Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 17:12   #3361
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Anesthesia - też tak właśnie myślałam, dopóki nie byłam świadkiem takowej zabawy . te majtki są takie, że ubierając je na sukienke rzadko kiedy bylo widac "coś cokolwiek" ( a nawet sukienka się nie marszczyła ani nie dźwigała, jak ktoś te majtki zostawił na poziomie ud właśnie żeby nie odsłonić za dużo to one i tak wyglądały jakby były po pępek, bo sa strasznie głębokie ), żadna nie miała z tym problemu i każdy miał ubaw. sama tak jak mówię, nie zdecydowałabym się na ta zabawe gdybym osobiście jej nie widziała na własne oczy ( na dwóch weselach )
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________

Edytowane przez czekooczekolada
Czas edycji: 2013-11-20 o 17:14
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:13   #3362
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
niektorzy ludzie nie maja z tym problemu.

Ja tez nie mam.
Co mi sie stanie jak beda moje zdjecia w sieci?Jakos nigdy nie mialam z tym problemu. Jeszcze jak to sa zdjecia ze szczesliwych chwil to czemu nie!
zgadzam sie z toba.





Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
taki off top


3 000 wiadomości naskrobałam już na wizażu
a ja ostatnio minelam okragly post

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:22   #3363
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
To z majtkami niby może być wesołe, ale ja jednak nie jestem przekonana, faceci jeszcze ok, ale jak kobiety mają zakładać takie majtki, jeśli każda jest w sukience? Małe szanse na założenie majtek żeby nie pokazać przy okazji swoich...
Widziałam tę zabawę na weselu dwukrotnie i jestem na nie całe szczęście nie braliśmy w niej udziału, ale czułam się strasznie zażenowana patrząc. Wszystkie panie bez wyjątku w którymś momencie zaświeciły własnymi majtkami czy nogawkami rajstop.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem w czym problem odnośnie publikacji wizerunku.
Przecież nikt nam fot nie robi w rozwleczonym swetrze, piżamie, bez makijażu etc. Jesteśmy zrobione na bóstwa, szczęśliwe.
Noo... niektórzy fotografowie wrzucają fotki z przygotowań, a tam na przykład panna młoda zakładająca pończochy albo pan młody w majtkach :P Nie jestem pewna, czy chciałabym takie zdjęcia w ślubnym albumie, a co dopiero opublikowane w internecie
My zgodziliśmy się na publikację kilku wybranych zdjęć (nasz fotograf ma jedną galerię, nie prowadzi bloga), ale wybór będzie wcześniej z nami konsultowany. Na pewno nie przejdą żadne zdjęcia mnie w gaciach albo cioci Zosi z butelką wódki w ręku i wujka Józka z twarzą w sałatce

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Elrosa
Bardzo dziękuję za linki. Miałam nie kupować, bo już TŻ dostał spinki na Walentynki (I love my wife) i weźmie na poprawiny i na Dzień Chłopca kupiłam mu "srebrno-złote" spinki z cyrkonią i założy na ślub.
Też zamówiłam zestawy do robienia spinek. Już nie mogę się doczekać, aż przyjdą i jak mi to wyjdzie
Polecam się na przyszłość

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Mój też, sam od początku mówił że żadnych krawatów, kamizelek. Moim osobistym hitem jest marynarka i krawat w taką samą fakturę - ktoś kto to wymyślił brał chyba coś nielegalnego nawet w Meksyku
Takie kamizelki (występujące w przyrodzie pod nazwą "ślubne") faktycznie są koszmarne, ale te w kolorze garnituru - miodzio


Za to pewnych garniturom to i muszka nie pomoże.
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:27   #3364
vixena
Rozeznanie
 
Avatar vixena
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: somewhere in the middle
Wiadomości: 683
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Jeszcze w październiku w hurtowni w Kaliszu znaleźliśmy butelkę za 18,99, ale nie mieliśmy gdzie składować, a teraz już najtaniej to 20,14 i w sobotę jedziemy kupić. Ciekawe, czy się nic znowu nie zmieniło.
o to byłaby bajeczna cena. ja jeszcze poszukam. a to 20,14 w kaliszu?
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Anesthesia - też tak właśnie myślałam, dopóki nie byłam świadkiem takowej zabawy . te majtki są takie, że ubierając je na sukienke rzadko kiedy bylo widac "coś cokolwiek" ( a nawet sukienka się nie marszczyła ani nie dźwigała, jak ktoś te majtki zostawił na poziomie ud właśnie żeby nie odsłonić za dużo to one i tak wyglądały jakby były po pępek, bo sa strasznie głębokie ), żadna nie miała z tym problemu i każdy miał ubaw. sama tak jak mówię, nie zdecydowałabym się na ta zabawe gdybym osobiście jej nie widziała na własne oczy ( na dwóch weselach )
a ja widziałam sytuację, gdzie mama pani młodej została zwerbowana to takiego konkursu i miała luźną sukienkę i po zakładaniu majtek podczas zabawy sukienka się podwinęła i było widać tyłek tak więc ja dziękuje za takie zabawy
__________________
21/2017
head over heels
vixena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:30   #3365
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Noo... niektórzy fotografowie wrzucają fotki z przygotowań, a tam na przykład panna młoda zakładająca pończochy albo pan młody w majtkach :P Nie jestem pewna, czy chciałabym takie zdjęcia w ślubnym albumie, a co dopiero opublikowane w internecie
Ale przecież po pierwsze: ustalasz z fotografem, jakie chcesz foty (ja np. nie chcę, jak ubieram bieliznę i jestem goła, chcę już foty 'ubrane', w trakcie ubierania).
Po drugie: foty zamieszczone w necie przechodzą przez filtr PM, tzn. jeśli sobie jakiejś foty nie życzę, to nie wstawi jej na stronę - nie wierzę, że mówię mu, że nie chcę tego i tego zdjęcia, a on mówi: będzie i koniec! Ma do wyboru powiedzmy 400 fotek, więc to nie problem podmienić.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez vixena Pokaż wiadomość
o to byłaby bajeczna cena. ja jeszcze poszukam. a to 20,14 w kaliszu?

a ja widziałam sytuację, gdzie mama pani młodej została zwerbowana to takiego konkursu i miała luźną sukienkę i po zakładaniu majtek podczas zabawy sukienka się podwinęła i było widać tyłek tak więc ja dziękuje za takie zabawy
O tym samym pomyślałam. Obcisła sukienka to nie problem, zakładam gacie i jazda. Ale żeby na rozkloszowaną ubrać majty, to jest duże prawdopodobieństwo, że w którymś momencie zaświecę majtami.

Na jednym weselu była zabawa: duże kółko i tańczymy. Orkiestra mówiła, jak: łapiemy sąsiada za: ucho, nos, łokieć, pupę, kolano.
Jak doszli do kostki, to połowa lasek świeciła tyłkami (krótkie sukienki), nie myśląc o tym, że stoją tyłem do sali, gdzie się jadło i sporo osób tam siedziało.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:32   #3366
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
MAM JĄ




I nie jest taka jak zawsze chciałam
jutro wrzucę foto real i do klubu
póki co jestem po opijaniu jej więc spadam spać
piękna

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Mam tak samo Od dawna wiedziałam, że weźmiemy ślub, ba, nawet od dawna zaplanowałam go na wrzesień 2014 Ale mimo to chciałam najpierw zaręczyny, mimo, że były mocno wyczekane, to ostatecznie były cudnym zaskoczeniem i nie zapomnę tego dnia

Loczek, w końcu znajdziesz tą jedyną, musi na Ciebie czekać! Poza tym nie każda princeska = beza, w zasadzie to nawet mało, można też cudownie połączyć princeskę z koronką... wiem, że takie szukania są wyczerpujące, ale na pewno ją w końcu znajdziesz
Poza tym trochę Ci zazdroszczę takiego chodzenia po salonach, ja swoją suknię kupiłam odrazu 1szego dnia w 2gim salonie



Bardzo ładny, ale potrzeba do niego umiejętności. Sama celuję w coś nieco podobnego
nie ma czego zazdrościć, ja już mam dość byłam chyba w 15 salonach

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
A byłaś w Łodzi?
byłaś.. w pięciu salonach na Jaracza.. i nic poprzymierzałam coś tam, ale nic z tego nie wyszło. Niestety nie zdążyłam do Sławy, Venus i do Nadii.

Generalnie mam swoje trzy/cztery typy.. ale tego WOW o którym cały czas wszyscy piszą, nie było... cóż, jeszcze trochę czasu jest
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:34   #3367
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Przyszło mi dzis pudelko na koperty, fioletowe perlowe girlandy, fioletowe kokardki na alkohol (to bedzie ich jedyna ozdoba), śmieszne naklejki na buty i świeczki pływajace, ale narazie tylko 10szt na probe
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2013-11-20 o 17:36
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 17:39   #3368
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Przyszło mi dzis pudelko na koperty, fioletowe perlowe girlandy, fioletowe kokardki na alkohol (to bedzie ich jedyna ozdoba), śmieszne naklejki na buty i świeczki pływajace, ale narazie tylko 10szt na probe
Pochwal się pudłem
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:52   #3369
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość

byłaś.. w pięciu salonach na Jaracza.. i nic poprzymierzałam coś tam, ale nic z tego nie wyszło. Niestety nie zdążyłam do Sławy, Venus i do Nadii.

Generalnie mam swoje trzy/cztery typy.. ale tego WOW o którym cały czas wszyscy piszą, nie było... cóż, jeszcze trochę czasu jest
moim zdaniem na Jaracza jest największy wybór, ja w salonach Najna przepadłam na pół dnia w Nadii i Venus też byłam, ale to są mniejsze salony
jakby co to mogę się podzielić zniżką 15% do Nadii, bo to znajoma mojej fotografki
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:01   #3370
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

mały spam
podejrzałam u tż na mailu że zamówił w empiku książkę M. Rozenek
podejrzewam że dla mnie na urodziny czyli jednak czasami mnie słucha bo mówiłam mu że bardzo ją bym chciała
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:01   #3371
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
moim zdaniem na Jaracza jest największy wybór, ja w salonach Najna przepadłam na pół dnia w Nadii i Venus też byłam, ale to są mniejsze salony
jakby co to mogę się podzielić zniżką 15% do Nadii, bo to znajoma mojej fotografki
-w pierwszej Najnie (od piotrkowskiej) spodobała mi się tylko jedna! sukienka, ale nie było Wow, ot ładnie wyglądała.
-W najnie środkowej - z wieszaków spodobały mi się dwie.. ale były takie tłumy, że mi się odechciało ( a panie nie chciały się umówić na godzinę.. mimo iż prosiłam i mówiłam, że jadę z daleka...)
-W ostatniej najnie.. obeszłam wszystkie wieszaki i nic mi się nie spodobało.. i miałam wychodzić, ale pani mnie zaczepiła no i przymierzyłam kilka. Dwie mi się spodobały, ale były bardzo skromne no i takie poważne bardziej Wow znów nie było
-w Kamei nie było kompletnie nic + olewająca pani obsługująca..
-w Madonnie trafiłam na panią, która nawet nie bardzo wiedziała co jest na salonie, nic nie mówiła.. tylko ubierała.. przymierzyłam to co wybrałam z wieszaków, ale znów to nie było to..

Być może źle trafiłam, bo był to ostatni tydzień października, zaraz przed nową kolekcją.. więc być może były braki na salonach
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 18:23   #3372
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
-w pierwszej Najnie (od piotrkowskiej) spodobała mi się tylko jedna! sukienka, ale nie było Wow, ot ładnie wyglądała.
-W najnie środkowej - z wieszaków spodobały mi się dwie.. ale były takie tłumy, że mi się odechciało ( a panie nie chciały się umówić na godzinę.. mimo iż prosiłam i mówiłam, że jadę z daleka...)
-W ostatniej najnie.. obeszłam wszystkie wieszaki i nic mi się nie spodobało.. i miałam wychodzić, ale pani mnie zaczepiła no i przymierzyłam kilka. Dwie mi się spodobały, ale były bardzo skromne no i takie poważne bardziej Wow znów nie było
-w Kamei nie było kompletnie nic + olewająca pani obsługująca..
-w Madonnie trafiłam na panią, która nawet nie bardzo wiedziała co jest na salonie, nic nie mówiła.. tylko ubierała.. przymierzyłam to co wybrałam z wieszaków, ale znów to nie było to..

Być może źle trafiłam, bo był to ostatni tydzień października, zaraz przed nową kolekcją.. więc być może były braki na salonach
mi w pierwszej Najnie żadna się nie podobała, w środkowej byłam chyba ze 3 razy i mierzyłam kilka modeli i princesski Sincerity i rybki, niektóre bardzo ładne ale ceny tam mają niezłe (np La Sposa za marne 7,5 tys ) a w ostatniej znalazłam swoją innych wieszaków nie oglądałam, ale jak spojrzałam na manekiny to kilka innych też mi się podobało w Madonnie pani była sympatyczna, ale widać, że jej się nie chciało pokazywać sukien i cały czas powtarzała, że w połowie listopada wchodzi nowa kolekcja

ja też się nie umawiałam, akurat jak byłam na mieście to podjechałam, no ale przed południem to było zazwyczaj..raz jak byłam po południu, to tłumy

a w jakim typie sukni szukasz?
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:30   #3373
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
mi w pierwszej Najnie żadna się nie podobała, w środkowej byłam chyba ze 3 razy i mierzyłam kilka modeli i princesski Sincerity i rybki, niektóre bardzo ładne ale ceny tam mają niezłe (np La Sposa za marne 7,5 tys ) a w ostatniej znalazłam swoją innych wieszaków nie oglądałam, ale jak spojrzałam na manekiny to kilka innych też mi się podobało w Madonnie pani była sympatyczna, ale widać, że jej się nie chciało pokazywać sukien i cały czas powtarzała, że w połowie listopada wchodzi nowa kolekcja

ja też się nie umawiałam, akurat jak byłam na mieście to podjechałam, no ale przed południem to było zazwyczaj..raz jak byłam po południu, to tłumy

a w jakim typie sukni szukasz?
Za ile?
Czy w każdym salonie dany model, konkretnej marki powinien być w tej samej cenie, czy niekoniecznie?
Mi jeden model La Sposa proponowali za 3,9 zł, ale ten salonowy (wyprzedaż), cena reg. 5,5 zł.
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:36   #3374
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Tylko jako czlowiek jest strasznie ciezki we wspolpracy. Dlatego NIE jest moim fotografem.

Say hello - cos dla ciebie http://www.pinterest.com/pin/91620173643251127/
dzięki śliczne




my też planujemy kupić Instaxa sesja polaroidowa u naszego fotografa kosztuje dodatkowo 400zł, za te pieniądze kupimy sobie instaxa i zapas karteczek do końca życia
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:37   #3375
aneczka25057
Rozeznanie
 
Avatar aneczka25057
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 974
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
pierwszy raz widzę taką zabawę

http://www.youtube.com/watch?v=54O2DLU7Djo
na weselu brata S. we wrześniu była podobna zabawa

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Byłam starszą na weselu, gdzie była prawie identyczna zabawa, tyle że zamiast paczki była torebka (taka prezentowa) z, jak się później okazało na samym końcu, red bullem i do tego fajny komentarz "by dodał skrzydeł Młodemu w noc poślubną" Fajna zabawa
dokładnie tak
"Niech Pan Młody w nocy hula, pijąc RED BULA! Niech Mu małych skrzydeł doda, niech się cieszy Pani Młoda!"

W temacie sukienek na poprawiny - marzy mi się długa i zwiewna
(jak w załączniku)

z fotobudką fajny pomysł, jestem na tak tylko nie wiem, co na to nasz budżet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mietowa-sukienka-lt333.jpg (38,5 KB, 31 załadowań)
__________________
Zakochani
07.10.2006
Zaręczeni
25.05.2012
Zaślubieni
16.08.2014
aneczka25057 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:40   #3376
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

vixena

różnie może być, jeśli bralibyśmy ta zabawe to majtki musiałyby byc naprawde luźne i szerokie my co prawda nie jestesmy jeszcze zdecydowani , tylko mam ją zapisaną w rezerwie, a to wszystko jeszcze do obgadania z Tż

Dotka90 - tez znam ta zabawe, często spotykam się z nią i właśnie zawsze przy kostkach myślałam tylko o tym żeby jak najszybciej wstać. jeszcze jak szedł za mną mój Tż to luz, ale jak jakiś obcy gość to dyskomfort był mega.

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
mały spam
podejrzałam u tż na mailu że zamówił w empiku książkę M. Rozenek
podejrzewam że dla mnie na urodziny czyli jednak czasami mnie słucha bo mówiłam mu że bardzo ją bym chciała
osz, ładnie to tak węszyć? i nici z niespodzianki
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:41   #3377
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Za ile?
Czy w każdym salonie dany model, konkretnej marki powinien być w tej samej cenie, czy niekoniecznie?
Mi jeden model La Sposa proponowali za 3,9 zł, ale ten salonowy (wyprzedaż), cena reg. 5,5 zł.
ja mowię o Idalinie, ale ze zdejmowanym bolerkiem w komplecie -> tu link http://www.lasposa.info/wedding-dres...ection-idalina
cena promocyjna, niby do końca października była 5500 a potem 7500 ale ile w tym prawdy a ile chęci szybszego wciśnięcia, to nie wiem choć jak ją mierzyłam, to już w kolejce czekała dziewczyna, która właśnie przyjechała wpłacić zaliczkę pani w salonie oczywiście zachwalała, że to suknia z najwyższej półki, hiszpańska koronka..takie tam mydlenie oczu
co do cen to z tego co zauważyłam, w każdym salonie może być inna
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:46   #3378
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
ja mowię o Idalinie, ale ze zdejmowanym bolerkiem w komplecie -> tu link http://www.lasposa.info/wedding-dres...ection-idalina
cena promocyjna, niby do końca października była 5500 a potem 7500 ale ile w tym prawdy a ile chęci szybszego wciśnięcia, to nie wiem choć jak ją mierzyłam, to już w kolejce czekała dziewczyna, która właśnie przyjechała wpłacić zaliczkę pani w salonie oczywiście zachwalała, że to suknia z najwyższej półki, hiszpańska koronka..takie tam mydlenie oczu
co do cen to z tego co zauważyłam, w każdym salonie może być inna
Kit wciskają, byle by sprzedać
Model przepiękny, ale nie wiem czy warty, aż tyle kasy.

Co do pogrubionego - nie podoba mi się takie coś. Powinna być ta sama cena za dany model, danej firmy i nie ważne, w którym salonie kupuję.
To tak jak z sieciówkami - w końcu to ten sam produkt.
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:50   #3379
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Ysia, Opiumalfa- dobre informacje !! a kupiłyście jeden, dwa czy więcej?
Jeden. Starczy
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Madzix, cudna ta kiecka!

Ja nie rozumiem w czym problem odnośnie publikacji wizerunku.
Przecież nikt nam fot nie robi w rozwleczonym swetrze, piżamie, bez makijażu etc. Jesteśmy zrobione na bóstwa, szczęśliwe.

Ile z nas wrzuca zdjęcia na fejsa i nie widzi w tym problemu

Poza tym, umówmy się, przecież nie każdy te foty zobaczy, tylko osoby potencjalnie zainteresowane fotografem (sesja, ślub, wesele, chrzciny). Ja na stronie jednego foto znalazłam znajomą. Ale znalazłam ją, bo szukałam fotografa na ślub, gdyby nie to, nigdy bym tego zdjęcia nie zobaczyła
Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Tak, z fotobudką przyjeżdża animator z rekwizytami i on się tym zajmuje.

Co do umieszczania naszych zdjęć ze ślubu i wesela na stronie fotografa - ja również nie widzę w tym nic złego. W końcu gdyby nie inni, którzy się na to zgodzili - to jak bysmy wybrały swoich usługodawców?
otoz to!
Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
moim zdaniem na Jaracza jest największy wybór, ja w salonach Najna przepadłam na pół dnia w Nadii i Venus też byłam, ale to są mniejsze salony
jakby co to mogę się podzielić zniżką 15% do Nadii, bo to znajoma mojej fotografki
a Pani w Najnie nie doprowadzila Cie do bialej goraczki, jak mnie ?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 18:51   #3380
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

co do zabaw to my planujemy 3/4 :

-rzucanie welonem/bukietem i muszką

-taniec "na wózek"

-test zgodności

i 4 do dogadania jaka ale może dla kilku par, przekładanie marynarki z mężczyzny na kobietę jak przestanie grać muzyka ( tę 4 jeszcze przemyślimy)
__________________


7.06.2014
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:59   #3381
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Kit wciskają, byle by sprzedać
Model przepiękny, ale nie wiem czy warty, aż tyle kasy.

Co do pogrubionego - nie podoba mi się takie coś. Powinna być ta sama cena za dany model, danej firmy i nie ważne, w którym salonie kupuję.
To tak jak z sieciówkami - w końcu to ten sam produkt.
Suknia jest piękna i się w niej bosko czułam ale 7500 na pewno nie dałabym nawet jeśli miałabym taki budżet ta niby promocyjna cena jest w miarę, biorąc pod uwagę markę. Ale znalazłam swoją za 3180, ze zniżką od pani, bo mnie polubiła () do 3000 i podoba mi się jeszcze bardziej, więc po co przepłacać

Mi pani tłumaczyła, że np w Warszawie i Krakowie mają wyższą cenę, nie sprawdzałam tam co prawda, ale dzwoniłam do salonów w województwie to cena się wahała w granicach plus minus 500 zł

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Jeden. Starczy



otoz to!


a Pani w Najnie nie doprowadzila Cie do bialej goraczki, jak mnie ?
ja się wahałam czy jeden czy dwa, ale chyba jeden starczy
gorzej z wkładami

a która? i w której Najnie byłaś?

Edytowane przez madzixx88
Czas edycji: 2013-11-20 o 18:57
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:01   #3382
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Pochwal się pudłem
Ot takie tradycyjne na koperty z all klik

Podobały mi sie tez takie za 40zł, ale to juz chyba przegiecie
Te co ja mam byly tez tansze na all, ale ten sprzedawca mial kilka interesujących mnie rzeczy, więc wyszlo mi i tak taniej bo mialam jedna przesylke i ten karton pasuje idealnie to tablic rejestracyjnych, które już tez mam ja nie mam kompletnie talentu do takich recznych robotek, wiec wszystko musze kupowac
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2013-11-20 o 19:02
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:01   #3383
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
mi w pierwszej Najnie żadna się nie podobała, w środkowej byłam chyba ze 3 razy i mierzyłam kilka modeli i princesski Sincerity i rybki, niektóre bardzo ładne ale ceny tam mają niezłe (np La Sposa za marne 7,5 tys ) a w ostatniej znalazłam swoją innych wieszaków nie oglądałam, ale jak spojrzałam na manekiny to kilka innych też mi się podobało w Madonnie pani była sympatyczna, ale widać, że jej się nie chciało pokazywać sukien i cały czas powtarzała, że w połowie listopada wchodzi nowa kolekcja

ja też się nie umawiałam, akurat jak byłam na mieście to podjechałam, no ale przed południem to było zazwyczaj..raz jak byłam po południu, to tłumy

a w jakim typie sukni szukasz?
no ja byłam w sobotę.. jedyny możliwy dzień dla mnie, więc to też inaczej hmm.. albo czegoś koronkowego pomiędzy półrybką a literą A, albo coś princeskowatego ale mało obszernego

a ty jaką wybrałaś?
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:03   #3384
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
[B]


osz, ładnie to tak węszyć? i nici z niespodzianki
oj tam oj tam
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:11   #3385
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Suknia jest piękna i się w niej bosko czułam ale 7500 na pewno nie dałabym nawet jeśli miałabym taki budżet ta niby promocyjna cena jest w miarę, biorąc pod uwagę markę. Ale znalazłam swoją za 3180, ze zniżką od pani, bo mnie polubiła () do 3000 i podoba mi się jeszcze bardziej, więc po co przepłacać

Mi pani tłumaczyła, że np w Warszawie i Krakowie mają wyższą cenę, nie sprawdzałam tam co prawda, ale dzwoniłam do salonów w województwie to cena się wahała w granicach plus minus 500 zł

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------



ja się wahałam czy jeden czy dwa, ale chyba jeden starczy
gorzej z wkładami

a która? i w której Najnie byłaś?
Cieszę się, że znalazłaś
Napewno jest piękna.

Dzięki za info odnośnie różnych cen. Byłam przekonana, że wszędzie kosztują tyle samo. Jak znajdę już tę jedyną, to podzwonie po różnych salonach, by sprawdzić ceny
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:13   #3386
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Suknia jest piękna i się w niej bosko czułam ale 7500 na pewno nie dałabym nawet jeśli miałabym taki budżet ta niby promocyjna cena jest w miarę, biorąc pod uwagę markę. Ale znalazłam swoją za 3180, ze zniżką od pani, bo mnie polubiła () do 3000 i podoba mi się jeszcze bardziej, więc po co przepłacać

Mi pani tłumaczyła, że np w Warszawie i Krakowie mają wyższą cenę, nie sprawdzałam tam co prawda, ale dzwoniłam do salonów w województwie to cena się wahała w granicach plus minus 500 zł

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------



ja się wahałam czy jeden czy dwa, ale chyba jeden starczy
gorzej z wkładami

a która? i w której Najnie byłaś?
nie pamietam, ale tam byla taka babka w okularach z ciemnymi wlosami. porazka.
najbardziej mi szkoda bylo : czekalam na mame, mialysmy mierzyc razem. I w miedzy czasie ona juz mnie zabrala do przymierzalni. I mowie, ze nie chce koronki. A ta mi przynosi i mowi, ze mam przymierzyc. No dobra - sukienka byla dla mnie okropna, koronka mnie gryzla, w ogole nie moj styl i w tym momencie wpada moja mama i w ryk, bo to pierszy raz jak mnie zobaczyla w sukni. potem nie bylo juz takiego wow.

do tego mowila mi na ty, przekonywala, ze nie moge miec skromnej sukni bo mnie nikt nie zuwazy itp. w ogole sie nie interesowala moim zdaniem.chciala byc moja kolezanka, a to wcale nie jest jej praca. wyszlam stamtad prosto do Madonny gdzie bylo o wiele lepiej.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:27   #3387
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Co myślicie o niespersonalizowanych zaproszeniach?
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:31   #3388
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Co myślicie o niespersonalizowanych zaproszeniach?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:35   #3389
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Co myślicie o niespersonalizowanych zaproszeniach?
ja też jestem na nie
wydaje mi się że w tych czasach gdzie naprawdę nie potrzeba wiele czasu/ kasy żeby się wysilić i zrobić personalizację warto
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:39   #3390
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Akurat mi sie jeszcze nie zdarzylo dostać spersonalizowanego może dlatego, że na te sluby, na ktore bylam ostatnio proszona to PM kupowały zaproszenia w sklepach stacjonarnych
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.