Bardzo proszę o metamorfozę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-29, 20:21   #1
JoannaJ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Tczew, woj. pomorskie
Wiadomości: 78

Bardzo proszę o metamorfozę.


We wtorek wybieram się na imprezkę sylwestrową. Błagam o pomoc, gdyż nie wyglądam zbyt ciekawie. Co mam w sobie poprawić żeby chociaż raz czuć się "damą"????
JoannaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-30, 21:12   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Bardzo proszę o metamorfozę.

Witaj Asiu [img]icons/icon7.gif[/img]
Po pierwsze musisz koniecznie wyrowniac koloryt cery, ukryc niedoskonalosci skory. Najpierw pokryj pryszcze i wyrazne przebarwienia korektorem. ( najlepiej w kolorze twojej skory, nie moze byc za jasny!) Nastepnie pokryj cala twarz pokladem - najlepiej w plynie i raczej z tych mocniej kryjacych ( polecam Revlona Colorstay - w ciemno wydaje mi sie , ze 2) - tylko koniecznie ten w buteleczce. On ladnie wyrowna cere i pokryje dodatkowo wszelkie niedoskonalosci.
Nastepnie puder. Moze byc ton jasniejszy od podkladu.
Na powieki cien - moze byc dosc ciemny, tylko postaraj sie ladnie nim wycieniowac oko. Dosc latwe w nakladaniu i cieniowaniu jest zloto, tylko wybierz moze z chlodnej tonacji kolorystycznej. Mozesz jak widze swobodnei rowniez malowac dolna powieke. I przed nalozeniem cieni podkresl oko kreska eyelinerem ( w zaleznosci jak lubisz mocniej lub delikatnie przy samych rzesach) lub cieniutka kredka.

Usta odrobine zgas delikatniejszym kolorem. Mocny makijaz ust za bardzo podkresli dosc waska gorna warge. Lepszy bedzie blyszczyk i szminka w stonowanej kolorystyce dopasowanej do reszty makijazu czy stroju.

Wloski dokladnie zakrec na srednie walki i po zdjeciu nie rozczesuj ich tylko delikatnie rozdziel palcami i bardzo dokladnei spryskaj lakierem od spodu o z gory.

Jezeli lubisz mozesz je podpiac, albo zaczesac wszystkie na jedna strone i dopiero podpiac

POzdrawiam serdecznie i zycze wspanialej szampanskiej zabawy [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-01, 17:32   #3
JoannaJ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Tczew, woj. pomorskie
Wiadomości: 78
Re: Bardzo proszę o metamorfozę.

Pani Agnieszko bardzo dziękuję za rady. Chętnie z nich skorzystam. Pozdrawiam.
JoannaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-01, 17:34   #4
JoannaJ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Tczew, woj. pomorskie
Wiadomości: 78
Re: Bardzo proszę o metamorfozę.

Pani Agnieszko dziękuję za rady. Chętnie z nich skorzystam. Pozdrawiam.
JoannaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.