Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 12:55   #121
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez noir_angele Pokaż wiadomość
No właśnie dziewczyny, czy czyścicie pędzle do makijażu i jak często. Ja staram się chociaż raz w tygodniu, żeby się pozbyć bakterii. Myję w płynie dla dzieci, którego też używam do mycia twarzy, bo jest delikatny i to on najlepiej służy mojej skórze.

Często o tym zapominamy
Ja swój pędzel od pudru myje w letniej wodzie z dodatkiem mydła w płynie lub kroplą płynu do mycia naczyń, aż tak często jak wy tego nie robię, raz w tygodniu to dla mnie za często. Ważne jest też suszenie takiego pędzla, nie można go wycierać należy pozostawić do samoczynnego wyschnięcia.
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 12:55   #122
stokrotka_74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 19
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Dziewczyny, żadna tego problemu nie poruszała, ale trądzik wzmagają problemy jelitowe czyli to jak się wypróżniamy i z jaką częstotliwością. Wszystkie osoby, które miały problemy z zaparciami w dzieciństwie i młodym wieku, często dziś mają problemy skórne. Wszystko to ma odzwierciedlenie w tym co jemy i co pijemy. Co myslicie o tym?
__________________
[eucerin][/eucerin]
stokrotka_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 12:58   #123
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 398
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez stokrotka_74 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, żadna tego problemu nie poruszała, ale trądzik wzmagają problemy jelitowe czyli to jak się wypróżniamy i z jaką częstotliwością. Wszystkie osoby, które miały problemy z zaparciami w dzieciństwie i młodym wieku, często dziś mają problemy skórne. Wszystko to ma odzwierciedlenie w tym co jemy i co pijemy. Co myslicie o tym?
Pisałam już o tym. Zdarza się, że nasz trądzik wywołany jest toksynami i zalegającymi złogami przemiany materii. A problemy jelitowe zazwyczaj są spowodowane zakwaszeniem organizmu i spustoszeniem w naturalnej florze bakteryjnej.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:02   #124
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez marielle_ Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak moja dermatolog zaleciła mi mycie twarzy wodą przegotowaną i rzeczywiście się do tego stosowałam. Faktycznie, miałam wrażenie, że o wiele lepiej wpływa ona na skórę. Używałam też przez jakiś czas zwykłego mydła "Biały Jeleń", to był naprawdę dobry wybór . No i wyrobiłam w sobie nawyk z papierowymi ręcznikami, to wygodne i o wiele lepsze niż materiałowy ręcznik. Teraz do demakijażu używam płynów micelarnych, ale chętnie przetestuję nowy żel Eucerin Dermo Purifyer
Moja Pani dermatolog również radziła mi mycie buzi przegotowaną wodę. Jako , ze oprócz trądziku mam tez skłonności do pękających naczynek i zaczerwień, mycie skóry twarzy przegotowaną wodą pomogło mi głównie w tym, że skóra nie reagowała czerwonymi rumieńcami tak jak w przypadku wody z kranu. Niestety jestem leniwa i za długo do zaleceń dermatolożki się nie stosowałam

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Pisałam już o tym. Zdarza się, że nasz trądzik wywołany jest toksynami i zalegającymi złogami przemiany materii. A problemy jelitowe zazwyczaj są spowodowane zakwaszeniem organizmu i spustoszeniem w naturalnej florze bakteryjnej.
Tak, też o tym słyszałam od mojego lekarza, złogi w jelitach, toksyny, grzyby, wszystko to odbija się na naszych buziach
U mnie zauważyłam po antybiotykoterapii straszny wysyp dziwnych krostek, myślę, że to żołądek lub wątroba 'wywala' na zewnątrz tą całą chemię, która łykam. Właściwie to krostki te chyba bardziej zakrawają o wysypkę alergiczną niż trądzik.
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:02   #125
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Pisałam już o tym. Zdarza się, że nasz trądzik wywołany jest toksynami i zalegającymi złogami przemiany materii. A problemy jelitowe zazwyczaj są spowodowane zakwaszeniem organizmu i spustoszeniem w naturalnej florze bakteryjnej.
Ja zawsze miałam problemy z wypróżnieniem i do dzisiaj nie jest to regularne ale jakiś kosmicznych problemów ze skórą nie miałam. Wszystko zależy od organizmu.
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:04   #126
stokrotka_74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 19
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez marielle_ Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak moja dermatolog zaleciła mi mycie twarzy wodą przegotowaną i rzeczywiście się do tego stosowałam. Faktycznie, miałam wrażenie, że o wiele lepiej wpływa ona na skórę.
Ciekawe jest to, co piszesz. Chyba sama spróbuję z tą przegotowaną wodą, Marielle, zwłaszcza, że moja skóra czasem jest ściągnięta!
__________________
[eucerin][/eucerin]
stokrotka_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:05   #127
marttoolla
Przyczajenie
 
Avatar marttoolla
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

TEż wlasnie odebrałam
marttoolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 13:06   #128
jackdaniels666
Raczkowanie
 
Avatar jackdaniels666
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 82
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Przede wszystkim higiena. Nie tylko mycie pędzli, ale przede wszystkim mycie rąk. I lepiej nie macać się po twarzy "z przyzwyczajenia" - lepiej się od tego odzwyczaić
Odkąd przestałam pić kakao, stan mojej skóry znacznie się poprawił - mimo 20 roku życia nadal borykam się z trądzikiem i szlag mnie trafia, że to jeszcze nie koniec. Ale zmiany nawyków żywieniowych na dobre to bardzo duży krok w kierunku zdrowej skóry.
jackdaniels666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:07   #129
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Zgadzam się-najlepiej zacząć od próbek Uzbierałam ich naprawdę wiele, zanim się na niego zdecydowałam. Trafiłam do apteki, gdzie Pani była bardzo życzliwa i udało mi się dostać również korektor vichy w prezencie, jednak nie sprawdził się tak jak podkład.
Fakt, ja również lubię próbki, można przetestować kremy przed zakupem dużego opakowania. Szkoda tylko, ze tak rzadko można dostać w aptece czy drogerii jakąś próbkę. Kiedyś dostałam próbki kremów Vichy, całe szczęście, że to była próbka, bo inaczej byłyby to wyrzucone pieniądze. Wysypało mnie na całą twarz i swędziało niemiłosiernie. Resztę próbek oddałam mojej mamie, ale ją też uczuliło. Natomiast sprawdziły się na mnie kremy Iwostin i Physiogel, zaczęłam od próbek a skończyłam na kupieniu tych kremów. Fajnie nawilżały i nie zapychały moich porów
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:11   #130
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
A twarz wycieram ręcznikami papierowymi od ponad 2 lat i nie wyobrażam sobie wrócić do zwykłego ręcznika, fuj o.o
Również wycieram papierowym ręcznikiem i nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłego.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:11   #131
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

kiedyś miałam taki nawyk w pracy opieranie czoło na dłoni jak nad czymś dumałam wynikiem tego było opryszczone czoło...trochę czasu mi zajęło odzwyczajenie się od dotykania twarzy brudnymi rękoma, ale wkońcu dałam radę i pryszcze z czoła zniknęły. Teraz opieram się o owłosioną część czaszki ale tam pryszczoli nie ma na szczęście
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 13:12   #132
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Dziewczyny, może to pytanie wyda się dziwne, ale jak odstawiacie słodycze to ciast domowych (np. taki murzynek albo jakiś biszkoptowy z owocami) też nie jadacie? Na ogół ciast nie jada się często, ale czy z nich też całkowicie rezygnujecie?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:13   #133
stokrotka_74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 19
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez jackdaniels666 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim higiena. Nie tylko mycie pędzli, ale przede wszystkim mycie rąk. I lepiej nie macać się po twarzy "z przyzwyczajenia" - lepiej się od tego odzwyczaić
Odkąd przestałam pić kakao, stan mojej skóry znacznie się poprawił - mimo 20 roku życia nadal borykam się z trądzikiem i szlag mnie trafia, że to jeszcze nie koniec. Ale zmiany nawyków żywieniowych na dobre to bardzo duży krok w kierunku zdrowej skóry.
To prawda z tym myciem rąk, zwłaszcza jak się wraca do domu po jeździe autobusem, zakupach itp. Wszędzie czają się bakterie, zarazki, więc warto po wejściu do domu myć ręce. Często krostki robią się w okolicach żuchwy, kiedy np. często lubimy wspierać brodę o rękę. Ja od jakiegoś czasu noszę w torebce chusteczki nawilżane i jak wiem, że coś dotykałam to od razu wycieram!
__________________
[eucerin][/eucerin]
stokrotka_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:13   #134
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Również wycieram papierowym ręcznikiem i nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłego.
hmm musze spróbować wycieranie twarzy papierowym ręcznikiem, zastanawiam się tylko nad kosztami jakie poniosę. Ile miesięcznie rolek takich ręczników zużywacie dziewczyny?
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:14   #135
kamila8409
Raczkowanie
 
Avatar kamila8409
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 57
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Mój problem z trądzikiem trwa od okresu dojrzewania do dziś, czyli jakieś 15 lat :/ Raz jest lepiej, raz gorzej.... jak byłam młoda, problem był poważniejszy, głównie z powodu głupstw, jak nie zmycie makijażu po imprezie, ostre jedzenie i byle jakie kosmetyki. Z wiekiem zmądrzałam i nie poduszczam do takich sytuacji Uważnie dobieram kosmetyki, bardzo dokładnie oczyszczam twarz i stosuję kosmetyki dla mojego rodzaju cery. Szkoda, że nie zawsze mam kaskę na kosmetyczkę i specjalne leki ale i na to w końcu się najdzie Ale powiem Wam, że najlepszym lekarstwem dla mnie była ciąża! Oprócz blizn zniknęły wszystkie krostki, przebarwienia, pryszcze i zaskórniki!!! Szkoda, że już na sali poporodowej problem powrócił, dosłownie krotki na brodzie urodziły się córeczką Dlatego teraz, gdy córeczka podrosła trochę chcę na poważnie zacząć zwalczać trądzik, bo ileż w końcu można.... Pędzli w sumie to rzadko używam, ale myję je po każdym użyciu w szamponie córki I wyrzuciłam wszystkie gąbeczki z pudrów
Na poczcie mam przesyłkę i myślę że to właśnie TA paczuszka Narobiłyście mi nadziei, że już wieczorem zacznę swoją bitwę z trądzikiem
__________________
Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Balsam!
kamila8409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:14   #136
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Na każdego podziała coś innego dlatego jednak ja jestem zdania, że każdy kto boryka się z trądzikiem nie powinien szukać kosmetyku na własną rękę tylko udać się do lekarza
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:15   #137
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 398
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może to pytanie wyda się dziwne, ale jak odstawiacie słodycze to ciast domowych (np. taki murzynek albo jakiś biszkoptowy z owocami) też nie jadacie? Na ogół ciast nie jada się często, ale czy z nich też całkowicie rezygnujecie?
Nie jem w ogóle w słodyczy, jeśli cukier, to tylko w owocach.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:16   #138
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez martita9 Pokaż wiadomość
Trądzik jest moją zmorą od kilku lat. Teraz na szczęście jest trochę łagodniejszy. Zmniejszyłam go, jedząc dużo owoców i warzyw, pijąc dużo wody mineralnej. Żadnej czekolady, chipsów i fast-foodów. Na drobne wypryski stosuje Acnefan.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------


ja raz w tygodniu staram się myć wszystkie pędzle i gąbeczki do makijażu.
Również pędzle myję żelem do mycia twarzy, który zazwyczaj aktualnie używam. Musimy pamiętać, aby nie pożyczać nikomu swoich pędzli. W ten sposób roznoszą się bakterie.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:18   #139
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może to pytanie wyda się dziwne, ale jak odstawiacie słodycze to ciast domowych (np. taki murzynek albo jakiś biszkoptowy z owocami) też nie jadacie? Na ogół ciast nie jada się często, ale czy z nich też całkowicie rezygnujecie?
Ja jak odstawiam słodycze to nie jem ciast, bo tylko drażniłoby to moje podniebienie i siłę woli. Z cerą trądzikową borykam się od dwudziestu lat i z całą odpowiedzialnością mogę przyznać, że cukier wzmaga wysyp pryszcz wielokrotnie. Czasem tez mi się cos pojawi po pikantnej potrawie ale to bardzo bardzo rzadko, w moim przypadku głównym wrogiem są niestety słodycze, które tak wielbię
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 13:19   #140
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kamila8409 Pokaż wiadomość
Mój problem z trądzikiem trwa od okresu dojrzewania do dziś, czyli jakieś 15 lat :/ Raz jest lepiej, raz gorzej.... jak byłam młoda, problem był poważniejszy, głównie z powodu głupstw, jak nie zmycie makijażu po imprezie, ostre jedzenie i byle jakie kosmetyki. Z wiekiem zmądrzałam i nie poduszczam do takich sytuacji Uważnie dobieram kosmetyki, bardzo dokładnie oczyszczam twarz i stosuję kosmetyki dla mojego rodzaju cery. Szkoda, że nie zawsze mam kaskę na kosmetyczkę i specjalne leki ale i na to w końcu się najdzie Ale powiem Wam, że najlepszym lekarstwem dla mnie była ciąża! Oprócz blizn zniknęły wszystkie krostki, przebarwienia, pryszcze i zaskórniki!!! Szkoda, że już na sali poporodowej problem powrócił, dosłownie krotki na brodzie urodziły się córeczką Dlatego teraz, gdy córeczka podrosła trochę chcę na poważnie zacząć zwalczać trądzik, bo ileż w końcu można.... Pędzli w sumie to rzadko używam, ale myję je po każdym użyciu w szamponie córki I wyrzuciłam wszystkie gąbeczki z pudrów
Na poczcie mam przesyłkę i myślę że to właśnie TA paczuszka Narobiłyście mi nadziei, że już wieczorem zacznę swoją bitwę z trądzikiem
Na pewno to paczuszka z kosmetykami Eucerin. Dziś moja paczkę przyniósł listonosz od domu
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:21   #141
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 080
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Na pewno to paczuszka z kosmetykami Eucerin. Dziś moja paczkę przyniósł listonosz od domu
Ja też dziś dostałam i nie mogę doczekać się testowania, bo kosmetyki bardzo mi się spodobały Na razie zrobiłam sobie test na przedramieniu jak zaleca producenyt
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:22   #142
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Na każdego podziała coś innego dlatego jednak ja jestem zdania, że każdy kto boryka się z trądzikiem nie powinien szukać kosmetyku na własną rękę tylko udać się do lekarza
Dokładnie tak, popieram. Szukając produktów na własną rękę, często powodujemy pogorszenie stanu skóry, a te wszystkie super pomysły i recepty na nic się mogą zdać. Należy się dokładnie przebadać, zrobić badania krwi, moczu, czasami posiew bakterii prywatnie, by ustalić z czym mamy problemy. Zbadać hormony, wątrobę, wyleczyć zęby, nie używać parabenów i konserwantów w kosmetykach- przynajmniej je ograniczyć. Nawet dieta nie zdziała cudów, przy tak przetworzonej dzisiejszej żywności. Każda z nas ma z pewnością inną przyczynę pojawienia się trądziku. Po prostu nie dajmy się zwariować i słuchajmy się specjalistów w tej dziedzinie...gdziekolwiek tacy są. Ja trafiłam na dobrego i idę wyznaczoną mi drogą. Używam dermokosmetyków i się leczę.Nie wymyślam. Trzymam się podstawowych zasad higieny.Więcej już zrobić nie można.

[eucerin][/eucerin]

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

A propo....

ja też kcem paczuszkę....

[eucerin][/eucerin]
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:24   #143
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ja też dziś dostałam i nie mogę doczekać się testowania, bo kosmetyki bardzo mi się spodobały Na razie zrobiłam sobie test na przedramieniu jak zaleca producenyt
A co dostałyście w paczuszce? na mnie też cos czeka na poczcie
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:25   #144
stokrotka_74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 19
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ja też dziś dostałam i nie mogę doczekać się testowania, bo kosmetyki bardzo mi się spodobały Na razie zrobiłam sobie test na przedramieniu jak zaleca producenyt

U mnie awizo w skrzynce, wiec to pewnie to sam!!!
Dzisiaj w całek Polsce listonosze dostarczają Eucerin
__________________
[eucerin][/eucerin]
stokrotka_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:26   #145
pat89n
Raczkowanie
 
Avatar pat89n
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 71
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może to pytanie wyda się dziwne, ale jak odstawiacie słodycze to ciast domowych (np. taki murzynek albo jakiś biszkoptowy z owocami) też nie jadacie? Na ogół ciast nie jada się często, ale czy z nich też całkowicie rezygnujecie?
Ja o d czasu do czasu sobie tego nie odmawiam. Zwłaszcza, że nie zauważyłam, żebym jakoś bardzo źle wyglądała po zjedzeniu kawałka ciasta. Na mnie źle działa czekolada, więc odpadają ciasta np. z polewą czekoladową, ale taki biszkopt z galaretką od czasu do czasu czemu nie. Musisz sama zaobserwować swój organizm, jak reagujesz na takie produkty, bo u każdego może być inaczej. Chociaż wiadomo, że najzdrowiej byłoby całkiem zrezygnować z cukru :P
pat89n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:30   #146
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ja też dziś dostałam i nie mogę doczekać się testowania, bo kosmetyki bardzo mi się spodobały Na razie zrobiłam sobie test na przedramieniu jak zaleca producenyt
Ja prawie od razu wypróbowałam żel i tonik
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:31   #147
danielcia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez stokrotka_74 Pokaż wiadomość
Są żele, których nie trzeba rozprowadzać wodą, nawet zmywać ich nie trzeba, np. marki Iwostin.
Ja polecam emulsję Cetaphil, ale tą, która może być stosowana bez wody. Regularnie dostaję próbki od mojej dermatolog i bardzo mi pomaga
__________________
[eucerin][/eucerin]
danielcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:32   #148
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Dziewczyny mam nadzieję, że razem pokonamy ten problem.
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:33   #149
martita9
Przyczajenie
 
Avatar martita9
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 13
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może to pytanie wyda się dziwne, ale jak odstawiacie słodycze to ciast domowych (np. taki murzynek albo jakiś biszkoptowy z owocami) też nie jadacie? Na ogół ciast nie jada się często, ale czy z nich też całkowicie rezygnujecie?
Ja czasami jem ciasta domowe, ale nie murzynka bo tam jest kakao i mnie po nim wysypuje. Ale wszystkie bez dodatku czekolady jem i nic mi nie jest. Oczywiście nie jem zbyt często ani zbyt dużo.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
A co dostałyście w paczuszce? na mnie też cos czeka na poczcie
W paczce jest żel, tonik, krem
martita9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:34   #150
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Właśnie otrzymałam paczuszkę Dziękuję i jak tylko zakończą się moje kosmetyki zacznę testowanie Eucerin Nie chciałabym aby kosmetyki które obecnie mam się zniszczyły a zostało ich już nie dużo :P
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 12:33:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.