Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-02, 09:31   #4591
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Pokaż wiadomość
we wrześniu wyjeżdżam na tydzień i i tak nie mogę zabrać tych wszystkich specyfików, więc zapewne od października będę testować

W ogóle na wyjazd raczej wszystko odstawię, no może oprócz wierzbownicy, bo nie będę jechała z walizką leków .....zajęłyby cały bagaż podręczny a tylko taki zabieram.
a w bagażu podręcznym można przewozić arsenał supli? nie wywalą tego do kosza przy odprawie?
Też lecę naładować bateryjki jeszcze dwa tygodnie i będę smażyć cycki na plaży

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Nie masz podróbki, jak wstawisz do ciepłej wody płyn będzie bardziej rzadki, łatwiejszy do aplikacji, dla osób które boja się ze im włosy wyjdą przy nakładaniu itp. to się sprawdza. Moja sesa zimą miewała takie grudki zgestniałego oleju kokosowego, teraz latem jak ciepło to wszystko płynne jest.
Tak myślę, że lekkie podgrzanie tych składników może wspomóc ich działanie, no i jest bardzo przyjemne w nakładaniu.

Jania, takie małe spostrzeżenie, im więcej cebuli w szamponie, tym lepiej
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 10:05   #4592
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Pokaż wiadomość
a w bagażu podręcznym można przewozić arsenał supli? nie wywalą tego do kosza przy odprawie?
Też lecę naładować bateryjki jeszcze dwa tygodnie i będę smażyć cycki na plaży
Nie no z ta pełną walizką to był żart, ale podstawowe leki można, choć ja ostatnim razem wzięłam na wszelki wypadek zaświadczenie od lekarza, ale i tak nikt tego nie sprawdzał a miałam oprócz tych pierwszej potrzeby leków na nadciśnienie, oenobiol, wierzbownicę i inne
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 18:45   #4593
smerfetka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 135
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Witajcie czy któraś z was używała placenty zwierzęcej albo ludzkiej ? Ja jestem już tak załamana przez te włosy że chce kupić ale nie wiem czy warto przy androgenowym wcierać to cudo ducray zahamował trochę u mnie wypadanie ale włosy już nie chcą odrastać nie wiem co się dzieje
smerfetka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 09:22   #4594
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez smerfetka10 Pokaż wiadomość
Witajcie czy któraś z was używała placenty zwierzęcej albo ludzkiej ? Ja jestem już tak załamana przez te włosy że chce kupić ale nie wiem czy warto przy androgenowym wcierać to cudo ducray zahamował trochę u mnie wypadanie ale włosy już nie chcą odrastać nie wiem co się dzieje
Placentę stosowałam kilka lat temu. Nic mi nie pomogła.
Gaya_oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 00:25   #4595
Ewikk96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 81
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Ja też zastanawiałam się nad kupnem placenty, takie cuda o niej piszą, chciałam ja dodać do jakiegoś hydrolatu, ale teraz nie wiem czy warto, a tania nie jest i jak to wszystko zbiorę i razy dwa pomnożę to wychodzi ładny haracz miesięczny
Ewikk96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 09:17   #4596
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 596
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Hej dziewczyny, u mnie powtorka z rozrywki po 2 tygodniach normalnego zycia. Czulam, ze tak bedzie i nienawidze miec racji. Jestem chyba na skraju zalamania nerwowego, wnoszac po swoich reakcjach ( ciagle chce mi sie beczec i becze, nawet w srodkach transportu w tlumie nie jestem w stanie sie powstrzymac) kazdy dzien to walka, jak perspektywa dozywocia Wystarczylo, ze obnizylam dawke andro o 1/4 i nagle mam tez syfy, co chwila swedzi mnie twarz. Jakby mi sie cos gotowalo pod skora i bulgotalo powodujac babelki co rusz to w innym miejscu. Szybko znikaja, ale szybko pojawiaja sie nowe,
Nie ma jak zaczac dzien od wyciaganych wiazek wlosow a pozniej musiec isc do pracy i sie usmiechac do ludzi, ktorzy nawet sobie nie zdaja sprawy w jakim komforcie zyja nie majac problemow z wlosami, tradzikiem czy hirsutyzmem.

Co u Was, Quleczka, mastiff, nombre?

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2013-09-05 o 09:18
Gosiakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 12:34   #4597
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Gosiu i te osoby z burza włosów guzik wiedzą o wlosomaniactwie, myją szamponem za 2 zł, a o nas myślą jak o osobach z zaniedbanymi włosami, no o mnie to jak po chemioterapii.
Tak czytam to wy macie chociaż okresy remisji, a ja cóż jest źle, a może być gorzej, tylko włosów na głowie już tak malutko, że ledwo daję radę cokolwiek zaczesać.
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 17:09   #4598
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Pokaż wiadomość
Nie no z ta pełną walizką to był żart, ale podstawowe leki można, choć ja ostatnim razem wzięłam na wszelki wypadek zaświadczenie od lekarza, ale i tak nikt tego nie sprawdzał a miałam oprócz tych pierwszej potrzeby leków na nadciśnienie, oenobiol, wierzbownicę i inne
MM, ja prawie serio pytałam
zastanawiałam się czy przenieść kosmetyczkę z suplami do podręcznego, byłoby mi wygodniej przy okazji i mogłabym przyjmować wszystko o stałych godzinach, jak do tej pory.

Antuanetta, Gosiakol laski ściskam Was mocno
a odrost nadąża, żeby pokryć chociaż trochę straty?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-09-05 o 17:12
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 19:00   #4599
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Pokaż wiadomość
MM, ja prawie serio pytałam
zastanawiałam się czy przenieść kosmetyczkę z suplami do podręcznego, byłoby mi wygodniej przy okazji i mogłabym przyjmować wszystko o stałych godzinach, jak do tej pory.
Podobno to zależy gdzie lecisz, ale moja szwagierka tez przewoziła różne anty-gripeksy, rutinoscorbiny i inne i nic się nie czepiali.
Ale jak masz tego baardzo dużo to do podręcznego weź tylko zestaw dzienny a resztę w dużym bagażu, jak wyrzucą to strata nie będzie wielka
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 21:40   #4600
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 596
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

O bosh...dzisiaj to juz mi tak lecialy, ze myslalam, ze oszaleje..tym bardziej mnie to wkur...a, bo jeszcze dwa tyg temu jakos potrafily WCALE nie wypadac i tak w kolko. W necie w sumie spotkalam ze trzy osoby , ktore mialy podobne ''cykle'' jak ja, a lekrze proponuja na to brac antyki non stop..a to to chyba po moim trupie. No ale pewnie sie jeszcze doigralam zmniejszajac dawke androcuru. Widac do usranej smierci bede musiala to brac, bo nie zniose objawow calkowitego odstawienia. Chyba, ze bede musiala wyjechac na dwa lata gdzies do lasu albo na zawsze, jesli nic sie nie ustabilizuje...

Sailor, jeszcze sie chyba tak nie zdarzylo, zeby odrost zdazyl nadrobic straty.
Oblecialam z 10 aptek, nigdzie nie ma solgaru 75. :/
Gosiakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 08:48   #4601
Ewikk96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 81
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

U mnie też lecą niemiłosiernie, takiego linienia to ja nie miałam przez ostatnie 25 lat, ale to pewnie wypada ten odrost wiosenny, z lutego i marca, mają takie 6-7 cm, czyli odrastają i wypadają u córki też ciągła migracja.....no tak to wniosłam trochę radości na forum
Ewikk96 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 09:02   #4602
women00
Przyczajenie
 
Avatar women00
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Oj mam dokłądnie takie same prześwity,nic mi nie pomaga jak na razie.Stosowałam już chyba zaopatrzenie z każdej apteki i sklepu zielarskiego i nic.Włosów coraz mniej.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Pokaż wiadomość
MM, ja prawie serio pytałam
zastanawiałam się czy przenieść kosmetyczkę z suplami do podręcznego, byłoby mi wygodniej przy okazji i mogłabym przyjmować wszystko o stałych godzinach, jak do tej pory.

Antuanetta, Gosiakol laski ściskam Was mocno
a odrost nadąża, żeby pokryć chociaż trochę straty?

Co to jest ta palma ,gdzie to się kupuje,jak stosuje i ile to kosztuje??????
women00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:48   #4603
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 426
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Ewikk96 Pokaż wiadomość
U mnie też lecą niemiłosiernie, takiego linienia to ja nie miałam przez ostatnie 25 lat, ale to pewnie wypada ten odrost wiosenny, z lutego i marca, mają takie 6-7 cm, czyli odrastają i wypadają u córki też ciągła migracja.....no tak to wniosłam trochę radości na forum
Ewikk, u mnie też lecą takie maluszki. I zachodzę w głowę co może być tego przyczyną. I jak słyszę "przesilenie jesienne" to chcę gryźć.

Sailor, też jakiś czas temu pisała, że lecą Jej beibiki i to mnie uczuliło. Ja nie liczę i nie zbieram włosów, ale po tym poście przyjrzałam się włosom ze szczotki i były same "młode".
Mimo, że nie wypada mi dużo to zaopatrzyłam się w Alpicort E i wcieram. W małej dawce na razie, zawsze mi pomagał, więc zobaczymy.
Jedyne co zmieniłam - loxon stosowałam codziennie wieczorem a żel Biovaxu rano, potem zaczęłam stosować tylko wieczorem, co drugi dzień loxon i żel. Czyżby to to?!
__________________
Wewnętrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnętrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzień
wieczorem), wcierka wzmacniająca Kolorówka, maski różne, cassia
Anna07_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:13   #4604
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Hej dziewczynki.
Gosiaku jestem tutaj ale bardzo rzadko. Chyba tak jak Ty mam lekkie załamanie. Nie wyrabiam ze swoim życiem prywatnym i tak myślę, że własnie to mi teraz daje po czerepie. Właściwie to odpuściłam wszystko, nawet jem byle jak.
Na chwilę obecną stosuję Loxon na przemian z wcierką i biorę 5ty miesiąc Yaz, ale nie zauważyłam żeby w przeciągu tych 5ciu miesięcy cokolwiek zmieniło się w kwestii włosów. Jak zaczęły lecieć w kwietniu na nowo tak lecą nadal. Czasami są dni, że jest lepiej, ale na ogół standard, do 100ki dobijam. Nie odrastają. I chyba teraz lecą z całej głowy, bo na czubku przestały mi się włosy układać, czyli znaczy że tam ich coraz mniej. No i wypadają w większej mierze długie, czyli jak dla mnie to telogen.
Skóra też mi świruje ostatnio. Nie mam łupieżu, ale robi jakiś dziwne akcje w style: umyję głowę wieczorem, do godziny 15stej jest wszystko ok, nagle dostaję jakiejś niesamowitej swędziawy ...i włosy aż kapią od łoju O co chodzi?

Też chciałam kupić Solgar. Koleżanka szukała mi w aptekach w których jest rozprowadzany i nie było. to było około miesiąca temu. W aptece też nie wiedzą, dlaczego nie ma.

Edytowane przez mastiff
Czas edycji: 2013-09-06 o 10:15
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:22   #4605
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 426
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez mastiff Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.
Gosiaku jestem tutaj ale bardzo rzadko. Chyba tak jak Ty mam lekkie załamanie. Nie wyrabiam ze swoim życiem prywatnym i tak myślę, że własnie to mi teraz daje po czerepie. Właściwie to odpuściłam wszystko, nawet jem byle jak.
Na chwilę obecną stosuję Loxon na przemian z wcierką i biorę 5ty miesiąc Yaz, ale nie zauważyłam żeby w przeciągu tych 5ciu miesięcy cokolwiek zmieniło się w kwestii włosów. Jak zaczęły lecieć w kwietniu na nowo tak lecą nadal. Czasami są dni, że jest lepiej, ale na ogół standard, do 100ki dobijam. Nie odrastają. I chyba teraz lecą z całej głowy, bo na czubku przestały mi się włosy układać, czyli znaczy że tam ich coraz mniej. No i wypadają w większej mierze długie, czyli jak dla mnie to telogen.
Skóra też mi świruje ostatnio. Nie mam łupieżu, ale robi jakiś dziwne akcje w style: umyję głowę wieczorem, do godziny 15stej jest wszystko ok, nagle dostaję jakiejś niesamowitej swędziawy ...i włosy aż kapią od łoju O co chodzi?

Też chciałam kupić Solgar. Koleżanka szukała mi w aptekach w których jest rozprowadzany i nie było. to było około miesiąca temu. W aptece też nie wiedzą, dlaczego nie ma.
Mastiff, ja mam podobnie. Tyle, że zamiast "swędziawy" mam wrażenie, że płonie mi czubek głowy. Nic tam nie mam, skóra normalna, nie zaczerwieniona, brak łupieżu. I to niesamowite przejście z super puszystych, czystych włosów do łoju. Nie muszę chyba dodawać, że głowę myję codziennie (rano)
__________________
Wewnętrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnętrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzień
wieczorem), wcierka wzmacniająca Kolorówka, maski różne, cassia
Anna07_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 12:00   #4606
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 228
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

No to i ja napiszę, że nadal jest źle i nie widać żeby miało się zmienić. Co prawda łeb mnie już tak nie swędz, troszeczkę i tylko chwilami, udało mi się zejśc do 2 myć w tygodniu. Łupież odrywa się od czachy i mam skórę głowy mniej oblepiona i mniej "piasku" w niej.

Tylko, że: włosy mam sianowate po długotrwałym myciu tym dziegciem, są matowe i jakby trochę poczochrane i posklejane po wyschnięciu. No i niestety leci tyle samo - 70/80 na mycie a bez to 20-30. Odrost mam bardzo słabiutki, zdarzają sie maluchy i dużo włosów ma na końcówce taką kulkę z łoju .

A, i byłam u gina. Pytałam o wierzbona i on stwierdził, że jednak nie sądzi by te ziółka miały wpływ na znoszenie działania antykoncepcyjnego antyków. Powiedział, że można pić przy antykach i obserowować reakcje.

Zaczęłam pić jedną szklankę dziennie ale tym razem miałam wysyp bolesnych gól na twarzy i zrezygnowałam. No i tym razem zauważyłam tez niesamowity przesusz twarzy.

Vitapil nie działa u mnie na wypadanie w żadnym stopniu, może troszkę odrost pobudził, ale to w niewielkim stopniu.
__________________
wewnętrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemię lniane

zewnętrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 09:19   #4607
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez mastiff Pokaż wiadomość

Też chciałam kupić Solgar. Koleżanka szukała mi w aptekach w których jest rozprowadzany i nie było. to było około miesiąca temu. W aptece też nie wiedzą, dlaczego nie ma.
Można kupić w necie z darmową wysyłką.

PS. Moje też lecą bezustannie, jest ich wszędzie pełno, urosły mi jednak co nieco, ale co z tego jak wiszą nędzne, smętne pióra. Nęci mnie powrót do starej fryzury, ale boję się, że jest ich tak mało to też będzie smętnie tylko krócej :-(
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2013-09-07 o 09:23
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 23:12   #4608
Ewikk96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 81
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Dzisiaj chyba moje włosy postanowiły mnie opuścić rano po umyciu przy czesaniu wyciągnęłam ponad setkę, teraz wieczorem ciągle mnie coś po szyi łaskotało i przy każdym przeczesaniu włosów ręką zostają na niej włosy...nawet teraz gdy siedzę i piszę to na ramionach i rękach znajduję włosy...naliczyłam ich dziś około 200, a to tylko te które zauważyłam..nie wiem co się dzieje, normalnie wypadało mi do 20 włosów, a teraz masakra kilka dni i na głowie zrobiła się łysinka, przy moim zagęszczeniu 200 dziennie to po prostu masakra...nie wiem zupełnie co jest przyczyną, zaczęło się tak gdy wróciłam do palmy, macie jakieś wnioski, dlaczego tak może być

Sorry z się Wam wyżalam, ale nie chcę zatruwać życia mężowi i córce, bo ona i tak ma swoje włosowe problemy

Edytowane przez Ewikk96
Czas edycji: 2013-09-08 o 23:14
Ewikk96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 08:00   #4609
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 228
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Ewikk współczuję. Może to być palma a może być też całkiem inny czynnik, którego nawet nie jesteś świadoma.

Ja wiem jedno - nie rozumiem w ogóle swoich włosów. Biorę 2 opakowanie Harmonetu i już powinno być lepiej ale nadal nie jest, nadal on na mnie włosowo nie działa jak kiedyś. Od jakichś 3 tyg. wypadanie spore, ale na tym samym poziomie. Niby poprawił mi sie trochę stan skóry głowy a włosy dalej lecą tak samo.
Skoro moje androgeny są unormowane antykami, mam dobre wyniki pozostałych badań, to k...a od czego one lecą?

Ja sobie dałam trochę na luz. To że mogę myć tylko 2 razy w tygodniu już daje mi jakiś tam komfort, bo zawsze tych włosów wypadnie trochę mniej. Jem te suple, które jadłam i nie mam już pomysłu kompletnie.
Jedynie co mi do głowy przychodzi, to zrezygnowanie z Vitapliu, bo już kończę i po 2 miesiącach, to coś powinnam zauważyć i przejście na inneov.

Kiedyś w połączeniu z antykami miałam fajny odrost i dużo grubsze włosy po nim, ale nie wiem jak będzie teraz i czy to faktycznie była ich zasługa czy wyłącznie tabletek anty.
__________________
wewnętrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemię lniane

zewnętrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 08:11   #4610
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 426
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez kolamara Pokaż wiadomość
Ewikk współczuję. Może to być palma a może być też całkiem inny czynnik, którego nawet nie jesteś świadoma.

Ja wiem jedno - nie rozumiem w ogóle swoich włosów. Biorę 2 opakowanie Harmonetu i już powinno być lepiej ale nadal nie jest, nadal on na mnie włosowo nie działa jak kiedyś. Od jakichś 3 tyg. wypadanie spore, ale na tym samym poziomie. Niby poprawił mi sie trochę stan skóry głowy a włosy dalej lecą tak samo.
Skoro moje androgeny są unormowane antykami, mam dobre wyniki pozostałych badań, to k...a od czego one lecą?

Ja sobie dałam trochę na luz. To że mogę myć tylko 2 razy w tygodniu już daje mi jakiś tam komfort, bo zawsze tych włosów wypadnie trochę mniej. Jem te suple, które jadłam i nie mam już pomysłu kompletnie.
Jedynie co mi do głowy przychodzi, to zrezygnowanie z Vitapliu, bo już kończę i po 2 miesiącach, to coś powinnam zauważyć i przejście na inneov.

Kiedyś w połączeniu z antykami miałam fajny odrost i dużo grubsze włosy po nim, ale nie wiem jak będzie teraz i czy to faktycznie była ich zasługa czy wyłącznie tabletek anty.

Kolamara, brałam Inneov, kilka opakowań (czego ja nie próbowałam na włosy) i wg mnie jest przereklamowany i zdecydowanie za drogi (biorąc pod uwagę skład, ilość tabletek i działanie). Ja zmieniam teraz suplementy co dwa, trzy miesiące - może na jakiś cud natrafię (Vitapil, Vitotal, Olimp dla sportowców, Maxivit dla Niej, Silica),trzymam się na razie palmy i Antycholu.

Zazdroszczę Ci tego mycia dwa razy w tygodniu, jak do tego doszłaś?

Ewikk, trzymaj się Może jakieś wcierki? Coś stosujesz?
__________________
Wewnętrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnętrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzień
wieczorem), wcierka wzmacniająca Kolorówka, maski różne, cassia
Anna07_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 09:40   #4611
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 228
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Anna zaczęłam myć szamponem Paraderm z dziegciem i po nim włosy mi sie dużo mniej przetłuszczają i dam radę "wytrzymać" z 2 myciami. Włosy nie sa jakieś super na 3 dzień, ale nie są zbyt tłuste. Tylko, że włosy same w sobie zrobiły się strasznie szorstkie przy myciu tylko nim i wczoraj już zmieniłam na DX 2 i nie wiem czy jak jutro rano wstanę, będę mogła jeszcze wyjść do ludzi.

Wiem, że inneov są przereklamowane, ale chyba spróbuję choćby dla grubości włosów, bo ta większa grubość była na pewno po inneov.
__________________
wewnętrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemię lniane

zewnętrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 11:19   #4612
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cześć i czołem, nie było mnie tu całe wakacje

i przez ten czas (od czerwca) olałam całkiem swoją "podpisową receptę" (powoli zacznę do niej wracać).
Ale włosy trzymają się nawet nieźle. Nawet jest ich tak jakby trochę więcej, co zauważyło kilka osób
Jedyne co przez ten czas stosowałam, to szampon Neutrogena T-gel - namiętnie myłam nim włosy codziennie, a tylko od czasu do czasu używałam Baby dreama.
Zawsze miałam problemy z łupieżem i tłustymi włosami, ale od kąd używam neutrogeny codziennie to po łupieżu nie ma śladu.
Skóra głowy wreszcie ma czy oddychać i pewnie dlatego też aż tak mi te włosy nie wypadają.


Ale ostatnio przechodzę kryzys i rozstanie z narzeczonym (ex-em?) i teraz ino czekać aż znowu zaczną wychodzić



Cytat:
Napisane przez kolamara Pokaż wiadomość
Anna zaczęłam myć szamponem Paraderm z dziegciem i po nim włosy mi sie dużo mniej przetłuszczają i dam radę "wytrzymać" z 2 myciami. Włosy nie sa jakieś super na 3 dzień, ale nie są zbyt tłuste. Tylko, że włosy same w sobie zrobiły się strasznie szorstkie przy myciu tylko nim i wczoraj już zmieniłam na DX 2 i nie wiem czy jak jutro rano wstanę, będę mogła jeszcze wyjść do ludzi.

Wiem, że inneov są przereklamowane, ale chyba spróbuję choćby dla grubości włosów, bo ta większa grubość była na pewno po inneov.
No właśnie, ta wspomniana wyżej Neutrogena też zawiera dziegciec co u mnie najwyraźniej działa cuda.
Wcześniej stosowałam Polytar który też ma dziegciec i też było super, no ale wycofali.


pozdrowienia!
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:42   #4613
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Pokaż wiadomość
Oblecialam z 10 aptek, nigdzie nie ma solgaru 75. :/
Gosiu,

Ja Solgar VM kupuje w necie np.:
na stronie domzdrowia.pl (poszukaj,jest)
lub zagra. = shopping.com
( http://www.shopping.com/ solgar-formula-vm75/ 84ENM73lGZ9iF226diiJrQ==/info) = bez odstępów

Dziewczyny!

Czy którejś z Was SPIRONOL pomógł?
Czy zauważyłyście po nim poprawę?
Czy androstendion faktycznie po nim spada?


Zastanawiam się czy na na podwyższony androstendion - Spironol mógłby pomóc?

Czy "lepszy" taki np. adrocur? (lepszy-haha)

Będę wdzięczna za odp.
Pozdrawiam

Edytowane przez _wieloryb
Czas edycji: 2013-09-09 o 18:43
_wieloryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 17:25   #4614
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez _wieloryb Pokaż wiadomość

Dziewczyny!

Czy którejś z Was SPIRONOL pomógł?
Czy zauważyłyście po nim poprawę?
Czy androstendion faktycznie po nim spada?




Będę wdzięczna za odp.
Pozdrawiam
Ja zauważyłam wzrost włosów, na wypadanie nie pomógł, jeśli chodzi o androstendion, to nie wiem, bo brałam go na nadciśnienie.
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 18:24   #4615
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

MM-1968 --> to może nie masz AGA z nadwrażliwości, tylko z powodu nadwyzki androgenów, skoro pomógł Ci spironol? Badałaś kiedyś DHEAS i androstendion oraz testosteron? Jakie były? Możesz wrócić do spironolu?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 06:24   #4616
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
MM-1968 --> to może nie masz AGA z nadwrażliwości, tylko z powodu nadwyzki androgenów, skoro pomógł Ci spironol? Badałaś kiedyś DHEAS i androstendion oraz testosteron? Jakie były? Możesz wrócić do spironolu?
Testosteron badałam kilka razy zawsze w normie. Mogę wrócić, tylko chwilowo nie chcę, po powrocie z urlopu.

Myślę, że pomógł mi na odrost jako skutek uboczny jego stosowania, bo wypadania nie zahamował.

Ale równocześnie biorę tyle innych supli, że to może nie jego skutek uboczny?
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2013-09-11 o 06:27
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 07:27   #4617
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

bierze któraś jeszcze androcur?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 10:26   #4618
MjakMarzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 55
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez smerfetka10 Pokaż wiadomość
Witajcie czy któraś z was używała placenty zwierzęcej albo ludzkiej ? Ja jestem już tak załamana przez te włosy że chce kupić ale nie wiem czy warto przy androgenowym wcierać to cudo ducray zahamował trochę u mnie wypadanie ale włosy już nie chcą odrastać nie wiem co się dzieje
Moja Pani fryzjer na ostatnim malowaniu mi zastosowała i nie widziałam tego efektu łał, jedną dawkę wcierki zastosowałam w domu i szału nie było, poza tym, że na twarzy dostałam dziwnych wykwitów :-(( To takie moje odczucia po placencie zwierzecej.
MjakMarzena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 13:53   #4619
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

MM-1968 --> ale czy badałaś kiedyś DHEAS i androstendion, bo one są głównie odpowiedzialne za AGA u kobiet. Jak niegdy nie badałaś, to zbadaj, obojętnie jaki dzień cyklu, ich wydalanie jest dobowe. Oczywiście badaj przed włączeniem spironolu, bo on je obniża.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 17:21   #4620
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
MM-1968 --> ale czy badałaś kiedyś DHEAS i androstendion, bo one są głównie odpowiedzialne za AGA u kobiet. Jak niegdy nie badałaś, to zbadaj, obojętnie jaki dzień cyklu, ich wydalanie jest dobowe. Oczywiście badaj przed włączeniem spironolu, bo on je obniża.
Zbadam po urlopie, tylko znajdę laboratorium bo u mnie nie badają
Może polecisz gdzieś u Ciebie?
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2013-09-11 o 17:22
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.