Rozstanie z facetem XXVIII - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 19:31   #3421
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

A ja się uwolniłam już na dobre z nałogu Tym bardziej,że wczoraj ex nazwał mnie kur*ą...Szok
Zaczęłam swoją "przygodę" z Wizażem w czerwcu,za ten czas jakieś 2 razy wróciłam do niego,co było największym błędem,a Wasze posty codziennie dodawały mi dużo wiary w siebie I takim sposobem doszłam do mety.A myślałam,że nigdy się nie uwolnię...
Życzę Wam również wyleczenia się z nich,naprawdę nie warto non stop się przejmować kiedy oni nie myślą o nas nawet przez chwilę.Młode jesteśmy,korzystajmy Powodzenia życzę!
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:55   #3422
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez MM1234 Pokaż wiadomość
Nie rozumiesz , bo patrzysz z boku . Gdyby nie uczucia też pewnie tak bym myślała . Tyle , że nawet przy rozstaniu mi gadał , źe nadal mnie kocha , ale nie potrafi . To logiczne ?
Nie raz się rozstawałam i żadnego rozstania nie żałuję, bo każde miało przyczynę i sens. Jesteś na tym etapie, gdy ból i niedowierzanie przysłaniają rozum, a za jakiś czas będziesz się z tej rozpaczy śmiać, bo uczucia zgasną

Jeśli mówi, że kocha, ale olewa, to raczej nie kocha. Proste. Starał się o Ciebie tylko wtedy, gdy go olewałaś godząc w jego poczucie wartości. Tak nie wygląda dobry związek

Uwiązałaś się do niego, płaszczyłaś przed nim (błaganie o nieodchodzenie itp.), a on nie dość, że nie dawał Ci nic w zamian, to jeszcze sprawił, że uważasz, że to Twoja wina. Wyświadczył Ci przysługę rozstaniem, bo dał Ci szansę na normalny, zdrowy związek z kimś, kto zwariuje na Twoim punkcie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 20:17   #3423
MM1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 211
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie raz się rozstawałam i żadnego rozstania nie żałuję, bo każde miało przyczynę i sens. Jesteś na tym etapie, gdy ból i niedowierzanie przysłaniają rozum, a za jakiś czas będziesz się z tej rozpaczy śmiać, bo uczucia zgasną

Jeśli mówi, że kocha, ale olewa, to raczej nie kocha. Proste. Starał się o Ciebie tylko wtedy, gdy go olewałaś godząc w jego poczucie wartości. Tak nie wygląda dobry związek

Uwiązałaś się do niego, płaszczyłaś przed nim (błaganie o nieodchodzenie itp.), a on nie dość, że nie dawał Ci nic w zamian, to jeszcze sprawił, że uważasz, że to Twoja wina. Wyświadczył Ci przysługę rozstaniem, bo dał Ci szansę na normalny, zdrowy związek z kimś, kto zwariuje na Twoim punkcie.
Najgorsze , że to właśnie o nim myślałam , że zwariował na moim punkcie . Tak mi nawet gadali jego "święci " koledzy i rodzina . Mówili , że to 1 jego taki związek i co zrobiłam- że tak długo ze mną jest . Stąd to niedowierzanie. W dodatktu nie umiem sobie wyobrazić , że on zwariuje dla kogoś innego .
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez MM1234 Pokaż wiadomość
Najgorsze , że to właśnie o nim myślałam , że zwariował na moim punkcie . Tak mi nawet gadali jego "święci " koledzy i rodzina . Mówili , że to 1 jego taki związek i co zrobiłam- że tak długo ze mną jest . Stąd to niedowierzanie. Raz już zresztą ze mną zerwał , ale po 2 dniach błagał z płaczem , że on to już będzie ze mną na zawsze , abym tylko wróciła . W dodatktu nie umiem sobie wyobrazić , że on zwariuje dla kogoś innego .
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez MM1234
Czas edycji: 2013-11-20 o 20:16
MM1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 20:37   #3424
ania033
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie raz się rozstawałam i żadnego rozstania nie żałuję, bo każde miało przyczynę i sens. Jesteś na tym etapie, gdy ból i niedowierzanie przysłaniają rozum, a za jakiś czas będziesz się z tej rozpaczy śmiać, bo uczucia zgasną

Jeśli mówi, że kocha, ale olewa, to raczej nie kocha. Proste. Starał się o Ciebie tylko wtedy, gdy go olewałaś godząc w jego poczucie wartości. Tak nie wygląda dobry związek

Uwiązałaś się do niego, płaszczyłaś przed nim (błaganie o nieodchodzenie itp.), a on nie dość, że nie dawał Ci nic w zamian, to jeszcze sprawił, że uważasz, że to Twoja wina. Wyświadczył Ci przysługę rozstaniem, bo dał Ci szansę na normalny, zdrowy związek z kimś, kto zwariuje na Twoim punkcie.

Lubie czytać Twoje posty, masz takie zdrowe podejście do tego wszystkiego... stanowczo potrzeba tu takich osób
__________________

ania033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:04   #3425
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

A ja doszłam do wniosku, że... nie wyobrażam sobie życia bez mojej pracy. fakt że czasami mnie ona wkurza,ale stała się częścią mojego życia,mimo że dopiero 4,5 miesiąca tam pracuję. Czy jestem nienormalna?

Aa i jeszcze coś,dostałam stypendium
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry


Edytowane przez 90agnieszka90
Czas edycji: 2013-11-20 o 21:09
90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:06   #3426
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Kamuusia - jak miałam mniej lat, to po rozstaniu robiłam bardzo dużo. Teraz krąg znajomych jest wąski, bo się porozjeżdżali i mają własne rodziny, więc więcej czasu spędzam sama ze sobą, na ćwiczeniach albo na necie.
Jak czytam takie posty, to egoistycznie się cieszę, że wśród moich przyjaciół nikt nie ma rodziny Teraz już mniej, ale po rozstaniu potrzebowałam kogoś 24 h na dobę i o ile w ciągu dnia mojego ryku wysłuchiwała mama, o tyle wieczorami przejmowały mnie przyjaciółki Teraz lubię też pobyć sama ze sobą, ale wciąż bardzo dużo czasu spędzam ze znajomymi i przyjaciółmi, dobrze mi to robi

Robię dużo więcej rzeczy niż robiłam będąc z byłym - najlepiej o tym świadczy fakt, że przez ostatni rok związku ciągle mówiłam, że chcę iść na jedną sztukę do teatru i że musimy pojechać do Pragi. Żadnej z tych rzeczy nie zrobiliśmy, obie zrobiłam sama krótko po rozstaniu. Jest dużo takich przykładów, nasz związek był nudny Z winy obojga, szkoda, że tak wszystko zaniedbaliśmy.

Cytat:
Napisane przez mevoykaa Pokaż wiadomość
4. słaby w łóżku
Mój też

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wpadlam sie pochwalic, ze mam prace!
Też właśnie szukam czegoś dodatkowego.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:09   #3427
Splinter
Raczkowanie
 
Avatar Splinter
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 234
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Czy po rozstaniu z kimś też macie takie fizyczne objawy? Chodzi o to, że zwyczajnie chce mi się wymiotować, nie mogę nic przełknąć i pęka mi głowa
__________________
Julian Tuwim
Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.
Splinter jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 21:24   #3428
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Mi też łeb pękał po nieprzespanych nocach, nie odczuwałam prawie żadnych potrzeb z dołu piramidy Masłowa i wydawało mi się, że oddychanie mnie boli. Jak człowiek doprowadzi się do granicy wytrzymałości, przechodzi jak ręka odjął.
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:29   #3429
ania033
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

.
__________________


Edytowane przez ania033
Czas edycji: 2013-12-13 o 15:39
ania033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:29   #3430
Gazelka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 140
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Splinter Pokaż wiadomość
Czy po rozstaniu z kimś też macie takie fizyczne objawy? Chodzi o to, że zwyczajnie chce mi się wymiotować, nie mogę nic przełknąć i pęka mi głowa
Ja tak miałam przed rozstaniem, gdy wiedziałam, że koniec jest nieunikniony, ale nie umiałam odejsc. Minęło jak podjęłam ostateczna decyzje o rozstaniu...


Wysłane z aplikacji mobilnej, może brakować polskich znaków - za co bardzo przepraszam
__________________
Gazelki007 już tutaj nie ma Zmieniając swoje życie zmieniła też konto na wizaz. pl
Gazelka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:35   #3431
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

A mnie właśnie dziś ogarnęła wielka pustka. Póki jestem zajęta, nie myślę o tym, że moi potencjalni faceci mnie zostawiają z pierwszego lepszego powodu. Dzisiaj powróciły wspomnienia.
__________________
"Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi, coś kocha i coś stracił."


Edytowane przez Lilllu
Czas edycji: 2013-11-20 o 21:36
Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 21:42   #3432
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

^U mnie powróciła stara obawa, że nie można mnie kochać

Cytat:
Napisane przez Splinter Pokaż wiadomość
Czy po rozstaniu z kimś też macie takie fizyczne objawy? Chodzi o to, że zwyczajnie chce mi się wymiotować, nie mogę nic przełknąć i pęka mi głowa
Miałam Nie mogłam oddychać (jak sobie uzmysłowiłam, jak wygląda sytuacja dostawałam coś w rodzaju ataku i miałam problemy z oddychaniem), nie odczuwałam senności (mogłam cały tydzień funkcjonować śpiąc godzinę na dobę), chciało mi się wymiotować. I jak zdaję sobie sprawę, że to mój niby kochający chłopak przywiódł mnie do takiego stanu, to chce mi się mordować
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 22:36   #3433
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez MM1234 Pokaż wiadomość
Najgorsze , że to właśnie o nim myślałam , że zwariował na moim punkcie . Tak mi nawet gadali jego "święci " koledzy i rodzina . Mówili , że to 1 jego taki związek i co zrobiłam- że tak długo ze mną jest . Stąd to niedowierzanie.
Znajomi ani rodzina nie przeżyją za Was związku... Był zakochany, ale to nie przetrwało. Przykre, ale tak się zdarza. Jego zachowanie od pewnego czasu nie wskazuje na to, że za Tobą szaleje.
Cytat:
Napisane przez MM1234 Pokaż wiadomość
W dodatktu nie umiem sobie wyobrazić , że on zwariuje dla kogoś innego .
Nawet o tym nie rozmyślaj... Za każdym razem, jak Ci to przyjdzie do głowy, zrób 20 przysiadów
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 06:53   #3434
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

U mnie dzisiaj dokładnie miesiąc od rozstania...
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 09:45   #3435
eN90
Raczkowanie
 
Avatar eN90
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 397
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Też miałam podobne objawy. Płacz, duszności, mogłam nie jeść przez cały dzień. W ogole nie odczuwałam głody i gdyby współlokatorka, to zapominałabym zjeść jakikolwiek posiłek w ciągu dnia.

Myśl, że mój facet jest niedojrzały i egoistyczny trochę łagodzi ból po stracie.
Tylko wzdrygam się na samą myśl o innym facecie. Potrzebuję bliskości, bo z chęcią wtuliłabym się w męskie ramiona, ale jak pomyslę o tych randkach, podchodach, kłótniach w związku, obarczaniem winą, poniżaniem mnie... to mi się każdej relacji odechciewa...
Poza tym, nie jestem pięknością, nim się ktokolwiek znowu za mną oglądnie, to będę dawno po siedemdziesiątce...
eN90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 11:42   #3436
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez eN90 Pokaż wiadomość
Też miałam podobne objawy. Płacz, duszności, mogłam nie jeść przez cały dzień. W ogole nie odczuwałam głody i gdyby współlokatorka, to zapominałabym zjeść jakikolwiek posiłek w ciągu dnia.

Myśl, że mój facet jest niedojrzały i egoistyczny trochę łagodzi ból po stracie.
Tylko wzdrygam się na samą myśl o innym facecie. Potrzebuję bliskości, bo z chęcią wtuliłabym się w męskie ramiona, ale jak pomyslę o tych randkach, podchodach, kłótniach w związku, obarczaniem winą, poniżaniem mnie... to mi się każdej relacji odechciewa...
Poza tym, nie jestem pięknością, nim się ktokolwiek znowu za mną oglądnie, to będę dawno po siedemdziesiątce...
doskonale Cię rozumiem. chyba z tym nowopoznanym też nic z tego. nadal myślę jednak o byłym. beznadziejna jestem.
też nie jestem pięknością. przyjaciółki mi niby powtarzają ze jestem atrakcyjna, ale tak naprawdę nie czuję, że mogę sie podobać. na portalach randkowych zagaduje mnie sporo osób, ale co z tego, skoro to osoby, którymi ja bym sie nie zainteresowała (z różnych względów, np. duuuużo starsi, szukajacy tylko przygód, nie w moim typie itp).
Przyjaciółka kiedyś została zostawiona po długim związku i dosłownie z dwa miesiące potem poznała kogoś, z pieć miesiecy po poznaniu byli zaręczeni, a po 8 miesiącach był ich ślub, ale na atrakcyjna, elokwentna, z dobra pracą a ja czuję, ze nic sobą nie reprezentuję.
Rano miałam calkiem dobry humor (nawet maiąłm juz pisać, że miesiąc minął a ja wreszcie pogodziłam sie z sytuacją),a teraz jakiś dół złapałam. Może kwestia tego, że znowu zostałam sama, bo nawet nowopoznany się zaczyna wycofywać.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 11:42   #3437
201611031605
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 79
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Chociaż wciąż jestem świeżaczkiem-porozstaniaczkiem, to z kaaażdym dniem jest lepiej, naprawdę jestem typem marzycielki i głęboko wierzę w to, że rozstanie było po to, żebym mogła poznać kogoś kto NAPRAWDĘ da mi szczęście i spełnienie. Kochane, uwierzmy w to, że najlepsze dopiero przed nami!
201611031605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 12:00   #3438
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez mevoykaa Pokaż wiadomość
Chociaż wciąż jestem świeżaczkiem-porozstaniaczkiem, to z kaaażdym dniem jest lepiej, naprawdę jestem typem marzycielki i głęboko wierzę w to, że rozstanie było po to, żebym mogła poznać kogoś kto NAPRAWDĘ da mi szczęście i spełnienie. Kochane, uwierzmy w to, że najlepsze dopiero przed nami!
Tylko ze ja nigdy nie miałam szczęścia w miłości, do facetów,a mając 3otkę chciałabym wreszcie założyc rodzinę.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 12:11   #3439
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez eN90 Pokaż wiadomość
Tylko wzdrygam się na samą myśl o innym facecie. Potrzebuję bliskości, bo z chęcią wtuliłabym się w męskie ramiona, ale jak pomyslę o tych randkach, podchodach, kłótniach w związku, obarczaniem winą, poniżaniem mnie... to mi się każdej relacji odechciewa...
Poza tym, nie jestem pięknością, nim się ktokolwiek znowu za mną oglądnie, to będę dawno po siedemdziesiątce...
Z pogrubionym mam tak samo Chociaż i tak mniej niż miałam na początku, gdy jakakolwiek randka była dla mnie czymś w rodzaju zdrady Chcę być w związku, ale bez całego pierwszego etapu, który jest dla mnie beznadziejny. Te randki, poznawanie się, czajenie, brr Wszyscy twierdzą, że jak się zakocham to będę się tym cieszyła, no ale kiedy i jakim cudem ja się zakocham

Co do reszty, to nie przesadzaj. Nie jesteś brzydka, na pewno wielu facetów jeszcze Cię zauważy Zresztą patrząc po otoczeniu, to uroda lub jej brak nie ma wpływu na bycie w szczęśliwym związku.

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Tylko ze ja nigdy nie miałam szczęścia w miłości, do facetów,a mając 3otkę chciałabym wreszcie założyc rodzinę.
No właśnie, ja tak samo Zawsze interesowałam się tymi, którzy traktowali mnie bardzo lekko, a jak już dałam szansę komuś, kto za mną szalał, to po latach okazał się niedojrzałym głupcem
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 13:06   #3440
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Zarówno ja, jak i Elve nie jesteśmy z facetami, którzy nas leczyli po długich związkach, tylko z innymi, a ona nawet nosi pierścionek na palcu
Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaattt???!!!
Chyba będzie trzeba się wprosić na świętowanie
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 16:48   #3441
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
na portalach randkowych zagaduje mnie sporo osób, ale co z tego, skoro to osoby, którymi ja bym sie nie zainteresowała (z różnych względów, np. duuuużo starsi, szukajacy tylko przygód, nie w moim typie itp).
O tak a jak już wszystko gra to chłop mieszka co najmniej 200 km ode mnie.
W ogóle na portalach randkowych mało kto może mnie zainteresować, ale to chyba wynika z tego, że to internet właśnie. Na żywo potrafią mnie o wiele mniej atrakcyjni zainteresować.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:25   #3442
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 588
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Nie pisze tu aż tak wiele, bo zauwazyłam, że wtedy więcej myślę o nim. Ale potrzebuje rady kogoś, kto spojrzy na sytuację z boku.
W poniedziałek minęły dwa tygodnie od rozstania, w tym tydzień ciszy z jego strony (ja napisałam 1 smsa przed weekendem). starałam się życ normalnie, wychodzic z domu itd. no i we wtorek wieczorem dostałam od niego krótkiego maila, w którym napisał, że przeprasza za wszystko i jest glupkiem. ja odpisałam- 'mam tylko nadzieję, że było warto', na co on napisał, że nie jest szczęśliwy, że nie wie czym się kieruje podejmując takie ważne decyzje w życiu, że znajomi mu mówią, że chodzi smutny od tych dwóch tygodni itd. napisałam mu dzisiaj, że będę o 22 na skype, jesli chce pogadac. nie odpisał, nie wiem czy się pojawi.
nie wiem kompletnie co mam myślec o jego zachowaniu. czy ma wątpliwości co do swojej decyzji, czy tęskni i powinnam to wykorzystac, żeby w końcu z nim porozmawiac czy może ego go ruszyło, że się nie odzywam i nie płaszczę
jak to wygląda z boku?
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:47   #3443
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Zobaczymy po tej rozmowie o 22
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 21:02   #3444
Gazelka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 140
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez mevoykaa Pokaż wiadomość
1. niski, nigdy nie mogłam włożyć szpilek,
Uważaj, a co jak następny będzie jeszcze niższy? Nigdy nie wiesz jak tam życie zarządzi
Cytat:
Napisane przez mevoykaa Pokaż wiadomość
6. nie miał zapału do pracy, ciągle coś...
Mój nie dość, że ciągle coś, to jeszcze dwie prace rzucił z dnia na dzień, a z trzeciej wyleciał… I to za każdym razem wiedział, że ma długi i pracy stracić nie może. A jedną z nich załatwił mu mój ojciec, musiałam świecić za niego oczami potem…
Cytat:
Napisane przez mevoykaa Pokaż wiadomość
13. dziecinny ( rzucał moim kotem przez płot i baardzo go to bawiło)
Mój też nie miał litości nad moim zwierzaczkiem, a im bardziej ja się denerwowałam, tym bardziej on miał z tego radochę. Czasami bałam się, że jak się na mnie zezłości, to zrobi mu krzywdę, dlatego gdy się kłóciliśmy, to uważałam, żeby zwierzaczek był w bezpiecznym miejscu…
Cytat:
Napisane przez mevoykaa Pokaż wiadomość
14. nieszanujący matki,
Mój tak samo, nie mogłam słuchać jak się do niej odzywał… Ja wiem, że ona miała swoje za uszami, ale matka to matka!


Chyba też muszę sobie zrobić taką listę i wracać do niej cały czas!
Mój eks np.:
1) wydawał z mojej karty więcej niż mówił, że wyda
2) żył ponad stan, musiał mieć wszystko „na już” i wpadł w poważne długi...
3) za swoje niepowodzenia winił innych, ale nigdy nie siebie...
4) potrafił mnie skrytykować i sprawić przykrość przy innych
5) pił, pił i jeszcze raz pił! Mimo, że się poprawił, to miałam wątpliwości, czy to prawdziwa poprawa czy po prostu nie miał towarzystwa. I był nieprzewidywalny i wybuchowy po alkoholu!
6) za dużo przeklinał, kilka razy brzydko mnie nazwał… I potrafił bardzo źle mówić o innych ludziach i ich krytykować za bardzo. Zawiść? Może…
7) jego przyjaciel (kompletna patologia) był zawsze przede mną, robił z nim dziwne rzeczy mimo iż protestowałam i błagałam…
8) żył marzeniami, a nie rzeczywistością...
9) wiem, że spotykał się ze znajomymi laskami poza moimi plecami, a ja się miałam o tym nigdy nie dowiedzieć. Przecież bym mu nie zabroniła, ale wolała bym wiedzieć!
10) jakoś mu nie przeszkadzało, że żył na mój rachunek, gdy ja wyrywałam sobie włosy z głowy i byłam w kompletnej rozsypce psychicznej z powodu groźnie malejące stanu konta…

I jeszcze by tego trochę było...

Wiecie? Najgorsze jest to, że jak mówię komuś o tych złych rzeczach, to potem mi głupio, bo przecież on aż taki zły nie był…
__________________
Gazelki007 już tutaj nie ma Zmieniając swoje życie zmieniła też konto na wizaz. pl
Gazelka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 21:12   #3445
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 588
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Gazelka dla mnie lista porażająca, może jeszcze tak nie uważasz, ale będziesz mu wdzięczna (o ile rozstanie wynikło od niego, nie pamiętam) za to jak wyszło \


P. nie pojawił się na skype. zatem nie wiem o co mu chodziło i pewnie się nie dowiem. nie odezwe się już więcej i nie pozwolę, by po raz kolejny robił mi nadzieję, bo niestety narobił znów;/
piję wino i palę jednego papierosa za drugim.
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 22:24   #3446
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Gazelka007 Pokaż wiadomość
Uważaj, a co jak następny będzie jeszcze niższy? Nigdy nie wiesz jak tam życie zarządzi

Mój nie dość, że ciągle coś, to jeszcze dwie prace rzucił z dnia na dzień, a z trzeciej wyleciał… I to za każdym razem wiedział, że ma długi i pracy stracić nie może. A jedną z nich załatwił mu mój ojciec, musiałam świecić za niego oczami potem…

Mój też nie miał litości nad moim zwierzaczkiem, a im bardziej ja się denerwowałam, tym bardziej on miał z tego radochę. Czasami bałam się, że jak się na mnie zezłości, to zrobi mu krzywdę, dlatego gdy się kłóciliśmy, to uważałam, żeby zwierzaczek był w bezpiecznym miejscu…

Mój tak samo, nie mogłam słuchać jak się do niej odzywał… Ja wiem, że ona miała swoje za uszami, ale matka to matka!


Chyba też muszę sobie zrobić taką listę i wracać do niej cały czas!
Mój eks np.:
1) wydawał z mojej karty więcej niż mówił, że wyda
2) żył ponad stan, musiał mieć wszystko „na już” i wpadł w poważne długi...
3) za swoje niepowodzenia winił innych, ale nigdy nie siebie...
4) potrafił mnie skrytykować i sprawić przykrość przy innych
5) pił, pił i jeszcze raz pił! Mimo, że się poprawił, to miałam wątpliwości, czy to prawdziwa poprawa czy po prostu nie miał towarzystwa. I był nieprzewidywalny i wybuchowy po alkoholu!
6) za dużo przeklinał, kilka razy brzydko mnie nazwał… I potrafił bardzo źle mówić o innych ludziach i ich krytykować za bardzo. Zawiść? Może…
7) jego przyjaciel (kompletna patologia) był zawsze przede mną, robił z nim dziwne rzeczy mimo iż protestowałam i błagałam…
8) żył marzeniami, a nie rzeczywistością...
9) wiem, że spotykał się ze znajomymi laskami poza moimi plecami, a ja się miałam o tym nigdy nie dowiedzieć. Przecież bym mu nie zabroniła, ale wolała bym wiedzieć!
10) jakoś mu nie przeszkadzało, że żył na mój rachunek, gdy ja wyrywałam sobie włosy z głowy i byłam w kompletnej rozsypce psychicznej z powodu groźnie malejące stanu konta…

I jeszcze by tego trochę było...

Wiecie? Najgorsze jest to, że jak mówię komuś o tych złych rzeczach, to potem mi głupio, bo przecież on aż taki zły nie był…
Jasne, że nie był taki zły. Lista jest jednostronna, to tylko wady, a zalety też musiał mieć, bo byś z nim nie była. Jednak przy rozstaniu lepiej skupić się na wadach, żeby przetrwać. Dobre wspomnienia i tak zostaną w głowie i łatwo powrócą raz wywołane. Tak w ogóle to jest taka zasada, że jeśli koleś źle zwraca się do mamy, to wysoce prawdopodobne, że tak samo będzie traktował swoją wybrankę
A propos korzyści z bycia singlem, może to komuś pomoże: pamiętam jak w czasie wieczoru panieńskiego kumpeli obserwowałam jej dwie koleżanki, które robiły awanturę, bo odkryły, że ich faceci coś zagadywali do innych dziewczyn w klubie w trakcie kawalerskiego. Patrzyłam na te krzyki i pretensje i myślałam sobie "jestem wolna od tego wszystkiego, mogę spać spokojnie"

vesper- współczuję, co za gość...
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 22:40   #3447
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

o co chodzi!!!!!
gdy wreszcie sie od neigo urwałam uwierzyłam w siebie,gdy wreszcie było ok, ok sobie nagle o mnie przypomina i pisze....
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 22:43   #3448
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 588
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Jednak odezwal się po 22 że nie przyjdzie, bo wyjechal z miasta i jutro sie odezwie. I znowu ta glupia nadzieja

5 grudnia zaczynam terapię. Może to jakoś mi pomoże i się w końcu ogarnę.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez pewnaKa Pokaż wiadomość
o co chodzi!!!!!
gdy wreszcie sie od neigo urwałam uwierzyłam w siebie,gdy wreszcie było ok, ok sobie nagle o mnie przypomina i pisze....

co Ci napisal?
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 22:44   #3449
201611031605
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 79
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez pewnaKa Pokaż wiadomość
o co chodzi!!!!!
gdy wreszcie sie od neigo urwałam uwierzyłam w siebie,gdy wreszcie było ok, ok sobie nagle o mnie przypomina i pisze....
PewnaKa, olej dziada! Nie daj mu zniszczyć tego co osiągnęłaś po rozstaniu, nie ma sensu
201611031605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 22:48   #3450
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez mevoykaa Pokaż wiadomość
PewnaKa, olej dziada! Nie daj mu zniszczyć tego co osiągnęłaś po rozstaniu, nie ma sensu
nie mam zamiaru!
co on sobie myśli! bezczelny!

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

[1=da0d8bfe13c8e7b1f0a4503 9ef3ea24cd6d05a3f_5e64359 42e329;43828740]


co Ci napisal?[/QUOTE]

że słyszał,ze jestem teraz odważna i już nie jestm taka nieśmiala....
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.