Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 cz.IX - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Kolejna część naszego wątku będzie nosiła nazwę:
Siatki na porodówke szykujemy bo naszych Bobasów na dniach oczekujemy 0 0%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 0 0%
Już położna na mnie krzyczy, że porodzik sobie życzy! 1 1,75%
Wszystkie w stresie tu żyjemy, torby nasze pakujemy 0 0%
Idzie jesień, za nią zima- czas porodów się zaczyna! 16 28,07%
Tu łóżeczko, tam przewijak- wnet nadejdzie wielka chwila! 1 1,75%
Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? 29 50,88%
Spakuj torbę,kąpiel weź, czas na porodówkę już tyłek wieźć. 1 1,75%
Złota jesień,śnieżna zima czas porodów się zaczyna 8 14,04%
Jesień w pełni,zima za pasem niedługo mama będzie się cieszyć bobasem 1 1,75%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-29, 11:52   #3631
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez issia88 Pokaż wiadomość
Heeeejoooo

A ja piszę, bo się tak zastanawiam
Na wczorajszym USG lekarz wpisał mi w opis, że statystyczny termin porodu 14 listopad i nie wiem, jak myślicie, sugerować się tym czy olac system?? Wizytę u ginki mam dopiero za 1,5tyg, więc się jej zapytam
Bo data i tak mi się przesunęła z 5 grudnia na 30 listopad, ale żeby z 30 na 14tego, możliwe to??

W sumie to bym się tam bardzo cieszyła ale my jeszcze w proszku, a nie wspomnę o praniu, prasowaniu itp.
O to duża rozbieżność musisz być w gotowości od tego 14

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny a ja mam w domu meksyk od nocy bo mały zaczął znowu wymiotować. Chyba to jednak jelitówka z przedszkola. Rano była powtórka biedny zwymiotował na mnie i na kanapę zanim mąż z miską doleciał. od 2h biedaczek śpi a mąż pojechał do apteki może coś tam kupi na te wymioty. Siedzę koło niego i tak mi go szkoda bo biedaczek blady jak ściana. A mieliśmy dziś zaproszenie na obiad odpustowy do mojej mamy. Ale niestety kwarantanna bo nie widomo kto z nas się jeszcze zaraził. A tak się cieszyłam że choć na chwilkę zmienię otoczenie.
Bidulek dużo zdrówka dla synka!

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Wiecie co? Wszystko ogólnie dobrze się uklada, rytm dnia mamy juz względnie opanowany i wszystko w miarę ogarniam. Poza jednym.
Od mojego powrotu ze szpitala Alisa jest nieznosna.I co gorsza ja wszystko pozmienialam tak, żeby więcej czasu i siebie jej poswiecac a ona totalnie przestala słuchać i slyszec, oczekuje niestworzonych rzeczy. Jak na nia wrzasne to czasem działa, ale z reguły wpada w szal a ja teraz mam takie hustawki, ze w ciąży takich nie miałam. Przerasta mnie to, siadam i rycze. Lapie sie na tym, ze przy Witku sie wyciszam i jest mi tam lepiej. A to przecież szpital, ciagle pika aparatura, szumią pompy itd. :/. Bardzo mi z tym zle.
I co gorsza-mloda jest taka nie tylko wobec mnie. Wobec Ł. tez.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Łobuziarka mała, pewnie jest zazdrosna Może jak braciszek będzie w domu to się zmieni.
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 11:53   #3632
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Hej, ja dziś jestem po ciężkiej nocy i niestety dokładnie nie doczytałam co pisałyście. Nikt nie rodzi?

W nocy pęcherz mnie tak bolał jakby mnie ktoś w niego dźgał nożem. Dzisiaj już mnie boli prawa nerka i modlę się żebym nie dostała gorączki ani żadnego ataku bólu - jutro już wizyta i o tym powiem, zobaczymy co pani dr zadecyduje... Sama już nic nie chciałam brać, piję tylko już 2 wielki kufel herbaty z sokiem malinowym.

Gdzieś mi mignęło czy po cc można wcześniej...

Nie, połóg 6 tygodni tak czy siak- ja miałam chęć, nawet próbowaliśmy i dupa... Bolało i nie dało się, a po 6 tygodniach już ok.
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 11:57   #3633
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
De ale dziecka jeszcze w domu nie ma .

Pepper my z paybacka wymienilusmy w zeszłym roku punkty na vouchery właśnie do smyka. Wyszło prawie 300zl. Za to kupiliśmy małej prezenty na Mikołaja i święta a sami zebraliśmy od rodzinki gotowke .

Anoula, nemosek ale Wam zazdroszczę takiego urzadzania się. My nie mamy swojego "m" to jesteśmy ograniczeni. A pamiętny regał, dzięki któremu odeszly mi wody stanął na swoim miejscu i się powoli zapełnia.

Dziś Ł. pierwszy raz od ponad tygodnia idzie ze mną do Maluszka .
Cześć z Was już wie-został wieczorem awansowany do ubranek i łóżeczka. Zamknęli mu zyle pepkowa i ma tylko wklucie obwodowe w rączce. Myślę, że pierwsze i ostatnie. Po antybiotyku wyciagna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Świetnie z tymi punktami zrobiliście

My też na wynajmowanym, to możemy tylko małe zmiany wprowadzać, ale zmiana dodatków cieszy

Cudne wieści a mówią mniej więcej ile jeszcze będę małego trzymać w szpitalu??

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;43044655]Hej, ja dziś jestem po ciężkiej nocy i niestety dokładnie nie doczytałam co pisałyście. Nikt nie rodzi?

W nocy pęcherz mnie tak bolał jakby mnie ktoś w niego dźgał nożem. Dzisiaj już mnie boli prawa nerka i modlę się żebym nie dostała gorączki ani żadnego ataku bólu - jutro już wizyta i o tym powiem, zobaczymy co pani dr zadecyduje... Sama już nic nie chciałam brać, piję tylko już 2 wielki kufel herbaty z sokiem malinowym.

Gdzieś mi mignęło czy po cc można wcześniej...

Nie, połóg 6 tygodni tak czy siak- ja miałam chęć, nawet próbowaliśmy i dupa... Bolało i nie dało się, a po 6 tygodniach już ok.[/QUOTE]

oby nic z tego się nie rozwinęło

Tak tylko z ciekawości pytałam wątpię, że libido mi tak nagle skoczy po porodzie, żebym nie mogłą wytrzymać
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 12:00   #3634
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Uuu to bardzo wysokie, na szczęście spadło
Teraz pewnie też masz zwiększoną dawkę?
U mnie sprawdzają tetno i ciśnienie co 4h Fakt wyspać się ciężko, ale po kilku nocach w miarę idzie się przyzwyczaić do tego rytmu...
Masz rację, w domu też nie umiałam uleżeć, zawsze coś było do zrobienia, mimo że się oszczędzałam...



Daj sobie dojść do siebie i znowu będzieciw szaleć

A czy po cc to szybciej można?? Czy tak samo jest 6 tygodni połogu

inaczej nie może to chociaż do cyca się przyssał



Dobre wieści

To patologia jest



będzie dobrze!



wszystko super

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------



Jaka desperatka
Próbuj wszystkiego a my tu trzymamy kciuki za rozkręcenie akcji
6 tygodni bo macica się musi całkowicie obkurczyć i szwy się muszą rozpuścić
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 12:34   #3635
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Paula az nauczy sie ssac i przekroczy 2 kilo. Myślę ze co najmniej 3 tygodnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 12:43   #3636
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Dzidziu, ja myślę, że wiele wynika z tego, iż Wituś jest w szpitalu. Ty zostawiasz Alisę w domu i idziesz do niego. W jej oczach, to tak, jakbyś miała dwa światy, w dodatku, w tym drugim jest inne dziecko. Szczerze, nie wydaje mi się, aby jakiekolwiek tłumaczenia przyniosły skutek. Alisa ma 3lata, w tym wieku większość dzieci nie ma poczucia czasu [zazwyczaj ok. 5 roku życia się w nich wytwarza], wiec nie rozumie, że z nią jesteś większość dnia a z Witkiem tylko chwile. Dla niej to tak, jakbys ją opuszczała, bo on jest w danej chwili ważniejszy. Myślę, że sytuacja się poprawi, gdy Wituś będzie w domu, i zrobisz z niej kogoś mądrzejszego, starszego. Kogoś, kto jest Ci w stanie pomóc, tak jak inni dorośli. Wytworzy się w niej poczucie, że jest opiekunem Witusia, nie rywalem.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:05   #3637
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
De ale dziecka jeszcze w domu nie ma .

Pepper my z paybacka wymienilusmy w zeszłym roku punkty na vouchery właśnie do smyka. Wyszło prawie 300zl. Za to kupiliśmy małej prezenty na Mikołaja i święta a sami zebraliśmy od rodzinki gotowke .

Anoula, nemosek ale Wam zazdroszczę takiego urzadzania się. My nie mamy swojego "m" to jesteśmy ograniczeni. A pamiętny regał, dzięki któremu odeszly mi wody stanął na swoim miejscu i się powoli zapełnia.

Dziś Ł. pierwszy raz od ponad tygodnia idzie ze mną do Maluszka .
Cześć z Was już wie-został wieczorem awansowany do ubranek i łóżeczka. Zamknęli mu zyle pepkowa i ma tylko wklucie obwodowe w rączce. Myślę, że pierwsze i ostatnie. Po antybiotyku wyciagna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może mała jest zazdrosna o brata.. ? Oby wróciło wszystko do normy jak mały wróci już ze szpitala
no i za 'awans' Super że już ma normalne łózeczko


Mój kot zwariował
dostała w piątek jakieś zastrzyki i wczoraj i w pon i wt też ma dostać a dzisiaj ma tabletke i wrócił jej apetyt tak że ukroiłam sobie kawałek ciacha i nie wiem jakim cudem ale zjadła mi je całe w niecałą minutę będzie ciężko cos "czuję"
No ale nie sądziłąm ze za słodkie sie złapie, bo ona nie lubiła nigdy
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 13:06   #3638
peppermint patty
Rozeznanie
 
Avatar peppermint patty
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 701
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Korzystaj póki możesz, ja aktualnie cierpie na brak seksu ale już bliżej niż dalej do tej pięknej chwili


Dałam TŻtowi spróbować mleka Przyssał się a mały w łóżeczku zaczął płakać, popatrzyłam a on oczy szeroko otwarte, zaczęliśmy się śmiać i przestał... TŻ stwierdził że płakał bo widział że mu tata mleko podbiera
jeeeju,Domi,nie gniewaj sie na mnie,ale to ssanie/probowanie/picie mleka kobiecego przez doroslego faceta mnie tak brzydzi,ze szok...u Was jesli oboje traktujecie to lekko zartobliwie to ok,ale ja...nei wiem,jakis mialabym dyskomfort,nie mowiac juz o walorach smakowych mysle,ze moj Tz chyba tez by sie za przeproszeniem pozygal zanim mial by cos takiego zrobic....no ale to mowie generalnie o swoim podejsciu do tematu,a nie do Was oczywiscie

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Dzien dobry ))
Pizza dojechala ale nie musze mowic ze nic nie dała ?
Wstaje na sniadanie a potem chyba pojedziemy na basen , bo on mnie zawsze tak wymeczyl..
Kwestia tylko tego czy wciagne jakis kostium na siebie?

Moja mama sie smieje ze ja jestem najbardziej aktywna ciezarna w 10 mies ciazy )
Wchodze po dwa schody , robie maratony na okolo lotniska , przysiady i jeszcze będę plywac a ten uparciuch dalej w brzuchu.
Pokaze Wam pozniej jaki młoda dostala zestaw z GAPa Od kolezanki mojej mamy )


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czekam na foty fitness mamo

Cytat:
Napisane przez issia88 Pokaż wiadomość
Heeeejoooo


A ja piszę, bo się tak zastanawiam
Na wczorajszym USG lekarz wpisał mi w opis, że statystyczny termin porodu 14 listopad i nie wiem, jak myślicie, sugerować się tym czy olac system?? Wizytę u ginki mam dopiero za 1,5tyg, więc się jej zapytam
Bo data i tak mi się przesunęła z 5 grudnia na 30 listopad, ale żeby z 30 na 14tego, możliwe to??

W sumie to bym się tam bardzo cieszyła ale my jeszcze w proszku, a nie wspomnę o praniu, prasowaniu itp.
z tymi terminami to dokonca nei rozumiem jak wam sie o tyle to wszystko przesuwa,na podstawie wymiarow dzidziusia na usg?
no mi z miesiaczki lekarz wyliczyl 21.10 normalny termin i pozniej na usg ciagle wychodzil w okolicach 19-21.10...wiec wlasciwie nie patrze na ta roznice,ale zeby mi ktos powiedzial,ze sie cos przesunelo...nie wiem

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Wiecie co? Wszystko ogólnie dobrze się uklada, rytm dnia mamy juz względnie opanowany i wszystko w miarę ogarniam. Poza jednym.
Od mojego powrotu ze szpitala Alisa jest nieznosna.I co gorsza ja wszystko pozmienialam tak, żeby więcej czasu i siebie jej poswiecac a ona totalnie przestala słuchać i slyszec, oczekuje niestworzonych rzeczy. Jak na nia wrzasne to czasem działa, ale z reguły wpada w szal a ja teraz mam takie hustawki, ze w ciąży takich nie miałam. Przerasta mnie to, siadam i rycze. Lapie sie na tym, ze przy Witku sie wyciszam i jest mi tam lepiej. A to przecież szpital, ciagle pika aparatura, szumią pompy itd. :/. Bardzo mi z tym zle.
I co gorsza-mloda jest taka nie tylko wobec mnie. Wobec Ł. tez.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oby sie wszystko uspokoilo,tez mysle,ze tak jak dziewczyny pisaly...potrzeba czasu

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Pepper my z paybacka wymienilusmy w zeszłym roku punkty na vouchery właśnie do smyka. Wyszło prawie 300zl. Za to kupiliśmy małej prezenty na Mikołaja i święta a sami zebraliśmy od rodzinki gotowke .
no to ladnie,zescie nazbierali tych punktow...mnei to wkurzylo,ze maz jezdzil sluzbowo,wiec tankowal duzo (sluzbowy samochod,wiec koszty firmowe-punkty nasze),nie wiem ile to bylo..rok jezdzenia non-stop...i co,ledwo jakies 6tys punktow,co daje jakies 60zl chyba.plus jakies tam moje zakupy w empikach,allegro,ale to pojedyncze punkty przeciez wpadaj...slabo wychodzi jak dla mnie ten payback

biore sie za obiad
peppermint patty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:08   #3639
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cześć dziewczynki i chłopaki!

Ależ leniwa niedziela...


dzidzia - cudowne wieści przynosisz ze szpitala! Co do Aliski - nie pomogę, bo nie mam doświadczenia Wiem tylko, że dzieciaki potrafią być zazdrosne o maluszki i naprawdę trzeba wiele siły i cierpliwości. Myślę, że może będzie lepiej kiedy Wituś będzie już w domu - na razie wie, że ma braciszka, ale ani razu go nie widziała, wszystko to dla niej jest nierealne i abstrakcyjne. A jak już mały będzie w domu, to będzie mogła pomagać, głaskać i poczuć się starszą siostrą
domi - super, że taki optymizm u Ciebie! Aczkolwiek ja bym nie dała mężowi posmakować mleka, jakieś mi się to lekko chore wydaje Ale jeśli oboje nie mieliście oporów, to nie oceniam Mój w każdym razie może pomarzyć (choć on pewnie jest tego zdania, co ja)


Wczoraj spędziliśmy trochę czasu w piwnicy, sporo poszło do wyrzucenia. Jest już duuużo lepiej. Chcemy jeszcze kupić regał (albo poproszę tatę czy mi nie zrobi, bo nie bardzo mamy teraz kasę żeby kupować) i wtedy już będzie wszystko ładnie poukładane i będzie jeszcze więcej miejsca Choć i tak mnóstwo tam rzeczy
Wyciągnęłam też kilka torebek i jedne buty, które miałam założone może 2 razy, i wystawiłam na allegro. Wyrzucić zdążę, a może a nóż komuś wpadną w oko Spróbuję wystawić 2x, jak nie pójdzie to wtedy wyrzucę.

Wyrzuciłam też kilka pluszaków, a dwa moje ulubione przyniosłam dla Niny. Aktualnie się piorą - jeśli wyjdą z pralki w całości, to siądą w łóżeczku
A propo hormonów - chciałam zostawić jednego pluszaka i już jednego wrzuciłam do śmieci, mąż wraca ze śmietnika, pyta co jeszcze, wskazuję reklamówię, a on "Jednak słoń?". A ja się rozpłakałam i powiedziałam, żeby go zabierał, bo już 4x go wyjmowałam i wkładałam z powrotem. Kazał mi zostawić skoro nie mogę się z nim rozstać
Wyobrażacie sobie? Popłakać się z powodu pluszaka? Jednak te hormony gdzieś krążą


Wieczorem wzięłam się za prasowanie. Wyprasowałam cały biały wsad - zajęło mi to ponad 2h Nawet nie pytajcie, jak mi przy tym kostki spuchły Po prasowaniu byłam styrana jak koń po westernie.

Jutro chyba wypiorę kolorowe. Zdałam sobie wczoraj sprawę, że w mieszkaniu jeszcze parę rzeczy jest do zrobienia, dla Niny trzeba wszystko przygotować, a tu czasu tak naprawdę niewiele


Pytanie: w ilu stopniach prać tetry? W 60? Czy razem z białymi tetrami mogę wrzucić prześcieradła, czy jest obawa, że te tetry się jakoś posiepią i będę miała prześcieradła w nitkach?
Myślicie, że kolorowe tetry mogę wrzucić z białymi, czy zafarbują?

I drugie pytanie: prałyście kiedyś w pralce torbę podróżną? Wyjęłabym tylko to dno kartonowe, ale chętnie bym ją uprała przed szpitalem...


Co do zebry: widzę, że Was zebrą zaraziłam Fajnie, że udało Wam się wziąć je z punktów Ja parę m-cy temu wzięłam z punktów w smyku pościel dla młodej i kocyk Teraz mam jakieś ochłapy punktów, więc niestety na nic nie starczy.

__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:12   #3640
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość

Maly rano bawil sie u siebie wiec zmolestowalam tzeta. Trudno. Znow ja zaczelam, ale jak widac, jak nie zaczne to moj nie zrobi pierwszego kroku. Bo on sie boi, ze mi krzywde zrobi bo a to skurcze, a to brzuch twardy i nawet nie chce zaczynac. W poprzedniej ciazy jakos mu to mniej przeszkadzalo.
To tylko mojego nie trzeba namawiać? Mi się nie chce i to ja mam obawy, że w końcu może coś przyspieszyć, nie docierają do niego żadne argumenty. Chodzi koło mnie, chodzi aż wychodzi

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość

Dałam TŻtowi spróbować mleka Przyssał się a mały w łóżeczku zaczął płakać, popatrzyłam a on oczy szeroko otwarte, zaczęliśmy się śmiać i przestał... TŻ stwierdził że płakał bo widział że mu tata mleko podbiera
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:23   #3641
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Domi ja myślałam, że on z butelki spróbował tego mleka. Ale tak prosto z cyca? No way. Jak to mojemu powiedziałam, to się aż zielony zrobił.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 13:30   #3642
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki i chłopaki!


Pytanie: w ilu stopniach prać tetry? W 60? Czy razem z białymi tetrami mogę wrzucić prześcieradła, czy jest obawa, że te tetry się jakoś posiepią i będę miała prześcieradła w nitkach?
Myślicie, że kolorowe tetry mogę wrzucić z białymi, czy zafarbują?

I drugie pytanie: prałyście kiedyś w pralce torbę podróżną? Wyjęłabym tylko to dno kartonowe, ale chętnie bym ją uprała przed szpitalem...


Co do zebry: widzę, że Was zebrą zaraziłam Fajnie, że udało Wam się wziąć je z punktów Ja parę m-cy temu wzięłam z punktów w smyku pościel dla młodej i kocyk Teraz mam jakieś ochłapy punktów, więc niestety na nic nie starczy.

ja tetry prałam razem kolorowe i białe, nic mi nie zafarbowało. Prześcieradełka wrzuciłam też razem, z tym ze jak dziewczyny radziły wzięłam i kupiłam te ściereczki co chronią przed zafarbowaniem, w ross kupiłam z tetrami nic mi sie nie stało.

a co do torby- prałam raz w życiu i mi sie zamek rozwalił. nie wiem, może źle wyprałam,
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
To tylko mojego nie trzeba namawiać? Mi się nie chce i to ja mam obawy, że w końcu może coś przyspieszyć, nie docierają do niego żadne argumenty. Chodzi koło mnie, chodzi aż wychodzi



mojego też nie trzeba namawiać
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:32   #3643
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Dziś Ł. pierwszy raz od ponad tygodnia idzie ze mną do Maluszka .
Cześć z Was już wie-został wieczorem awansowany do ubranek i łóżeczka. Zamknęli mu zyle pepkowa i ma tylko wklucie obwodowe w rączce. Myślę, że pierwsze i ostatnie. Po antybiotyku wyciagna
za same dobre wiadomości super, że z maluszkiem lepiej. Co do Aliski - ja doświadczenia nie mam, ale to pewnie reakcja na to, że krążysz teraz między domem a szpitalem. Przez kilka dni w ogóle Cię nie było. Mała rozumie to na swój sposób. Myślę, że jak Wituś wyjdzie ze szpitala to się polepszy potrzebny czas i duuuuużo cierpliwości.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość

Wczoraj spędziliśmy trochę czasu w piwnicy, sporo poszło do wyrzucenia. Jest już duuużo lepiej. Chcemy jeszcze kupić regał (albo poproszę tatę czy mi nie zrobi, bo nie bardzo mamy teraz kasę żeby kupować) i wtedy już będzie wszystko ładnie poukładane i będzie jeszcze więcej miejsca
Nas to też jeszcze czeka. Ale na razie porządki w domu. Ale w piwnicy też trzeba będzie zrobić porządki bo tam będziemy trzymać wózek, a na razie to ja tam miejsca nie widzę...

Zrobiłam porządek w łóżku - masakra! Praktycznie odzyskałam 80% miejsca w skrzyni Strasznie mnie to cieszy, bo miejsce potrzebne na dzieciowe rzeczy. Idę zaraz zrobić obiad i później sobie powoli zacznę składać szafę.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:34   #3644
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
ja sie wczoraj męczyłam żeby zalogować sie do netii bo zapomniałam hasła. Ale wiedziałąm ze jakieś proste. Przyszo na myśl ostatnie, a powinno pierwszeale sie zalogowałam w końcu

a to Cię czeka wycieczka do banku teraz? bo w moim tak jest, że trzeba do banku iść jak sie zablokuje :P
musze zadzwonić na infolinie
Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Domi ja myślałam, że on z butelki spróbował tego mleka. Ale tak prosto z cyca? No way. Jak to mojemu powiedziałam, to się aż zielony zrobił.
Wcale mu się nie dziwię, bo moim zdaniem to "troszkę" obrzydliwe i nie wyobrażam sobie, żeby tż smakował mleka prosto z piersi.
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:39   #3645
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość

oby nic z tego się nie rozwinęło

Tak tylko z ciekawości pytałam wątpię, że libido mi tak nagle skoczy po porodzie, żebym nie mogłą wytrzymać
A żebyś się nie zdziwiła my od 36 tygodnia nic nie robiliśmy bo to było 1 dziecko i mąż się bał, że zaszkodzi, więc jak już urodziłam to byłam spragniona pieszczot, przytulania tu i teraz natychmiast! Jak tylko przestała mnie trochę boleć blizna po cc i przestałam krwawić (a przestałam jakoś szybko, może po tygodniu). No i spróbowaliśmy po 3 tygodniach, ale
Teraz u nas przerwa jest tragicznie długa... szkoda gadać nawet... Przez ta skracającą się szyjkę to nic nie robiliśmy od... nawet nie pamiętam...
Zobaczymy jak będzie później

a próbowanie mleka z cyca... oj mój to sobie żartował, że spróbuje, ale nie zrobił tego nigdy, ja bym mu chyba nie pozwoliła nawet.
Za to Ola już mi zapowiedziała, że jak będę miała mleczko to mam karmić ją i Michasia... i uparła się tragicznie w tej kwestii...

Edytowane przez a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Czas edycji: 2013-09-29 o 13:42
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:42   #3646
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Dla nas to nic obrzydliwego, on tego tylko spróbował... nie ssał, wyleciało więc oblizał, chłopak ciekawy to niech próbuje.
Położna w SR mówiła o tym że niektóre kobiety mają taki nadmiar pokarmu że aż proszą swoich TŻtów żeby je wydoili bo z bólu wytrzymać nie mogą... Takie coś dla mnie chore jest, a mój TŻ po prostu spróbował jak smakuje, to wszystko.
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:43   #3647
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
ja tetry prałam razem kolorowe i białe, nic mi nie zafarbowało. Prześcieradełka wrzuciłam też razem, z tym ze jak dziewczyny radziły wzięłam i kupiłam te ściereczki co chronią przed zafarbowaniem, w ross kupiłam z tetrami nic mi sie nie stało.

a co do torby- prałam raz w życiu i mi sie zamek rozwalił. nie wiem, może źle wyprałam,
Dziękuję
Ściereczki mam, będę wrzucać
Wkurzają mnie tylko kolorowe ciuszki, bo generalnie wszystko mam takie jaśniutkie - w sensie pastele, róże itp., a mam jedne jeansy, jedne dresy granatowe i jednego pajaca ciemnofioletowego... I boję się, że mi zafarbują. I mam te trzy tyci rzeczy wsadzić do pustej pralki?
Najbardziej o dresy i pajaca się boję, że mogą farbnąć. A aż tak chyba w te ściereczki nie wierzę

Hmm, a prałaś z zapiętymi zamkami? Kurczę, nie wiem, co zrobić. Ale jest przykurzona Średnio uśmiecha mi się do niej pakować


Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Nas to też jeszcze czeka. Ale na razie porządki w domu. Ale w piwnicy też trzeba będzie zrobić porządki bo tam będziemy trzymać wózek, a na razie to ja tam miejsca nie widzę...
No my też tam będziemy trzymać wózek - stelaż dokładnie. Choć prawdę mówiąc w ogóle tych moich spacerów nie widzę Będę musiała zejść do piwnicy z gondolą, wziąć w łapę stelaż, wyjść, rozłożyć, założyć gondolę. Z powrotem to samo, tylko w odwrotnej kolejności. Ciekawe, jak ja ogarnę w jednej ręce gondolę z małą a w drugiej stelaż
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.


Edytowane przez aaby
Czas edycji: 2013-09-29 o 13:44
aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:44   #3648
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Dla nas to nic obrzydliwego, on tego tylko spróbował... nie ssał, wyleciało więc oblizał, chłopak ciekawy to niech próbuje.
Położna w SR mówiła o tym że niektóre kobiety mają taki nadmiar pokarmu że aż proszą swoich TŻtów żeby je wydoili bo z bólu wytrzymać nie mogą... Takie coś dla mnie chore jest, a mój TŻ po prostu spróbował jak smakuje to wszystko.

Sama też chcąc nie chcąc wiele razy czułam ten smak ponieważ nadal korzystam z osłonek na piersi i one się czasami odklejają więc je oblizuje i przyklejam z powrotem do piersi bo inaczej się nie chcą przyssać... Nic strasznego jak dla mnie.

Edytowane przez domii29
Czas edycji: 2013-09-29 o 13:46
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:46   #3649
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Paula ale masz towarzystwo

Dzidzia wieści świetne, a Małej daj troszkę czasu

Aaby ja torby piorę bardzo często, jeszcze nic się nigdy nie stalo
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 13:49   #3650
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Dziewczyny, a jak prałyście pokrowce od wózków używanych? Bo nie wiem czy mogę do pralki wrzucić
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:53   #3651
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak prałyście pokrowce od wózków używanych? Bo nie wiem czy mogę do pralki wrzucić
ja prałam ze swojego wózka wszystko co się dało zdjąć- tylko nastawiłam na pranie ręczne i z lekkim wirowaniem
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:59   #3652
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Mój kot zwariował
dostała w piątek jakieś zastrzyki i wczoraj i w pon i wt też ma dostać a dzisiaj ma tabletke i wrócił jej apetyt tak że ukroiłam sobie kawałek ciacha i nie wiem jakim cudem ale zjadła mi je całe w niecałą minutę będzie ciężko cos "czuję"
No ale nie sądziłąm ze za słodkie sie złapie, bo ona nie lubiła nigdy
mój dziś za to lata jakby normalnie ktoś mu ogień pod ogon podłożył
Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość

Pytanie: w ilu stopniach prać tetry? W 60? Czy razem z białymi tetrami mogę wrzucić prześcieradła, czy jest obawa, że te tetry się jakoś posiepią i będę miała prześcieradła w nitkach?
Myślicie, że kolorowe tetry mogę wrzucić z białymi, czy zafarbują?
Tetry prałam w 60 stopniach, kolorowe i białe razem nic im sie nie stało, nitek też nie pogubiły

ja poprasowałam białe ciuszki i padam
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 14:10   #3653
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Jakie kremy do pielęgnacji pupy kupiłyście? Właśnie robię zamówienie na DOZie na swoje majtasy i podkłady to przy okazji dorzucę coś dla maleństwa.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 14:20   #3654
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Aaby ja torby piorę bardzo często, jeszcze nic się nigdy nie stalo

Spróbuję, będzie na Ciebie Jak się spsuje, to mi reklamówkę z Lidla zafundujesz


Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak prałyście pokrowce od wózków używanych? Bo nie wiem czy mogę do pralki wrzucić
Hmmm, na moim jest np. żeby czyścić szmatką, ale ja pewnie wrzuciłabym do pralki na jakieś pranie ręczne/delikatne i raczej albo leciutkie wirowanie, albo bez. I wtedy powiesiła gdzieś na balkonie czy nad wanną żeby sobie ociekło i wyschło.

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
Tetry prałam w 60 stopniach, kolorowe i białe razem nic im sie nie stało, nitek też nie pogubiły

ja poprasowałam białe ciuszki i padam


Ja wczoraj też padłam


Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Jakie kremy do pielęgnacji pupy kupiłyście? Właśnie robię zamówienie na DOZie na swoje majtasy i podkłady to przy okazji dorzucę coś dla maleństwa.
Bepanthen. Ale ja planuję smarować tylko raz dziennie, po kąpieli, nie po każdej zmianie pieluszki A jak to się sprawdzi to wyjdzie w praniu.

Dziewczyny, a będziecie pudrować w fałdkach/pod szyjką/pod paszkami? Kupujecie w ogóle puder?
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 14:30   #3655
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Niedzielne dzień dobry
Jest tak ładnie, słonecznie, że aż sie człowiekowi chce żyć. Poszłabym na spacer ale tż siedzi zakopany w notatkach, a samej mi się nie chcę.
Zrobiłam drugie dzieciowe pranie - kocyki, flanelki i ręczniczki.
Jak wyschnie to dam Wam znać jak ten kocyk z Womaru bawełniany, ale na oko wygląda ok - nie stracił kształtu, tylko odrobinę się zmieniła stuktura i nie jest aż tak miluteńki jak wcześniej. No ale niby ręcznie go trzeba prać w 30 stopniach, a ja wrzuciłam do pralki na 30 stopni i wirowanie 800 obrotów, ręcznie bym nie dała rady.
Czekam aż tarta szpinakowa dojdzie w piekarniku a później się biorę za prasowanie pieluch

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość

Wiem, nie myślcie sobie że jestem głupia, nie dbam o to i tamto, albo cos z tych rzeczy. Ja nie miałam początkowo pojęcia o tym, bo mój 1 lekarz wszystko ładnie wpisywał, każde badania robił, a ten ani badan nie zleca, ani nie wpisuje. Upominałam sie, dopytywałam, ale ten twierdzi wiecznie ze wszystko jest ok. Choć na każdej wizycie mi mówi ze mam shcudnąć i przez 20 minut o tym pierdzieli. Jak coś zapytam to wiecznie winą jest waga- nawet bóle spojenia czy skurcze. Jak pytam czy zrobi mi glukoze to powiedział : a po co? No prosze! myslałam ze to obowiązkowe badanie no ale widocznie nie.. nawet o to USG III trym. musiałam sie "prosic"
Ej, ja wiem ze chuda nie jestem, przytyłam sporo, moze nie mam 170 i 60 kg, ale bez przesady, żeby robić mi z tego powodu wywody. Załuje tylko tego ze nie może ze mną mąż chodzić na wizyty, bo miałabym "swiadka" jak on sie do mnie zwraca, ale przyjmuje w takich godzinach ze mąż nie ma możliwości chyba ze weźmie wolne, ale wiecie jak to na zleceniówce..
Dupiatego masz tego lekarza ale nic nie poradzisz. Na Twoje gadanie nie reaguje. Pozostaje Ci złożyć skargę na niego najepiej po rozwiązaniu, nic nie tracisz, a może się chłop otrząśnie.
Czy ja dobrze zrozumiałam, że nie miałaś badanej grupy krwi? Zrób to badanie prędko bo to mega istotne, gdyby (odpukać) coś się działo i musieli by Ci podawać krew szybko to byłby poroblem.
O paciora się upomnij jeszcze raz, to też ważne, chociaż jak nie będziesz miala wyników to dostaniesz profilaktycznie antybiotyk.

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
No dobra, wygląda na to, że mamy wstępnie wybrane imiona dla synka, problem tylko w tym, że każde z nas chce w odwrotnej kolejności:
ja: Dominik Michał
mąż: Michał Dominik
I co tu zrobić?
Obie wersje super i nie umiem doradzić która lepsza.

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Otóż to
Czekam z niecierpliwością

Bosz ale mamy 2 papudraki na sali jedna po nocach kłóci się z chłopakiem i ryja drze, przez co spać nie można...już jej wczoraj współlokatorka uwagę zwóciła to zamknęła się a ja też poskarzyłam położnej ma 18 lat i to jej druga ciąża -pierwsze dziecko urodziła jak miała 15 Już jej tu wszyscy mają dosyć...co 5 min na fajkę lata a jak wraca to dzwoni po położne i wymyśla różne bóle i dolegliwości
Druga agentka nie lepsza... ma 27 lat i to jej 5 ciąża Jest teraz w 35 tc i chce wymusić cc bo już jej się znudziło w ciąży być... no masakra, co chwila woła lekarz i położne, skarży się na milion dolegliwości a tylko od niej wyjdą to spacerek na faljeczkę. Dziś to przeszła samą siebie, bo odłączyła sobie ktg i poszła zajarać. Położne się wku*wiły i od nowa ją przypieły, to się darła, że chce iść do domu A wogóle chyba chciała oszukać, że jej wody odeszły a się zlała w wyro Lekarz przyszedł, sprawdził rozwarcie i nic. Ściemnia co chwilę...
Cykr normalnie tu mamy
Cuda na kiju tam się u Ciebie dzieją, ciekawie masz... Skąd tacy ludzie się biorą to ja nie wiem...



Cytat:
Napisane przez 24Kasiula24 Pokaż wiadomość
Jestem wkońcu...

Miałam dać znać po wizycie w środę, ale wylądowaliśmy w szpitalu i wczoraj rano wróciliśmy..
Oczywiście a wysokie ciśnienie Ale Malutki cały i zdrowy i w 35tyg 3 dn ważył 2,5 kg Nie lubie szpitali, ale jeżeli któraś myśli o szpitalu Raszei w Poznaniu to polecam
Położne przemiłe, dobre warunki, ogólnie super.
Jeden plus tego wszystkiego, że trzy razy dziennie miałam podłączone ktg i słuchałam serduszka:lov e:

Postaram się później coś nadrobić
Ważne, że dzieć zdrowy! Dobrze, że Cię wzięli na obserwację i ustalili nowe dawkowanie leków, oby ciśnienie nie skakało.

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Wczoraj odwiedziła nas szwagierka (ta która poroniła) jak weszła do nas do sypialni to uwierzcie że minę musiałam mieć śmieszną. Weszła dała prezent, stwierdziła że Jaś jest bardzo malutki i że jeszcze tak małego dziecka na oczy nie widziała, po czym wyszła z pokoju. Naprawdę do tej pory jestem w szoku że odważyła się nas odwiedzić po tym wszystkim
To bardzo miłe z jej strony. Otrząsnęła się z całej sytuacji i rozum jej wrócił do głowy. Będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Wklejam zdobycze z wyjazdu do kuzynki
Śliczności!

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny a ja mam w domu meksyk od nocy bo mały zaczął znowu wymiotować. Chyba to jednak jelitówka z przedszkola. Rano była powtórka biedny zwymiotował na mnie i na kanapę zanim mąż z miską doleciał. od 2h biedaczek śpi a mąż pojechał do apteki może coś tam kupi na te wymioty. Siedzę koło niego i tak mi go szkoda bo biedaczek blady jak ściana. A mieliśmy dziś zaproszenie na obiad odpustowy do mojej mamy. Ale niestety kwarantanna bo nie widomo kto z nas się jeszcze zaraził. A tak się cieszyłam że choć na chwilkę zmienię otoczenie.
Oj oj współczuję, biedny dzieciak. Oby nie przeszło na resztę rodzinki. Zyczę szybkiego powrotu do zdrowia!

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Wiecie co? Wszystko ogólnie dobrze się uklada, rytm dnia mamy juz względnie opanowany i wszystko w miarę ogarniam. Poza jednym.
Od mojego powrotu ze szpitala Alisa jest nieznosna.I co gorsza ja wszystko pozmienialam tak, żeby więcej czasu i siebie jej poswiecac a ona totalnie przestala słuchać i slyszec, oczekuje niestworzonych rzeczy. Jak na nia wrzasne to czasem działa, ale z reguły wpada w szal a ja teraz mam takie hustawki, ze w ciąży takich nie miałam. Przerasta mnie to, siadam i rycze. Lapie sie na tym, ze przy Witku sie wyciszam i jest mi tam lepiej. A to przecież szpital, ciagle pika aparatura, szumią pompy itd. :/. Bardzo mi z tym zle.
I co gorsza-mloda jest taka nie tylko wobec mnie. Wobec Ł. tez.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość

Dziś Ł. pierwszy raz od ponad tygodnia idzie ze mną do Maluszka .
Cześć z Was już wie-został wieczorem awansowany do ubranek i łóżeczka. Zamknęli mu zyle pepkowa i ma tylko wklucie obwodowe w rączce. Myślę, że pierwsze i ostatnie. Po antybiotyku wyciagna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Napewno jest jej ciężko, nie radzi sobie i próbuje zwrócić na siebie Waszą uwagę. Łatwo nie będzie, ale wszystko wróci do normy. Rad nie daję bo się nie znam, ale trzymam za Was kciuki, żeby się dobrze poukładało i Aliska akceptowała brata.

Świetne wieści o Witusiu, oby tak dalej!

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Pytanie: w ilu stopniach prać tetry? W 60? Czy razem z białymi tetrami mogę wrzucić prześcieradła, czy jest obawa, że te tetry się jakoś posiepią i będę miała prześcieradła w nitkach?

Myślicie, że kolorowe tetry mogę wrzucić z białymi, czy zafarbują?
Ja prałam w 40 stopniach bo w sumie czyste były te pieluchy więc wyższa temperatura zbędna. Wyprasuję je żelazkiem na maxa i będzie dobrze. Do tego dorzuciłam prześcieradełko frotte i pokrowce na przewijak. Nic mi nie oblazło, ale tetry mam takie porządne, podwójnie tkane a nie takie przez które widać cały świat Mimo to troszeczkę nitek z nich było jak rozwieszałam.
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 15:13   #3656
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Tetry pralam jak wszystko-w 60. Ale ja mam używane. Swoje przelezaly.
Kolory z kolorami, białe z białymi.

Aaby tam gdzie mi kolory nie pasuja wrzucam po prostu nasz pakiet prania i daje ta chemie co dla małego.
A rzeczy ktore traca swoją delikatnosc z reguły odzyskuja po prasowaniu.

Dziękuję za rady co do młodej. To ja chyba serce wyplacze przez te kilka tygodni az Robaczek wyjdzie ze szpitala. Obyscie miały rację.

Patrze w lustro i widzę ze mi hemoglobina leci na zbity pisk, bo znowu sie robie szarozielona. A zre to ohydne zelazo, pije sok z buraka i witaminy! Grrr...

Ł. rodzice jednak nam oddaja meble. Szkoda ze nie powiedzieli tego 2 tygodnie temu jak budowalisny polki i regal. Może bym nie urodzila i obiecali kilka stowek do wyprawki. Az sie poryczalam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Acha-torby nigdy nie praalam bo ten plastik mam zszyty z dnem. Ale rzeczy dla malucha po prostu miałam spakowane w worki w torbie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

I jeszcze jedno-Domi, my podczas pierwszego zblizenia po ciąży z Alisa sila rzeczy mieliśmy sytuację ze smakowaniem mleka. I było to dla nas obojga bardzo podniecajace .

Nie zarzekajcie się kobiety, bo tego praktycznie nie da się uniknąć. Samo podniecenie powoduje, przynajmniej u mnie naplyw mleka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 15:30   #3657
peppermint patty
Rozeznanie
 
Avatar peppermint patty
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 701
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość

Pytanie: w ilu stopniach prać tetry? W 60? Czy razem z białymi tetrami mogę wrzucić prześcieradła, czy jest obawa, że te tetry się jakoś posiepią i będę miała prześcieradła w nitkach?
Myślicie, że kolorowe tetry mogę wrzucić z białymi, czy zafarbują?

I drugie pytanie: prałyście kiedyś w pralce torbę podróżną? Wyjęłabym tylko to dno kartonowe, ale chętnie bym ją uprała przed szpitalem...
tetry pralam razem z posciela dla malego i wytrzymalymi rzeczami w 60st.,ale biale z bialym,kolory z kolorami

i tak jak pisze Dzidzia-torby nie pralam,ubranka dla T. popakowane w zestawy w woreczkach- dla ulatwienia,chociazby dla tz,jakby to on musial cos wyjac-zeby nie robil wirowki w torbie

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak prałyście pokrowce od wózków używanych? Bo nie wiem czy mogę do pralki wrzucić
to co z wozka czy fotelika mialam demontowalne ( wsumie nie za wiele) pralam jednak recznie,troche jakos sie balam do pralki:/ mam czerwony wozek,ale wewnetrzne czesci sa mozna powiedziec biale(podszewki),wiec wolalam recznie,ale latwo sie to pralo

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Jakie kremy do pielęgnacji pupy kupiłyście? Właśnie robię zamówienie na DOZie na swoje majtasy i podkłady to przy okazji dorzucę coś dla maleństwa.
ja tez kupilam Bepanthen,sudocrem na ekstremalne przypadki-mam mala probke i nie kupuje,moze starczy

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
To ja chyba serce wyplacze przez te kilka tygodni az Robaczek wyjdzie ze szpitala. Obyscie miały rację.

Patrze w lustro i widzę ze mi hemoglobina leci na zbity pisk, bo znowu sie robie szarozielona. A zre to ohydne zelazo, pije sok z buraka i witaminy! Grrr...
peppermint patty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 15:48   #3658
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Jak mnie pozniej TZ dopusci do laptopa to pocytuje :P


Boli mnie brzuch okresowo bola mnie jajniki i czuje gdzies w okolicach jajnikow tak jakby skurcze ale nie wiem i mala jest w poprzek brzucha bo czuje czkawke z prawej strony.. Wzielam nospe i leze czekam az mi przejdzie a te jajniki to mnie tak bardzo bola ehh

Wiecie tak sobie mysle ze moze lepiej by bylo jakbym urodzila w listopadzie..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 15:59   #3659
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Dzięki Kupię w takim razie Bepanthen. Wahałam się między nim a Linomag. Sudocrem też w razie czego wezmę, bo teraz jest promocja w DOZie

Lineczko moja chyba też w poprzek leży.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 16:02   #3660
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Jestem tak słaba, że ledwo żyję.
Lineczka, Ty lepiej leż i się nie ruszaj. W razie, gdyby po nospie n ie przechodziło to jedź na IP
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.