Aparaty ortodontyczne cz. XIV - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-15, 14:22   #2401
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Mam nadzieję, że po leczeniu też będę się cieszyć takimi prostymi zębami Ale ja niestety jestem dopiero na początku tej drogi. Oglądanie zdjęć innych daje motywację.
oriane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:27   #2402
on_na
Raczkowanie
 
Avatar on_na
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 127
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Dzień dobry drogie Aparatki

Nie wiem czy mnie pamiętacie, bo system mi mówi że ostatnio byłam tu w marcu, i generalnie bliżej mi niż dalej do retencji (mowa o okolicach lutego/marca).
Mam 2 wady stłoczenie i zgryz krzyżowy, góra już jest roztłoczona i jesteśmy na końcówce leczenia zgryzu krzyżowego, a na dole miałam na ostatniej wizycie stripping 1 jedynki i chyba jeszcze trzeba leciutko spiłować drugą
Obiecuję że w wolnej chwili zrobię sobie zdjęcie, wygrzebie te z dnia założenia i wrzucę dla porównania
__________________
Bądź pozdrowi_onn_a

Aparatka:
Góra 24.08.2012
Dół 7.09.2012
on_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:32   #2403
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez on_na Pokaż wiadomość
Dzień dobry drogie Aparatki

Nie wiem czy mnie pamiętacie, bo system mi mówi że ostatnio byłam tu w marcu, i generalnie bliżej mi niż dalej do retencji (mowa o okolicach lutego/marca).
Mam 2 wady stłoczenie i zgryz krzyżowy, góra już jest roztłoczona i jesteśmy na końcówce leczenia zgryzu krzyżowego, a na dole miałam na ostatniej wizycie stripping 1 jedynki i chyba jeszcze trzeba leciutko spiłować drugą
Obiecuję że w wolnej chwili zrobię sobie zdjęcie, wygrzebie te z dnia założenia i wrzucę dla porównania
Myślałam ostatnio o Tobie, fajnie że się odezwałaś
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:07   #2404
on_na
Raczkowanie
 
Avatar on_na
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 127
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Dziś albo jutro wrzucę zdjęcia, promise już mi się podoba mój uśmiech, że tak powiem nieskromnie
A co u Was?
__________________
Bądź pozdrowi_onn_a

Aparatka:
Góra 24.08.2012
Dół 7.09.2012
on_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:34   #2405
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez on_na Pokaż wiadomość
Dziś albo jutro wrzucę zdjęcia, promise już mi się podoba mój uśmiech, że tak powiem nieskromnie
A co u Was?
To super, najważniejsze abyśmy my same lubiły swoje uśmiechy
W ostatnim czasie sporo z nas się 'odzłomowało' ale sporo przybyło też nowych aparatek
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:38   #2406
on_na
Raczkowanie
 
Avatar on_na
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 127
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

A Ty już odzłomowana?
Nie wiem czy będę mogła mówić o odzłomowaniu skoro retencyjne będę mieć druciki (stanowczo odmówiłam tych żelowych wkładek)
A 29.11 mam jeszcze atrakcję w postacji wwiercenia implanta
__________________
Bądź pozdrowi_onn_a

Aparatka:
Góra 24.08.2012
Dół 7.09.2012
on_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:52   #2407
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez on_na Pokaż wiadomość
A Ty już odzłomowana?
Nie wiem czy będę mogła mówić o odzłomowaniu skoro retencyjne będę mieć druciki (stanowczo odmówiłam tych żelowych wkładek)
A 29.11 mam jeszcze atrakcję w postacji wwiercenia implanta
W połowie We wtorek czeka mnie jeszcze ściąganie góry.
Oj tam, oj tam, drucik to już nie taki złomek
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 17:03   #2408
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez on_na Pokaż wiadomość
Dziś albo jutro wrzucę zdjęcia, promise już mi się podoba mój uśmiech, że tak powiem nieskromnie
A co u Was?
Pochwal się koniecznie
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 18:48   #2409
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

to zazdraszczam wam. mnie czeka niestety operacja korygowanie wady samym aparatem nie satysfakcjonuje mnie zbytnio, bo mam asymetrie twarzy. niewielka, ale mi ona przeszkadza. zreszta mam zgryz otwarty wiec samo leczenie aparatem wydaje mi sie, ze dalo by poprawe tylko na jakis czas. ja to zawsze we wszystkim mam pod gorke
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 18:59   #2410
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
to zazdraszczam wam. mnie czeka niestety operacja korygowanie wady samym aparatem nie satysfakcjonuje mnie zbytnio, bo mam asymetrie twarzy. niewielka, ale mi ona przeszkadza. zreszta mam zgryz otwarty wiec samo leczenie aparatem wydaje mi sie, ze dalo by poprawe tylko na jakis czas. ja to zawsze we wszystkim mam pod gorke
Ja mam asymetrię górnej wargi i mimo makijażu permanentnego widać to.
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 19:27   #2411
Katuszka89
Zakorzenienie
 
Avatar Katuszka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 148
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
to zazdraszczam wam. mnie czeka niestety operacja korygowanie wady samym aparatem nie satysfakcjonuje mnie zbytnio, bo mam asymetrie twarzy. niewielka, ale mi ona przeszkadza. zreszta mam zgryz otwarty wiec samo leczenie aparatem wydaje mi sie, ze dalo by poprawe tylko na jakis czas. ja to zawsze we wszystkim mam pod gorke
a jaką operację?
ja mam zgryz otwarty i jeśli nie nauczę się trzymać języka za zębami to wada wróci po ściągnięciu aparatu
__________________
07.02.2016

Katuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 19:46   #2412
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Katuszka89 Pokaż wiadomość
a jaką operację?
ja mam zgryz otwarty i jeśli nie nauczę się trzymać języka za zębami to wada wróci po ściągnięciu aparatu
no wlasnie, zgryzy otwarte maja to do siebie ze baaardzo lubia powracac.
najpierw musze wyleczyc zeby a potem wizyta u chirurga szczekowego. wtedy dokladnie uslysze co, jak, po co, czy warto itp. takze po weekendzie expresowo zabieram sie za leczenie zebow.
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 19:47   #2413
iwoneczka212
Raczkowanie
 
Avatar iwoneczka212
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Sawana25 Pokaż wiadomość
Rok i 2 miesiące
Wow, super efekt w szybkim czasie a wstawiałaś wcześniej może zdjęcia z przed założenia aparatu? Chętnie bym zobaczyła.
__________________
APARATKA :
Góra - 17.10.2013 r.
Dół - 06.02.2014
iwoneczka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 19:47   #2414
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cześć Aparatki

Niedawno Ortodontka dzwoniła do mnie i powiedziała,że chce się umówić na analizę, ale niestety musiałam przełożyć wizytę po nowym roku, bo wyjeżdżam za granicę.
To moja druga wizyta. Jak na razie miałam robione zdjęcie i wycisk.
Możecie mi napisać co to ta analiza, czego się spodziewać? Jeszcze sporo czasu do tego i jestem ciekawa
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:06   #2415
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Cześć Aparatki

Niedawno Ortodontka dzwoniła do mnie i powiedziała,że chce się umówić na analizę, ale niestety musiałam przełożyć wizytę po nowym roku, bo wyjeżdżam za granicę.
To moja druga wizyta. Jak na razie miałam robione zdjęcie i wycisk.
Możecie mi napisać co to ta analiza, czego się spodziewać? Jeszcze sporo czasu do tego i jestem ciekawa
powie ci jak bedzie wygladalo twoje leczenie,czyli przedstawi plan leczenia i koszty.
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:15   #2416
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że po leczeniu też będę się cieszyć takimi prostymi zębami Ale ja niestety jestem dopiero na początku tej drogi. Oglądanie zdjęć innych daje motywację.
tak, masz rację, ja też jak sie napatrze na te wszystkie piękne ząbki, to aż lepiej mi z moim złomkiem
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 22:09   #2417
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez iwoneczka212 Pokaż wiadomość
Wow, super efekt w szybkim czasie a wstawiałaś wcześniej może zdjęcia z przed założenia aparatu? Chętnie bym zobaczyła.
Tak, na poprzedniej chyba stronie jest porównanie
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 08:51   #2418
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Cześć Aparatki

Niedawno Ortodontka dzwoniła do mnie i powiedziała,że chce się umówić na analizę, ale niestety musiałam przełożyć wizytę po nowym roku, bo wyjeżdżam za granicę.
To moja druga wizyta. Jak na razie miałam robione zdjęcie i wycisk.
Możecie mi napisać co to ta analiza, czego się spodziewać? Jeszcze sporo czasu do tego i jestem ciekawa
Ja i analizę i zdjęcia i wyciski miałam na jednej wizycie - to po prostu takie pogadanie sobie, omówienie wady i leczenia, generalnie pogaduchy w cenie wizyty.
Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
no wlasnie, zgryzy otwarte maja to do siebie ze baaardzo lubia powracac.
Ja mam też zgryz otwarty spowodowany językiem i chyba jeśli operacja byłaby konieczna to nie decydowałabym się w ogóle na walczenie o zgryz. Zobaczę co zdziała aparat.

A mi bardziej chyba odpowiadałaby ta silikonowa nakładka niż drucik - drucik mi się wydaje mało higieniczny i jakiś taki słabiutki. Nakładka budzi we mnie solidniejsze skojarzenia
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 10:28   #2419
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja mam też zgryz otwarty spowodowany językiem i chyba jeśli operacja byłaby konieczna to nie decydowałabym się w ogóle na walczenie o zgryz. Zobaczę co zdziała aparat.
to ja mam troszke inne podejscie. bo dla mnie leczenie samego zgryzu bylo by niezadowalajace. zwlaszcza, ze wada moglaby powrocic, bo nic mi sie przeciez nie zmieni w polozeniu "kosci". bardziej zalezy mi na przywroceniu symetrii twarzy, a w tym przypadku w gre wchodzi tylko operacja. mam zgryz otwarty boczny i w ogole linie srodkowe zebow dolnych i gornych sa przesuniete, w dodatku trzaski w stawie, na zdjeciu cefal. "na wprost" rowniez widac asymetrie.
jestem na poczatku leczenie, przed wizyta u chirurga szczekowego, wiec tez jeszcze wiele moze sie zmienic. przerazaja mnie powiklania po operacji... wiec czy gra jest warta sieczki to sie okaze po wizycie.

Edytowane przez pepsikolakokakola
Czas edycji: 2013-11-16 o 10:45
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 11:06   #2420
Katuszka89
Zakorzenienie
 
Avatar Katuszka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 148
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
to ja mam troszke inne podejscie. bo dla mnie leczenie samego zgryzu bylo by niezadowalajace. zwlaszcza, ze wada moglaby powrocic, bo nic mi sie przeciez nie zmieni w polozeniu "kosci". bardziej zalezy mi na przywroceniu symetrii twarzy, a w tym przypadku w gre wchodzi tylko operacja. mam zgryz otwarty boczny i w ogole linie srodkowe zebow dolnych i gornych sa przesuniete, w dodatku trzaski w stawie, na zdjeciu cefal. "na wprost" rowniez widac asymetrie.
jestem na poczatku leczenie, przed wizyta u chirurga szczekowego, wiec tez jeszcze wiele moze sie zmienic. przerazaja mnie powiklania po operacji... wiec czy gra jest warta sieczki to sie okaze po wizycie.
sporo tego też bym się bała powikłań po operacji u mnie na szczęście sam aparat wystarczy.

Jeszcze jestem ciekawa ile czasu będzie trwało przesuwanie 7 w miejsce po szóstce bo orto mówiła że może to pójść dość szybko ale też może iść tak powoli że zrezygnujemy z tego przesuwania
__________________
07.02.2016

Katuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 12:07   #2421
nnatalkaa89
Zadomowienie
 
Avatar nnatalkaa89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 925
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Dziś w Rossmanie kupiłam pastę Elmex zieloną do tego mały płyn do płukania gratis za 12,99 bodajże i widziałam pastę Clinomyn, druga z tej firmy gratis - za 10.99 zł.
__________________

Pendulum - 30.11.2013r.-14.02.2015r.
Górny łuk - 25.10.2014r.
Dolny łuk - 17.01.2015r.
Zdjęty aparat - 09.06.2018r.
nnatalkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:45   #2422
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
to ja mam troszke inne podejscie. bo dla mnie leczenie samego zgryzu bylo by niezadowalajace. zwlaszcza, ze wada moglaby powrocic, bo nic mi sie przeciez nie zmieni w polozeniu "kosci". bardziej zalezy mi na przywroceniu symetrii twarzy, a w tym przypadku w gre wchodzi tylko operacja. mam zgryz otwarty boczny i w ogole linie srodkowe zebow dolnych i gornych sa przesuniete, w dodatku trzaski w stawie, na zdjeciu cefal. "na wprost" rowniez widac asymetrie.
jestem na poczatku leczenie, przed wizyta u chirurga szczekowego, wiec tez jeszcze wiele moze sie zmienic. przerazaja mnie powiklania po operacji... wiec czy gra jest warta sieczki to sie okaze po wizycie.
Ja na szczęście symetrię mam, więc mam nadzieję że zarówno tyłozgryz jak i zgryz otwarty załatwi aparat. Zresztą sama orto mi powiedziała, że nie wie czy uda się poprawić zgryz do całkowicie prawidłowego, ale mówi że będziemy walczyć. Na pewno nie chciałabym ryzykować w czasie operacji bo moja wada aż tak bardzo mi nie przeszkadza.
Cytat:
Napisane przez Katuszka89 Pokaż wiadomość
sporo tego też bym się bała powikłań po operacji u mnie na szczęście sam aparat wystarczy.

Jeszcze jestem ciekawa ile czasu będzie trwało przesuwanie 7 w miejsce po szóstce bo orto mówiła że może to pójść dość szybko ale też może iść tak powoli że zrezygnujemy z tego przesuwania
Zobaczysz jak założysz aparat jak chętnie i szybko zęby Ci się przesuwają, trudno to przewidzieć z góry
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:43   #2423
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Pytanie do dziewczyn noszących estetyczne zamki ligaturowe:
czy przestrzegacie/przestrzegałyście białej diety? czy barwiły się wam tylko gumki czy zamki też?

pytam, bo mój orto szalony chce mi wymienić moje rozwalające się zamki na inne właśnie ligaturowe (zapomniałam tylko spytać czy ceramiczne czy kryształowe) i chyba będę jedynym przypadkiem z samoligaturującym aparatem i założonymi estetycznymi zamkami ligaturowymi
Będę hybrydą wszystkich metod i aparatów
__________________
"Pamiętaj, że połowa radości z sukcesu to oczekiwanie na sukces"
H. Jackson Brown, Jr.

TenBrook T-Clear - 11.04.2013
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 17:46   #2424
nnatalkaa89
Zadomowienie
 
Avatar nnatalkaa89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 925
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn noszących estetyczne zamki ligaturowe:
czy przestrzegacie/przestrzegałyście białej diety? czy barwiły się wam tylko gumki czy zamki też?

pytam, bo mój orto szalony chce mi wymienić moje rozwalające się zamki na inne właśnie ligaturowe (zapomniałam tylko spytać czy ceramiczne czy kryształowe) i chyba będę jedynym przypadkiem z samoligaturującym aparatem i założonymi estetycznymi zamkami ligaturowymi
Będę hybrydą wszystkich metod i aparatów
hehe nieźle ;p a będziesz coś dopłacała z taką zmianę zamków???
__________________

Pendulum - 30.11.2013r.-14.02.2015r.
Górny łuk - 25.10.2014r.
Dolny łuk - 17.01.2015r.
Zdjęty aparat - 09.06.2018r.
nnatalkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 17:51   #2425
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez nnatalkaa89 Pokaż wiadomość
Dziś w Rossmanie kupiłam pastę Elmex zieloną do tego mały płyn do płukania gratis za 12,99 bodajże i widziałam pastę Clinomyn, druga z tej firmy gratis - za 10.99 zł.
Dzięki wielkie za info. Długo czekałam na taką informację!
Gdy na wakacjach kupiłam dwa takie zestawy w naturze, to te cztery pasty miałam bardzo długo. A jest dla mnie dużo lepsza niż jakaś zwykła pasta.

Poza tym dziewczyny za każdym razem, gdy wchodzę na ten wątek wpadam wręcz w depresję. U mnie nadal żadnych zmian. W styczniu mija rok, a ja nadal mam krzywe zęby. Jedynki nawet nie drgnęły.

Te ostatnie wklejane przez Was zmiany, są po prostu GENIALNE!
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 18:29   #2426
nnatalkaa89
Zadomowienie
 
Avatar nnatalkaa89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 925
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za info. Długo czekałam na taką informację!
Gdy na wakacjach kupiłam dwa takie zestawy w naturze, to te cztery pasty miałam bardzo długo. A jest dla mnie dużo lepsza niż jakaś zwykła pasta.
Jedna to była ta normalna , a druga wybielająca. Ale też tak dziwnie było, bo pojedyncza pasta też była w tej samej cenie chyba (dokładnie nie spojrzałam)
__________________

Pendulum - 30.11.2013r.-14.02.2015r.
Górny łuk - 25.10.2014r.
Dolny łuk - 17.01.2015r.
Zdjęty aparat - 09.06.2018r.
nnatalkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 18:32   #2427
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn noszących estetyczne zamki ligaturowe:
czy przestrzegacie/przestrzegałyście białej diety? czy barwiły się wam tylko gumki czy zamki też?

pytam, bo mój orto szalony chce mi wymienić moje rozwalające się zamki na inne właśnie ligaturowe (zapomniałam tylko spytać czy ceramiczne czy kryształowe) i chyba będę jedynym przypadkiem z samoligaturującym aparatem i założonymi estetycznymi zamkami ligaturowymi
Będę hybrydą wszystkich metod i aparatów
Bez względu na to czy przestrzegałam białej diety ligatury się przebarwiały W końcu w pewnym momencie stwierdziłam, że mam dosyć i jadłam co chciałam, nie chciałam żeby aparat ograniczał mi życie Tak naprawdę było to bardzo widoczne głównie dla mnie, bo ludzie z otoczenia niekiedy nawet nie zauważali aparatu,a już tym bardziej że mam świeże czy przebarwione gumeczki.

Haha
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:30   #2428
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez nnatalkaa89 Pokaż wiadomość
hehe nieźle ;p a będziesz coś dopłacała z taką zmianę zamków???
za 12 nowych zamków mam dopłacić 150 zł, więc w zasadzie prawie jak za darmo

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Bez względu na to czy przestrzegałam białej diety ligatury się przebarwiały W końcu w pewnym momencie stwierdziłam, że mam dosyć i jadłam co chciałam, nie chciałam żeby aparat ograniczał mi życie Tak naprawdę było to bardzo widoczne głównie dla mnie, bo ludzie z otoczenia niekiedy nawet nie zauważali aparatu,a już tym bardziej że mam świeże czy przebarwione gumeczki.

Haha
Rozumiem,bo teraz na tych połamanych zamkach i tak mam ligatury, ale chodzi mi o same zamki, czy one się przebarwiają? bo te moje się bardzo przebarwiły, chociaż orto stwierdził, że na nich się po prostu tak osad odkłada w ogóle to bubel straszny, jak ktoś będzie chciał to zakładać, od razu mu mówcie, że nie warto

Vinnga widzę, że robisz już prawie tydzień przysiady - umiesz chodzi? bo ja jestem na 3 dniu i ruszam się jak paralityk
__________________
"Pamiętaj, że połowa radości z sukcesu to oczekiwanie na sukces"
H. Jackson Brown, Jr.

TenBrook T-Clear - 11.04.2013

Edytowane przez luniaska
Czas edycji: 2013-11-16 o 22:33
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 08:35   #2429
nnatalkaa89
Zadomowienie
 
Avatar nnatalkaa89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 925
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

[QUOTE=luniaska;43751525]za 12 nowych zamków mam dopłacić 150 zł, więc w zasadzie prawie jak za darmo [COLOR="Silver"]

no to prawie jak nic, po prostu tak jakby za wizytę zapłacisz, a jeszcze na dodatek tyle zamków
__________________

Pendulum - 30.11.2013r.-14.02.2015r.
Górny łuk - 25.10.2014r.
Dolny łuk - 17.01.2015r.
Zdjęty aparat - 09.06.2018r.
nnatalkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 09:04   #2430
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

[QUOTE=nnatalkaa89;4375281 0]
Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
za 12 nowych zamków mam dopłacić 150 zł, więc w zasadzie prawie jak za darmo [COLOR="Silver"]

no to prawie jak nic, po prostu tak jakby za wizytę zapłacisz, a jeszcze na dodatek tyle zamków
Jak to w ogóle możliwe? Dziewczyny czasami za jeden zamek tyle płaciły albo i nawet więcej. To przecież prawie jakbyś nowy aparat zakładała.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Bez względu na to czy przestrzegałam białej diety ligatury się przebarwiały W końcu w pewnym momencie stwierdziłam, że mam dosyć i jadłam co chciałam, nie chciałam żeby aparat ograniczał mi życie Tak naprawdę było to bardzo widoczne głównie dla mnie, bo ludzie z otoczenia niekiedy nawet nie zauważali aparatu,a już tym bardziej że mam świeże czy przebarwione gumeczki.

Haha
Również wyszłam z takiego założenia. One się po prostu barwią od samych enzymów trawiennym, które są w jamie ustnej, więc nawet gdyby się nie jadło niczego, to również by się przebarwiły.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 15:18:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.