CLENBUREXIN - tabletki ( SPALACZ TŁUSZCZU ) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-18, 12:31   #91
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: CLENBUREXIN - tabletki ( SPALACZ TŁUSZCZU )

Od tego środka się tak pociłaś? O_o A oprócz tego miałaś jakieś efekty upoczne z tych nieprzyjemnych? Napisz mi jeszcze proszę, ile płaciłaś za Burneo?
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 11:01   #92
Yo_Landi
Raczkowanie
 
Avatar Yo_Landi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 141
Dot.: CLENBUREXIN - tabletki ( SPALACZ TŁUSZCZU )

Nic mi się złego nie działo, ten preparat jest na tyle naturalny, że nie szkodzi, don't worry Jak ja kupowałam Burneo, to była jakaś promocja i wyszło ok. stówki za opakowanie - jak jest teraz, to nie wiem, musiałabyś zerknąć sobie na stronę (ja kupowałam od producenta, na pewno wygooglujesz bez problemu).
Yo_Landi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:02   #93
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: CLENBUREXIN - tabletki ( SPALACZ TŁUSZCZU )

Cytat:
Napisane przez sziszsza Pokaż wiadomość
Hm...panowie na siłowni również (a może przede wszystkim) używają tego w przeświadczeniu, że mają zbyt duży brzuch. Ja chodzę na siłownię, widzę mężczyzn tam przychodzących. Duża większość z nich ma pięksą rzeźbę ciała, o brzuchu nie wspomnę. Czy oni też mają zaburzenie? Ja sądzę, że to jest raczej
Porównywanie się do osób siedzących w sportach sylwetkowych to lekka przesada, poza tym cechą męskiego ciała jest to, że niski poziom BF nie powoduje problemów zdrowotnych, u kobiet zbyt niski poziom tkanki tłuszczowej może powodować zaburzenia hormonalne. Poza tym sam fakt, że trzeba stosować agresywne środki pobudzające metabolizm w przypadku osoby, która ma niedowagę o czymś świadczy

uważajcie dziewczyny na tego powera na treningach, zwłaszcza jeśli któraś bierze się za ciężary (tzn nie za 10 kg na maszynie), bo bywa to zdradliwe i trzeba bardzo dobrze znać swoje ciało żeby nie narazić się na kontuzję
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:19   #94
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: CLENBUREXIN - tabletki ( SPALACZ TŁUSZCZU )

Cytat:
Napisane przez Yo_Landi Pokaż wiadomość
Nic mi się złego nie działo, ten preparat jest na tyle naturalny, że nie szkodzi, don't worry Jak ja kupowałam Burneo, to była jakaś promocja i wyszło ok. stówki za opakowanie - jak jest teraz, to nie wiem, musiałabyś zerknąć sobie na stronę (ja kupowałam od producenta, na pewno wygooglujesz bez problemu).
Dzięki Ci Powiedz mi coś jeszcze o treningu i diecie, który stosowałaś biorąc Burneo ?
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 11:05   #95
Dzaniolek
Przyczajenie
 
Avatar Dzaniolek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 14
GG do Dzaniolek
Dot.: CLENBUREXIN - tabletki ( SPALACZ TŁUSZCZU )

zastanawiam się poważnie nad zakupem tego spalacza. Tylko czy ćwiczenia w domu po ok. 45 minut 4x w tygodniu plus zbilansowana dieta podziałają, czy jednak przy tego typu specyfikach warto odwiedzać siłownię?
Dzaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 02:01   #96
agatt22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: CLENBUREXIN - tabletki ( SPALACZ TŁUSZCZU )

Hej biore clenburexin drugi dzien i nie moge usnąć. Ostatnią dawke (2 tabletki) biore i 18 a usypiam koło 5 nad ranem. Moje pytanie, czy moge łaczyc te tabletki z tabletkami nasennymi ?
agatt22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 15:58   #97
stylovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 38
Dot.: CLENBUREXIN - tabletki ( SPALACZ TŁUSZCZU )

Ja bym nie łączyła. Ale poszukaj informacji na temat tego swojego leku na bezsenność i sprawdź, czy można go z czymś łączyć. Bez nazwy leku nie jesteśmy w stanie niczego Ci doradzić.
stylovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 23:14   #98
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: CLENBUREXIN - tabletki ( SPALACZ TŁUSZCZU )

czy są jeszcze jakieś osoby które stosowały CLENBUREXIN ?? Ja dzisiaj jestem po pierwszym dniu stosowania i 1 tabletkę mam brać rano drugą przed treningiem który mam zazwyczaj wieczorem, więc tak mi poradzono żeby nie mieć problemów ze snem
Dzisiaj byłam na zumbie i fitballu i faktycznie jakoś tak cieplej mi było i miałam większego powera Wiec zobaczymy jakie za jakiś czas będą efekty
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 12:37   #99
depeche89
Przyczajenie
 
Avatar depeche89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
GG do depeche89
Dot.: CLENBUREXIN - tabletki ( SPALACZ TŁUSZCZU )

Hej dziewczyny,
od wczoraj biorę Clena. Chodzę na Aikido, Judo, łucznictwo (ok. 4 treningi w tygodniu po 1,5 godziny), mam też na nich ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe. Wczoraj na treningu nieźle się wypociłam, miałam też więcej siły niż zwykle. Jak na razie nie mam żadnych skutków ubocznych. Nie wiem jak z tym pobudzaniem, dzisiaj rano wzięłam 2 tabletki to chce mi się spać jak do tej pory. Wczoraj też bez problemu zasnęłam mimo iż przedtreningówkę wzięłam przed 19. Dam znać jak sprawa wygląda w trakcie i po całym opakowaniu, a mam wersję 180szt.
depeche89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-10 13:37:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.