Rossmann cz. XIX - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 10:31   #3241
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Matowej pomadki na pewno nie, bo Manhattan ją wycofał.
Szkoda A nie wiesz, czy balsamy do ust będą łapały się na promocję?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 10:37   #3242
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez viosna82 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy nie masz daleko, ale w Rossmannie przy metrze Stokłosy (KEN 85) jest i są w ogóle wszystkie możliwe szafy bywające w Rossmannach. To jest bardzo duży R. Nie pomylić z otworzonym 2 tygodnie temu 100 m dalej Rossmannem na Herbsta, czyli w moim bloku W promieniu 100 m od mieszkania mam dwa Rossmanny, z czego w jednym póki co pustki, klientów nie ma prawie.

Dzięki wielkie! Ogólnie to do każdego mam daleko, bo jestem spoza Warszawy, dlatego nie chciałam na ślepo jeździć po całej Warszawie
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 10:51   #3243
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
DO BLADOLICYCH:
W Rossmann nie ma jasnych podkładów oprócz Revlon CS Ivory, no i może HM51 i L'Oreal N1, Rimmel Match Perfection Foundation 101 classic ivory. Tu filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=V1H63StaNYQ

Jest wątek o jasnych podkładach
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=591396

Revlona Ivory miałam, ale już nie używam tego podkładu, a faktycznie kolor bardzo mi pasował, ale pryszcze już mi nie pasowały w nowej wersji, patrząc na tester HM 51 jest dla mnie za ciemny, właśnie używam True Matcha N1, a na promocji zamierzam kupić tego Rimmela I masz rację to by było tyle jeśli chodzi o drogeryjne bardzo jasne podkłady

edit: dzięki za filmik, bardzo mi się przydał, zastanawiałam się kiedyś jak wypada podkład Catrice 010 i dzięki temu już wiem, że jak 180 Revlona, to zdecydowanie za ciemny
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm


Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2013-11-14 o 11:01
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 10:55   #3244
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ten podkład jest słaby, bo daje nierównomierne, słabe krycie i szybko znika z twarzy. Nie tyle za jasny, co nie dopasowuje się do koloru cery i brak w nim żółtych tonów. Na poprzedniej promocji kosztował tylko 9 zł, ale żałuję nawet tych pieniędzy.
ja uważam że baqrdzo jasny jest jeszcze wspomniany przeze mnie Maybelline Affinitione24h odcień light beige- nie jestem może blada jak ściana, ale ciemnej karnacji też nie mam, a po nałożeniu tego podkładu wyglądałam jakbym nałożyła białą maskę.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 11:23   #3245
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Revlona Ivory miałam, ale już nie używam tego podkładu, a faktycznie kolor bardzo mi pasował, ale pryszcze już mi nie pasowały w nowej wersji, patrząc na tester HM 51 jest dla mnie za ciemny, właśnie używam True Matcha N1, a na promocji zamierzam kupić tego Rimmela I masz rację to by było tyle jeśli chodzi o drogeryjne bardzo jasne podkłady

edit: dzięki za filmik, bardzo mi się przydał, zastanawiałam się kiedyś jak wypada podkład Catrice 010 i dzięki temu już wiem, że jak 180 Revlona, to zdecydowanie za ciemny
a ja się nie zgodzę, wg mnie catrice 010 jest kolorystycznie zblizony do Revlon CS 150

EDIT:
infinite matt tez mialam, teraz jest nowa wersja all matt plus. polecam
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury

Edytowane przez PaulinciaKWC
Czas edycji: 2013-11-14 o 11:25
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 11:42   #3246
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
ja uważam że baqrdzo jasny jest jeszcze wspomniany przeze mnie Maybelline Affinitione24h odcień light beige- nie jestem może blada jak ściana, ale ciemnej karnacji też nie mam, a po nałożeniu tego podkładu wyglądałam jakbym nałożyła białą maskę.
Chyba zartujesz... ten affinitine jest bardzo ciemny. Jeszcze dodatkowo się ustalenia na twarzy i ma różowe podtony.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 11:54   #3247
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez viosna82 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy nie masz daleko, ale w Rossmannie przy metrze Stokłosy (KEN 85) jest i są w ogóle wszystkie możliwe szafy bywające w Rossmannach. To jest bardzo duży R. Nie pomylić z otworzonym 2 tygodnie temu 100 m dalej Rossmannem na Herbsta, czyli w moim bloku W promieniu 100 m od mieszkania mam dwa Rossmanny, z czego w jednym póki co pustki, klientów nie ma prawie.
Mówisz o tym co jest w tej galerii, w której jest subway i do niedawna było ccc? To jest ten lepszy, tak? Bo właśnie do tego mam najbliżej (witam sąsiadeczkę), ale nigdy nie zwróciłam uwagi jakie konkretnie szafy tam są, a akurat na -40% chcę eyeliner z Eveline. A skoro jest i Revlon to się też pewnie skuszę W ogóle to sama się zdziwiłam jak zobaczyłam ostatnio, że po drugiej stronie ulicy jest drugi rossmann, nie wiem po co to

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2013-11-14 o 11:58
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 12:04   #3248
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
a ja się nie zgodzę, wg mnie catrice 010 jest kolorystycznie zblizony do Revlon CS 150

EDIT:
infinite matt tez mialam, teraz jest nowa wersja all matt plus. polecam
Buff 150 miałam, ale odcinał mi się na szyi za bardzo, zmęczyłam jedną butelkę, także i tak 010 i tak pewno byłaby za ciemne I generalnie ten odcień mi się nie podobał, był strasznie ziemisty, wyglądałam non-stop z nim na zmęczoną


Pojęcie bardzo jasnej cery jest dość względne, bo np. ja mam naturalne rude włosy, a moja mama blond, można o mnie i o niej powiedzieć, że mamy taką, a tak się składa, że wszystko co jest na mnie za ciemne daję właśnie jej i jej pasuje Niektórym naturalnym szatynkom, się również wydaje, że taką mają, a jak kiedyś moja koleżanka szatynka, użyła mojego podkładu to wyglądała jak duch i nie spodziewałam się takiego efektu, bo na oko można było o niej powiedzieć, że ma jasną cerę, a w rzeczywistości to nieprawda, bo potrzebowała co najmniej o 2-3 tony ciemniejszego Sorry za off
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:13   #3249
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Buff 150 miałam, ale odcinał mi się na szyi za bardzo, zmęczyłam jedną butelkę, także i tak 010 i tak pewno byłaby za ciemne I generalnie ten odcień mi się nie podobał, był strasznie ziemisty, wyglądałam non-stop z nim na zmęczoną


Pojęcie bardzo jasnej cery jest dość względne, bo np. ja mam naturalne rude włosy, a moja mama blond, można o mnie i o niej powiedzieć, że mamy taką, a tak się składa, że wszystko co jest na mnie za ciemne daję właśnie jej i jej pasuje Niektórym naturalnym szatynkom, się również wydaje, że taką mają, a jak kiedyś moja koleżanka szatynka, użyła mojego podkładu to wyglądała jak duch i nie spodziewałam się takiego efektu, bo na oko można było o niej powiedzieć, że ma jasną cerę, a w rzeczywistości to nieprawda, bo potrzebowała co najmniej o 2-3 tony ciemniejszego Sorry za off
O tak. Jasna a jasna to roznica moja kolezanka niby jasną ma a podklad zawsze ze 2-3 numerki ciemniejszy niz ja mam z ori jakis jasny do przetestowania. Jest naprawde jasny ale pewnie wpada w roz..

Widzialam ze max factor wreszcie wprowadzil jasny CP na polski rynek. Chyba kupie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:49   #3250
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ten podkład jest słaby, bo daje nierównomierne, słabe krycie i szybko znika z twarzy. Nie tyle za jasny, co nie dopasowuje się do koloru cery i brak w nim żółtych tonów. Na poprzedniej promocji kosztował tylko 9 zł, ale żałuję nawet tych pieniędzy.

I dlatego każdy powinien testować podkłady sam na sobie bo wg mnie ten podkład jest 'dobry' ale w połączniu z innym podkładem bo sam solo jest dla mnie za mocno matujący a tak to dodaje go do innego podkładu jako 'rozjąśniający dodatek' i wtedy jest cud miód
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:52   #3251
viosna82
Raczkowanie
 
Avatar viosna82
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 373
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Mówisz o tym co jest w tej galerii, w której jest subway i do niedawna było ccc? To jest ten lepszy, tak? Bo właśnie do tego mam najbliżej (witam sąsiadeczkę), ale nigdy nie zwróciłam uwagi jakie konkretnie szafy tam są, a akurat na -40% chcę eyeliner z Eveline. A skoro jest i Revlon to się też pewnie skuszę W ogóle to sama się zdziwiłam jak zobaczyłam ostatnio, że po drugiej stronie ulicy jest drugi rossmann, nie wiem po co to

Witam sąsiadkę Tak, to jest ten w galerii metro. On jest większy, wg mnie są tam wszystkie szafy, których w niektórych R. nie ma, typu właśnie Revlon, Sally Hansen, Eveline. No i u mnie otworzyli w moim wspaniałym bloku kolejnego R. Śmiałam się, że mogę w kapciach zjechać na zakupy.
Ale liczę na to, że w tym nowym 2-tygodniowym R. mimo, że nie ma wszystkich szaf, to towar jest świeższy i nie tak zmacany jak w innych.

Edytowane przez viosna82
Czas edycji: 2013-11-14 o 12:59
viosna82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 14:42   #3252
paskuda031
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Dot.: Rossmann cz. XIX

Nie wiem czy już słyszałyście o tej promocjii: 19 listopada przyjdź do Drogerii Rossmann i przy kasie dokończ zdanie: Prawdziwy facet jeździ jak... A maszynkę Wilkinson Quattro dostaniesz za 1zł.
paskuda031 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 15:20   #3253
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Chyba zartujesz... ten affinitine jest bardzo ciemny. Jeszcze dodatkowo się ustalenia na twarzy i ma różowe podtony.
W takim razie przepraszam, chyba naprawdę pojęcie bladej cery jest relatywne. U mnie nie ciemnieje i mnie wydaje się kosmicznie jasny-na pewno jaśniejszy niż Revlon CS 150, bo jego używałam kilka lat i taki jasny nie jest.
Szukałam dziś korektora z Eveline, nie ma go u mnie , jest tylko jakiś Eveline korektor pod oczy, ale tego nawet na KWC nie mogę odnaleźć:nonie wiem:
Wg mojej listy wynika,że wydam 105 zł, zamierzałam się zmieścić w 100 zł, no ale jeśli faktycznie będzie to 105 to przeboleję jeszcze, tylko obawiam się, że do koszyka wpadnie coś "poza listą"
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 16:30   #3254
ArmandaVanHelden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 461
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
W takim razie przepraszam, chyba naprawdę pojęcie bladej cery jest relatywne. U mnie nie ciemnieje i mnie wydaje się kosmicznie jasny-na pewno jaśniejszy niż Revlon CS 150, bo jego używałam kilka lat i taki jasny nie jest.
Szukałam dziś korektora z Eveline, nie ma go u mnie , jest tylko jakiś Eveline korektor pod oczy, ale tego nawet na KWC nie mogę odnaleźć:nonie wiem:
Wg mojej listy wynika,że wydam 105 zł, zamierzałam się zmieścić w 100 zł, no ale jeśli faktycznie będzie to 105 to przeboleję jeszcze, tylko obawiam się, że do koszyka wpadnie coś "poza listą"
A używałaś kiedyś tego klasycznego Affinitone? Bo ja używam właśnie tej wersji w kolorze 03 light sand beige i zastanawiam się czy z tej wersji 24h kolor 005 byłby podobny/zbliżony? też kiedyś używałam długo 150 CS, wiec może jesteśmy zbliżone kolorem bardzo lubię to podstawową wersje, ale jak to baba kombinuje, że może jest coś jeszcze lepszego
ArmandaVanHelden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 16:31   #3255
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez paskuda031 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już słyszałyście o tej promocjii: 19 listopada przyjdź do Drogerii Rossmann i przy kasie dokończ zdanie: Prawdziwy facet jeździ jak... A maszynkę Wilkinson Quattro dostaniesz za 1zł.
Lepsza niż ta zeszłoroczna (?) z całowaniem
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 16:34   #3256
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ArmandaVanHelden Pokaż wiadomość
A używałaś kiedyś tego klasycznego Affinitone? Bo ja używam właśnie tej wersji w kolorze 03 light sand beige i zastanawiam się czy z tej wersji 24h kolor 005 byłby podobny/zbliżony? też kiedyś używałam długo 150 CS, wiec może jesteśmy zbliżone kolorem bardzo lubię to podstawową wersje, ale jak to baba kombinuje, że może jest coś jeszcze lepszego
Niestety nie.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 16:47   #3257
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez paskuda031 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już słyszałyście o tej promocjii: 19 listopada przyjdź do Drogerii Rossmann i przy kasie dokończ zdanie: Prawdziwy facet jeździ jak... A maszynkę Wilkinson Quattro dostaniesz za 1zł.
Skad sie dowiedzialas o tej akcji? Brzmi fajnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 16:59   #3258
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś z Wibo ten matowy piasek, zaraz testowanie Co do promocji chcę kupić jakiś tusz. Czy w Rossku dostanę w ogóle jakieś brązowe tusze? Bo czarne są zbyt czarne dla mnie i czuje się jak panda... Jakiś nieosypujący się Powtórzę pytanko: czy kremy bb podchodzą pod promocje? Macie do polecenia jeszcze jakiś lekki podkład dla cery bez wyprysków itp.?
Maybelline
tylko jest dość ciemny


Cytat:
Napisane przez ArmandaVanHelden Pokaż wiadomość
A używałaś kiedyś tego klasycznego Affinitone? Bo ja używam właśnie tej wersji w kolorze 03 light sand beige i zastanawiam się czy z tej wersji 24h kolor 005 byłby podobny/zbliżony? też kiedyś używałam długo 150 CS, wiec może jesteśmy zbliżone kolorem bardzo lubię to podstawową wersje, ale jak to baba kombinuje, że może jest coś jeszcze lepszego
ja mogę porównać 09 opal rose i 005



chciałam prosić o polecenie pudru matującego, ale widziałam, że polecacie clearface coś jeszcze?
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 17:03   #3259
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez noir_angele Pokaż wiadomość
Maybelline
tylko jest dość ciemny




ja mogę porównać 09 opal rose i 005



chciałam prosić o polecenie pudru matującego, ale widziałam, że polecacie clearface coś jeszcze?
Dziewczyny polecały jeszcze Rimmel Stay Matte
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 17:08   #3260
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecały jeszcze Rimmel Stay Matte
dzięki
akurat ten mam i jest dla mnie za słaby :<
pierwsze opakowanie było ok, chyba skóra się przyzwyczaiła
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 17:20   #3261
ArmandaVanHelden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 461
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez noir_angele Pokaż wiadomość
Maybelline
tylko jest dość ciemny




ja mogę porównać 09 opal rose i 005



chciałam prosić o polecenie pudru matującego, ale widziałam, że polecacie clearface coś jeszcze?
Ja 09 nigdy nie miałam, bo zawsze oglądając w drogerii wydawało mi się że bardzo wpada w róż, 005 też ma różowe podtony? z pudrów matujących mogę polecić Stay Matte Rimmela, ja mam akurat kolor 001 transparent, który fajnie współgra z podkładami, bo matuje ale nie zmienia ich koloru
doczytałam, że już go miałaś

Edytowane przez ArmandaVanHelden
Czas edycji: 2013-11-14 o 17:23
ArmandaVanHelden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 17:21   #3262
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Lepsza niż ta zeszłoroczna (?) z całowaniem
Też tak sądzę
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 17:21   #3263
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Skad sie dowiedzialas o tej akcji? Brzmi fajnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Na fb Wilkinsona podano taka ifnormację
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 17:34   #3264
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ArmandaVanHelden Pokaż wiadomość
Ja 09 nigdy nie miałam, bo zawsze oglądając w drogerii wydawało mi się że bardzo wpada w róż, 005 też ma różowe podtony? z pudrów matujących mogę polecić Stay Matte Rimmela, ja mam akurat kolor 001 transparent, który fajnie współgra z podkładami, bo matuje ale nie zmienia ich koloru
doczytałam, że już go miałaś
mimo wszystko dzięki

załączam zdjęcia
nie umiem określić tonów
wydaje mi się, że chyba ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3583.jpg (53,3 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3584.jpg (51,1 KB, 45 załadowań)
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 17:50   #3265
marieee
Zadomowienie
 
Avatar marieee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 1 890
GG do marieee
Dot.: Rossmann cz. XIX

a więc można się 19 potoczyć w stronę Ross.
__________________
Niebo jest limitem...!
Włosomaniaczka

________
9.01.14 Zuzanka
1.03.18 Igusia

marieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 18:41   #3266
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Rossmann cz. XIX

W Poznaniu w City Center jakie są szafy oprócz tych wielu standardowych,typu rimmel itp?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 19:13   #3267
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Chyba zartujesz... ten affinitine jest bardzo ciemny. Jeszcze dodatkowo się ustalenia na twarzy i ma różowe podtony.
Affinitone się utlenia. dlatego pierwsze wrażenie jest pozytywne, a później cegła.
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 19:33   #3268
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Rossmann cz. XIX

ile w rossmanie kosztuja podklady revlon colorstay?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 19:34   #3269
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Rossmann cz. XIX

czy dostanę w rossmannie jakiś podkład mineralny w kompakcie coś podobnego do tego z sephory?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...tujacy-8h.html

bo używam tego, ale z okazji -40% może przerzucę się na coś innego, równie dobrego
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:15   #3270
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
W Poznaniu w City Center jakie są szafy oprócz tych wielu standardowych,typu rimmel itp?
z tych których nie ma w każdym Rossie jest Manhattan, Revlon, Sally Hansen i Eveline
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.