Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-03, 22:37   #2641
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Odp: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Cytat:
Napisane przez ezzo Pokaż wiadomość
sama nigdy nie używam takiego określenia, ale jakoś pasowało mi to do tonu dzisiejszej dyskusji
Wiem co masz na mysli, ja chyba tez raz wyparowalam TZ z takim tesktem w klotni, ale pozniej sie zastanowilam nad tym jak glupie to bylo
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 22:39   #2642
ezzo
Zadomowienie
 
Avatar ezzo
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 657
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

mam pytanie z innej beczki, czy któraś z was używa video niani, polecicie coś?

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Wiem co masz na mysli, ja chyba tez raz wyparowalam TZ z takim tesktem w klotni, ale pozniej sie zastanowilam nad tym jak glupie to bylo
ale mój tz np. często mówi mi " dziękuję, że urodziłaś mi takiego fajnego syna"
ezzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 22:43   #2643
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Cytat:
Napisane przez ezzo Pokaż wiadomość
mam pytanie z innej beczki, czy któraś z was używa video niani, polecicie coś?

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------



ale mój tz np. często mówi mi " dziękuję, że urodziłaś mi takiego fajnego syna"
To cos zupelnie innego niz kiedy baba mowi "urodzilam MU dziecko", kurcze .. ja Boryska urodzilam przede wszytskim dla siebie a dopiero pozniej dla TZ
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 22:46   #2644
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Odp: Dot.: Odp: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
haha, lady .. nie, ja nie biegam!!!
Po ciazy udalo mi sie wybiec 3 razy z domu - ale tego bieganiem sie nazwac nie da w porownaniu z tym co Ty piszesz. Ja jestem zupełnie zielona w tej kwestii, ot tylko mooje spostrzezenie, ze dopiero teraz opiekujac sie dzieckiem moglabym docenic ta formę aktywnosci, wczesniej to bylo kompletnie nie dla mnie. Ale na razie biegac nie dam rady, bo ja w ogole nie lubie cwiczyc wieczorem, cwicze zawsza przed poludniem, wieczorem nie mam motywacji ani sily.
Haha wez, ja teraz biegam 20, ale minut kontuzje mnie zjadly

Ezzo, ja mam jakas podrobke podrobki, firma sie zwie conrad, kupilam za 105zl juz z przesylkaale sie sprawdza, nocna wizje tez ma wiec fajnie.
Wlasnie Pstryniu, jaka Wy macie video nianie i za ile kupiliscie?

Juz siriusli dobranoc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 22:51   #2645
ezzo
Zadomowienie
 
Avatar ezzo
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 657
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

dzięki Lady

dobranoc mamuśki ja też pod prysznic i do łóżka choć pewnie i tak zaraz pobudka.
ezzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 22:52   #2646
sarah67
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 777
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

u nas burza
sarah67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 02:33   #2647
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Czesc!
Wczoraj mnie nie bylo caly dzien, ale dzis sumiennie od rana nadrobilam.

hope, sylwietta trzymajcie sie dzielnie! Mam nadzieje, ze dojdziecie wspolnie do ladu.

sylwietta a moze Twoj maz jeszcze nie zdaje sobie sprawy, ze ojcem zostal? Moj kolega dopiero po ok. roku doznal olsnienia i z dnia na dzien zaczal zachowywac sie jak na ojca przystalo. Moze jeszcze potrzebuje czasu, z drugiej strony Bartek robi sie coraz bardziej kumaty, to tez pomoze Twojemu mezowi.

Myslalam, ze sobote spedzimy w domu, bo tz po dyzurze odsypiac bedzie, ale ten oznajmil, ze wyruszamy gdzies. Wyladowalismy w Kobe, skorzystalismy z letnich wyprzedazy a wieczorem obejrzelismy pokaz sztucznych ogni. Ze wzgledu na Yae z oddali, ale i tak bylo cudownie!! W zeszlym roku tez bylismy na tym pokazie i pamietam jak mi bylo przykro, bo myslalam, ze skoro bedzie dziecko, to trzeba bedzie sobie takich przyjemnosci odnowic. Nic z tych rzeczy.
Wracalismy w ciezkiej atmosferze, tz zasypial za kolkiem i kazalam mu przesiasc sie do tylu i sama prowadzilam. Na co on zaczal sie czepiac, ze jade jak pirat i nie czuje sie ze mna bezpiecznie.
Dzis tez jak tylko ze szpitala wroci, to mamy zamiar jakos milo spedzic dzien.
Szczerze mowiac, to najchetniej spac poszlabym, bo ostatnio u nas pobudki o 5, ale wieczorem bez zmian Yae zasypia miedzy 8 a 9. Efekt taki, ze o 6 na spacerze juz bylysmy (cziki uniknelysmy), za to po 8, kiedy wrocilysmy, tz sie pyta, czy dzis na spacer poranny nie idziemy? Nie zauwazyl...
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 04:41   #2648
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Charlizz bo ja tez na pw studiuje al ja na elektrycznym u Was w gmachu to bylam tylko raz po wspis z prawa gospdarczego
A od rodzicow mam dalej do Ciebie za Kaluszynem jeszcze z 10 km.
Mysle, ze mmz bylby dla nas tak fajnie po srodku, bo Fewcia blizej niz do Wwy, Neti praktycznie tak samo ma,Ty masz blizej, tylko Lenova gorzej z dojazdem..

Moj Tz to tez w domu niewiele robil, a teraz nawet tam zmywa jak pojedziemy u nas zawsze bylo tak, ze sprząta ten kto ma wiecej czasu, albo robimy to razem a gotuje ten, kto jest pierwszy w domu, albo razem

Nawijka, swietne tankini

Ja musze sobie jakies bikini na te moje krzywe cycki sprawic, bo moze w polowie sierpnia nam sie uda na Hel wyskoczyc.. ale nie mam pomyslu w jakim nie bedzie wdac roznicy w wielkosci cyckow
__________________
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 04:52   #2649
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Odp: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Badziu, w paszapie

Nawijko, przesliczne tankini


U nas nocka przetragiczna, ledwo na oczy pacze, od 1.30 do 3.30 nie spalam prawie w ogole, Maly sie rzuca po lozku, placze, krzyczy, kurcze , z czego to moze byc? :'( bidulinek sie meczy przeciez.... A najlepsze ze oczu nie otworzy przy tym. Nie wiem co mu jest :'(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 05:09   #2650
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Odp: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Lady to u nas podobnie ze spaniem dziś, mala niby teraz jeszcze przysnela (czyt. Nie wierci sie) ale nie wiem czy jest sens spac.. bo ona ma jakies sensory ja zamkne oczy to ona sie kreci
Mowisz, ze trzeba wypchnac to czego nie ma
__________________
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 07:03   #2651
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Odp: Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Masz rację, i dobrze zrobiłaś tępiąc w zarodku te zachwania, które Ci się nie podobały, błędem jest, że wiele z nas odpuszczało i to po części też nasza wina, ale i tak obstaje nadal przy tym, że jednak jak sie już w takiej sytuacji jest to tez wtedy troche inaczej to wyglada. Ale juz mniejsza o to ;_)

A tak z innej beczki jakos dziwnie dla mnie brzmi stwierdzenie "urodziłam mu dziecko"

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------



Oj, to chyba Twój wątek mnie ominął i nie jestem w temacie, ale gratuluję decyzji, skoro teraz jesteś szczęśliwsza
Wiesz, mnie czasem już irytuje jak ktoś jest w udanym związku i doradza koleżankom "zostaw drania, niech zobnaczy co traci", bo to wtedy sie wydaje, ze to jest takie proste, i ze na miejscu kogos innego ostapiloby sie tak, czy inaczej, a jak już jesteśmy w taki8ej sytuacji to wtedy widzimy, ze nie wszytsk jest tylko czarne albo białe.
I żeby nie było nie piję tu do żadnej z Was, ani do mojej własnej sytuacji.

to racja, ale z drugiej strony takie rady sa dawne po spojrzeniu na cała sytuację z boku, na chłodno. A osoby które mają udane związki, no właśnie-one potrafiły zbudować zdrowe relacje, więc moim zdaniem też ich rady nie muszą być zawsze od czapy...




Cytat:
Napisane przez badziabadzia Pokaż wiadomość
Charlizz bo ja tez na pw studiuje al ja na elektrycznym u Was w gmachu to bylam tylko raz po wspis z prawa gospdarczego
A od rodzicow mam dalej do Ciebie za Kaluszynem jeszcze z 10 km.
Mysle, ze mmz bylby dla nas tak fajnie po srodku, bo Fewcia blizej niz do Wwy, Neti praktycznie tak samo ma,Ty masz blizej, tylko Lenova gorzej z dojazdem..

Moj Tz to tez w domu niewiele robil, a teraz nawet tam zmywa jak pojedziemy u nas zawsze bylo tak, ze sprząta ten kto ma wiecej czasu, albo robimy to razem a gotuje ten, kto jest pierwszy w domu, albo razem

Nawijka, swietne tankini

Ja musze sobie jakies bikini na te moje krzywe cycki sprawic, bo moze w polowie sierpnia nam sie uda na Hel wyskoczyc.. ale nie mam pomyslu w jakim nie bedzie wdac roznicy w wielkosci cyckow
A tu Cię złociutka zaskoczę, bo przenieśli nam wydział do GG i już prawie nie urzędujemy w tej zapyziałej klatówie

Kurka, szkoda że Lenova ma taki niedogodny dojazd :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez charlizz
Czas edycji: 2013-08-04 o 07:04
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 07:08   #2652
YellowSheep
Rozeznanie
 
Avatar YellowSheep
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 736
Odp: Dot.: Odp: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Cytat:
Napisane przez Krowa1989 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nadrobiłam prawie dwiesta stron i co? I , bo znowu jestem w tyle o jakieś kilkadziesiąt.
Dajcież spokój, niemożliwością jest być z Wami na bieżąco. Chyba, że chałupę zapuszczę .

A takie pytanie odbiegające od tematu, jak zrobić, żeby ten avatar był taki ładniejszy? Bo ja dziękuję za taką pikselozę...
200 stron? szacun! coś za coś, jesteś na bieżąco to potem bałagan jak u Fewci







Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość





ejjj... laski!!!! Może spikniemy się wszystkie i nakopiemy do tyłków tym kretyniastym TŻtom???!!!!
Ale się zdenerwowałam!!! Co za debile!!

Przytulam Was mocno dziewczynki







Cytat:
Napisane przez sarah67 Pokaż wiadomość
łooo tez bym nie wytrzymala

mam kolege pedanta jego zona opowiada jak buty kolorystycznie musza buc poukldane sznuroweczki rowno teges feges

a ja do niej czemu Mu tych butow nie poprzestawiasz mnie by korcilo strasznie hehe






Kochana mojemu mezowi mama wszystko pod nos podtsaiwala tak jak i reszcie doslownie nic w domu nie musial robic jak sapalam u niego i szlam do pracy to Ona rano wstawala ja wychodze z lazienki a tu sniadanie herbata i do pracy kanapki przygotowane

a jednak jak zamieszkalismy razem to moj maz sam od siebie wszystko robi, nie urabialam Go w ogole, wszystko robi co i ja raz on raz ja albo razem
jedynie co to ostatnio powiedzialam, zeby pralki nie tykał bo nie zwraca uwagi na kolory oraz zeby nie wieszal prania bo ja jak powiesze to nie trzeba prasowac a on olaboga
a tak to robi wszystko
nadmienie jeszcze ze jak mala sie urodzila, to on pierwszy ja przebieral i jak pojechala moja mama to On Ja kapal bo ja sie balam

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

aaaaa
uwaga uwaga mamy zabka jeszcze go nie widac ale czuc juz sie przebil malutki czubeczek


my dzis prawie caly dzien nad jeziorkiem jest super bo znacznie chlodniej niz na spacerkach czy w domu bo sa drzewka i jestesmy w cieniu no i woda chlodzi
Mala dalej uwielbia plywac

pozniej posiedzielismy na podworku poodbijalismy pilke ze starszymi dzieicami poskakalismy na trampolinie i wrocilismy do domciu
Hehe... facet mojej mamy jest taki... akuratny? Że kiedyś jak regulowała mu brwi to on je liczył i zbierał z podłogi żeby wyrzucić.






Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Badziu, w paszapie

Nawijko, przesliczne tankini


U nas nocka przetragiczna, ledwo na oczy pacze, od 1.30 do 3.30 nie spalam prawie w ogole, Maly sie rzuca po lozku, placze, krzyczy, kurcze , z czego to moze byc? :'( bidulinek sie meczy przeciez.... A najlepsze ze oczu nie otworzy przy tym. Nie wiem co mu jest :'(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może ząbcie? Mój tak z rana sobie wyje/steka z zamkniętymi oczami.


Opanowałam multicytat w aplikacji

My się wczoraj tak z tz pożarliśmy że wiory leciały. Masakra. U nas podobnie jak u Sylwii tyle ze tz czasem się opamięta i teraz tez po kłótni stwierdził że może byśmy poszli do psychologa albo na jakąś terapie bo mamy za dużo żali i nie umiemy jakoś się dogadać. My mamy taką huśtawkę, tzn codziennie chodzimy na spacery, jeździmy na zakupy, w ogóle spędzamy razem dużo czasu, ale jak się klocimy to on potrafi być okrutny w słowach... no ale widzę niby chęć naprawy.

decyzja o odejściu jest trudna, bo jest lęk przed samotnością i przed tym jak sobie poradzimy same, no i zawsze ta myśl że może się poprawi. wiec Sylwia dobrze Cie rozumiem i ściskam mocno dobrze ze mamy te nasze kochane dzieciaczki...
YellowSheep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 07:31   #2653
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Odp: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Hej, nie będę sie odnosić bo czytam z doskoku tz ma wolne wczoraj i dziś i pojechaliśmy do naszego znajomego za kraków co ma dom i basen taki duży dmuchany. Z Hania oczywiście jechaliśmy, busami takimi autokarowymi i było spoko fotelik przypielismy pasami i luz i nawet nie marudzila
co do was dziewczyny to strasznie mi przykro ze tz potrafią byc tacy.... Nieogarnieci i to przykre ze tak zaprzepaszczaja możliwość spędzania czasu z dzieckiem...

Ja nawet ostatnio o tym myślałam, ze jak byłam w ciąży to przykro mi było bo tz nie mówił do brzucha ani nie glaskal chyba ze mu wypomnialam. A teraz? Nieba by hanci przychylił i opiekuje sie i bawi... może oni nie potrafią jeszcze załapać kontaktu z takim nie gadajacym i chodzacym dzieckiem, chociaż wcale ich to nie tłumaczy....

Aha blogerko, ja chyba nie rodzilam dziecka dla siebie, tylko dla Nas i chyba dla samej Hani żeby mogła żyć z kochajacymi rodzicami, w sensie dla siebie brzmi tak przedmiotowo trochę a wiadomo ze nie to mialas na myśli.?


Jeszcze Wam powiem, że niby pakowalam Hanie na dwa dni a tyyyle tego ze hahaha masakra! Nawijko jakbym leciała gdzieś za granicę to chyba z 5 walizkami..... Ale i tak ci zazdroszczę

aha szaja podziw dla mamy, pomysl sobie co by było jakby przy nim została mogło cię to ukształtować na zupełnie inna osobę, a tak jesteś silna i niezależną kobietą.
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 08:06   #2654
litllesweetangel
Lurker ;)
 
Avatar litllesweetangel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 112
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Co do rozwodow u nas podobnie, najlepsza decyzja jaka moglysmy podjac z mama. Pisze, ze to nasza decyzja, bo ona sama by jej nie podjela. No i wyszlo jak ojciec sie interesuje. Zadzwonil moze raz w miesiacu, a po smierci dziadka zero odzewu. Pewnie nie wie, ile ma mala teraz i w ogole ze jest dziewczynka. Ciekawe czy sie odezwie po wyjsciu z kicia, ale teraz ja juz chyba nie chce miec z nim kontaktu, bo nawet z wiezienia robi mamie problemy...


Co do rad i odchodzenia od partnera w tym sie zgodze z Blogerka, duzo z nas ma problemy ale tylko Charlizz byla na tyle silna psychicznie zeby to skonczyc. Ale to zrozumiale, kazda chce stworzyc dom dla dziecka, w takich sytuacjach jest potrzebny bodziec ktory przewazy szale i da sile do zakonczenia toksycznego zwiazku. Sadze, ze gdybym nie pojawila sie w zyciu TZa do teraz meczylby sie z dziwka i alkoholiczka dla syna. Tyle, ze za odejscie zaplacil najgorsza cene- brak kontaktu z malym...

Badzia tak mnie zaciekawilo co dokladnie studiujesz?

Co do zwracania sie do tesciow nie chcialabym mowic do tesciowej " mamo". Mame mam jedna, te ktora mnie urodzila i wychowala, w tym slowie kryja sie emocje i uczucia. A z tesciowa to inne relacje, mama mi nie odpowiada. Ja juz to moze po imieniu, jak bedzie zobaczymy po slubie :P


Debrah tak mi sie skojarzylo z Twoim zdjeciem z karteczka, pamietam ze jak zamieszkalismy razem( mielismy rozne zmiany i sie mijalismy) to czesto zostawialismy sobie takie karteczki. Fajnie bylo wrocic z pracy, taka zmeczona i zobaczyc to na lapku


Co do podzialu obowiazkow, u nas jest roznie. Wczoraj np ja robilam obiad dla nas i malej, a TZ myl naczynia. Zazwyczaj staramy sie dzielic praca w domu, chyba ze serio sie maksymalnie opieprzalam caly dzien, TZ przyszedl z pracy padniety, to juz sprzatam sama a on siedzi w mala. Tylko, ze u nas sytuacja jest taka, ze to on wstaje w nocy lub nad ranem



Kupilam wczoraj biedrowy blender. Dobra moc za dobra kase. Jestem zadwolona poki co. Zrobilam wczoraj placki z cukinii, malej ziemniory z cukinia, zmielilam brzoskwinie. Bardzo przydatna rzecz, w moim kielichowym blenderze moglam zmielic najwyzej zupke wodnista, albo zrobic koktajl. A ten robi taka fajna papke jak sloiczki.



Dziecko mi sie drze od paru dni! Robi cos i sie drze... 7 rano krzyczy, caly dzien krzyczy, bawi sie krzyczy...
__________________

It's okay
I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry
litllesweetangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 08:07   #2655
Krowa1989
Raczkowanie
 
Avatar Krowa1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 153
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Dobry! U nas nocka standardowa, czyli zero pobudek i wstajemy o 7. Mąż ma dzisiaj do pracy na 14, więc już o 8 poleciał z córcią na spacer. Zabrali pieluchy na zmianę i słoik z jedzonkiem, więc nie wiem kiedy zamierzają wrócić. A ja się ogarnęłam, pralka już pracuje (Lady, poszłam za Twoją radą i rozcieńczyłam płyn ) i co teraz będę robić? Chyba już nie umiem się zajmować sama sobą . Ale wczoraj wzięłam się za książkę, pierwszy raz od pół roku.

Lady, współczuję nocy! Biedulek z tego Pietraszka. A co do tej wody na Śląsku, to wpadaj do Gliwic na kąpielisko leśne. Jest odremontowane i specjalnie dla dzieciaczków zrobili mały basen i brodzik, w dodatku można się ulokować w cieniu pod drzewkami, a najgorsze tłumy są przy basenach dla dorosłych. Ja byłam już kilka razy z Alą, pływała jak szalona. Możemy się tam nawet spotkać, to się dzieciaki wspólnie pochlapią.
Krowa1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 08:20   #2656
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Hej dziewczynki!

Chciałam się tyko przywitać

Strasznie mi smutno i nie potrafię się ogarnąć...

Buziaki dla Waszych dzieciaczków!
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 08:20   #2657
Krowa1989
Raczkowanie
 
Avatar Krowa1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 153
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Cytat:
Napisane przez litllesweetangel Pokaż wiadomość
Co do rad i odchodzenia od partnera w tym sie zgodze z Blogerka, duzo z nas ma problemy ale tylko Charlizz byla na tyle silna psychicznie zeby to skonczyc.

Dziecko mi sie drze od paru dni! Robi cos i sie drze... 7 rano krzyczy, caly dzien krzyczy, bawi sie krzyczy...
A ja nie zauważyłam, żeby ktokolwiek namawiał dziewczyny do odejścia, rzucane są różne pomysły, bo każda chce pomóc i z pewnością każda z nas chce jak najlepiej. Dla mnie to żadne nagabywanie, bo wszystkie mamy swój rozum i wszystkie same za siebie odpowiadamy. Ja wiem Z DOŚWIADCZENIA, że tkwienie w związku "dla dziecka" jest bez sensu, bo ja nie byłam szczęśliwa patrząc na nieszczęście swojej matki, a dzieci się robią szybciej kumate niż to się wydaje i potrafią czuć atmosferę, która panuje w domu. Ale to wcale nie oznacza, że namawiam kogokolwiek do rozstania, bo co ja mam do tego? Dlatego proszę nie nad interpretować niektórych słów.

Moja tak krzyczy, że sąsiadki się śmieją do niej i mówią, że niezłe ma płucka . Ale to ze złości, czy tak się bawi? Bo moja to tak z radości...

Edytowane przez Krowa1989
Czas edycji: 2013-08-04 o 08:31
Krowa1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 08:20   #2658
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Odp: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Little, zęby!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 08:23   #2659
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!

Chciałam się tyko przywitać

Strasznie mi smutno i nie potrafię się ogarnąć...

Buziaki dla Waszych dzieciaczków!
Co sie dzieje kochana?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 08:25   #2660
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Odp: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

dziewczyny ja tak na szybko, która się na tej trzydniówce orientuje? Bo wczoraj wysypka się pojawiła, dziś dalej jest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00150.jpg (74,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00153.jpg (61,7 KB, 24 załadowań)
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 08:30   #2661
Krowa1989
Raczkowanie
 
Avatar Krowa1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 153
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Cytat:
Napisane przez YellowSheep Pokaż wiadomość
200 stron? szacun! coś za coś, jesteś na bieżąco to potem bałagan jak u Fewci
Hehe, ja znalazłam sobie super usprawiedliwienie, będziemy robić remont kuchni i przedpokoju, więc za gruntowne porządki nawet się nie zabieram .


Idę poczynić jakieś kroki w kierunku obiadu.
Krowa1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 08:37   #2662
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Odp: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Hope, u nas to identyko wygląda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 08:42   #2663
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Hope, prawdopodobnie to ale tak czy siak pokaż jutro lekarzowi, a jak zniknie, to fotki pokaż, bo trzeba w kartę chorobę zakaźną wpisać.

Blogerko, a czemu mam nie pisać o tym? nie odpowiadałam za głupotę i postępowanie spłodziciela, jak też nie mam zamiaru wstydzić się za niego, dorosły był.

Co do waszej skazy/nie skazy - jeśli chcesz na normalne mleko przejść (bo może już się da) to mieszając - 3 dni 1 łyżeczka zwykłego mm, 3 dni dwie i tak dalej.

Edytowane przez 0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Czas edycji: 2013-08-04 o 08:45
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 08:53   #2664
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Odp: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Hejka!
Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tak na szybko, która się na tej trzydniówce orientuje? Bo wczoraj wysypka się pojawiła, dziś dalej jest.
prawdopodobnie zejdzie jeszcze na raczki i nozki i bedzie juz mijac
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 09:04   #2665
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Odp: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Szaja, a jak my byłyśmy w pt i wpisała nam alergię, to co teraz? Do jutra u nas już chyba zejdzie, bo dziś już mniej..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 09:12   #2666
sarah67
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 777
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość

[/COLOR]Sarah-gratuluje zębala

dziekujemy
sarah67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 09:24   #2667
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Charlizz, a szczepienie jakieś macie teaz? jeśli tak, to przesuń o 4 tygodnie. Jak pisałam - u nas to było rozpoznanie 3dniówki
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 09:55   #2668
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Odp: Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!

Chciałam się tyko przywitać

Strasznie mi smutno i nie potrafię się ogarnąć...

Buziaki dla Waszych dzieciaczków!
Co się dzieje? :przutul:
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 10:00   #2669
litllesweetangel
Lurker ;)
 
Avatar litllesweetangel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 112
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Cytat:
Napisane przez Krowa1989 Pokaż wiadomość
A ja nie zauważyłam, żeby ktokolwiek namawiał dziewczyny do odejścia, rzucane są różne pomysły, bo każda chce pomóc i z pewnością każda z nas chce jak najlepiej. Dla mnie to żadne nagabywanie, bo wszystkie mamy swój rozum i wszystkie same za siebie odpowiadamy. Ja wiem Z DOŚWIADCZENIA, że tkwienie w związku "dla dziecka" jest bez sensu, bo ja nie byłam szczęśliwa patrząc na nieszczęście swojej matki, a dzieci się robią szybciej kumate niż to się wydaje i potrafią czuć atmosferę, która panuje w domu. Ale to wcale nie oznacza, że namawiam kogokolwiek do rozstania, bo co ja mam do tego? Dlatego proszę nie nad interpretować niektórych słów.

Moja tak krzyczy, że sąsiadki się śmieją do niej i mówią, że niezłe ma płucka . Ale to ze złości, czy tak się bawi? Bo moja to tak z radości...
Ale przeciez ja nie napisalam, ze ktos na forum "nagabuje do odejscia" Blogerka z reszta tez nie. Nie wiem gdzie widzisz nadinterpretacje? Dziewczyny przeciez same pisza, ze rozwazaja rozstanie.

Co do krzykow to chyba z radosci? Nie wiem moze nudow? Moze probuje na siebie zwrocic uwage? Jeszcze tego nie rozkminilam do konca, mam podejrzenia tylko :P

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tak na szybko, która się na tej trzydniówce orientuje? Bo wczoraj wysypka się pojawiła, dziś dalej jest.
Oby to byla tylko trzydniowka Sama niezle bym sie przestraszyla przy takie ilosci wysypki na cialku.


Dalam w klubie filmik z skrzecaca Tocha, namiastka tego co serwuje caly dzien, czasami to brzmi jak taki zulek po tanim winie
Zeby hmm nie jestem pewna, to bardziej takie krzyki radosci chyba, proba zwrocenia na siebie uwagi?
__________________

It's okay
I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry
litllesweetangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 10:26   #2670
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Odp: Styczniowo - lutowe mamusie 2013 cz VII

Pozdrawiamy z lezingu na trawingu ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1375608348570.jpg (65,8 KB, 43 załadowań)
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.