Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-04, 07:52   #2551
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Czekuś masz jakieś foty?
Gdzieś mam ale w do dupy świetle wiec duzo raczej widać nie bedzie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 08:45   #2552
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny, mam wielki dylemat

Już wymęczyłam pytaniem o farbe bunny na priv, już w rezultacie kupiłam Joanne paloną kawe- jak sobie przymierzyłam do swoich naturalek to powinno wyjsc baaardzo podobnie, co kilka miesiecy mysle bym poprawiła odrost dla lepszego samopoczucia (juz tą farba robiłam w liceum, kolor sie niemal nie roznił), bo kondycja włosów tak mi siadła, kruszą się, łamią konce, juz nie wiem co jest grane a z blondem u mnie tez ciezko bo brakuje mi na niego czasu, odrosty czesto wychodza rude przez ziemna nature (rozjasniacza nie chce), teraz przy złych relacjach z mama bym musiała sama farbowac odrosty-a ja nie umiem
No a z drugiej strony tak marzyłam o blondzie zawsze...

Nie wiem co robic
Czasem mam też wrazenie,że w ciemnych to jestem Ja, prawdziwa Renata

POMOCY!
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 10:10   #2553
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej dziewuszki witam was w oknie. Powiem wam, że mnie te moje kudły do szału doprowadzają. Kolor ok, ale po kondycji przez te wakacje tak mi poleciało, że mam z 10 cm do ścięcia co najmniej. A zapuszczam, także póki się nie kruszą i nie rozdwajają, tylko są sianowate, to chcę o nie walczyć. Aleee... :c extreme daje czad, jedynie zaraz po użyciu, na drugi dzień już sianko. Nie wiem, może u fryzjera jakiś zabieg? Jakaś sauna? Korzystała któraś z was?
Dodaje przy okazji fotasy, świeże farbowanie po c10 i suchary.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c10 b.jpg (21,0 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c10 c.jpg (16,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c10 d.jpg (18,6 KB, 99 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 10:22   #2554
enchantresss
Rozeznanie
 
Avatar enchantresss
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 763
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej Piszę do Was, bo wiem z doświadczenia, że to najlepsze miejsce, by uzyskać fachową poradę w sprawie blondu Załączam zdjęcie mojego aktualnego koloru (L'oreal Preference 102 [bardzo jasny blond perłowy]) i koloru (oraz fryzury -> cięcia), jakie mi się zamarzyło. Ma ktoś pomysł jak się za to zabrać w domowym zaciszu? Jaka farbka? I co z tym cięciem, wydrukować fotę fryzjerce czy samodzielnie jakoś tłumaczyć?

Pozdrawiam i z góry dziękuję!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (44,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (37,9 KB, 100 załadowań)
__________________


Gabrysia

04.06.2011
<3




enchantresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 10:58   #2555
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Witam sie po weekendzie
wczoraj w nocy takie wciry mialam ze momentami to az beczalam jak dziecko i noc nieprzespana...
nerki mnie bola a pecherz daje tak popalic, ze od wieczora do rana latalam do kibelka co 10-15 minut furagina dopiero po dawce 3x2 dala rade i poki co cisza, ale boli mnei zoladek i mam straszne mdlosci a najgorsze ze nie wiem skad mi sie to wzielo, czy to zapalenie pecherza, cewki, nerek czy to piach znow schodzi... o dziwo pieklo tylko kilka razy, potem cisza, ale parcie mam okrutne dlatego poodpisuje wam i wracam do lozka...
i teraz przezywam koszmar myslowy bo nie wiem naprawde skad to
- sobota sex?
- piatek ciezka robota, ciezkie warunki i moglo mnie przewiac...
-sobota-niedziela goscie, wiec "obce" bakterie w kiblu, a tez jestem wrazliwa i najczesciej lapalam na wyjazdach...
zabijcie mnie...

Cytat:
Napisane przez enchantresss Pokaż wiadomość
Hej Piszę do Was, bo wiem z doświadczenia, że to najlepsze miejsce, by uzyskać fachową poradę w sprawie blondu Załączam zdjęcie mojego aktualnego koloru (L'oreal Preference 102 [bardzo jasny blond perłowy]) i koloru (oraz fryzury -> cięcia), jakie mi się zamarzyło. Ma ktoś pomysł jak się za to zabrać w domowym zaciszu? Jaka farbka? I co z tym cięciem, wydrukować fotę fryzjerce czy samodzielnie jakoś tłumaczyć?

Pozdrawiam i z góry dziękuję!
to jest popielate 10.1.
strzyzenie dosyc proste, dol strzyzony na prosto, gorna warstwa wycieniowana no i grzywka- wez zdjecie, fryzjerka powinna dac rade.

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki witam was w oknie. Powiem wam, że mnie te moje kudły do szału doprowadzają. Kolor ok, ale po kondycji przez te wakacje tak mi poleciało, że mam z 10 cm do ścięcia co najmniej. A zapuszczam, także póki się nie kruszą i nie rozdwajają, tylko są sianowate, to chcę o nie walczyć. Aleee... :c extreme daje czad, jedynie zaraz po użyciu, na drugi dzień już sianko. Nie wiem, może u fryzjera jakiś zabieg? Jakaś sauna? Korzystała któraś z was?
Dodaje przy okazji fotasy, świeże farbowanie po c10 i suchary.
wygladaja ok...
olejujesz? moze trzeba je tylko natluscic?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 11:03   #2556
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny
Ojjojojojojoojojojojo! Dziewczyno, czy Ty miałaś miesiąc chociaż raz bez jakiś choróbsk? Wracaj do łóżeczka, termofor na brzusiu, czy plecki i odpoczywaj. Mnie jak nerki napitalały, to troszkę łagodziłból. A co do bakterii w kibelku, to ostatnio ginekolożka mi powiedziała, że w takich sytuacjach warto mieć rozrobiony ocet z wodą, popsikać na deskę, przetrzeć i dopiero wtedy załatwiać swoje potrzeby. Warto asekuracyjnie spróbować. Zdrowiej.
A faktycznie, ostatnio zapomniałam o olejach. Dzięki.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 11:11   #2557
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kolor wg mnie jest ok, ten na avatarze jest chyba z perłą połączony, wiec może celuj w coś co ma popiel i perłe


Laski włosy mi schną i powiem wam że alfa mnie póki co nie powaliła.
Perły jakoś szczególnie nie widze,błysku jakiegoś wielkiego też nie...
Góre włosów mam taką lekko srebrną, chłodną, momentami białawą wręcz. Chyba po tym garnierze bedzie mi znowu każda farba łapać tak nawet po malaksie... I znowu bedzie lekko ciemniejszy odrost, połowa włosów zimna, jasna, a dalej lekko cieplej, słoneczniej No ale nic, pomyje szamponem do blond włosów to moze sie troche pozrównuje tak jak kiedyś. Chociaż jak już mam białe pasma to moze byc ciezko Eh czuje sie jak na poczatku mojej drogi do ładnego blondu
Odrosty też niby ok - są jaśniutkie ale ciepłe sie wydają.
Na duży plus kondycja włosów. Mięciutkie, gładziutkie, jak nie farbowane.
Generalnie jest ok - ale bez rewelacji.

Jakbym miała oceniać to porównując do Kolestonu i Londy to Alfa jest najmniej perłowa
ja od razu mowilam ze ta alfa mniej perlowa od nich bo to bardziej stalowy popiel.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Moge pokazać, ale w sztucznym łazienkowym świetle wiec to też nie wszystko dobrze widać. Nie widać tej różnicy kolorów - w sensie jak mocno na chłodno i srebrno złapało te jaśniejsze włosy.
Dla mnie generalnie kolor jest bez szału - jest ładnie, ale wg mnie mało perłowo, ale zobaczymy jeszcze z czasem jak kolor bedzie wyglądał. Bo jak narazie rzuca mi sie w oczy ta mocno chłodna góra i ten pożółkły dół którego malaks nie chwycił
Ale juz sie chyba musze przyzwyczaić że ten spód włosów bedzie u mnie ciemniejszy i bede mieć takie pasemka. Ale juz był czas ze nie było ich tak widać a teraz znowu po tamtym garnierze


Wklejam W gratisie z piżamą Słaba jakość ale jutro w dziennym postaram się lepsze zrobić.
wyglada ok, widac ze kondycja dobra

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Czeeeeeść pojawiam się i znikam ale mieliśmy masę spraw na głowie z Tż cały czas w biegu nie miałam czasu nawet jeść to się wpadało na szybko do Biedry po byle co i dalej w drogę ostatnie dwa tygodnie były mega intensywne bo jeździliśmy za mieszkaniem (z tamtym sobie daliśmy spokój bo właściciel się zachowywał jakby mu nie zależało a My nie mieliśmy czasu na zabawę w kotka i myszkę) są tego plusy i to ogromne zamiast kawalerki mamy mieszkanko 2 pokojowe tak bardzo się cieszę! Odebraliśmy już klucze i w tym tygodniu się pakujemy i przeprowadzamy. Nie wiem jak często będę mogła Was odwiedzać i kiedy założą mi stałego neta na nowym miejscu ale jak uda mi się gdzieś przelotem wpaść na wizaż to zajrzę

Miałam farbować w tym miesiącu poziomem 10 ale nie miałam kiedy dopytać bunniaczka z jaką wodą i stwierdziłam że nie mam teraz czasu ani głowy do kombinowania tak więc 10.21 musi poczekać do listopada a ja zrobiłam swoją sprawdzoną alfą 11.21 (malaks mi coś słabo tym razem złapał bo długość i końce są ciut cieplejsze od góry)

straszna dziś była pogoda więc zdjęcia są jakie są kilka z fleszem kilka bez bo leje deszcz i ciemno od rana.
uwielbiam twoje wlosy

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej, hej, hej
Wróciłam! Tak wstrętnego miasta to dawno nie widziałam. Nawet wypasione hotele, które gdzie indziej ociekają kasą, w Katowicach są obrzydliwe. W ogóle jakiś totalny misz masz w architekturze i topografii miasta. Ale za to je uwielbiam, ale mieszkać tam bym nie chciała.

Carolajn
Uwielbiam Twoje włosy!

Bunny
Czy ja dobrze wyczytałam? Jak się pomaluje włoski na rudo szamponetką, to spierze się ona w 100%?

Czeko
Czekam na foty w dzień.


Też dziś farbowałam. Znowu c10, także nuda.
powinno sie zmyc- te na 3 mycia w saszetkach, bo to tylko pokrywa wlos z zewnatrz a nie w srodku i tak jak nei robi odrostow tak nei powinno zostac na wlosach...
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Bunny a powiedz, czy dobrze by mi było w takiej grzywce? https://www.google.pl/search?q=angel...2F%3B403%3B304
mysle ze tak z takich cienkich ukosnych pasm

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
Ojjojojojojoojojojojo! Dziewczyno, czy Ty miałaś miesiąc chociaż raz bez jakiś choróbsk? Wracaj do łóżeczka, termofor na brzusiu, czy plecki i odpoczywaj. Mnie jak nerki napitalały, to troszkę łagodziłból. A co do bakterii w kibelku, to ostatnio ginekolożka mi powiedziała, że w takich sytuacjach warto mieć rozrobiony ocet z wodą, popsikać na deskę, przetrzeć i dopiero wtedy załatwiać swoje potrzeby. Warto asekuracyjnie spróbować. Zdrowiej.
A faktycznie, ostatnio zapomniałam o olejach. Dzięki.
ile tego octu na ile wody?
sody tez dodac troszke?
zrobie wszystko tylko zebym tego wiecej nie musiala cierpiec
kibel juz oczywsicie pomylam i lazienke po gosciach, domestos szedl litrami... wczoraj wieczorem, ale widac za pozno, albo przemarzlam, sama nie wiem, robie juz wszystko...
chyba zaraz zrobie nasiadowke w misce, bo choc mi nigdy nie pomagalo to chociaz poki rozgrzana to mniej boli

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Co myslicie o takim połączeniu blondów jak u Rozenkowej.
Pytam bo mam bardzo podobnie tzn. dół ciemniejszy niz góra. Tak sie zastanawiam czy nie robic sobie własnie włosów tak jak Ona - góre farbowac poziomem 10-tką Alfą a reszte włosów robić Fama tą co mam czyli 8,36 lub nawet wziąć 7,37 - podobno wychodzi ciut cieniej i bardziej karmelowo
pamietaj ze to bardzo buzie poszerzy optycznie.
Cytat:
Napisane przez Michelle_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, już jakiś czas Was podczytuję i podziwiam Wasze piękne włosy. Chciałam zapytać Was o opinię o moich i poprosić o rady. Więc tak, włosy farbuję już 3 lata, naturalnie mam brązowe, właściwie są dość ciemne i ani trochę nie pasowały do mojego typu urody(wybaczcie, nie znam się na poziomach kolorów, więc załączam zdjęcie naturalnych ). Pierwsze farbowanie to był garnier 100 color xl1, jak można się domyślić wyszło ruuudo. Później po kilku farbowaniach przerzuciłam się na palette 219 i w końcu miałam swój jasny blond, co widać na zdjęciach w tych długich włosach. Niestety włosy zaczęły mi się strasznie kruszyć, przypominały siano... W najkrótszych miejscach miały nawet ok 10/15 cm(zdj, choć nie widać tego aż tak bardzo, jak było na żywo), wyglądały jak po nieudanym cieniowaniu... Obcięłam je do ramion, było to jakoś 1,5 roku temu i zaczęłam farbować sam odrost, kolor jest całkiem okej, jednak to nie jest do końca to co bym chciała.. Ponownie obcięłam je do ramion 30 czerwca tego roku i dalej sobie rosną, widać nadal miejscami nie równości i "prześwity", ale to własnie te wykruszone włosy jeszcze nie do końca odrosły... Pamiętam, że raz nie mogłam znaleźć w rossmannie mojej 219 i kupiłam jakąś inną z paletty, ale tej fioletowej- niestety odrosty wyszły rude:/. Więc nadal trzymam się 219, włosy są w znacznie lepszej kondycji, używam szamponu Schaumy biało niebieskiej bez silikonów, odżywki garnier awokado( taka żółta), maski gloria i serical al latte, do rozczesywania gliss kurra psikanego, tego z olejkami + jedwab green pharmacy. Moje pytania są następujące: czy moja pielęgnacja jest wystarczająca? Włosy są właściwie dość miękkie w porównaniu do poprzednich lat, jednak mam wrażenie, że końce nie są w najlepszym stanie.. W dodatku kolor jest niejednolity i ma taki ciepły odcień( może i nawet są żółte miejsami (?)ciężko uchwycić to na zdjęciach, zwłaszcza przy dzisiejszej pochmurnej pogodzie..). Docelowo chciałabym włosy do talii, w kolorze takim jak na avatarze, chłodniejszym. Co o tym sądzicie? Jakieś rady/uwagi?? Będę Wam bardzo wdzięczna dziewczyny jeśli zabrakło jakiś informacji, uzupełnię)

1.Naturalne;
2.3.-Farbowane 219 odrosty+całość co miesiąc;
4.5.-obecnie, również 219, same odrosty co miesiąc, widać te nierówności w kolorze;
6.7.- Ogólny wygląd włosów(wybaczcie odciśniętą gumkę)

Pozdrawiam
mnie tu brakuje duuuzo masek, blondy wymagaja masek- z jedna regenerujaca i reszte jakie chcesz.


dobra ide sobie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 11:23   #2558
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
E tam bez przesady właśnie powinnaś się cieszyć że sie wyróżniasz - niech sobie wyglądają jak chcą. Może nie mają na co kasy wydawać to robią sobie ciągle nowe operacje plastyczne
Według mnie one wszystkie to takie podróby Kim Kardashian - chociaż tez nie rozumiem zachwytu nad jej urodą - mogłabym wymienic tysiące nazwisk ładniejszych kobiet

kolejne z tych dawniejszych zdjęć Siwiec - http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/4bc61...c7dab31fbbf461

Co do mieszkanka - masz rację nie ma jak na swoim.... w końcu mam swoją własną łazienkę i nie ma kłótni ciągle o to czemu tutaj to leży itd. z Tż-tem świetnie się dogaduje a z rodzicami ciągle były kłótnie po co ci tyle kosmetyków albo dlaczego robisz tutaj taki bałagan..... ;/

Jak na włosy rozjaśniaczowe to juz w ogóle są mega zadbane i lśniące. Naprawde musisz bardzo o nie dbać bo są w świetnej kondycji (przynajmniej tak mi się wydaje po tych zdjęciach)
W sumie racja czym ja sobie głowę zawracam chcą wyglądać jak klony to niech wyglądają.

Mieszkanka się wreszcie doczekałam bo tak krążyliśmy kilka mcy u moich rodziców ale tam mieszkanie małe to cały czas zgrzyty były kto w kuchni kto w łazience itp to się przenieśliśmy do Tżta rodziców bo duży dom mają na przedmieściach Żywca i siedzieliśmy tu od sierpnia żeby się odrobić finansowo ale przyszedł najwyższy czas żeby zmykać na swoje bo nawet w tak dużym domu jest uciążliwe wspólne mieszkanie. Stresuję się porządkiem żeby mama Tż nic nie mówiła stresuję się ojcem Tżta bo mocno stanowczy facet i ogółem człowiek starej daty od początku przeszkadzało mu to że śpimy razem i mimo że to toleruje to nigdy nie zaakceptował a przecież nie będziemy brać ślubu bo "tak trzeba" ja muszę być pewna i gotowa na takie kroki. Poza tym idąc do łazienki się zabijam o własne nogi żeby za długo nie blokować bo każdy chce wejść i to się tak po prostu nie da w tyle osób w domu wreszcie odsapnę!

Co do włosów to myślę że dużo im daje olejowanie po maskach nie zawsze są takie ładne a po olejowaniu widać różnicę lśnią są miękkie sprężyste a po wysuszeniu się takie fajne sypkie i gładkie robią. Do czego mogłabym się przyczepić to są głównie końcówki które się sianują często niestety są jeszcze farbowane starą metodą i widać to szczególnie zaraz po wysuszeniu po prostu siano podcinam co dwa miesiące i nie mogę wyjść z tej długości co mam mimo że bardzo bym chciała ale co zrobić z sianem na końcach chodzić nie będę.

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Carolajn
Uwielbiam Twoje włosy!
a ja uwielbiam Twoje. Jaśniutkie a przy tym naturalnie wyglądające i jakie dłuuugie już. Końce próbuj olejować mnie to pomaga a jeśli nie zauważysz poprawy no to podetnij cm czy dwa

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie mam czasu na przeglądanie pudelków dla mnie to głupoty [COLOR="Silver"]
ja jestem od pudelkowania uzależniona przynajmniej raz na dwa dni muszę zajrzeć. Uwielbiam ploteczki z wielkiego świata

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
fajnie, że macie lepsze lokum
a włoski jak zawsze powalają kolorem


Biedny króliczek wiem co to za ból mnie jak łapnie pęcherz to też umieram a u mnie to od wstrzymania moczu np. w nocy już potrafi zaatakować a ja nie mam zwyczaju latać w nocy do kibelka bo za mocno śpię i mimo że przed snem czasem pójdę to rano jestem już załatwiona muszę przyznać że już dawno nie miałam zapalenia nie wiem od czego to zależy ale jestem w szoku kilka miesięcy mnie już nie męczyło. Badania tak czy siak zrobić muszę bo chyba mam bakterie ale to jak już się za badania wezmę to za wszystkie bo krew hormony muszę zbadać alergie itp

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
uwielbiam twoje wlosy
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-11-04 o 11:26
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 11:52   #2559
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam wielki dylemat

Już wymęczyłam pytaniem o farbe bunny na priv, już w rezultacie kupiłam Joanne paloną kawe- jak sobie przymierzyłam do swoich naturalek to powinno wyjsc baaardzo podobnie, co kilka miesiecy mysle bym poprawiła odrost dla lepszego samopoczucia (juz tą farba robiłam w liceum, kolor sie niemal nie roznił), bo kondycja włosów tak mi siadła, kruszą się, łamią konce, juz nie wiem co jest grane a z blondem u mnie tez ciezko bo brakuje mi na niego czasu, odrosty czesto wychodza rude przez ziemna nature (rozjasniacza nie chce), teraz przy złych relacjach z mama bym musiała sama farbowac odrosty-a ja nie umiem
No a z drugiej strony tak marzyłam o blondzie zawsze...

Nie wiem co robic
Czasem mam też wrazenie,że w ciemnych to jestem Ja, prawdziwa Renata

POMOCY!
skoro czujesz się lepiej w ciemnych to rób ciemne
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki witam was w oknie. Powiem wam, że mnie te moje kudły do szału doprowadzają. Kolor ok, ale po kondycji przez te wakacje tak mi poleciało, że mam z 10 cm do ścięcia co najmniej. A zapuszczam, także póki się nie kruszą i nie rozdwajają, tylko są sianowate, to chcę o nie walczyć. Aleee... :c extreme daje czad, jedynie zaraz po użyciu, na drugi dzień już sianko. Nie wiem, może u fryzjera jakiś zabieg? Jakaś sauna? Korzystała któraś z was?
Dodaje przy okazji fotasy, świeże farbowanie po c10 i suchary.
padłam ...
ja pierdziule kiedy Ty takie kudełki wychodowałaś kolor przepiękny o taki mi chodzi długość super , a na końce tak jak Bunny napisała spróbuj olejowania bo szkoda ścinać jak się nie kruszą i nierozdwajają polecam tez piankę pantene tą złotą .sama ją mam i lubie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Witam sie po weekendzie
wczoraj w nocy takie wciry mialam ze momentami to az beczalam jak dziecko i noc nieprzespana...
nerki mnie bola a pecherz daje tak popalic, ze od wieczora do rana latalam do kibelka co 10-15 minut furagina dopiero po dawce 3x2 dala rade i poki co cisza, ale boli mnei zoladek i mam straszne mdlosci a najgorsze ze nie wiem skad mi sie to wzielo, czy to zapalenie pecherza, cewki, nerek czy to piach znow schodzi... o dziwo pieklo tylko kilka razy, potem cisza, ale parcie mam okrutne dlatego poodpisuje wam i wracam do lozka...
i teraz przezywam koszmar myslowy bo nie wiem naprawde skad to
- sobota sex?
- piatek ciezka robota, ciezkie warunki i moglo mnie przewiac...
-sobota-niedziela goscie, wiec "obce" bakterie w kiblu, a tez jestem wrazliwa i najczesciej lapalam na wyjazdach...
zabijcie mnie...


to jest popielate 10.1.
strzyzenie dosyc proste, dol strzyzony na prosto, gorna warstwa wycieniowana no i grzywka- wez zdjecie, fryzjerka powinna dac rade.


wygladaja ok...
olejujesz? moze trzeba je tylko natluscic?
ojoj Ty bidulo znowu Ci się choróbsko przyplątało kuruj się ale według mnie to z przewiania bardziej niż z bakterii
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 12:27   #2560
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny
Ojej, nie pamiętam dokładnie... 2 łyżeczki na litr, a może na pół? :c niedługo pójdę cyto zrobić, to się dopytam.

Carolajn
Długie to one będą, gdy będą mnie po lędźwiach muskać. Kompletnie zapomniałam o olejowaniu, a kiedyś to robiłam tak 1x w tyg. i byłam zadowolona. No fakt!

Asia
Pianka, pianka, jaka pianka? Taka pianka? http://warszawa.centers.pl/files/201...ne-588x544.jpg ? Dziękuję w ogóle
edit Chyba już wiem ;d ta? https://wizaz.pl/var/wizaz/storage/i...w-cienkich.jpg
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-11-04 o 12:33
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 13:21   #2561
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja tak na wariata z pracy ale:
Carolajn jaki olej nakładasz na włosy?

Poźniej z domku poczytuje i odpisze kochane moje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 13:26   #2562
Michelle_
Raczkowanie
 
Avatar Michelle_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Wiadomości: 177
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziękuję dziewczyny za rady Teraz rozejrzę się za tymi maskami regenerującymi, w ostateczności jeszcze troszkę podetnę włosy Wpadnę za jakiś czas powiedzieć czy się poprawiło Jeszcze raz dziękuję ))
Michelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 14:10   #2563
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny to dzisiaj lecę poprawiać grzywkę A ty wracaj do zdrowia
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 15:28   #2564
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Carolajn
Długie to one będą, gdy będą mnie po lędźwiach muskać. Kompletnie zapomniałam o olejowaniu, a kiedyś to robiłam tak 1x w tyg. i byłam zadowolona. No fakt!
ja kiedyś olejowałam raz na dwa tyg ale zauważyłam że moje włosy to bardzo lubią i teraz przynajmniej raz w tyg a najlepiej to i dwa z tym że na godzinkę dwie przed myciem a kiedyś nakładałam na noc. Daj znać za jakiś czas czy pomogło myślę że szybko zauważysz poprawę


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja tak na wariata z pracy ale:
Carolajn jaki olej nakładasz na włosy?
obecnie Babydream dla mam jestem mu wierna bardzo długo bo Alterra mi włosy przesuszała trochę (limonka z oliwką) innych już nie testowałam bo 2 dychy prawie a bałam się że niewypał będzie
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 15:36   #2565
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny, wiecie może przypadkiem, czy w wypożyczalniach strojów karnawałowych mają też stroje na jasełka?
Mój mały dostał rolę pastuszka, i jak nie znajdę nic w wypożyczalniach to chyba zostaną mi poszukiwania w taniej odzieży. I ewentualne przerabianie tego, co tam wygrzebię.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 15:56   #2566
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kupiłam olejek alterry, bo jest w promocji. Dodatkowo zaraz umrę ze szczęścia chyba. Aż mi się płakać chce z radości!!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 16:40   #2567
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Siemanko

Właśnie robie kotlety mielone z indyka i mówie w przerwie wejde do Was bo jestem ciekawa co tam dopisałyście !

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam wielki dylemat

Już wymęczyłam pytaniem o farbe bunny na priv, już w rezultacie kupiłam Joanne paloną kawe- jak sobie przymierzyłam do swoich naturalek to powinno wyjsc baaardzo podobnie, co kilka miesiecy mysle bym poprawiła odrost dla lepszego samopoczucia (juz tą farba robiłam w liceum, kolor sie niemal nie roznił), bo kondycja włosów tak mi siadła, kruszą się, łamią konce, juz nie wiem co jest grane a z blondem u mnie tez ciezko bo brakuje mi na niego czasu, odrosty czesto wychodza rude przez ziemna nature (rozjasniacza nie chce), teraz przy złych relacjach z mama bym musiała sama farbowac odrosty-a ja nie umiem
No a z drugiej strony tak marzyłam o blondzie zawsze...

Nie wiem co robic
Czasem mam też wrazenie,że w ciemnych to jestem Ja, prawdziwa Renata

POMOCY!
Skoro najbardziej podobają ci sie ciemne i w takich najlepiej będziesz sie czuła to rób i sie nawet nie zastanawiaj- najważniejsze żebyś to ty sie dobrze czuła w swoim odcieniu

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kupiłam olejek alterry, bo jest w promocji. Dodatkowo zaraz umrę ze szczęścia chyba. Aż mi się płakać chce z radości!!
Co tam sie takiego wydarzyło ?!

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



dokładnie zgadzam się z tym u mnie 10.21 też nie wyszła typowo perłowa i była raczej ciepło żółtawa w zależności od światła raz mi się podobało raz nie i koniec końców nie byłam zadowolona to już najlepiej ze wszystkich farb jakie stosowałam na pierwszym miejscu jest moja sprawdzona londa 12/9 i 18 i wiem że w razie co do niej wróce

niestrasz kupiłam ostatnio opakowanie 12/9 i 18 bo mam zamiar jej użyć przy okazji gdyby mnie zawiódł garnier i mam nadzieje, że mi niezrobi kuku

fajnie, że macie lepsze lokum
a włoski jak zawsze powalają kolorem

kupiliśmy dziś z Tż kinecta i musiałam zrobić przemeblowanie w naszym pokoju i teraz łóżko stoi gdzie indziej i się martwie czy uda mi się zasnąć dziś jest niby lepiej ...jakby szerzej i więcej miejsca, ale zobaczymy po dzisiejszej nocy jak to będzie czy zostanie tak , czy wracamy do pierwszej wersji
moja też była sprawdzona aż do wczoraj...... ale nie chce straszyć oczywiście każdego skóra inaczej reaguje może trafilam na jakies felerne pudło koniecznie daj znać jak było u Ciebie jak już zafarbujesz tą mieszanką.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 16:46   #2568
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

dziewczynki, chyba źle mnie zrozumiałyscie albo ja zle ujełam swoje mysli
Podoba mi sie każdy kolor włosów (blond, ruuudy, brazy i czernie i na kims i na sobie-wszystko przerobiłam)
Mam tylko problem ostatnio z kondycją włosa i zastanawiam sie czy rozjasniajac co miesiac odrost na wodzie 12% mam szanse jednoczesnie mocno zregenerowac włosy? Nie wiem co im sie stało, może jesień, a może teraz wychodza krzywdy króte im wyrządziłam?
Czy regeneracja ma sens i osiągnie skutek tylko, gdy połoze brąz farbe=przestane farbowac?

Szkoda mi blondu, bo długo do niego dochodziłam (że tez wczesniej nie okryłam istnienia cudownej bunny!), tymbardziej na zimę, gdy raczej przyciemnianie nie wskazane.. A jednoczesnie blond duzo ode mnie kosztuje czasu, który nie zawsze mam.

mam w domu farby, miałam robic wczoraj.. stchórzyłam, wciąż myślę


bunny- bidulko, Ty ciagle masz jakies zdrowotne problemy.. Nic Ci doradzac nie bede, bo sie nie znam, mnie sie takie rzeczy nigdy nie łapały, ja z gatunku tych twardych bab,które mogą na budowie robic nawet, ale życze Ci zdrówka
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 16:59   #2569
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki witam was w oknie. Powiem wam, że mnie te moje kudły do szału doprowadzają. Kolor ok, ale po kondycji przez te wakacje tak mi poleciało, że mam z 10 cm do ścięcia co najmniej. A zapuszczam, także póki się nie kruszą i nie rozdwajają, tylko są sianowate, to chcę o nie walczyć. Aleee... :c extreme daje czad, jedynie zaraz po użyciu, na drugi dzień już sianko. Nie wiem, może u fryzjera jakiś zabieg? Jakaś sauna? Korzystała któraś z was?
Dodaje przy okazji fotasy, świeże farbowanie po c10 i suchary.

Miałam robioną kiedyś saunę u fryzjera i rzeczywiście włosy przez pewien czas ładnie wyglądały lśniły się pieknie i były zdrowsze ale potem mam wrażenie że powróciły do pierwotnego stanu..... także niezbyt polecam.....
Tak jak pisała Caroline stosuj olejek - ja robię raz w tygodniu - nakładam na noc i idę spać i rano zmywam tego tłuściocha A jak nie mam czasu to chodzę z 1-2h z turbanem po domu i potem zmywam ten olej z włosów
ale twój kolor włosów powala widze że C10 jak zwykle nie zawiodła

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
W sumie racja czym ja sobie głowę zawracam chcą wyglądać jak klony to niech wyglądają.

Mieszkanka się wreszcie doczekałam bo tak krążyliśmy kilka mcy u moich rodziców ale tam mieszkanie małe to cały czas zgrzyty były kto w kuchni kto w łazience itp to się przenieśliśmy do Tżta rodziców bo duży dom mają na przedmieściach Żywca i siedzieliśmy tu od sierpnia żeby się odrobić finansowo ale przyszedł najwyższy czas żeby zmykać na swoje bo nawet w tak dużym domu jest uciążliwe wspólne mieszkanie. Stresuję się porządkiem żeby mama Tż nic nie mówiła stresuję się ojcem Tżta bo mocno stanowczy facet i ogółem człowiek starej daty od początku przeszkadzało mu to że śpimy razem i mimo że to toleruje to nigdy nie zaakceptował a przecież nie będziemy brać ślubu bo "tak trzeba" ja muszę być pewna i gotowa na takie kroki. Poza tym idąc do łazienki się zabijam o własne nogi żeby za długo nie blokować bo każdy chce wejść i to się tak po prostu nie da w tyle osób w domu wreszcie odsapnę!

Co do włosów to myślę że dużo im daje olejowanie po maskach nie zawsze są takie ładne a po olejowaniu widać różnicę lśnią są miękkie sprężyste a po wysuszeniu się takie fajne sypkie i gładkie robią. Do czego mogłabym się przyczepić to są głównie końcówki które się sianują często niestety są jeszcze farbowane starą metodą i widać to szczególnie zaraz po wysuszeniu po prostu siano podcinam co dwa miesiące i nie mogę wyjść z tej długości co mam mimo że bardzo bym chciała ale co zrobić z sianem na końcach chodzić nie będę.



a ja uwielbiam Twoje. Jaśniutkie a przy tym naturalnie wyglądające i jakie dłuuugie już. Końce próbuj olejować mnie to pomaga a jeśli nie zauważysz poprawy no to podetnij cm czy dwa



ja jestem od pudelkowania uzależniona przynajmniej raz na dwa dni muszę zajrzeć. Uwielbiam ploteczki z wielkiego świata





Biedny króliczek wiem co to za ból mnie jak łapnie pęcherz to też umieram a u mnie to od wstrzymania moczu np. w nocy już potrafi zaatakować a ja nie mam zwyczaju latać w nocy do kibelka bo za mocno śpię i mimo że przed snem czasem pójdę to rano jestem już załatwiona muszę przyznać że już dawno nie miałam zapalenia nie wiem od czego to zależy ale jestem w szoku kilka miesięcy mnie już nie męczyło. Badania tak czy siak zrobić muszę bo chyba mam bakterie ale to jak już się za badania wezmę to za wszystkie bo krew hormony muszę zbadać alergie itp

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------



Po tym co przeczytałam odnośnie mieszkania to juz w ogóle ciesze się że w końcu od tego odpoczniesz. Nie ma to jak być na swoim - wiadomo jest dużo ciężej finansowo ale jest pełna niezależność nie trzeba się nikomu tłumaczyć z niczego, można po swojemu wszystko robić- ja dopiero teraz jak zamieszkałam samodzielnie z Tż-tem czuje się w pełni dorosła. Z wielu rzeczy nie zdawałam sobie sprawy nawet jak mieszkałam z rodzicami.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Witam sie po weekendzie
wczoraj w nocy takie wciry mialam ze momentami to az beczalam jak dziecko i noc nieprzespana...
nerki mnie bola a pecherz daje tak popalic, ze od wieczora do rana latalam do kibelka co 10-15 minut furagina dopiero po dawce 3x2 dala rade i poki co cisza, ale boli mnei zoladek i mam straszne mdlosci a najgorsze ze nie wiem skad mi sie to wzielo, czy to zapalenie pecherza, cewki, nerek czy to piach znow schodzi... o dziwo pieklo tylko kilka razy, potem cisza, ale parcie mam okrutne dlatego poodpisuje wam i wracam do lozka...
i teraz przezywam koszmar myslowy bo nie wiem naprawde skad to
- sobota sex?
- piatek ciezka robota, ciezkie warunki i moglo mnie przewiac...
-sobota-niedziela goscie, wiec "obce" bakterie w kiblu, a tez jestem wrazliwa i najczesciej lapalam na wyjazdach...
zabijcie mnie...


to jest popielate 10.1.
strzyzenie dosyc proste, dol strzyzony na prosto, gorna warstwa wycieniowana no i grzywka- wez zdjecie, fryzjerka powinna dac rade.


wygladaja ok...
olejujesz? moze trzeba je tylko natluscic?
Ja też jestem wrażliwa jeśli chodzi o układ moczowy i często do mnie powraca zapalenie pęcherza. Mi furagina nie pomagała a wręcz szkodziła - miałam po niej wymioty i bóle głowy i od tej pory jak mnie coś złapie to biorę tylko i wyłącznie Nolicin - nic mi tak nie pomagało jak ten lek na to schorzenie. Do tego oczywiście nasiadówki i picie dużej ilości wody albo herbatki żurawinowej ale to na pewno wiesz wiec nie będę się mądrzyć

Całkiem możliwe że albo od sexu albo gdzieś cie przewiało- teraz takie pogody są że trzeba uważać....
A ciepło się ubierasz? Dupkę ci może przewiało gdzieś....
a nosisz stringi może? Sorry za takie pytania ale to ważne w tym przypadku nie mówie żeby od razu chodzić w babcinych galotach ale ja na jesień/zimę noszę takie bardziej zabudowane koronkowe majteczki
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 17:05   #2570
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
dziewczynki, chyba źle mnie zrozumiałyscie albo ja zle ujełam swoje mysli
Podoba mi sie każdy kolor włosów (blond, ruuudy, brazy i czernie i na kims i na sobie-wszystko przerobiłam)
Mam tylko problem ostatnio z kondycją włosa i zastanawiam sie czy rozjasniajac co miesiac odrost na wodzie 12% mam szanse jednoczesnie mocno zregenerowac włosy? Nie wiem co im sie stało, może jesień, a może teraz wychodza krzywdy króte im wyrządziłam?
Czy regeneracja ma sens i osiągnie skutek tylko, gdy połoze brąz farbe=przestane farbowac?

Szkoda mi blondu, bo długo do niego dochodziłam (że tez wczesniej nie okryłam istnienia cudownej bunny!), tymbardziej na zimę, gdy raczej przyciemnianie nie wskazane.. A jednoczesnie blond duzo ode mnie kosztuje czasu, który nie zawsze mam.

mam w domu farby, miałam robic wczoraj.. stchórzyłam, wciąż myślę


bunny- bidulko, Ty ciagle masz jakies zdrowotne problemy.. Nic Ci doradzac nie bede, bo sie nie znam, mnie sie takie rzeczy nigdy nie łapały, ja z gatunku tych twardych bab,które mogą na budowie robic nawet, ale życze Ci zdrówka
No wiesz blond to kolor włosów który chyba od wszystkich nas wymaga wiele czasu i poświęcenia żeby wyglądał tak jak chcemy. Często żółknie, włosy podupadają jeśli chodzi o kondycję, do tego szybko widać odrost itd ale coś za coś. Ja uważam, że nie musisz od razu robić się na brąz albo jakiś ciemny kolor, żeby dać swoim włosom odpocząć. Są różne inne sposoby na regeneracje o których tutaj ciągle na wątku piszemy. Serio każda z nas ma "kryzysy włosowe" ale grunt to wytrwać i dbać o swoje włosy a odpłacą nam się póżniej na pewno jeśli dlugo walczyłaś o jasny blond to pomyśl czy warto ?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 19:47   #2571
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lavia
Nic nie powiem, bo zapeszę i nie wyjdzie, a wyjść musi! ale do 6. grudnia cała w skowronkach będę!
A to saunę sobie odpuszczę. ;d
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:10   #2572
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość

Asia
Pianka, pianka, jaka pianka? Taka pianka? http://warszawa.centers.pl/files/201...ne-588x544.jpg ? Dziękuję w ogóle
edit Chyba już wiem ;d ta? https://wizaz.pl/var/wizaz/storage/i...w-cienkich.jpg
ta z pierwszego linku
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
moja też była sprawdzona aż do wczoraj...... ale nie chce straszyć oczywiście każdego skóra inaczej reaguje może trafilam na jakies felerne pudło koniecznie daj znać jak było u Ciebie jak już zafarbujesz tą mieszanką.
jasne jak bym miała wogóle jej użyć to na pewno dam znać
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:42   #2573
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

niby dobry dzień raczej był, a odczucie mam jak by mnie deprecha jesienna łapała...?
zastanawiam się nad przyciemnieniem swojego blondu odrobinę, myślałam, że włosy mi w miarę szybko rosną a teraz wydaje mi się, że stoją w miejscu, coś bym zjadła sama nie wiem co...taka jakaś rozbita jestem a jeszcze @ nadchodzi i czuje się taka ciężka (nawet ćwiczenia nie pomogły)
Zakończę pozytywnym akcentem - zakupiłam za to małą szafę w jysk i od razu wszędzie luźniej, chociaż w tej kwestii mam bardziej poukładane
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2013-11-04 o 20:43
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 05:38   #2574
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Znowu play-internet nie działał wczoraj 2 raz w przeciągu 3dni!! upominać się u nich o bonifikatę jakąś??!!

Moje włosy ostatnio tez jakieś liche. Szczególnie końcówki. Muszę troche jednak podciąć i zacząć bardziej o nie dbać, poolejuje i zobaczymy
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 06:05   #2575
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czesc

Oczywiście nadrobiłam Was bo nie lubie być w tyle

BUNNY ja po prostu Ciebie noo sciskam i mam nadzieje ze w końcu te chorobska się od Ciebie odczepia!!! Mam nadzieje ze już dziś lepiej?

NOVE hmm ja suchara u Ciebie nie widzę a piękne długie wlosy.

Jak Wy to robicie ze Wam rosną a mi nie?
Suplementujesz coś, przyznaj się?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 10:48   #2576
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Nove jestem w szoku to nie Ty oszustko przyznaj się

Bunny bidulko odkąd pamiętam zawsze się coś Ciebie czepi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 13:19   #2577
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Miałam robioną kiedyś saunę u fryzjera i rzeczywiście włosy przez pewien czas ładnie wyglądały lśniły się pieknie i były zdrowsze ale potem mam wrażenie że powróciły do pierwotnego stanu..... także niezbyt polecam.....
Tak jak pisała Caroline stosuj olejek - ja robię raz w tygodniu - nakładam na noc i idę spać i rano zmywam tego tłuściocha A jak nie mam czasu to chodzę z 1-2h z turbanem po domu i potem zmywam ten olej z włosów
ale twój kolor włosów powala widze że C10 jak zwykle nie zawiodła

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------



Po tym co przeczytałam odnośnie mieszkania to juz w ogóle ciesze się że w końcu od tego odpoczniesz. Nie ma to jak być na swoim - wiadomo jest dużo ciężej finansowo ale jest pełna niezależność nie trzeba się nikomu tłumaczyć z niczego, można po swojemu wszystko robić- ja dopiero teraz jak zamieszkałam samodzielnie z Tż-tem czuje się w pełni dorosła. Z wielu rzeczy nie zdawałam sobie sprawy nawet jak mieszkałam z rodzicami.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------



Ja też jestem wrażliwa jeśli chodzi o układ moczowy i często do mnie powraca zapalenie pęcherza. Mi furagina nie pomagała a wręcz szkodziła - miałam po niej wymioty i bóle głowy i od tej pory jak mnie coś złapie to biorę tylko i wyłącznie Nolicin - nic mi tak nie pomagało jak ten lek na to schorzenie. Do tego oczywiście nasiadówki i picie dużej ilości wody albo herbatki żurawinowej ale to na pewno wiesz wiec nie będę się mądrzyć

Całkiem możliwe że albo od sexu albo gdzieś cie przewiało- teraz takie pogody są że trzeba uważać....
A ciepło się ubierasz? Dupkę ci może przewiało gdzieś....
a nosisz stringi może? Sorry za takie pytania ale to ważne w tym przypadku nie mówie żeby od razu chodzić w babcinych galotach ale ja na jesień/zimę noszę takie bardziej zabudowane koronkowe majteczki
w moim wypadku furagina przewaza, bo- zawsze lecza mnei nia w szpitalu, wiec jej ufam, do tego nolicin jest antybiotykiem a furagina nie.
objawy mdlosci i zlego samopoczucia mijaja mi w drugiej dobie stosowania furaginy- dzis juz jest dobrze, choc czasem cos mnie popiecze ale bez porownania- nie ma juz ucisku i ciaglego parcia, dzis nawet z domu spokojnie wyszlam na zakupy- oczywiscie wzielam plaszcz co by nie podwialo znowu ale przeszlam sie z 2-3 km i na spokojnie, 2 sklepy zrobilam i nawet nie musialam pedzic do domu biegiem z powodu parcia szybko zareagowalam to powinno przejsc na samej furaginie...

z tym sexem nie jestem pewna, bo ja zawsze i tak jak się bzykam to biore "po" 1 tabl furaginy z wit c- mam tak zalecone przez urologa, bo furagine mozna stosowac profilaktycznie przy czynniku ryzyka, a u mnei co 2 sex konczyl sie zapaleniem chocbym nie wiem co robila i jak o higiene dbala wczoraj doczytalam sie na jednej stronce w necie, ze ludzie z jelitem drazliwym czesto cierpia wlasnei na sensacje pecherzowe i to by sie zgodzilo- babcia, mama, ja, siostra... tyle ze siostra ma z jelitami spokoj.
a niestety bez sexu nie da rady na dluzsza mete, wiec furagina to mniejsze zlo w moim przypadku.
najgorzej boje sie o ciaze i co zrobie jak bede musiala leczyc nerki/pecherz ale tez gdzies wyczytalam ze w ciazy dopuszcza sie furagine w razie potrzeby, takze jestem dobrej mysli.

gatki nosze zawsze bawelniane, a striny to tylko wyjatkowo na goraca randke z mężem a i to na chwile- bo on zaraz to ze mnie zedrze
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc

Oczywiście nadrobiłam Was bo nie lubie być w tyle

BUNNY ja po prostu Ciebie noo sciskam i mam nadzieje ze w końcu te chorobska się od Ciebie odczepia!!! Mam nadzieje ze już dziś lepiej?

NOVE hmm ja suchara u Ciebie nie widzę a piękne długie wlosy.

Jak Wy to robicie ze Wam rosną a mi nie?
Suplementujesz coś, przyznaj się?
lepiej ,dziekuje kochane ze tak wspieracie w bolu

no jestem cherlak co ja poradze taki moj urok...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 14:16   #2578
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny obcięłam tą grzywkę. Jak na razie mi się podoba. Całkiem inaczej twarz wygląda Zobaczymy jak będzie się układać.


A była już któraś z was w kinie na Wałęsie?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 15:40   #2579
MalenkaMii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny wie może któraś z Was, jaką wode ma farba Loreral Feria 92?
MalenkaMii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 15:59   #2580
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Użyłam tego olejku alterry wczoraj i kurna blaszka, faktycznie jakby lepiej, czadersko, dzięki!

Agatka
Wydaje Ci się, że nie rosną, ja też mam wrażenie, że w miejscu stoją od pewnego czasu. i nie biorę żadnych suplementów.

Lady
Brzydko do mnie mówisz :c

Lavia
Cholero jedna!! Wstawiłaś na fejsa tego nowego Donatana i cały czas go dziś młucę, aż mnie nosi na jakąś imprezę.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.