Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal cz.12 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-05, 08:15   #2161
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Cześć bidoku dalej Ci źle? zjedz coś może to z osłabienia?


Hej.Już się wyjaśniło,dostałam @ i to 5 dni przed terminem
Buciki śliczne


---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Jutro dodam przynajmniej sypialnię - dziś jeszcze nad zdjęciami siedzę - TŻ każe mi coś wybrać.
Kochana dobrze liczysz - 2 tyg już Wiesz, ciąża nie ciąża - 2 tyg to długo. Jak wynik wyjdzie negatywny (odpukać!) to i tak do gina smaruję, bo nie ma żartów co nie?
Może nospę weź
No dokładnie,ale 3mam

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dwie kreseczki Na 99,9% będę mamą a wy wizażowymi ciociami
Jestem taka szczęśliwa, TŻ przerażony no i ja też trochę zestresowana, bo to ważny etap w życiu. Muszę przede wszystkim iść do gina żeby to potwierdził, poradził co i jak...Jeju, chce mi się śmiać i płakać, boję się strasznie ale jestem też przeszczęśliwa. W ogóle dziękuję że jesteście ze mną
Ja pier...du wiedziałam!!!!!!!!!!!!! Gratulu je kochana,a kwas foliowy kupiłaś? Będę ciocią!!!
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 08:17   #2162
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cześć Gwiazdy Moje Kochane



Ja wczoraj poszłam spać po 2 bo oglądałam drugą część tego filmu super dzisiaj zwlokłam się przed 7, bo przyjechali panowie z gazownictwa i wymieniali nam licznik potem TŻ wrócił z dyżuru to Mu śniadanko zrobiłam. Teraz siadłam na wreszcie. Łoj, jakaś nieprzytomna jestem może kawa postawi mnie na nogi i ożywi cosik nie mam pomysłu też na śniadanie... nawet nie chce mi się jeść w sumie ;/

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Na nić nie mam sił kochane, żeby więcej poodpisywać. Idę zaraz jeść płatki z ziiimnym mlekiem bo mi gorąco :/ dziś ma być chyba jakoś 31 stopni a do czwartku nawet 35 omg nie wytrzymie

O 8 jadę na tenisa z TŻ później kąpiel jakiś obiad i do pracy na 2 zmianę. Buziaki kochane
No od rana grzeje otwarte mam wszystkie możliwe okna i balkon i zero wiatru zaraz i tak będę musiała pozamykać, bo tylko ciepłe powietrze wchodzi te temperatury mnie wykończą

Miłego dnia

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Witam z i już po owsiance z Vitellą Jakoś się dziś nie wyspałam. Zmieniłam kołdrę i ta chyba jakaś bardziej grzejąca jest więc obudziłam się spocona jak szczur
Później do gina zadzwonię, a teraz idę trochę salon ogarnąć. Potem dzień pełen biegania bo w parę miejsc muszę skoczyć. No to lecę

TŻ będzie miał, TŻ Dla mnie tv może nie istnieć Jedynie filmy się fajnie ogląda na większym ekranie, ale i na kompie bym przebolała
Ja też niewyspana nie dość, że poszłam późno spać to się jeszcze nażłopałam na noc wody z cytryną i łaziłam do toalety jak gooopia a po 7 przywitałam panów nie za specjalnym loookiem

Dla mnie też TV może nie istnieć jak coś chcę obejrzeć to głównie z neta korzystam. A telewizor włączam jedynie jak jeżdżę na rowerku 4funTv i jadęęę

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Wstawiam jeszcze na szybko mój wczorajszy jadłospis, powiedzcie, czy jest ok:

1. Musli z jogurtem naturalnym + łyżeczka zmiksowanych truskawek
2. Jabłko
3. Zupa jarzynowa wegetariańska
4. 2 kanapki z pieczywa chrupkiego z plastrem szynki z indyka i ogórkiem
5. Marchewka
Wydaje się trochę mało najadłaś się zupką? no i ta biedna marchewka na kolację ogólnie to jakoś mało białka a to jest jadłospis wg zasad SB?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 08:33   #2163
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Hej.Już się wyjaśniło,dostałam @ i to 5 dni przed terminem
Buciki śliczne
No to wszystko jaaasne ta @ to lubi nam robić niespodziewane wizyty
Dziękuję


Paula, o której masz tą rozmowę? trzymam kciukasy

Madziula, żyjesz? odezwij się jak wrócisz


Zooośka, chyba też powinna już wrócić pewnie odsypia albo i nie, znając ją
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 09:22   #2164
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Ma któraś sprawdzony przepis na sos do gołąbków?
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 09:34   #2165
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Heroine i jak Ci sie podobała 2 część ?

Paula fajnie wygląda mieszkanko, mamy takie same tv Idź idź do gina niech sprawdzi wszystko

Jezu kobity Wy tak wcześnie wstajecie ja to 9-10 i tak minie troche zanim sie ogarne Ide też zrobić sobie kawkę i zjem serniczek na zimno
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 09:42   #2166
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Ma któraś sprawdzony przepis na sos do gołąbków?
Ja ostatnio robiłam i w sumie to była improwizacja ale smaczny wyszedł zrobiłam bulion (z kostki rosołowej ), dodałam przecier pomidorowy w kartonie i zabieliłam śmietaną z odrobiną mąki robiłam dla rodzinki, więc nie chciałam żeby wyszedł rzadki, stąd ta mąka (ale naprawdę mała łyżeczka) później pieprz, sól do smaku i gotowe


Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Heroine i jak Ci sie podobała 2 część ?

Jezu kobity Wy tak wcześnie wstajecie ja to 9-10 i tak minie troche zanim sie ogarne Ide też zrobić sobie kawkę i zjem serniczek na zimno
Super

A tam wcześnie serniczek na zimno też bym zjadła no ale muszę się ogarnąć trochę, bo w sobotę jadę na urlop kurde wkurza mnie ta ciągła dieta i ograniczenia trochę mam dość
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:07   #2167
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Wstawiam jeszcze na szybko mój wczorajszy jadłospis, powiedzcie, czy jest ok:

1. Musli z jogurtem naturalnym + łyżeczka zmiksowanych truskawek
2. Jabłko
3. Zupa jarzynowa wegetariańska
4. 2 kanapki z pieczywa chrupkiego z plastrem szynki z indyka i ogórkiem
5. Marchewka
Skromniutko bardzo i kolacja mini ale pewnie nie we wszystkie dni tak malutko jesz

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
A tam wcześnie serniczek na zimno też bym zjadła no ale muszę się ogarnąć trochę, bo w sobotę jadę na urlop kurde wkurza mnie ta ciągła dieta i ograniczenia trochę mam dość
A Ty chciałabyś schudnąć czy tylko utrzymujesz wagę ? to jest męczące bardzo ja też dużo sobie odmawiam i czasami myśle sobie po co?
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 10:14   #2168
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Heroine Jakby wywalic ten chrupki chleb to moznaby i podpiac pod sb ja juz mam dosyc białka.. Widze bialy ser, albo wiesniaka to... wole jesc warzywa, jakies urozmaicenie, kazde chociaz smakuje inaczej Mieso sie akurat wczoraj nie zalapalo do jadlospisu, ale dzisiaj na obiad bedzie cyc kurzy z piekarnika z warzywami sorry za te grube litery, ale pisze z telefonu i nie chca sie wyłączyc

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Ewelcia ja jem wlasnie duzo za duzo wczoraj tez troche przegielam, ale bylo tak gorąco, ze nawet sie nie chcialo jesc Tak w ogolle to witaj nawet sie nie przywitalam na wątku
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:29   #2169
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
A Ty chciałabyś schudnąć czy tylko utrzymujesz wagę ? to jest męczące bardzo ja też dużo sobie odmawiam i czasami myśle sobie po co?
Oczywiście, że chcę schudnąć
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:13   #2170
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że chcę schudnąć
Aa no to ja bym chciała stracić trochę cm z ale na to chyba pomoże ograniczeie węgli i ćwiczenia no i wiem, że nie da sie schudnąć miejscowo

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
[B]Ewelcia ja jem wlasnie duzo za duzo wczoraj tez troche przegielam, ale bylo tak gorąco, ze nawet sie nie chcialo jesc Tak w ogolle to witaj nawet sie nie przywitalam na wątku
Witaj a no to rozumiem a jak Ci jest na tej SB? bo też się kilka razy nad nią zastanawiałam
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3

Edytowane przez ewelciaa144
Czas edycji: 2013-08-05 o 11:12
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:33   #2171
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Dzień doberek Witam was zza śniadanka i


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Jaki wstyd wstyd to jest jak się to czyta czasami nie, no żartuję



Zgadzam się! z McCaffe o niebo lepsza dlaczego?



Ile?! chyba odechciało by mi się roweru



No 1-2 kawy nie zaszkodzi w ciąży dla mnie to duże pocieszenie ale Karmi jak dla mnie jest paskudne jak nieszczęście raz piłam i... nie wypiłam no bo nie dało się tego pić



Dziękuję a przy tym dość tanie były
Hahaha nie no ja chcę to przeczytać kiedyś jak będę miała czas

W McCafe jest inna kawa, taka mniej gorzka, dlatego. No i w McCafe się ją ręcznie robi, wiesz najpierw espresso, potem mleko grzejesz i dolewasz, a w Maku wciskasz tylko guzik i samo się robi.

Ja sobie kupie kiedyś taki rowerek, bo do pracy i z pracy będę codziennie 20-25 min jeździć to mi się przyda. Teraz mam rower, ale taki byle jaki ważne że działa

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
To chyba bardziej żłobek, co?
Tutaj to się po prostu nazywa przedszkole. Dzieci od 1-6 lat, ja będę akurat miała dzieci w wieku 1-2 latka

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Siemaaaaaaa Cindy

Dobrze Cie widziec, odrazu watek trudno narobic





No elo elo 5 2 0

Mnie tak zmordowało z ranca, a teraz juz jakby mniej ale mamite sponiewierało okrutnie przeokrutnie, biedna...

A jak ! wszytsko musi byc rozp.dolone! Bo jeden pokoj to za mało, trzeba bylo zrobic tak zeby nie mozna bylo przejsc
Siema

Hehe mówisz?

Biedna, ale was sponiewierało. A dziś już dobrze?

Moja mama też jak remont, to wszystko na raz co by jeden syf był tylko

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
u mnie nie ma Deichmanna tak, cała podeszwa na pół pękła
znaczy nie, że całkiem tylko ta, ze jak ide to czuje jak mi tylnia część klapie możnaby klejem skleić, ale jak nie pomoże albo tylko na trochę to potem mi nie przyjmą do reklamacji więc wole nie ryzykować i jutro przejdę się do ccc
CCC to jest taki szajs, że masakra. Miałam podobną sytuację i oddałam do reklamacji. Po miesiącu powiedzieli mi że mi nie uznali reklamacji bo to z mojej winy- złe użytkowanie obuwia. Od tej pory mam CCC w
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 11:34   #2172
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

makaron, dobrze Cię rozumiem z tym białkiem... mi też powoli wychodzi bokiem

ewelcia, no schudnąć miejscowo się nie da, ale ćwiczyć można te newralgiczne części ciała moim zdaniem u Ciebie ćwiczenia się sprawdzą próbowałaś Mel B na pośladki? Bardzo przyjemny (a zarazem dający w kość) trening no i trwa ok. 11 minut tylko
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:38   #2173
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
ja też za 5 oo będziesz miała takie maluszki w grupie do dużo się podszkolisz zanim będziesz miała swojego bobaska
A po co to się spieszyć. Ja tam wolę trochę kasy oszczędzić, żeby dziecko miało lepsze warunki. Poza tym chcę się jeszcze pobawić i pozwiedzać a z dzieckiem to trudniej. Powiem wam że im starsza się robię tym coraz mniej mnie ciągnie do bejbika

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:41   #2174
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
CCC to jest taki szajs, że masakra. Miałam podobną sytuację i oddałam do reklamacji. Po miesiącu powiedzieli mi że mi nie uznali reklamacji bo to z mojej winy- złe użytkowanie obuwia. Od tej pory mam CCC w
Ja też nigdy więcej już tam butów nie kupię choćby nie wiem co, dawać kase za taki szajs, który nawet sezonu nie wytrzyma

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
ewelcia, no schudnąć miejscowo się nie da, ale ćwiczyć można te newralgiczne części ciała moim zdaniem u Ciebie ćwiczenia się sprawdzą próbowałaś Mel B na pośladki? Bardzo przyjemny (a zarazem dający w kość) trening no i trwa ok. 11 minut tylko
Nie próbowałam, muszę zobaczyć ja tylko Ewkę ćwiczyłam i jak dla mnie jest za smętna a to nie jest jakiś trening na big pośladki? bo ja mam schizy, że mi sie jeszcze bardziej powiększą

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
A po co to się spieszyć. Ja tam wolę trochę kasy oszczędzić, żeby dziecko miało lepsze warunki. Poza tym chcę się jeszcze pobawić i pozwiedzać a z dzieckiem to trudniej. Powiem wam że im starsza się robię tym coraz mniej mnie ciągnie do bejbika
Pewnie, że tak oszczędzić kasę, mieć swoje mieszkanko i przede wszystkim czuć, że to już pora
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:44   #2175
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
To już pewne, jak mnie nie ma piszecie 10 razy więcej kocham Was i ten wątek za to

tinekk często ostatnio czytam o tym połączeniu, muszę wypróbować i ja czy masło orzechowe podpasuje mi do mlecznego śniadania

Oczywiście więcej cytatów miałam ale mi zjadło a kolejny raz 5 stron wertować nie dam rady
Wczoraj i dziś jest kalorycznie ok ale niezdrowo bo zjadam resztki po gościach jedyny plus to, że odwiedzam toaletę 4 razy dziennie codziennie i zapewne część nadwyżki kg spadła
A minus, że ostaniami dniami mój żołądek odmówił współpracy i na niezdrowe jedzenie i wino czy piwo ciągłym odbijaniem reagował mogłam z facetami konkurować w tej kategorii

hm...próbowałam zmniejszyć do wymaganego rozmiaru zdjęcia z sesji i jak w przypadku ślubu poszło elegancko to te jakieś większe są dużo bardziej i bardzo po jakości poszły...i wstawiłam dwa ale marnie wyglądają eh
e tam, e tam, już nie przesadzaj

mi to połączenie tak średnio smakowało, a i dużo kalorii c'nie?

O jakie śliczne zdjęcia cudnie wyglądasz
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:46   #2176
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
W McCafe jest inna kawa, taka mniej gorzka, dlatego. No i w McCafe się ją ręcznie robi, wiesz najpierw espresso, potem mleko grzejesz i dolewasz, a w Maku wciskasz tylko guzik i samo się robi.
Aha, czyli wszystko jasne u mnie w mieście mają otwierać Maca tak swoją drogą
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:49   #2177
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dwie kreseczki Na 99,9% będę mamą a wy wizażowymi ciociami
Jestem taka szczęśliwa, TŻ przerażony no i ja też trochę zestresowana, bo to ważny etap w życiu. Muszę przede wszystkim iść do gina żeby to potwierdził, poradził co i jak...Jeju, chce mi się śmiać i płakać, boję się strasznie ale jestem też przeszczęśliwa. W ogóle dziękuję że jesteście ze mną
A nie odzywałam się bo jeszcze trochę ogarniałam dom, a potem do Leclerca poszliśmy, kupiliśmy garmażerkę (no i z obiadu na mieście nici, chyba że coś do domu zamówimy).


Cindy, no z tym Orange to nie wiem. Skoro tam tak traktują ludzi to wiesz, na co mi to (podobno zatrudniają każdego co przejdzie teoretyczny test - rozmowa to podobno formalność)...Liczę na ten hotel jednak...
Gratulacje kochana

To życzę aby z hotelem się udało
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:51   #2178
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, muszę zobaczyć ja tylko Ewkę ćwiczyłam i jak dla mnie jest za smętna a to nie jest jakiś trening na big pośladki? bo ja mam schizy, że mi sie jeszcze bardziej powiększą
No co Tyyyy one się ujędrnią, podniosą i spadnie z nich nadmiar tłuszczyku czyli wizualnie będą wyglądać lepiej, szczuplej przecież nic się nam od ćwiczeń drastycznie nie powiększy żeby rozbudować mięśnie to trzeba trenować, pakować na siłowni i mieć dodatni bilans kaloryczny czyli możemy spać spokojnie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 12:12   #2179
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Ja też nigdy więcej już tam butów nie kupię choćby nie wiem co, dawać kase za taki szajs, który nawet sezonu nie wytrzyma



Pewnie, że tak oszczędzić kasę, mieć swoje mieszkanko i przede wszystkim czuć, że to już pora
Ja też już nigdy tam nic nie kupię.

Dokładnie

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Aha, czyli wszystko jasne u mnie w mieście mają otwierać Maca tak swoją drogą
Niop W Dublinie jest pełno Maków, ale od kiedy zaczęłam pracę w nim to już mnie wcale nie ciągnie do fast foodów
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 13:02   #2180
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Dzień dobry Ja własnie dochodzę do siebie po nocce.Jestem wykończona-czuje się jakbym miała grype10 godzin non-stop na nogach i praca praca praca.dobra koniec zalenia sie-czytam Wasze posty
__________________
165cm
I Cel- 50
II Cel 47
WALCZYMY
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 13:05   #2181
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja własnie dochodzę do siebie po nocce.Jestem wykończona-czuje się jakbym miała grype10 godzin non-stop na nogach i praca praca praca.dobra koniec zalenia sie-czytam Wasze posty
Cześć pracusiu
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 13:07   #2182
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Ja też już nigdy tam nic nie kupię.

Dokładnie

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------


Niop W Dublinie jest pełno Maków, ale od kiedy zaczęłam pracę w nim to już mnie wcale nie ciągnie do fast foodów
CINDY pracujesz w Macu? to z Ciebie tez taki pracuś jak jaja zapier...w Biedronie

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No co Tyyyy one się ujędrnią, podniosą i spadnie z nich nadmiar tłuszczyku czyli wizualnie będą wyglądać lepiej, szczuplej przecież nic się nam od ćwiczeń drastycznie nie powiększy żeby rozbudować mięśnie to trzeba trenować, pakować na siłowni i mieć dodatni bilans kaloryczny czyli możemy spać spokojnie
HERO ja własnie bym taka chciała-ujedrnic i podnieść.ja generalnie mam mała pupe tylko jest sflaczała
__________________
165cm
I Cel- 50
II Cel 47
WALCZYMY
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 13:27   #2183
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Heroine żyję żyję, nadrabiam Was od wczoraj spamerki jedne

Po weselichu fajnie wybawiłam się, że aż jestem kontuzjowana hahaha no i najadłam ale chyba duużo wytańczyłam, bo na wadze 48,7 kg także looz

Cocktail 100 lat 100 lat niech żyje żyje nam Wszystkiego najlepszego kochana
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 13:29   #2184
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine żyję żyję, nadrabiam Was od wczoraj spamerki jedne

Po weselichu fajnie wybawiłam się, że aż jestem kontuzjowana hahaha no i najadłam ale chyba duużo wytańczyłam, bo na wadze 48,7 kg także looz

Cocktail 100 lat 100 lat niech żyje żyje nam Wszystkiego najlepszego kochana
Dziękuje
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 13:46   #2185
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No co Tyyyy one się ujędrnią, podniosą i spadnie z nich nadmiar tłuszczyku czyli wizualnie będą wyglądać lepiej, szczuplej przecież nic się nam od ćwiczeń drastycznie nie powiększy żeby rozbudować mięśnie to trzeba trenować, pakować na siłowni i mieć dodatni bilans kaloryczny czyli możemy spać spokojnie
To super o to mi właśnie chodzi dzisiaj obczaje te filmiki i poćwiczę późnim wieczorem tak koło 22 albo jutro rano o 7 albo 8 bo innej możliwości nie widzę

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja własnie dochodzę do siebie po nocce.Jestem wykończona-czuje się jakbym miała grype10 godzin non-stop na nogach i praca praca praca.dobra koniec zalenia sie-czytam Wasze posty
Hejoo

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine żyję żyję, nadrabiam Was od wczoraj spamerki jedne

Po weselichu fajnie wybawiłam się, że aż jestem kontuzjowana hahaha no i najadłam ale chyba duużo wytańczyłam, bo na wadze 48,7 kg także looz
Heeej super że wesele udane i waga idealna ja jestem centymetr od Ciebie niższa, ale boje się wejść na wagę, bo pewnie będzie 50

Cocktail ja również życzę Ci wszystkiego naj naj naj najlepszego i wagi którą chcesz osiągnąć
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 14:15   #2186
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine żyję żyję, nadrabiam Was od wczoraj spamerki jedne

Po weselichu fajnie wybawiłam się, że aż jestem kontuzjowana hahaha no i najadłam ale chyba duużo wytańczyłam, bo na wadze 48,7 kg także looz
Haha

Normalka z tą wagą super, że się wybawiłaś a co Ci się stało, że jesteś kontuzjowana?

No właśnie Coctail! 100 lat Kochana!!! dużo miłości, szczęścia, spełnienia marzeń, super sexi figury no i bejbika w nie za dalekiej przyszłości jeszcze raz wszystkiego na naj!!!!! pijesz dzisiaj?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 14:46   #2187
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Ojeju, padam Głowa mnie tak boli że zaraz mi ją rozsadzi. Wzięłabym Ibuprom ale wg ulotki nie mogę. Ta rozmowa to masakra jakaś była. Owszem kobieta była bardzo miła, ale prowadziła tą rozmowę tak jakbym to ja miała tylko mówić, jakby nie wiedziała sama o co pytać. Jednym z pierwszych pytanio-twierdzeń było: Nie ma pani dzieci prawda? ;>
Ale jakieś dziwne warunku proponowała - 1 miesiąc na zlecenie, a potem umowa o pracę tylko gdy założę własną działalność i tak naprawdę nie wiem o co jej chodziło Praca ofc zmianowa po 12h - od 7 do 19 i od 19 do 7.
Zaproszenia odebrałam i wpadłam do domu głodna jak wilk. Gałka ryżu, parówka i tona sałatki pożarte
Odpisałam, chyba się trochę kimnę a potem z zapro się zabiorę...

Makaron, dziękuję Naprawdę nie wiem jak z tymi bliźniakami - na pewno urwanie głowy ale jak okaże się że będą bliźniaki to oby zdrowe
Też mam już czasami dość białka. Ostatnio tylko to mam w lodówce i wiecznie tylko twaróg, kefir, itp. No ale mi służy jednak...W przeciwieństwie do węgli które uwielbiam

Heroine, o 12.30 miałam mieć tą rozmowę, a facetka z kimś gadała, potem jeszcze z kimś i godzinę prawie czekałam aż ze mną porozmawia. Myślałam że tam jajko zniosę
Muszę zajumać z gryzonia te kolejne części. Zaraz poszukam
A ja nawet do rwr nie włączam bo właśnie ani 4Fun ani Eski nie mamy, a na Vivie to już mało kiedy śpiewają Więc seriale tłukę

Cindy, dziękuję A z hotelem - jak wyżej. Nawet gdybym poszła na pierwszy miesiąc to potem i tak bym musiała o ciąży powiedzieć i wiesz...wtedy na bank out Pewnie szukanie pracy muszę odłożyć. Popracuję do lutego w szkole a potem dopiero jak dzidzię odchowam to wrócę do gry.

Likeaw, dziękuję Kwas dziś kupiłam

Cocktail, dziękuję Ja bardzo lubię ten tv, pomimo że prawie go nie oglądam. A teraz TŻ kupił (pożyczam określenie od mamy Pipsona) taką krowę że ledwo się mieści i nawet nie wiem jak patrzeć żeby cały ekran ogarnąć Dlatego fajnie że chociaż w sypialni jest ten mały
A czy Ty przypadkiem dziś uro nie masz? Wszystkiego najpiękniejszego, zdrówka, szczęścia, miłości, powodzenia z mgr, no i dzidziusia później
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 15:39   #2188
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Coctail
Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin
Dużo szczęścia,zdrówka,miłości i spełnienia marzeń!!!
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 16:16   #2189
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Heroine a no widzisz tak balowałam, że aż orła wywinęłam a tak serio to braliśmy udział w zabawie, w której musiałam zaśpiewać ( heloooł w szkole zawsze na dwóję czytałam ) z 5 par wygrały 2 i te dwie pary ścigały się w wyścigu po pół litra wódki tyle, że faceci musieli zrobić taczkę a dziewczyny prowadziły te taczki, a że Tż taki ciężki i tak za.pier.da.lał że nie nadążyłam za nim i się wyglebałam tak mnie pociągnął na szczęście ta druga para też się przewróciła, a my wygraliśmy
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 16:30   #2190
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Ojeju, padam Głowa mnie tak boli że zaraz mi ją rozsadzi. Wzięłabym Ibuprom ale wg ulotki nie mogę. Ta rozmowa to masakra jakaś była. Owszem kobieta była bardzo miła, ale prowadziła tą rozmowę tak jakbym to ja miała tylko mówić, jakby nie wiedziała sama o co pytać. Jednym z pierwszych pytanio-twierdzeń było: Nie ma pani dzieci prawda? ;>
Ale jakieś dziwne warunku proponowała - 1 miesiąc na zlecenie, a potem umowa o pracę tylko gdy założę własną działalność i tak naprawdę nie wiem o co jej chodziło Praca ofc zmianowa po 12h - od 7 do 19 i od 19 do 7.
Zaproszenia odebrałam i wpadłam do domu głodna jak wilk. Gałka ryżu, parówka i tona sałatki pożarte

Heroine, o 12.30 miałam mieć tą rozmowę, a facetka z kimś gadała, potem jeszcze z kimś i godzinę prawie czekałam aż ze mną porozmawia. Myślałam że tam jajko zniosę
Muszę zajumać z gryzonia te kolejne części. Zaraz poszukam
A ja nawet do rwr nie włączam bo właśnie ani 4Fun ani Eski nie mamy, a na Vivie to już mało kiedy śpiewają Więc seriale tłukę
Yhm, dziwna babka ale co, od razu odmówiłaś, czy jak? Ma do Ciebie dzwonić? warunki rzeczywiście jakieś nie ten teges i jeszcze musiałaś czekać
E, to lipa jak nic muzycznego nie ma bo to jedyny kanał jaki w sumie włączam a Viva to faktycznie, prawie już tam muzyki nie ma

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine a no widzisz tak balowałam, że aż orła wywinęłam a tak serio to braliśmy udział w zabawie, w której musiałam zaśpiewać ( heloooł w szkole zawsze na dwóję czytałam ) z 5 par wygrały 2 i te dwie pary ścigały się w wyścigu po pół litra wódki tyle, że faceci musieli zrobić taczkę a dziewczyny prowadziły te taczki, a że Tż taki ciężki i tak za.pier.da.lał że nie nadążyłam za nim i się wyglebałam tak mnie pociągnął na szczęście ta druga para też się przewróciła, a my wygraliśmy
no to niezły bój stoczyliście no ale pół litra piechotą nie chodzi gratuluję wygranej
Jesteście już "na swoim"? Bo chyba dzisiaj mieliście się przeprowadzać
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.