Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-06, 13:29   #361
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Mam pytanie nie związane w wątkiem czy możecie podzielić sie opiniami na temat laptopów MAC? Warto?
Ja jestem zadowolona z ich sprzętów. Odkąd przesiadłam się ze znanego systemu operacyjnego, odetchnęłam z ulgą. Ogólnie, bardzo dobrze mi się na nich pracuje, to tak w skrócie.

Warto tylko dodać,że nic nie jest w 100% idealne. Jak każde urządzenie, może wylądować w serwisie.

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Gratuluję

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2013-11-06 o 18:57
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 13:37   #362
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ja jestem zadowolona z ich sprzętów. Odkąd przesiadłam się ze znanego systemu operacyjnego, odetchnęłam z ulgą. Ogólnie, bardzo dobrze mi się na nich pracuje, to tak w skrócie.

Warto tylko dodać,że nic nie jest w 100% idealne. Jak każde urządzenie, może wylądować w serwisie.


Dokładnie tu.


dziękuję
Gratuluje zamian
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 15:36   #363
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Oooo, kogo ja widzę!

Dziewczyny, a ja chciałam raz jeszcze podkreślić oklepany, banalny frazes- warto walczyć o swoje marzenia- po rocznej wewnętrznej (i zewnętrznej) walce, klamka zapadła! Czeka mnie przeprowadzka! W miejsce wymarzone. Emanuję radością podobno.

Aaaa, listopad ogłosiłam miesiącem poświęconym problematyce okołozakupowej. Biorę się za odgracenie szafy.
zdradzisz gdzie ta przeprowadzka? super, że udało się spełnić marzenia, ja też wierzę, że się spełniają
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 18:08   #364
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Nie pamiętam która polecała, ale bardzo dziękuję za podsunięcie serialu Devious Maids Zostały mi jeszcze 3 odcinki do końca sezonu i już wyczekuję kolejnego.
Swojego przyjaciela też wciągnęłam w ten serial
Prawda, że genialne!
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 18:34   #365
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cześć Dziewczyny
Ja w zasadzie też się długo nie odzywałam, ale miałam tyle na głowie, że szok. Dzisiaj mam wolny wieczór więc robię sobie wieczór piękności W ogóle doszłam do wniosku, że się ostatnio bardzo "zapuściłam": przestałam ćwiczyć, patrzeć na to co jem, zapomniałam o starannym makijażu, perfumach i wszystkim tym, co poprawia babeczkom humor. Dlatego przed chwilą skończyłam ćwiczyć, zaraz zabieram się za manicure i kładę się wcześniej spać żeby jutro dobrze wyglądać Jutro masaż w ramach rozpieszczania, bo kiedy jak nie teraz kiedy mam tylko siebie na głowie

Mirell też o Tobie ostatnio myślałam, gdzie Ty się podziewasz
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 19:00   #366
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
dziękuję
Gratuluje zamian
Dzięki. To będzie totalna rewolucja.

A co z tym MACiem, masz już coś konkretnego na oku?


Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
zdradzisz gdzie ta przeprowadzka? super, że udało się spełnić marzenia, ja też wierzę, że się spełniają
Oj, spełniaja,spełniają,ale rzadko niestety same. Trzeba im czasami pomóc.
LA.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 19:06   #367
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość



Oj, spełniaja,spełniają,ale rzadko niestety same. Trzeba im czasami pomóc.
LA.

Wow, no to zmiana przez duże Z
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 19:14   #368
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Mirell - witamy znowu !

Phoebee - super Kochana ! gratuluję
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 19:24   #369
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dzięki. To będzie totalna rewolucja.

A co z tym MACiem, masz już coś konkretnego na oku?



Oj, spełniaja,spełniają,ale rzadko niestety same. Trzeba im czasami pomóc.
LA.
Mam MAC Pro myślę jeszcze
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 20:53   #370
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Mirell, chyba wszystkie Cię tu pamiętamy i na pewno każda z nas choć przez chwilkę zastanawiała się co u Ciebie
Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Ja w zasadzie też się długo nie odzywałam, ale miałam tyle na głowie, że szok. Dzisiaj mam wolny wieczór więc robię sobie wieczór piękności W ogóle doszłam do wniosku, że się ostatnio bardzo "zapuściłam": przestałam ćwiczyć, patrzeć na to co jem, zapomniałam o starannym makijażu, perfumach i wszystkim tym, co poprawia babeczkom humor. Dlatego przed chwilą skończyłam ćwiczyć, zaraz zabieram się za manicure i kładę się wcześniej spać żeby jutro dobrze wyglądać Jutro masaż w ramach rozpieszczania, bo kiedy jak nie teraz kiedy mam tylko siebie na głowie

Mirell też o Tobie ostatnio myślałam, gdzie Ty się podziewasz
I prawidłowo!

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Witamy z powrotem

Dziewczyny, o ile nie jesteście fankami idealnie prostych włosów jak spod prostownicy, nie traktujcie końcówek olejkiem Babydream fur mama... Wczoraj wieczorem użyłam go dla zabezpieczenia końcówek (tak z 15 cm) i teraz mam tak proste włosy, że aż wyglądają jakbym miała doczepiane sztuczne włosy Czyli olejek nadaje się (dla mnie) tylko do olejowania przed myciem... Za to skóra po nim jest naprawdę fajna
Muszę zobaczyć jak u mnie sprawdziłby się jako zabezpieczenie końcówek, bo normalnie używam go tylko na noc a dzisiaj kupiłam jeszcze Alterrę migdały i papaja
Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość

Tą wypróbuję w następnej kolejności

Temat prezentów komunijnych to ogólnie cyrk, sądzę że osoby biorące ślub lub zaczynające wspólne życie nie pogardziłyby prezentami tej wartości, wtedy wydatki są naprawdę spore, po co komu quad, o którym za miesiąc nawet się nie pamięta???
W ogóle przystępowanie do komunii w wieku 8-9lat jest dla mnie chore, bo dziecko i tak nie rozumie o co w tym wszystkim chodzi i czeka tylko na prezenty dodatkowo pokaz mody w postaci sukienek komunijnych... ehh szkoda gadać
Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Pisałam już na wątku "zarowym", ale zapytam też tutaj
Czy warto kupić ten płaszczyk ZARA? Spodobał mi się, ale nie widziałam na żywo, niestety Czy jest bardzo cienki, na tyle, że za chwilę może być za cienki? Jak ogólnie się prezentuje? Na modelce wygląda jakby miał bardzo krótkie rękawy.
nie wygląda na zbyt ciepły a co do rękawów to mój płaszczyk z Zary też ma takie krótkie i jest to wkurzające, nie polecam
Cytat:
Napisane przez leszczynska Pokaż wiadomość
nigdy nie zaglądałam na wątek modowy, czego od razu pożałowałam widząc te posty!! witajcie elegantki! dołączam : )

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Dlaczego nigdy nie będziesz?
Nie chodzę do kościoła, jestem raczej osobą niewierzącą i nie przystąpiłam też do bierzmowania nie chciałam oszukiwać jak spora większość moich znajomych, którzy podrabiali podpisy, że zaliczyli spowiedź, mszę itd. Jeśli kiedykolwiek mi się odmieni, nawrócę się to zrobię to z pełną świadomością. A jeśli moja siostra/bliska koleżanka czy kuzynostwo będą mieli dzieci to w końcu nie muszę być chrzestną, żeby służyć pomocą
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 21:07   #371
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Ja w zasadzie też się długo nie odzywałam, ale miałam tyle na głowie, że szok. Dzisiaj mam wolny wieczór więc robię sobie wieczór piękności W ogóle doszłam do wniosku, że się ostatnio bardzo "zapuściłam": przestałam ćwiczyć, patrzeć na to co jem, zapomniałam o starannym makijażu, perfumach i wszystkim tym, co poprawia babeczkom humor. Dlatego przed chwilą skończyłam ćwiczyć, zaraz zabieram się za manicure i kładę się wcześniej spać żeby jutro dobrze wyglądać Jutro masaż w ramach rozpieszczania, bo kiedy jak nie teraz kiedy mam tylko siebie na głowie
Też tak mam czasami, że mi się nie chce ale jak się wezmę później za siebie to samopoczucie mam milion razy lepsze, jak i kondycję zresztą

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dzięki. To będzie totalna rewolucja.
Super Phoebee ale wypad za wielką wodę to rzeczywiście spora zmiana. Będziesz tam pracować czy studiować, jeśli mogę zapytać?

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
W ogóle przystępowanie do komunii w wieku 8-9lat jest dla mnie chore, bo dziecko i tak nie rozumie o co w tym wszystkim chodzi i czeka tylko na prezenty dodatkowo pokaz mody w postaci sukienek komunijnych... ehh szkoda gadać

Nie chodzę do kościoła, jestem raczej osobą niewierzącą i nie przystąpiłam też do bierzmowania nie chciałam oszukiwać jak spora większość moich znajomych, którzy podrabiali podpisy, że zaliczyli spowiedź, mszę itd. Jeśli kiedykolwiek mi się odmieni, nawrócę się to zrobię to z pełną świadomością. A jeśli moja siostra/bliska koleżanka czy kuzynostwo będą mieli dzieci to w końcu nie muszę być chrzestną, żeby służyć pomocą
Olcia, masz bardzo zdrowe i rozsądne podejście, a przede wszystkim uczciwe Tylko że z takimi poglądami w Pl nie jest łatwo
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 21:15   #372
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dzięki. To będzie totalna rewolucja.

A co z tym MACiem, masz już coś konkretnego na oku?



Oj, spełniaja,spełniają,ale rzadko niestety same. Trzeba im czasami pomóc.
LA.
oczywiście, że same się nie spełnią, trzeba je troszkę dopomagać
ojej zaszalałaś z tym marzeniem! powodzenia w takim razie, ja tą część świata odwiedzę prawdopodobnie w wakacje, bo też realizuję swoje marzenie
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 21:18   #373
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość


Muszę zobaczyć jak u mnie sprawdziłby się jako zabezpieczenie końcówek, bo normalnie używam go tylko na noc a dzisiaj kupiłam jeszcze Alterrę migdały i papaja



Nie chodzę do kościoła, jestem raczej osobą niewierzącą i nie przystąpiłam też do bierzmowania nie chciałam oszukiwać jak spora większość moich znajomych, którzy podrabiali podpisy, że zaliczyli spowiedź, mszę itd. Jeśli kiedykolwiek mi się odmieni, nawrócę się to zrobię to z pełną świadomością. A jeśli moja siostra/bliska koleżanka czy kuzynostwo będą mieli dzieci to w końcu nie muszę być chrzestną, żeby służyć pomocą
Jako zabezpieczenie moim zdaniem szału nie ma. Ja osobiście używam serum z apteczki babuni mleko z miodem coś takiego i nie narzekam (a moje włosy, nie dość że długie to i były rozjaśniane więc o końcówki dbać muszę) i czasem olej arganowy z Bioelixire:
http://www.bioelixire.com/pl/produkt...-serum,44.chtm
Co prawda tego ostatniego częściej na twarz i chwalę sobie bardzo

Mania na dzianych chrzestnych mnie przeraża... Czy ci wszyscy ludzie doprawdy nie słyszą słów, że rodzic chrzestny ma pomagać wychowywać dziecko W WIERZE? Nie w bogactwie, a w wierze, religii...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 21:35   #374
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Mam pytanie nie związane w wątkiem czy możecie podzielić sie opiniami na temat laptopów MAC? Warto?

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------




Witaj będziesz nadal prowadzić blog?
Jak nosi się szary Hamilton?
Ja mam Maca stacjonarnego i jest świetny. W ogóle jestem bardzo zadowolona ze sprzętów tej marki.

Cytat:
Napisane przez leszczynska Pokaż wiadomość
nigdy nie zaglądałam na wątek modowy, czego od razu pożałowałam widząc te posty!! witajcie elegantki! dołączam : )
Witaj

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Oooo, kogo ja widzę!


Aaaa, listopad ogłosiłam miesiącem poświęconym problematyce okołozakupowej. Biorę się za odgracenie szafy.
Gdzie się przeprowadzasz? Gratuluję

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Fajne szaliki dziewczyny pokazują na zarowym wątku, ale ich cena jest wysoka Ja planuję po wyzdrowieniu odwiedzić sh i tam poszukać ciepłych szalików i swetrów

Ale masz figurę w tej sukience



Współczuję Co za rodzinę masz! Sama od kilku lat jestem chrzestną córki mojej siostry i nie wyobrażam sobie teraz świata bez Małej Kilka dni temu skończyła 6 lat. Zawsze mam dla niej jakiś prezent, jak tylko wracam do domu, niezależnie od okazji. Ona tak się cieszy na mój powrót i ja razem z nią! Pomijam, że zaraz chce się ze mną bawić w ciepło-zimno i odnajdywanie prezentów dla niej Moja siostra żadnych roszczeniowych postaw nie wykazuje. Przeraża mnie tylko perspektywa pierwszej komunii za kilka lat i wyboru prezentu...



Dlaczego nigdy nie będziesz?



Dziękuję Kochana

Oby butki dobrze grzały!



Też w przyszłości zamierzam odmówić, jeśli wyczuję, że ktoś tylko liczy na moją kasę. Jedną słodką chrześnicę mam i mi wystarczy



Dołączam się do pytania Mój kilkuletni Samsung ostatnio coraz wyraźniej daje do zrozumienia, że jego czas się kończy



Gratuluję




Mirell witaj



Dziewczyny, które mają Instagram- czy przed rejestracją muszę zainstalować jakiś program na telefonie i laptopie? Jestem w tym zielona kompletnie Nie mam ani telefonu ani laptopa z Apple jeszcze
Ja rejestrowałam się na telefonie. Potem na kompie możesz się logować. Przeglądanie wygodniejsze jest w telefonie/tablecie niż na kompie - moim zdaniem.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 21:47   #375
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
LA.

mam ochotę zapytać jak do tego doszło i co tam będziesz robić, ale wiem że to wścibskie, więc tylko gratulacje i cieszę się razem z Tobą, stany to moje marzenie
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 23:36   #376
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość

mam ochotę zapytać jak do tego doszło i co tam będziesz robić, ale wiem że to wścibskie, więc tylko gratulacje i cieszę się razem z Tobą, stany to moje marzenie
mam podobnie

Phoebee gratuluje

Myślicie, że pasuje do granatowego troche pikowanego płaszcza? http://www.hm.com/gb/product/17086?article=17086-B Czy szukać dalej?
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2013-11-06 o 23:47
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 07:02   #377
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

PHoebee, kongratulejszyn Kochana Cudowne marzenie Ci się spełnia
Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Myślicie, że pasuje do granatowego troche pikowanego płaszcza? http://www.hm.com/gb/product/17086?article=17086-B Czy szukać dalej?
Powinno pasować, granat z beżem ładnie wygląda

Muszę do HM wpaść pooglądać szaliki chyba
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 07:22   #378
mrowka2810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 300
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Jako zabezpieczenie moim zdaniem szału nie ma. Ja osobiście używam serum z apteczki babuni mleko z miodem coś takiego i nie narzekam (a moje włosy, nie dość że długie to i były rozjaśniane więc o końcówki dbać muszę) i czasem olej arganowy z Bioelixire:
http://www.bioelixire.com/pl/produkt...-serum,44.chtm
Co prawda tego ostatniego częściej na twarz i chwalę sobie bardzo

Mania na dzianych chrzestnych mnie przeraża... Czy ci wszyscy ludzie doprawdy nie słyszą słów, że rodzic chrzestny ma pomagać wychowywać dziecko W WIERZE? Nie w bogactwie, a w wierze, religii...
Właśnie ciekawa byłam tego serum z bioelixire, bo cenę ma naprawdę zacęcającą
mrowka2810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 07:24   #379
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

[QUOTE=mm111111;43601508]Ja mam Maca stacjonarnego i jest świetny. W ogóle jestem bardzo zadowolona ze sprzętów tej marki.


Apple podbił moje serce, najpierw dostałam w prezencie tablet, potem kupiłam sobie telefon, a teraz... o komputerze myślę
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 08:40   #380
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Prawda, że genialne!
Prawda!

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dzięki. To będzie totalna rewolucja.

A co z tym MACiem, masz już coś konkretnego na oku?



Oj, spełniaja,spełniają,ale rzadko niestety same. Trzeba im czasami pomóc.
LA.

Cudownie!!!!!

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Dziewczyny, kończy mi się korektor pod oczy i szukam czegoś nowego. Temat pewnie się już przewijał nie raz, ale niestety nie zapisałam sobie :/
Czy możecie jakiś polecić?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:43   #381
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kończy mi się korektor pod oczy i szukam czegoś nowego. Temat pewnie się już przewijał nie raz, ale niestety nie zapisałam sobie :/
Czy możecie jakiś polecić?
Ja stosują magika helenki albo pisakowego YSL, ale na wątku promocjowym dziewczyny teraz zachwalają korektory... Loreala - z true match i lumi. Planuje sie wybrać do rossmanna i popatrzeć co to za cuda.

Z tego co kojarzę to la praire jest całkiem niezły, ale sama nie testowałam jeszcze.

Przypomniało mi się, że mam jeszcze benefita, takiego w "szmince", ale używam go tylko latem i to do raczej lekkich makijaży typu "no-make-up", bo jest dość lekki i kryje tak sobie.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2013-11-07 o 09:42
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:48   #382
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Aga ja używam kofeinowego roll-on'u z korektorem z Garniera, jestem z niego bardzo zadowolona, utrzymuje się cały dzień, dobrze kryje cienie pod oczami i dzięki metalowej kulce aplikacja rano jest przyjemna no i jest bardzo wydajny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rem-2-w-1.html
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:03   #383
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Hej
U mnie w pracy do piątku jest kontrola, więc nie mogę za bardzo do Was zaglądać. Po pracy za to jestem strasznie zmęczona
Zostaliśmy zaproszeni na lecie firmy teścia Wczoraj biegaliśmy za prezentem. Zdecydowaliśmy się na długopis i do pudełka dodaliśmy grawer. Żeby miał na pamiątkę, choć i tak wiem, że tego nie doceni!
Wkurzona jestem, bo to lecie jest w sobotę, a ja na sobotę zarezerwowałam nam stolik na wieczór hiszpański No i musimy z sympatycznego wieczoru zrezygnować na rzecz oglądania teściów

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Sprytne z zakupami, moja droga

A może teściowej w tym roku rózgę?


O rany, ale się wmanewrowałaś Ale zauważyłam że to częsta praktyka robić z rodziców chrzestnych za przeproszeniem dojne krowy I sama byłam kandydatką na taką fuchę. Chrzestną matką zostałam, dzieckiem się interesuję, ale notorycznie odmawiam udziału w imprezie typu Dzień Dziecka, imieninki itd. Urodziny ok, Mikołajki od czasu do czasu. Poza tym nie przypominam sobie żebym dostała chociaż złamanego SMSa od mojej chrzestnej córki, chociażby świątecznego, a bojkotując zawoalowane sugestie mam spokój raz na zawsze, no jeszcze po drodze może będzie kiedyś ślub
Lubię takie kupowanie przed czasem, bo później przynajmniej nie latam na ostatnią chwilę

O tak, teściowej by się rózga przydała!!! Jeszcze nas w grudniu czekają jej imieniny. Obojętnie co byśmy nie kupili, to i tak będzie niezadowolona

Masz rację co do rodziców chrzestnych Mnie najbardziej wkurzają teksy mojej chrzestnej, która non stop mówi mi, że chrzestny powinien kupować, bo to jego obowiązek Kiedyś jej powiedziałam, że w czasie mojego dzieciństwa takiego obowiązku nie było i od razu się uciszyła

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Kochana chyba nikt nie ma takich przebojów z rodziną jak Ty. Współczuję bardzo
Oj tak, przeboje to ja mam

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Forget_me[/B], żyję, żyję Miałam do pozałatwiania różne sprawy i swego czasu przyjemności (a zaliczam do nich wizaz.pl) były jednymi z ostatnich rzeczy, o których myślałam... Ale to przeszłość
Dla TŻ kupiłam porządny, elegancki szalik, bo wśród tych co miał uważam, że nie posiadał nic zbyt ciekawego
To miałaś troszkę zawirowań w ostatnim czasie Żeby wszystko wyszło już na prostą i żebyś mogła z nami częściej bywać

Ech, mój szali nie nosi Czyli wymyślam dalej

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Aaaa, listopad ogłosiłam miesiącem poświęconym problematyce okołozakupowej. Biorę się za odgracenie szafy.
Odgrać moją też

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Współczuję Co za rodzinę masz! Sama od kilku lat jestem chrzestną córki mojej siostry i nie wyobrażam sobie teraz świata bez Małej Kilka dni temu skończyła 6 lat. Zawsze mam dla niej jakiś prezent, jak tylko wracam do domu, niezależnie od okazji. Ona tak się cieszy na mój powrót i ja razem z nią! Pomijam, że zaraz chce się ze mną bawić w ciepło-zimno i odnajdywanie prezentów dla niej Moja siostra żadnych roszczeniowych postaw nie wykazuje. Przeraża mnie tylko perspektywa pierwszej komunii za kilka lat i wyboru prezentu...
Ja bez małej też sobie nie wyobrażam świata Jeszcze teraz, kiedy już chodzi i zaczyna mówić pierwsze słowa jest taka pocieszna Naprawdę gwiazdkę z nieba bym jej dała, ale nie podoba mi się podejście mojej siostry. Dziecko jednak nie jest winne temu, że ma porąbanych rodziców
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:26   #384
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość


Dziewczyny, kończy mi się korektor pod oczy i szukam czegoś nowego. Temat pewnie się już przewijał nie raz, ale niestety nie zapisałam sobie :/
Czy możecie jakiś polecić?
bardzo przystępnymi cenowo, hitami są ostatnio: Collection 2000(problem z dostępnością) i L'oreal ten co hihi wspominała
Dobry jest (solidne krycie)mac,pro longwear i Helenka, magic concealer.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.

Edytowane przez monicar
Czas edycji: 2013-11-07 o 09:27
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:46   #385
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Dziewczyny na fb Reserved można wydrukować sobie kupon -25% na kolekcję damską, męską i dziecięcą ważny od 7 do 10.11
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:56   #386
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny na fb Reserved można wydrukować sobie kupon -25% na kolekcję damską, męską i dziecięcą ważny od 7 do 10.11
Ooo Dzięki za wiadomość
W sobotę mam zamiar skoczyć na zakupy, więc może się przydać
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:03   #387
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

do usług z tego co piszą na fanpejdżu Re, kupon obowiązuje też w e-sklepie
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:05   #388
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
do usług z tego co piszą na fanpejdżu Re, kupon obowiązuje też w e-sklepie
Jeszcze lepiej Bo w sobotę pewnie resztki małych rozmiarów zostaną
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:34   #389
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja stosują magika helenki albo pisakowego YSL, ale na wątku promocjowym dziewczyny teraz zachwalają korektory... Loreala - z true match i lumi. Planuje sie wybrać do rossmanna i popatrzeć co to za cuda.

Z tego co kojarzę to la praire jest całkiem niezły, ale sama nie testowałam jeszcze.

Przypomniało mi się, że mam jeszcze benefita, takiego w "szmince", ale używam go tylko latem i to do raczej lekkich makijaży typu "no-make-up", bo jest dość lekki i kryje tak sobie.
Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Aga ja używam kofeinowego roll-on'u z korektorem z Garniera, jestem z niego bardzo zadowolona, utrzymuje się cały dzień, dobrze kryje cienie pod oczami i dzięki metalowej kulce aplikacja rano jest przyjemna no i jest bardzo wydajny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rem-2-w-1.html
Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
bardzo przystępnymi cenowo, hitami są ostatnio: Collection 2000(problem z dostępnością) i L'oreal ten co hihi wspominała
Dobry jest (solidne krycie)mac,pro longwear i Helenka, magic concealer.
Dziękuję dziewczyny!
Rozejrzę się za tymi Loreala
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 11:13   #390
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Szkoda, mam nadzieję, że kiedyś jeszcze do niego wrócisz, bo był świetnie prowadzony Ale najważniejsze, że jesteś tu z nami Powiedz jeszcze, czy można Cię zobaczyć na instagramie?

Pomimo, że już nie istnieje, to bardzo mi miło, że się podobał
Na Instagramie mnie również nie ma... ale może zastanowię się nad tym, na pewno łatwiej byłoby mi znaleźć czas na zabawę z nim

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz wynika, że zamieszanie dobrze się skończyło i to najważniejsze Obyś została z nami na dłużej.
Oj, tak, chociaż może i moja aktualna sytuacja nadal nie jest jeszcze szczytem moich marzeń, ale do niego coraz bliżej

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Oooo, kogo ja widzę!
Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość

Mirell witaj


Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Mirell też o Tobie ostatnio myślałam, gdzie Ty się podziewasz
Już, już jestem

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Mirell - witamy znowu !
Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Mirell, chyba wszystkie Cię tu pamiętamy i na pewno każda z nas choć przez chwilkę zastanawiała się co u Ciebie


Dziewczyny, bardzo, bardzo mi miło, że mnie pamiętacie
Ale dość tych powitań, wróćmy do treści wątku!

Ona_Zakupoholik, pytałaś o produkty Apple; sama nie posiadam laptopa, ale mam iPhone, iPad oraz iMac, i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona Najbardziej to z przeuniwersalnego telefonu. Komputer posiadam już 1,5 roku i ma się świetnie, wszystko śmiga na nim ekspresowo Jedynie sam system ma jak dla mnie pewien minus, jakim jest niekompatybilność z niektórymi programami na Windows, brak mi banalnego, wypasionego... Painta Ale to już kwestia przyzwyczajenia, można pościągać zamienniki
W każdym razie, gdy będę coś w przyszłości kupować, to już tylko Apple

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2013-11-07 o 11:14
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-01 21:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.