wtedy prezes raczył mu powiedzieć, że nic z tego...

Ja nie wiem już co my mamy robić, jak powinien szukać
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 10:55   #814
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Tak, to co innego, tylko, że my nie wynajmujemy, to mieszkanie w ktorym jestesmy nalezy do rodziców TZ, jak splacimy polowe bratu to mieszkanie wtedy bedzie na TZ, wiec nie płacimy dodatkowo za wynajem a tylko za czynsz plus media. Druga sprawa: wiek. Moze jestescie troche młodsi od nas ja mam 26 lat, TZ 29. Troche rzeczy sie uzbierało w tym czasie rzeczy, ja mam dosc duzo ciuchów, butów, bibelotów, rzeczy do mieszkania, ksiazek, sprzety do cwiczen. Nie wyobrazam sobie, zeby zmiescic to w tym pokoju albo pochowac do kartonow i odlozyc do piwnicy
TŻ jest w Twoim wieku, ja rok młodsza

mój pokój ma ok 10m2 ale reszta domu też jest do dyspozycji, jakoś TŻta upchniemy poza tym fajnie mam zagospodarowaną przestrzeń w pokoju ehhhh chciałabym już mieć własne m
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:05   #815
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Tak, to co innego, tylko, że my nie wynajmujemy, to mieszkanie w ktorym jestesmy nalezy do rodziców TZ, jak splacimy polowe bratu to mieszkanie wtedy bedzie na TZ, wiec nie płacimy dodatkowo za wynajem a tylko za czynsz plus media. Druga sprawa: wiek. Moze jestescie troche młodsi od nas ja mam 26 lat, TZ 29. Troche rzeczy sie uzbierało w tym czasie rzeczy, ja mam dosc duzo ciuchów, butów, bibelotów, rzeczy do mieszkania, ksiazek, sprzety do cwiczen. Nie wyobrazam sobie, zeby zmiescic to w tym pokoju albo pochowac do kartonow i odlozyc do piwnicy
Pysiu, to nie do końca tak ja mam niby tylko 22 lata, ale długo z tż mieszkaliśmy w pokoju 12m. razem z psem, wielkim kserem, wielką drukarką, milionem moich ciuchów i sprzętem sportowym tżta do tego ja na podłodze cięłam makiety, tż ćwiczył a pies łaził i przeszkadzał jak się chce, to się da.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:05   #816
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Super! nie można takiej okazji zmarnować, na pewno świetnie sobie poradzi w końcu ma aż 10 lat doświadczenia

Mój TŻ od prawie miesiąca szuka pracy i na razie lipa był na tygodniu próbnym, ale okazało się, że chłopak na którego miejsce miał wskoczyć jednak się nie zwalnia
Ja w niego wierze, on w siebie nie, bo boi się tej odpowiedzialnosci. W jego zawodzie zawsze jest praca, wysłalam zaledwie kilka cv a juz tego samego dnia oddzwonilo 3 pracowdawcow a ta kopnkretne babka dzownila do niego pare razy, zeby dzwonił kiedy bedzie wiedział co i jak, a kiedy wczoraj powiedzial, ze narazie ma prace, to zaproponowała mu stanowisko sefa
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:09   #817
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
TŻ jest w Twoim wieku, ja rok młodsza

mój pokój ma ok 10m2 ale reszta domu też jest do dyspozycji, jakoś TŻta upchniemy poza tym fajnie mam zagospodarowaną przestrzeń w pokoju ehhhh chciałabym już mieć własne m
Ja też już nie mogę się doczekać kiedy przeprowadzimy się do naszego domu... powinno to nastąpić jakieś pół roku po ślubie, ale jak tak dalej pójdzie to opóźni się to

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja w niego wierze, on w siebie nie, bo boi się tej odpowiedzialnosci. W jego zawodzie zawsze jest praca, wysłalam zaledwie kilka cv a juz tego samego dnia oddzwonilo 3 pracowdawcow a ta kopnkretne babka dzownila do niego pare razy, zeby dzwonił kiedy bedzie wiedział co i jak, a kiedy wczoraj powiedzial, ze narazie ma prace, to zaproponowała mu stanowisko sefa
Bombowo zazdroszczę! i trzymam kciuki za niego na pewno w końcu uda Ci się go przekonać do tego, że świetnie sobie da radę. Mój TŻ ma już pomału załamkę a ja razem z nim...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 11:09   #818
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
ja bym brała gratulacje gotuje Ci pyszne obiadki czy poza pracą ma dość garów?



jednak się nie zwalnia? co za....
tia gotuje.... w domu garów nie rusza, chyba, że tak jak teraz ma urlop i gotujemy razem. Zreszta to nie ważne, ja lubie gotować i gotuję smacznie, jego co najwyżej pytam o jakieś szczegóły dot. wykonania.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:14   #819
Martika654
Rozeznanie
 
Avatar Martika654
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 831
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Musiałam pojechać mamie po żakiet do krawcowej, musi go mieć koniecznie na wesele za tydzień :brzyda l: U Nas dziś na obiad klopsiki w sosie pomidorowym
Martika654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:18   #820
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Mój TŻ robi dzisiaj na obiad paluszki rybne z ziemniaczkami
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:20   #821
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Ja też już nie mogę się doczekać kiedy przeprowadzimy się do naszego domu... powinno to nastąpić jakieś pół roku po ślubie, ale jak tak dalej pójdzie to opóźni się to



Bombowo zazdroszczę! i trzymam kciuki za niego na pewno w końcu uda Ci się go przekonać do tego, że świetnie sobie da radę. Mój TŻ ma już pomału załamkę a ja razem z nim...
ale macie wizje, macie się czym cieszyć szybko przeleci
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 11:26   #822
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
ale macie wizje, macie się czym cieszyć szybko przeleci
Tak, ale pewnych prac nie mamy... tzn. TŻ teraz w ogóle jej nie ma ja nie wiem, macie jakieś sposoby na szukanie pracy? Oprócz jeżdżenia, wysyłania CV...

Tak czy siak, gdyby nie ten dom to nie wiem gdzie byśmy mieszkali w przyszłości... kiedy byśmy uskładali na jakieś mieszkanie chociaż... bo o domie to raczej nie byłoby co marzyć...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:29   #823
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

wiecie co jeszcze można dopisac do listy zakupowej ? Kto będzie wykonywał taki zabieg przed ślubem to paski wybielające
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:33   #824
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku rany, jak Wy pędzicie! Masakra ja ostatnio niewiele mam czasu... powód: zbliżająca się obrona niestety przęsunęła się z 11 lipca na 17, bo promotor ma pilny wyjazd jak ja bym chciała mieć to już za sobą...
łeeeee myślałam, że popijemy w przyszłym tygodniu już
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:33   #825
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Teściu mnie irytuje od samego rana Dobrze, że znów mamy chatę wolną przez tydzień, bo wyjeżdżają w sobotę

I w dodatku nie udało nam się zamówić biletów na Arctic Monkeys przez Internet, więc jutro musimy stać w kolejce o 6 rano, bo pewnie całe miasto i wszyscy sąsiedzi się wybierają

Co do mieszkania po ślubie, to najprawdopodobniej będziemy wynajmować. Nie chcę się pakować jeszcze w kredyty, gdy nie mamy stabilnej sytuacji. Także muszęn wytrzymać jeszcze rok, chyba że uda mi się wynająć coś ze znajomą.

Ale u teściów po ślubie nie zostanę, mimo że już przebąkują, że będziemy kasę marnować na wynajem. Lubią się wtrącać, niestety. Moi rodzice na szczęście nie mają takich skłonności...



Jeśli o pracę chodzi, to nie jest tęczowo i tutaj, przynajmniej w moim regionie. No ale coś w końcu znajdę- nie można się zamartwiać.


P.S.
Wszystkiego dobrego, velika
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2013-07-04 o 11:35
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:33   #826
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Tak, ale pewnych prac nie mamy... tzn. TŻ teraz w ogóle jej nie ma ja nie wiem, macie jakieś sposoby na szukanie pracy? Oprócz jeżdżenia, wysyłania CV...

Tak czy siak, gdyby nie ten dom to nie wiem gdzie byśmy mieszkali w przyszłości... kiedy byśmy uskładali na jakieś mieszkanie chociaż... bo o domie to raczej nie byłoby co marzyć...
hmmm jedyne co mi do głowy przychodzi to popytać wśród znajomych rodziny, może oni wiedzą gdzie kogoś szukają
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:39   #827
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
łeeeee myślałam, że popijemy w przyszłym tygodniu już
Też tak myślałam

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Teściu mnie irytuje od samego rana Dobrze, że znów mamy chatę wolną przez tydzień, bo wyjeżdżają w sobotę

I w dodatku nie udało nam się zamówić biletów na Arctic Monkeys przez Internet, więc jutro musimy stać w kolejce o 6 rano, bo pewnie całe miasto i wszyscy sąsiedzi się wybierają

Co do mieszkania po ślubie, to najprawdopodobniej będziemy wynajmować. Nie chcę się pakować jeszcze w kredyty, gdy nie mamy stabilnej sytuacji. Także muszęn wytrzymać jeszcze rok, chyba że uda mi się wynająć coś ze znajomą.

Ale u teściów po ślubie nie zostanę, mimo że już przebąkują, że będziemy kasę marnować na wynajem. Lubią się wtrącać, niestety. Moi rodzice na szczęście nie mają takich skłonności...

Jeśli o pracę chodzi, to nie jest tęczowo i tutaj, przynajmniej w moim regionie. No ale coś w końcu znajdę- nie można się zamartwiać.

P.S.
Wszystkiego dobrego, velika
Moi rodzice pojechali na cały lipiec, więc cieszymy się z TŻ swobodą

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
hmmm jedyne co mi do głowy przychodzi to popytać wśród znajomych rodziny, może oni wiedzą gdzie kogoś szukają
Też już z nimi rozmawialiśmy, mają dać znać jak będą coś wiedzieć
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:43   #828
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

ja tez ciagle szukam nowej pracy..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:43   #829
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Waniliova, Nasi byli na wakacjach przez 2 tygodnie i bardzo się odzwyczailiśmy od panującego bałaganu i hałasów...

Idę dzisiaj na masaż. Koleżanka robi kurs masażu i potrzebuje ofiar Coś czuję, że pocierpię, bo mam strasznie sztywny bark po skrzypcach ostatnio...
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2013-07-04 o 11:44
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 11:45   #830
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
wiecie co jeszcze można dopisac do listy zakupowej ? Kto będzie wykonywał taki zabieg przed ślubem to paski wybielające
Testowałaś takie paski, działają? Ja używałam Białej Perły, ale jest strasznie upierdliwa w stosowaniu, nawet w tej wersji "1o minut". I efekt jest średni, ale ja piję okropne ilości kawy i nie mam z natury białych zębów, tylko takie żółtawe
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:47   #831
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Waniliova, Nasi byli na wakacjach przez 2 tygodnie i bardzo się odzwyczailiśmy od panującego bałaganu i hałasów...

Idę dzisiaj na masaż. Koleżanka robi kurs masażu i potrzebuje ofiar Coś czuję, że pocierpię, bo mam strasznie sztywny bark po skrzypcach ostatnio...


Właśnie najgorszy będzie ten moment jak wrócą przez miesiąc nieźle się przyzwyczaimy do swobody trudno, damy jakoś rade, naszczescie moi rodzice są ok

O, super udanego masażu
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:48   #832
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
wiecie co jeszcze można dopisac do listy zakupowej ? Kto będzie wykonywał taki zabieg przed ślubem to paski wybielające

ja kupię żel biała perła z takimi silikonowymi wkladkami na zeby, moja znajoma to stosuje i mi poleciła. Sama u niej zauwazyłam jakie ma piękne białe zęby. Myslalam ze wybiela u dentysty, a ona mi powiedziała, ze to ten żel tak mozno działa, 2 tyg i już miałą o wiele bielsze zęby.

Bede musiala kupic dwa opakowania i mojemu Tż dac do stosowania z 2 miesiace wczesniej bo on to ma cholernie żółte zęby, mimo ze zdrowe
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:49   #833
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Testowałaś takie paski, działają? Ja używałam Białej Perły, ale jest strasznie upierdliwa w stosowaniu, nawet w tej wersji "1o minut". I efekt jest średni, ale ja piję okropne ilości kawy i nie mam z natury białych zębów, tylko takie żółtawe
wczoraj w radiu słyszałam, że na wybielenie szkliwa dobra jest skóra z dojrzałęgo banana trzeba pocierać rano i wieczorem skórką umyte zęby, efekt podobno powalający, przypuszczam, że wujek google wie wiele na ten temat
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:52   #834
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Co do mieszkania po ślubie, to najprawdopodobniej będziemy wynajmować. Nie chcę się pakować jeszcze w kredyty, gdy nie mamy stabilnej sytuacji. Także muszęn wytrzymać jeszcze rok, chyba że uda mi się wynająć coś ze znajomą.

Ale u teściów po ślubie nie zostanę, mimo że już przebąkują, że będziemy kasę marnować na wynajem. Lubią się wtrącać, niestety. Moi rodzice na szczęście nie mają takich skłonności...
Nie wiem czy czytałyście o sytuacji na rynku mieszkaniowym i planach dotyczących kredytów hipotecznych.
Od przyszłego roku mają wprowadzać obowiązek pierwszej płaty, najpierw 10% wartości mieszkania, docelowo ma być 20%.
Ja brałam kredyt na 100%, bez pierwszej wpłaty. W mojej sytuacji byłoby to niemożliwe. 20% to kwota 70 000 zł, nierealne że uzbierałabym to w gotówce w najbliższym czasie.
My wzięliśmy kredyt w akcie totalnego szaleństwa, ja miałam umowę na czas nieokreślony ale TŻ pracował w firmie gdzie warunki były straszne, można było dostać wypowiedzenie z dnia na dzień, co zresztą dostał 3 miesiące po wzięciu kredytu. Ale wiem że to był ostatni gwizdek. Teraz ja mam umowę na czas określony, TŻ pracuje na śmieciówce z niestabilnym dochodem i kredytu byśmy nie dostali. A jak jeszcze wejdzie w życie ta ustawa o pierwszej wpłacie to bylibyśmy pogrzebani na jakieś 10 lat...

Więc jak ktoś planuje wziąć kredyt to polecam zacząć się interesować. Czasem lepiej jest zmienić plany niż później stracić...
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:52   #835
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Słyszałam, że bananem można też "pastować" buty - co za pożyteczny owoc!
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:52   #836
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Wszędzie jest trudno o prace. Ja w ciągu 2 lat szukalam pracy 2 razy i za kazdym razem zajmowało mi to około 2-3 miesięcy. A mieszkam przy Warszawie i tu zawsze pracowałam. Jestem po technikum, ale nie pracuję w zawodzie (choć załuję). Spełniam się narazie w handlu. Obecna praca moze da mi jakies perspektywy na przyszlosc
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:54   #837
Martika654
Rozeznanie
 
Avatar Martika654
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 831
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
wczoraj w radiu słyszałam, że na wybielenie szkliwa dobra jest skóra z dojrzałęgo banana trzeba pocierać rano i wieczorem skórką umyte zęby, efekt podobno powalający, przypuszczam, że wujek google wie wiele na ten temat
O bananie nie słyszałam, ale paski wypróbowałam i są super, przynajmniej na mojej szczęce

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Słyszałam, że bananem można też "pastować" buty - co za pożyteczny owoc!
Noo prawie jak olej kokosowy On też ma tysiące zastosowań, ale zębów chyba nie wybiela
Martika654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:55   #838
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Testowałaś takie paski, działają? Ja używałam Białej Perły, ale jest strasznie upierdliwa w stosowaniu, nawet w tej wersji "1o minut". I efekt jest średni, ale ja piję okropne ilości kawy i nie mam z natury białych zębów, tylko takie żółtawe

my mamy przetestowane paski crest (chyba tak) tzn. tż ma je przetestowane ja nigdy nie ywbielałam zębów bo nie czułam takiej potrzeby , nie należą do wybitnie żółtych
podobno ten żel biała perła bardzo narusza zęby i jeżeli ma się wrażliwe to lepiej nie stosować .... A ja mam bardzo wrażliwe zęby
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:55   #839
Martika654
Rozeznanie
 
Avatar Martika654
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 831
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Nie wiem czy czytałyście o sytuacji na rynku mieszkaniowym i planach dotyczących kredytów hipotecznych.
Od przyszłego roku mają wprowadzać obowiązek pierwszej płaty, najpierw 10% wartości mieszkania, docelowo ma być 20%.
Ja brałam kredyt na 100%, bez pierwszej wpłaty. W mojej sytuacji byłoby to niemożliwe. 20% to kwota 70 000 zł, nierealne że uzbierałabym to w gotówce w najbliższym czasie.
My wzięliśmy kredyt w akcie totalnego szaleństwa, ja miałam umowę na czas nieokreślony ale TŻ pracował w firmie gdzie warunki były straszne, można było dostać wypowiedzenie z dnia na dzień, co zresztą dostał 3 miesiące po wzięciu kredytu. Ale wiem że to był ostatni gwizdek. Teraz ja mam umowę na czas określony, TŻ pracuje na śmieciówce z niestabilnym dochodem i kredytu byśmy nie dostali. A jak jeszcze wejdzie w życie ta ustawa o pierwszej wpłacie to bylibyśmy pogrzebani na jakieś 10 lat...

Więc jak ktoś planuje wziąć kredyt to polecam zacząć się interesować. Czasem lepiej jest zmienić plany niż później stracić...
Wychodzi na to, że kredyty będą dla tych co mają pieniądze, jednym słowem bogatych
Martika654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:57   #840
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Ja mykam dziewczyny, trzymajcie się!

Może tutaj jeszcze wpadne przed obroną, a jak nie to do zobaczenia po 17 lipca trzymajcie kciuki!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.