Kosmetyki Essence - cz. XV - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-17, 10:10   #3301
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Ja miałam tylko ten lakier (jeszcze mam, bo szukam takiego samego koloru ), ale to właśnie była jedna z tych, które mnie ominęły - byłam na wakacjach jak się pojawiła, potem ze złości, że się spóźniłam nic nie kupiłam. Lakier dorwałam na wyprzedaży .
Z tego samego powodu, też go nie wyrzuciłam.
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 10:13   #3302
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Ja żałuję, że sprzedałam mój zapasowy rozświetlacz z WD, bo stwierdziłam, że dwóch i tak nie zużyję, a szkoda, żeby się zestarzał. (ale nie dałam licytacji od 4 dych, a mogłam być bogata! )
Na drugi dzień mój pierwszy spadł i się pokruszył

Żałuję też lakierów z VL, mogłam kupić na zapas, nie kupiłam. Jeden się potłukł, drugi zgluciał.

Ale najfajniejszą rzeczą było to, że nie upolowałam turkusowego linera z limitki Sun Club, a potem wygrałam go na blogu Sroki
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 10:17   #3303
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Ja miałam tylko ten lakier (jeszcze mam, bo szukam takiego samego koloru ), ale to właśnie była jedna z tych, które mnie ominęły - byłam na wakacjach jak się pojawiła, potem ze złości, że się spóźniłam nic nie kupiłam. Lakier dorwałam na wyprzedaży .
Tez go mam. Ale jakoś nie jest moim ulubionym. Użyłam tylko raz do jakiegoś zdobienia.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja żałuję, że sprzedałam mój zapasowy rozświetlacz z WD, bo stwierdziłam, że dwóch i tak nie zużyję, a szkoda, żeby się zestarzał. (ale nie dałam licytacji od 4 dych, a mogłam być bogata! )
Na drugi dzień mój pierwszy spadł i się pokruszył
:
A wyrzuciłaś go? Można zawsze albo zrobić sypki i zaknąć w słoiczku rosmanowym, albo spróbować zalać spirytusem i odcisnąć mocno.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 10:22   #3304
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Chyba niedługo przed tymi limitkami zaczęłam zaglądać na wątek. Wtedy to był szał, kilka stron dziennie do nadrobienia, gorączkowe polowania i zdjęcia łowów.
Z Creamylicious kupiłam lakier raspberry smoothie i był to dla mnie pierwszy idealny lakier, za każdym razem gdy nim malowałam, nie umiałam napatrzeć się na paznokcie. Niestety do tej pory nie znalazłam godnego zastępcy w tym kolorze.
W creamy lakiery były piękne!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 10:29   #3305
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Creamylicious żałuję, ze względu na rozświetlacz/bronzer (co to w końcu było?), którego nie upolowałam:/ załapałam się za to na cienie i dwa lakiery
To był taki połyskujący rozświetlaczo-brązer. Miałam to chwilę po długaśnych poszukiwania a potem zaraz wymieniłam na coś innego bo to nie było to czego szukałam
Jeżeli jednak koniecznie chciałabyś go poznać to spokojnie możesz go zastąpić pudrem Joko Universe w odcieniu J 372 bo ma identyczny kolor i deje taki sam efekt (miałam, porównywałam z Essence Creamylicious więc jestem pewna).
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 10:59   #3306
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość

Żałuję też lakierów z VL, mogłam kupić na zapas, nie kupiłam. Jeden się potłukł, drugi zgluciał.

Ale najfajniejszą rzeczą było to, że nie upolowałam turkusowego linera z limitki Sun Club, a potem wygrałam go na blogu Sroki
VL to była ta ostatnia seria? Bo w sumie mam raz użyte lakiery ( na jeden paznokieć na próbę) z tej serii i chętnie bym wymieniła
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 12:18   #3307
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

no tak... ll-ki sa super bardzo dobrze mi sie z nimi pracuje
ze stalej oferty lubilam dawne lakiery <can't cheat on me to naj naj lepszy kolor ever> , blyszczyki stay all day, daaawno temu byl taki tusz z grzebyczkiem zamaist szczoty w czerwonym opakowaniu- delikatny do szkoly fajny byl, STRAAASZNIE mi podpasowala kredka z sun club wodoodpowrna brazowa ze zlotymi dobinkami- matko jak ja ja uwielbiam- zostalo mi kilka cm i nie moge nigdzie takiej znalesc- nawet pokusilam sie o drozsze wersje ale to nie to samo... ta jest idealnie miekka, pieknie blyszczy i to nie jest brzydki rudy braz !, pedzle sa dobre i ciagle uzywam- do oczu i twarzy,

z limitek ostatnich bardzo polubilam bronzer i cien w musie z a new league ! haha nawet gumki uzywam i sa dobre dla mnie, lakier szary z urban message jest super- kolor ciekawy <szary z blekitnym shimmerem> i dlugo sie trzyma, perfumy i tint z vampire's love ! ten zapach jest taki mój , teraz kuleczki z lodowej sa dobre, cien z marble mania wypiekany jest super bo jest mega wygodny- mozna zrobic ciekawy makijaz caly jednym cieniem <gora dwa>, roz z miami roller girl jest dobry na lato i dlugo sie trzyma u mnie o dziwo- na lato wysraczy tusz i ten roz i mamy dobry swiezy makijaz


strasznie zaluje ze nie kupilam rozu z cute as hell- widzialam go kilka razy i myslalam ze to nie dla mnie kolor- ale kurcze przy odrobinie wygladalby super, szkoda ze nie mam fioletowego lakieru z poprzedniej wampirzej limitki VL, chcialam tez kiedys bardzo rozswietlacz/roz z return to paradise, szkoda tez ze odlozylam cien w musie z ballerina backstage ten jasny ;/
__________________
http://kosmetykiiinnenalogi.blogspot.com/
dopiero zaczynam

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 12:37   #3308
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 563
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez JustynaOfSuburbia Pokaż wiadomość
haha nawet gumki uzywam i sa dobre dla mnie,
Dla mnie one były idealne, ale zostały mi raptem cztery bo wszystkie pogubiłam Taki problem od dzieciństwa. Ile bym nie miała wsuwek czy gumek to i tak pogubię gdzieś
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 12:38   #3309
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Kiedyś to były limitowanki i w naturze częsciej sie pojawiały a teraz co dwie na rok do hebe nie mam dostepu wiec jestem opóźniona ze wszystkim
Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Ja do tej pory nie odżałowałam rozświetlacza z Moonlight, a jak sobie przypomnę, w ilu DN je widywałam jeszcze długo po czasie...i nie wzięłam.
Moja nieodżałowana limitka w ogóle (wydaje mi się, że już kiedyś o tym mówiłam) to Creamylicious. Też widziałam, na żywo, nikt się o to nie bił, a nie wzięłam nic co ja sobie wtedy myślałam

Ostatnio "odgrzałam" dwa róże pawie oczka, są nadal tak samo fajne jak wtedy, gdy je kupiłam tuż przed wycofaniem...

Kilka dni temu przed szafą w hebe pomyślałam, że dorzucę coś do nowej pomadki o7Natural Beauty i do koszyka wpadła baza/korektor I<3 Stage (o dziwo nawet daje radę przez kilka godzin spokojnie, a z moją powieką wiele baz się wykłada...).
Rozświetlacz Moonlight jeszcze mam odrobinę lakiery Creamyliciousteż
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ale najfajniejszą rzeczą było to, że nie upolowałam turkusowego linera z limitki Sun Club, a potem wygrałam go na blogu Sroki
Tego eyelinera nie mogę sobie odżałować
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:00   #3310
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ale najfajniejszą rzeczą było to, że nie upolowałam turkusowego linera z limitki Sun Club, a potem wygrałam go na blogu Sroki
Ten eyeliner to jeden z najpiękniejszych kosmetyków, jakie wypuściło essence.

Cytat:
Napisane przez JustynaOfSuburbia Pokaż wiadomość
<can't cheat on me to naj naj lepszy kolor ever>
To również mój ulubieniec.

Gumki do włosów z a new league wielbię i żałuję, że nie zrobiłam większego zapasu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:20   #3311
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez JustynaOfSuburbia Pokaż wiadomość
no tak... ll-ki sa super bardzo dobrze mi sie z nimi pracuje
ze stalej oferty lubilam dawne lakiery <can't cheat on me to naj naj lepszy kolor ever> , blyszczyki stay all day, daaawno temu byl taki tusz z grzebyczkiem zamaist szczoty w czerwonym opakowaniu- delikatny do szkoly fajny byl, STRAAASZNIE mi podpasowala kredka z sun club wodoodpowrna brazowa ze zlotymi dobinkami- matko jak ja ja uwielbiam- zostalo mi kilka cm i nie moge nigdzie takiej znalesc- nawet pokusilam sie o drozsze wersje ale to nie to samo... ta jest idealnie miekka, pieknie blyszczy i to nie jest brzydki rudy braz !, pedzle sa dobre i ciagle uzywam- do oczu i twarzy,
(...)

strasznie zaluje ze nie kupilam rozu z cute as hell- widzialam go kilka razy i myslalam ze to nie dla mnie kolor- ale kurcze przy odrobinie wygladalby super,/
Kiedyś kiedyś była llka w takim chłodnym złotym kolorze.... Miałam ich z 5 eeeech. Lepsza od sunklubowej była.




Mam. Uzywam sporadycznie. Ciężki do stosowania jest i łatwo przesadzić, ale jest super!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 13:23   #3312
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kiedyś kiedyś była llka w takim chłodnym złotym kolorze.... Miałam ich z 5 eeeech. Lepsza od sunklubowej była.
Pewnie mówisz o odcieniu look at me! - mam jeszcze końcówkę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:28   #3313
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To był taki połyskujący rozświetlaczo-brązer. Miałam to chwilę po długaśnych poszukiwania a potem zaraz wymieniłam na coś innego bo to nie było to czego szukałam
Jeżeli jednak koniecznie chciałabyś go poznać to spokojnie możesz go zastąpić pudrem Joko Universe w odcieniu J 372 bo ma identyczny kolor i deje taki sam efekt (miałam, porównywałam z Essence Creamylicious więc jestem pewna).
ooo! super wiedzieć dziękI
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:35   #3314
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Pewnie mówisz o odcieniu look at me! - mam jeszcze końcówkę.
Nie
Tamta była ciemniejsza. Od kilku lat już jej nie ma.
Jaśniejsza i mniej zielonobura od think khaki i mniej żółta od bling bling
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-09-17 o 13:38
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 14:13   #3315
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

ogladalam rozne kolorki ll-ek ale jakos nie potrafilam wybrac fajnej polyskliwej

ta z sun club jest genialna- wiem ze dla niektorych nie ale moze mi sie akurat trafil taki dobry egzemplarz- miekka, nie roluje sie nic, super rozciera, ma idealny odcien brazu, zadnej rudosci, swietnie podkresla oko... ach...
szukalam w roznych firmach- raz kupilam podobna z bourjois- niby tez braz ze zlotymi drobinkami ale nie rozciera sie tak dobrze i jest dla mnie za ruda;/


jeszcze do ulubiencow moge zaliczyc topery do paznokci: glorius aquarius jest cudowny- piekny morski swiat zamkniety w buteleczce i swietny holo topping please
__________________
http://kosmetykiiinnenalogi.blogspot.com/
dopiero zaczynam

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 14:41   #3316
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez JustynaOfSuburbia Pokaż wiadomość
ogladalam rozne kolorki ll-ek ale jakos nie potrafilam wybrac fajnej polyskliwej

ta z sun club jest genialna- wiem ze dla niektorych nie ale moze mi sie akurat trafil taki dobry egzemplarz- miekka, nie roluje sie nic, super rozciera, ma idealny odcien brazu, zadnej rudosci, swietnie podkresla oko... ach...
szukalam w roznych firmach- raz kupilam podobna z bourjois- niby tez braz ze zlotymi drobinkami ale nie rozciera sie tak dobrze i jest dla mnie za ruda;/


jeszcze do ulubiencow moge zaliczyc topery do paznokci: glorius aquarius jest cudowny- piekny morski swiat zamkniety w buteleczce i swietny holo topping please
Widocznie juz wtedy wycofana była
Nie mówię, ze ta "sanowa" zła jest, ale tamta miała ładniejszy odcień. Wg mnie przynajmniej.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-09-17 o 14:44
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 15:18   #3317
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

echh niestety nie kupilam wiecej sztuk
ta kredka jest dla mnie dobra- dobrze podkresla moje oczy- wiadomo kazda z nas po swojemu inaczej podkresla urode i szuka innych lepszych kolorow
__________________
http://kosmetykiiinnenalogi.blogspot.com/
dopiero zaczynam

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 16:11   #3318
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja mam rozświetlacz z Moonlight - jest stary jak świat ale go uwielbiam Jak mi się skończy to się chyba zapłaczę

Ja swój zdenkowałam do ostatniego patroszka i nawet się na wątku chwaliłam Ale trzeba przyznać, kosmetyk genialny, no i miałam do niego duży sentyment bo był pierwszym produktem obok pędzla z moonlihgt, który zakupiłam z essence ever. Tak zaczęła się moja mania na E. Trwa do tej pory, może nie w takim natężeniu, ale jednak

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
To jest jakiś nowy?

Np. nowe szminki ll
Znaczy cień z nazwy ten sam, ale produkt już jest troszeczkę inny, zdecydowanie cieplejszy, złotawy. Za to pierwotna wersja była idealna, chłodna, no cudo. A do rozświetlenia to w ogóle. No ale oczywiście musieli pogrzebać przy odcieniu, nie informując o tym klientów

Tak tak, nowe szminki ll- GENIALNE. Cały czas noszę je jak głupia na ustach (a pozostałych kilkanaście sztuk leży i się kurzy)

Cytat:
Napisane przez JustynaOfSuburbia Pokaż wiadomość
jeszcze do ulubiencow moge zaliczyc topery do paznokci: glorius aquarius jest cudowny- piekny morski swiat zamkniety w buteleczce i swietny holo topping please


O! O! tak, toppery są cudowne- moimi ulubieńcami są hello holo i właśnie holo toping please


W ogóle dziś na pazurach mam miss universe i jestem zachwycona jego trwałością- noszę go już 3 dzień i zaledwie końcówki nieco starte, a ja swoich dłoni nie oszczędzam- gotuję, zmywam gary, sprzątam i w pracy napitalam w klawiaturę jak oszalała Zresztą, kolor sam w sobie świetny i rzeczywiście nazwa adekwatna

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2013-09-17 o 16:14
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 16:15   #3319
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Spieszę z informacją, że nowa limitka w listopadzie. Jaka? Będę wiedziała niebawem
__________________

Edytowane przez DianaM
Czas edycji: 2013-09-17 o 17:05
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 16:18   #3320
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A wyrzuciłaś go? Można zawsze albo zrobić sypki i zaknąć w słoiczku rosmanowym, albo spróbować zalać spirytusem i odcisnąć mocno.
Póki co mam sypki I chyba taki zostanie, wolałam prasowany, ale nie chcę ryzykować, że coś zepsuję.

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
VL to była ta ostatnia seria? Bo w sumie mam raz użyte lakiery ( na jeden paznokieć na próbę) z tej serii i chętnie bym wymieniła
Nie, to była poprzednia wampirza, bodajże z 2011 roku.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 19:57   #3321
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Ja kocham miłością niezmienną perfumy z limitki Vampire's Love Szkoda, że nigdzie nie mogę ich nabyć, a buteleczka kiedyś się skończy...
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 20:01   #3322
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja kocham miłością niezmienną perfumy z limitki Vampire's Love Szkoda, że nigdzie nie mogę ich nabyć, a buteleczka kiedyś się skończy...
Ja też . Mam jeszcze pół buteleczki, oszczędzam
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 22:11   #3323
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Widzę, że zebrało się wam dziewczyny na wspominki . Ja nie mogę odżałować limitki creamylicious i ethno couture. Ze wszystkich innych to o czym marzyłam zdobyłam (wyjątek ostatnia limitka i kuleczki). Także mam i puder z moonlight i return to paradise, rozświetlacz z crystalized, róż CAH, róż ballerina (piękny!) i wiele, wiele innych kosmetyków.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 00:05   #3324
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja kocham miłością niezmienną perfumy z limitki Vampire's Love Szkoda, że nigdzie nie mogę ich nabyć, a buteleczka kiedyś się skończy...
Powinni je wprowadzić do stałej oferty. To najpiękniejszy zapach, jaki kiedykolwiek wąchałam
Może napiszemy petycję?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 09:56   #3325
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 563
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Powinni je wprowadzić do stałej oferty. To najpiękniejszy zapach, jaki kiedykolwiek wąchałam
Może napiszemy petycję?
Z ciekawości weszłam na ebay, mnóstwo tam ich mają ale.....30-40 franków? To sobie ktoś wykombinował
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 10:45   #3326
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No to mnie zaskoczyłyście tymi cenami! Nie zaglądałam przez ostatni rok w ogóle do szaf z kolorówką (przymusowe mocne oszczedzanie no i mały głosik w głowie mówiący "zużyj choć trochę tego co masz!" ) więc nie wiedziałam, że podrożało.
A jak jest z kredkami LL? Mam różne kredki, ale używam tylko ich i szkoda by mi było jakby się zmieniła ich jakość, no i cena
no niestety ceny się pozmienialy :< ja troszkę omijałam szafy z powodu zalegającej kolorowki, i trochę sie poprawiło, więc niedługo wybieram się na łowy sesese
Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
LL uwielbiam - z tego co pamiętam, nie zmieniały ceny (6,99)? Szczególnie brązową. Z nimi to tak jest że nie są super wodoodporne, ale kolory mają intensywne (brązowa i czarna, pozostałe 5 jakie mam - to już kwestia gustu ), w kącikach oczu zawsze mi się rozmażą chociaż trochę bo kładę je na górną linię wodną. I nie wierzę, że znajdę lepsze w tej cenie - tj. też wysuwane, o fajnych kolorach, dobrej 'gęstości', tyle że bardziej wodoodporne. I nie chce mi się ryzykować 20 zł na coś, co może mnie nie zadowolić

Lakierów nie tykam, czasami coś z limitki - c&g to na moich paznokciach porażka, nawet dnia się nie trzymają (proteinowe za 3,90 z golden rose do trzech dni).

Ze stałej oferty nigdy nie używałam wielu rzeczy (kiedyś trójkolorowy korektor i paletke do brwi - z catrice dużo lepsza), z limitowanek - co tu kupować jak ich po prostu nie ma

Wieloletnim hiciorem sa dla mnie pędzle z Moonlight i Glam Rock(?) - nie do zdarcia .

Macie jakieś 'hity', które mimo, hmm, przygaśnięcia essencomaniactwa nadal używacie?
lakier Zulu z ITW , nie wiem czy uwierzycie, ale on u mnie dalej zyje i jest zdatny do uzycia (cos mi kazało kupic dwie buteleczki ) i heartchakra ITW - ten rozowy, ale niestety do ostatniej kropelki do wykorzystałam. kredka jumbo wspomniana z tej samej serii - mam jeszcze i namiętnie wykańczam...cala limitkę wtedy wykupiłam
z przeszłosci to jeszcze cienie z glam rock, matko kiedy to było..lubie tez lakiery z crystalliced, bronzer z NL, i najwiekszy smuteczek ze nie dorwalam limitki blossoms

to były czasy.. tak się człowiek cieszył jak się udało zdobyć
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą

Edytowane przez szafirowa
Czas edycji: 2013-09-18 o 10:46
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:48   #3327
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja kocham miłością niezmienną perfumy z limitki Vampire's Love Szkoda, że nigdzie nie mogę ich nabyć, a buteleczka kiedyś się skończy...
Ostatnio na FB essence (niemiecka wersja) widziałam te perfumy i jakieś nowe i chyba było, że to ten sam zapach wchodzi w nowej butelce tak mi się coś wydawało
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 12:16   #3328
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ostatnio na FB essence (niemiecka wersja) widziałam te perfumy i jakieś nowe i chyba było, że to ten sam zapach wchodzi w nowej butelce tak mi się coś wydawało
https://www.facebook.com/photo.php?f...1150086&type=1 zaczęłam szukać od razu, jak napisałaś i nie zawiodłam się Najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia
Ciekawe, kiedy będą dostępne i czy to naprawdę ten sam zapach, czy tylko coś podobnego
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 12:17   #3329
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ostatnio na FB essence (niemiecka wersja) widziałam te perfumy i jakieś nowe i chyba było, że to ten sam zapach wchodzi w nowej butelce tak mi się coś wydawało
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
Takie same nuty serca... Ale są jeszcze bazy i głowy, a te mogą być inne.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 13:07   #3330
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Powinni je wprowadzić do stałej oferty. To najpiękniejszy zapach, jaki kiedykolwiek wąchałam
Może napiszemy petycję?
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ostatnio na FB essence (niemiecka wersja) widziałam te perfumy i jakieś nowe i chyba było, że to ten sam zapach wchodzi w nowej butelce tak mi się coś wydawało
Bosko
Ciekawe, kiedy wejdą
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/photo.php?f...1150086&type=1 zaczęłam szukać od razu, jak napisałaś i nie zawiodłam się Najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia
Ciekawe, kiedy będą dostępne i czy to naprawdę ten sam zapach, czy tylko coś podobnego
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
Takie same nuty serca... Ale są jeszcze bazy i głowy, a te mogą być inne.
Oby były chociaż w 80% takie, jak tamte...
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-29 08:39:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.