Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal cz.12 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-04, 09:57   #2071
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
A ja robie sernik na zimno Zaprosiłam babcie i dziadka na później na wcześniejsze urodzinowe ciasto Jutro jade do domku i wpada do mnie brat z dziewczynką koleżanka i robimy urodzinową bibe Będziemy świętować moje 18 urodziny ( 5 z rzędu)
Dodawałaś jakieś owocki do sernika? Ja mam w domu sernik na zimno z ananasem i galaretką No to będzie imprezka

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No co Ty to masz idealną pogodę na ćwiczenia u mnie grzeje

Dzięki jak masz paragon i mają zaledwie miesiąc to jasne! Idź i reklamuj!
Właśnie w ccc już nie pierwszy raz bym reklamowała i chyba się jutro wybiorę tylko, że ja nie mam innych sandałków tylko klapki, a nie lubie w klapkach chodzić ciekawe co powiedzą pewnie będę musiała czekać 2 tygodnie i dadzą mi nowe albo powiedzą żebym wybrała sobie nowe za tą cenę, co kupiłam te sandały
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 10:00   #2072
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Aha myślałam, że udzielałaś jakiegoś szkolenia/wskazówek przez telefon ja to czasem coś wymyślę
Taaa szczęściara, dzisiaj od nowa polska ludowa, trza ogarnąć ten bajzel znowu wszystko porozwalane no ale odkurzać nie muszę na szczęście i jeszcze mnie prasowanie czeka a znacie moją nienawiść do tej czynności nie wiem jak to się skończy
Co do Waxa to testuję wszystkie po kolei obecnie mam ten Naturalne Oleje Agran-Makadamia-Kokos super włoski są po nim
A kolacja, grzecznie

Oooj, jakbym miała coś tłumaczyć jeszcze przez tel to by była jakaś makabra,bo nikt nie rozumie mojej "pokrętnej logiki" i ciężko mi zazwyczaj wytłumaczyć o co mi chodzi
Hehe, znowu sprzątanie? Mogę poprasować za Ciebie, bo lubię Tutaj żelazko mam, ale deski się nie dorobiliśmy jeszcze do prasowania
ooo, nawet nie wiedziałam, że taki Wax jest Ja mam końcówkę tego z proteinami i średnio działa na moje włosy A ten z olejkami kupiłaś może w Rossmanie?
To dobrze mnie dzisiaj czeka kolecja u moich rodziców, nie chce mi się jak cholerrrrra

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Dziękuje, ale to dopiero jutro dzisiaj mam jeszcze 22
Ja to zawsze jak Filip z konopii wyskoczę Ale za to pierwsza złożyłam życzenia, hehe To Ty jesteś rocznik 90?
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 10:14   #2073
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Co do Waxa to testuję wszystkie po kolei obecnie mam ten Naturalne Oleje Agran-Makadamia-Kokos super włoski są po nim
Oo też mam tego Waxa właśnie zmyłam z włosów moje włoski bardzo go lubią mam takie mięciutkie i błyszczące i ładnie pachnie bardzo lubię kosmetki z kokosem, ale tutaj go nie wyczuwam
Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
ooo, nawet nie wiedziałam, że taki Wax jest Ja mam końcówkę tego z proteinami i średnio działa na moje włosy A ten z olejkami kupiłaś może w Rossmanie?
Ja w Rossmanie nie widziałam kupiłam w małej drogerii Lobo

a testowała któraś z Was kosmetyki Balea? Ja przeglądam blogi i dziewczyny tak je chwalą, ale ich chyba nie można nigdzie dostać wnaszych drogeriach tylko w internecie chyba że się myle i niektóre też są wystawione na allegro
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3

Edytowane przez ewelciaa144
Czas edycji: 2013-08-04 o 10:18
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 10:16   #2074
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Piłam coś kiedyś kawowego i mi smakowało, ale jak spojrzałam na skład to mi się słabo zrobiło i już mi mniej smakowało także dziękuję za przepis na pewno skorzystam wszystko co kawowe nie może być mi obce
Kiedys latem sprzedawali w Lidlu lody kawowe - espresso i cappuccino. W malych kubeczkach. Swietne na upal - budzi i ochladza. Jeszcze nie znalazlam drugich takich dobrych....a to bylo chyba z 6-7 lat temu.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 10:21   #2075
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Właśnie w ccc już nie pierwszy raz bym reklamowała i chyba się jutro wybiorę tylko, że ja nie mam innych sandałków tylko klapki, a nie lubie w klapkach chodzić ciekawe co powiedzą pewnie będę musiała czekać 2 tygodnie i dadzą mi nowe albo powiedzą żebym wybrała sobie nowe za tą cenę, co kupiłam te sandały
Ja na szczęście nic nigdy stamtąd nie reklamowałam (może dlatego, że rzadko mi się coś tam podoba), ale moja mama już chyba 2 razy reklamowała, koleżanki też non stop coś zwracają podobały mi się jedne ostatnio, już w sumie miałam je brać, ale kurde były z zielonym elementem i sobie pomyślałam, że choooj do czego one będą mi pasować? no i dobrze, że nie wzięłam a Ty jakie masz?

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Oooj, jakbym miała coś tłumaczyć jeszcze przez tel to by była jakaś makabra,bo nikt nie rozumie mojej "pokrętnej logiki" i ciężko mi zazwyczaj wytłumaczyć o co mi chodzi
Hehe, znowu sprzątanie? Mogę poprasować za Ciebie, bo lubię Tutaj żelazko mam, ale deski się nie dorobiliśmy jeszcze do prasowania
ooo, nawet nie wiedziałam, że taki Wax jest Ja mam końcówkę tego z proteinami i średnio działa na moje włosy A ten z olejkami kupiłaś może w Rossmanie?
To dobrze mnie dzisiaj czeka kolecja u moich rodziców, nie chce mi się jak cholerrrrra
Haha, ja też nie jestem dobra w tłumaczeniu szczególnie jak mam wytłumaczyć komuś trasę prędzej się człowiek zgubi
W sumie to bardziej takie uporządkowanie, położenie wszystkiego w swoje właściwe miejsce bo ja jak gdzieś idę to wywalam wszystko na wierzch, kosmetyki po domu roznoszę że lakier do paznokci jest w salonie, podkład w kuchni, prostownica na korytarzu idę tam gdzie jest odpowiednie światło już nie mówiąc o stercie ubrań, które wywalam z szafy i po kolei przymierzam żeby móc w końcu wybrać to o czym i tak myślałam na początku Prasowanie z chęcią oddam ja mam deskę, ale taką pożal się boże wolę prasować na łóżku ale koszule to raczej nie da rady i muszę wyciągnąć tego grata prawdziwa deska, pokryta kawałkiem szmaty
Nie, w Rossmanie chyba nie ma ja kupiłam w Super-pharm
Eee, do rodziców to pół biedy
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 10:25   #2076
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Oo też mam tego Waxa właśnie zmyłam z włosów moje włoski bardzo go lubią mam takie mięciutkie i błyszczące i ładnie pachnie bardzo lubię kosmetki z kokosem, ale tutaj go nie wyczuwam
To chyba mój ulubiony dotychczas Wax z tych co zdążyłam przetestować a kokosu też w nim nie czuję

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Kiedys latem sprzedawali w Lidlu lody kawowe - espresso i cappuccino. W malych kubeczkach. Swietne na upal - budzi i ochladza. Jeszcze nie znalazlam drugich takich dobrych....a to bylo chyba z 6-7 lat temu.
O ranyyyy, musiały być pyszne! zrobiłaś mi ochotę na lody
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 10:31   #2077
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
O ranyyyy, musiały być pyszne! zrobiłaś mi ochotę na lody
Byly mega i nawet nie bardzo slodkie czy mleczne, tylko takie......kawowe. Kubek mocnej, dobrej kawy w stanie zamrozonym.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 10:43   #2078
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Dzień doberek
Witam was zza
Sorki, za wczorajszą nieobecność, ale siostra (mojego TŻta) z mężem i dzidziusiem się wczoraj przeprowadzali, więc ja zajmowałam się dzidziusiem (praktyka przed pracą ), a mój TŻ nosił i woził klamoty

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość

Dzięki!!! Ano się udało A Greya nie polecam, chociaz ost modny to nei wypadało nie przeczytać
Ja tam nie przeczytałam, ale wstyd

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Za szybko sie pochwalilam. Teraz widze, ze mam wiecej z Malmö. Powinno byc sporo z CPH, ale chyba czesc fotek trafil szlag z moim starym laptopem. Trzeba bedzie swiezych napstrykac. Wybiore sie kiedys na miasto z aparatem.
Mam jakies przypadkowe sprzed paru lat:
Piękne zdjęcia

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Wróciłam ledwo żywa ale upał! 33 st w cieniu dziś krótko się opalałam, ale jutro wybywam na cały dzień
Jem właśnie obiadek - leczo cukinia, patisony, pomidory, ogórki chilii, korniszony, papryka, marchewka, pieczarki i pierś z kurczaka pokrojona w kostkę i zabeiram się za odpisywanie, bo trochę naskrobałyście

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------


Dziękuję! A mi się bardzo podoba Twoja uroda i włosy


Pięknie wyglądałaś na ślubie cudownie bardzo ladną miałaś sukienkę no i super, że jest dobra i będą fotki w plenerze


Sznaucera miniaturę, zaraz poszukam jakieś foto i wstawię to taka nasza rodzinna maskotka jest bardzo towarzyski, nie lubie zostawać sam, bo wtedy płacze musi mieć wszystkich przy sobie

A co do kawy to nigdy takiej nie piłam i nie wyobrażam sobie nawet smaku dałabym za tą kawę tyle ile tam sobie życzą żeby chciaż raz poczuć ten smak



Ja nie wiem jaki mam cellulit, bo szukałam na necie jakiś informacji, ale nie potrafię go określić może też mam taki i taki tak ciężko się tego dziadostwa pozbyć szoruje od kilku dni uda i pupę syreną a potem balsamuje (też mam Eveline czerwony, ale mi się już kończy i nie wiem jaki teraz kupić) też bym chciała chodzić na basen, ale najbliższy jest 30 km ode mnie
Ale bym zjadła leczo

Ale z cellulitem to jest tak, że kilka tyg nie wystarczy. Trzeba wcierać kremy, robić masaże i tak cały czas, nawet jak się skóra już polepszy.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Ja przebrnęlam przez 2 części Greya i nie chciało mi się już czytać 3 tylko koleżanka mi streściła


Jeeejku dziękuję bardzo! jak miło słyszeć takie słowa
hehe znaczy, że nie ciekawe

A nie ma za co
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:05   #2079
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Hej,

Wszystko czytam ale oczywiście jak na bieżąco nie odpowiadam to potem zapomnę ( słaba pamięć - demencja starcza jak nic postępuje) i wydaje mi się, że jak mnie nie ma to piszecie 2x więcej ale, że czytać lubię to nie narzekam

Cindy jak ja się ciesze, że na wątek wróciłaś


I ja na dniach jakieś zdjęcie z sesji dodam ale nasza to w studiu była bo chcieliśmy na szybko od razu po ślubie, żeby 2 razy za fryzjera i makijażystkę nie płacić
A dietowo to u mnie ten tydzień to waga do 60kg wróciła - modlę się by to skutek okresu i upału był ale wiadomo, że to wina przekąsek

Zważę się dopiero we wrześniu i pomierze i zrobię foty bo sierpień to miesiąc odwielorybiania pełną parą
Odprowadzam jutro rano gości na dworzec i do ćwiczeń wracam
A wczoraj nad wodą jeszcze udo prawe ciut za mocno opaliłam cóż za bardzo chciałam to mam, ważne ,że skóra nie schodzi tzn, że nie poparzyłam się chociaż
Udało mi się pierwszy raz doczekać wyprzedaży i upatrzoną wcześniej kurteczkę za 50zł kupić zamiast za 120 zł no ale to jedyna rzecz która tego lata na wyprzedażach kupiłam
Cześć kochanie też się cieszę, że wróciłam

Demencja starcza? Ty to masz teksty, uwielbiam Cię
Pochwalisz się zdjęciami?
To pozwól, że ja Cię dopilnuję z tymi ćwiczeniami i jedzeniem
za kurteczkę

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ja całe dorosłe życie jestem na odwyku z lepszym lub gorszym skutkiem
Ja też

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Oj wiesz Costa smakuje podobnie jak kawa w CH lub w Macu. Po prostu ja w domu nigdy przenigdy nie umiem zrobić takiej latte jak na mieście. Nie wiem gdzie tkwi problem


Wiem który. Nawet wtedy do TŻ powiedziałam że: eeee z takim to jeszcze bym się mogła wiązać hehe
4mm obiedwie W ogóle to pamiętam jak dziś jak się po zaręczynach obudziłam. Wtedy piliśmy sporo winka no bo to rocznica była i myślałam że to może mi się śniło, a tu paczam: pierścień
Kawa z Maka z McCaffe- 1 espresso plus mleko- to jest latte robiłam sama. Ale kawa z McCaffe jest dużo lepsza niż ta z Maka

hehe fajnie

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Heroine, rower cudny też sobie taki kupię kiedyś tylko że u nas to 500euro takie rowery
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:07   #2080
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Noo to i ja wróciłam chociaż pewnie na chwilę bo zaraz idę ćwiczyć. O 20 Harry Potter TŻ wcześniej skończy więc razem obejrzymy
Zakupki u mnie udane a jakżeeee Teraz tylko podbijać rynek pracy w tych nowych szpilach Dzwonili jeszcze z Orange z ofertę call center, ale naczytałam się opinii i chyba nie pójdę
A tera sie chwaleee
Kupiłam 2 mgiełki w lumpie: khaki za 14zł i taką we wzór za 12zł - drogo, ale wiem że mi posłużą trochę. No i butki na bazarku
Idę zrobić kawę, szybkie pranie koszul i białego bo mi się nazbierało i na rwr śmigam.
Spróbuj z tym Orange, co Ci szkodzi

Rzeczy śliczne kupiłaś
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:15   #2081
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
Ja i bagietka pozdrawiamy dzisiaj zjadłam takich ze trzy :sciana:
wyglada przepysznie. Ja nie mialam przyjemnosci sprobowac wiec nie wiem co trace. choc moze to i lepiej

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sypialnia skończona Dziś Wam jej nie pokażę bo jest TŻ w domu i zaraz będzie stek pytań: bo po co te foty Ale jutro po nocce w pracy ma dodatkowe zlecenie więc ja siedzę sama w domu


Basiu, tylko ja nie wyprawiam wesela Nie lubię wesel.
Ale @ dalej nie mam jednak. Dziś wyciągnę TŻ na spacer i pójdziemy do apteki
Basiu, no wiem że właśnie będę musiała zwolnić trochę w życiu. Kawę jakoś przeboleję, chociaż pewnie w pierwszym tyg chodziłabym jak zombie (lubię kawę zbożową i łatwo mi się do niej przyzwyczaić). A jak kochana jest z piwem Karmi? Można pić? Dla mnie byłoby dobrym substytutem
Szaszłyki musiały być pyszne Jak pojedziemy w następny weekend do mamy to też musimy grilla zrobić A ten chlebek Brak słów!
To Ty nie chcesz żeby znajomi wiedzieli że w ciąży jesteś? Czemu?
Fajnie, że skończone. Nei znosze remontów ale "po remoncie:" uwielbiam. Aż chce się sprzątać. Wiem co mówię Czekam na foty
Ja zwyklej kawy nie pije teraz ale od kilku dni pije mrozona (mleko +cukier +rozpuszczalna kawa ubita w shejkerze i duzo lodu do tego) Pytalam lekarza 1-2 kawy nie zaszkodza. Jeszcze ja niskocisnieniowiec Co do karmi nie wiem alo po co sobie smaka robic?? Zreszta dla mnei to nie piwo Wczoraj nie zjadlam za wiele jak na mnie(ale już wiem skad zawsze ten apetyt-piwo wzmaga niesamowicie u mnie) 1 skrzydelko 1 kromke chlebka + 1szaszlyk warzywny. I to tyle taka pelna byłąm. Ale dziś już 2 szaszlyki pochlonelam -te miesne
A co do ciazy. Rok temu pochwaliłam się za szybko i poroniłam w 8 tc. Więc teraz wolę nie zapeszać. Później każdemu tłumaczyć mało przyjemne.
A wczoraj każdy się chyba kapnąl ale nikt wprost nie zapytał czemu nie piję zastanawiające (grill rodzinny był rodzice i moj brat z zona i cora) Po ost doswiadczeniach powiedzialam wszystkim, że teraz powiem po 1 trymestrze jak ok bedzie wiec pewnei dlatego nie pytali

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość


oczywiście był keks, ciastka i chipsy na stole, ale ja nic [COLOR="Silver"]

Dumnam z Ciebie

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
W ogóle wczoraj byłam w Deichmannie i kupiłam 2 pary butów z wyprzedaży jestem szalona
Ale śliczne, dziewczęce takie Przygarnęłabym obie
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 11:15   #2082
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Kiedys latem sprzedawali w Lidlu lody kawowe - espresso i cappuccino. W malych kubeczkach. Swietne na upal - budzi i ochladza. Jeszcze nie znalazlam drugich takich dobrych....a to bylo chyba z 6-7 lat temu.
O matko chcę je! 6- lat temu to trochę sporo w Biedronce z 5 lat temu były najlepsze lody na świecie tak bardzo mi smakowały a ich już nie ma jestem załamana śmietankowe w wafelku czekoladowym (a raczej jakby dużym herbatniku) miały niebieskie opakowanie z krową, teraz są podobne ale zamiast tego herbatnika mają wafelek i nie smakują tak samo tamte smakowały jak oreo

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście nic nigdy stamtąd nie reklamowałam (może dlatego, że rzadko mi się coś tam podoba), ale moja mama już chyba 2 razy reklamowała, koleżanki też non stop coś zwracają podobały mi się jedne ostatnio, już w sumie miałam je brać, ale kurde były z zielonym elementem i sobie pomyślałam, że choooj do czego one będą mi pasować? no i dobrze, że nie wzięłam a Ty jakie masz?
Ja też rzadko kupuje buty w ccc bo nigdy mi się tam nic nie podoba, ale teraz wzięłam te, bo chciałam takie zwykłe do latania. Nic ciekawego, ale inne były jakieś pstrokate do niczego by mi nie pasowały

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
To chyba mój ulubiony dotychczas Wax z tych co zdążyłam przetestować a kokosu też w nim nie czuję
Mój też jak narazie NAJ tylko kurcze kupiłam ten duży 500ml i nie chce się skończyć, a już bym chciała jakiś nowy przetestować czasem używam go do golenia nóg a i tak mało co ubywa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2220099460006sur.jpg (46,0 KB, 7 załadowań)
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:19   #2083
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
[

Noo w napięciu w napięciu Mam cyce jak donice, w dodatku mnie bolą, kręgosłup to już nawet nie mówię i chce mi się ofc ciągle spać. TŻ jeszcze się leni ale zaraz go wyciągnę do apteki bo samej nie chce mi się iść A jak nam się udało to pójdziemy na uroczysty obiad
Kochana, a piłaś kiedyś ten jogurt polski (taka nazwa) chyba od Mlekovity o smaku kawowym? Właśnie ten mój praktycznie tak samo smakuje. A robię go tak o:
Szklanka kefiru
1-2 łyżeczki (to trzeba eksperymentować wedle upodobań) kawy rozpuszczalnej (ja wczoraj dałam Inkę bo nie miałam zwykłej "neski" i wyszedł wyborny)
cukier też wedle upodobań - ja dałam 1 łyżeczkę i było idealnie
No i to dobrze trzeba wymichrać - najlepiej jakimś mikserem żeby ta kawa się rozpuściła. Próbowałam najpierw rozpuścić kawę w wodzie, potem do koktajlu - odradzam Mi nie smaczyło.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że może to bejbikJa plamienie też miałam ok30 dnia cyklu takie minimalne i pozniej nic się nie rozkręciło A taka kawkę muszę wyprobować
A zdarzały Ci sie wcześniej takie "opóźnienia" ??

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Jeeeeny jaka u mnie pogoda ulewa i 18 stopni
Ja już po sniadanku i kawce, a teraz naszła mnie ochota na koktajl owocowy z mlekiem tyle, że w domu mam morele, nektarynki i arbuza to chyba nie bardzo pasuje do mleka więc chyba wyciągne zamrożone maliny niech troche się odmrożą i zmiksuję z mlekiem, chciałabym z bananem, ale w taką pogodę nie chce mi się wychodzic z domu
A u mnie upał, Chyba ponad 30 st już jest nie ma czym oddychać..
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:20   #2084
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Dzień doberek
Witam was zza
Sorki, za wczorajszą nieobecność, ale siostra (mojego TŻta) z mężem i dzidziusiem się wczoraj przeprowadzali, więc ja zajmowałam się dzidziusiem (praktyka przed pracą ), a mój TŻ nosił i woził klamoty

Ale bym zjadła leczo

Ale z cellulitem to jest tak, że kilka tyg nie wystarczy. Trzeba wcierać kremy, robić masaże i tak cały czas, nawet jak się skóra już polepszy.

hehe znaczy, że nie ciekawe

A nie ma za co
Uwielbiam małe dzieciaczki i się nimi zajmować ale ja jak narazie nie planuję, najpierw trzeba skończyć studia

Leczo uwielbiam mogłabym jeść codziennie Chyba jutro zrobię wielki gar i będzie na kilka dni tylko trzeba będzie się wybrać na bazarek po warzywka
A z cellulitem walczę i nie mogę się dziada pozbyć zaraz pójdę zrobić peeleng kawowy i się szorować syreną

Czbasia a wiesz, że się u mnie pogoda poprawiła? wychodzi słoneczko i nie jest juz 18 st tylko 24
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3

Edytowane przez ewelciaa144
Czas edycji: 2013-08-04 o 11:27
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:24   #2085
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Siemaaaaaaaaaa pieknoty

Matko swieta ile zescie naskrobały

Jak ja to teraz nadrobie

W wielkim skrocie Wam powiem ze mam jeden wielki rozp.dol

Net raz odłaczony raz podłaczony, ciezko sie zgrac z remonowym zyciem

ALE najgorsze jest to ze dzisiaj mam migrene od rana i wymiotuje na zmiane z moja mama
Poprostu makabra jeszcze w tym upale
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:33   #2086
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Byly mega i nawet nie bardzo slodkie czy mleczne, tylko takie......kawowe. Kubek mocnej, dobrej kawy w stanie zamrozonym.
O boożżęęeeeeee bożżżeBoooożeeenkoooo to byłaby moja miłość chcę je tu naTENtychmiast!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:35   #2087
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
Ja i bagietka pozdrawiamy dzisiaj zjadłam takich ze trzy :sciana:
Kochana, Ty się kaloriami nie przejmuj tylko baw się, zwiedzaj, smakuj! całuję
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:39   #2088
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Ja tam nie przeczytałam, ale wstyd
Jaki wstyd wstyd to jest jak się to czyta czasami nie, no żartuję

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Kawa z Maka z McCaffe- 1 espresso plus mleko- to jest latte robiłam sama. Ale kawa z McCaffe jest dużo lepsza niż ta z Maka
Zgadzam się! z McCaffe o niebo lepsza dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Heroine, rower cudny też sobie taki kupię kiedyś tylko że u nas to 500euro takie rowery
Ile?! chyba odechciało by mi się roweru

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Ja zwyklej kawy nie pije teraz ale od kilku dni pije mrozona (mleko +cukier +rozpuszczalna kawa ubita w shejkerze i duzo lodu do tego) Pytalam lekarza 1-2 kawy nie zaszkodza. Jeszcze ja niskocisnieniowiec Co do karmi nie wiem alo po co sobie smaka robic?? Zreszta dla mnei to nie piwo Wczoraj nie zjadlam za wiele jak na mnie(ale już wiem skad zawsze ten apetyt-piwo wzmaga niesamowicie u mnie) 1 skrzydelko 1 kromke chlebka + 1szaszlyk warzywny. I to tyle taka pelna byłąm. Ale dziś już 2 szaszlyki pochlonelam -te miesne
No 1-2 kawy nie zaszkodzi w ciąży dla mnie to duże pocieszenie ale Karmi jak dla mnie jest paskudne jak nieszczęście raz piłam i... nie wypiłam no bo nie dało się tego pić

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Ale śliczne, dziewczęce takie Przygarnęłabym obie
Dziękuję a przy tym dość tanie były
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:48   #2089
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Ja też rzadko kupuje buty w ccc bo nigdy mi się tam nic nie podoba, ale teraz wzięłam te, bo chciałam takie zwykłe do latania. Nic ciekawego, ale inne były jakieś pstrokate do niczego by mi nie pasowały
Fajne te butki w Deichmannie przymierzałam podobne i też miałam na nie chrapkę no ale co za dużo to niezdrowo (dla portfela szczególnie tym bardziej, że jutro (a może we wtorek ) znów idę do dentysty, i znów mnie skasuje ) mówisz, że się rozwaliły?

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
A u mnie upał, Chyba ponad 30 st już jest nie ma czym oddychać..
U mnie też

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Siemaaaaaaaaaa pieknoty

Matko swieta ile zescie naskrobały

Jak ja to teraz nadrobie

W wielkim skrocie Wam powiem ze mam jeden wielki rozp.dol

Net raz odłaczony raz podłaczony, ciezko sie zgrac z remonowym zyciem

ALE najgorsze jest to ze dzisiaj mam migrene od rana i wymiotuje na zmiane z moja mama
Poprostu makabra jeszcze w tym upale
Czeeeść szalona! wiemy, że masz rozp.erdol i nie zazdrościmy i co mama postawiła na swoim? Remontujecie więcej niż było planowane?

O jesuuu aż tak? współczuję


Coś Pauli nie ma



Ufff, uprasowałam 4 koszule i mam dość koniec tej udręki na dziś salon, kuchnia i łazienka ogarnięte czas na drugą kawę
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 11:49   #2090
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość

Ja w Rossmanie nie widziałam kupiłam w małej drogerii Lobo
Kurcze to szkoda widzialam kiedys takie stoisko BioWaxa ww Rossie wlasnie kiedys oj, nie spotkalam sie jeszcze z taka drogeria :niewiem:
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:57   #2091
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Uwielbiam małe dzieciaczki i się nimi zajmować ale ja jak narazie nie planuję, najpierw trzeba skończyć studia

Leczo uwielbiam mogłabym jeść codziennie Chyba jutro zrobię wielki gar i będzie na kilka dni tylko trzeba będzie się wybrać na bazarek po warzywka
A z cellulitem walczę i nie mogę się dziada pozbyć zaraz pójdę zrobić peeleng kawowy i się szorować syreną

Czbasia a wiesz, że się u mnie pogoda poprawiła? wychodzi słoneczko i nie jest juz 18 st tylko 24
Ja też na razie nie planuję, tak za 5 lat ja jako praktykę przed pracą bo za 2 tyg zaczynam pracę w przedszkolu, przedział wiekowy 1-2 latka
Też zrobię leczo na tygodniu a co!

Ja się nie szoruję ostatnio, tylko krem, muszę zacząć
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:58   #2092
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Dodawałaś jakieś owocki do sernika? Ja mam w domu sernik na zimno z ananasem i galaretką No to będzie imprezka
No na serku są maliny i borówki i zalane galaretką malinową

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość

Ja to zawsze jak Filip z konopii wyskoczę Ale za to pierwsza złożyłam życzenia, hehe To Ty jesteś rocznik 90?
Tak

A ja byłam u teściów zrobili mi niespodzianke i kupili torta o mniom mniom i mam swój wymarzony prezent
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:03   #2093
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Ja też na razie nie planuję, tak za 5 lat ja jako praktykę przed pracą bo za 2 tyg zaczynam pracę w przedszkolu, przedział wiekowy 1-2 latka
To chyba bardziej żłobek, co?

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
A ja byłam u teściów zrobili mi niespodzianke i kupili torta o mniom mniom i mam swój wymarzony prezent
Mniamm Jaki prezent?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:05   #2094
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość



Haha, ja też nie jestem dobra w tłumaczeniu szczególnie jak mam wytłumaczyć komuś trasę prędzej się człowiek zgubi
W sumie to bardziej takie uporządkowanie, położenie wszystkiego w swoje właściwe miejsce bo ja jak gdzieś idę to wywalam wszystko na wierzch, kosmetyki po domu roznoszę że lakier do paznokci jest w salonie, podkład w kuchni, prostownica na korytarzu idę tam gdzie jest odpowiednie światło już nie mówiąc o stercie ubrań, które wywalam z szafy i po kolei przymierzam żeby móc w końcu wybrać to o czym i tak myślałam na początku Prasowanie z chęcią oddam ja mam deskę, ale taką pożal się boże wolę prasować na łóżku ale koszule to raczej nie da rady i muszę wyciągnąć tego grata prawdziwa deska, pokryta kawałkiem szmaty
Nie, w Rossmanie chyba nie ma ja kupiłam w Super-pharm
Eee, do rodziców to pół biedy
piona Jak mnie ktos zaczepi z pytaniem o droge to zazwyczaj mowie: "nie wiem, ja nie stąd" jak ma ktos bladzic po moim nawigowaniu to juz lepiej niech kogos innego zapta To widze, ze masz jak moj tz, tyle ze on nawet majtki po calym mieszkaniu gubi :P hehe, lepsza taka deskka niz zadna
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:13   #2095
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Siemaaaaaaa Cindy

Dobrze Cie widziec, odrazu watek trudno narobic




Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Czeeeść szalona! wiemy, że masz rozp.erdol i nie zazdrościmy i co mama postawiła na swoim? Remontujecie więcej niż było planowane?

O jesuuu aż tak? współczuję


Coś Pauli nie ma
No elo elo 5 2 0

Mnie tak zmordowało z ranca, a teraz juz jakby mniej ale mamite sponiewierało okrutnie przeokrutnie, biedna...

A jak ! wszytsko musi byc rozp.dolone! Bo jeden pokoj to za mało, trzeba bylo zrobic tak zeby nie mozna bylo przejsc

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Wlasnie czytam czytam o Pauli

W takim razie wielkie wyczekiwanie

Edytowane przez bialaczekoladka
Czas edycji: 2013-08-04 o 12:19
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:19   #2096
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Fajne te butki w Deichmannie przymierzałam podobne i też miałam na nie chrapkę no ale co za dużo to niezdrowo (dla portfela szczególnie tym bardziej, że jutro (a może we wtorek ) znów idę do dentysty, i znów mnie skasuje ) mówisz, że się rozwaliły?
u mnie nie ma Deichmanna tak, cała podeszwa na pół pękła
znaczy nie, że całkiem tylko ta, ze jak ide to czuje jak mi tylnia część klapie możnaby klejem skleić, ale jak nie pomoże albo tylko na trochę to potem mi nie przyjmą do reklamacji więc wole nie ryzykować i jutro przejdę się do ccc
Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Kurcze to szkoda widzialam kiedys takie stoisko BioWaxa ww Rossie wlasnie kiedys oj, nie spotkalam sie jeszcze z taka drogeria :niewiem:
to taka mała, maleńka drogeria, ale dobrze zaopatrzona w kosmetyki do włosów bo są Waxy, Jantar, Radical itp. takie, których nie ma w Rossmanie, a chciałabym się kiedyś wybrać do Super- Pharm bo często oglądam ulotkę i są fajne promocje

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
ALE najgorsze jest to ze dzisiaj mam migrene od rana i wymiotuje na zmiane z moja mama
Poprostu makabra jeszcze w tym upale
oby szybko przeszło
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:22   #2097
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Mniamm Jaki prezent?
Pierścionek Już kiedyś mi sie podobał, ale nie mogłam go nigdzie znaleźć a sie okazało że sa jednak w sklepach
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:23   #2098
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Ja też na razie nie planuję, tak za 5 lat ja jako praktykę przed pracą bo za 2 tyg zaczynam pracę w przedszkolu, przedział wiekowy 1-2 latka
Też zrobię leczo na tygodniu a co!

Ja się nie szoruję ostatnio, tylko krem, muszę zacząć
ja też za 5 oo będziesz miała takie maluszki w grupie do dużo się podszkolisz zanim będziesz miała swojego bobaska

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość

No na serku są maliny i borówki i zalane galaretką malinową


Tak

A ja byłam u teściów zrobili mi niespodzianke i kupili torta o mniom mniom i mam swój wymarzony prezent
Pyyyycha

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
[/COLOR]Wlasnie czytam czytam o Pauli

W takim razie wielkie wyczekiwanie
Czekamy
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:28   #2099
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
piona Jak mnie ktos zaczepi z pytaniem o droge to zazwyczaj mowie: "nie wiem, ja nie stąd" jak ma ktos bladzic po moim nawigowaniu to juz lepiej niech kogos innego zapta To widze, ze masz jak moj tz, tyle ze on nawet majtki po calym mieszkaniu gubi :P hehe, lepsza taka deskka niz zadna
Ja też tak mówię ale to prawda w sumie, bo ile ja tu mieszkam, drugi rok?
No ale ja nie lubię takiego pierdo.lniku więc szybko muszę to ogarnąć majtek na szczęście nie gubię
No lepsza :P tyle, że do du.py

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Mnie tak zmordowało z ranca, a teraz juz jakby mniej ale mamite sponiewierało okrutnie przeokrutnie, biedna...

A jak ! wszytsko musi byc rozp.dolone! Bo jeden pokoj to za mało, trzeba bylo zrobic tak zeby nie mozna bylo przejsc
Ojejku takie objawy?

a gacie możesz znaleźć?


Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
u mnie nie ma Deichmanna tak, cała podeszwa na pół pękła
znaczy nie, że całkiem tylko ta, ze jak ide to czuje jak mi tylnia część klapie możnaby klejem skleić, ale jak nie pomoże albo tylko na trochę to potem mi nie przyjmą do reklamacji więc wole nie ryzykować i jutro przejdę się do ccc
O nieeenieeee, nic nie rób bo na pewno Ci nie przyjmą

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Pierścionek Już kiedyś mi sie podobał, ale nie mogłam go nigdzie znaleźć a sie okazało że sa jednak w sklepach
Pooookaż! ja sroka
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:29   #2100
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
O boożżęęeeeeee bożżżeBoooożeeenkoooo to byłaby moja miłość chcę je tu naTENtychmiast!
Ech, tez bym zjadla....ale to tak jest z dobrymi rzeczami - jak cos fajnego maja, to potem znika ze sklepu. To sie zwlaszcza do perfum stosuje - najpiekniejsze zapachy wycofuja ze sprzedazy. Do dzis nie moge odzalowac Contradiction od Calvina Kleina coz to byl za boski zapach.
Ja tez lubie kawowe smaki - desery itp. Mam gdzies przepis na ciasto mokka, tylko musialabym kawy rozpuszczalnej kupic. Moze w czwartek upieke, bede miala wolne.
A tak w ogole to ja nie chce wracac do pracy. Te trzy tygodnie zlecialy szybko. Jutro znow zrywam sie o swicie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.