Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 14:08   #181
Ewa Kowalska 1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Wypełniałam okolice pod oczami własnie u dr Moniki Lelonkiewicz we Wrocławiu. Wcześniej próbowałam mezoterapii ale efekt był na krótko. To prawda że nie każdy lekarz umie zabieg wypełniania dobrze zrobić. Albo nie umie albo zrobi hiperkorekcję jak jeden pan doktor mojej przyjaciółce. Moje oczy wyglądają po kwasie hialuronowym o niebo lepiej. Dr Lelonkiewicz użyła Restylane a u mojej przyjaciółki żeby wyrównać nierówności i odbudować skórę laser frakcyjny CO2. Jeszcze jest trochę zaczerwieniona ale widać że bułki pod oczami zniknęły. Trzeba dobrać doświadczonego lekarza bo to trudny zabieg i można wyglądać potwornie jak coś się nie uda
Ewa Kowalska 1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:02   #182
samborka
Przyczajenie
 
Avatar samborka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Witam! kurcze.. bardzo mało jest informacji na temat wypełniania oczodołów własnym tłuszczem..;/ Znałazłam tylko pare informacji będących ZA tym zabiegiem.. po 1.tłuszcz nie wchłania się i nie trzeba zabiegów powtarzać, 2. jest bedzieczny i daje ładny efekt
3. podobno jest TAŃSZY (bo produktem jest nasz własny tłuszcz..) ALE znalazłam tez cennik jakiegos gabinetu gdzie cena była kosmiczna...10 tys..

Moje pytanie brzmi..czy ten zabieg jest faktycznie tańszy(czyt. ile kosztuje?) i czy faktycznie wchłania się po czasie tylko 20-30% tłuszczu?
samborka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 07:07   #183
ola_la2007
Raczkowanie
 
Avatar ola_la2007
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 85
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Tez interesuje się tematem wypelniania tłuszczem. Z tego co się zdązyłam zorientować to cena 10 tys. dotyczy raczej całej twarzy a cen dot. samego oczodołu nie znalazłam...Nigdzie też nie było napisane że to zabieg na całe życie, trzeba go przeprowadzać stopniowo i powtarzać, gdyż początkowo wchłania się do 70% tłuszczu...Myślę, że na razie ta metoda jest mało popularna a lekarze wolą wstrzykiwać (póki co) gotowe wypełniacze
ola_la2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 13:08   #184
GIRLNRW
Przyczajenie
 
Avatar GIRLNRW
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

HEJKA
czy ktos z was uzywal botoxu w kremie?wiem ze jest dostepny w perfumeriach Douglas i kosztuje okolo 100euro-niestety nie znam nazwy tego kremu...moze ktos z was o tym slyszal-bede wdzieczna za podpowiedz
nie wiem czy jestem we wlasciwym watku-wybaczcie jakby co ale jestem tu nowa i dopiero tu buszuje
pozdrawiam serdecznie
GIRLNRW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 16:17   #185
JustLuzyt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Hej dziewczyny

Dziś miałem wypełnianie oczodołu kwasem hiauluronowym
Konkretnie preparatem esthelis basic + glicerol
Pani doktor wykorzystała całą ampułkę 0,60 ml
Zaplaciłem 11100 zł, jestem bardzo zadowolony wypelnienie jest delikatne można by jeszcze troche tego kwasiku wpuścić ale poczekam z pół roku żeby sie znajomi przyzwyczaili do mojej metamorfozy
Jestem z Lublina Pozdrawiam
JustLuzyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 17:34   #186
angelwithoutsoul
Raczkowanie
 
Avatar angelwithoutsoul
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: far away.
Wiadomości: 406
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Ja również w końcu skusiłam się na wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym. Byłam z jakiś miesiąc temu u p. Teodyzji Arkuszewskiej. Jestem bardzo zadowolona z efektów Miałam wstrzykiwane dwie ampułki po 0,5 ml, ponieważ miałam głębokie "dołki". Za całość płaciłam 900 zł. Polecam z czystym sumieniem tą Panią doktor
__________________
Dbam o siebie .!

25.10. Pijam pokrzywę
21.11. Kuracja 3miesięczna Merz Special
Dbam o włosy i cerę
Zakupoholiczka

Mój cel: Być idealną...
angelwithoutsoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 20:44   #187
Madosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Dawno mnie tu nie było.... Angelwithhoutsoul gratuluje Od mojego zabiegu minęły ok. 3 miesiące. Efekt niestety już nie jest tak zadowalający jak na początku... Jest oczywiście nadal DUŻO lepiej niż przed zabiegiem, ale niestety nie jest też tak dobrze jak po... Juz mam zarysowane takie małe dołeczki:/ Zaczynam już zbierać na nastepny zabieg.... Dziwi mnie tylko dlaczego efekt tak szybko się zmniejszył... Może dlatego że ja miałam na prawdę wielkie te doły? Hmm. Nooo ale nie jest jeszcze tragicznie i mam nadzieje że to co zostało wytrzyma jeszcze parę miesięcy... Mimo wszystko zabieg w przyszłości na pewno powtórzę!!

Edytowane przez Madosia
Czas edycji: 2010-12-27 o 20:45
Madosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 18:05   #188
MrsMiaWallace
Przyczajenie
 
Avatar MrsMiaWallace
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Hej dziewczyny, pomyślałam, że podzielę się z Wami moimi obserwacjami po pół roku od mojego zabiegu. Tak jak ja wcześniej szperałam w poszukiwaniu informacji, może moje też się komuś przydadzą Miałam wstrzyknięte pół ampułki, przy czym uwierzcie mi - mam najgłębsze doliny łez wszech czasów... Także pół ampułki to dla mnie po prostu za mało, a na całą nie miałam kasy (900 zł). Efektem zachwycona byłam tak naprawdę tydzień. Wynikało to z tego, że oprócz kwasu miałam jeszcze po prostu małą opuchliznę, która też wypełniała te moje dołki. Kiedy opuchlizna zeszła i został sam kwas efekt nie był już tak bardzo powalający. Oczywiście nadal było widać różnicę, ale już nie tak spektakularną... Także teraz widzę, że na naprawdę głębokie doliny łez pół ampułki nie wystarczy.

Teraz pół roku po zabiegu widzę, że jeszcze mam troszkę tego kwasu, ale tak naprawdę nie widać już żadnej różnicy pomiędzy tym co było przez zabiegiem. Więc niestety jeśli ktoś chce, żeby efekt się utrzymał, to trzeba się liczyć z powtarzaniem zabiegu co mniej więcej pół roku.

Tak czy siak zabieg ogólnie bardzo polecam i sama bym go chętnie powtórzyła, ale trochę szkoda mi kasy... Teraz myślę bardziej o zabiegu wstrzyknięcia pod oczy tłuszczu, bo jest on w bardzo podobnej cenie, a efekty utrzymują się dłużej.
MrsMiaWallace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 19:42   #189
josephine1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Ja też borykam sie z problemem cieni pod oczami, w dodatku widoczne mam również naczynia. Generalnie nie jest to prosta sprawa bo jest to bardzo wrazliwa okolica. Od dawna stosuje mezoterapie ale efekt utrzymuje sie bardzo krotko i potem jestem zła ze wydałam kase...
Ostatnio wypróbowałam Restylane Vital w Boston clinic i moge szczerze polecić. Użytą mam 1 amp (800zł) w dolinę łez oraz na same powieki dolne. Lekarka jest bardzo miła i konkretna. Preparat mam podzielony na 3 czesci, zeby podać go w odpowiednich ilościach. Jestem juz po drugim razie i jest super. mam nawilżoną skóre i mniej zapadnięte powieki. ide jeszcze 1, i dodatkowo mam mieć w cenie mezoterapie!! wiec jestem pod duzym wrazeniem w porównaniu do moich poprzednich doswiadczen. rozmawiałm rowniez o naczyniach i podobno mozna zmniejszyc ich swiatlo przez IPL, co z pewnościa spróbuje,
josephine1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:38   #190
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

ja sie wlasnie zapisalam na takie wypelnienie do gabinetu nova derm w warszawie, oczywiscie strasznie sie boje ze zrobią mi sie krwiaki bo ja mam w okol oczu siatke żyłek i ogólnie cala naczynkową buzię, mam dosc duze doły pod oczami a ostatnio schudlam 5 kilo i te doly są juz tak ogromne ze zdecydowalam sie na taki zabieg, a co do wchlaniania sie kwasu to nie mozna sie odchudzac bo organizm najpierw spala kwas hialuronowy i te wypelniacze wtedy szybciej sie wchlaniają. jak juz bede po zabiegu na napisze, ktos z was slyszal o tej klinice nova derm bo w sumie to zapisalam sie w ciemno...
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 13:45   #191
josephine1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez MonalisaG Pokaż wiadomość
ja sie wlasnie zapisalam na takie wypelnienie do gabinetu nova derm w warszawie, oczywiscie strasznie sie boje ze zrobią mi sie krwiaki bo ja mam w okol oczu siatke żyłek i ogólnie cala naczynkową buzię, mam dosc duze doły pod oczami a ostatnio schudlam 5 kilo i te doly są juz tak ogromne ze zdecydowalam sie na taki zabieg, a co do wchlaniania sie kwasu to nie mozna sie odchudzac bo organizm najpierw spala kwas hialuronowy i te wypelniacze wtedy szybciej sie wchlaniają. jak juz bede po zabiegu na napisze, ktos z was slyszal o tej klinice nova derm bo w sumie to zapisalam sie w ciemno...
Byłam i mam mieszane oddczucia.
1. straszna masówa- po konsultacji, zmyto mi make-up położono emlę, przyklejono folię i wygoniono na korytarz gdzie czekałam z innymi babkami w kolejce((. głupie uczucie kiedy wszystkie na siebie zerkaja i widać po co przyszły. tragiczne uczucie. a babek z 7 w poczekalni.
2. konsultacja byla ekspresowa- wybralam opcje mezoterapii pod oczy cena ok 260 zł. sądziłam ze to cos lepszego będzie , a efektu zero. oczywiscie powidzialam o moich oczekiwaniach ale chyba mówiłysmy oczyms innym.
3. gabinety ladne , ale to zaden wymiernik.
ja nie lubie jak jestem traktowana masowo, płacę i chcę pogadać, wypytać a nie jak w kolejce po ziemniaki.

jak ktos chce można spróbować, ale ja juz sie tam nie wybiorę!
josephine1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 16:22   #192
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

hej dziewczyny, wlasnie jestem świezo po zabiegu wypełniania. bylam tak jak napisalam wczesniej w klinice novaderm, wygladało to tak, ze pani doktor spojżała na mnie i odradzała mi ten zabieg proponujac mezoterapie, bo powiedziała ze oprocz tego ze mam mega cienką naczynkową skórę pod okiem to jestem jakaś przepuklinę i jest to u mnie ryzykowne bo moge miec jeszcze bardziej opuchniete oczy, ale ja sie uparlam i postanowilysmy ze wstrzyknie mi najsłabszy kwas juvederm 2 chyba jedna ampulke na obie strony, powiedziala ze u mnie lepiej bez znieczulenia zrobic bo bede miec zaczerwieniona skórę i może to zaklamac obraz czy jakos tak, więc zrobilam bez znieczulenia i w sumie dobrze bo nic mnie nie bolalo, wstrzyknela mi niecalą ampułkę, zostalo jeszcze 0,3 i powiedziala ze za tydzien mam przyjsc i zobaczy czy dostrzyknac a jak nie to wstrzyknie w usta to będą bardziej nawilzone.
Bezpośrednio po zabiegu nie mialam zadnych krwiakow ani siniakow, tylko czerwone plamki od wkuc po igle, teraz monco przykrylam korektorem ale i tak przeswituja takie male zgrubienia w miejscu wkucia i nie wiem czy to opuchniecie po igle czy zle sie rozlozylo, ale kazalo mi tego nie masowac nie dotykac itp ze samo sie rozlozy ewentualnie wieczorem jak bedzie dalej to lekko ucieskac ale bardzo delikatnie.
dziewczyny jak u was wygladala skora zaraz po zabiegu bylo idealnie gladko??? czy takie male opuchniecia jak u mnie po igle?
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 10:15   #193
MrsMiaWallace
Przyczajenie
 
Avatar MrsMiaWallace
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Ja miałam to samo, małe czerwone plamki po igle i opuchlizna. Szczerze mówiąc to ta opuchlizna to była fantastyczna sprawa, bo wzmacniała ten efekt wypełnienia doliny łez. Kiedy całkowicie zeszła (po ok. tygodniu) efekt dalej był, ale już nie taki spektakularny... ;-)
MrsMiaWallace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 14:48   #194
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

minęły już ponad 24 godziny od zabiegu wszelkie opuchniecia i nierówności zeszły, jedno oko jest jeszcze opuchniete troche ale nie przeszkadza to wcale, pod lewym okiem mam malutenki kwriaczek a pod prawym drugi malutenki krwiaczek i malutki siniaczek, ale mysle ze makijażem to ukryje, narazie jestem bardzo zadowolona z efektu zobaczymy za tydzien czy bedzie trzeba dostrzyknąc pół ampulki ktore jeszcze zostało
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 17:31   #195
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Witam Dziewczyny.
Chciałabym Was gorąco przestrzec przed kliniką w Luboniu ,,Botokstudio,,,a w szczególności lek.Konstanty Maksim.
Nie wiem czy naprawdę jest lekarzem-wczoraj poczulam sie jakbym była u zboczonego rzeźnika i w połowie zabiegu wyszłam.Lekarz jest rosjaninem,nie potrafił rozpoznać gdzie mam jeszcze resztki kwasu-ja mówiłam z lewej on macał prawa i twierdził ,że czuje.Miałam zabieg modelujący usta.Prawda jest taka,że bez znieczulenia(jakas dziwna maśc która miała być ponoć lepsza od emla)-Nie była....Musiałam trzymać lusterko i pokazywać w którym miejscu ma nakłuć-nakłuwał zupełnie inne..Efekt jest taki ,że na siłę potem próbował przemieszczać mi w ustach kwas-zamiast go rozgnieść.Z bólu sie popłakałam.Efekt wygladam jakbym była rybą która rozpaczliwie chwyta powietrze,a oprócz tego jestem tak zapuchnięta i obolała,że nie mogę mówic ani jeść.A prosiłam tylko o wstrzyknięcie kwasu w kąciki ust,bo opadają.Dziewczyny uważajcie bardzo wybierając gabinety.
Jeszcze jedno:
Jak długo utrzymuje sie kwas zależy od tego jaki jest.Ostatnio gabinety wycofuja Restylane,poniewaz znika szybko efekt.
Buziaczki i powodzenia w kwasach
__________________

szati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 13:56   #196
magdoolkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Mam bardzo mocno nasilony probem ciemnofioletowych sińców pod oczami, gdybyście znały jakiegoś godnego polecenia fachowca (njlepiej sprawdzonego!), który wykonuje zabieg przeszczepiana tłuszczu pod oczy, dajcie znać
magdoolkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:45   #197
kitecz_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

9 czerwca byłam na botoksie w Botokstudio w Luboniu, szczerze mówiąc na parę godzin przed zabiegiem zaczęłam wertowac fora w poszukiwaniu informacji o tym gabinecie i przestraszyłam się czytając post Szati. Kupiłam dwa kupony promocyjne na HappyDay, 149zł za 20 jednostek. Poszłam z duszą na ramieniu, no cóż kasa wydana..Moje odczucia są jednak zupełnie odmienne niż Szati opisała, może ze względu ze zabieg wykonywała pani lekarz, a może z innych powodów. Po dwóch dniach był już widoczny efekt. Obie dawki poszły w czoło. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona, zobaczymy jak dlugo się utrzyma, zamierzam pojsc jeszcze na kurze łapki. Toksyna botulina o nazwie Azallure (nie znam dokladnej pisowni). Do botoksu firmy Allergan trzeba doplacic 50zł. Przed zabiegiem wywiad lekarski, ostrzeżenia o mozliwych komplikacjach oraz czego nie robic w najlizszych godzinach po. Gabinet klimatyzowany, obsługa profesjonalna. Narazie nie mam zastrzeżen.
kitecz_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 14:42   #198
Carmenis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cześć dziewczyny.

Czy ktoś może polecić dobrego lekarza z Lublina, który fachowo wypełni dolinę łez.
Ja robiłam juz wprawdzie zabieg, ale wyglądam gorzej niż przed. Odnosze wrażenie że tam gdzie byłą dolina jest górka powyżej której mam napuchnięcia, a linia doliny łez ponizej tej opuchlizny jest nadal widoczna i jeszcze bardziej podkreślona. Byłam ulakarza który to robił i stweirdził, że będzie mi dalej dostrzykiwać kwas tyle że w policzki. Ale ja mam pod oczami napuchnięte i wybrzuszone. Czy możecie cos poradzić
Carmenis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 03:26   #199
nigdyjuz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Nie wiem co mnie pokusiło. Wczoraj dałam się namówić pani dermatolog na wstrzyknięcie całej ampułki kwasu hialuronowego (podobno w czystej postaci wypełniacza) w dołki pod oczami. Niestety jeszcze doba nie minęła wyglądam fatalnie. Pod jedno oko chyba wstrzyknęła mi tego za dużo, wyglądam jakby mnie ktoś pobił. Proszę o pomoc. Co robić, biec jak najszybciej na poprawkę, aby rozpuściła ten nadmiar pod jednym okiem, czy czekać, może się wchłonie. Proszę, niech się odezwie ktoś kto ma doświadczenie negatywne zaraz po zabiegu i jak to się potem układało. Nie wiem co robić, w tej chwili wyglądam fatalnie, nie miałam wcześniej worków pod oczami, teraz mam ((((
nigdyjuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 08:32   #200
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez nigdyjuz Pokaż wiadomość
Nie wiem co mnie pokusiło. Wczoraj dałam się namówić pani dermatolog na wstrzyknięcie całej ampułki kwasu hialuronowego (podobno w czystej postaci wypełniacza) w dołki pod oczami. Niestety jeszcze doba nie minęła wyglądam fatalnie. Pod jedno oko chyba wstrzyknęła mi tego za dużo, wyglądam jakby mnie ktoś pobił. Proszę o pomoc. Co robić, biec jak najszybciej na poprawkę, aby rozpuściła ten nadmiar pod jednym okiem, czy czekać, może się wchłonie. Proszę, niech się odezwie ktoś kto ma doświadczenie negatywne zaraz po zabiegu i jak to się potem układało. Nie wiem co robić, w tej chwili wyglądam fatalnie, nie miałam wcześniej worków pod oczami, teraz mam ((((
nic nie rób i spokojnie poczekaj kilka dni...ewentualnie smaruj maścią arnikową (dostępna w aptece). To zapewne opuchnięcie , z którego powstanie siniaczek. Pij dużo wody aby kwas nasiąknął. Początkowo opuchnięcia moga być jeszcze większe ale , gdy już wszystko się wygoi to zapewne będzięsz zadowolona. Pod oczami skóra jest bardzo wrażliwa i ukrwiona. Wystarczy uszkodzić naczynko krwionośne i obrzęk gotowy. Będzie dobrze. Nie rozcieraj, nie naciskaj tylko delikatnie smaruj maścią i czekaj
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 08:11   #201
nigdyjuz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Mam nadzieję, że osiągnął już maksymalny stan nasiąknięcia. Dziś jest 4 dzień od wstrzyknięcia. Pod jednym okiem wyglądam szczególnie źle. Obawiam się, że tego kwasu jest za dużo i muszę poprosić o rozpuszczenie tego kwasu do tym okiem. Ogólnie nie polecam nikomu tego zabiegu, szczególnie że sama to widzę, efekt jest zdecydowanie gorszy niż przed. Błagam niech odezwie się ktoś, kto poddał się rozpuszczaniu kwasu i jaki był tego efekt. Myślę, że skoro mineło już 4 dni i nie jest nic lepiej, tylko jeszcze może dosiąknąć wodą to już lepiej wyglądać to nie będzie.
nigdyjuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 08:39   #202
nigdyjuz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Właśnie jest 4 dzień od wstrzyknięcia kwasu pod oczy. Jeśli to jeszcze bardziej nasiąknie to będę wyglądać jak ropucha. Jestem załamana. Szczególnie pod lewym okiem mam go za dużo. Powstał wór. Zamierzam iść do tej dermatolog na poprawkę - rozpuszczanie. Zastanawiam się czy powinnam rozpuścić pod obydwoma oczami czy tylko tym jednym, które szczególnie jest opuchnięte. Nie wiem czego się spodziewać. Proszę niech ktoś napisze jakie miał doświadczenia po rozpuszczaniu kwasu.
nigdyjuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 17:54   #203
mola68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Miałam rozpuszczony kwas i było ok.Ale po zmianie lekarza.Poprzedi żle mi podał kwas i kaws był kiepski.Od tamtej pory Pani Doktor robi mi zabiegi na kwasie revanesse i efekty są super.
mola68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 15:26   #204
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

pokaże ktoś swoje zdjęcia przed i po?
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 03:15   #205
mario_poz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Kogo polecacie do tego zabiegu w poznaniu (lub w miarę niedużej odległości (zielona góra itp.)?
mario_poz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 17:28   #206
MrsMiaWallace
Przyczajenie
 
Avatar MrsMiaWallace
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Hej dziewczyny! Może ktoś tu jeszcze zagląda i jest zainteresowany tematem Właśnie wróciłam z Chorzowa, byłam drugi raz, po trzech latach (jezu jak ten czas leci) u dr Teodozji Arkuszewskiej. Tym razem nie miałam wstrzyknięte Restylane, tylko jakiś inny kwas (ponoć nowy na rynku), ale niestety nie pamiętam nazwy. Fajnie, bo miałam to wstrzyknięte taką dłuuugą igłą, ale tylko w jednym miejscu, pod doliną łez - nie w kilku miejscach na niej, jak wtedy. Dzięki temu kilka godzin później nie mam już żadnych zaczerwień, ani opuchnięć - miałam na policzkach tylko takie dwie czerwone kropy, które zniknęły dosłownie po godzinie, dwóch. Teraz, pod wieczór wyglądam już super. Więc zabieg faktycznie, jak się to mówi "lunchowy" - od razu można wrócić do pracy, szkoły, etc. Opowiadałam pani dr, że ostatnio trochę szybko mój zachwyt opadł, bo jak się okazało pół ampułki po prostu mi nie wystarczyło. Dlatego też zdecydowałyśmy się na całość, ale podane dwa razy - za miesiąc jadę znowu dostrzyknąć resztę i wtedy podzielę się ostatecznym wynikiem.

Mogę Wam jeszcze z czystym sumieniem polecić kremik, który ostatnio kupiłam (oczywiście po przeczytaniu recenzji na Wizażu! ) To krem pod oczy z Flos Leku, nazywa się Eye care, w takim niebieskim opakowaniu. Jest świetny! Stosuję go ponad miesiąc i widzę, że sińce pod oczami są widocznie bledsze, a skóra zdrowa i napięta. Krem kosztuje chyba 20 zł, więc ładuję go przy każdej okazji, rano i wieczorem Poszperajcie info o nim na KWC, same pozytywne opinie.
MrsMiaWallace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 10:03   #207
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Odkopuję stary wątek.
Czy ktoś może mi polecić dobrego lekarza z Krakowa?
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 14:53   #208
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Odkopuję stary wątek.
Czy ktoś może mi polecić dobrego lekarza z Krakowa?
o ja takze jestem zainteresowana:0
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 19:55   #209
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Ja szukam dobrego lekarza w Warszawie....interesuje mnie Teosyal Redensity II - dolina lez. Z tego co sie zdazylam zorientowac ceny ksztaluja sie od 1000-1300 pln, jedno miejsce znalazlam za chyba 800 pln.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 13:22   #210
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Podbijam.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-12 20:31:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.