Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-06, 13:31   #4651
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
U nas to niestety częste. Nie lubię tego, chcę uniknąć więc stawiam na winietki
U nas też będą winietki, lub plan stołów weselnych bez winietek.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:33   #4652
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
ja własnie taki przyjmuje :d po jednej stronie moja rodzinka a po drugiej rodzinka tż
ja tak samo
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:33   #4653
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
na pieńku macie?? U nas tż ma na pieńku ze swoim ojcem chrzestnym i jego nie będzie ani na ślubie ani na weselu (nie zapraszamy go)
moja też będzie siedzieć daleko od nas średnio za nią przepadam, a za jej dziećmi jeszcze bardziej. Nie zrobili mi w sumie nic złego, po prostu jesteśmy z dwóch różnych światów, łączy nas tylko (bardzo) bliskie pokrewieństwo.
Co nie znaczy, że muszę się na własnym weselu zajmować nimi dłużej, niż przez kilka minut ;-)
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:33   #4654
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
U nas też będą winietki, lub plan stołów weselnych bez winietek.
U nas planu stołów miało nie być (tzn tylko ja tak myślałam ). TŻ jak usłyszał że nie planuję tego to się wielce oburzył "JAK TO?" Takie coś musi być!
No więc będzie
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:35   #4655
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

U nas karteczki będą. Myślę, że przydałaby się taka tablica z informacją dodatkową gdzie kto siedzi co o tym myślicie?.

misia880

Już wiem kogo usadzę na końcu stołu ]:->... widzę, że jestesmy obie z charakterkiem hihi
U nas na weselach mniej więcej było ustalane gdzie kto siedzi, ale po tej przykrej sytuacji z wesela mojego brata ciotecznego chcę karteczki i już...

Dzwoniłam wczoraj po meble do sypialni... ale ktoś już mi sprzątnął chyba sprzed nosa chłopak powiedział, że dziś będzie jakaś babeczka je oglądać i zadzwoni jesli nie będzie ich chciała... tak bardzo mi się podobają. No będę taka zła jak okaże się, że ona je kupiła......
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:36   #4656
_kosteczka_
Raczkowanie
 
Avatar _kosteczka_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 117
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
'Załatwiliśmy' księdza (jak to brzmi ), salę, zespół, zaproszenia i fotografa po znajomości
W tym roku chcę zamówić suknię, a dopiero po Nowym Roku zabierzemy się za resztę.
A u Was jak idą przygotowania? Bierzecie ślub w Lbn?
My będziemy kończyć nauki, ale tu w Norwegii, nie w Polsce bo tak nam było wygodniej...
Sale już mamy. Wesele będzie w Lublinie.
Mamy też orkiestrę, zaliczka już zapłacona. Upatrzyliśmy też fotografa, ale czekamy na zdjęcia z wesela na, którym byliśmy (okazało się, że to znajomy TŻ ). No i mamy problem z tym kamerzystą...
A no i zaproszenia... Najprawdopodobniej będą te:
http://allegro.pl/vision-art-zaprosz...440859288.html - wzór pierwszy z czerwoną kokardką
a przed chwilą znalazłam jeszcze te podobne:
http://allegro.pl/piekne-zaproszenia...404095520.html - wzór 12
co myślicie?
_kosteczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:37   #4657
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Kolorystyka naszej sali jest bardzo podobna. Menadżer mówił, że najładniej prezentują się kompozycje bukietowe biało-zielone, ale ja mam fiolet jako kolor przewodni. Także bukiety będę chciała biało-zielono-fioletowe U nas żądna inna dekoracja, oprócz kwiatowej nie jest potrzebna.
My chcieliśmy mieć niebieski/chabrowy jako kolor przewodoni, ale z tego co wiem nie ma wielu kwiatów naturalnie niebieskich, większość jest farbowanych, a poza tym są raczej drogie więc chyba wybierzemy jakiś inny. Myślałam o pudrowym różu albo takim mocniejszym amarantowym/malinowym Myślę, że do naszej sali pudrowy róż by pasował, nie wiem jednak czy ten malinowy też? Jak myślisz?

Cytat:
Napisane przez agraawkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki a ile placilyscie za swoje zaproszenia, ja znalazlam w internecie piekne z piwonia ( chce miec z nich tez bukiet ) kosztuja 5,90zl bez wpisanych nazwisk (kropeczki w miejscu gdzie powinny byc imiona, nazwiska,, miejsce, godzina itp)jak myslicie to duzo? lepiej wybrac kogos kto zajmie sie zaproszeniami od a do z?????
Dla mnie zdecydowanie za drogo. My chcemy max za 2 zł/szt kupić, bo i za taką kwotę można mieć piękne zaproszenia, nie wydając majątku
Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
UWAGA! Wstawiam foto z moich przymiarek z dwóch salonów

1 foto - suknia absolutnie mnie zauroczyła i chyba była to miłość od pierwszego wejrzenia, mierzyłam ją jako drugą, zaraz po fasonie empire i potem już żadna inna mi się tak nie spodobała, nie chciałam jej ściągać; nigdy nie myślałam o takiej sukni, nie przepadam za falbankami, poza tym suknia nie ma trenu, o którym zawsze marzyłam, ale ma to coś; przyznam szczerze, że jeśli w tych pięciu salonach, do których jestem umówiona nie znajdę nic, co by mnie tak ruszyło to chyba w sobotę po nią wracam i zamawiam!!! A Wy? Co sądzicie??

2 foto - mój drugi typ; mówiąc szczerze na żywo wygląda o wiele piękniej i szykowniej niż na tym zdjęciu, też bardzo mi się spodobała, na jej korzyść przemawia na pewno to, że ma tren, no ale ta a'la hiszpanka jednak bardziej mnie rusza

3 foto - przymierzyłam, pani z salonu i moja przyszła szwagierka były zachwycone, ale ja chyba jednak chcę suknię szerszą na dole :P

4 foto - ładna, ale to też nie mój wymarzony fason :P

5 foto - księżniczka! no cóż, te które są tu dłużej znają moją niechęć do tego typu fasonu, ale przyznam szczerze, że jak ją ubrałam to aż nie chciało się jej zdejmować, niesamowita ta kiecka i autentycznie czułam się w niej jak księżniczka Ale nie... nie kupię jej na pewno.

6 foto - nie patrzcie na górę, bo wiadomo, że niedopasowana, ogólnie fason fajny, ale nie chcę tak wąskiej u dołu sukni

No to czekam na opinie, w której mi najlepiej :PP Tylko nie tyrajcie za bardzo
Jak dla mnie w 1 wyglądasz najlepiej, jednak żadna z tych które przymierzyłaś nie zachwyca, ale może dlatego, że mam kompletnie inny gust Ta jedynka fajna, gdyby nie góra, bo góra jakoś tak dziwnie leży, ale może dlatego, że jest niedopasowana
I fajnie wyszła ta Wasza sesja narzeczeńska! Zdradź proszę gdzie kupiłaś buty, bo są boskie!
Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
Witam sie z rana. Dostalam @ i mnie wszystko boli.
jakas masakra, a tu jeszcze taki upal a tu 9 h pracy przedemnj wrrrr

od jutra zaczynamy nauki przedmalzenskie ;D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Łączę się w bólu... Też mam @ i umieram...
Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
Planuje dzialac tak samo bo moim zdaniem wypada chociaz odpowiedziec, ze data zajeta. Szkoda tylko, ze to te kapele co sie nam najbardziej podobaly nie odpowiadaja. DJ nam odpowiedzial, i ma spoko cene ale ja nie chce dja bo muzyka na zywo jest bardziej w moim klimacie.. tylko za to wiekszosc zespolow bardzo kaleczy angielski co mnie strasznie razi.. Serio nie wiem co z ta oprawa muzyczna zrobic... nie wiem czy nie zorganizowac dobrego sprzetu i samodzielnie nie stworzyc playlisty, przyniesc troche plyt i niech goscie wybieraja hity..




Dobrze zrobilas, moze chociaz cos do niego trafilo



forever and ever najbardziej mi sie podoba. Ja bym chciala miec Pick me, choose me, love me 23.08.2014
Czyżby fanka Grey's Anatomy???
Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
W Żninie jest wypożyczalnia ale też można uszyć wg swojego projektu i taką wypożyczyć.


Według mnie to drogo. My mamy zamiar dać 2- 2,5 zł.



Bardzo ładne te zaproszenia, też mi sie takie podobają


Mi najbardziej podobasz się w nr 1
Tak słyszałam o tym salonie w Żninie, ale jak weszłam na stronę to kompletnie nic mi się tam nie podoba, wydaje mi się że słabej jakości te suknie mają...
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja bylam przekonana ze bede miec bez karteczek, ale zmienilam zdanie. spodobalo mi sie wydzielenie miejsc gosciom, a nie ze wszyscy lecą na zbity pysk zeby sovbie zajac miejsce.. a tak to maja przydzielone i spokoj
My też mieliśmy mieć bez winietek, ale ostatnio na wszystkich weselach na jakich byliśmy były winietki i się do nich przekonałam Poza tym kuzyn, który organizuje wesela powiedział, że na duże wesela (ok. 100 os.) winietki to wręcz konieczność i bardzo duże udogodnienie Trzeba tylko wszystko dobrze rozplanować, żeby każdy był zadowolony z tego obok kogo siedzi
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 13:39   #4658
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
U nas planu stołów miało nie być (tzn tylko ja tak myślałam ). TŻ jak usłyszał że nie planuję tego to się wielce oburzył "JAK TO?" Takie coś musi być!
No więc będzie
Ja w sumie nie myślałam o wykorzystaniu winietek, nie będę miała aż tylu gości, żeby się przepychali i zajmowali miejsca. Każdy usiądzie gdzie będzie chciał.

U brata mojego Tż rodzice jednej i drugiej strony siedzieli razem z rodziną PMki, a chcieli usiąść razem ze swoją rodziną. Potem przez całe wesele teściowa czuła się nieswojo, tym bardziej, że towarzystwo było bardziej siedzące niż tańczące.
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:41   #4659
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez _kosteczka_ Pokaż wiadomość
My będziemy kończyć nauki, ale tu w Norwegii, nie w Polsce bo tak nam było wygodniej...
Sale już mamy. Wesele będzie w Lublinie.
Mamy też orkiestrę, zaliczka już zapłacona. Upatrzyliśmy też fotografa, ale czekamy na zdjęcia z wesela na, którym byliśmy (okazało się, że to znajomy TŻ ). No i mamy problem z tym kamerzystą...
A no i zaproszenia... Najprawdopodobniej będą te:
http://allegro.pl/vision-art-zaprosz...440859288.html - wzór pierwszy z czerwoną kokardką
a przed chwilą znalazłam jeszcze te podobne:
http://allegro.pl/piekne-zaproszenia...404095520.html - wzór 12
co myślicie?

My nauki też robimy w UK. Protokół też będzie tutaj spisany i wysłany do parafii w Lbn
Pochwalisz się salą? My zdecydowaliśmy się na Trzy Róże.

Ładne zaproszenia i cena spoko
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:43   #4660
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość

Tak słyszałam o tym salonie w Żninie, ale jak weszłam na stronę to kompletnie nic mi się tam nie podoba, wydaje mi się że słabej jakości te suknie mają...
Ja byłam wczoraj w Żninie, dwie spodobały mi się najbardziej (ale to nie to co Justin 8630 ). Ale dowiedziałam się też, że mogą uszyć kieckę ze zdjęcia. Ale wtedy koszt ok 2tys lub więcej w zależności od materiałów.
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:45   #4661
_kosteczka_
Raczkowanie
 
Avatar _kosteczka_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 117
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
My nauki też robimy w UK. Protokół też będzie tutaj spisany i wysłany do parafii w Lbn
Pochwalisz się salą? My zdecydowaliśmy się na Trzy Róże.

Ładne zaproszenia i cena spoko
My będziemy mieć wesele w Fieście
_kosteczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 13:47   #4662
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
My chcieliśmy mieć niebieski/chabrowy jako kolor przewodoni, ale z tego co wiem nie ma wielu kwiatów naturalnie niebieskich, większość jest farbowanych, a poza tym są raczej drogie więc chyba wybierzemy jakiś inny. Myślałam o pudrowym różu albo takim mocniejszym amarantowym/malinowym Myślę, że do naszej sali pudrowy róż by pasował, nie wiem jednak czy ten malinowy też? Jak myślisz?
Szwagra siostra miała tam wesele i kwiaty były w kolorze ciemnego różu - w sumie to nawet na FB menadżer Gościńca dodał zdjęcia tej dekoracji. Zobacz i oceń. Jak dla mnie, to bukiety były zbyt wysokie i takich nie chcę. Marzą mi się na szczytach stołów takie dekoracje kwiatowe jak przy stole młodych - tylko mniejsze, a na stołach tylko porozstawiane świece.

Znalazłam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28140_443491652424995_1082923575_n.jpg (52,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1004630_443491672424993_1969383501_n.jpg (68,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1012367_443490872425073_847455389_n.jpg (71,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1014155_443490732425087_2048782923_n.jpg (71,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1069873_443491675758326_654324263_n.jpg (68,6 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez niulka_1985
Czas edycji: 2013-08-06 o 13:49
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:52   #4663
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Szwagra siostra miała tam wesele i kwiaty były w kolorze ciemnego różu - w sumie to nawet na FB menadżer Gościńca dodał zdjęcia tej dekoracji. Zobacz i oceń. Jak dla mnie, to bukiety były zbyt wysokie i takich nie chcę. Marzą mi się na szczytach stołów takie dekoracje kwiatowe jak przy stole młodych - tylko mniejsze, a na stołach tylko porozstawiane świece.

Znalazłam fotki
Niulka te dekoracje są po prostu prześliczne
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:55   #4664
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj w Żninie, dwie spodobały mi się najbardziej (ale to nie to co Justin 8630 ). Ale dowiedziałam się też, że mogą uszyć kieckę ze zdjęcia. Ale wtedy koszt ok 2tys lub więcej w zależności od materiałów.
O, dopiero zauważyłam, że jesteś z Inowrocławia Ja mam wesele w Kruszwicy, a mieszkam w pewnej małej miejscowości nad J. Gopłem.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Niulka te dekoracje są po prostu prześliczne
a te bukiety nie wydają Ci się zbyt wysokie, co są na stołach gości???
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:57   #4665
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

niulka_1985, prześliczna sala I ta dekoracja Super!
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 13:58   #4666
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Znalazłam zdjęcie w necie obrazujące, jak bym widziała dekorację stołów. Kwiatki oczywiście inne, ale tylko ustawione na szczycie stołów, aby nie zabierały miejsca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06467.jpg (124,4 KB, 21 załadowań)
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:00   #4667
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

_kosteczka_
śliczne te zaproszenia

mnie podobają się te: http://www.amelia-wedding.pl/folk/de...ge/71?sef=hcfp i http://www.amelia-wedding.pl/old-pap...ge/24?sef=hcfp
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:00   #4668
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez _kosteczka_ Pokaż wiadomość
dzięki

U nas świadkowie napewno przy młodych. Nie wiem jak z rodzicami zrobić...
a u mnie jest z kolei zwyczaj ze przy młodych siedza rodzice i wiem, że moi bardzo chcą usiąść obok mnie, ale wiem też że teściowa nie chce o tym slyszeć i co ja mam teraz zrobić? jak mam to pogodzić?

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Będziemy mieć okrągłe stoliki więc nie umiem powiedzieć Ci jeszcze jak będziemy rozsadzać. Moją rodzinę razem, TŻ razem, młodych/znajomych razem
my też mamy okragłe i jak teściowa oglądała salę to od razu dla siebie wybrała najlepszy stolik (najdalej sceny zaraz przy wyjściu) a ja mam w rodzinie jedną osobę niepelnosprawną i planowałam posadzić ją właśnie przy tym stoliku... wrrr.... i co teraz?

Cytat:
Napisane przez _kosteczka_ Pokaż wiadomość
My będziemy kończyć nauki, ale tu w Norwegii, nie w Polsce bo tak nam było wygodniej...
Sale już mamy. Wesele będzie w Lublinie.
Mamy też orkiestrę, zaliczka już zapłacona. Upatrzyliśmy też fotografa, ale czekamy na zdjęcia z wesela na, którym byliśmy (okazało się, że to znajomy TŻ ). No i mamy problem z tym kamerzystą...
A no i zaproszenia... Najprawdopodobniej będą te:
http://allegro.pl/vision-art-zaprosz...440859288.html - wzór pierwszy z czerwoną kokardką
a przed chwilą znalazłam jeszcze te podobne:
http://allegro.pl/piekne-zaproszenia...404095520.html - wzór 12
co myślicie?
też planowałam te zaproszenia, ale chyba pójdziemy w wieksza prostotę - perłowy srebrny papier i piekna elegancka czcionka, może jakaś kokardka ale nie ze wstążki tylko srebnego sznureczka... cały czas sie zastanawiam
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:01   #4669
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Tak słyszałam o tym salonie w Żninie, ale jak weszłam na stronę to kompletnie nic mi się tam nie podoba, wydaje mi się że słabej jakości te suknie mają...
Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj w Żninie, dwie spodobały mi się najbardziej (ale to nie to co Justin 8630 ). Ale dowiedziałam się też, że mogą uszyć kieckę ze zdjęcia. Ale wtedy koszt ok 2tys lub więcej w zależności od materiałów.
Przeglądając stronę też nic mi się nie spodobało ale siostra od nich miała i kilka znajomych i suknie (jak dla mnie) były dobrej jakości.
Co prawda około 4 lata temu za wypożyczenie modelu, który mieli na stanie płaciły około 400 zł, siostra za uszycie wg swojego projektu na miarę i wypożyczenie zapłaciła około 1200 zł. Dodatkowo miała pewność, ze jako pierwsza założy suknię.
Największym minusem było to, że suknie trzeba zwrócić już w poniedziałek, chyba, że coś się zmieniło.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 14:01   #4670
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
O, dopiero zauważyłam, że jesteś z Inowrocławia Ja mam wesele w Kruszwicy, a mieszkam w pewnej małej miejscowości nad J. Gopłem.[COLOR="Silver"]
nooo. tak niecałkiem z Inowrocławia, ale tu mam najbliżej jakby nie patrzeć
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:02   #4671
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość


a te bukiety nie wydają Ci się zbyt wysokie, co są na stołach gości???
pytanie nie do mnie, ale chetnie sie wypowiem
na każdym weselu na jakim byłam były takie bukiety i wcale nie są za wysokie, bo jak goście siedzą to są one nad linia oczu gości i wszyscy się widzą
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:03   #4672
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Szwagra siostra miała tam wesele i kwiaty były w kolorze ciemnego różu - w sumie to nawet na FB menadżer Gościńca dodał zdjęcia tej dekoracji. Zobacz i oceń. Jak dla mnie, to bukiety były zbyt wysokie i takich nie chcę. Marzą mi się na szczytach stołów takie dekoracje kwiatowe jak przy stole młodych - tylko mniejsze, a na stołach tylko porozstawiane świece.

Znalazłam fotki
Kurczę jak tak teraz patrzę to trochę kiczowato to wygląda :/ Ale może dlatego, że moim zdaniem za dużo tych dekoracji tam jest... W ogóle nie podoba mi się to wiszące coś nad stołem młodych... I te bukiety rzeczywiście trochę zbyt wysokie... A nie wiesz kto im dekoracje robił? Nie wiem już sama co za kolor wybrać A Ty jaki będziesz miała
__________________
Razem



Edytowane przez kwiatuszek10031989
Czas edycji: 2013-08-06 o 14:06
kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:04   #4673
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Przeglądając stronę też nic mi się nie spodobało ale siostra od nich miała i kilka znajomych i suknie (jak dla mnie) były dobrej jakości.
Co prawda około 4 lata temu za wypożyczenie modelu, który mieli na stanie płaciły około 400 zł, siostra za uszycie wg swojego projektu na miarę i wypożyczenie zapłaciła około 1200 zł. Dodatkowo miała pewność, ze jako pierwsza założy suknię.
Największym minusem było to, że suknie trzeba zwrócić już w poniedziałek, chyba, że coś się zmieniło.
Nic się nie zmieniło - trzeba oddać w poniedziałek do 18. Wypożyczenie do 1000, szycie na wypożyczenie 1250-1850, na własność +500.
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:05   #4674
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
U nas winietki będą. Nie byłam jeszcze na weselu bez

I w mojej rodzinie, i u K. winietki to tylko taka wskazówka. Na początku (tzn. przy obiedzie) wszyscy siedzą przy swojej winietce, potem, gdy zaczynają się tańce, część ludzi się przesiada. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ciocia Krysia poplotkowała sobie z ciocią Danką, jeśli ma na to ochotę
U mnie też będą winietki Na każdym weselu na którym byłam były właśnie winietki i myślę, że to jest bardzo praktyczne
Potem każdy może usiąść jak chce ale winietki pozwolą nam opanować chaos na początku
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:05   #4675
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Odp: Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj w Żninie, dwie spodobały mi się najbardziej (ale to nie to co Justin 8630 ). Ale dowiedziałam się też, że mogą uszyć kieckę ze zdjęcia. Ale wtedy koszt ok 2tys lub więcej w zależności od materiałów.
ja jak widze strone tego salonu w zninie to nawet nie mam odwagi tam jechac.. a ryzykowac z uszyciem nie bede,za duze ryzyko. suknie z ich strony to katastrofa. w bdg mozna dostac super suknie za mniej niz 2tys

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:07   #4676
_kosteczka_
Raczkowanie
 
Avatar _kosteczka_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 117
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
no ciekawe te zaproszenia... takie inne, ale nie w moim guście
_kosteczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:09   #4677
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Odp: Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
ja jak widze strone tego salonu w zninie to nawet nie mam odwagi tam jechac.. a ryzykowac z uszyciem nie bede,za duze ryzyko. suknie z ich strony to katastrofa. w bdg mozna dostac super suknie za mniej niz 2tys

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No dokładnie mam takie samo odczucie I jak byłam na targach ślubnych w Bydgoszczy to była ta firma i mieli kilka sukien na pokaz, ale były wręcz koszmarne dlatego nie zamierzam tam w ogóle jechać... Bo skoro na targi wybrali takie suknie to oznacza że to pewnie były najładniejsze jakie mają w salonie! A uwierzcie mi że nawet gdyby za darmo mi je wciskali bym nie wzięła
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:09   #4678
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Odp: Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
ja jak widze strone tego salonu w zninie to nawet nie mam odwagi tam jechac.. a ryzykowac z uszyciem nie bede,za duze ryzyko. suknie z ich strony to katastrofa. w bdg mozna dostac super suknie za mniej niz 2tys

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też mówiłam, że w życiu tam nie pojadę, ale mama stwierdziła, że jak jeździmy to też możemy tam pojechać. Podejrzewam, że to wpływ ciotki i kuzynki ( wcześniej pisałam, że mama baardzo przeżywała ten ślub) bo ona właśnie ze Żnina miała sukienkę. Podobno ślicznie wyglądała - nie wiem, bo nie byłam. Czekam na zdjęcia to się przekonam
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:10   #4679
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
pytanie nie do mnie, ale chetnie sie wypowiem
na każdym weselu na jakim byłam były takie bukiety i wcale nie są za wysokie, bo jak goście siedzą to są one nad linia oczu gości i wszyscy się widzą
Uważam dokładnie tak samo, nikt nie musi zapuszczać żurawia, żeby zobaczyć sąsiada z naprzeciwka pięknie udekorowana sala, tak delikatnie i z klasą
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:11   #4680
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

U nas zazwyczaj przy Młodych siedzą rodzice. U nas będzie inaczej, ponieważ moi rodzice są po rozwodzie, oboje mają partnerów. Po drugie moja mama stwierdziła, że nawet lepiej, że będzie siedzieć ze swoją rodziną.
Z nami będą siedzieć świadkowie. Mam tylko taki problem - moim świadkiem będzie mój kuzyn, który jest żonaty, więc on będzie siedział obok mnie, a obok niego jego żona. Świadkiem mojego C. będzie jego brat, który nie ma dziewczyny i nie szuka nikogo... Trochę głupio będzie wyglądać, że obok mnie będą siedziały 2 osoby, a obok mojego C. tylko jedna osoba... Ale co mam zrobić?
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.