Panny Młode 2015 cz. 6 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-26, 21:46   #3421
Talka_22222
Raczkowanie
 
Avatar Talka_22222
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 191
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 6

Atmoowka mam nadzieję, że w końcu zdecuduję się czego naprawdę chcę, bo się już zgubiłam...

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Przyda się duużo powodzenia!
Talka_22222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:04   #3422
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 6

Myha dzięki spróbuję sobie poradzić z tymi postami

Ex ale żeś namieszała haha. Ten dzisiejszy bierze 2.500


Ej kobitki ja jestem chyba chora psychicznie jak miałam cudny plan słonecznikowego wesela ( wiem nudna jestem) tak teraz co i rusz zmienia mi sie koncepcja.
Stanęło na kolerze fioletowym i bez zbędnych kombinacji, teraz nagle mi się zmienia że może jakiś inny kolor do tego dołożyć? Nie wiem jaki.
Potem z powrotem wracam do pomysłu samego fioletu ( kurde już nie wiem czy to nie będzie źle wyglądało)
TŻ mówi o tych butach gangsterskich,że che i ze dla kobiet tez takie szpilki są.
No ale same buty tylko? To juz musze całe wesele w tym klimacie lat 20-30 robić, a pomysłów nie mam żadnych i w sumie nie wiem czy chce.
Znowu stanęło na samym fiolecie, szukam teraz inspiracji fioletowych ale nic w sumie nie znajduje opórcz butów ( już mam w notatniku zapisane) bukiet ( zapisane) kwiaty na stole ( zapisane)
Może jakies pomysły?
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:05   #3423
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość

Lolusl strój Twojego TŻ na studniówce musiał porażać. Przepraszam ale wybuchnęłam śmiechem
Ja też wybuchnęłam wtedy śmiechem,do teraz mi to wypomina
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:16   #3424
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 6

Atomoowka sama nie wiem co Ci poradzić, ja wychodzę z założenia, że co ma być to będzie tylko trzeba na to poczekać czyli że przyjdzie czas, że będziesz dokładnie wiedziała w jakim stylu chcesz wesele
Wiesz, zazdroszczę Ci ślubu już za rok niecały
Ja w ogóle jeszcze nie myślę o jakimś czymś przewodnim jakoś nie nakręcam się jeszcze całym planowaniem, więc to chyba ja jestem nie teges
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:20   #3425
Talka_22222
Raczkowanie
 
Avatar Talka_22222
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 191
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 6

Ja też nie mam motywu przewodniego - póki co nie wiem nawet czy chcę ten ślub - nic nie wiem.. Zazdroszczę Wam tego zdecydowania...

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Miesiąc temu jeszcze byłam zdecydowana na ślub - a tu bach i teraz nic nie wiem ...
Talka_22222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:27   #3426
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Myha dzięki spróbuję sobie poradzić z tymi postami

Ex ale żeś namieszała haha. Ten dzisiejszy bierze 2.500


Ej kobitki ja jestem chyba chora psychicznie jak miałam cudny plan słonecznikowego wesela ( wiem nudna jestem) tak teraz co i rusz zmienia mi sie koncepcja.
Stanęło na kolerze fioletowym i bez zbędnych kombinacji, teraz nagle mi się zmienia że może jakiś inny kolor do tego dołożyć? Nie wiem jaki.
Potem z powrotem wracam do pomysłu samego fioletu ( kurde już nie wiem czy to nie będzie źle wyglądało)
TŻ mówi o tych butach gangsterskich,że che i ze dla kobiet tez takie szpilki są.
No ale same buty tylko? To juz musze całe wesele w tym klimacie lat 20-30 robić, a pomysłów nie mam żadnych i w sumie nie wiem czy chce.
Znowu stanęło na samym fiolecie, szukam teraz inspiracji fioletowych ale nic w sumie nie znajduje opórcz butów ( już mam w notatniku zapisane) bukiet ( zapisane) kwiaty na stole ( zapisane)
Może jakies pomysły?
no to cena jak dla mnie przyzwoita
jeśli chodzi o kolory przewodnie to ja to na swoim widzę tak:
- w głównym kolorze czyli szafirowym będą moje buty i pas na sukni,
- szafirowo biały bukiet,
- papeteria (winietki, numerki na stołach, tablica z rozsadzeniem gości itp.) będą już z dodatkiem miętowego do poprzedniego zestawienia czyli szafir, biały i mięta i na nich już się pojawi motyw przewodni czyli grochy.
- Tort będzie biały w szafirowe albo szafirowe i miętowe grochy, jeszcze zobaczę.
- kokardki na wódkę też będą we wszystkich trzech kolorach albo dodam jeszcze nude (bo sala jest beżowa to żeby coś jeszcze było )
- nad słodki stół będą też pompony w 3 kolorach ale nie będzie ich zbyt dużo.
To chyba tyle z kolorami ale nie wiem czy o czymś nie zapomniałam


aaa no i na stołach będą białe i niebieskie hortensje
__________________
06.06.2015
Okruch

Edytowane przez existence
Czas edycji: 2013-08-26 o 22:30
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:30   #3427
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Talka_22222 Pokaż wiadomość
Ja też nie mam motywu przewodniego - póki co nie wiem nawet czy chcę ten ślub - nic nie wiem.. Zazdroszczę Wam tego zdecydowania...

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Miesiąc temu jeszcze byłam zdecydowana na ślub - a tu bach i teraz nic nie wiem ...
wiesz czasem są gorsze momenty, ja mam nieraz napady niechęci hehe ale grunt to siąść, przemyśleć czy to ten facet, jeśli ten - wziąć sprawy w swoje ręce i razem rozmawiać i sobie razem radzić z problemami
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 22:32   #3428
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Beezee Pokaż wiadomość
czy tylko ja się muszę uczyć na kampanię wrześniową?
ja mam jeszcze jeden egzamin niestety. Jakoś 10 września więc mam jeszcze czas do naukę
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:44   #3429
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 6

Tlka głowa do góry. Są czasami takie gorsze dni, ale pamiętaj że zawsze mijają.

Beezee no właśnie jak bym miałam ślub za 2 lata to tez bym pewnie olała, ale że to tylko 8 msc to chce to sobie jakoś ułożyć w głowie przynajmniej.
Chyba zostanę przy tym fiolecie, mega mi się podoba taki ciemny fiolet ale zastanawia mnie czy nie będzie nudno?
Sala też jest we fiolecie tylko inny odcień, tzn ma fioletowe wstawki.

EX no to u Ciebie fajnie się to prezentuje, przynajmniej słownie na razie.
A co to za pompony?
Kurde u Nas na sali będzie taka jedna komoda, jakby trochę zabytkowa drewniana, tam normalnie jest stół wiejski ale że my go nie bierzemy to nie wiem co z tą komodą zrobić?
Tzn może księge gości tam położyć? ale co do tego ? Będzie stała taka pusta to lipa troszkę
Ex no dla mnie cena tego DJ też jest ok ale jeszcze tamten się fajnie zapowiada, filmiki i opinie ma bardzo ok więc jak się uda przyoszczędzić tysiaka to super Jak sie na spotkaniu okaże,ze ten dzisiejszy lepszy to bierzemy tego dzisiejszego oczywiście.

Boziu ale smęce
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 23:01   #3430
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Co Ty nie smecisza ze tak zapytam musisz miec tematyczne wesele?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 23:07   #3431
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość

EX no to u Ciebie fajnie się to prezentuje, przynajmniej słownie na razie.
A co to za pompony?
Kurde u Nas na sali będzie taka jedna komoda, jakby trochę zabytkowa drewniana, tam normalnie jest stół wiejski ale że my go nie bierzemy to nie wiem co z tą komodą zrobić?
Tzn może księge gości tam położyć? ale co do tego ? Będzie stała taka pusta to lipa troszkę
Ex no dla mnie cena tego DJ też jest ok ale jeszcze tamten się fajnie zapowiada, filmiki i opinie ma bardzo ok więc jak się uda przyoszczędzić tysiaka to super Jak sie na spotkaniu okaże,ze ten dzisiejszy lepszy to bierzemy tego dzisiejszego oczywiście.

Boziu ale smęce
my będziemy mieć drzewko na odciski palców zamiast księgi gości ale ja planuję na tym stoliku zrobić coś w takim klimacie jak na zdjęciu, między innymi tam postawimy właśnie ten drewniany napis "love" który kupiłam, świeczki, zdjęć to nie no i te akcesoria potrzebne do odbijania palucha ogólnie coś w ten deseń.
A pompony albo te papierowe albo tiulowe tak jak tutaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0f0cd3ff43b98cecac0e503d79d68ba8.jpg (36,9 KB, 16 załadowań)
__________________
06.06.2015
Okruch

Edytowane przez existence
Czas edycji: 2013-08-26 o 23:09
existence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 00:03   #3432
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Beezee Pokaż wiadomość
Co Ty nie smecisza ze tak zapytam musisz miec tematyczne wesele?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie absolutnie nie muszę, ale jednak kolor przewodni chciałabym mieć.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 07:19   #3433
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Odp: Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Nie absolutnie nie muszę, ale jednak kolor przewodni chciałabym mieć.
Aaaha no czaje a moze tz ma ulubiony kolor?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:25   #3434
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Nie absolutnie nie muszę, ale jednak kolor przewodni chciałabym mieć.
Kolor przewodni fiolet - pytanie jaki fiolet? Wpadający w zimne czy ciepłe kolory??? Do fioletu na zasadzie kontrastu możesz dorzucić słoneczniki.

Będą pięknie wyglądały
Na komodzie może stać wazon z kwiatami i np. ksiega gości, albo po prostu kwiaty.

Z fioletem możesz zestawić zółć, pomarańcz, beż, ecru, biały, złoty, zieleń itp.
Kolor może pojawić się w : zaproszeniach, winietkach, nakładkach na alkohole, kolorze kwiatów, serwetkach na stole, księdze gości, elementach stroju, ubraniu świadków, torcie itp.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Za pamięci Nie polecam dziewczynom z woj. podlaskiego zespołu ARGUS (czy jakoś tak). Byłam w weekend na weselu, gdzie oni grali i czułam się jak na stypie. Serio, może ze 2-3 piosenki były takie porywające do tańca. A reszta masakra.

Ps. Jakie polecacie zespoły z okolic Warszawy?? Ja myślałam nad Shakerband, Haliśka band i Melo.

Bawiliście się kiedyś przy nich???
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:30   #3435
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

makara dziewczyny ile Wy już macie zaplanowane!! ja jescze praktycznie nic...tylko sobie przeglądam jakieś ślubne gadżety itd....ale mnie to kawał czasu jeszcze do tego ślubu ale widzę, że chyba muszę się otrząsnąć i coś konkretniejszczego zacząć działać...tylko od czego zacząć ?

miłego dnia dziewczynki ) !!!
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:34   #3436
nudnylogin
Rozeznanie
 
Avatar nudnylogin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 958
Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Dziewczyny maja dobrego powera my wczoraj podpisalismy umowe na sale i to wszystko poki co.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nudnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:35   #3437
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
my będziemy mieć drzewko na odciski palców zamiast księgi gości ale ja planuję na tym stoliku zrobić coś w takim klimacie jak na zdjęciu, między innymi tam postawimy właśnie ten drewniany napis "love" który kupiłam, świeczki, zdjęć to nie no i te akcesoria potrzebne do odbijania palucha ogólnie coś w ten deseń.
A pompony albo te papierowe albo tiulowe tak jak tutaj
Bardzo fajne rzeczy. Też mam parę takich na kompie,ale nie wiem,czy w mój pomysł to sie wkomponuje,bo to bardziej takie rustykalne klimaty
Cytat:
Napisane przez martuha20 Pokaż wiadomość
makara dziewczyny ile Wy już macie zaplanowane!! ja jescze praktycznie nic...tylko sobie przeglądam jakieś ślubne gadżety itd....ale mnie to kawał czasu jeszcze do tego ślubu ale widzę, że chyba muszę się otrząsnąć i coś konkretniejszczego zacząć działać...tylko od czego zacząć ?

miłego dnia dziewczynki ) !!!
Spoko,moje planowanie ogranicza się do posiadania foldera na kompie i szukania sali,bo tż jeszcze sie nie oświadczyl,a obiecałam sobie,że dopiero po tym ruszę z kopyta
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:35   #3438
pejlin
Wtajemniczenie
 
Avatar pejlin
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 258
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez nudnylogin Pokaż wiadomość
Dziewczyny maja dobrego powera my wczoraj podpisalismy umowe na sale i to wszystko poki co.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bo czasami trzeba No u mnie na sali to nawet komunie 2 lata do przodu są rezerwowane
pejlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:46   #3439
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez pejlin Pokaż wiadomość
Bo czasami trzeba No u mnie na sali to nawet komunie 2 lata do przodu są rezerwowane

nieźle... kurcze my narazie naprawdę o tym nie myśleliśmy, nie mamy żadnej kasy dodatkowej żeby powpłacać te zaliczki tak myślałam, że po nowym roku dopiero coś powoli działać
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 09:48   #3440
pejlin
Wtajemniczenie
 
Avatar pejlin
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 258
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez martuha20 Pokaż wiadomość
nieźle... kurcze my narazie naprawdę o tym nie myśleliśmy, nie mamy żadnej kasy dodatkowej żeby powpłacać te zaliczki tak myślałam, że po nowym roku dopiero coś powoli działać
My jak już zarezerwowaliśmy salę to poszłoooooo z resztą No i teraz mamy już na wsio umowy Więc jak na razie temat ślubny porzucam na pewien czas. Nie mówię że czasem coś pooglądam z dekoracji czy coś chociaż i tego nie muszę bo u mnie na sali tylko kwiaty chcę bo jest mocno elegancka więc gdybym tam coś powsadzała to by już nie była taka ładna
pejlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:54   #3441
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

No my ze względów finansowych poczekamy jeszcze kilka miesięcy ale jak kiedyś pisałam do kilku restauracji to mieli nawet terminy na lato 2014 więc myślę, że spokojnie na kwiecień 2015 na pewno będą tylko myślę, kiedy do Kościoła iść to pozałatwiać? jak tam jakies nauki pozniej poradnia rodzinna czy coś takiego trochę tam też trzeba się nagimnastykować
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:58   #3442
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez pejlin Pokaż wiadomość
My jak już zarezerwowaliśmy salę to poszłoooooo z resztą No i teraz mamy już na wsio umowy Więc jak na razie temat ślubny porzucam na pewien czas. Nie mówię że czasem coś pooglądam z dekoracji czy coś chociaż i tego nie muszę bo u mnie na sali tylko kwiaty chcę bo jest mocno elegancka więc gdybym tam coś powsadzała to by już nie była taka ładna
moja i iixi też jest juz sama w sobie elegancka, więc myślę, ze TŻ wybierze kwiaty (sprzedawal i pracowal przy nich), zna sie lepiej niz ja, dodamy kolorek i bedzie słit.

karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:58   #3443
pejlin
Wtajemniczenie
 
Avatar pejlin
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 258
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez martuha20 Pokaż wiadomość
No my ze względów finansowych poczekamy jeszcze kilka miesięcy ale jak kiedyś pisałam do kilku restauracji to mieli nawet terminy na lato 2014 więc myślę, że spokojnie na kwiecień 2015 na pewno będą tylko myślę, kiedy do Kościoła iść to pozałatwiać? jak tam jakies nauki pozniej poradnia rodzinna czy coś takiego trochę tam też trzeba się nagimnastykować
W tym pomocna nie będę niestety
pejlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:58   #3444
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez martuha20 Pokaż wiadomość
makara dziewczyny ile Wy już macie zaplanowane!! ja jescze praktycznie nic...tylko sobie przeglądam jakieś ślubne gadżety itd....ale mnie to kawał czasu jeszcze do tego ślubu ale widzę, że chyba muszę się otrząsnąć i coś konkretniejszczego zacząć działać...tylko od czego zacząć ?

miłego dnia dziewczynki ) !!!
mój jest 2 miesiące później a jakoś mnie ten czas tak popienicza jeszcze "przed chwilą" było ponad 2 lata do ślubu a już jest rok i 9 miesięcy
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:02   #3445
pejlin
Wtajemniczenie
 
Avatar pejlin
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 258
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez karolkao89 Pokaż wiadomość
moja i iixi też jest juz sama w sobie elegancka, więc myślę, ze TŻ wybierze kwiaty (sprzedawal i pracowal przy nich), zna sie lepiej niz ja, dodamy kolorek i bedzie słit.

Doładnie, moje pierwsze pytanie brzmiało czy dekorują balonami i innymi cudami to bo jak tak to ja tego nie chce Mają być tylko świece i kwiaty i będzie. Na co pani mi odp że oni nawet nie maja balonów

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
mój jest 2 miesiące później a jakoś mnie ten czas tak popienicza jeszcze "przed chwilą" było ponad 2 lata do ślubu a już jest rok i 9 miesięcy
Mam podobne spostrzeżenia 1 rok 9 miesięcy i 3 dni
pejlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:17   #3446
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez pejlin Pokaż wiadomość
Doładnie, moje pierwsze pytanie brzmiało czy dekorują balonami i innymi cudami to bo jak tak to ja tego nie chce Mają być tylko świece i kwiaty i będzie. Na co pani mi odp że oni nawet nie maja balonów

ja bym chyba padła na zawał jak bym zobaczyła balony
ale u nas też mówił, że oni zazwyczaj same żywe kwiaty, też na zdjęciach widzę świeczki często. Ja jedynie porobię akcenty takie swoje bo ja chcę żeby było widać, że to wesele jakoś o nas coś mówi, a nie że wchodzimy na salę, jest impreza potem ją opuszczamy i cześć dlatego te inicjały, kilka pomponów, numery na stoły itp. chcę zrobić sama żebym czuła, że to moja impreza, że miałam wkład swój w dekoracje, taką jakąś mam potrzebę

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pejlin Pokaż wiadomość
Mam podobne spostrzeżenia 1 rok 9 miesięcy i 3 dni
hyhy u nas 10 dni
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:20   #3447
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez martuha20 Pokaż wiadomość
nieźle... kurcze my narazie naprawdę o tym nie myśleliśmy, nie mamy żadnej kasy dodatkowej żeby powpłacać te zaliczki tak myślałam, że po nowym roku dopiero coś powoli działać
ja jakbym o tym nie pomyślała w grudniu/styczniu to o zespole który chciałam mogłabym już sobie tylko pomarzyć salę też mieliśmy wybraną więc zarezerwowaliśmy, kamerzystę jak już wybraliśmy to też zaklepaliśmy niedługo potem. Z tymi sprawami wolałam nie czekać bo wolę mieć szybciej zarezerwowane to co chce niż później pukać się w czółko, że się za to szybciej nie zabrałam i szukać na siłę zamienników

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
mój jest 2 miesiące później a jakoś mnie ten czas tak popienicza jeszcze "przed chwilą" było ponad 2 lata do ślubu a już jest rok i 9 miesięcy
noo, niedawno było 2 lata i 8 miesięcy (jak rezerwowaliśmy pierwsze rzeczy) a teraz już 2 lata i 2 dni nie wiem kiedy tak to leci no ale dobrze, że już nie mam nic do załatwienia do przyszłego roku bo nawet mi się nie chce myśleć o ślubie
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:22   #3448
pejlin
Wtajemniczenie
 
Avatar pejlin
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 258
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 6

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
ja bym chyba padła na zawał jak bym zobaczyła balony
ale u nas też mówił, że oni zazwyczaj same żywe kwiaty, też na zdjęciach widzę świeczki często. Ja jedynie porobię akcenty takie swoje bo ja chcę żeby było widać, że to wesele jakoś o nas coś mówi, a nie że wchodzimy na salę, jest impreza potem ją opuszczamy i cześć dlatego te inicjały, kilka pomponów, numery na stoły itp. chcę zrobić sama żebym czuła, że to moja impreza, że miałam wkład swój w dekoracje, taką jakąś mam potrzebę
No balony to mój koszmar weselny Sama osobiście bym je wypie...ła z sali gdyby mi je zafundowali No a winietki nr stołów itp to też robię bo mi się podoba po prostu taka organizacja

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
ja jakbym o tym nie pomyślała w grudniu/styczniu to o zespole który chciałam mogłabym już sobie tylko pomarzyć salę też mieliśmy wybraną więc zarezerwowaliśmy, kamerzystę jak już wybraliśmy to też zaklepaliśmy niedługo potem. Z tymi sprawami wolałam nie czekać bo wolę mieć szybciej zarezerwowane to co chce niż później pukać się w czółko, że się za to szybciej nie zabrałam i szukać na siłę zamienników
No co Śląsk to Śląsk
pejlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:24   #3449
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 6

kurcze nie umiem sobie znaleźć w necie żadnego paska do sukni na wzór z taką kokardką nie ze zwisającymi tymi wiązaniami tylko z samą górą kokardy...tak jakby wziąć kawałek wstążki i ją tak zawinąć, że wygląda jak kokarda i dalej idzie pas...a chciałabym to zobaczyć poza moją wyobraźnią
narysowałam nie ma któraś z Was czegoś takiego na zdjęciu może?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (11,3 KB, 1 załadowań)
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:24   #3450
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Odp: Panny Młode 2015 cz. 6

Ja jeszcze nic nie mam podpisanego. Nic a nic. Czekam na dopływ pieniąchów i wtedy ruszam z kopyta z umowami.
Mam upatrzoną salę weselną, chyba zespół i kamerzystów i fotografa. Upatrzonego. Nic więcej.

U mnie to 1 rok 5 m-cy i 11 dni ;D

Aha i nie panikuję, że tak mało czasu zostało. Bo jak się chce to wszystko idzie ogarnąć. W końcu nie na darmo TŻ to logistyk ;D
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.