Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 22:47   #421
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Czekam na Mamę, już wylądowała Koniec laby i słońca

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Siostro!!!!


Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego bo tak mi się przypomniało to właśnie mama mi opowiadała o ciężkich początkach nowych dzieci w przedszkolu tych najmłodszych, 2,3,4 latków. I jak krzyczą, że chcą do mamy i ani razu nie słyszała, żeby któreś chciało do taty
hie hie No ale tak jest

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Pokazuje Róży, co jem. Minę ma taką, jakby chętnie wpałaszowała kotlecika albo porzeczki.
Porzeczki zresztą to super zabawa. Raz jak jej nimi machałam przed oczami, to chwyciła i ścisnęła No to poznała konsystencję palcami.

Krzyś ubóstwia patrzeć, jak jem. Tak Go to cieszy I czasem nawet buziuchnę otwiera TŻ jadł kiedyś loda, Krzyś patrzył, to TŻ Mu podetknął pod nos, a ten AAAA zrobił
W przyszłym tyg szczepienie, to podpytam o rozszerzanie diety, bo widać, że Junior aż się pali do tego

Cytat:
Napisane przez mamaNastuni Pokaż wiadomość
Moją też rozśmieszają rymowanki A najbardziej śmieszy ją jak się tak poważnie na nią patrzę, z szeroko otwarymi oczami i kamienna twarz. Tak się wtedy chichra
Ha ha, dokładnie!
Dziś TŻ trzymał Juniorka na ramieniu, ja podchodziłam z różnych stron i zagadywałam, a On tak się śmiał, jak nigdy! No CUDO!!!

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Też słuchamy Gumimisia ale chyba i tak woli - ona tanczy dla mnie


Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Czy mogłaby do Was dołączyć kolejna mama marcowa?
Podczytuję Was od początku ciąży, ale jakoś nie potrafiłam się wcześniej ujawnić
No brawo, proszę się ujawniać! Hej

Duuuuzi kawaler!!!

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Chorowitki, karmiące piersią, co bierzecie na przeziębienie?
Nic. Krzysia na ręce Ale pomogło

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
No TZ, ja miałam dyżur noc wcześniej
przed snem rzuciłam "dziś jak co to Ty wstajesz" i wziął sobie do serca chociaż nie mówiłam poważnie, ale ciiiicho sza
Chodziło mi o to, że tak napisałaś, jakby to TŻ chciał smoka
A to, że wstaje, to dobrze i mnie nie dziwi


Dziś Krzyś był przekochany, po marudzeniu ani śladu Dostał dwie zabawki, spodobały Mu się (klucze z FP i coś w stylu grzechotki też jakiejś znanej firmy). Ma teraz fazę na różne zabawki, poznawanie nowych

Czekam na jutrzejszy dzień z moim Skarbem
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 06:26   #422
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Dzieńdobry
Mam zamiar dzisiaj pojechać do Rossmanna ale zobaczymy w jakim humorze będzie Filip bo to jednak kawałek drogi jest. Tylko ciekawe czy mleko jeszcze będzie.... bo na tym mi najbardziej zależy po 11,99 to raczej nigdy nie kupię BD.

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
u nas taka zimnica!
rozgrzewam się winkiem
ale fajnie, ja ostatnio nic nie wypiję, bo Filip potrafi się i o 22 obudzić na pierwsze karmienie

Cytat:
Napisane przez martynikaaa Pokaż wiadomość
Moj zazwyczaj pada ok 19
Mój też
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 06:57   #423
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
witam! ale mam tyły! chyba jestem na 5 stronie włamali nam się dziś do auta w nocy! auto pod domem stało pod oknem dosłownie! wybili szybę od strony pasażera i ukradli nawigacje! słyszałam w nocy, że ktoś chodzi ale myślałam, że ludzie sobie idą po prostu chodnikiem:/ chyba ktoś ich spłoszył bo w aucie było jeszcze cb radio i już go nie wzięli.
a to skrczysyny !!!!



Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
a my jutro idziemy na szczepienie 6w1, potem za tydzień pneumokoki i koniec
oj ciekawość mnie zżera ile mój maluszek waży hehe ciekawe czy będzie 10kg
za szczepienie - nas to czeka w piatek 13go ahaha



Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Z perspektywy czasu stwierdzam ze to co jem nie ma wpływu na Tomka. A jem wszystko ale teksty typu " o matko ty jesz już schabowego!" na porządku dziennym. Musiałam zrobić robotę i już nie paplają

A zapomniałam, bepanthen pomógł na liszaja dzięki dziewczyny

Czy wasze dzieciaki też tak patrzą na was jak coś jecie? Mi to aż głupio jeść przy Tomku (oczy ma jak kot ze Shreka)
ad 1 - no co ty SCHABOWEGO jesz ... ahahaha
ad 2 - ze pomoglo.
ad 3 - ooooo tak tez ost czasu to zauwazyłam



cdn
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 07:29   #424
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

dzień dobry!

u nas noc z pobudką o 2.45

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość

Ja przy skręcie na Grzechynię
No tak, sam Maków nie zachywca, ale okolice mamy ładne
oo widzisz! w przyszłym roku na pewno się wybierzemy to zapraszam na kremówki w rynku tam zawsze mają takie pyszne

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
A my dziś kupiliśmy gruby i miękki dywan do salonu, zrobiliśmy przemeblowanie. Dzięki temu zyskaliśmy bardzo dużo przestrzeni na zabawy z Wojtkiem. Fajnie jest, bardzo wygodnie Poza tym jak zawsze w Ikea kupiłam 2 razy więcej niż zaplanowałam.
ach zazdroszczę!
mnie się też marzą zmiany.. ale póki co inne wydatki..
co fajnego kupiłaś?

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Nic. Krzysia na ręce Ale pomogło
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:00   #425
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Hej
Jeden dzien mnie nie było a tu cztery strony do nadrabiania Szalejecie dziewczynki, szalejecie
Życzę miłego dnia i cofam się do 11 strony
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:02   #426
kmagg81
Raczkowanie
 
Avatar kmagg81
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 301
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Witamy się :0
To znowu My

Witamy się również z nowymi Mamusiami - bardzo nam miło Was poznać

O tym, że mi kosmi8ci dziecko podmienili to już nawet pisac nie będę, niby ząbki nam idą, ale idą, idą i dojśc nie mogą no ale może w końcu dojdą

Dziewczyny, sorki że tak wpadam od czasu do czasu ale nie mam jak inaczej, aale staream się Was podczytywać coby być "w miarę" na bierząco.

Dziewczyny, poradźcie coś !! : od dwóch dni boli mnie w podrzbuszu, jajniki czy jakieś inne pieroństwo ;/ dziwny to ból, coś jak zaraz po porodzie albo w pierwszy dzień okresu do okresu jeszcze z półtora tygodnia więc watpie czy to na to ( dodam, że bóle okresowe po porodziie prawie znikneły).
Co to może być ?? ma któraś pomysł ??

A i jeszcze jedno pytanko:
Miała, któraś z Was konflikt serologiczny ?? bo ja miałam, i podali mi po porodzie antyglobulinę - ale czy przy następnym dziecku może coś grozić ?? cza znów tą antyglobulinę dostać ??
__________________
18.04.2013 - MAKSYMILIAN

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09km3h0o13o.png
kmagg81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:07   #427
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Dragusia daj znac po szczepieniu, tez jestem ciekawa wagi

Despa dziekuje Ci bardzo jak Ci sie chce to podaj nr przesylki, w razie w bede pytac

Monika u nas od dwoch dni dziala schemat obiadek, pozniej owoce z jablkiem I codziennie rano kupa jest, ale daje tez dicoflor zeby te jelita w miare sprawnie dzialaly


Dzien dobry
Dzis maly spal pod kolderka I nie budzil sie w nocy wiec moze wczesniej bylo mu zimno bo z koca sie odkopywal I mial zimne raczki (najgorszy ten czas kiedy lato sie konczy a jeszcze nie grzeja) , za to obudzil sie o 4 do jedzenia a pozniej chcial ciumkac po troche tylko ze mleka juz nie bylo wiec sie obudzil
I chyba przez to ze sie szybciej ciemno robi, juz przed 18 zaczyna marudzic tak jak przed kapiela wiec kapiemy coraz wczesniej, obecnie o 19 I 19:30 mlody juz spi
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 08:19   #428
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Chichranie - temat rzeka. Ciagle cos innego dziala. Dzis smial sie jak glupi jak tz trzymal go na rekach kolo okna, nie wiem co widzial. Potem na spacerze zasmiewal sie do lisci na drzewie. A z naszych zabaw to czesto powtarzanie jednego slowa, ostatnio tz gadal "a kiwi kiwi kiwi" i tak w kolko a Jakub sie smial, smieszy go pykanie ustami-jakby puszczanie zacisnietych warg, plucie, same "glupie" rzeczy. Jutro pewnie cos innego wywola radosc. Poza tym ciezko go utrzymac, strasznie sie wyrywa, wszystko chce zlapac dotknac wsadzic do buzi. Hitem sa firanki, a najlepsze u nas w domu bo mamy makarony i tak mu smiesznie raczka przelatuje przez te sznurki, uwielbia klamki w drzwiach, w ogole zloty kolor, kiedys tak sie wpatrywal w lekarke obwieszona zlotem ze oczu nie mogl oderwac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u nas makarony też są hitem! i ogolnie firanki! czesto się budze a Miska się bawi firanami - macha na prawo i lewo

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
i jak piję wodę z butelki.


O jaaaa... pozazdrościć.


Ja mam grubszy, Wojtek teraz czasem pod nim śpi w nocy. Poza urodą ma tę wspaniałą cechę, że po praniu wciąż wygląda jak nowy.

A my dziś kupiliśmy gruby i miękki dywan do salonu, zrobiliśmy przemeblowanie. Dzięki temu zyskaliśmy bardzo dużo przestrzeni na zabawy z Wojtkiem. Fajnie jest, bardzo wygodnie Poza tym jak zawsze w Ikea kupiłam 2 razy więcej niż zaplanowałam.
hehe chyba jak na każdych zakupach


Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość

Dziś Krzyś był przekochany, po marudzeniu ani śladu Dostał dwie zabawki, spodobały Mu się (klucze z FP i coś w stylu grzechotki też jakiejś znanej firmy). Ma teraz fazę na różne zabawki, poznawanie nowych

Czekam na jutrzejszy dzień z moim Skarbem
to będą Ci się śnił te piosenki z kluczy zobaczysz ale fajna zabawka tylko trochę ciężka. A grzechotka to jaka?? Fajne są zabawki z firmy Vtech - mam gąsienice po Polsku i kierownice ale po angielsku - świetna jest!!!!

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

aaaa i witam nowe mamusie
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:21   #429
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Witam

Nie cierpię chorować

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Poza tym jak zawsze w Ikea kupiłam 2 razy więcej niż zaplanowałam.
No coś Ty! Niemożliwe

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Nic. Krzysia na ręce
W maseczce czy bez?
Boję się, żeby dziecka nie zarazić, bo prycham non stop. A ona już kaszle.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:22   #430
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez martynikaaa Pokaż wiadomość
Witam mamusie!
Witaj
Mój Nikodem też nie cierpiał leżenia na brzuszku, po kilku sekundach był niemiłosierny wrzask. Nie pomagało nic, któregoś dnia położyłam go na macie i nagle podniósł głowkę, czego wcześniej też nie robił i od tamtej pory nie robi aż takich wielkich histerii. Nawet polubił wożenie w wózku na brzuszku
Ale kłaść trzeba. Jak nie lubi to chociaż na chwilę jak najczęściej. My tak właśnie robiliśmy i w końcu się przekonał
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze nie przepuszczono na kasie -ani w zaawansowanej ciazy ani z dzieckiem, ale zachwyty nad malym sa rozdawane
mnie w ciąży nigdy nikt nie przepuścił, raz zawołała mnie babka na kasę dla ciężarnych, była długa kolejka i chyba specjalnie dla mnie otworzyła

jak byłam z małym na pobranie krwi ( kolejka meeeega długa ) to też mnie babki przepuściły
Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Niemiecki porządek.
Ordnung muss sein
Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
witam! ale mam tyły! chyba jestem na 5 stronie włamali nam się dziś do auta w nocy! auto pod domem stało pod oknem dosłownie! wybili szybę od strony pasażera i ukradli nawigacje! słyszałam w nocy, że ktoś chodzi ale myślałam, że ludzie sobie idą po prostu chodnikiem:/ chyba ktoś ich spłoszył bo w aucie było jeszcze cb radio i już go nie wzięli.

Nic tylko łomot spuścić takim typkom
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:25   #431
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez kmagg81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradźcie coś !! : od dwóch dni boli mnie w podrzbuszu, jajniki czy jakieś inne pieroństwo ;/ dziwny to ból, coś jak zaraz po porodzie albo w pierwszy dzień okresu do okresu jeszcze z półtora tygodnia więc watpie czy to na to ( dodam, że bóle okresowe po porodziie prawie znikneły).
Co to może być ?? ma któraś pomysł ??

A i jeszcze jedno pytanko:
Miała, któraś z Was konflikt serologiczny ?? bo ja miałam, i podali mi po porodzie antyglobulinę - ale czy przy następnym dziecku może coś grozić ?? cza znów tą antyglobulinę dostać ??
Mnie tez tak czasami boli i z moich obserwacji wynika, ze dzieje sie to mniej wiecej w okresie owulacji - ale pieron wie, czy to to

Ja mam konflikt serologiczny - mam rh-, synek rh+, w czasie ciazy i po porodzie dostalam zastrzyk - jezeli po porodzie otrzymalas immunoglobuline, to nie martw sie - w nastepnej ciazy rowniez bedziesz ja dostawac profilaktycznie
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 08:37   #432
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego bo tak mi się przypomniało to właśnie mama mi opowiadała o ciężkich początkach nowych dzieci w przedszkolu tych najmłodszych, 2,3,4 latków. I jak krzyczą, że chcą do mamy i ani razu nie słyszała, żeby któreś chciało do taty


rzeczywiście coś w tym jest, zawsze dzieci chcą do mamy

Cytat:
Napisane przez monnagiovanna Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Was, czy dziecko musi jeść kaszkę mleczno-ryżową? Kupiłam taką z bobovity, parę razy próbowałam mu podać, ale wyraźnie mu nie smakuje (z innymi produktami rozszerzania diety nie ma żadnego problemu). Czy trzeba więc podawać taką kaszkę? Czy te same składniki odżywcze może czerpać z mleka, a kaszka to taki zapychacz? Dodam, że mały waży 8 kg, jest raczej dorodnym dzieckiem
wydaje mi się, że raczej nie musi. Ja daję małemu kaszkę ryżowo-kukurydzianą bez cukru na śniadanie i kolację.
Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Jeszcze co do rozśmieszania dzieci. Myślę, że zwykłe rymowanki mogą rozśmieszyć.
U nas od wczoraj chichranie wywołuje tekst do Róży: "Po wodzie pływam, Różak się nazywam". Bawi ją jak nie wiem co I to w wykonaniu TŻ i moim.
Wczoraj tż wziął małego na ręce i podszedł do mnie, ja powiedziałam "dzień dobry " a Nikoś zaczął się tak głośno śmiać i chyba z 5 minut się tak chichrał a my z tż padaliśmy ze śmiechu. I mały patrzył na nas i jeszcze głośniej się śmiał. Poryczałam się normalnie. Szkoda, że nie nagrałam tego
Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny
Czy mogłaby do Was dołączyć kolejna mama marcowa?
Podczytuję Was od początku ciąży, ale jakoś nie potrafiłam się wcześniej ujawnić

Heej

Coraz więcej nas
Szkoda tylko, że dużo mamuś przestało się udzielać ( Nestelle )
Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość

co do jedzonek, to na stronie hippa jest opisany każdy słoiczek czy zescala, normalizuje czy rozluźnia stolce więc dużo można wywnioskować po nich marchewka zescala na 100% więc unikam jak mogę, ale czasami w daniach i tak się pojawia
na słoiczkach też jest napisane.
Ja jak daję małemu obiadek np. z marchewką to zawsze staram się dać później coś rozluźniającego, np. jabłuszko na deser lub trochę jabłuszka do wieczornej kaszki
Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
po prawej stronie masz trzy znaczki, naciskasz srodkowy przy każdej wiadomości, ktorą chcesz zacytować a na końcu cytuj
Łoooo Matko, takie to proste
Dobra, przyznam się - jak każdy post otwieram w nowym oknie, kopiuje i wklejam do jednej odpowiedzi i potem wysyłam
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:40   #433
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Łoooo Matko, takie to proste
Dobra, przyznam się - jak każdy post otwieram w nowym oknie, kopiuje i wklejam do jednej odpowiedzi i potem wysyłam
powiedz, ze żartujesz
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:43   #434
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Wczoraj tż wziął małego na ręce i podszedł do mnie, ja powiedziałam "dzień dobry " a Nikoś zaczął się tak głośno śmiać i chyba z 5 minut się tak chichrał
To masz lekko

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Dobra, przyznam się - jak każdy post otwieram w nowym oknie, kopiuje i wklejam do jednej odpowiedzi i potem wysyłam
Przepraszam, ale
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:43   #435
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
powiedz, ze żartujesz

możecie mnie śmiało wyśmiać. Sama się teraz z siebie śmieję
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png

Edytowane przez Nyaa
Czas edycji: 2013-09-11 o 08:44
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:51   #436
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość

oo widzisz! w przyszłym roku na pewno się wybierzemy to zapraszam na kremówki w rynku tam zawsze mają takie pyszne
ojjejjjj kremowki w DE nie ma

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość

możecie mnie śmiało wyśmiać. Sama się teraz z siebie śmieję
ale bije pokłony za wlozony trud
teraz juz bedzie latwiej
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:52   #437
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Dzień dobry

Ja Was Kochane nie mogę czytać później mam głupie sny
Dziś wstałam z przekonaniem że w maju rodzę kolejne dziecko i jak ja sobie teraz poradzę Anielka coraz cięższa więcej uwagi potrzebuje chociaż ona od początku w dzień śpi max 1-2 godziny łącznie a ja z brzuchem i to jeszcze zimą będę chodzić gdzie trzeba się grubo ubierać dziecko na spacer itp. i byłam bliska płaczu kiedy się porządnie obudziłam że to tylko sen był
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:54   #438
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
A jak już się drze na całego to wtedy " bo on chce do mamy".
tja. skad ja to znam...


Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Mała chowa się bardzo dobrze, jest strasznie radosna i uśmiechnięta

w koncu Kochana

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Chorowitki, karmiące piersią, co bierzecie na przeziębienie?
tantum verde do ssania i plukania gardla, apap, malinowy sok, cytryna, czosnek polski.

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które posiadają kocyki z Lamillou
BYou, despa, Pani ktoś jeszcze? jakie macie wersje te cieńsze? czy ma ktoś ten grubszy? kocyk kołderkę? Bo rozkminim nad czymś takim
mam wszystkie wersje
grubsza wersja jest taka wlasnie kolderka. dosc ciezka wiec Mlody tak szybko sie nie wykopuje spod niego.

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
ja nie mam (jedynie otulacz- ale ja nie kp więc zakup nie dla mnie z chęcią bym się pozbyła go)
o, nie spasował?
ja kupilam chyba w odpowiednim czasie. cale lato nam sluzyl. teraz jako przescieradlo, uspokaja Młodego w aucie, lubi namioty z niego - uwielbia te sówki

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Poza tym jak zawsze w Ikea kupiłam 2 razy więcej niż zaplanowałam.
mam to samo
teraz planuję podejść po pudła na zabawki i wieszaki i aż mnie ciekawi z czym jeszcze wyjdę

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Dostał dwie zabawki, spodobały Mu się (klucze z FP
takie klasik klucze czy takie z trzema melodyjkami?

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
I chyba przez to ze sie szybciej ciemno robi, juz przed 18 zaczyna marudzic tak jak przed kapiela wiec kapiemy coraz wczesniej, obecnie o 19 I 19:30 mlody juz spi
u nas odwrotnie... ja tego dziecka nie pojmuję
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:59   #439
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Nyaa to Tobie w ten sposób nie utnie cytowania bo możesz zacytować więcej niż 10 postów kopiując heh czyli z drugiej strony pomysłowość

Witam nowe Mamusie martynikaaa, mamaNastusi, Katka_19

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Agateczka* ja mam kocyki z LM mam ten gruby, cienki i otulacz ale najbardziej zadowolona jestem z tego grubego, początkowo malutką zawijałam jak w becik obecnie nakrywam ją nim na noc tą milusią stroną nawet teraz śpi ( tak tak moje dziecko w końcu usnęło w dzień niewiarygodne ) nim przykryta i pierwszy raz sobie go naciągnęła pod szyję

corka_rosy a jaki ten dywan kupiliście pochwal się , ja sama muszę wybrać się na zakupy i kupić w końcu małej do pokoju jakiś dywan choć przeszła mi przez myśl by kupić ten kocyk piknikowy z LM i pościelić na podłodze

BYou a jaki płaszczyk z Mohito? pokaż
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 09:01   #440
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Krzyś ubóstwia patrzeć, jak jem. Tak Go to cieszy I czasem nawet buziuchnę otwiera TŻ jadł kiedyś loda, Krzyś patrzył, to TŻ Mu podetknął pod nos, a ten AAAA zrobił
W przyszłym tyg szczepienie, to podpytam o rozszerzanie diety, bo widać, że Junior aż się pali do tego
Marcel tez nas obserwuje - to znak, ze niedlugo mozna zaczynac
Kilka dni temu jak jedlismy obiad, wzielam odrobinke ziemniaka i roztarlam na placu - maly na kolanach prawie mi palca zjadl
Ja jeszcze czekam, ale moze juz koncem wrzesnia ruszymy..
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 09:06   #441
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
[/B]


Łoooo Matko, takie to proste
Dobra, przyznam się - jak każdy post otwieram w nowym oknie, kopiuje i wklejam do jednej odpowiedzi i potem wysyłam
aaaaaaaaaaaahahahahaha sorry:br zydal:

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja Was Kochane nie mogę czytać później mam głupie sny
Dziś wstałam z przekonaniem że w maju rodzę kolejne dziecko i jak ja sobie teraz poradzę Anielka coraz cięższa więcej uwagi potrzebuje chociaż ona od początku w dzień śpi max 1-2 godziny łącznie a ja z brzuchem i to jeszcze zimą będę chodzić gdzie trzeba się grubo ubierać dziecko na spacer itp. i byłam bliska płaczu kiedy się porządnie obudziłam że to tylko sen był
uffffffff hehehe
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 09:07   #442
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość

Ja Was Kochane nie mogę czytać później mam głupie sny
Dziś wstałam z przekonaniem że w maju rodzę kolejne dziecko i jak ja sobie teraz poradzę Anielka coraz cięższa więcej uwagi potrzebuje chociaż ona od początku w dzień śpi max 1-2 godziny łącznie a ja z brzuchem i to jeszcze zimą będę chodzić gdzie trzeba się grubo ubierać dziecko na spacer itp. i byłam bliska płaczu kiedy się porządnie obudziłam że to tylko sen był
proroczy sen?

mi się ostatnio nic nie śni
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Nyaa to Tobie w ten sposób nie utnie cytowania bo możesz zacytować więcej niż 10 postów kopiując heh czyli z drugiej strony pomysłowość
pewnie przez tę pomysłowość połowę rzeczy w życiu sobie tak "ułatwiam"
A w ogóle to znowu tak zrobiłam cytując Was siła przyzwyczajenia
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 09:07   #443
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
tantum verde do ssania i plukania gardla, apap, malinowy sok, cytryna, czosnek polski.
zdrowka
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 09:16   #444
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
W maseczce czy bez?
Boję się, żeby dziecka nie zarazić, bo prycham non stop. A ona już kaszle.
wiesz, ja choruję od soboty. cały czas mam stany lekowe że małego zarażę. wczoraj rano T. miał gorączkę, więc poleciałam - jak to spanikowana pierworódka - do lekarza. a on osłuchowo czysty, gardełko idealne, leciuchny katarek. pani doktor jest bardzo gorliwa, więc żeby wszystko wykluczyć kazała zrobić szczegółowe badanie krwi (bo skąd goraczka). i wszystko idealnie.
wiec powiedziala ze tylko sie cieszyc ze kp - daje mu teraz wiecej przeciwcial hue hue plusy smarkowatosci
w profilu żelaza wyszło nam że jest w dole normy, więc na legalu mam dawać żółtko.
mamy dające już żółtko - jak je dajecie? mój się krzywił wczoraj, wzdrygał, przemycić nie dałam rady

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość

Łoooo Matko, takie to proste
Dobra, przyznam się - jak każdy post otwieram w nowym oknie, kopiuje i wklejam do jednej odpowiedzi i potem wysyłam
leżżżęęęęę!

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
i to jeszcze zimą będę chodzić gdzie trzeba się grubo ubierać dziecko na spacer itp. i byłam bliska płaczu

ale serio i na jawie, ja też się zimna zaczynam obawiać (i mojego IV p bez windy z dzieckiem coraz cięższym...)

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
tak tak moje dziecko w końcu usnęło w dzień niewiarygodne
hehe, mój też śpi (wow!). w Krk pada, ja katarzyna z katarem, więc Młody jest właśnie werandowany

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
przeszła mi przez myśl by kupić ten kocyk piknikowy z LM i pościelić na podłodze
o nie!!!! jeżżżżuuuu, jak mogłaś ten pomysł podrzucić psycho-fance LM

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
maly na kolanach prawie mi palca zjadl
Ja jeszcze czekam, ale moze juz koncem wrzesnia ruszymy..
jestem bardzo ciekawa Twojej relacji

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
A w ogóle to znowu tak zrobiłam cytując Was siła przyzwyczajenia


Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
zdrowka
dzięx
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 09:20   #445
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

hej wpadłam tylko na chwile prosić o mocne kciuki (znowu tajemnica)
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 09:26   #446
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
hej wpadłam tylko na chwile prosić o mocne kciuki (znowu tajemnica)
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 09:28   #447
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Dragusia88
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 09:44   #448
monnagiovanna
Raczkowanie
 
Avatar monnagiovanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 206
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez kmagg81 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, poradźcie coś !! : od dwóch dni boli mnie w podrzbuszu, jajniki czy jakieś inne pieroństwo ;/ dziwny to ból, coś jak zaraz po porodzie albo w pierwszy dzień okresu do okresu jeszcze z półtora tygodnia więc watpie czy to na to ( dodam, że bóle okresowe po porodziie prawie znikneły).
Co to może być ?? ma któraś pomysł ??
Ja też tak mam po porodzie, że bóle okresowe zniknęły, ale za to kilka dni przed okresem (nawet tydzień) boli mnie podbrzusze przez dzień czy dwa, właśnie tak jakby w pierwszy dzień okresu.

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
hej wpadłam tylko na chwile prosić o mocne kciuki (znowu tajemnica)
Ty to potrafisz trzymać w napięciu

A u nas dzisiaj pochmurno, brzydko i jesiennie, Tż właśnie pojechał kupić folię przeciwdeszczową do wózka (jakoś tak się złożyło, że od kwietnia nie była potrzebna, a spacerujemy codziennie), a ja chyba muszę rozejrzeć się za kaloszami...
__________________
Synuś 17.04.2013

Edytowane przez monnagiovanna
Czas edycji: 2013-09-11 o 09:46
monnagiovanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 10:01   #449
martynikaaa
Przyczajenie
 
Avatar martynikaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 21
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Witaj
Mój Nikodem też nie cierpiał leżenia na brzuszku, po kilku sekundach był niemiłosierny wrzask. Nie pomagało nic, któregoś dnia położyłam go na macie i nagle podniósł głowkę, czego wcześniej też nie robił i od tamtej pory nie robi aż takich wielkich histerii. Nawet polubił wożenie w wózku na brzuszku
Ale kłaść trzeba. Jak nie lubi to chociaż na chwilę jak najczęściej. My tak właśnie robiliśmy i w końcu się przekonał
To nie jest tak, ze on w ogole nie chce lezec. Lezy chwilke, porozglada sie, zgarnie kilka zabawek, posmieje sie do mamy, glowke podnosi ladnie, wysoko, pare razy nawet probowal sie przemieszczac do przodu. Smiesznie to wyglada, dupka w gore . Ale dlugo tak nie polezy, a jak slysze wszedzie, ze dzieci moga calymi dniami lezec na brzuszku itd to troche mnie to martwi. Moze ma jeszcze czas, bo urodzil sie 3 tyg wczesniej i zaraz polubi ta pozycje, a moze po prostu woli sie bujac na boki.

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
hej wpadłam tylko na chwile prosić o mocne kciuki (znowu tajemnica)
martynikaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 10:05   #450
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez kmagg81 Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno pytanko:
Miała, któraś z Was konflikt serologiczny ?? bo ja miałam, i podali mi po porodzie antyglobulinę - ale czy przy następnym dziecku może coś grozić ?? cza znów tą antyglobulinę dostać ??
ja mam,mam Rh- a onie dziewczyny Rh+ po Oliwce zaszczyk zostałam, a teraz hmmm chyba też- dupsko znieczulone było wiec nie pamiętam, chociaż oczami wyobrażni widzę konkretną pięlęgniarę ze strzykawą przy mnie....

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dragusia daj znac po szczepieniu, tez jestem ciekawa wagi

Despa dziekuje Ci bardzo jak Ci sie chce to podaj nr przesylki, w razie w bede pytac

Monika u nas od dwoch dni dziala schemat obiadek, pozniej owoce z jablkiem I codziennie rano kupa jest, ale daje tez dicoflor zeby te jelita w miare sprawnie dzialaly
(00)159007731676522777

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
[/B]


Łoooo Matko, takie to proste
Dobra, przyznam się - jak każdy post otwieram w nowym oknie, kopiuje i wklejam do jednej odpowiedzi i potem wysyłam


Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
hej wpadłam tylko na chwile prosić o mocne kciuki (znowu tajemnica)


ale powiesz później

Jakby mnie jutro na warsztatach nie było znaczy ze moje jojczydło mnie dziś wykończyło- od 4 do 6 spiewy, potem niby padła a tylko sie drzwi za Oliwką zamknęły darcie dwugodzinne.....Oj trafi mnie dziś.....
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.