Wpływ trądziku na pewność siebie... - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-18, 09:07   #241
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

A ja oglądam seriale z mężem choć też nie zawsze bo wieczorami chcemy mieć trochę czasu dla siebie jak dzieciaki pójdą spać
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:47   #242
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Lubię Catfisha
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 13:22   #243
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja pracuję nad sobą, chodzę do psychologa - ale nie potrafię tego zmienić. Gdyby wszyscy byli otwarci i towarzyscy ten świat byłby nudny. Poza tym sama nieśmiałość nie jest aż taka zła, chyba, że mówimy o tej skrajnej, kiedy mamy ogromne kłopoty z nawiązaniem kontaktu z innym człowiekiem.
Masz rację, nieśmiałość nie jest zła. Ale często utrudnia nam relacje z otoczeniem.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 13:24   #244
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

popieram
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 14:50   #245
Nanusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nanusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 577
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Jeśli chodzi o trądzik a otoczenie to czasem , gdy muszę szybko wyskoczyć na miasto i nie mam czasu na jakiś większy makijaż to chodzę z głową wbitą w ziemię i modlę się, byleby jakiegoś znajomego nie spotkać i oczywiście zawsze wtedy spotykam więc TAK- to ma znaczenie
__________________
"...i za głosem serca, a nie ludzi, którzy ci coś podpowiadają"

Nanusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 18:00   #246
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

moim zdaniem na bardzo duży wpływ, szczególnie w okresie dorastania kiedy bardzo zależy nam na opinii innych. Niestety to właśnie wtedy jest z nim największy problem
__________________
zapraszam wszystkich, którzy troszczą się o swoje ciało, włosy i paznokcie.
http://naturalnekosmetykimoniki.blogspot.com
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 18:09   #247
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Chodzę do pani psycholog, ktora czesto uswiadamia mnie ze nie dostrzega mojej skory a ja wciaz ją zakrywam.
Dzis byla u mnie siostra z rodziną, krotko ale ja i tak mialam problem by usiedziec i sie nie chować.
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 21:00   #248
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Lubię Catfisha
Ja też właśnie, ale reakcje niektórych osób czasem mnie denerwują, nawet tych oszukanych. Bo akurat to do tematu nawet trochę pasuje, ale ja naprawdę rozumiem niektóre osoby (to znaczy sama bym nie udawała kogoś innego, ale rozumiem ich samotność, ich problemy i w ogóle) i sama bym nie zostawiła takiej osoby samej z tymi problemami wszystkimi, a niektórzy to robią i to jest niesmaczne.

A ja w sumie bardzo często ostatnio widuję osoby z problemami... Dzisiaj widziałam panią z wąsem, która pracowała w Auchanie, na kasie w Lidlu pracuje jedna pani z trądzikiem (chociaż ona ma tylko trochę na policzkach, tragedii nie ma) i jakoś dają radę (a mi głupiej, ciężko czasem z domu wyjść).

W ogóle jedna pani w sklepie mi dzisiaj próbowała wmówić, że 50 gramów to pół kilo... W końcu jej powiedziałam w dekagramach ile chcę, ale już drugi raz się spotkałam z tym, że ludzie nie wiedzą ile kilogram ma gramów... I to sprzedawcy.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 09:04   #249
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Mnie też dziwią czasami reakcje innych osób w tym programie,ale zazwyczaj są to właśnie osoby które mają problemy min. nadwaga,czy jak był przypadek zmiana płci i poczucie odrzucenia. To jest smutne jacy ludzie potrafią być w stosunku do drugiej osoby,że muszą się posuwać do takich kroków.

Co do sprzedawców żadna nowość aż się dziwię,że takich ludzi przyjmują no litości. Na mnie się ostatnio ekspedientka zezłościła bo chciałam mięsa mielonego pół kilograma a ona mi nałożyła 700 i się pyta czy może być mówię,że nie no to odjęła było 400 haha i tak chyba z 3 razy i na końcu aż purpurowa była.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 22:16   #250
zapala221
Przyczajenie
 
Avatar zapala221
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Nakło nad Notecią
Wiadomości: 28
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Mi trądzik przeszkadzał na początku-bo nie mogłam sie pogodzic z losem jaki mnie spotkał ale z biegiem czasu jakos radziama sobie z wlasnymi lękami czy strachem. BYlo mi tez lawiej dlatego,ze mialam normalnych znajomych i przyjaciol ktorzy nigdy nie drwili z mojego problemu. Zawsze wydawalo mi sie,ze mialam szczescie co do bliskich mi osob. Na szczescie mam tez dosyc mocna psychike i ngdy przez tradzik i niedoskonalosci nie myslalam o samobostwie czy o sobie jak o osobie która moze byc wyalienowana przez reszte otoczenia. Ludzie tradzik to nie jakas zaraza ani choroba śmiertelna więc głowy do góry a na pewno bdzie dooobrze! Trzymajmy sie wszyscy razem,a na pewno bedzie nam razniej ihaaaa-zarazam Was mnostwem dobrej energii buziaki ** !!!

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Nanusiaaa Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o trądzik a otoczenie to czasem , gdy muszę szybko wyskoczyć na miasto i nie mam czasu na jakiś większy makijaż to chodzę z głową wbitą w ziemię i modlę się, byleby jakiegoś znajomego nie spotkać i oczywiście zawsze wtedy spotykam więc TAK- to ma znaczenie
Nanusiaa czyli jestes pewna siebie-przynajmniej po czesci bo jednak wyjdziesz bez jakiegos make- up i nawet jak spotkasz kogos znajomego to sama widzisz,ze mozna przezyc takie bliskie spotkanie.. Grunt ze akceptujesz siebie bo wazne aby miec do tego odrobine dystansu,a to ze wyjdziesz tak naturalnie na miasto czy do ludzi to dobry znak i badz z siebie dumna! Ja tez tak mialam i tez robie czasami tak samo jak Ty-a co tam,az tak zle nie wygladam i chyba nie strasze bez make up

Powodzenia i pozdrawiam
__________________
[eucerin][/eucerin]
zapala221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 08:10   #251
wasserjungfrau
Raczkowanie
 
Avatar wasserjungfrau
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 31
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Chciałabym napisać że informacje zawarte w artykule nie są prawdziwe ale niestety nie mogę. Obecnie nasze społeczeństwo to podmioty konsumpcyjne, skupiające się na tym co ładne, estetyczne. jesteśmy bombardowani reklamami kremów do twarzy, ciała, tabletek odchudzających. W reklamach występują same piękności, ale jako że nie są wystarczająco piękne retuszuje się ich niedoskonałości w programach komputerowych. A my to wszystko absorbujemy i zastanawiamy się co tu zrobić żeby zrzucić kilka kg, jak pozbyć się skórki pomarańczowej, jak zadbać o cerę żeby była promienista i co czynić żeby nasze włosy były jedwabiste i lśniące. Trądzik niestety uprzykrza życie. Cóż...prawda jest taka że twarz z krostami, zaczerwieniona, ze zluszczającą się skórą nie wygląda ładnie. Takie biedny czlowiek dotknięty trądzikiem ma wrażenie że wszyscy ludzie skupiają się na jego twarzy i że patrzą na ten obrazek z obrzydzeniem. Przypominam sobie ile razy płakałam gdy moja skóra wyglądała fatalnie. Zaszywałam się wtedy w domu nie chciałam nigdzie wychodzić. Moim zdaniem osoby dotknięte trądzikiem powinny być odsyłane przez dermatologów (o ile zauważą oni jakieś złe symptomy) do lekarza psychologa. Oczywiście dermatolog winien poświęcić pacjentowi chociaż odrobinę uwagi. Zapytać pacjenta o samopoczucie i podjąć odpowiednie działania w trosce o zdrowie, również psychiczne, tego biednego człowieka który nie może sobie poradzić z okrutnym i bezwzględnym trądzikiem.
Pzdr
E.
__________________
[eucerin][/eucerin]
wasserjungfrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 08:48   #252
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez wasserjungfrau Pokaż wiadomość
Chciałabym napisać że informacje zawarte w artykule nie są prawdziwe ale niestety nie mogę. Obecnie nasze społeczeństwo to podmioty konsumpcyjne, skupiające się na tym co ładne, estetyczne. jesteśmy bombardowani reklamami kremów do twarzy, ciała, tabletek odchudzających. W reklamach występują same piękności, ale jako że nie są wystarczająco piękne retuszuje się ich niedoskonałości w programach komputerowych. A my to wszystko absorbujemy i zastanawiamy się co tu zrobić żeby zrzucić kilka kg, jak pozbyć się skórki pomarańczowej, jak zadbać o cerę żeby była promienista i co czynić żeby nasze włosy były jedwabiste i lśniące. Trądzik niestety uprzykrza życie. Cóż...prawda jest taka że twarz z krostami, zaczerwieniona, ze zluszczającą się skórą nie wygląda ładnie. Takie biedny czlowiek dotknięty trądzikiem ma wrażenie że wszyscy ludzie skupiają się na jego twarzy i że patrzą na ten obrazek z obrzydzeniem. Przypominam sobie ile razy płakałam gdy moja skóra wyglądała fatalnie. Zaszywałam się wtedy w domu nie chciałam nigdzie wychodzić. Moim zdaniem osoby dotknięte trądzikiem powinny być odsyłane przez dermatologów (o ile zauważą oni jakieś złe symptomy) do lekarza psychologa. Oczywiście dermatolog winien poświęcić pacjentowi chociaż odrobinę uwagi. Zapytać pacjenta o samopoczucie i podjąć odpowiednie działania w trosce o zdrowie, również psychiczne, tego biednego człowieka który nie może sobie poradzić z okrutnym i bezwzględnym trądzikiem.
Pzdr
E.
Tak jak już wiele razy wspominałyśmy, dermatolodzy w naszym kraju olewają sytuację trądziku za każdym razem. Sytuacja mężczyzn z trądzikiem także nie jest wesoła, oni nie robią zazwyczaj makijażu i bardzo się tego wstydzą, sądzą że sa przez to nieatrakcyjni pod każdym względem.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 09:08   #253
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Chodzę do pani psycholog, ktora czesto uswiadamia mnie ze nie dostrzega mojej skory a ja wciaz ją zakrywam.
Dzis byla u mnie siostra z rodziną, krotko ale ja i tak mialam problem by usiedziec i sie nie chować.
To niedobrze, że chcesz się chować przed siostrą i rodziną


Ja już ostatni jak nie muszę wychodzić z domu to nie robię makijażu i nawet jak wiem, że ktoś ma nas odwiedzić to staram się nie zakrywać twarzy i chować jej pod makijażem. Wszyscy nasi znajomi nie patrzą na to jak wyglądam ale cenią mnie za to kim jestem i jaka jestem z nie za to jak wyglądam. Życzę wszystkim takiej rodziny i znajomych
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 14:27   #254
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

...

Edytowane przez ursaliana
Czas edycji: 2013-10-21 o 19:40
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 15:23   #255
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Jestem dziś niezmiernie zawiedziona ze w konkursie nie otrzymam nawet mini saszetki eucerin

własciwie , pozostawię to bez komentarza
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera

Edytowane przez CiastoPanda
Czas edycji: 2013-10-21 o 15:26
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 15:27   #256
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Jestem dziś niezmiernie zawiedziona ze w konkursie nie otrzymam nawet mini saszetki eucerin

własciwie , pozostawię to bez komentarza
Ale w regulaminie nie było wzmianki o saszetkach...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 15:36   #257
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

wiem
to tylko taka przenośnia sugerując mikroskopijną wielkość
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:52   #258
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
wiem
to tylko taka przenośnia sugerując mikroskopijną wielkość
Ale nagrody główne dostawały chyba najbardziej aktywne użytkowniczki na forum? A nagrody gwarantowane oprócz wybranych wizażanek to chyba losowo były dobierane...
W każdym razie widzę, że bierzesz już udział w innym konkursie, więc życzę Ci powodzenia Może tam coś wygrasz
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 19:14   #259
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Ale nagrody główne dostawały chyba najbardziej aktywne użytkowniczki na forum? A nagrody gwarantowane oprócz wybranych wizażanek to chyba losowo były dobierane...
W każdym razie widzę, że bierzesz już udział w innym konkursie, więc życzę Ci powodzenia Może tam coś wygrasz
czesc
mnie nie chodzi o to zeby po prostu nahapac sie nagrod ,tylko o to ze w pewnym sensie uzewnetrznilam swoje uczucia w tym temacie
zalezalo mi po prostu
teraz zaluje ze pokazalam swoje slabsze punty
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 19:17   #260
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
czesc
mnie nie chodzi o to zeby po prostu nahapac sie nagrod ,tylko o to ze w pewnym sensie uzewnetrznilam swoje uczucia w tym temacie
zalezalo mi po prostu
teraz zaluje ze pokazalam swoje slabsze punty
Nie martw się, wiele z nas pokazało tutaj swoje słabsze punkty. Myślę, że przeciętny czytelnik forum nie zwróci uwagi na wypowiedź jednostki, raczej zobaczy, że jest dużo więcej osób z podobnymi problemami.
Mogę Ci odstąpić tonik Albo zrobić wymiankę
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 19:29   #261
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Chętnie się z Tobą wymienię
na privie możesz mi napisać co byś sobie życzyła a ja będę próbowała spełnić Twoje wymagania
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 19:41   #262
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Ok
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 20:10   #263
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
wiem
to tylko taka przenośnia sugerując mikroskopijną wielkość
ok

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Nie martw się, wiele z nas pokazało tutaj swoje słabsze punkty. Myślę, że przeciętny czytelnik forum nie zwróci uwagi na wypowiedź jednostki, raczej zobaczy, że jest dużo więcej osób z podobnymi problemami.
Mogę Ci odstąpić tonik Albo zrobić wymiankę
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 09:36   #264
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Jestem dziś niezmiernie zawiedziona ze w konkursie nie otrzymam nawet mini saszetki eucerin

własciwie , pozostawię to bez komentarza
Ja powiem, że byłam bardzo zaskoczona iż Ciebie nie było w pierwszej dziesiątce mam nadzieję, że w innych konkursach bardziej Ci się powiedzie
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:38   #265
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Ja powiem, że byłam bardzo zaskoczona iż Ciebie nie było w pierwszej dziesiątce mam nadzieję, że w innych konkursach bardziej Ci się powiedzie
Szrzerze mówiąc to ja tez byłam trochę zaskoczona, bo z tego co pamietam to pisałaś, a nie nabijałaś posty
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:43   #266
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Szrzerze mówiąc to ja tez byłam trochę zaskoczona, bo z tego co pamietam to pisałaś, a nie nabijałaś posty
Jedna nabijaczka postów została nagrodzona
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:44   #267
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Szrzerze mówiąc to ja tez byłam trochę zaskoczona, bo z tego co pamietam to pisałaś, a nie nabijałaś posty
Też byłam zdziwiona. Również tym, że ktoś inny dostał nagrodę za ilość i moim zdaniem nie powinno być jej a CiastoPanda tak.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:13   #268
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Jedna nabijaczka postów została nagrodzona
Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Też byłam zdziwiona. Również tym, że ktoś inny dostał nagrodę za ilość i moim zdaniem nie powinno być jej a CiastoPanda tak.
Już wyszło co miałam na myśli
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:28   #269
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

No cóż, moim zdaniem to też dziwny sposób nagradzania. Skoro na wszystkich tematach była jakaś tam moderatorka, której zadaniem było czytanie postów i zadawanie niekiedy pytań odnośnie do dyskusji, to nie rozumiem dlaczego pod tym względem Wizażanki nie zostały ocenione. Każdy może sobie wejść i sprawdzić liczbę napisanych postów Akurat ja nie udzielałam się aż tak dużo żeby wiedzieć kto dokładnie pisał najlepiej, kojarzę tylko kilka z Was, ale ktoś (z Eucerin) kto stale przebywał na forum raczej powinien takie rzeczy odnotować...

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-10-22 o 11:30
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 07:46   #270
Elestra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do Elestra
Dot.: Wpływ trądziku na pewność siebie...

A ja GRATULUJĘ (i troszkę zazdroszczę) Wam Drogie Wizażystki zarówno nagrody głównej jak i gwarantowanej...
Chyba za późno dołączyłam się do dyskusji i nie testowałam żelu..
[eucerin] [/eucerin]
Elestra jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.