Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XIII - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wielki wybór tytułu kolejnej części wątku
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 2 4,00%
Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! 1 2,00%
Pierwsza dzidzia wyszła z brzucha, każda czeka na malucha 9 18,00%
Pierwsza już rozpakowana, czas już torby pakowania 3 6,00%
Dirty już rozpakowana, z każdej będzie Super Mama 1 2,00%
Pierwsze dziecko w watku mamy, na kolejne wnet czekamy 2 4,00%
Pierwsza w wątku mała Lilka, a kolejne? Jeszcze chwilka 25 50,00%
Mała Lilka już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy 3 6,00%
Coraz większe brzuszki mamy, dzieci nam rosną, my klikamy. 1 2,00%
Mamusie dbają o swoje brzuszki, bo w nich największe skarby - maluszki. 0 0%
Trudy porodu jeszcze przed nami - jeszcze chwilka i będziemy mamami. 1 2,00%
VII się kończy, VIII idzie - w IX i X ujrzymy nasze dzidzie. 1 2,00%
III trymestr już nam leci, za niedługo ujrzymy nasze dzieci. 0 0%
Do porodu dni liczymy - dzieci niebawem zobaczymy. 1 2,00%
Głosujący: 50. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 07:13   #571
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

hejo
wczoraj coś szybko pouciekałyście
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:14   #572
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

wczoraj mialam wizyte u gina. Referuje: raczej dziewczynka, wyniki ksiazkowe, brak cukrzycy, malenstwo glowka w dol, szyjka dluga i zamknieta. Zrobil usg. Sliczne ma serduszko. Kolejna wizyta 14.08
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:14   #573
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

doradźcie mój mąż za 4 dni ma urodziny, co mogłabym mu podarować?
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:19   #574
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Matal filmik fajny, ale nuta dla mnie przerażająca jak na ten temat Kojarzy mi się bardziej z filmami wojennymiAle i tak sie poryczałam bo tej krewetce tak bije serduszko. A w komentarzach pod filmem rozwodzą się o aborcji.
Mi tam całkiem pasowała
Ja siedziałam i komentowałam "Oooo, plemniczek się dostał, będzie Elenka!" albo "Elenka krewetka ma już serduszko!". A tż się ze mnie śmiał
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:28   #575
Sylwia cypr
Raczkowanie
 
Avatar Sylwia cypr
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Wiadomości: 235
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

dzien doberek

Dopiero witam sie na nowym watku bo nadrobic Was to tragedia
Staram sie podczytywac ale nie zawsze mi wychodzi wiec lece troche po lebkach

Mocno trzymam kciuki za wszystkie mamusie, ktore nie za dobrze sie czuja i oczywiscie za Wasze dzieciaczki, zeby grzecznie siedzialy w brzuszkach do terminow

U nas na szczescie wszystko dobrze, brzuszek ciagle rosnie i smiejemy sie ze etap polkniecia arbuza mamy juz za soba a teraz czas na pilke plazowa
Od poniedzialku znowu jestem sama bo MM w delegacji, ale jest szansa ze na weekend wroci... wiec byle do soboty


Gorace buziaczki dla Was i do nastepnego
Sylwia cypr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:30   #576
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
nie no chyba, że chodzi o C.H. Teofil, to widzać je z daleka jak się jedzie Aleksandrowską.
Ciekawe czy mają takie kosmiczne rozmiary
tak, właśnie o to chodzi musisz wejść i zapytać, inaczej się nie dowiesz

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawe. Masz taki dla Marysi?Bo tutaj pisza tylko o firmie Besafe-są jeszcze foteliki tego typu z innych firm?
niestety nie, bo wtedy były bardzo drogie :/ jedynie co to starałam się jak najdłużej wozić ją w tym pierwszym foteliku, montowanym tyłem
__________________
Marysia

Hania


94,5....70,5....65


http://szydelkogagusi.blogspot.com/
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:32   #577
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Karolson ale w jakim sensie?Że producenci Ci sami co maxi Cosi?Bo ja słyszałam od jakiejs pani w sklepie,że Besafe jest z Navingtona?
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 07:43   #578
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
wzięłam podpaski poporodowe bella... a oświećcie mnie jakiej wielkości podkłady na łóżko mam wziąć ?
No ja też mam belli, a podkłady hartman

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Lipcowe coś przystopowały z rodzeniem trochę.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:44   #579
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI



Nadaję z pracy.
Kaska ja też czuję się jak inwalidka. Rano potrzebuję więcej czasu na wyszykowanie się. Zanim zajdę do pracy to się zasapię. Po powrocie muszę poleżeć najpierw. Mam też wyrzuty sumienia bo Zuzia mnie prosi o zabawy a ja nie mam mocy
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:49   #580
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Karolson ale w jakim sensie?Że producenci Ci sami co maxi Cosi?Bo ja słyszałam od jakiejs pani w sklepie,że Besafe jest z Navingtona?
Dokladnie tak jak napisals. Tak nam pan powiedzial w sklepie wozkowo- fotelikowym. Zaraz to wygogluje
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:50   #581
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

dzień doberek Tz pojechał po chlebek wiec mam swoje 5 miin na komp ale Adi wstał i wymaga śniadania i ubioru więc się tylko witam i zmykam bo dużo pracy mnie czeka. logoasia mój ma urodziny w niedziele i tez nie wiem co mu zrobić tym bardziej że to okrągła 30!!! Na pewno zaserwuje mu torcik ale jak go zrobić jak jest w domu cały czas
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 07:50   #582
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Dzisiaj u mnie piec i komin montują.Oczywiście zostałam z tym sama, bo mąż w pracy teść też.Na szczęście wiedzą co jak i gdzie, mam nadzieję, że nic nie wypadnie.Sprytny teść powiedział robotnikom, że drzwi będą otwarte niech sobie wejdą i robią.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:52   #583
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cześć

Znów nie możecie spać
Mnie natomiast obudził okropny ból kręgosłupa. Leżałam na lewym boku i bolała mnie część lędźwiowa i cała noga

ale witam się z mojej 100 do porodu


Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość

A mdłości, skurcze?
Mi nadal to dolega,ale nie jakoś strasznie. I nic poza tym. Pani dr poleciła jeść dużo bananów, pomidorów. I mam dzisiaj sobie 4 tabletki węgla rozdrobnić na raz w wodzie i wypić. Na ulotce pisze,że 10-11 ale z tego to by chyba mogły być zaparcia



Też to miałam pisać.
Jak mój 4letni dzisiaj bratanek był niemowlaczkiem to raz go wzięłam na ręce w Wigilię (miał wtedy 1,5 miesiąca), w dodatku to było jak siedziałam więc był bezpieczny, a tak cz siak wyszło nieudolnie. Nigdy nie przewijałam, nie odbijałam, nie karmiłam.
Za to mój mąż zajmował się dziećmi siostry także coś tam wie
.
Jak miałam zatrucie pokarmowe na początku lekarz też polecił mi węgiel - pomógł (wtedy bez przerwy przez 2 dni wymioty i biegunka).

Ja miałam styczność tylko z dwiema moimi siostrzenicami, ale jak były takie malutkie to trzymałam je z raz. A drugą siostrzenicę jak miałam nakarmić z butelki, zawsze się krztusiła. Stres okropny
Mój mąż to nie miał żadnej styczności z dziećmi.

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
wczoraj mialam wizyte u gina. Referuje: raczej dziewczynka, wyniki ksiazkowe, brak cukrzycy, malenstwo glowka w dol, szyjka dluga i zamknieta. Zrobil usg. Sliczne ma serduszko. Kolejna wizyta 14.08

Super że mała zdrowa
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:52   #584
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość


Nadaję z pracy.
Kaska ja też czuję się jak inwalidka. Rano potrzebuję więcej czasu na wyszykowanie się. Zanim zajdę do pracy to się zasapię. Po powrocie muszę poleżeć najpierw. Mam też wyrzuty sumienia bo Zuzia mnie prosi o zabawy a ja nie mam mocy
Ja też dołączam sie do grona inwalidek.Ja po każdej czynności muszę poleżeć.Na szczęście nie chodzę do pracy...
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:54   #585
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

hej
ja korzystam z okazji, że małż jeszcze śpi
Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
niee mlebidakin stracila kruszynke kolo 12 tc.
ok 20
Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
A czy przy każdej wizycie gin powinien usg dopochwowym sprawdzić szyjkę? .
mi na samolocie sprawdza
Cytat:
Napisane przez Lolaaaaaaa88 Pokaż wiadomość
ja Was pamietam jakos to foto mi utkwilo w pamieci
ja tak samo

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
ciesz się, że możesz poprać i poprasować, bo ja mam zakaz od lekarza i ciuchy leżą i nie ma kto tego zrobić.
no wolałam teraz mimo, że szybko- nie wiem kiedy synuś zechce wyjść i jak się będę czuła

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to ze pepek mi sie splyca a ja nie chce miec wystajacego
prestań bo mój też- to jest ochydne jeszcze jest wklęsły, ale już nie mam dziurki takiej fajnej ale trudno, nic nie poradzimy

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pocieszenie odnośnie wagi małej. Ja nie jestem panikarą jesli chodzi o siebie, ale jeśli chodzi o dzieci lub mojego kota to już zupełnie inna sprawa. Ciągle się martwię,że chore,że coś sobie zrobią itp. i dlatego jak mnie ktoś prosi o pilnowanie mu dzieci to jest to dla mnie najcięższa psychicznie przeprawa..
mam tak samo

Madziuchna ja piorę wszystko raz prasuję, więc jest ok, sterylnie być nie musi jak nam to na SR mówili
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:54   #586
agusiamaskota
Wtajemniczenie
 
Avatar agusiamaskota
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 474
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
ej dziewczyny mi lekarz przepisal zinnat w ciazy nie wiem czy to bezpieczne bo robilam posiew moczu i jakies tam mialam bakterie ;/? troche sie boje brac
Ja brałam zinnat (to antybiotyk) - jest bezpieczny dla kobiet w ciąży

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
agusiamaskota skąd Ty jesteś, już kiedyś pytałam, ale mi nie odpowiedziałaś bo widzę, że w Pyskowicach będziesz rodzić...
Aktualnie mieszkam jeszcze u rodziców, ale lada dzień przeprowadzam się do TŻ na Strzybnicę.
Cytat:
Napisane przez jo_asiek Pokaż wiadomość
Mój mąż to Grzegorz
Mój też

Byłam wczoraj u przyjaciółki - auto do kasacji, mieli szczęście, że im się nic nie stało poważnego (wracali o 2 w nocy w 4 osoby z pracy - trzeźwi). Zakręt w Sosnowcu na jakimś odludziu był nieoznakowany, ciemno jak w tyłku, nie miała więcej niż 50km/h na liczniku no i się stało, wypadli z zakrętu i uderzyli w betonowy płot jakiejś firmy, dobrze, że był tam stróż nocny to od razu na pomoc im przyszedł. Jak się okazało w tym miejscu co chwilę są wypadki, dwa dni wcześniej też był... Firma od takich rzeczy już ubezpieczona jest. Dodatkowo w tym miejscu jest połączenie starej i nowej nawierzchni i ich wyrzuciło w powietrze. Przyjaciółka ma złamaną rękę z przemieszczeniem w dwóch miejscach - jeszcze się okazało w szpitalu, że od 3 lat nie ma ubezpieczenia Bo pani, która ją wyrejestrowywała z pracy, usunęła jej także ubezpieczenie, które miała na mamę... A ubezpieczenie z uczelni niby tego nie pokrywa. Ważne, że żyje...

Dziewczyny proszę o radę - jestem uparta jak osioł na wózek X-lander Xa, jednak jak się rzekomo okazało to w sklepie z wózkami takim miejscowym koszt tego wózka 3w1 z fotelikiem samochodowym to około 2300zł (coś mi śmierdzi, bo na allegro są za 1800zł, a to duża różnica). Pani chciała mi na siłę wcisnąć wózek rzekomo mega podobny Espiro enzo evo 3w1 za 1700-1800zł z fotelikiem, ale miała tylko kolor fioletowy, ściągnięcie innego koloru to znów dodatkowy koszt. Czy któraś coś wie o tym wózkach? Aaa i mówiła niby, że to tańszy odpowiednik X-landera mhmm Wklejam linki:

http://www.google.pl/imgres?q=espiro...19&tx=79&ty=64

http://www.google.pl/imgres?q=espiro...5&tx=156&ty=65

Kolor taki jak na dwóch pierwszych zdjęciach...

http://wozki-dzieciece.pl/shop_item/...wozek-wie.html
__________________
Maja
28.09.2013r.



Mama foka
Skalpel 46/100 -> nike run
agusiamaskota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:55   #587
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Wczoraj się popatrzyłam do lusterka z profilu i się za zazęłam zastanawiać czy nie jestem 2 miesiące więcej w ciąży i nie będę zaraz rodzić.Uratowało mnie to, że przzecież wtedy urodziłam córkę, wiec to niemożliwe
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:58   #588
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
ale witam się z mojej [B][SIZE=6][COLOR=Teal]100 do porodu


Cytat:
Napisane przez agusiamaskota Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o radę - jestem uparta jak osioł na wózek X-lander Xa, jednak jak się rzekomo okazało to w sklepie z wózkami takim miejscowym koszt tego wózka 3w1 z fotelikiem samochodowym to około 2300zł (coś mi śmierdzi, bo na allegro są za 1800zł, a to duża różnica). Pani chciała mi na siłę wcisnąć wózek rzekomo mega podobny Espiro enzo evo 3w1 za 1700-1800zł z fotelikiem, ale miała tylko kolor fioletowy, ściągnięcie innego koloru to znów dodatkowy koszt. Czy któraś coś wie o tym wózkach? Aaa i mówiła niby, że to tańszy odpowiednik X-landera mhmm Wklejam linki:

http://www.google.pl/imgres?q=espiro...19&tx=79&ty=64

http://www.google.pl/imgres?q=espiro...5&tx=156&ty=65

Kolor taki jak na dwóch pierwszych zdjęciach...

http://wozki-dzieciece.pl/shop_item/...wozek-wie.html
Ja bym brała Xlandera z allegro po prostu. Skoro jesteście zdecydowani. Zawsze można reklamować, jeśli coś by było nie tak, nie?

A Espiro to na pewno nie to samo, co Xlander
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:59   #589
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

prestań bo mój też- to jest ochydne jeszcze jest wklęsły, ale już nie mam dziurki takiej fajnej ale trudno, nic nie poradzimy

)
A mój nie jest taki ładny, czysty, tylko jest chyba kawałek pępowiny, źle mi to zrobili jak się urodziłam i mam paskudny.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 08:00   #590
Figulina987
Zadomowienie
 
Avatar Figulina987
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 087
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Witam się z rana

Czy Wy też jesteście takie nie znośne dla TZ`tów w tej ciąży??
Dzisiaj się wściekłam na mojego, że chciał mi dać buz przed pracą i mnie obudził

Cytat:
Napisane przez rubinka25 Pokaż wiadomość

Proszę o radę!!! Pewnie temat był już poruszany, ale ja często nie jestem na bieżąco, więc proszę o ewentualne powtórzenie.

Jestem właśnie na etapie zamawiania pościeli dla Filipka. Jednak nie wiem jaki rozmiar tej pościeli zamówić. Mam łóżeczko w rozmiarze 120x60. Pościele są w rozmiarach 120x90 i 135x100. Tych drugich jest nawet więcej. No i teraz nie wiem, którą wybrać. Ta druga niby wydaje mi się trochę za duża, ale może mi się wydaje?
Jakie Wy rozmiary zamawiałyście? No i jakich producentów możecie polecić? Bo nie chcę kupić takiej chińskiej pościeli, która pofarbuje mi kołderkę...
Ja kupiłam 135x100 do łóżeczka 60x120 i powiem szczerze, że chyba mniejsza lepsza. A jeśli chodzi o pościel to zamówiłam taką:
http://www.poscieldladzieci.pl/mamo-...-60x120cm.html

jakościowo wydaje mi się dobra. Wszystkie produkty w tym sklepie są polskie. Ja już mam wypraną w 60 st i jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
rubinka Ja miałam ten sam wymiar łożka dla Mai i pościel wzięłam 120/90. Do dzisiaj pod nią śpi,wiec jest wystarczająca

Tż skręcił komodę,więc mogę powoli wkładać ubranka i inne pierdołki

Pogoda mnie wykańcza... za ciepło jak dla mnie

Jutro z rana jadę na glukozę...ciekawa jestem jaki wynik będzie
Czarna, ale chyba nie głodowałaś 24h? Kciuki za wyniki

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość

Ja również dziękuję za przydatne info
A co na bliznę polecasz, skoro piszesz o operacji sprzed 2 lat?
Plastry SUTRICON - w aptece internetowej kosztują ok 120-130 zł, ale opakowanie starcza na jakieś 2 miesiące. Wycinasz pasek dopasowany to Twojej blizny, naklejasz na ok 2 dni. Można z tym normalnie funkcjonować - nawet na basenie mi się nie odkleja. Ja będę stosować myślę, że od ok. 2 - 3 tyg. po cc.

Dobry jest też czysty kolagen.

Odradzam maści apteczne typu Contratubex czy Cepan - ja się na nich mocno zawiodłam i tylko straciłam czas..

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
powiem wam, że teraz to siedzę i się martwię
nawet nie mówiłam o tym D., bo by się wściekł, że coś takiego przed weselem mi się przydarza ...
Ladan przecież to nie Twoja wina!!!!! Nie możesz tak myśleć!!! Działaj z lekarze i daj znać co i jak!!!

Brydzia - podkłady 90x60. Te mniejsze są bardzo małe. Sama je zamówiłam i to był błąd.. dokupiłam większe

Czas na śniadanie
Figulina987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 08:01   #591
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

zapomniałam.. przecież dziś zaczynam 7 miesiąc <jupi> już coraz poważniej brzmi
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 08:04   #592
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Witam się z rana
Ale miałam dziś głupie sny. Najpierw płynęłam z rodzicami i synem na tratwie po morzu. Zobaczyliśmy wieloryba, więc zaczęliśmy uciekać do brzegu, a tam pełno tych wielkich ryb, tylko, że pluszowych
Później byłam w pokoju i nagrywałam się jak tańczę a raczej robię striptis i na koniec snu orgazm
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 08:05   #593
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
zapomniałam.. przecież dziś zaczynam 7 miesiąc <jupi> już coraz poważniej brzmi



Nie wiem, o co Wam chodzi z tymi pępkami, ja chcę taką fajną antenkę, a nie chce wyjść bardziej


Zmobilizowałam się z rana i poprasowałam trochę, teraz chwila przerwy i lecę dalej z tym koksem, bo mam sporo dziś do zrobienia. Ale nie zamierzam się przemęczać, jak wczoraj :nonono:
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 08:06   #594
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez agusiamaskota Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o radę - jestem uparta jak osioł na wózek X-lander Xa, jednak jak się rzekomo okazało to w sklepie z wózkami takim miejscowym koszt tego wózka 3w1 z fotelikiem samochodowym to około 2300zł (coś mi śmierdzi, bo na allegro są za 1800zł, a to duża różnica). Pani chciała mi na siłę wcisnąć wózek rzekomo mega podobny Espiro enzo evo 3w1 za 1700-1800zł z fotelikiem, ale miała tylko kolor fioletowy, ściągnięcie innego koloru to znów dodatkowy koszt. Czy któraś coś wie o tym wózkach? Aaa i mówiła niby, że to tańszy odpowiednik X-landera mhmm
zamów z all i po kłopocie a ten espiro czy jak mu tam mi się nie podoba
nasza Tancerka też zamawiałam Xa z allegro, więc Ci podrzuci link do sprzedawcy
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 08:07   #595
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez logoasia Pokaż wiadomość
zapomniałam.. przecież dziś zaczynam 7 miesiąc <jupi> już coraz poważniej brzmi
A ja już mam końcówkę siódnego
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 08:08   #596
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Witam się z rana
Ale miałam dziś głupie sny. Najpierw płynęłam z rodzicami i synem na tratwie po morzu. Zobaczyliśmy wieloryba, więc zaczęliśmy uciekać do brzegu, a tam pełno tych wielkich ryb, tylko, że pluszowych
Później byłam w pokoju i nagrywałam się jak tańczę a raczej robię striptis i na koniec snu orgazm
heheheto może te wieloryby to my! no i te nasze tematy wieczorne
budyń jak nic
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 08:09   #597
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Motylku.
Navington - polska firma
Maxi cosi - holenderska
Besafe - norweska.

Mysle ze sprzedawcy to sciemniacze gadaja co im pasuje
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 08:22   #598
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Witam się w 31 tc Za tydzień 8 miesiąc Ale leci ten czas. A wczoraj na SR oglądaliśmy masakryczny film o porodzie. Chyba wolałabym go nie oglądać, bo tylko się zestresowałam, a przeżyć to i tak muszę. Aż się dziecko w brzuchu tak ruszało, że szok, chyba wyczuło mój stres. A poza tym na 95% mamy imię Ola. Zastanawialiśmy się pomiędzy Pauliną a Aleksandrą, ale Paulina to moja siostra, więc chyba lepiej inne imię. Tylko problem w tym, że mi się bardziej podoba Aleksandra niż ola, za to mąż na maksa napalony na Olę, a ja już bym chciałą jakoś mówić do dziecia po imieniu. A w ogóle to na maksa mnie bolą pachwiny i boki brzucha, bobo sobie powiększa domek i pewnie zaraz mnie wywali jeszcze bardziej

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Z tego, co zauważyłam, to ta druga ciąża zawsze jest cięższa
Byle do szczęśliwego rozwiązania

Wpisuję
Matal, mam nadzieję, że to nie jest stuprocentowa zasada w tą 2 ciążą
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 08:29   #599
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Papalinka przeciez Aleksandra i Ola to jedno imie. W urzedzie chyba nie zarejestrujecie Ola ( to znaczy da sie) tylko Aleksandra. Nieznam zadnej Oli ktora w dowodzie Ola chyba ze Olga Aleksandra tez bardziej mi sie podoba a Ola to taki skrot. Napewno mala bedzie reagowac na obydwa imiona
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 08:31   #600
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Piękne piersi, krągłe brzuchy- tak się czeka na maluchy! Mamy IX-X 2013, cz. XI

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Papalinka przeciez Aleksandra i Ola to jedno imie. W urzedzie chyba nie zarejestrujecie Ola ( to znaczy da sie) tylko Aleksandra. Nieznam zadnej Oli ktora w dowodzie Ola chyba ze Olga Aleksandra tez bardziej mi sie podoba a Ola to taki skrot. Napewno mala bedzie reagowac na obydwa imiona
Nie no ja wiem, że to jest jedno imię Chodziło mi o to, że formę Aleksandra uwielbiam, ale to do dorosłęgo, bo małej dziewczynki raczej nie będziemy tak nazywać, a ten skrót jakoś mi tak średnio pasuje. Im dalej, tym bardziej jestem niezdecydowana, ale chyba tak zostanie
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015

Edytowane przez papalinka83
Czas edycji: 2013-07-17 o 08:32
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.