Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal cz.12 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-01, 22:27   #1861
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Wysłałam zaproszenie

o boooszzz, jaka laska
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 22:31   #1862
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Heroine tak jak już wcześniej pisałam to podczytywałam Was prawie codziennie i jakiś czas temu Ty i chyba ktoś tam jeszcze chwaliłyście książkę "Jeździec miedziany" i wtedy poszłam do biblioteki tylko, że była akurat wypożyczona, a dzisiaj po 3 tygodniach dostałam mejla, że jest do odebrania i właśnie mam zamiar położyć się do wyrka i poczytać mam nadzieję, że przebrnę przez nią, bo jest dosyć gruba
Hejka Dobrze, że sie końcu zdecydowałaś do nas odezwać

Ide chyba laski spać, bo póki co oglądam ,,90 minut do katastrofy '' na tvn, ale nie lubie takich filmów katastroficznych swoją drogą
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 22:35   #1863
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

o boooszzz, jaka laska
o dziękuję ! zawstydziłam się postaram się jutro zrobić jakieś zdjęcia żeby wrzucić bardziej aktualne a Ty jakie masz cudowne te zdjęcia maatko też mi się już takie marzą ! a tak w ogóle to powiem Ci, że zawsze myslalam, że wyglądasz tak jak Eliza z Pingera, znasz jej blog? zawsze jak na nią wchodziłam to myślałam, że to Twoja siostra bliźniaczka

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Hejka Dobrze, że sie końcu zdecydowałaś do nas odezwać

Ide chyba laski spać, bo póki co oglądam ,,90 minut do katastrofy '' na tvn, ale nie lubie takich filmów katastroficznych swoją drogą
Hejka też się bardzo ciesze i chcę się codziennie udzielać i zapraszam do znajomych

Ja właśnie też już chyba uciekam, bo sprawdzałam pogodę i ma być jutro 30 stopni i zero chmur! i już o 10.30 ruszam na działeczkę się wygrzewać a, że na działkę mam 20 minut rowerkiem to też zaliczę poranne ćwiczenia
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 22:38   #1864
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ide chyba laski spać, bo póki co oglądam ,,90 minut do katastrofy '' na tvn, ale nie lubie takich filmów katastroficznych swoją drogą
Też jednym okiem oglądam

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
o dziękuję ! zawstydziłam się postaram się jutro zrobić jakieś zdjęcia żeby wrzucić bardziej aktualne a Ty jakie masz cudowne te zdjęcia maatko też mi się już takie marzą ! a tak w ogóle to powiem Ci, że zawsze myslalam, że wyglądasz tak jak Eliza z Pingera, znasz jej blog? zawsze jak na nią wchodziłam to myślałam, że to Twoja siostra bliźniaczka
Wrzucaj wrzucaj, my lubimy zdjęcia
A dziękuję
Nie znam podeślesz linka? ciekawa jestem
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 22:43   #1865
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Wrzucaj wrzucaj, my lubimy zdjęcia
A dziękuję
Nie znam podeślesz linka? ciekawa jestem
Też bardzo lubię oglądać czyjeś zdjęcia
proszę no nie wiem czemu tak mi się coś ubzdurało
http:// najlepszekosmetyki. pinger .pl/
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 22:50   #1866
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Też bardzo lubię oglądać czyjeś zdjęcia
proszę no nie wiem czemu tak mi się coś ubzdurało
http:// najlepszekosmetyki. pinger .pl/
Aaaa, no oczywiście, że znam! Było tak od razu, że to NieAnonimowa Kosmetoholiczka! miło mi, że Ci się z nią skojarzyłam ale ona taki chudzielec, a ja niestety nie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 22:54   #1867
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Aaaa, no oczywiście, że znam! Było tak od razu, że to NieAnonimowa Kosmetoholiczka! miło mi, że Ci się z nią skojarzyłam ale ona taki chudzielec, a ja niestety nie
Ja ją bardzo lubię, dodaje super posty i ma świetny styl
uciekam już do wyrka miałam poczytać książkę, a utknęłam na kompie i blogach to moja pasja wakacyjna przeglądanie wszystkich blogów ale nic straconego wezmę sobie książkę na opalanko i będę czytać

to do jutra
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 00:04   #1868
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No niestety to prawda
Nie wierze

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Mój też tak mówi, ale jak widzę te wory pod oczami wyglądają jakby mi ktoś oczy podbił



Śniadanie było, tylko troszkę później bo czekałam na TŻ-ta i tak łoiłam tą kawę ze zdenerwowania



No TŻ to już był zielony niemal nie dość, że po dyżurze i niewyspany to jeszcze po urzędach musi się włóczyć
Oj tam
Ja też mam wory jak nie wiem

Pierwsze śniadanie, potem kawa

Biedulek

Nie ojtamuj mi tutaj Przyszłam na wątek z motywacją i będę bić po du.pskach

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
U mnie byli majstry Bo drzwi w WC się nie domykały i musieli wyklepać zawiasy. I to był ojciec kolegi TŻ z pracy. Pytam ile się należy, to kręcił głową, że: oj tam oj tam. Cholera nie lubię takich ludzi Wolę jak ktoś mi powie 20zł nawet jak myśli 50 ale przynajmniej się określi. To tak jakbym ja za korki mówiła że należy się co łaska
Idę kawę strzelić i muszę futrynę pomalować bo zasyfili. A potem obiadek i poczytam
PS: Nienawidzę: "Podczas wysyłania tej wiadomości wystąpiły następujące błędy: Wiadomość jest przeładowana grafiką"



Zatem dużo zdrówka
A ja wiem czy to będzie co pokazywać Bo u mnie na pewno nie będzie wnętrza jak z żurnala Zależało nam tylko na "oczyszczeniu" domu - zdarliśmy zakurzone tapety, wywaliliśmy starą wykładzinę i zamieniliśmy ją na płytki. No ale na bank zmiana będzie. Także postaram się porobić jak już będzie perfect wszystko
hehe dobrze to napisałaś

dziękuję
e Ty skromniacho jak się ma czym to się trzeba chwalić
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 00:11   #1869
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

dzaga
Jasne, że muszę ale jakoś nie przykładam do tego w ogóle uwagi... głoopia jestem co?

A co masz na myśli pisząc węgle? Słodycze jadłaś, czy po prostu makaronów za dużo? Bo ja się zastanawiam co wyeliminować z diety żeby schuść
Poczekaj, może to nie dzidzia

Ooo to widzę, że w związku zmiany a co tak się pozmieniało? Czemu odpuszczasz? Poczucie winy trzeba wywołać, a jak! jesteśmy straszne

Eee ja właśnie też... nie umiem się jakoś tak nie malować, źle się czuję wtedy. Ale odpuszczę już z tapetą

2 tyg to się może spóźnić, może to jeszcze nie dzidzia? A masz smaki?

Ja mam identyko z jabłkami nie jem już ich
Dla mnie jedzenie na noc jest najgorsze, kilka kilo na plusie murowane
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 00:15   #1870
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
A czemu przestać? dobra kawa nie jest zła no, w umiarkowanych ilościach ja to jestem wyjątkiem od reguły no ale ja kawoholiczka jestem

No właśnie ;/ już zapomniałam o istnieniu mięśni w tych miejscach to sem przypomniała

Nie to, że się przejmuję ale ja normalnie się darłam z bólu jakby to było jakieś sado-maso


Cindy, widzę, że masz tak jak ja: nasłucham się zawsze opowieści o zdradach, rozwodach i w ogóle nieudanych związkach i już zaczynam rozkminiać swoje własne życie doszukuję się problemów na siłę, a potem spać nie mogę, bo MYŚLĘ durne to to jest dlatego przestań sobie wmawiać, że Cię TŻ nie kocha, bo widać, że Cię kocha no, i nie marudzić już




Oj, też nie lubię tego typu odpowiedzi nie wiadomo jak się zachować i ile w końcu dać



U mnie to norma dlatego zawsze dzielę wiadomość na kilka części od razu
No tak jakoś, kawa to też używki c'nie? Ja piję 1 na dzień, nie dosięgam Ci królowo do pięt z piciem kawy. Ale jak by się tak odzwyczaić

Hahaha!

Nooo ej! Wymyślam potem strasznie, szukam problemów... straszna jestem. Ale jakieś takie podejrzenia mnie złapały. A mój TŻ- to wejdź sobie na mój tel, wejdź na fejsa, od kiedy Ciebie poznałem to z żadną dziewczyną nie pisałem. Jesteś dla mnie najważniejsza i tylko Ciebie kocham... blablabla a ja i tak wiem swoje alem ja uparciuch
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 00:21   #1871
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Hej, dziewuszki.
Ja dzis jezdzilam znow do Kopenhagi, bo przyslali mi maila, ze moj IPod juz naprawiony - odebralam go, i przy tej okazji przeszlam sie po miescie i zaraz ogladac staniki. Ucieszylam sie jak glupia w ogole ze mieli moj rozmiar, no i promocje - dwa staniki i dwie pary majtek w cenie jednego. Oblowilam sie.
A po poludniu lazilam z poltorej godziny po miescie, troche zagladalam do sklepow, ale nic ciekawego nie znalazlam. Nachodzilam sie, nogi mnie rozbolaly - to w ramach treningu. Teraz sie obijam. Manicure i pedicure sobie strzele.
Na sniadanie zjadlam owsianke z bananem, po poludniu nektarynke i dwie kanapki z maslem migdalowym i wedlina z piersi kurczaka. Teraz wiesniak z suszonymi owocami, ale to tylko przekaska, za niedlugo sobie cos solidnego upichce. Mam brokula, fasolke, rozne warzywka i rybke - bedzie ladna kolacja.
Czeeść
Ooo to piękne miasto chyba co? Masz jakieś zdjęcia?
Zakupy to podstawa Ładnie jesz

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Heeej Dziewczyny proszę, przygarnijcie mnie ja już kiedyś próbowałam się z Wami zgrać, ale jakoś przestałam pisać jestem z Wami od 3 wątku, codziennie Was podczytuje i wiem duużo o Was chciałabyms dołaczyć żeby się wkońcu ogarnąć z jedzeniem ,a w szczególności ze systematycznością! Jestem Ewelina, mam 20 lat i jestem świeżo po maturze teraz czekam na pazdziernik i studia, bo złożyłam papiery na resocjalizacje i się dostałam ja tak o sobie pisze, a jeszcze nie zostałam przyjęta do Waszego grona chciałabym zostac z Wami na stałe
Witaj

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Ech ja też Ale zastanawiam się czy nie przesadzam bo ciągle żłopię teraz z ekspresu bo nie mam jak wody zagotować, no i w ogóle kawa rozpuszczalna nam się skończyła Może tak 2 z ekspresA to za dużo
Też się zastanawiam właśnie czy to nas za bardzo nie pobudza i nie uzależnia

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Ech...to już pewnie % się nie uchowają do tego czasu
Hahaha też zapamiętałam tego uduchowionego Że wybranka będzie miłować się w czytaniu Pisma Świętego TO chyba był ten co czosnek hodował
A baby z dziekanatu też miałam przykre. Podobno w innych instytutach to różne bywały ale u mnie na anglistyce to matko bosko jaka wredna typa była Wszystko robiła z łaską, a jak się weszło o 10:59 gdzie dziekanat był otwarty od 11 to już był wielki problem i foch
I na przyrodniczym w sumie też nie lepsza była Kiedyś weszłam z lizakiem w łapie bo nie miałam gdzie włożyć, ale tak z tyłu schowałam, to mnie owaliła i powiedziała że: do takiej instytucji z jedzeniem się nie wchodzi
One chyba mają ekstra premie za potraktowanie studenta/petenta jak śmiecia
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 00:30   #1872
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
W ogóle początek wiadomości - aaaa - "jeździłam do Kopenhagi" A ja pewnego dnia chciałabym napisać "A dziś sobie wyskoczyłam na zakupy do Londynu"
O widzisz, to fajny deal w takim razie! Ja też muszę już kupić nowy stanik i majtasy bo stanik jest już taki rozmemłany że szok


Kapnęłam się że dziś jest 1 sierpnia i wiecie co - mam już miejsce w salonie więc zaczynam od nowa shreda z Jillian. Nie mam cholerka hantli (nawet butelek nie mam ) ale najwyżej dziś złapię byle co, a jutro wodę kupię i jedziem Chyba chwilowo rowerek odstawię. Siakoś takoś.
To ja się pochwalę że byłam kilka tyg temu na koncercie Justina Timberlake cudo

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Siemson

Powróciwszy właśnie z tenisa :P byłam z TŻ pograć na korcie uwielbiam tenisa kupiliśmy rakiety nie dawno i chodzimy kilka razy w tyg


Cindy na siłkę chodzę przeważnie 3 razy w tyg. Staram się po/śr/pt

http://fanlidla.pl/gazetka/2013.07.2...nache,FinkBrau
Takie żem se kupiła - moje ulubione z lidla! i 250ml to akurat a że 10 buteleczek ...
Aaa to fajnie

Oj wy piwoszki

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Cindy współczuje kłopotów z kręgosłupem, ale mam nadzieję że będzie dobrze Gratuluje nowej pracy

A ja byłam z koleżanką na zakupach kupiłam sobie spodnie dresowe za 35zł takie po domu albo na szybkie wyjscie do sklepu Byłam na obiedzie w Pizzy Hut i zdycham już od 3h ;/ tak sie najadłam łeee fuj
Ja też mam nadzieję Dziękuję

Pizza hut

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Resztę odpiszę jutro bo już nie widzę na oczy branoc
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 06:49   #1873
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Część dziewuszki wczoraj poćwiczyłam Ewkę i już później nie miałam siły na nic Było kompu i paciu nawet Tż dostał kosza może zaraz pójdę go obudzić Jutro nad ranem ruszamy nad nasze piękne polskie morze więc będę się dziś pakować, sprzątać, przejadę się do rodziców, znowu przymierzę suknię, może jakieś małe zakupki tak więc miłego dnia życzę
Heroinko świetne te banany są
Dzaga może to nie okres.... na początku ciąży podobno ciągnie jakoś brzuch Nie wiem o co chodzi bo jeszcze nie byłam Test wszystko wyjaśni
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 06:54   #1874
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Jestem Kochane Bez na razie - poczekam na TŻ. I szybko się muszę uwinąć bo dziś mamy sporo do załatwienia. Jeszcze chyba pójdę kupić sobie zwykłe czółenka eko skóra bo w tych balerinach to ja nigdy nie będę poważnie wyglądać.

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Taaa? A Ty co miałaś?
Muszę poszukać może i u mnie będą bo Twoje sandałki widziałam u mnie na targu
No to trzymam kciukasy!

Obejrzałam sobie nowy odcinek PLL coś mi się ziewa dziewuchy gdzie Wy?
- padłam Ten to jest szefu wszystkich szefów normalnie
Ja Kłamczuchy też oglądałam. Szczerze? Już mnie to wkurza Teraz już tak pokombinowali że szał wuja
Dziękuję za W tych nowych czółenkach będę skazana na sukces
A na obiad miałam ryż sprzed 3 dni + serek homo

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
a tak poza tym jestem ogromnąąąąąąąą fanką Twojego bloga zawsze czekam na nową notkę i jakaś stylizację i jestem zauroczona Twoją figurą! no boooska
Dziękuję A taki tam blogas Ostatnio niestety się opuszczam, ale wiadomo...trzeba chłopu w remoncie pomóc
Czytałam że lubisz Elizę z Pingera - aaaa To jak mogę o niej napisać to co Ty właśnie napisałaś o moim blogu - lubię to jak piszę, co wrzuca, jak się ubiera - fajna dziewczyna
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 06:55   #1875
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Ja też przechodzę na odwyk i jeszcze bardzo gubi mnie pieczywo ! no ja żyć bez niego nie umiem a już jest koniec świata jak mam drożdżówki, ciasta lub bagietkę w domu chodzę do kuchni i tak długo skubię, aż nie zostaje nawet mały okruszek mogłabym zamieszkać w cukierni albo piekarni a ja od pieczywa szybko tyje
mogę wstawić jakieś zdjęcia do albumu żeby nie być taka anonimowa
Dawaj dawaj - ja już Cię zaprzyjaźniłam
Ech z pieczywem masz to samo co ja niestety. Ja również w piekarni mogłabym zamieszkać a stwierdzenie które czasem słyszę "Ja tam nie lubię pieczywa" wywołuje u mnie szok i zazdrość, że w ogóle ktoś tak potrafi Ja kocham pieczywo, ale jadłam go stanowczo za dużo. Po odstawieniu od razu cm zaczęły spadać. Czekoladę spokojnie możesz zastąpić gorzką - no dobra to nie to samo co mleczna. Ale to ciągle czekolada, ale jest przynajmniej wartościowa.

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
dzaga
A co masz na myśli pisząc węgle? Słodycze jadłaś, czy po prostu makaronów za dużo? Bo ja się zastanawiam co wyeliminować z diety żeby schuść
Na myśli mam węgle pod każdą postacią. Ogólnie polecam zapoznać się z indeksem glikemicznym - fajny sposob na odżywianie, jest smacznie, nie chodzi się głodnym, a jednak te problematyczne partie...maleją Mi z brzucha naprawdę sporo spadło. Z ud z rezsztą chyba też.

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
One chyba mają ekstra premie za potraktowanie studenta/petenta jak śmiecia
Hahahaha nigdy na to nie wpadłam ale to bardzo możliwe

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę że byłam kilka tyg temu na koncercie Justina Timberlake cudo
Kocham Justina Zaraz po Enrique i Manu-L
Chłopak zrobił naprawdę mega postępy od kiedy odszedł od NSync a ostatnio płyta dla mnie jest genialna


Idę robić i budzić TŻ czikas. Pewnie dopiero po południu się odezwę
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:02   #1876
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Bry

Oczywiście i


Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Nie wierze
To uwierz

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Pierwsze śniadanie, potem kawa
Nieeee, u mnie do nie przejdzie

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Nie ojtamuj mi tutaj Przyszłam na wątek z motywacją i będę bić po du.pskach
wczoraj był redd's zamiast kolacji no ale u nas takie upały, że taki zimne piwko to wybawienie nic nie podżerałam do tego!

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
No tak jakoś, kawa to też używki c'nie? Ja piję 1 na dzień, nie dosięgam Ci królowo do pięt z piciem kawy. Ale jak by się tak odzwyczaić
No używki, ale co z tego? nie palę, nie ćpam, to coś mi się od życia należy, nie? ja nie będę się na siłę odzwyczajać, za bardzo kocham kawę jej smak i aromat
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:13   #1877
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Część dziewuszki wczoraj poćwiczyłam Ewkę i już później nie miałam siły na nic Było kompu i paciu nawet Tż dostał kosza może zaraz pójdę go obudzić Jutro nad ranem ruszamy nad nasze piękne polskie morze więc będę się dziś pakować, sprzątać, przejadę się do rodziców, znowu przymierzę suknię, może jakieś małe zakupki tak więc miłego dnia życzę
Heroinko świetne te banany są
Za wczorajszego skalpela! TŻ dostał kosza, tzn. co?
Daleko masz nad morze? Ty jesteś z Warszawy czy mi się coś pomerdało?
A bananki są przekomiczne!

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
- padłam Ten to jest szefu wszystkich szefów normalnie
Ja Kłamczuchy też oglądałam. Szczerze? Już mnie to wkurza Teraz już tak pokombinowali że szał wuja
Dziękuję za W tych nowych czółenkach będę skazana na sukces
A na obiad miałam ryż sprzed 3 dni + serek homo

Mnie też już wkurza takie pisanie scenariusza na siłę no cuda na kiju wymyślają, że to w ogóle nie jest prawdopodobne i takie zagmatwane, że szok i to wszystko sprawka jednej osoby która po kolei chce zniszczyć każdemu życie no c'mon
A jak, sukces jest w Twoich rękach
Co się torbujesz z tym obiadem sama wczoraj miałam taki pomysł, bo mam i homo i akurat gotowałam ryż :P w dodatku to był mój podstawowy obiad na studiach zaraz po ryżu... z jogurtem
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:13   #1878
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Kocham Justina Zaraz po Enrique i Manu-L
Chłopak zrobił naprawdę mega postępy od kiedy odszedł od NSync a ostatnio płyta dla mnie jest genialna
Ejjj, o Enrique to się bęęędziemm bić! moja podstawówkowa miłość! do tej pory zresztą
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:14   #1879
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Ja też już jestem wstałam dzisiaj o 7 byłam już z pieskiem na spacerku i wszamałam śniadanko śniadanko to moja ulubiona część dnia! nie ruszam się z domu jeśli czegoś nei wszamam to dobry nawyk, który wyrobiłam sobie już od dzieciństwa zawsze przed szkołą coś musiałam zjeść, bo mama nie pozwalała wychodzić z pustym żołądkiem
Teraz zrobię sobie kawkę, bo uwielbiam ten smak Marzy mi się jakaś kawka ze Starbucks'a albo Coffe Heaven

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość

Dziękuję A taki tam blogas Ostatnio niestety się opuszczam, ale wiadomo...trzeba chłopu w remoncie pomóc
Czytałam że lubisz Elizę z Pingera - aaaa To jak mogę o niej napisać to co Ty właśnie napisałaś o moim blogu - lubię to jak piszę, co wrzuca, jak się ubiera - fajna dziewczyna
Rozumiem, rozumiem z tym remontem, ale zawsze z niecierpliwością czekam na notkę i czytam od deski do deski i znam go od pierwszego pościka a ten ostatni o oszczędzaniu jest mega!
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 07:16   #1880
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Dzień doberek

Heroine
ja mam podobnie. Uważam że jak nie piję, nie palę, ćwiczę, w miarę zdrowo jem, to heeeej jakieś grzechy można mieć

Heroine, Paula banany rządzą!!! zawsze gęba mi się cieszy jak ja widze haha

Milena z Ewkę, ona potrafi dac w kość

CIndy chyba Ci się nudzi skoro szukasz jakiś podejrzeń co do TŻ. Po prostu mu uwierz i już :P

Ewelcia
mam to samo z pieczywem! Uwielbiam je, a jak jeszcze ciepłe z piekarni... wystarczy samo masełko omg

Paulownia figi dobre, ale bardzo słodkie. Przynajmniej szybko zatkają człeka

A ja na 9 na siłkę, później wrócę do domku wykąpie się, wszamię coś i lecę do banku wpłacić kasiurę, co by rosło na oszczędnościowym i do sklepu kupić nowe buty do gabinetu
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:21   #1881
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Dawaj dawaj - ja już Cię zaprzyjaźniłam
Ech z pieczywem masz to samo co ja niestety. Ja również w piekarni mogłabym zamieszkać a stwierdzenie które czasem słyszę "Ja tam nie lubię pieczywa" wywołuje u mnie szok i zazdrość, że w ogóle ktoś tak potrafi Ja kocham pieczywo, ale jadłam go stanowczo za dużo. Po odstawieniu od razu cm zaczęły spadać. Czekoladę spokojnie możesz zastąpić gorzką - no dobra to nie to samo co mleczna. Ale to ciągle czekolada, ale jest przynajmniej wartościowa.


Na myśli mam węgle pod każdą postacią. Ogólnie polecam zapoznać się z indeksem glikemicznym - fajny sposob na odżywianie, jest smacznie, nie chodzi się głodnym, a jednak te problematyczne partie...maleją Mi z brzucha naprawdę sporo spadło. Z ud z rezsztą chyba też.

Też Cię już zaprzyjaźniłam eh ja muszę się ograniczyć z tym pieczywem, bo mi od niego szybko wzrasta waga a na indeks glikemiczny czasem zerkam z brzuchem jako tako nie mam problemów, ale największe mam z udami i tyłem, bo ja na górze jestem drobna mam ręce jak kostucha, a dół blee i ten tyłek odstający mam przez niego kompleksy i go nienawidzę i właśnie ograniczenie węgli chyba by mi pomogło


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Bry

Oczywiście i [COLOR="Silver"]

wczoraj był redd's zamiast kolacji no ale u nas takie upały, że taki zimne piwko to wybawienie nic nie podżerałam do tego!



No używki, ale co z tego? nie palę, nie ćpam, to coś mi się od życia należy, nie? ja nie będę się na siłę odzwyczajać, za bardzo kocham kawę jej smak i aromat
Heeej u mnie po kolacji wpadł Radler jabłkowy, ale swoją drogą wole ten cytrynowy

A co do kawy to też bardzo lubię właśnie smak kawy i czuje potrzebę wypicia rano teraz częściej robię sobie mrożoną (tzn z zimną wodą i mlekiem bez kostek lodu) i nie słodzę kawy nienawidzę tego! Bleee fuu nie wypiłabym kawy z cukrem ale to chyba dobrze, co nie?
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:30   #1882
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Dzień doberek

Heroine
ja mam podobnie. Uważam że jak nie piję, nie palę, ćwiczę, w miarę zdrowo jem, to heeeej jakieś grzechy można mieć

Heroine, Paula banany rządzą!!! zawsze gęba mi się cieszy jak ja widze haha
Siema się zastanawiałam gdzie Twój post o 6 rano a Ty dzisiaj drugą zmianę masz, si?

No dokładnie! więc i (to akurat bez przesady ) się nam od życia należy! Amen!




Ewelcia, ja też kawy z cukrem nie przełknę nigdy nie piłam z cukrem, zawsze bez dla takiej kawoholiczki jak jak to profanacja
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:30   #1883
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Ewelcia[/B] mam to samo z pieczywem! Uwielbiam je, a jak jeszcze ciepłe z piekarni... wystarczy samo masełko omg
Cieplutkie pieczywko z masełkiem ubustwiam!!

A tak w ogóle to ja schudłam 9 kg właśnie dzięki temu, że ograniczyłam pieczywko do minimum a teraz kiedy tylko utrzymuję wagę, a nie chce już chudnąć to pozwalam sobie i czasami mnie bardzo gubi, bo jem jem i jem

Dodałam nowe zdjęcie do albumu, które robiłam w poniedzialek, tam jest inna data, bo mi się coś poprzestawiało nie wiem czemu
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:31   #1884
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Siema się zastanawiałam gdzie Twój post o 6 rano a Ty dzisiaj drugą zmianę masz, si?

No dokładnie! więc i (to akurat bez przesady ) się nam od życia należy! Amen!


Haha banan nie moge
Taaa 2 zmiana ale na szczęście nie ma dużo pacjentów. Idę na 13 a powinnam skończyć o 18 i weeeeeeeeek YEAH!
Jutro i pojutrze basenior
Kochana przyjedź do RZ pójdziemy na basenior razem!
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:37   #1885
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Basia, odezwij się łajzooooo noooo Jak urlop? Gdzie jesteś?


Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Haha banan nie moge
Taaa 2 zmiana ale na szczęście nie ma dużo pacjentów. Idę na 13 a powinnam skończyć o 18 i weeeeeeeeek YEAH!
Jutro i pojutrze basenior
Kochana przyjedź do RZ pójdziemy na basenior razem!


No piątek dziś
Chyba oszalałaś ja pływać nie umiem w życiu na basenie nie byłam tzn. byłam w 5 klasie podstawówki, gdzie przeżyłam traumę, bo woda sięgała mi po szyję i musiałam się ciągle trzymać barierki w pewnym momencie ją puściłam i jakiś durny kolega mnie popchnął, a ja sru do wody zawału na miejscu prawie dostałam, w końcu z pomocą koleżanki jakoś się wydostałam, cała byłam roztrzęsiona... nieprzyjemne wspomnienia pozostały do dziś no to by było na tyle jeśli chodzi o przygodę z basenem urzekła Cię moja historia?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:42   #1886
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Basia, odezwij się łajzooooo noooo Jak urlop? Gdzie jesteś?






No piątek dziś
Chyba oszalałaś ja pływać nie umiem w życiu na basenie nie byłam tzn. byłam w 5 klasie podstawówki, gdzie przeżyłam traumę, bo woda sięgała mi po szyję i musiałam się ciągle trzymać barierki w pewnym momencie ją puściłam i jakiś durny kolega mnie popchnął, a ja sru do wody zawału na miejscu prawie dostałam, w końcu z pomocą koleżanki jakoś się wydostałam, cała byłam roztrzęsiona... nieprzyjemne wspomnienia pozostały do dziś no to by było na tyle jeśli chodzi o przygodę z basenem urzekła Cię moja historia?
Urzekła... ale ale ... Ja chodze na basen głównie sie poleżakować, do wody wchodze, kiedy już nie wytrzymuję tego upału
Poza tym teraz na pewno masz więcej wzrostu i mozna wejśc na 140cm, żeby się ochłodzić i zapewniam Cię, że nikt Cie nie popchnie a nawet jeśli to będzie znacznie wyżej Twoja głowa nad wodą
Chooooooooo nooo
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:45   #1887
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Ewelcia, chudzina jesteś


A tak w ogóle to muszę Wam powiedzieć, że mam takie zakwasy, że łomagad TŻ wczoraj mi zafundował długi masaż wieczorem (zatkałam se gębę poduszką ) i mi trochę pomogło. Ale dzisiaj znów się poruszać normalnie nie mogę, boli jak ktoś chce się przekonać o czym mówię niech se poćwiczy z Tiffany


Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Urzekła... ale ale ... Ja chodze na basen głównie sie poleżakować, do wody wchodze, kiedy już nie wytrzymuję tego upału
Poza tym teraz na pewno masz więcej wzrostu i mozna wejśc na 140cm, żeby się ochłodzić i zapewniam Cię, że nikt Cie nie popchnie a nawet jeśli to będzie znacznie wyżej Twoja głowa nad wodą
Chooooooooo nooo
Kochana ja nawet nie mam stroju kąpielowego i wstyd by mi było przy takiej modelce jak Ty się roznegliżować
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:47   #1888
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ewelcia, chudzina jesteś


A tak w ogóle to muszę Wam powiedzieć, że mam takie zakwasy, że łomagad TŻ wczoraj mi zafundował długi masaż wieczorem (zatkałam se gębę poduszką ) i mi trochę pomogło. Ale dzisiaj znów się poruszać normalnie nie mogę, boli jak ktoś chce się przekonać o czym mówię niech se poćwiczy z Tiffany




Kochana ja nawet nie mam stroju kąpielowego i wstyd by mi było przy takiej modelce jak Ty się roznegliżować
Nie wkurzajta mnie z modelką!
Majtki stanior i wio
Na pewno masz jakiś strój!

ZMykam na siłkę będę potem buzi rózi
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:50   #1889
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Ciekawe jak tam pipson w wielkim świecie mam nadzieję, że narobi dla nas dużo fotek pipson, jak to czytasz to wiedz, że bez fotek masz się tu nie pokazywać


Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Nie wkurzajta mnie z modelką!
Majtki stanior i wio
Na pewno masz jakiś strój!

ZMykam na siłkę będę potem buzi rózi
Przy mnie wyglądasz jak Top Model
Nie mam, serio nigdy nie miałam nie licząc podstawówkowych lat

Miłego siłkowania
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:52   #1890
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ewelcia, chudzina jesteś


A tak w ogóle to muszę Wam powiedzieć, że mam takie zakwasy, że łomagad TŻ wczoraj mi zafundował długi masaż wieczorem (zatkałam se gębę poduszką ) i mi trochę pomogło. Ale dzisiaj znów się poruszać normalnie nie mogę, boli jak ktoś chce się przekonać o czym mówię niech se poćwiczy z Tiffany [COLOR="Silver"]
Dziekuję ale nieznosze swojego tyłka

Ja ćwiczyłam Tiffoczki to nie mogłam się na łóżku przekręcić, a jak miałam się z niego podnieść to o maaaaatko musiałam się łapać czegoś, żeby wstać

Wiecie co wyszedł mi jęczmień na oku kiedyś też miałam, ale to chyba byłam dużo młodsza, bo zabardzo nie pamiętam no masakra swędzi mnie i mam oko zmniejszone o połowę Macie jakieś sprawdzone sposoby żeby się tego jak najszybciej pozbyć?
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.