Wakacje...razem czy osobno ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-23, 12:29   #31
32natalia57
Raczkowanie
 
Avatar 32natalia57
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 130
GG do 32natalia57
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Dla mnie taki facet, to nie facet. Skoro macie wspólny budżet, to mógł o Tobie pomyśleć.
__________________
28.01.2012 Grześ - moje Szczęście <3

* * *

Po co się przejmować? Nie warto! Ludzie i tak się nie zmienią
32natalia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 12:31   #32
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

A potem się dziwić, że młoda para jest wyśmiana kiedy oświadczają, że biorą ślub lub będą mieszkać razem. Teraz pewnie zbulwersują się niektóre młode pary, ale niestety jest to śmieszne. Niektórzy nie potrafią rozmawiać, dbać o sprawy finansowe, zająć się własnym życiem a chcą tworzyć związki i małżeństwa. Tragedia.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 12:34   #33
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
A potem się dziwić, że młoda para jest wyśmiana kiedy oświadczają, że biorą ślub lub będą mieszkać razem. Teraz pewnie zbulwersują się niektóre młode pary, ale niestety jest to śmieszne. Niektórzy nie potrafią rozmawiać, dbać o sprawy finansowe, zająć się własnym życiem a chcą tworzyć związki i małżeństwa. Tragedia.
No tak niektóry nie potrafią, ale tyczy się to wszystkich ludzi a nie tylko młodych.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 14:15   #34
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Jak dla mnie jest to jednak nie fair. I nie, nie chodzi wcale o fakt, że faceta nie można spuścić ze smyczy.

Macie wspólny budżet, jak piszesz, nie liczy się moim zdaniem, że on zarabia więcej i nie jest jeszcze Twoim mężem. Wspólny to wspólny, małżeństwo nie ma nic do rzeczy. Wyjazd to wiekszy wydatek niż zakup kawy w kawiarni więc wypadałoby to jakoś obgadać przed wyjazdem.

Czy w tym roku już gdzieś razem byliście? Jeśli tak, to jego przewinienie jest trochę mniejsze. No zastanówmy się. Wspólny budżet ale autorka się kisi w domu a facet sobie na wakacje jedzie. Która by na to poszła?
Jeśli jednak już gdzieś razem wyjechaliście a to jest dla niego dodatkowy wyjazd to w sumie nie tak źle ale faktycznie mógł Ci powiedzieć wcześniej.

Mój facet też zarabia więcej, zawsze jeździmy razem, on wykłada większą część i do głowy by jemu czy mnie nie przyszło aby mógł mnie zostawić w domu a pojechać samemu. No ok, pojechał z kolegą raz ale ja po prostu wtedy nie mogłam bo miałam coś innego do zrobienia. Ale to było obgadane i nie miałam nic przeciwko.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 14:24   #35
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
... Nie wiem kiedy zrozumiesz że to nie wątek o tobie, ale cieszę się, że się wam układa


Kurcze, tak czytam i czytam i sobie mysle, czy wy w zwiazkach zawsze i wszedzie razem wyjezdzacie? Nie macie cos takiego, ze facet jedzie ze swoimi kumplami, wy czasami jakis babski wyjazd macie? Trzymacie sie zawsze razem jak papuzki nierozlaczki? Bo ja sobie mysle, ze to takie typowe dla mlodych, swiezy zwiazek...

Ja z TZ...zwiazek 11 lat. Wiele razy i ja wyjezdzalam sobie z kolezankami na kilka dni, TZ tez nieraz mial wypad gdzies. Oczywiscie razem tez wyjezdzalismy co roku, ale kurcze zeby zawsze i wszedzie razem?
Ja bym nie mogla byc w takim zwiazku-ja tam lubie sobie czasami jechac na kilka dni z kumpelami na mazury/morze itp, i TZ nigdy nie mial pretensji. I odwrotnie, nieraz sobie robili wypady, wracal usmiechniety, steskniony i super. Dzieki temu bylismy szczesliwsi, ze mamy jeszcze jakies zycie poza soba.
Tylko, ze taki wypad byl planowany duzo wczesniej zeby dopasowac do naszych wspolnych planow.


Ale jak napisalam kilka postow wczesniej - wkurzylabym sie jakbym byla postawiona przed faktem dokonanym, to brak szacunku do drugiej osoby

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-07-23 o 14:26
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 14:30   #36
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość


Kurcze, tak czytam i czytam i sobie mysle, czy wy w zwiazkach zawsze i wszedzie razem wyjezdzacie? Nie macie cos takiego, ze facet jedzie ze swoimi kumplami, wy czasami jakis babski wyjazd macie? Trzymacie sie zawsze razem jak papuzki nierozlaczki? Bo ja sobie mysle, ze to takie typowe dla mlodych, swiezy zwiazek...

Może inaczej - ja nigdy nie zostaję postawiona w sytuacji, że spotykam TŻta targającego walizkę i dowiaduję się, że właśnie jedzie na wakacje z kumplami Chce, niech jedzie, ale myślę, że uprzednie poinformowanie i spytanie 'Kochanie, nie masz nic przeciwko?' byłoby w porządku, zwłaszcza, że bierze kasę ze wspólnego budżetu.
Dla mnie to absurd, że facet sobie jedzie na wakacje, a dziewczyna pisze na forum, ze 'jej nie stać, bo za coś trzeba zapłacić rachunki'. Nawet jeśli on zarabia więcej, to nie daje mu to prawa do takich zachowań.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 14:53   #37
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość


Kurcze, tak czytam i czytam i sobie mysle, czy wy w zwiazkach zawsze i wszedzie razem wyjezdzacie? Nie macie cos takiego, ze facet jedzie ze swoimi kumplami, wy czasami jakis babski wyjazd macie? Trzymacie sie zawsze razem jak papuzki nierozlaczki? Bo ja sobie mysle, ze to takie typowe dla mlodych, swiezy zwiazek...

Ja z TZ...zwiazek 11 lat. Wiele razy i ja wyjezdzalam sobie z kolezankami na kilka dni, TZ tez nieraz mial wypad gdzies. Oczywiscie razem tez wyjezdzalismy co roku, ale kurcze zeby zawsze i wszedzie razem?
Ja bym nie mogla byc w takim zwiazku-ja tam lubie sobie czasami jechac na kilka dni z kumpelami na mazury/morze itp, i TZ nigdy nie mial pretensji. I odwrotnie, nieraz sobie robili wypady, wracal usmiechniety, steskniony i super. Dzieki temu bylismy szczesliwsi, ze mamy jeszcze jakies zycie poza soba.
Tylko, ze taki wypad byl planowany duzo wczesniej zeby dopasowac do naszych wspolnych planow.


Ale jak napisalam kilka postow wczesniej - wkurzylabym sie jakbym byla postawiona przed faktem dokonanym, to brak szacunku do drugiej osoby
Tylko widzisz, Ty sobie jechałaś z koleżankami, on z kolegami. Tu chłopak Autorki pojedzie ze znajomymi, a jej nie będzie stać na wakacje. A to nie fair.

Ja bym się wkurzyła nieźle, bo nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że TŻ za nasze wspólne pieniądze sobie gdzieś jedzie, łaskawie mówiąc mi o tym parę dni wcześnie. Takie rzeczy wypadałoby przedyskutować wcześniej. I nie, nie mam ogólnie nic przeciwko męskim wypadom, ale nie w takiej sytuacji, że chłop sobie pojedzie balować za wspólne, a ja się przez to będę kisić w mieście bez możliwości wyjazdu.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 15:26   #38
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

ja rozumiem jak najbardziej autorke.

Tylko tak pytalam z ciekawosci czy macie cos przeciwko meskim wypadom ;-)
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 15:54   #39
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

ale ona nie napisala, że to ma być męski wypad, tylko, że sama nie ma na wyjazd kasy, więc rozchodzi się o to, że jej genialny chłopak chyba nie wpadł na to, że skoro mają wspólny budżet to ona też powinna mieć wakacje, nie tylko on.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 16:04   #40
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 402
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ale ona nie napisala, że to ma być męski wypad, tylko, że sama nie ma na wyjazd kasy, więc rozchodzi się o to, że jej genialny chłopak chyba nie wpadł na to, że skoro mają wspólny budżet to ona też powinna mieć wakacje, nie tylko on.
Przecież w pierwszym poście autorki jest informacja, że jedzie na 4 dni z kolegami, jak z kolegami to chyba wypad męski?
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 16:06   #41
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ale ona nie napisala, że to ma być męski wypad, tylko, że sama nie ma na wyjazd kasy, więc rozchodzi się o to, że jej genialny chłopak chyba nie wpadł na to, że skoro mają wspólny budżet to ona też powinna mieć wakacje, nie tylko on.
napisala, ze z kolegami, wiec od razu nasunelo nam sie namysl, ze to meski wypad. Inaczej moze by napisala, ze znajomymi. Moze dlatego jej nie zaproponowal, bo to wlasnie "meski" wypad...

nie wiemy tez, jakby on zareagowal, gdyby powiedziala, ze jedzie gdzies z kolezankami. Moze by nie mial nic przeciwko wlasnie? Bo autorka nie pisze nigdzie, ze on jej zabrania jechac gdziekolwiek, bo ja nie stac.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-07-23 o 16:08
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 16:15   #42
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

no męski, skoro z kolegami, ale problem widzę raczej w tym, że koleś bez krępacji zafundował sobie wakacje a o niej nawet nie pomyślał. No i słusznie się go czepia, za ładnie to się nie zachował.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 17:31   #43
margotka222
Raczkowanie
 
Avatar margotka222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Gdybym była na twoim miejscu byłoby mi strasznie przykro, facet jedzie na wakacje, a Ty sama w domu masz siedzieć?
Dlaczego razem nie jedziecie, nic nie planowaliście?
Wspólny budżet i wspólne mieszkanie, a tu takie kwiatki.
Takie sprawy się omawia.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć...
margotka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 18:42   #44
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Rozwiązanie proste jak drut: zgarniasz koleżanki i też jedziecie balować, oczywiście stawiając TŻ przed faktem dokonanym.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 19:02   #45
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Rozwiązanie proste jak drut: zgarniasz koleżanki i też jedziecie balować, oczywiście stawiając TŻ przed faktem dokonanym.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:02   #46
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
ja rozumiem jak najbardziej autorke.

Tylko tak pytalam z ciekawosci czy macie cos przeciwko meskim wypadom ;-)
Nie mam, co bym miała mieć, ja też z moimi kolegami miewam "męskie" wypady i jest ok Sytuacja autorki nawet nie pozwoliła jej na zadecydowanie czy ma coś przeciwko, czy nie, a sama nigdzie nie pojedzie, bo jak pisała nie ma pieniędzy na to. To jest trochę przykre, bo przecież mogłaby sobie miło spędzić czas, a tutaj "opiekuj się psem, pa".

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ale ona nie napisala, że to ma być męski wypad, tylko, że sama nie ma na wyjazd kasy, więc rozchodzi się o to, że jej genialny chłopak chyba nie wpadł na to, że skoro mają wspólny budżet to ona też powinna mieć wakacje, nie tylko on.
Też tak właśnie zrozumiałam, więc zdziwiłam się: czemu on nie chce jej wziąć, skoro jedzie sobie na wakacje, a może koledzy też nawet kogoś sobie biorą jak się okaże?


Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Rozwiązanie proste jak drut: zgarniasz koleżanki i też jedziecie balować, oczywiście stawiając TŻ przed faktem dokonanym.
To już dziecinne i na złość takie Najprościej pogadać, sądzę, że rozmowa jest kluczem do rozwiązywania problemów czy nieporozumień. Nie wiem czemu ludzie tak rzadko z tego korzystają jak widać po takich tematach.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:07   #47
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 563
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Rozwiązanie proste jak drut: zgarniasz koleżanki i też jedziecie balować, oczywiście stawiając TŻ przed faktem dokonanym.
Ale to przecież na dłuższą metę niczego nie zmienia. Podstawą związku jest komunikacja i aby uniknąć w przyszłości takich sytuacji powinni to obgadać, ustalić jak wygląda sprawa osobnych wyjazdów, umówić się może na jakąś aktywność wakacyjną niewymagającą od autorki dużych nakładów finansowych itd.
Takie odwety, "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" są dziecinne i do niczego nie prowadzą, bo chłopak świadomy nie będzie, że autorkę coś uwiera w jego zachowaniu. Tak się niestety rodzą frustracje.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To już dziecinne i na złość takie Najprościej pogadać, sądzę, że rozmowa jest kluczem do rozwiązywania problemów czy nieporozumień. Nie wiem czemu ludzie tak rzadko z tego korzystają jak widać po takich tematach.
Kretka, pjona!
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:16   #48
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ale kto powiedział, że nie może? bo chyba mi umknęło
ona w pierwszym poście - widocznie czuje się bardziej zobligowana do zostawienia czegoś we "wspólnym" budżecie niż on.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dodatkowo zgadzam się z emą i doris odnośnie tego by przemyśleli swój budżet bo wspólny nie jest ALE... radzę dorosnąć do wspólnego budżetu. Ja nie dorosłam mamy osobny.
ja też nie dorosłam i czuję że jeszcze długo nei dorosnę - lubię być niezależna finansowo, nie chcę wydawać kasy mojego faceta i nie życzyłabym sobie, żeby on moją ciężko zarobioną kasę wydawał na piwo, gry na PS albo jointy.
jak się pojawi dziecko, to pewnie zweryfikuję poglądy (chociaż może niekoniecznie ).
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:28   #49
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Dla mnie sytuacja nie do pomyślenia i w życiu nie chciałabym mieć takiego faceta. No i wspólnym budżetem na pewno nie jest 'on może brać ile chce, mnie na nic nie stać'.
Czas chyba poważnie z nim porozmawiać i zastanowić się nad swoim związkiem i tym jak on funkcjonuje.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 21:52   #50
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To już dziecinne i na złość takie Najprościej pogadać, sądzę, że rozmowa jest kluczem do rozwiązywania problemów czy nieporozumień. Nie wiem czemu ludzie tak rzadko z tego korzystają jak widać po takich tematach.
Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Ale to przecież na dłuższą metę niczego nie zmienia. Podstawą związku jest komunikacja i aby uniknąć w przyszłości takich sytuacji powinni to obgadać, ustalić jak wygląda sprawa osobnych wyjazdów, umówić się może na jakąś aktywność wakacyjną niewymagającą od autorki dużych nakładów finansowych itd.
Takie odwety, "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" są dziecinne i do niczego nie prowadzą, bo chłopak świadomy nie będzie, że autorkę coś uwiera w jego zachowaniu. Tak się niestety rodzą frustracje.
Ale przecież facet z Autorką jakoś nie chciał rozmawiać. Moim zdaniem gdyby Autorka postąpiła tak samo jak jej TŻ, mogłaby sporo wywnioskować z jego reakcji. Może on nie zobaczy w tym nic złego i wtedy moim zdaniem po problemie - jedna i druga strona ma swoje wakacje, nie ma tak, że ktoś siedzi cały czas w domu, podczas gdy partner baluje. Za to jeśli facet będzie miał pretensje, to sygnał, że coś jest nie tak.
A rozmawiać można zawsze - teraz moim zdaniem popsułoby to tylko atmosferę przed urlopem. No bo niby co rozmowa miałaby zmienić? Ja tylko proponuję, żeby Autorka sięgnęła po to, co jej się słusznie należy - możliwość zorganizowania wyjazdu dla siebie, bez oglądania się na kogoś, kto w pewnym sensie się na nią wypiął.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 05:05   #51
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Podsumowując większość wypowiedzi...facet zachował się brzydko, bo powinien wcześniej przedyskutować kwestię wyjazdu. Myślę, że kwestia wspólnego budzetu nie miała tu wpływu, bo bardziej chodziło o męski wyjazd. Ja miałam kilka razy tak, że ex mi mówił, że jedzie z kolegami nad morze. Nawet cieszyłam się, że jedzie i że nie uzależnia się ode mnie

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2013-07-24 o 05:06
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 06:21   #52
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Podsumowując większość wypowiedzi...facet zachował się brzydko, bo powinien wcześniej przedyskutować kwestię wyjazdu. Myślę, że kwestia wspólnego budzetu nie miała tu wpływu, bo bardziej chodziło o męski wyjazd. Ja miałam kilka razy tak, że ex mi mówił, że jedzie z kolegami nad morze. Nawet cieszyłam się, że jedzie i że nie uzależnia się ode mnie
A mieliście wtedy wspólny budżeta a Ty zostałaś sama w mieszkaniu bez możliwości wyjazdu na urlop? Nie? To jednak trochę inna sytuacja.

Dziewczyny w większości raczej nie mają nic wyjazdowi ale nie w takich okolicznościach.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 08:37   #53
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A mieliście wtedy wspólny budżeta a Ty zostałaś sama w mieszkaniu bez możliwości wyjazdu na urlop? Nie? To jednak trochę inna sytuacja.

Dziewczyny w większości raczej nie mają nic wyjazdowi ale nie w takich okolicznościach.
Dokładnie tak, wszystko jest fajnie pięknie jak facet bierze swoje pieniądze i mówi "jadę sam z kolegami tam-i-tam", wtedy dziewczyna może sobie za swoje zorganizować coś dla siebie jeśli zechce również pourlopować. Jeśli bierze z ich wspólnych pieniędzy, kiedy dla niej już na rozrywki nie wystarcza i oczekuje w zamian, że ona się mieszkaniem zaopiekuje, psa nakarmi i może przygotuje mieszkanie na jego powrót, żeby lśniło i kolacja na stole była, bo książę wrócił to się trochę pomylił
Jak ma się wspólne pieniądze, wspólne mieszkanie to się wspólnie życie planuje, żeby żadna ze stron nie była poszkodowana, to chyba nic ponad normę.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 09:43   #54
bluishpurple
Raczkowanie
 
Avatar bluishpurple
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 81
Dot.: Wakacje...razem czy osobno ?

.
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.

Edytowane przez bluishpurple
Czas edycji: 2016-07-26 o 11:21
bluishpurple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.