Rossmann, Natura czy hebe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-07, 10:22   #1
Kreciola
Raczkowanie
 
Avatar Kreciola
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 212
Lightbulb

Rossmann, Natura czy hebe?


Mam do Was pytanie: do której z tych trzech drogerii chodzicie najczęściej na zakupy? Która z nich najbardziej się Wam podoba i dlaczego? W której Waszym zdaniem jest najtaniej, a w której najdrożej?
Kreciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 10:28   #2
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Bardzo lubię hebe Miła obsługa, ładne wnętrze i ciekawe marki
Czasem robię też zakupy w Rossmannie ale nie podoba mi się kultura pracy jaka tam panuje - ochrona łażąca za klientem krok w krok, podejrzliwe spojrzenia itp
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 10:59   #3
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
Bardzo lubię hebe Miła obsługa, ładne wnętrze i ciekawe marki
Czasem robię też zakupy w Rossmannie ale nie podoba mi się kultura pracy jaka tam panuje - ochrona łażąca za klientem krok w krok, podejrzliwe spojrzenia itp
a ja muszę się az pochwalić swoim rossmanem. jest w miarę nowy (tzn. ma juz z rok właściciwie). ale tam ochrona nie chodzi. ma przy wejścue telewizorek i obserwuję wszystko z kamer.

można spokojnie chodzić między alejkami


ale i tak bardziej wole hebe.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 11:00   #4
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Kupuję we wszystkich, bo w każdej mam swoje sprawdzone produkty, są fajne promocje.

W Rossmannie jest chyba największy wybór i jest najtaniej, ale nie podoba mi się obsługa. Przede wszystkim ekspedientki zazwyczaj nie mają pojęcia ani o asortymencie ani o aktualnych promocjach (wiele razy musiałam się przy kasie dopraszać o gratisy, panie nie mają pojęcia o cenach). Nie wspominam nawet o zerowej wiedzy na temat kosmetyków. Ochroniarz to osobna historia, tak mnie denerwują, że już nawet przestałam zwracać uwagę. Chociaż w Rossmannie, który obecnie mam najbliżej domu pan ochroniarz siedzi przy wejściu i obserwuje monitor.

Do Natury chodzę po podkłady (mają szafy Kobo i Catrice) i po mgiełki do ciała (taka gruszkowa, chyba z którejś ich marki własnej ). Lubię tam chodzić, bo nikt za mną nie łazi i jest mniejszy ruch niż w Rossmannie.

W Hebe byłam na razie tylko raz, ale pewnie będę chodzić częściej - przemiła obsługa, przestronne wnętrze (mimo że to, w którym byłam miało dosyć małą powierzchnię) i ciekawe promocje dla stałych klientów. Poza tym to wciąż jeszcze polska firma. Szkoda tylko, że mają tak mało sklepów.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 11:03   #5
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Właściwie to zależy, co chcę kupić.
W Hebe byłam tylko kilka razy, ale jakoś nie mogłam się tam odnaleźć, nie było też tego, czego akurat szukałam. Chociaż widziałam też sporo produktów, których w innych miejscach nie ma, więc to jest jakaś zaleta.
Do Rossmanna chodzę po takie większe zakupy, głównie pielęgnacyjne, bo wydaje mi się, że tam jest największy wybór i mają sporo fajnych i tanich kosmetyków własnych marek.
Z kolei nie lubię tego, że w Rossmannie jest osobna kasa na kolorówce i ogólnie jakoś dziwnie mi wskoczyć do takiego wielkiego sklepu po np. jeden lakier do paznokci. Dlatego po jakieś pojedyncze kosmetyki z kolorówki wolę chodzić do mniejszej Natury

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2013-11-07 o 11:08
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 11:07   #6
201703160940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 900
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Ja najczęściej robię zakupy w Naturze, w sumie głównie ze względu na ceny i na dostępność tańszych marek. Obsługa u mnie w mieście jest miła i nikt się za mną nie plącze, kiedy oglądam kolorówkę, więc jest ok

W Hebe nigdy nie byłam, za to w Rossmanie pani nabijała kody ręcznie i chciała sprzedać mi tusz, który na półce miał cenę 20 zł za 30 po awanturze z ochroną w roli głównej przyznała, że "się pomyliła". Zraziło mnie to do tej drogerii.
201703160940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 11:21   #7
nielegalna_
Raczkowanie
 
Avatar nielegalna_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorze zachodnie
Wiadomości: 350
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Na większe kosmetyczne zakupy wybieram się zawsze do Rossmanna. Z tego co widzę tam jest najtaniej, dużo ciekawych promocji i bardzo lubię kosmetyki z Alterry. Muszę jednak się zgodzić w 100% z tym co napisała crippled, zdarza się i tak, że ochroniarze chodzą za klientem krok w krok serwując przy tym podejrzliwe spojrzenia co nie należy do komfortowych. Teraz na całe szczęście w większości Rossmannów ochrona ma swoje stanowisko obok kasy.
Czasem, jednak rzadziej wstępuje do Natury po kolorówkę czy produkty które można dostać jedynie u nich.
nielegalna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 11:24   #8
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Najbardziej lubię Rossmana, chociaż ochrona to przesada.

Hebe nie jest polska, to ten sam właściciel, który ma Biedronkę, czyli portugalski kapitał.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 11:33   #9
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Zdecydowanie Hebe. Ma dobrą ofertę, zniżki dla stałych klientów i przede wszystkich brak tam natrętnych panów ochroniarzy
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 11:47   #10
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

ja zazwyczaj krążę miedzy super-pharm a Rossmanem. Do hehe nieco sie zraziłam ostatnio, a Natury nie mam nigdzie po drodze, ani w okolicy. W super-pharm lubie to, ze sa tez wszystkie apteczne kosmetyki które kupuje, ale nie mają tam paru rzeczy po ktore musze isc do Rossmana. Kolorówki nie kupuje w zadnym z nich
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 11:48   #11
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Nieodłączną cechą rozpoznawczą Rossmanna są szpiegujący klienta ochroniarze,
w Naturze są to wymalowane na pomarańczowo panie ekspedientki, najczęściej ufarbowane na czarno, a na temat Hebe się nie wypowiem bo w mojej okolicy nie ma jeszcze tych drogerii. Oczywiście generalizuję a wybrałabym jednak Rossmanna.
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 11:50   #12
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Najbardziej lubię Rossmana, chociaż ochrona to przesada.

Hebe nie jest polska, to ten sam właściciel, który ma Biedronkę, czyli portugalski kapitał.
Nie? To nie wiem skąd mi się to wzięło
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 11:58   #13
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Rossmann - dużo podstawowych kupowanych przeze mnie produktów, fajne promocje i chyba najbardziej lubię właśnie Rossmanna, ale mam ich przesyt, bo u mnie w mieście Rossmann na kazdym rogu i w każdej niemalże galerii. W "moim" Rossmannie nikt mnie nie śledzi, ale owszem ich ochrona wygląda w połowie sklepów jak wyciągnięta z osiedlowej ławki.

Super-Pharm - lubię, są fajne promocje w gazetkach, kiedyś namiętnie kupowałam tam perfumy, potem była to pierwsza drogeria która wprowadziła lakiery Essie, więc za to dodatkowy plus.

Hebe - byłam raz i to na otwarciu, więc było okropnie bo nienawidzę tłumów, ale podoba mi się ich bogaty asortyment i na pewno będę zaglądać częściej.

Natura - nie lubię, nie mam po drodze, jestem raz na pół roku.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 12:09   #14
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Najczęściej bywam w Rossmannie - te sklepy są dosłownie wszędzie, jest tam chyba największy wybór, najniższe ceny, fajne marki własne no i trzymają mnie przy sobie fajnymi produktami dla dzieci i kartą Rossnę. Na ochroniarzy nie zwracam uwagi, nie deprymują mnie, tam gdzie kupuję nie są nachalni.
Natomiast nie znoszę zakupów w Naturze i bywam tam rzadko. W krakowskiej Galerii Kazimierz chadza tam niewiele osób (w porównaniu do Rossmannów) i jak się już pani sklepowa do mnie przyklei, to koniec. Nie podejdzie zapytać czy mi pomóc w wyborze koloru cieni tylko będzie się przesuwać od szafy do szafy, bacznie ziorając.
W Hebe jeszcze nie byłam, muszę się wybrać
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 12:11   #15
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Najbardziej lubię w Super pharm i Hebe. W Sp mam kartę więc to dodatkowo przywiązuje, a Hebe jest wiele marek które nie ma w innych sieciówkach.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 13:43   #16
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Nie? To nie wiem skąd mi się to wzięło
Zdaje się, że Natura jest polska, a przynajmniej była Hebe to od początku Jeronimo Martins.

Jeszcze nikt nie wspomniał o drogeriach Jasmin, gdzie też lubię zaglądać.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 13:46   #17
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Najgorsza jest Natura, ceny bywają oszałamiające, kosmetyki wymacane, ekspedientki są natrętne, a nie potrafią odpowiedzieć na pytania dotyczące stanu sklepu (nie mówiąc nic o składach). Szczerze nie cierpię obsługi na patelni w Warszawie

Do Hebe chodzę, bo mam najbliżej. Na plus liczę marki apteczne ze swobodnym dostępem, testery nawet do niektórych płynów dla niuchaczo-macaczy i kolorówka nie jest tak zmolestowana. Ochrona nie jest upierdliwa, obsługa - zależy. Czasami dostaję śmieszne próbki kremów 120+

Rossamanna chyba najbardziej lubię, ochrona siedzi przy wejściu, nie ciągnie się za mną "czy mogę w czymś pomóc", ceny najniższe (przeważnie). Niestety, do najbliższego Rossmanna mam po drodze 2 Hebe :p
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 14:49   #18
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

U mnie Hebe nie ma, chociaż byłam kilka razy i mi się bardzo podoba, gdyby była u mnie byłaby moim ulubieńcem. W Rossmanie jest większy wybór niż w Naturze, ceny podobne, ale ochroniarze są rzeczywiście uciążliwi. Natura jest mi obojętna, chociaż ma zwykle największe promocje na mój ulubiony tusz L'oreal i tylko dlatego tam zaglądam.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 15:00   #19
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Najczęściej kupuję w Rossmannie bo mam najbliżej, ceny w są porządku, sporo różnych promocji. Rossmanna też najbardziej lubię. Ochrona jakoś mi nie przeszkadza.
Na drugim miejscu jest SuperPharm. Chociaż ceny mają mocno zawyżone to jak się trafi na promocję są do zniesienia. Podoba mi się, że w jednym miejscu są i kosmetyki apteczne i drogeryjne. Plusem jest zabezpieczona kolorówka, no i w niektórych SP są szafy essence.
W Hebe byłam raz, może jeszcze tam zajrzę.
Natury nie lubię. Ceny są kosmiczne, tego czego szukam zwykle nie ma, no i jest spora szansa, że kupi się zmacane kosmetyki nawet z tej głównej szafy (bo, że te z wyprzedaży były otwierane i testowane to norma).
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 15:13   #20
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
spora szansa, że kupi się zmacane kosmetyki nawet z tej głównej szafy (bo, że te z wyprzedaży były otwierane i testowane to norma).
zmacane to pół biedy... raz trafiłam na promocję wkładów cieni z kobo (normalnie kosztują 13 zł) za 3.5 zł za sztukę. Od razu mi się zapaliła lampka ostrzegawcza. Sprawdzam datę... i nie mogę - specjalnie zaklejona nową ceną. Zdrapałam jedną i okazało się, że termin przydatności kończył się za miesiąc. Także tego no, Natura...
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 19:37   #21
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Ja najczęsciej robię zakupy w Rossmannie bo prawie wszystko moge tam dostać : )
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 19:43   #22
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Rossmann, mam go pod nosem ; P
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 19:49   #23
zdziuba
Raczkowanie
 
Avatar zdziuba
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Najczęściej odwiedzam Rossmanna, jest blisko, ochrona wcale nie jest upierdliwa, za to sporo promocji cenowych można znaleźć.
W Hebe byłam raz, nie po drodze mi trochę, za to ochroniarz od drzwi wołał "dzień dobry", żeby zauważyć, że on tu jest.
Natury żadnej nie mam koło siebie, więc ostatni raz na zakupach byłam... albo jeszcze dawniej.
Generalnie wygrywa Rossmann, naprawdę mogliby wprowadzić więcej atrakcji dla stałych klientów.
zdziuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 19:56   #24
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Uwielbiam wnętrze Hebe . Często chodzę do SP, ale w sumie bo "może są jakieś promocje" bo drogo tam . Do Rossmanna też często chodzę, bo jest na każdym kroku
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 22:53   #25
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

zdecydowanie Hebe. miła i ogarnięta obsługa, czysto, ochrona siedzi na tyłkach przed monitorami (zamiast latać po sklepie jak szpicle), dobre marki.
najmniej lubię zaglądać do Natury.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 13:58   #26
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
zmacane to pół biedy... raz trafiłam na promocję wkładów cieni z kobo (normalnie kosztują 13 zł) za 3.5 zł za sztukę. Od razu mi się zapaliła lampka ostrzegawcza. Sprawdzam datę... i nie mogę - specjalnie zaklejona nową ceną. Zdrapałam jedną i okazało się, że termin przydatności kończył się za miesiąc. Także tego no, Natura...
Jest jeszcze trzecia opcja: z krótkim terminem ważności i zmacane Równie prawdopodobna.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 14:19   #27
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Rossmann.

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 16:28   #28
Maja_1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

Rossmann jest zdecydowanie popularniejszy, ale jak dla mnie za dużo pojawia się tam marek własnych, czyli kosmetyków słabej jakości. Natura i Heba są pod tym względem lepsze, a z nich Hebe wygrywa cenowo.
__________________
And mighty Heracles, the valiant son of neat-ankled Alcmena, when he had finished his grievous toils, made Hebe the child of great Zeus and goldshod Hera his shy wife in snowy Olympus
Maja_1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 19:45   #29
alex24112
Zadomowienie
 
Avatar alex24112
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 135
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

1. Rossmann
2. Natura
3. Drogerie Polskie
4. Hebe
5. SP (niestety nie mam w mieście i korzystam tylko jak jestem w Zakopanem albo Warszawie)
6. Daily

Tak wygląda mój ranking W hebe jest kilka rzeczy, których nie ma w rossmanie (np. revlon), ale ja wolę rossmana, bo mam 3 czy 4 rossmany w mieście+mają często fajne promocje a hebe miało tylko raz, na otwarcie.
__________________
4 rok logopedii UW

Walczę z pcos, nt i io. Walczę o siebie!
alex24112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 19:51   #30
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Rossmann, Natura czy hebe?

a ja nigdy nie byłam w Hebe bo nie ma go nigdzie w mojej okolicy czy są tam marki apteczne? chodzi mi głównie o Vichy?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-03 21:16:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.