Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-12, 11:12   #211
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 023
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja też peirwszego siwego włosa znalazłam mając ok. 19 lat (był biały jak śnieg ) a drugiego kilka lat później, tylko że był do połowy siwy do połowy mój, nie wiem o co kaman
Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Ja jestem blondynką i nawet jak coś tam jaśniejszego się pojawi to nie widać za to moja siostra ma ciemne włosy i miała siwe włosy już w gimnazjum (!!) i od tego czasu farbuje włosy najpierw szamponami, a teraz już profesjonalnie u fryzjera
Ja mam w zimie włosy ciemny blond, a w wakacje potrafią mi się nawet platynowe zrobić. Więc mam to szczęście bo na blond włosach późno są siwe . Ale za to moja mama ma ciemne włosy, i genetycznie po jej ojcu już po 25 roku życia miała siwe, a po 30 rosły jej tylko siwe włosy, więc cały czas farbuje.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:15   #212
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mogły to spowodować m.in maści przeciwtrądzikowe, zdarza się, że skutki takich kuracji nie następują od razu,a dopiero po kilku latach. Tak na pocieszenie - sama mam bardzo suchą skórę, tyle, że ja nigdy nie miałam wielkiego problemu ze świeceniem.. Trochę załagodziłam ranki na łokciach, ale nadal jest susz.
Ja dzis zawiatłam do rossmana i kupiłam jeszcze dwa te kremy z mocznikiem z promocji trzeba korzystać :P
ale niestety nie było z tej serii kremów do twarzy, a chciałam wypróbować
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:18   #213
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 398
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam w zimie włosy ciemny blond, a w wakacje potrafią mi się nawet platynowe zrobić. Więc mam to szczęście bo na blond włosach późno są siwe . Ale za to moja mama ma ciemne włosy, i genetycznie po jej ojcu już po 25 roku życia miała siwe, a po 30 rosły jej tylko siwe włosy, więc cały czas farbuje.
Nie strasz.. Akurat spodobał mi się mój naturalny kolor włosów, jestem zbyt leniwa na farbowanie Choć henna kusi, to ostatnio cyknęłam sobie zdjęcia z fleszem i stwierdziłam, że wyglądają nieźle
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:18   #214
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Ja jestem blondynką i nawet jak coś tam jaśniejszego się pojawi to nie widać za to moja siostra ma ciemne włosy i miała siwe włosy już w gimnazjum (!!) i od tego czasu farbuje włosy najpierw szamponami, a teraz już profesjonalnie u fryzjera
Ja jestem ruda i właściwie mam każdy odcień od blond po najbardziej miedziane jakie się da
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:20   #215
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 023
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Ja dzis zawiatłam do rossmana i kupiłam jeszcze dwa te kremy z mocznikiem z promocji trzeba korzystać :P
ale niestety nie było z tej serii kremów do twarzy, a chciałam wypróbować
Ja tego mleczka stosuję z mamą do stóp, co prawda nie mam wielkich problemów, ale uwielbiam mieć gładkie stopy, a moja mama ma problem z zrogowaciałym naskórkiem, i musi często go usuwać. Na ciało go nie stosuję, bo strasznie się tępo rozprowadza, ale na jakieś małe, problematyczne suche partie, tak

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie strasz.. Akurat spodobał mi się mój naturalny kolor włosów, jestem zbyt leniwa na farbowanie Choć henna kusi, to ostatnio cyknęłam sobie zdjęcia z fleszem i stwierdziłam, że wyglądają nieźle
Wiesz, ona ma to genetycznie, nie wiem jak Twoi rodzice ale faktem jest, jak się ma ciemne włosy to szybciej się siwieje. A najlepiej mają Ci co mają takie białe włosy, to już w ogóle zero problemu
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:21   #216
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja tego mleczka stosuję z mamą do stóp, co prawda nie mam wielkich problemów, ale uwielbiam mieć gładkie stopy, a moja mama ma problem z zrogowaciałym naskórkiem, i musi często go usuwać. Na ciało go nie stosuję, bo strasznie się tępo rozprowadza, ale na jakieś małe, problematyczne suche partie, tak
No ja stosuję na całe ciało, bo cała jestem sucha. W sumie do tego, że tak się kiepsko rozprowadza już się przyzwyczailam
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:24   #217
LaCamilla
Raczkowanie
 
Avatar LaCamilla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 294
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Na temat makijażu w przypadku cery problematycznej już się, zdaje się, wypowiadałam Ale może powtórzę się i tutaj - w moim przypadku bardzo dobrze sprawdzają się azjatyckie kremy BB. Nie są nastawione na silne krycie, a raczej na ujednolicenie cery - wg mnie to dobry kierunek. Jednolity koloryt odwraca uwagę od pojedynczych niedoskonałości, które zresztą można zakamuflować korektorem

W przeszłości namiętnie używałam matujących i kryjących podkładów - przez długi czas wydawało mi się, że nie ma innej rady. Efekty były różne, bo większość z takich produktów po dłuższym okresie stosowania wysusza skórę... Do tego puder i sucha maska na twarzy gotowa Ale naprawdę wtedy byłam przekonana, że nie da rady inaczej.

Aktualnie mój standardowy makijaż twarzy to właśnie BB, na który nakładam punktowo korektor, żeby zniwelować niedoskonałości. Gdy wszystko się ładnie ze sobą "stopi", delikatnie przykładam do twarzy chusteczkę higieniczną, żeby "ściągnąć" ew. nadmiar sebum i zlikwidować lekki glow, który dają BB. Potem nakładam pędzlem trochę transparentego pudru matującego Jeśli używam różu, to bardzo delikatnie. Nie korzystam z żadnych rozświetlaczy i bronzerów.

Wg mnie najistotniejszą kwestią poruszoną w artykule jest demakijaż - koniecznie trzeba się do niego "przykładać" Ja swoje BB zmywam specjalnie przeznaczonym do tego preparatem, a na koniec przecieram twarz hydrolatem porzeczkowym
LaCamilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 11:29   #218
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 023
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
No ja stosuję na całe ciało, bo cała jestem sucha. W sumie do tego, że tak się kiepsko rozprowadza już się przyzwyczailam
A masz balsam czy mleczko? Ja mam mleczko do ciała używam balsamów z Dove aktualnie, mam baardzo suchą skórę, jak się nie poasmaruje mam suche skórki dosłownie
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:31   #219
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A masz balsam czy mleczko? Ja mam mleczko do ciała używam balsamów z Dove aktualnie, mam baardzo suchą skórę, jak się nie poasmaruje mam suche skórki dosłownie
to jest mleczko
Mi po nim poznikała większość suchych placków, a jak coś się pojawia to od razu smaruję i powoli zanika (przynajmniej nie swędzi). Nigdy żaden krem, balsam, mleczko nie działały na mnie tak dobrze
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:34   #220
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Zlitujcie się, który ten krem z mocznikim? Bo wałkujecie a ja nie mogę go znaleźć

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
to jest mleczko
Mi po nim poznikała większość suchych placków, a jak coś się pojawia to od razu smaruję i powoli zanika (przynajmniej nie swędzi). Nigdy żaden krem, balsam, mleczko nie działały na mnie tak dobrze
Z bardzo dobrych nawilżaczy do ciała jest Jedwab z Delii dostępny w naturze, a mistrzostwo to seria Silk z Oriflame.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:34   #221
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Zlitujcie się, który ten krem z mocznikim? Bo wałkujecie a ja nie mogę go znaleźć

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------


Z bardzo dobrych nawilżaczy do ciała jest Jedwab z Delii dostępny w naturze, a mistrzostwo to seria Silk z Oriflame.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...rpermilch.html
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 11:40   #222
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie strasz.. Akurat spodobał mi się mój naturalny kolor włosów, jestem zbyt leniwa na farbowanie Choć henna kusi, to ostatnio cyknęłam sobie zdjęcia z fleszem i stwierdziłam, że wyglądają nieźle
Można spróbować opóźnić siwienie, np. biorąc biotynę w większych dawkach (wiem, że Biotebal miał jej sporo, nie wiem, czy są inne preparaty) czy stosując indyjskie olejki
Pewnie są też inne sposoby
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:47   #223
artosisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja jestem ruda i właściwie mam każdy odcień od blond po najbardziej miedziane jakie się da
Też tak miałam,ale postanowiłam to zmienić...Nie wiem dlaczego,ale rude włosy mnie rażą?
Teraz mam ciepłą czekoladę i włosy zapuszczone do tyłka
artosisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:48   #224
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam w zimie włosy ciemny blond, a w wakacje potrafią mi się nawet platynowe zrobić. Więc mam to szczęście bo na blond włosach późno są siwe . Ale za to moja mama ma ciemne włosy, i genetycznie po jej ojcu już po 25 roku życia miała siwe, a po 30 rosły jej tylko siwe włosy, więc cały czas farbuje.
No z genetyką nic nie zrobimy możemy jedynie farbować
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:50   #225
artosisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Zlitujcie się, który ten krem z mocznikim? Bo wałkujecie a ja nie mogę go znaleźć

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------


Z bardzo dobrych nawilżaczy do ciała jest Jedwab z Delii dostępny w naturze, a mistrzostwo to seria Silk z Oriflame.
Nie cierpię tej serii Silk!

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
to jest mleczko
Mi po nim poznikała większość suchych placków, a jak coś się pojawia to od razu smaruję i powoli zanika (przynajmniej nie swędzi). Nigdy żaden krem, balsam, mleczko nie działały na mnie tak dobrze
Dove jest mistrzowskie!Najlepszy jest kremowy żel do mycia ciała visablecare-ciało jest mięciutkie,gładziutkie i bardzo dobrze nawilżone przez kawał czasu
artosisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:54   #226
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Tak poza tematem: dziękuję za doradzenie mi mleczka do ciała z isany no cudo po jednym zastosowaniu nogi wyglądają: normalnie a to już ogromny sukces bo były strasznie suche...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:57   #227
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 398
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Można spróbować opóźnić siwienie, np. biorąc biotynę w większych dawkach (wiem, że Biotebal miał jej sporo, nie wiem, czy są inne preparaty) czy stosując indyjskie olejki
Pewnie są też inne sposoby
Picie skrzypu ponoć opóźnia siwienie, ale piję go regularnie. Z resztą, najwyżej będę siwa i pomaluję włosięta na wymarzony czekoladowy brąz khadi
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:58   #228
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Dzięki. Jakoś myślałam, że to do twarzy ma być
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 11:58   #229
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez artosisss Pokaż wiadomość
Dove jest mistrzowskie!Najlepszy jest kremowy żel do mycia ciała visablecare-ciało jest mięciutkie,gładziutkie i bardzo dobrze nawilżone przez kawał czasu
dove jakoś też do mnie nie przemawia. Poza tym teraz mam Isanę-jest tania i skuteczna, więc ciężko będzie ją przebić ;P

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Tak poza tematem: dziękuję za doradzenie mi mleczka do ciała z isany no cudo po jednym zastosowaniu nogi wyglądają: normalnie a to już ogromny sukces bo były strasznie suche...
no widzisz, mówiłam, że jest świetna :P
czatowałam na krem do twarzy, ale w rossmanie, do którego poszłam go nie było
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 12:00   #230
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
dove jakoś też do mnie nie przemawia. Poza tym teraz mam Isanę-jest tania i skuteczna, więc ciężko będzie ją przebić ;P



no widzisz, mówiłam, że jest świetna :P
czatowałam na krem do twarzy, ale w rossmanie, do którego poszłam go nie było
Może wszyscy z Twojej okolicy czytają z ukrycia to forum i pobieły wykupić

Ja też kupię, ale z następnej wypłaty
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 12:22   #231
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Kusicie tymi minerałami dziewczyny!

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
dove jakoś też do mnie nie przemawia. Poza tym teraz mam Isanę-jest tania i skuteczna, więc ciężko będzie ją przebić ;P



no widzisz, mówiłam, że jest świetna :P
czatowałam na krem do twarzy, ale w rossmanie, do którego poszłam go nie było
Ja jestem za wrażliwa chyba na DOve przez pierwszy miesiąc używania jest spoko,ale później idzie się zadrapać. A powiedzcie mi używał ktoś mleczka ew. balsamu do ciała z MIXY?
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 12:42   #232
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Kusicie tymi minerałami dziewczyny!

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------



Ja jestem za wrażliwa chyba na DOve przez pierwszy miesiąc używania jest spoko,ale później idzie się zadrapać. A powiedzcie mi używał ktoś mleczka ew. balsamu do ciała z MIXY?
Mnie kusiło na kupienie, ale nie skusiło, bo wprowadziłam akcję, że kupuję kosmetyki dopiero jak mi się kończą stare
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 12:46   #233
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Mnie kusiło na kupienie, ale nie skusiło, bo wprowadziłam akcję, że kupuję kosmetyki dopiero jak mi się kończą stare

Ja mam to samo,chociaż w łazience leżą 3 odzywki resztki bo resztki,ale otwarte :P muszę je podrzucić siostrze bo dwie nie zdały egzaminu Ale jak tylko skończę mleczko do ciała z Dove kupię tę mixę,ale najpierw skład,skład :P
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 13:04   #234
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość

Ja mam to samo,chociaż w łazience leżą 3 odzywki resztki bo resztki,ale otwarte :P muszę je podrzucić siostrze bo dwie nie zdały egzaminu Ale jak tylko skończę mleczko do ciała z Dove kupię tę mixę,ale najpierw skład,skład :P
U mnie odżywki akurat idą prawie jak woda mam bardzo długie włosy i ogromny problem z ich rozczesywaniem... Z tego powodu muszę nakładać dużo odżywki...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 13:11   #235
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Można spróbować opóźnić siwienie, np. biorąc biotynę w większych dawkach (wiem, że Biotebal miał jej sporo, nie wiem, czy są inne preparaty) czy stosując indyjskie olejki
Pewnie są też inne sposoby
Słyszałam, że Biotebal jest dobry. Właściwie prawie go kupiłam, ale były tylko 2 działania niepożądane - w tym pokrzywka - którą przechodziłam i stwierdziłam, że boję się że może wrócić.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez artosisss Pokaż wiadomość
Też tak miałam,ale postanowiłam to zmienić...Nie wiem dlaczego,ale rude włosy mnie rażą?
Teraz mam ciepłą czekoladę i włosy zapuszczone do tyłka
Ja też kiedyś nie lubiłam, ale stwierdziłam, że mam niepowtarzalny kolor i zostawię. Czasem zmienię jakąś henną czy coś, ale wracam do swojego.

Cytat:
Napisane przez artosisss Pokaż wiadomość
Nie cierpię tej serii Silk!
czemu?

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Ja jestem za wrażliwa chyba na DOve przez pierwszy miesiąc używania jest spoko,ale później idzie się zadrapać. A powiedzcie mi używał ktoś mleczka ew. balsamu do ciała z MIXY?
Dove ma najgorsze na świecie szampony do włosów. Użyłam raz (!) i tak się drapałam, że strupy mi się porobiły :/
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 13:12   #236
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że Biotebal jest dobry. Właściwie prawie go kupiłam, ale były tylko 2 działania niepożądane - w tym pokrzywka - którą przechodziłam i stwierdziłam, że boję się że może wrócić.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------



Ja też kiedyś nie lubiłam, ale stwierdziłam, że mam niepowtarzalny kolor i zostawię. Czasem zmienię jakąś henną czy coś, ale wracam do swojego.



czemu?

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------



Dove ma najgorsze na świecie szampony do włosów. Użyłam raz (!) i tak się drapałam, że strupy mi się porobiły :/
Fajnie, że macie ładny kolor włosów, ja mam taki bardzo popularny w Polsce kolor mysi -szary... Smutny i jakiś taki zimny :P więc mam teraz jasny blond (Olia )
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 13:15   #237
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
U mnie odżywki akurat idą prawie jak woda mam bardzo długie włosy i ogromny problem z ich rozczesywaniem... Z tego powodu muszę nakładać dużo odżywki...
No domyślam się przy długich włosach jest trochę zachodu Ja znowu mam fazę na zapuszczanie a jeszcze rok temu miałam Boba teraz natomiast mam włosy do ramion

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Fajnie, że macie ładny kolor włosów, ja mam taki bardzo popularny w Polsce kolor mysi -szary... Smutny i jakiś taki zimny :P więc mam teraz jasny blond (Olia )

Nie jesteś sama też kopnąl mnie ten zaszczyt i mam mysi kolor aczkolwiek teraz mam ciepły brąz no i do tego nieco jaśniejsze końcówki,ale nie jest to typowe ombre :P Za to moja siostra to naturalna blondyna!
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 13:15   #238
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
No domyślam się przy długich włosach jest trochę zachodu Ja znowu mam fazę na zapuszczanie a jeszcze rok temu miałam Boba teraz natomiast mam włosy do ramion
Ja też miałam taką chęć na krótkie włosy: łatwe do pielęgnacji, łatwe do ułożenia ale jak mój chłopak się dowiedział to mi zabronił :P i dobrze bo po miesiącu mi przeszło :P
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 13:21   #239
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Ja też miałam taką chęć na krótkie włosy: łatwe do pielęgnacji, łatwe do ułożenia ale jak mój chłopak się dowiedział to mi zabronił :P i dobrze bo po miesiącu mi przeszło :P
Ja to już chyba miałam wszystkie kolory i fryzury od długich po najkrótsze. Kolory od rudych po wręcz Hebanowe :P Nie miałam jeszcze tylko blondu.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 13:27   #240
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Oj tak odnośnie ceny, 25 zł za tubkę kremu którego uzywamy codzien to troszke drogo, albo 20 zł na promocji za zel do mycia twarzy....
Plusem jest to że Tołpa produkuje kosmetyki dla Biedronki i np. niektóre moje znajome chwalą sobie żel micelarny z Biedronki ( około 5zł) i mówią że jest on rewelacyjny i spokojnie dorównuje temu za 20 zł.
Próbowałyście może tych miceli biedronkowych ?
Co do Tołpy, to więcej nie kupię. Miałam maseczkę i miałam żel z mikrogranulkami. Masakra dla mojej buzi, podrażniał nieziemsko. Oddałam koleżance, która jest super zadowolona xD

Co do biedronkowych swojego czasu byłam zachwycona żelem micelarnym jak i tymi z granulkami zanim nie przerzuciłam się na płyn BD. Mam też micela z biedronki i krzywdy mi nie robi, z tym że ja niezmiernie rzadko zmywam makijaż micelem (wolę żelem pod prysznicem to zrobić)


Co do makijażu, moim największym sprzymierzeńcem jest korektor Janssen https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ver-cream.html

no i skaczę w sumie z podkładami i ideału jeszcze nie znalazłam i zastanawiam się coraz bardziej nad Revlonem
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.