Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-30, 21:14   #4861
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi
No wlasnie kupuje tylko w cubusie, ale nie jestem pewna czy dobrze leza bo mam wrazenie, jakby troche za duze byly ;/ a w tym kalkulatorze Ewy Michalak wyszedl mi rozmiar 65AA a takiego tam w ogole nie ma..
One są szyte na zamówienie. Znasz piersiówkę? Bo rozmiar z tabelki niekoniecznie będzie się zgadzał z rzeczywistością.
Niektóre firmy zaczynają się od 65B (np. Wiesmann, ale to push up). Zajrzyj tutaj - http://kataloglmb.blox.pl/html nie jest najaktualniejsze ale może podpowiedzieć firmy. I Lobby Małobiuściastych
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 21:27   #4862
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
One są szyte na zamówienie. Znasz piersiówkę? Bo rozmiar z tabelki niekoniecznie będzie się zgadzał z rzeczywistością.
Niektóre firmy zaczynają się od 65B (np. Wiesmann, ale to push up). Zajrzyj tutaj - http://kataloglmb.blox.pl/html nie jest najaktualniejsze ale może podpowiedzieć firmy. I Lobby Małobiuściastych
Dziekuje
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 22:13   #4863
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Chciałam się przywitać i ze wstydem przyznać, że pomimo tego, że na wizażu jestem już sporo czasu to jakoś ten wątek omijałam.Dzisiaj do wpisu sprowokowała mnie ostatnia wizyta w triumphie. Chciałam kupić bardotkę (blkonetkę), jak zwał tak zwał, chodziło mi o stanik bez ramiączek pod sukienke na wesele. Tradycyjnie proszę o 75 B, pani podaje, ale przygląda mi się podejrzliwie i proponuje zmierzenie. Mierzy mnie i w sumie daje stanik 75 B, później wchodzi mi do przymierzalni i proponuje 75 C no i skończyło się na 75 D. Byłam w takim szoku, że pani przyniosła mi 3 różne modele staników 75 D do przyiarki bym uwierzyła, że właśnie taki rozmiar noszę.

Reasumując... może nie byłam pewna, co do rozmiaru, ale jak mogłam się mylić aż o dwa rozmiary?? Od ostatniej wizyty w tamtym sklepie kupiłam jeszcze dwa staniki 75 D i uwierzcie mi, jaka wygoda! Tyle lat żyłam w nieświadomości
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 22:18   #4864
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi
No wlasnie kupuje tylko w cubusie, ale nie jestem pewna czy dobrze leza bo mam wrazenie, jakby troche za duze byly ;/ a w tym kalkulatorze Ewy Michalak wyszedl mi rozmiar 65AA a takiego tam w ogole nie ma..
Effuniaki beda za duże. ja mam 69/80 i nosze 70AA z effuniaka, powiedzmy odpowiednik 65A a i to czasem odstają. Więc odpuść sobie effuniaki.
chyba że chcesz sobie uszyć stanik za grubo ponad stówkę bez możliwości zwrotu.

Edytowane przez 019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Czas edycji: 2013-08-30 o 22:25
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 13:58   #4865
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Chciałam się przywitać i ze wstydem przyznać, że pomimo tego, że na wizażu jestem już sporo czasu to jakoś ten wątek omijałam.Dzisiaj do wpisu sprowokowała mnie ostatnia wizyta w triumphie. Chciałam kupić bardotkę (blkonetkę), jak zwał tak zwał, chodziło mi o stanik bez ramiączek pod sukienke na wesele. Tradycyjnie proszę o 75 B, pani podaje, ale przygląda mi się podejrzliwie i proponuje zmierzenie. Mierzy mnie i w sumie daje stanik 75 B, później wchodzi mi do przymierzalni i proponuje 75 C no i skończyło się na 75 D. Byłam w takim szoku, że pani przyniosła mi 3 różne modele staników 75 D do przyiarki bym uwierzyła, że właśnie taki rozmiar noszę.

Reasumując... może nie byłam pewna, co do rozmiaru, ale jak mogłam się mylić aż o dwa rozmiary?? Od ostatniej wizyty w tamtym sklepie kupiłam jeszcze dwa staniki 75 D i uwierzcie mi, jaka wygoda! Tyle lat żyłam w nieświadomości
A mogłabyś napisać jakie masz wymiary?



Nie wie któraś z Was od jesienna kolekcja Cleo Panache będzie w sprzedaży?
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 19:11   #4866
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać jakie masz wymiary?



Nie wie któraś z Was od jesienna kolekcja Cleo Panache będzie w sprzedaży?
Jeśli chodzi Ci o sezon tegoroczny to część modeli powinna już się pojawiać w sklepach.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 14:55   #4867
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny pomóżcie

Jak mierzę pod biustem to wychodzi mi 70, a w biuście 80. Na niektórych kalkulatorach wychodzi mi 65C, na innych 65B. Sama już nie wiem, a chciałabym sobie zamówić stanik jakiejś porządnej firmy.
__________________
TŻ 2011r.
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 15:35   #4868
moose
Zadomowienie
 
Avatar moose
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wro/Jbie-Zdrój
Wiadomości: 1 210
GG do moose Send a message via Skype™ to moose
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Przypadkiem znalazłam ten wątek to i muszę się podzielić moimi rozterkami
Zanim dowiedziałam się o całej Stanikowej Sprawie, nosiłam rozmiar 70C. Pomierzyłam, pomierzyłam i wyszło mi w kalkulatorach 65DD/60E. Kilka staników Freyi (60E) i Panache (65DD). Potem powywracało mi się w głowie i zaczęłam nosić Esotiq, bo blisko, ładnie i względnie tanio jak promocja jest. Ale teraz, przez hormony pewnie, trochę zmienił mi się biust, a i już jakiś czas wcześniej zauważyłam, że jest trochę gorszej jakości niż te 2 lata wcześniej. W związku z tym mam zamiar wrócić do brytyjskich staników, ewentualnie spróbować biustonoszy Ewy Michalak.
Wiem, że te Freye 60E są na mnie za małe sporo w misce, te 65DD z Panache jeszcze jakoś oblatują (minimini bułeczka), Esotiq (sic!) 65E też już bułkują. Moje aktualne wymiary to 70 cm pod biustem na wydechu, ok. 74-75 cm luźno, w biuście 91 cm. Może powinnam po prostu skoczyć o miskę w górę i zobaczyć co będzie? Ale przez cały czas mam problem z bułkami pod pachami/na plecach - jak wygarniam, to wracają, a ja chodzę z za dużą miską, jak biorę większy obwód to cały stanik lata. Jak tu żyć?
I jeszcze gdyby ktoś mógł mi wytłumaczyć effuniakową imprezę to byłabym wdzięczna (widziałam, że dziewczyny noszą różne rozmiary w zależności o typu stanika)
JAK KOMUŚ SIĘ CHCIAŁO TO CZYTAĆ I MI ODPOWIEDZIEĆ TO KWIATUSZEK MU
__________________
wymiana kosmetyków
moose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 11:48   #4869
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez zakrecona_pomarancza Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie

Jak mierzę pod biustem to wychodzi mi 70, a w biuście 80. Na niektórych kalkulatorach wychodzi mi 65C, na innych 65B. Sama już nie wiem, a chciałabym sobie zamówić stanik jakiejś porządnej firmy.
65C to punkt startu, przynajmniej wg tabelek. Nie wiem jaki jest Twój biust, więc może się okazać, że nie z każdym krojem się dogada. Możesz potrzebować zamówić 2 sąsiednie rozmiary (65B i 65C) z danego kroju i modelu i nietrafiony rozmiar odesłać.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez moose Pokaż wiadomość
Przypadkiem znalazłam ten wątek to i muszę się podzielić moimi rozterkami
Zanim dowiedziałam się o całej Stanikowej Sprawie, nosiłam rozmiar 70C. Pomierzyłam, pomierzyłam i wyszło mi w kalkulatorach 65DD/60E. Kilka staników Freyi (60E) i Panache (65DD). Potem powywracało mi się w głowie i zaczęłam nosić Esotiq, bo blisko, ładnie i względnie tanio jak promocja jest. Ale teraz, przez hormony pewnie, trochę zmienił mi się biust, a i już jakiś czas wcześniej zauważyłam, że jest trochę gorszej jakości niż te 2 lata wcześniej. W związku z tym mam zamiar wrócić do brytyjskich staników, ewentualnie spróbować biustonoszy Ewy Michalak.
Wiem, że te Freye 60E są na mnie za małe sporo w misce, te 65DD z Panache jeszcze jakoś oblatują (minimini bułeczka), Esotiq (sic!) 65E też już bułkują. Moje aktualne wymiary to 70 cm pod biustem na wydechu, ok. 74-75 cm luźno, w biuście 91 cm. Może powinnam po prostu skoczyć o miskę w górę i zobaczyć co będzie? Ale przez cały czas mam problem z bułkami pod pachami/na plecach - jak wygarniam, to wracają, a ja chodzę z za dużą miską, jak biorę większy obwód to cały stanik lata. Jak tu żyć?
I jeszcze gdyby ktoś mógł mi wytłumaczyć effuniakową imprezę to byłabym wdzięczna (widziałam, że dziewczyny noszą różne rozmiary w zależności o typu stanika)
JAK KOMUŚ SIĘ CHCIAŁO TO CZYTAĆ I MI ODPOWIEDZIEĆ TO KWIATUSZEK MU
A obwody w starych biustonoszach są dobre? Jeśli tak to weź większą miskę w tych firmach albo inny krój (tego pod pachą całkowicie nie usuniesz, bo to nie wszystko to tkanka, która uciekła z miseczki). Na pewno nie zwiększaj obwodu, skoro nie pomaga.
Co do Effuniaków - w różnych krojach niektóre dziewczyny potrzebują innego rozmiaru, bo wynika to z budowy biustu i biustonosza. A czasem partia szycia/materiał jest mniej lub bardziej ciasna to inna historia.
Jeśli będziesz we Wrocławiu to wpadnij do mnie, zobaczymy czy Twój biust dogada się z Effuniakami Bo tak z rozmiarówy wypada Ci 30F/65G więc jest to pewien przeskok z tego co nosisz o 2 miski (przynajmniej wg tabelki).
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 11:53   #4870
moose
Zadomowienie
 
Avatar moose
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wro/Jbie-Zdrój
Wiadomości: 1 210
GG do moose Send a message via Skype™ to moose
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
A obwody w starych biustonoszach są dobre? Jeśli tak to weź większą miskę w tych firmach albo inny krój (tego pod pachą całkowicie nie usuniesz, bo to nie wszystko to tkanka, która uciekła z miseczki). Na pewno nie zwiększaj obwodu, skoro nie pomaga.
Co do Effuniaków - w różnych krojach niektóre dziewczyny potrzebują innego rozmiaru, bo wynika to z budowy biustu i biustonosza. A czasem partia szycia/materiał jest mniej lub bardziej ciasna to inna historia.
Jeśli będziesz we Wrocławiu to wpadnij do mnie, zobaczymy czy Twój biust dogada się z Effuniakami Bo tak z rozmiarówy wypada Ci 30F/65G więc jest to pewien przeskok z tego co nosisz o 2 miski (przynajmniej wg tabelki).
Jeśli chodzi o obwody to Freya Antoinette jest trochę za ciasna, Jolie jest spoko, oba Panache są bardzo wygodne i nadal mi pasują.
We Wrocławiu będę z końcem września, więc może faktycznie wpadnę, bo strasznie się gubię w tych Effuniakach
__________________
wymiana kosmetyków
moose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 12:03   #4871
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez moose Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o obwody to Freya Antoinette jest trochę za ciasna, Jolie jest spoko, oba Panache są bardzo wygodne i nadal mi pasują.
We Wrocławiu będę z końcem września, więc może faktycznie wpadnę, bo strasznie się gubię w tych Effuniakach
Z Ewy możesz potrzebować 70, bo nie są tak rozciągliwe jak brytyjczyki, ale to kwestia własnego odczucia. I teoretycznie do Effuniaków potrzebny jest pomiar w zwisie, ale to wychodzi w praktyce przy mierzeniu.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 13:37   #4872
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Mam jeszcze jedno pytanie, orientujecie się jak duży jest push'up w biustonoszach firmy Kinga lub Kostar? Nigdy nie kupowałam biustonoszy przez internet i nie wiem czego się spodziewać
__________________
TŻ 2011r.
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 13:48   #4873
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez zakrecona_pomarancza Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie, orientujecie się jak duży jest push'up w biustonoszach firmy Kinga lub Kostar? Nigdy nie kupowałam biustonoszy przez internet i nie wiem czego się spodziewać
Nie mam pojęcia. Push up push upowi nie równy. Cenowo są przystępne, ale co do jakości słyszałam różne opinie, że zbyt szybko się rozciągały.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 06:33   #4874
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia. Push up push upowi nie równy. Cenowo są przystępne, ale co do jakości słyszałam różne opinie, że zbyt szybko się rozciągały.
Ok, masz rację
http://www.wyprzedazebielizny.pl/pub...izes/kinga.gif tutaj jest tabelka z Kingi, ja mam pod biustem 70cm, a rozm 65 jest wg tej tabelki do 67cm.. a w biuście mam 80, więc jak wzięłabym 70 to nawet A nie wychodzi :/
__________________
TŻ 2011r.
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 13:06   #4875
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Czy jeśli z kalkulatora wychodzi mi rozmiar 80E (87/106), a przy obwodzie 105 już wylicza DD, to lepiej zamawiać mniejszy rozmiar? Odchudzam się i cm mi lecą co jakieś 2 miesiące, muszę kupić nowy stanik.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 13:13   #4876
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Czy jeśli z kalkulatora wychodzi mi rozmiar 80E (87/106), a przy obwodzie 105 już wylicza DD, to lepiej zamawiać mniejszy rozmiar? Odchudzam się i cm mi lecą co jakieś 2 miesiące, muszę kupić nowy stanik.
Zamówiłabym oba i zobaczyła, który pasuje, a zły odesłała. Chyba że masz możliwość zrobić zakupy stacjonarnie.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 13:41   #4877
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Czy jeśli z kalkulatora wychodzi mi rozmiar 80E (87/106), a przy obwodzie 105 już wylicza DD, to lepiej zamawiać mniejszy rozmiar? Odchudzam się i cm mi lecą co jakieś 2 miesiące, muszę kupić nowy stanik.
Jeśli chudniesz to ja bym brała mniejszy, ale to też zależy od tego jakie dotąd nosiłaś - czy pasował na Ciebie rozmiar zgodny z tabelką czy mniejsze/większe miski

Sama ostatnio schudłam troszkę no i moje staniki takie trochę luźnawe są, ale póki co chodzę w nich nadal, kupię coś nowego jak będzie większa różnica (i większe fundusze ).
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 16:23   #4878
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dzięki, dziewczyny. Mam tzw. "kompresowalny" biust i zazwyczaj (jeśli chodzi o polskich producentów) pasowały mi tabelkowe miski lub nawet rozmiar mniejsze, ale z brytyjczykami bywa inaczej...
A jakoś polskie firmy kiepsko leżą na moim biuście. Potrzebuję staników dobrze zbierających piersi do siebie (plunge, push-up), bo budowę mam taką, że kierują mi się w stronę pach
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 16:51   #4879
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny. Mam tzw. "kompresowalny" biust i zazwyczaj (jeśli chodzi o polskich producentów) pasowały mi tabelkowe miski lub nawet rozmiar mniejsze, ale z brytyjczykami bywa inaczej...
A jakoś polskie firmy kiepsko leżą na moim biuście. Potrzebuję staników dobrze zbierających piersi do siebie (plunge, push-up), bo budowę mam taką, że kierują mi się w stronę pach
A próbowałaś Ewy Michalak czy Comeximu? Bo fajnie zbierają biust (przynajmniej na moich klientkach ).
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 19:26   #4880
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
A próbowałaś Ewy Michalak czy Comeximu? Bo fajnie zbierają biust (przynajmniej na moich klientkach ).
Jeszcze nie, jakoś nie ogarniam Effuniakowej rozmiarówki
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 12:58   #4881
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez zakrecona_pomarancza Pokaż wiadomość
Ok, masz rację
http://www.wyprzedazebielizny.pl/pub...izes/kinga.gif tutaj jest tabelka z Kingi, ja mam pod biustem 70cm, a rozm 65 jest wg tej tabelki do 67cm.. a w biuście mam 80, więc jak wzięłabym 70 to nawet A nie wychodzi :/
Wszyscy producenci poza Ewą Michalak mają jeden przelicznik obwodów, właśnie ten (obwód X ma pasować na X-2 i X+2, powiedzmy). Natomiast tabelka sobie, a rzeczywistość sobie i one rzadko są realnie tak ścisłe jak powinny być. Nigdy nie testowałam Kingi, ale ma opinię raczej rozciągliwej. Tutaj recenzje na balkonetce:
http://balkonetka.pl/katalog/brand/Kinga/
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:02   #4882
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

na moje 87 pod biustem ten wzór się nie sprawdza, 85 mi lata i nic nie trzyma, muszę ciągle poprawiać stanik.
Ostrzegam też przed firmą BOCCARA, na intymna.pl piękne zdjęcia, niestety obwód 80 jest tak luźny, że nawet 85tki z polskich firm trzymają lepiej - koszmar. ładny wizualnie, ale jednak koszmar.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 18:53   #4883
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez zakrecona_pomarancza Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie

Jak mierzę pod biustem to wychodzi mi 70, a w biuście 80. Na niektórych kalkulatorach wychodzi mi 65C, na innych 65B. Sama już nie wiem, a chciałabym sobie zamówić stanik jakiejś porządnej firmy.

mam takie wymiary i nosze 65B. Kostary daruj sobie to straszny badziewwg mnie nic z biustem nierobiący.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 19:19   #4884
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4267216 0]mam takie wymiary i nosze 65B. Kostary daruj sobie to straszny badziewwg mnie nic z biustem nierobiący.[/QUOTE]

No właśnie chyba się na Kinge zdecyduję, czyli wg Ciebie lepszy rozwiązaniem będzie 65B niż 65C? to jest znaczna różnica między tymi dwoma miseczkami?
__________________
TŻ 2011r.
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 19:35   #4885
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez zakrecona_pomarancza Pokaż wiadomość
No właśnie chyba się na Kinge zdecyduję, czyli wg Ciebie lepszy rozwiązaniem będzie 65B niż 65C? to jest znaczna różnica między tymi dwoma miseczkami?
Jedne rozmiar
Najlepiej zamówić 2 sąsiednie rozmiary i potem niepasujący odesłać.
Ciężko powiedzieć który będzie lepszy wymiary w i pod biustem wskazują rozmiar tylko orientacyjnie. Biusty pełne u góry często potrzebują większego stanika niż wynika z wymiarów, a np stożkowe mniejszego.
Trzeba mierzyć.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 19:45   #4886
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4267295 5]Jedne rozmiar
Najlepiej zamówić 2 sąsiednie rozmiary i potem niepasujący odesłać.
Ciężko powiedzieć który będzie lepszy wymiary w i pod biustem wskazują rozmiar tylko orientacyjnie. Biusty pełne u góry często potrzebują większego stanika niż wynika z wymiarów, a np stożkowe mniejszego.
Trzeba mierzyć.[/QUOTE]

Hm może i masz rację. Bardziej mam chyba stożkowy Możesz polecić jakąś firmę z której kupujesz?
__________________
TŻ 2011r.
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 13:36   #4887
pastelowy_usmiech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 221
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny, jestem załamana. Może wiecie gdzie można znaleźć tanie staniki rozmiaru 60G? Na Panache studencka kieszeń za mała.
__________________

pastelowy_usmiech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 13:42   #4888
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez pastelowy_usmiech Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem załamana. Może wiecie gdzie można znaleźć tanie staniki rozmiaru 60G? Na Panache studencka kieszeń za mała.
A ile możesz wydać na biustonosz?
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 13:46   #4889
pastelowy_usmiech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 221
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Aktualnie ok. 70 zł lub mniej. Najbardziej potrzebuję jakiegoś cielistego albo jasny róż. Mogą być usztywniane jak i miękkie.
__________________

pastelowy_usmiech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 14:42   #4890
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez pastelowy_usmiech Pokaż wiadomość
Aktualnie ok. 70 zł lub mniej. Najbardziej potrzebuję jakiegoś cielistego albo jasny róż. Mogą być usztywniane jak i miękkie.
Może coś z Avy? Bo cenowo mogłabyś się załapać, ale nie wiem jak rozmiarowo. Ewentualnie wyprzedaże, bądź z drugiej ręki (Allegro, bra swapy).
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.