Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-12, 18:07   #301
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
To pozostaje się nie przejmować Wiem, brzmi to głupio, ale innego wyjścia nie ma. Sama mam proporcjonalny nos, ale strasznie krzywy. Wolałabym większy, ale jednak prosty, krzywy nos bardzo zaburza rysy twarzy.
Poza tym wydaje mi się, że nie zawsze mniejszy nos byłby wskazany - mam koleżankę z dużym, orlim nosem i jest śliczna, a nos tylko dodaje jej uroku Czasem to, co sami uważamy za wadę, wcale nią nie jest w oczach innych ludzi.
Duży ale np. chudy może mieć swój urok, ale duży i do tego szeroki ( o wyglądzie z profilu nawet nie wspominam) jest bardzo nie ładny. Na zdjęciach najbardziej się to rzuca w oczy
jak ja bym chciała mieć taki mały nosek
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:12   #302
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Ja jestem za wrażliwa chyba na DOve przez pierwszy miesiąc używania jest spoko,ale później idzie się zadrapać. A powiedzcie mi używał ktoś mleczka ew. balsamu do ciała z MIXY?
Załapałam się do testów Dove i dostawałam ich szampony, żele, balsamy, mydła, antyperspiranty. Kosmetyki są bardzo słabe, jedynie kulka Orginal i ich klasyczny żel sprawował się przyzwoicie, jednak reklama robi swoje. A kosmetyki do pielęgnacji włosów odradzam szczególnie - rypacze jakich mało, u mnie spowodowały wypadanie włosów, strupki, a nawet podskórne gule.

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Ja zapuszczam włosy odkąd pamiętam, ale i tak zdarzyło mi się kilka razy obciąc je porządnie w przypływie natchnienia ;P
Chciałabym mieć bardzo długie włosy, ale jakoś nie chcą rosnąc.
W sumie zima najbardziej mnie kusi,żeby obciąć, bo to ciągłe długie suszenie jest uciążliwe.
Ja już mam swoją wymarzoną długość, jak na złość włosy rosną mi zbyt szybko..
No i pochwalę się - dwa dni temu nałożyłam wczoraj Zorac,a po pół godziny żel hialuronowy. Przepiękną mam dziś wylinkę
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:12   #303
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Duży ale np. chudy może mieć swój urok, ale duży i do tego szeroki ( o wyglądzie z profilu nawet nie wspominam) jest bardzo nie ładny. Na zdjęciach najbardziej się to rzuca w oczy
jak ja bym chciała mieć taki mały nosek
Ja mam tak z podbródkiem - ogromny, wysunięty, paskudny i koszmarnie wychodzi na zdjęciach. Mam go dosyć i przy najbliższym przypływie gotówki po prostu go operuję. Jestem przeciwna operacjom plastycznym, ale bez przesady, nie zamierzam całego życia przechodzić z taką wadą twarzoczaszki w imię jakichś zasad.
Uważam, że lepiej położyć się pod nóż niż wpędzić w dysmorfofobię.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:16   #304
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
w wakacje jak nie trenuje to myje je co 2-3 dni, także chyba się nie przyzwyczaiły, a pływam już bardzo długo :P
A ja nie umiem pływać

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jesli chodzi mo makijaż, wolicie mat czy lekki błysk, rozświetlenie?
Nie cierpię tępego matu, wygląda to strasznie. Jestem fanką naturalnego 'glow'.

Cytat:
Napisane przez Sabiiina Pokaż wiadomość
oj czego to ja już nie używałam szampony do włosów przetłuszczajacyc się, płukanki, pokrzywa - niiic, juz sie chyba do takiego stanu rzeczy przyzwyczailam
Może to wina przesuszenia skóry głowy ? Odkąd dbam o skórę głowy mogę myć włosy co 3 dni,a myłam codziennie.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:18   #305
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Przed chwilą byłam w biedronie i widziałam, że ten płyn micelarny jest teraz na promocji i kosztuje 7,99 zł za 400 ml
Nie żartuj,że zrobili jakąś mega wersję? Nie no ja nie kupuję,bo nie lubię magazynować kosmetyków. Podkład mam jeden,tusz jeden szminkę jedną neutralną i wystarcza mi to :P

Cytat:
Napisane przez Sabiiina Pokaż wiadomość



ja po balsamie z tej serii takiej wysypki na ciele dostałam, że głowa mała! i od tamtej pory powiedziałam sobie, że nigdy więcej kremów z oriflame

Ja po kremie do twarzy Essentials na twarzy miałam istną sieczkę!
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:21   #306
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja już mam swoją wymarzoną długość, jak na złość włosy rosną mi zbyt szybko..
No i pochwalę się - dwa dni temu nałożyłam wczoraj Zorac,a po pół godziny żel hialuronowy. Przepiękną mam dziś wylinkę
zazdroś c mnie zżera...
moje stoją w miejscu, do tego szybko się niszczą przez ten basen, pomimo tego, że na prawdę staram się o nie bardzo dbać.
Zaczęłam nawet stosować ten olej kokosowy na końcówki przed wejściem dowody.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A ja nie umiem pływać
Zawsze można się nauczyć Jeśli mam być szczera to im się jest młodszym tym łatwiej, bo później zaczyna się za dużo myśleć :P
chociaż jak ktoś będzie chciał się nauczyć to i tak się nauczy :P
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:22   #307
martamak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 106
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jesli chodzi mo makijaż, wolicie mat czy lekki błysk, rozświetlenie?
Zdecydowanie najlepiej sprawdza się mat nieumiejętne rozświetlenie powoduje efekt "spoconej twarzy " , czego od zawsze unikam chociaż to zależy co kto lubi :P
martamak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 18:23   #308
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja mam tak z podbródkiem - ogromny, wysunięty, paskudny i koszmarnie wychodzi na zdjęciach. Mam go dosyć i przy najbliższym przypływie gotówki po prostu go operuję. Jestem przeciwna operacjom plastycznym, ale bez przesady, nie zamierzam całego życia przechodzić z taką wadą twarzoczaszki w imię jakichś zasad.
Uważam, że lepiej położyć się pod nóż niż wpędzić w dysmorfofobię.
Też myślałam o tym, żeby go zoperować, ale ja nigdy nie leżałam w szpitalu i boję się narkozy. Chociaż najbardziej to się boję, ze coś nie wyjdzie i będę wyglądała jeszcze gorzej...
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:28   #309
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez martamak Pokaż wiadomość
Zdecydowanie najlepiej sprawdza się mat nieumiejętne rozświetlenie powoduje efekt "spoconej twarzy " , czego od zawsze unikam chociaż to zależy co kto lubi :P
Ja lubię rozświetlenie,ale nie nachalne. Mat też lubię,ale średni nie płaski bo wtedy mi się wydaje,że twarz jest jak kartka papieru :P
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:36   #310
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Zawsze można się nauczyć Jeśli mam być szczera to im się jest młodszym tym łatwiej, bo później zaczyna się za dużo myśleć :P
chociaż jak ktoś będzie chciał się nauczyć to i tak się nauczy :P
Nie, nie będę pływać.
Zaraz po pająkach i lęku wysokości, to mój kolejny lęk. Nadal pamiętam, jak mnie kolega podtopił i wystarczy mi takich przygód..
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:39   #311
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie, nie będę pływać.
Zaraz po pająkach i lęku wysokości, to mój kolejny lęk. Nadal pamiętam, jak mnie kolega podtopił i wystarczy mi takich przygód..
Brrr pająki Ja sie sama nauczyłam pływać w sanatorium jak miałam 8 lat :P Rzuciłam się na wodę z deską,nałykałam się wody,ale w końcu zaczęłam ruszać nogami :P
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 18:40   #312
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie, nie będę pływać.
Zaraz po pająkach i lęku wysokości, to mój kolejny lęk. Nadal pamiętam, jak mnie kolega podtopił i wystarczy mi takich przygód..
Pająków to ja też nie cierpię. Ale pływanie ( a przynajmniej umiejętność jako takiego utrzymywania się na wodzie) jest przydatne, zwłaszcza latem
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:48   #313
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Też myślałam o tym, żeby go zoperować, ale ja nigdy nie leżałam w szpitalu i boję się narkozy. Chociaż najbardziej to się boję, ze coś nie wyjdzie i będę wyglądała jeszcze gorzej...
Oj naprawde duże musiałabym miec kompleksy, żeby je zoperować... Myślę, że interwencja chirurgiczna jest ostatecznością dla mnie... Też boję się narkozy bo wiem jak ciężko przechodziła ją moja mama...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:51   #314
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Wracając do makijażu no to należy też unikać podkładów z różowymi tonami
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:52   #315
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Pająków to ja też nie cierpię. Ale pływanie ( a przynajmniej umiejętność jako takiego utrzymywania się na wodzie) jest przydatne, zwłaszcza latem
Ja nie umiem pływać, uczyłam się wiele razy, ale za każdym razem mam obawy, ze się utopie, nie potrafię zrelaksować się w wodzie, jestem ciagle spięta, zwłaszcza jak ktos jest blisko mnie/
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:58   #316
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Ja nie umiem pływać, uczyłam się wiele razy, ale za każdym razem mam obawy, ze się utopie, nie potrafię zrelaksować się w wodzie, jestem ciagle spięta, zwłaszcza jak ktos jest blisko mnie/
właśnie, a kluczem w nauce pływania jest zrelaksowanie się i uświadomienie sobie, że jak się człowiek położy na wodzie to nie ma szans na utoniecie, woda nas sama utrzymuje na powierzchni
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 18:59   #317
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Ja nie umiem pływać, uczyłam się wiele razy, ale za każdym razem mam obawy, ze się utopie, nie potrafię zrelaksować się w wodzie, jestem ciagle spięta, zwłaszcza jak ktos jest blisko mnie/
A byłaś może na jakimś bardziej profesjonalnym szkoleniu? Tak, ze masz nauczyciela, a nie sama z siebie tak przy kimś kto Cię może uratować jakoś łatwiej
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:01   #318
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Zdrowy umiar to podstawa na początku przygody z niedoskonałościami skóry nie do końca wiedziałam jakimi zasadami powinnam się kierować dobierając kosmetyki do makijażu. Brak pewności siebie spowodowany pogorszonym stanem skóry i brak doświadczenia w obchodzeniu się z taką problematyczną cerą dały się we znaki. Wydawało mi się że im więcej przykryje tym będzie lepiej ponieważ istnieje szansa że nikt nie zauważy moich problemów z cerą. Nakładałam dużo podkładu ciężkich maskujących korektorów a wszystko to przykrywałam dodatkową warstwą pudru sypkiego przez co moja skóra nie miała jak oddychać i jej stan z każdym dniem ulegał pogorszeniu. Pewnego dnia miałam przyjemność spotkać Panią kosmetolog która poświęcając mi swój cenny czas objaśniła podstawowe błędy jakie popełniałam i wytłumaczyła jak powinnam obchodzić się ze swoją wymagającą cerą. To właśnie Ona poleciła mi jako pierwsza serie kosmetyków przeznaczone do cery trądzikowej i zasugerowała żebym wypróbowała zieloną serię Vichy oraz swój stary zapychający podkład zamieniła na ten przeznaczony do cery trądzikowej. Lekki ale jednocześnie dobrze maskujący. Zmyła mój makijaż i wykonała mi nowy - lekki tłumacząc krok po kroku jak powinnam się obchodzić z moją buzią. Tamtego dnia zostałam również ochrzaniona o brak odpowiedniej higieny pędzli. Pokazała mi w jaki sposób powinnam je prać i jak często. Tamten dzień i tamta kobieta otworzyły mi oczy na mnóstwo spraw związanych z makijażem cery trądzikowej ;-)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-10-12 o 19:04
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:02   #319
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja już mam swoją wymarzoną długość, jak na złość włosy rosną mi zbyt szybko..
Też rosną mi szybko, a jakoś nie po drodze mi z fryzjerem, więc są już o wiele za długie

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Też myślałam o tym, żeby go zoperować, ale ja nigdy nie leżałam w szpitalu i boję się narkozy. Chociaż najbardziej to się boję, ze coś nie wyjdzie i będę wyglądała jeszcze gorzej...
Nie ma się czego bać, przed operacją dostaje się głupiego jasia, po którym jest taki odlot, że hej Ale jeśli się akceptuje siebie, to nie ma co kombinować Narkoza też nie jest obojętna dla zdrowia.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 19:05   #320
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też rosną mi szybko, a jakoś nie po drodze mi z fryzjerem, więc są już o wiele za długie


Nie ma się czego bać, przed operacją dostaje się głupiego jasia, po którym jest taki odlot, że hej Ale jeśli się akceptuje siebie, to nie ma co kombinować Narkoza też nie jest obojętna dla zdrowia.
Dziewczyny nie dobijajcie mnie z tymi włosami! :P

Dla mnie nos jest chyba jedyną, a na pewno pierwszą rzeczą, którą chciałabym zmienić w swoim wyglądzie.
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:08   #321
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie dobijajcie mnie z tymi włosami! :P

Dla mnie nos jest chyba jedyną, a na pewno pierwszą rzeczą, którą chciałabym zmienić w swoim wyglądzie.
Za to wypadają mi setkami, więc w sumie nie ma czego zazdrościć
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:11   #322
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Dziewczyny, a czy nie uważacie, że makijaż jest najlepszym przyjacielem cery trądzikowej, który pozwala ukryć wszystkie jej mankamenty.
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:12   #323
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy nie uważacie, że makijaż jest najlepszym przyjacielem cery trądzikowej, który pozwala ukryć wszystkie jej mankamenty.
Na pewno dobrze zrobiony makijaż poprawia nam samopoczucie i zwiększa pewność siebie
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:13   #324
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Za to wypadają mi setkami, więc w sumie nie ma czego zazdrościć
mi też dużo wypada, ale mam ich tyle, ze nie robi mi to żadnej różnicy :P
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:13   #325
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie dobijajcie mnie z tymi włosami! :P

Dla mnie nos jest chyba jedyną, a na pewno pierwszą rzeczą, którą chciałabym zmienić w swoim wyglądzie.
Oj już nie przesadzaj napewno Twój nos nie jest taki zły
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:13   #326
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy nie uważacie, że makijaż jest najlepszym przyjacielem cery trądzikowej, który pozwala ukryć wszystkie jej mankamenty.
Oczywiście Makijaż podnosi samoocenę, więc wydaje mi się, że jest nawet wskazany, kiedy ktoś ma kompleksy i problem z samoakceptacją.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:14   #327
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy nie uważacie, że makijaż jest najlepszym przyjacielem cery trądzikowej, który pozwala ukryć wszystkie jej mankamenty.
Jasne, że tak, ale trezba z nim ostrożnie i pamiętać, że więcej nei znaczy lepiej
Niestety też nie jest to łatwą sztuką tak się ładnie pomalować, zeby żadnych niedoskonałości nie był widać. No i trzeba też wydać sporo kasy jeśli chce się wyglądac perfekcyjnie i zatuszować wszytskie niedoskonałości.
A pewności siebie zdecydowanie dodaje, nawet wtedy kiedy go prawie nie widać :P
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:26   #328
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Jasne, że tak, ale trezba z nim ostrożnie i pamiętać, że więcej nei znaczy lepiej
Niestety też nie jest to łatwą sztuką tak się ładnie pomalować, zeby żadnych niedoskonałości nie był widać. No i trzeba też wydać sporo kasy jeśli chce się wyglądac perfekcyjnie i zatuszować wszytskie niedoskonałości.
A pewności siebie zdecydowanie dodaje, nawet wtedy kiedy go prawie nie widać :P
A ja tam uważam, że niekoniecznie trzeba wszystkie krosty idealnie zakryć ja nie czuję się źle jak widać że coś jest na skórze
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:30   #329
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
A ja tam uważam, że niekoniecznie trzeba wszystkie krosty idealnie zakryć ja nie czuję się źle jak widać że coś jest na skórze
No to tylko lepiej dla Ciebie
Na tam bym wolała, żeby zadnej nie było widać
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:36   #330
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
No to tylko lepiej dla Ciebie
Na tam bym wolała, żeby zadnej nie było widać
No ja to bym wolała, żeby żadnej nie było

Ale tak idealnie to nie ma Chyba już tak długo mam trądzik, że troche się do niego przyzwyczaiłam I tak prawdę mówiąc gdybym miała 1 minutę na makijaż do wyjścia to wzięłabym tusz do rzęs zamiast podkładu
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.