Problem z rodziną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-19, 10:51   #1
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812

Problem z rodziną


Witajcie,
mam problemy ze swoją rodziną. Otóż zazwyczaj byłam samotnikiem i większość czasu spędzałam w domu. Od jakiegoś czasu rozwijam swoje hobby, latem jeździłam dużo na rolkach i na rowerze nad wodę. Jednak problem jest taki, że rodzina chciałaby ingerować w moje życie. Moja siostra (29 l.) dzwoni do mnie i pyta, gdzie jestem jeśli mówię jej że nie ma mnie w domu w tej chwili. Chce wszystko wiedzieć, gdy powiedziałam jej, że nie mam czasu rozmawiać, bo jestem na rolkach, od razu pytanie "z kim" i wielkie oburzenie. A jak pytam, po co jej ta informacja mówi "A ciebie już nic nie można zapytać ple ple".
Poznałam kogoś na portalu społecznościowym i spotkałam się z nim, oczywiście nic nie mówiłam rodzinie. Tylko teraz boję się, bo nie da się tego ukrywać w nieskończoność. Od razu mówię, że rodzina raczej nie bierze pod uwagę możliwości, bym miała kogoś.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:01   #2
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Problem z rodziną

Ale co to znaczy, że rodzina nie bierze pod uwagę, żebyś miała kogoś? Że nie zaakceptują Twojego związku? Nie wiedząc z kim, nie patrząc na Ciebie, tylko tak dla zasady, z definicji, bo nie i już? Jeśli tak, to nie masz co się na nich oglądać. Jeśli powody nie są choć odrobinę racjonalne, to pozostaje Ci żyć swoim życiem i dbać o własne szczęście.
Nie napisałaś ile masz lat, ale zakładam, że jesteś dorosła. Nie próbuj zadowolić rodziny, tylko pracuj nad własnym szczęściem.
Powodzenia
__________________
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:12   #3
spritfire
Rozeznanie
 
Avatar spritfire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 550
Dot.: Problem z rodziną

a ja myśle że rodzina się po prostu o Ciebie martwi i Tobą interesuje.
Większość czasu przesiedziałaś w domu teraz robisz krok do przodu , zajęłaś się sportem więcej wychodzisz, więc to normalne że maja do Ciebie pytania bo zaczęłaś robić coś innego.
Moim zdaniem trochę przesadzasz
spritfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:13   #4
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Problem z rodziną

Co to znaczy, że rodzina nie bierze pod uwagę tego, żebyś kogoś miała?
Ile masz lat? mieszkasz z rodzicami?

Niestety, swojej prywatności trzeba się nauczyć bronić. Kulturalnie i z taktem, ale stanowczo.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:17   #5
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Problem z rodziną

Mam 23 lata. Mieszkam z rodzicami.
To znaczy to, że raczej nie chcieliby, bym była z kimś w związku. Nie wyobrażają sobie takiej sytuacji, chyba że z kimś, kogo oni chcieliby widzieć u mojego boku.
Myślę, że nie przesadzam. Np. rodzina uważa, że maksymalna różnica wieku powinna być 4-5 lat.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:30   #6
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Problem z rodziną

A skąd to wiesz? Rodzice wprost wygłaszają takie poglądy?
Myślisz o usamodzielnieniu się, wyprowadzce? Pracujesz?
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:39   #7
spritfire
Rozeznanie
 
Avatar spritfire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 550
Dot.: Problem z rodziną

no dobrze ale nawet jeśli tak jest to co z tego?
jesteś już dorosła, dawno po osiemnastce, a przejmujesz się tym że rodzice mówią że róznica wieku to 4-5 lat? albo że chcieli by żebyś była sama?
to co teraz już nigdy sobie życia nie ułożysz bo oni tak chcą?
spritfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 11:50   #8
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Problem z rodziną

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
Witajcie,
mam problemy ze swoją rodziną. Otóż zazwyczaj byłam samotnikiem i większość czasu spędzałam w domu. Od jakiegoś czasu rozwijam swoje hobby, latem jeździłam dużo na rolkach i na rowerze nad wodę. Jednak problem jest taki, że rodzina chciałaby ingerować w moje życie. Moja siostra (29 l.) dzwoni do mnie i pyta, gdzie jestem jeśli mówię jej że nie ma mnie w domu w tej chwili. Chce wszystko wiedzieć, gdy powiedziałam jej, że nie mam czasu rozmawiać, bo jestem na rolkach, od razu pytanie "z kim" i wielkie oburzenie. A jak pytam, po co jej ta informacja mówi "A ciebie już nic nie można zapytać ple ple".
Poznałam kogoś na portalu społecznościowym i spotkałam się z nim, oczywiście nic nie mówiłam rodzinie. Tylko teraz boję się, bo nie da się tego ukrywać w nieskończoność. Od razu mówię, że rodzina raczej nie bierze pod uwagę możliwości, bym miała kogoś.
Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
Mam 23 lata. Mieszkam z rodzicami.
To znaczy to, że raczej nie chcieliby, bym była z kimś w związku. Nie wyobrażają sobie takiej sytuacji, chyba że z kimś, kogo oni chcieliby widzieć u mojego boku.
Myślę, że nie przesadzam. Np. rodzina uważa, że maksymalna różnica wieku powinna być 4-5 lat.

No i co z tego, że oni by nie chcieli?
Myslałam, że dopiero co 18 przeskoczyłaś, a tu dorosła babka, która boi się co rodzice powiedzą na to, że sobie faceta znalazła? weź, przecież to jest jakiś absurd. Przetnij pępowinę emocjonalną.
A na pytania zbytnio ingerujące w Twoją prywatnosć po prostu nie odpowiadaj.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:50   #9
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Problem z rodziną

Znaczy mój ojciec tak powiedział jeśli chodzi o wiek. Rodzice są dość specyficzni, choć ojciec zaakceptował związek mojej siostry. Moja mama leczy się na schizofrenię, także pewnie muszę brać na to poprawkę, to skomplikowane ale rodziną rządziła religia i niestety przez to trochę byłam odizolowana.
Pracuję od kwietnia, wcześniej pracowałam ok. 4 miesięcy w 2012r. Jeśli chodzi o usamodzielnienie się, na dzień dzisiejszy jest to niemożliwe z powodu niskich zarobków.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:51   #10
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Problem z rodziną

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
Znaczy mój ojciec tak powiedział jeśli chodzi o wiek. Rodzice są dość specyficzni, choć ojciec zaakceptował związek mojej siostry. Moja mama leczy się na schizofrenię, także pewnie muszę brać na to poprawkę, to skomplikowane ale rodziną rządziła religia i niestety przez to trochę byłam odizolowana.
Pracuję od kwietnia, wcześniej pracowałam ok. 4 miesięcy w 2012r. Jeśli chodzi o usamodzielnienie się, na dzień dzisiejszy jest to niemożliwe z powodu niskich zarobków.

No i co z tego, że mama leczy się na schizofrenię? Masz przez to do konca życia być sama?
I ile Ty zarabiasz, skoro nawet wyjanęcie pokoju + utrzymanie miesięczne w grę nie wchodzą?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:02   #11
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Problem z rodziną

nie odbieraj telefonów, rozmów, pytań jako wścibstwa. Są rodziny gdzie to jest normalne. Dla części mojej rodzinki taka otwartość jest na porządku dziennym. Ja za tym nie przepadałam ale z czasem się nauczyłam. Nie bierz tego do siebie, dbaj o swoją prywatność a zbytnią dociekliwość ucinaj żartem
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 12:23   #12
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Problem z rodziną

No nie, oczywiście. Ale ona ma dość konserwatywne poglądy w stylu "my wybierzemy ci męża"
Ale nie chcę być sama do końca, założyłam konto na portalu społecznościowym, poznaję ludzi, spotykam się (miałam straszny stres swoją drogą, bo nigdy nie rozmawiałam z facetem poza pracą/szkołą ale to w sprawach czysto zawodowych...) z nimi. To i tak z mojej strony odważny krok, facet odprowadzał mnie do domu, to modliłam się, by nikt mnie nie widział z rodziny.
Zarabiam 400 zł ponad minimalną krajową, ale praca jest bardzo niepewna (umowa do końca m-ca i przebąkują, że 3 osoby w dziale to za dużo).
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:28   #13
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Problem z rodziną

A Twój internetowy znajomy nie spodoba się rodzicom?
Co według Ciebie będą mieli mu do zarzucenia?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:29   #14
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Problem z rodziną

Nie wiem, widocznie ja jestem dziwna, ale pytanie 'gdzie jesteś', albo 'z kim' nie jest IMO zbyt ingerujące w życie.
Ja już nie mieszkam z mamą, a jak mówię, że gdzieś tam jestem, to też mnie nieraz zapyta z kim i jakoś się nie oburzam

Serio, to takie straszne zapytać bliskiej nam osoby gdzie jest, albo z kim?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:30   #15
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Problem z rodziną

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
No nie, oczywiście. Ale ona ma dość konserwatywne poglądy w stylu "my wybierzemy ci męża"
Ale nie chcę być sama do końca, założyłam konto na portalu społecznościowym, poznaję ludzi, spotykam się (miałam straszny stres swoją drogą, bo nigdy nie rozmawiałam z facetem poza pracą/szkołą ale to w sprawach czysto zawodowych...) z nimi. To i tak z mojej strony odważny krok, facet odprowadzał mnie do domu, to modliłam się, by nikt mnie nie widział z rodziny.
Zarabiam 400 zł ponad minimalną krajową, ale praca jest bardzo niepewna (umowa do końca m-ca i przebąkują, że 3 osoby w dziale to za dużo).

No to mało wcale nie zarabiasz Moim zdaniem zupełnie wystarczająco, by się usamodzielnić.
O ile przedłużą Ci umowę. Ale skoro obawiasz się, że nie - czemu nie szukasz czegoś nowego?

A poglądy Twojej matki to JEJ poglądy. Nikt nie każe Ci sie z nimi zgadzać czy wg nich żyć.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:32   #16
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Problem z rodziną

Daj spokoj, nie sluchaj glupiego gadania... Niektorzy w wieku 23 lat maja juz dzieci i meza. Do kiedy oni chcieliby zebys byla sama? Musisz sie zbuntowac, nie jestes juz 10-latka ktorej mozna dowolnie dyktowac jak ma sobie ukladac zycie. 100% akceptacja rodzicow we wszystkim co robisz nie jest ci niezbedna. Rob to co uwazasz ze jest dla ciebie dobre i normalne.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:42   #17
kata_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 81
Dot.: Problem z rodziną

Nie możesz być sama tylko dlatego, że Twoja rodzina tak chce. To Twoje życie, nikt go za Ciebie nie przeżyje i nie daj go sobie zrujnować. Musisz walczyć o swoje szczęście. Nie daj się! Twoja rodzina z czasem powinna to zaakceptować. Tylko musisz im pokazać, na ile mogą sobie pozwolić. Jesteś dorosła i sama powinnaś podejmować decyzje o swoim życiu.
kata_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:53   #18
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Problem z rodziną

Na moje to że sie pytaja gdzie i z kim jesteś to nic złego. Ja zawsze sama mówię gdzie wychodzę [mieszkamy z moim TŻ z dziadkami bo to duuuże mieszkanie, poza tym kocham im pomagać ]. Jak jeszcze byłam młodsza i buntowałam się dziadek mi to wyjaśnił w ten sposób - jeśli wiem gdzie i z kim jesteś to wiem gdzie i u kogo Cię szukać gdyby coś się stało. Na resztę poglądów bym nie patrzyła - to Twoje życie. Jeśli Ci nie pasuje mieszkanie w domu o takich zasadach to niestety musisz zmienić miejsce pobytu. Nie wierzę w zadne "wychowywanie" krewnych
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:01   #19
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Problem z rodziną

uważam, że db jest wtajemniczać rodzinę w to, z kim się spędza czas, a nie spotykać się za plecami wszystkich z gościem poznanym w necie (albo robić sekrety odnośnie znajomych), a co jeśliby okazał się świrem czy gwałcicielem, nawet by nikt nie wiedział, gdzie Cię szukac, jak.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 13:31   #20
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Problem z rodziną

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
uważam, że db jest wtajemniczać rodzinę w to, z kim się spędza czas, a nie spotykać się za plecami wszystkich z gościem poznanym w necie (albo robić sekrety odnośnie znajomych), a co jeśliby okazał się świrem czy gwałcicielem, nawet by nikt nie wiedział, gdzie Cię szukac, jak.


Święte słowa. Ze znajomościami z internetu trzeba bardzo uważać.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:35   #21
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Problem z rodziną

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
[/B]
Święte słowa. Ze znajomościami z internetu trzeba bardzo uważać.
Spotykam się li i jedynie w miejscach publicznych.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:39   #22
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Problem z rodziną

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
Spotykam się li i jedynie w miejscach publicznych.
To jeszcze nie gwarantuje, że jesteś w 100% bezpieczna.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 14:54   #23
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Problem z rodziną

Nie gwarantuje ale zmniejsza ryzyko. Ja bym powiedziała rodzince, co z tego ze by sie powkurzali - niech mają komfort psychiczny ze jestes szczera a na zakazy sobie raczej nie mogą pozwolić skoro lat masz tyle ile masz. No ale to zalezy od tego ile Ty wytrzymasz.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 14:59   #24
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Problem z rodziną

Zmniejsza ryzyko, ale bezpieczniej jest jednak mówić bliskim gdzie się idzie i z kim.
Różnie bywa, już nawet nie musi ten gość psychopatą być, ale równie dobrze możemy zasłabnąć na ulicy, mieć wypadek, no cokolwiek.

Ja nie rozumiem w czym problem, od ZAWSZE mówiłam mamie, a teraz TŻtowi, dokąd idę, z kim i MNIEJ WIĘCEJ ok. której wrócę (zawsze mam telefon jakby co). I nie dlatego, że mnie ktoś kontroluje, czy się wtrąca w moje życie, tylko po prostu dla bezpieczeństwa.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 15:06   #25
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Problem z rodziną

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem w czym problem, od ZAWSZE mówiłam mamie, a teraz TŻtowi, dokąd idę, z kim i MNIEJ WIĘCEJ ok. której wrócę (zawsze mam telefon jakby co). I nie dlatego, że mnie ktoś kontroluje, czy się wtrąca w moje życie, tylko po prostu dla bezpieczeństwa.
Dokładnie. Nie wiem po co się na siłę kryć z takimi rzeczami. Przecież to całkiem naturalne mowic komus gdzie sie idzie...
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 15:44   #26
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Problem z rodziną

Kiedyś musi być ten pierwszy raz gdy przedstawiamy rodzinie swojego adoratora.
Jeżeli jesteś pewna, że to ktoś na kim Ci zależy, kto jest wiarygodny /a przynajmniej tak sądzisz bo to wymaga sprawdzenia czy przypadkiem nie jest żonaty itp/to przygotuj rodzinę na to spotkanie powoli . Najpierw im zakomunikuj , że spotykasz się z nim, opowiedz o nim.
Może wcale nie będą przeciwni tej znajomości.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 15:53   #27
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Problem z rodziną

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Kiedyś musi być ten pierwszy raz gdy przedstawiamy rodzinie swojego adoratora.
Jeżeli jesteś pewna, że to ktoś na kim Ci zależy, kto jest wiarygodny /a przynajmniej tak sądzisz bo to wymaga sprawdzenia czy przypadkiem nie jest żonaty itp/to przygotuj rodzinę na to spotkanie powoli . Najpierw im zakomunikuj , że spotykasz się z nim, opowiedz o nim.
Może wcale nie będą przeciwni tej znajomości.
na to bym nie liczyła. Kogokolwiek bym przestawiła, byłby dym.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 16:03   #28
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Problem z rodziną

skoro byłby dym to albo musisz się postawić albo wyprowadzić bo to nie jest zdrowa sytuacja zmuszać córkę do życia w samotności bo starszym się podoba że masz czas tylko dla nich.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 16:03   #29
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Problem z rodziną

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
na to bym nie liczyła. Kogokolwiek bym przestawiła, byłby dym.
Pisałaś , że przez ich religię byłaś odizolowana.
Czy im chodzi aby Twój partner był tylko i wyłącznie wyznawcą tej religii?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 16:07   #30
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Problem z rodziną

znaczy to jest dziwne, bo moja siostra starsza ma kogoś kilka lat i jakoś już się jej nie czepiają (może machnęli ręką?).
grubella, możliwe. Ale ja tej religii nie wyznaję.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-06 19:30:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.