Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-22, 18:04   #3481
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kapiel na 9%, a farbe na oryginalnej oksy.[COLOR="Silver"]
Dziękuję a długości też na oryginalnym oxy? Bo jak tam 9% jest to mi raczej nie złapie
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:05   #3482
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ale naskrobałyście
Ja też po zakupach kupiłam podkład Loreala true match, błyszczyk Rimmela apocalips ten kolor co Kylie, lakier piasakowy z wbo i z lovely, jeden brokatowy z wibo, odżywkę do paznokci Lovely z wit. C, tusz żółty Lovely. I 70 zł poszło miałam jeszcze kupić róż burżujka, ale nie mogłam się na kolor zdecydować i odpuściłam. Może jeszcze po niego wrócę a w sp kupiłam tylko wosk Waxa na spróbowanie i hennę do brwi

Czeko mam nadzieję, że już lepszy humor
mój to nawet jak idzie na zakupy spożywcze to wydzwania cały czas

Truskawkowa weszłam na jej bloga i w sumie ja mam podobne tylko mam mniejszy odrost no i kolor mam bardziej zbliżony, tylko odcień się różni, bo farbowańce cieplejsze niestety ;/

Kylie hahahhahahahah padłam pokręcone lubuszanki piona jaki przesłodki koteczek

Asia nienormalni w Rossmanie zabijacie mnie dzisiaj
Twoja psinka też słodziutkaa

Lavia ale maluszek cudny uwielbiam szynszolki

Beatusia no to gratuluję synka i pierwszego kopa!
A mi się ta Katosu nie podoba, makijaże robi fajne, ale na każdym zdjęciu wygląda tak samo, ma tą samą minę, no masakra już patrzeć na nią nie mogę jak jakiś posąg, tylko mejkap inny



Wstawiam zdjęcie mojego odrostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0505.jpg (128,2 KB, 41 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:07   #3483
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------


powinno wyjsc jasniej, ale tez zalezy jakiego oksy uzyjesz.

Szkoda że nie zrobili 9,32 lub 10,32 bo naprawe kolorek wychodzi super.

Następnym razem spróbuje dać tą 10NB .
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:13   #3484
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny ale mam załamke
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:21   #3485
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale mam załamke
co jest?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:22   #3486
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dziękuję a długości też na oryginalnym oxy? Bo jak tam 9% jest to mi raczej nie złapie
na dlugosci malaks, bo ten kolor jest zblizony do alfy 11.21.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ale naskrobałyście
Ja też po zakupach kupiłam podkład Loreala true match, błyszczyk Rimmela apocalips ten kolor co Kylie, lakier piasakowy z wbo i z lovely, jeden brokatowy z wibo, odżywkę do paznokci Lovely z wit. C, tusz żółty Lovely. I 70 zł poszło miałam jeszcze kupić róż burżujka, ale nie mogłam się na kolor zdecydować i odpuściłam. Może jeszcze po niego wrócę a w sp kupiłam tylko wosk Waxa na spróbowanie i hennę do brwi

Czeko mam nadzieję, że już lepszy humor
mój to nawet jak idzie na zakupy spożywcze to wydzwania cały czas

Truskawkowa weszłam na jej bloga i w sumie ja mam podobne tylko mam mniejszy odrost no i kolor mam bardziej zbliżony, tylko odcień się różni, bo farbowańce cieplejsze niestety ;/

Kylie hahahhahahahah padłam pokręcone lubuszanki piona jaki przesłodki koteczek

Asia nienormalni w Rossmanie zabijacie mnie dzisiaj
Twoja psinka też słodziutkaa

Lavia ale maluszek cudny uwielbiam szynszolki

Beatusia no to gratuluję synka i pierwszego kopa!
A mi się ta Katosu nie podoba, makijaże robi fajne, ale na każdym zdjęciu wygląda tak samo, ma tą samą minę, no masakra już patrzeć na nią nie mogę jak jakiś posąg, tylko mejkap inny



Wstawiam zdjęcie mojego odrostu
nie kusi cie zafarbowac tego?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale mam załamke
co sie stalo?, nie płakusiaj
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:26   #3487
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie kusi cie zafarbowac tego?
jak nie wchodzę na wątek to nie
Bunny najgorsze jest to, że ja tak naprawdę nie wiem czego chcę czy ciemnych czy jasnych, chciałabym mieć kolor zbliżony do naturalek,ale nic nie wychodzi i tylko nakładałam jedną farbę na drugą, a i tak było nie tak czy to natura czy perła czy popiel nosz kur... jak nie rudo to szaroburo albo zielono


http://elilu.pl/obuwie/kozaki_oficer...wane_qq15.html
brać?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 18:27   #3488
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Beatusia tez gratuluje synka pamietam jak mi dziewczyny gratulowaly chlopaka a tu psikus
Teraz ciesz sie z kopniakow, pozniej bedziesz prosila dziecko, zeby spac poszlo moja jak teraz sie porozciaga to brzuch mnie tak boli, ze sie ruszac nie moge, szalone dziecko


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Princesska zrob ombre i bedziesz miala to i to


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:30   #3489
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jak nie wchodzę na wątek to nie
Bunny najgorsze jest to, że ja tak naprawdę nie wiem czego chcę czy ciemnych czy jasnych, chciałabym mieć kolor zbliżony do naturalek,ale nic nie wychodzi i tylko nakładałam jedną farbę na drugą, a i tak było nie tak czy to natura czy perła czy popiel nosz kur... jak nie rudo to szaroburo albo zielono


http://elilu.pl/obuwie/kozaki_oficer...wane_qq15.html
brać?
jesli lubisz pikowania to bierz, ja nie lubie
ja bym tak nie mogla, wlosy to u mnie pierwszy plan maja byc zadbane, ladne, charakterystyczne
nie czujesz sie nijako? czy nie przywiazujesz wagi do nich?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:36   #3490
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Princesska zrob ombre i bedziesz miala to i to


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myślałam o tym, ale musiałabym zrobić odwrotnie tzn zafarbować górę, bo tak to miałabym potrójne ombre i nie podoba mi się ombre na krótkich włosach

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jesli lubisz pikowania to bierz, ja nie lubie
ja bym tak nie mogla, wlosy to u mnie pierwszy plan maja byc zadbane, ladne, charakterystyczne
nie czujesz sie nijako? czy nie przywiazujesz wagi do nich?
Bunny proszę nie dołuj mnie i tak są nijakie i krótkie i bez kształtu i nie mogę na nie patrzeć, jednak dobrze czułam się w tym bobie, ale chciałam końcu zapuścić. Na żywo ten odrost nie rzuca się w oczy, jak np. teraz patrzę w lustro to go wcale nie widzę, nie odróżnia się. Tak naprawdę jest widoczny tylko w super świetle, jak ktoś się przyjrzy. Nie podoba mi się to,ale już nie wiem co z tymi włosami zrobić.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jesli lubisz pikowania to bierz, ja nie lubie
lubię, ale nie jestem jakoś przekonana kurczę jakoś dzisiaj nie mam weny na nic chyba
a kozaków szukam od 2 miesięcy i nic mi się nie podoba
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:38   #3491
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A widzialas zdjecia ombre ktore wczoraj wklejalam? Ciary? Ma taka dlugosc jak my, bo obcinalysmy wlosy w jednym czasie wiec juz chyba tez Ci mocno odrosly?
I taka dlugosc tez moze super z ombre wygladac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 18:42   #3492
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A tak naprawdę to mam ochotę na rudy, ale TŻ chyba by mnie

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
A widzialas zdjecia ombre ktore wczoraj wklejalam? Ciary? Ma taka dlugosc jak my, bo obcinalysmy wlosy w jednym czasie wiec juz chyba tez Ci mocno odrosly?
I taka dlugosc tez moze super z ombre wygladac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
widziałam tylko mówię u mnie by było ciężko, bo mam z 4 cm odrostu, a potem te rude, jakbym sobie walnęła na końce rozjaśniacz to wyglądałabym jak kretynka Kituś co Ty właśnie mega wolno mi włoski rosną, farbowałam ostatni raz 31 lipca i od tej pory mam 4 cm odrostu a obcinałyśmy jakoś na początku lipca więc odrosły mi może z 5 cm
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:44   #3493
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
myślałam o tym, ale musiałabym zrobić odwrotnie tzn zafarbować górę, bo tak to miałabym potrójne ombre i nie podoba mi się ombre na krótkich włosach

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------


Bunny proszę nie dołuj mnie i tak są nijakie i krótkie i bez kształtu i nie mogę na nie patrzeć, jednak dobrze czułam się w tym bobie, ale chciałam końcu zapuścić. Na żywo ten odrost nie rzuca się w oczy, jak np. teraz patrzę w lustro to go wcale nie widzę, nie odróżnia się. Tak naprawdę jest widoczny tylko w super świetle, jak ktoś się przyjrzy. Nie podoba mi się to,ale już nie wiem co z tymi włosami zrobić.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------


lubię, ale nie jestem jakoś przekonana kurczę jakoś dzisiaj nie mam weny na nic chyba
a kozaków szukam od 2 miesięcy i nic mi się nie podoba
kurcze, ja zawsze stylizuje pod wzgledem takiej harmonii, rownowagi czyli np. klasyczna, prosta fryzura- bob, cięcie w kwadrat itp. to przykuwajacy uwage kolor, fryzura odwazna, "dziwna", niespotykana- to juz spokojniejszy kolor, zeby to nie wygladalo jak papuga albo z cyrku
a skoro ty zapuszczasz teraz wlosy, czyli nie ukrywajac nie sa w najlepszym i najpiekniejszym momencie to ja bym z kolorem kombinowala z drugiej strony skoro cie to nie meczy, to nie ma co na sile kombinowac, i tak bys pewnie nie byla zachwycona... tak tylko sobie mysle glosno...


ej tylko ja mam tutaj siwe wlosy
wy nic nie siwiejecie jeszcze???
ostatnio pomyslalam, ze gdybym ja miala przejsc na naturalki, czyli obecna dlugosc zapuszczac jakies 3-4 lata to juz chyba bym byla 50% siwa jak nie 70% wiec i tak bym ostatecznie zafarbowala np. na podobny naturalom kolor
moj tz ma zaledwie kilka siwych klaczkow...
ale mam kumpla mlodszego o 2 lata i on jest calkiem siwy jak gołąb
nikt nie wie kiedy jego czas nadejdzie, stad zycze pwodzenia tym co tak odwaznie chca dochodowac sie naturalnych, dlugich wlosow, oby przed meta nie dotarlo do nich ze farbowanie jest nieuniknione i tak
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:51   #3494
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze, ja zawsze stylizuje pod wzgledem takiej harmonii, rownowagi czyli np. klasyczna, prosta fryzura- bob, cięcie w kwadrat itp. to przykuwajacy uwage kolor, fryzura odwazna, "dziwna", niespotykana- to juz spokojniejszy kolor, zeby to nie wygladalo jak papuga albo z cyrku
a skoro ty zapuszczasz teraz wlosy, czyli nie ukrywajac nie sa w najlepszym i najpiekniejszym momencie to ja bym z kolorem kombinowala z drugiej strony skoro cie to nie meczy, to nie ma co na sile kombinowac, i tak bys pewnie nie byla zachwycona... tak tylko sobie mysle glosno...


ej tylko ja mam tutaj siwe wlosy
wy nic nie siwiejecie jeszcze???
ostatnio pomyslalam, ze gdybym ja miala przejsc na naturalki, czyli obecna dlugosc zapuszczac jakies 3-4 lata to juz chyba bym byla 50% siwa jak nie 70% wiec i tak bym ostatecznie zafarbowala np. na podobny naturalom kolor
moj tz ma zaledwie kilka siwych klaczkow...
ale mam kumpla mlodszego o 2 lata i on jest calkiem siwy jak gołąb
nikt nie wie kiedy jego czas nadejdzie, stad zycze pwodzenia tym co tak odwaznie chca dochodowac sie naturalnych, dlugich wlosow, oby przed meta nie dotarlo do nich ze farbowanie jest nieuniknione i tak
ja widziałam u siebie kilka pojedynczych siwków mozę z 2,3. Za to TŻ ma dużo
tylko wiesz jak będę kombinowała to one zaczną się kruszyć i tak naprawdę nigdy ich nie zapuszczę bo musiałabym na całość dawać, a jak nie wiem czego chcę to pewnie kombinowałabym i nakładała jedną farbę na drugą na razie się przemęczę, a na wiosnę pewnie zacznę coś kombinować, żeby do lata było pięknie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 19:04   #3495
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Truskawkowa weszłam na jej bloga i w sumie ja mam podobne tylko mam mniejszy odrost no i kolor mam bardziej zbliżony, tylko odcień się różni, bo farbowańce cieplejsze niestety ;/

Wstawiam zdjęcie mojego odrostu
No, ale Ty nadrabiasz nijaki kolor piękną buzią i przeciętnie wyglądać nie będziesz nigdy

łombre by Ci pasowało, warto przemyśleć jednak

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale mam załamke
Co się stało?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 19:12   #3496
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
No, ale Ty nadrabiasz nijaki kolor piękną buzią i przeciętnie wyglądać nie będziesz nigdy

łombre by Ci pasowało, warto przemyśleć jednak

Co się stało?
ojej dziękuję
ale chyba musiałabym pojechać do Bunny, żeby to jakoś wyglądało po ostatnim farbowaniu u fryza mam uprzedzenie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 19:20   #3497
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

W ogóle przyszła do mnie dzisiaj paletka z CATRICE
jestem zachwycona - już zadbałam o swoje brewki- ta pęsetka jest świetna - ostra i łatwo wszystko wyrywa no i potem pomalowałam tym ciemniejszym odcieniem- robilam to pierwszy raz i jestem zadowolona z efektu - od razu czuje sie wyrazniejsza... !!!
od tej pory będę tak chodzić

TRUSKAWKOWA JESTES WIELKA

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Bylam w rossie po pampery i inne rzeczy dla bobasa, akurat polozna byla bo cos tam doradzala, wiec sie wielu rzeczy dowiedzialam
To co sie dzialo przy szafach z kolorowka- masakra... Chwycilam tylko burzuja podklad hm i roz. Jedna baba to chyba hurtowo kupowala bo w koszyku z 5 podkladow miala i jeszcze wybierala, tak sie pchala ze chcialam ja zmiaŻdżyć brzuchem nigdy wiecej takich promocji, wole przeplacic niz patrzec na te szalone baby


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Lavia korektor lumi jest bardzo fajny, mam go od dluzszego czasu, powinnas byc zadowolona


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
trzeba było je zmiażdzyć brzuchem
To ja byłam w dwóch rossmanach i u mnie w Łodzi spokojnie. Ale może dlatego że u mnie jest bardzo dużo Rossmanów- na samym moim osiedlu mam ich chyba z 5 poza tym byłam o 11 a to taka pora że każdy w pracy, w szkole itd.

oo też mam nadzieje ze bede zadowolona z Lumi - doradziła mi go sprzedawczyni w Rossie ale wzięłam ten medium kolor bo ten najjasniejszy wydawał mi się o wiele za jasny.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 19:27   #3498
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ale naskrobałyście
Ja też po zakupach kupiłam podkład Loreala true match, błyszczyk Rimmela apocalips ten kolor co Kylie, lakier piasakowy z wbo i z lovely, jeden brokatowy z wibo, odżywkę do paznokci Lovely z wit. C, tusz żółty Lovely. I 70 zł poszło miałam jeszcze kupić róż burżujka, ale nie mogłam się na kolor zdecydować i odpuściłam. Może jeszcze po niego wrócę a w sp kupiłam tylko wosk Waxa na spróbowanie i hennę do brwi

Czeko mam nadzieję, że już lepszy humor
mój to nawet jak idzie na zakupy spożywcze to wydzwania cały czas

Truskawkowa weszłam na jej bloga i w sumie ja mam podobne tylko mam mniejszy odrost no i kolor mam bardziej zbliżony, tylko odcień się różni, bo farbowańce cieplejsze niestety ;/

Kylie hahahhahahahah padłam pokręcone lubuszanki piona jaki przesłodki koteczek

Asia nienormalni w Rossmanie zabijacie mnie dzisiaj
Twoja psinka też słodziutkaa

Lavia ale maluszek cudny uwielbiam szynszolki

Beatusia no to gratuluję synka i pierwszego kopa!
A mi się ta Katosu nie podoba, makijaże robi fajne, ale na każdym zdjęciu wygląda tak samo, ma tą samą minę, no masakra już patrzeć na nią nie mogę jak jakiś posąg, tylko mejkap inny



Wstawiam zdjęcie mojego odrostu
Ale masz ciemna swoja naturę
Ja bym na twoim miejscu nie patrzyła na Tż-ta tylko robiła sobie taki kolor na jaki masz ochotę. Marzysz o rudym? To rób rudy i tyle kocha cie nie za włosy przecież :P

Widze że też się dzisiaj obkupiłaś

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jak nie wchodzę na wątek to nie
Bunny najgorsze jest to, że ja tak naprawdę nie wiem czego chcę czy ciemnych czy jasnych, chciałabym mieć kolor zbliżony do naturalek,ale nic nie wychodzi i tylko nakładałam jedną farbę na drugą, a i tak było nie tak czy to natura czy perła czy popiel nosz kur... jak nie rudo to szaroburo albo zielono


http://elilu.pl/obuwie/kozaki_oficer...wane_qq15.html
brać?
ja uwielbiam prawie wszystko co pikowane - dlatego ja bym brała !

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale mam załamke
co sie dzieje słonko ( ?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 19:36   #3499
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny jesteś kochana
moje włosy po 1h olejku mama z ross, umyciu odżywką i J&J i masce z garnier fructis zielonej są w dużo lepszej kondycji, myślę, że taki seans raz w tygodniu odratuje je!!
Kylie co się dzieje??
Lavia pokaż się po tej paletce bo też chce kupić/zamówić
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 19:40   #3500
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej





Mnie spokojnie domywa z tym że myję dokładnie dwa razy za pierwszym spieniam całość a za drugim tylko skórę głowy i pianą przelewam wszystko.

Leae Ty farbowałaś Stockholmem prawda? jaki masz poziom swoich naturali pamiętam że bardzo ładnie Ci wychodził.


Króliczku tego Excellka 10.21 to z jaką wodą mam robić? i co z kąpielą? chciałabym żeby mi złapało tak jak u Kitki nie za ciemno nie za jasno. Kąpiel z 9% czy z 6%? Pomęczę Cię trochę

w ogóle to tyle farb sobie zapisałam że zapełniłam całą kartkę w zeszycie wszystkie chciałabym spróbować ale na wiosnę/lato jak mi się zachce znowu jaśniej to tym razem chyba w tego kolestona uderzę bo kusicie i kusicie
jakie masz farbki na liscie ?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 19:42   #3501
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
W ogóle przyszła do mnie dzisiaj paletka z CATRICE
jestem zachwycona - już zadbałam o swoje brewki- ta pęsetka jest świetna - ostra i łatwo wszystko wyrywa no i potem pomalowałam tym ciemniejszym odcieniem- robilam to pierwszy raz i jestem zadowolona z efektu - od razu czuje sie wyrazniejsza... !!!
od tej pory będę tak chodzić

TRUSKAWKOWA JESTES WIELKA
też używam tej paletki jest świetna no i bardzo wydajna, ja mam swoją już chyba z rok i pewnie na kolejny mi starczy ale widziałam, że kupowałaś na all, one są stacjonarnie w naturze za 17 zł chyba
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ale masz ciemna swoja naturę
Ja bym na twoim miejscu nie patrzyła na Tż-ta tylko robiła sobie taki kolor na jaki masz ochotę. Marzysz o rudym? To rób rudy i tyle kocha cie nie za włosy przecież :P

Widze że też się dzisiaj obkupiłaś
ciemną?
zrobiłabym,ale wiesz to taki chwilowy kaprys, a później pewnie ciężko byłoby mi z niego zejść
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 20:08   #3502
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
jakie masz farbki na liscie ?
Moja lista jest potężna
Majirele z tej serii Majliblond (tu nie jestem zdecydowana na konkretny póki co)
Kolestony ( 10/16 , 10/1 , 12/16 , 10/96 , 12/96 , 12/89 , 12/61 )
Londa sklepowa 12/9 i pro 12/89
Delia 9.1 lub 9.2
Loreale Excellence 10.21 , Feria 102 , Preference 10.21
Castingi z tej serii Glossy Blonds 1010 , 1013 , 1021 , 910


czasu duuużo może zdążę wszystkie wypróbować po drodze pewnie jeszcze coś wpadnie. Po tak długim czasie z Alfą zachciało mi się kombinowania i tak byłam dzielna z reguły wierna jestem sprawdzonym rozwiązaniom ale kiedy będę próbować jak nie teraz? Jak będę stara? Tyle fajnych farb jest i tyle kolorów że szkoda nie zmieniać
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-11-22 o 20:11
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 20:33   #3503
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
W Superpharmie kupiłam sobie dwie maski Loreala i dwie odżywki Extreme (wyszły taniej niż w Biedrze). Pani mi polecała nowość od CeCe z Arganem klik składy spoko (olejki i silikon), ale ceny za wysokie Szałowa maska kosztowała regularnie niecałe 40 zł za 250ml, nawet w promocji -40% to dla mnie za dużo. Za rekontrukcję może bym dała, ale po takiej porcji olejów i silikonów bankowo miałabym przyklapa.

Wczoraj się zastanawiałam nawet nad olejowym Biovaxem, ale stwierdziłam, że mi nie podpasuje Dziś wymiecione wszystkie maski z tej serii
teraz w tej promocji ta arganowa kosztuje 23,99
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Koteczek pozdrawia blondyny
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
boski

to i ja wam wrzucę moją ,,pindziulke"
ale cudne są Wasze zwierzaki
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ten szampon jest... bardzo dziwny
pierwszy raz sie z tym spotykam...
ale jestem bardzo zadowolona, bardziej niz z tego migdalowego, wiesz do wl zniszczonych. przede wszystkim dla mnie najwazniejsze to ze skora dobrze reaguje na niego.
najlepszy duet tego winogronowego to odzywka extreme albo maska.
myje delikatnie, nie ma uczucia sciagniecia skory. troche mnie drazni ze jest przezroczysta galaretka i ciezko sie spienia- musze nalozyc szampon i polac to woda obficie, dopiero zapienie. ale ja robie cuda z myciem, zeby spienic jak najmniejsza iloscia masowan dlonia, bo wlosy sie tak nei koltunia wtedy.
splukuje sie latwo, wlosy dobrze domyte, uniesione od skory.
przy plukaniu miekkie albo lekko tępe- jak mam olej alterry wczesniej na dlugosci i koncach to miekkie..
i teraz najwieksza zagadka- gdy schna, nabieraja olbrzymiej miekkosci, sa idealne tyle ze lekko sie pusza... im bardziej suche tym puch znika...
ide spac. rano wstaje i szczotkuje wlosy- sa idealne- tzn. bez nadmiernego spuszenia ale uniesione, gładziutenkie i miekkie, lsnia jak swiezo farbowane, dobrze sie czesza, ale od skory sa uniesione przez 2 dni, fotki(tu po odzywce, moglyby byc bardziej dociazone jak na moj gust, ale nie jest zle i to u mnie pierwszy dzien od mycia, najlepsze wlosy mam na 2 i 3 dzien):

Załącznik 5487814Załącznik 5487815

nie patrzcie na dlugosc, mam glowe pochylona w przod
gdybym jednak miala klasyfikowac zdzieracz czy delikatny to lekki zdzieracz, nie ma sie co oszukiwac ze to szampon myjacy a nie pielegnujacy i bez odzywki bylaby masakra. jest na pewno delikatniejszy od familijnego.
masz piekne, grube wlosy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dla mnie to sie powoli staje meka, widze wlosy jakiejs panny na ulicy a w glowie numerki i jeszcze mysle kurcze a z tej marki to ten, a z tej jaki by to byl???
nie podam tu jaka mieszanka, bo moze jakis podczytywacz do niej poleci i nagle bylby szok, ze ona jednak podjela decyzje o zafarbowaniu no genialne
ktora ekspertka, jakas podpowiedz?


maske wzielas w bialo czerwonym sloiku a ta miracle to w tubce tak?
ciekawa jestem twojej opini
o kim mowicie? bo ja nie ogarniam

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
jest przecudowny - uściskaj go od nas

też wam cos wstawie- a co mi tam
slodziak

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
cześć Dziewuszki fajne macie zwierzaki ale Kylie- Twoje kocię, to widzę pozuje do zdjęć moje też tak często mają.. wieczorem wrzucę moich modeli

ale muszę się z Wami wiadomością sprzed 3 godzin... będę miała SYNKA
nastawiłam się strasznie na dziewczynkę i jeszcze jestem w szoku, no ale teraz chociaż wiem, że nie pomaluję pokoiku na różowo no ale nic to, najważniejsze, żeby było zdrowe no i wczoraj wieczorem kopnęło mnie pierwszy raz
gratuluję

Truskawkowa i Bunny poleccie prosze jakis maski typowo nawilzajace moga byc i te fryzjerskie i sklepowe, ale cos naprawde nawilzajacego bylabym wdzieczna za polecenie dla przykladu: ta water mask jest tylko nawilzajaca? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ater-mask.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 21:13   #3504
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Mam do Was pytanie kobietki Czy przy farbowaniu odrostu samego bez malaksu mogę zabezpieczyć czymś końcówki? Olej, jakaś odżywka? Mój problem polega na tym, że przy farbowaniu odrostu bardzo często przez przypadek mazam farbą jakieś przypadkowe pasma, które po prostu są już białe i spalone... Oczywiście mówię o jakiś malutkich pasemkach na moich włosach. Mówię o oleju/odżywce nałożonej jedynie na końcówki/trochę wyżej
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 21:28   #3505
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie kobietki Czy przy farbowaniu odrostu samego bez malaksu mogę zabezpieczyć czymś końcówki? Olej, jakaś odżywka? Mój problem polega na tym, że przy farbowaniu odrostu bardzo często przez przypadek mazam farbą jakieś przypadkowe pasma, które po prostu są już białe i spalone... Oczywiście mówię o jakiś malutkich pasemkach na moich włosach. Mówię o oleju/odżywce nałożonej jedynie na końcówki/trochę wyżej
z odżywką nie wiem ale z olejem bym nie próbowała zwłaszcza przy farbowaniu na bardzo jasny blond przypadkiem maźnięte pasma bym po farbowaniu lub w trakcie przetarła ręcznikiem papierowym. Pytaj Bunny Ona jest tu ekspertem
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 21:37   #3506
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
z odżywką nie wiem ale z olejem bym nie próbowała zwłaszcza przy farbowaniu na bardzo jasny blond przypadkiem maźnięte pasma bym po farbowaniu lub w trakcie przetarła ręcznikiem papierowym. Pytaj Bunny Ona jest tu ekspertem
Właśnie chciałam się upewnić, bo raczej nie jestem tak odważna bądź naiwna by farbować odrost na olej Chodzi mi tylko o maźnięcie końcówek olejem, nie farbuje całych włosów.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 22:16   #3507
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej,

ponownie proszę o pomoc..jestem 3 tygodnie po farbowaniu i czas na inną farbę. Teraz mam nałożoną farbę z Loreala - poziom 9, ale kolor jest fatalny...pierwsze 4 zdjęcia - mój kolor, ostatnie zdjęcie - kolor docelowy.

Pomocy co i jak mogłabym na nie teraz położyć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe2.jpg (54,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe4.jpg (49,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe6.jpg (21,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe14.jpg (53,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cel.jpg (11,1 KB, 24 załadowań)
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 22:32   #3508
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
W ogóle przyszła do mnie dzisiaj paletka z CATRICE
jestem zachwycona - już zadbałam o swoje brewki- ta pęsetka jest świetna - ostra i łatwo wszystko wyrywa no i potem pomalowałam tym ciemniejszym odcieniem- robilam to pierwszy raz i jestem zadowolona z efektu - od razu czuje sie wyrazniejsza... !!!
od tej pory będę tak chodzić

TRUSKAWKOWA JESTES WIELKA



trzeba było je zmiażdzyć brzuchem
To ja byłam w dwóch rossmanach i u mnie w Łodzi spokojnie. Ale może dlatego że u mnie jest bardzo dużo Rossmanów- na samym moim osiedlu mam ich chyba z 5 poza tym byłam o 11 a to taka pora że każdy w pracy, w szkole itd.

oo też mam nadzieje ze bede zadowolona z Lumi - doradziła mi go sprzedawczyni w Rossie ale wzięłam ten medium kolor bo ten najjasniejszy wydawał mi się o wiele za jasny.
wiedziałam, że będziesz zadowolona bo nie znam osoby która by nie była wszystkim koleżankom poleciłam ja osobiście też jestem zachwycona już ze 2 -3 lata używam jej
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 22:38   #3509
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A ja wlasnie zamowilam Koleston i mgielke nawilzajaca (zobaczymy co to za jedna) oxy dokupie maly, szkoda mi takich duzych butli zeby pozniej staly...
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 22:43   #3510
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


ja tez nie, bo tez chce troche ten zapas kosmetyczny uzyc, bo zaraz minie termin i znow kasa w smietnik

ten szampon jest... bardzo dziwny
pierwszy raz sie z tym spotykam...
ale jestem bardzo zadowolona, bardziej niz z tego migdalowego, wiesz do wl zniszczonych. przede wszystkim dla mnie najwazniejsze to ze skora dobrze reaguje na niego.
najlepszy duet tego winogronowego to odzywka extreme albo maska.
myje delikatnie, nie ma uczucia sciagniecia skory. troche mnie drazni ze jest przezroczysta galaretka i ciezko sie spienia- musze nalozyc szampon i polac to woda obficie, dopiero zapienie. ale ja robie cuda z myciem, zeby spienic jak najmniejsza iloscia masowan dlonia, bo wlosy sie tak nei koltunia wtedy.
splukuje sie latwo, wlosy dobrze domyte, uniesione od skory.
przy plukaniu miekkie albo lekko tępe- jak mam olej alterry wczesniej na dlugosci i koncach to miekkie..
i teraz najwieksza zagadka- gdy schna, nabieraja olbrzymiej miekkosci, sa idealne tyle ze lekko sie pusza... im bardziej suche tym puch znika...
ide spac. rano wstaje i szczotkuje wlosy- sa idealne- tzn. bez nadmiernego spuszenia ale uniesione, gładziutenkie i miekkie, lsnia jak swiezo farbowane, dobrze sie czesza, ale od skory sa uniesione przez 2 dni, fotki(tu po odzywce, moglyby byc bardziej dociazone jak na moj gust, ale nie jest zle i to u mnie pierwszy dzien od mycia, najlepsze wlosy mam na 2 i 3 dzien):

Załącznik 5487814Załącznik 5487815

nie patrzcie na dlugosc, mam glowe pochylona w przod
gdybym jednak miala klasyfikowac zdzieracz czy delikatny to lekki zdzieracz, nie ma sie co oszukiwac ze to szampon myjacy a nie pielegnujacy i bez odzywki bylaby masakra. jest na pewno delikatniejszy od familijnego.

perelka a podcinasz jej futro troche? jak znosicie linienie?
i kupiłam co ? z wiadomości z Twojego bloga wzięłam loreal do farbowanych
perełka sie nie leni prawie wcale jedynie przy czesaniu z niej wyłazi obcinałam ją w sierpniu , a teraz zapuszczamy na zime troszkę jej podetnę przy łapkach i brzuszku bo przy śniegu to jej się takie kule lodowe robią na tych włosiątkach
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asia Perełeczka piękna a jaka grzeczna, chyba trzeba się w końcu na poadopcyjną kawę umówić
jasne kochana wpadaj kiedy chcesz , wiesz że jesteś u mnie zawsze mile widziana
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
jest przecudowny - uściskaj go od nas

też wam cos wstawie- a co mi tam
śliczny szynszylek
kiedyś chciałam takiego
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
ale muszę się z Wami wiadomością sprzed 3 godzin... będę miała SYNKA
nastawiłam się strasznie na dziewczynkę i jeszcze jestem w szoku, no ale teraz chociaż wiem, że nie pomaluję pokoiku na różowo no ale nic to, najważniejsze, żeby było zdrowe no i wczoraj wieczorem kopnęło mnie pierwszy raz
ojej gratuluje !!!
wiesz że synuś jest zawsze mamusin !! ja mam dwóch i są tacy kochani, że niewyobrażam sobie mieć dziewczynki zamiast nich chociaż marzę o córeczce (może za pare lat )
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a pinio mi domyje? bo on też mi nie szkodzi

może spróbuje tej issany niebieskiej?
pinio domywa ja mam czekoladowy
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Asia nienormalni w Rossmanie zabijacie mnie dzisiaj
Twoja psinka też słodziutkaa


Wstawiam zdjęcie mojego odrostu
dziękuję
ale odrościur
ja bym nie wytrzymała z takim jestem uzależniona od farbowania na blond
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym tak nie mogla, wlosy to u mnie pierwszy plan maja byc zadbane, ladne, charakterystyczne
nie czujesz sie nijako? czy nie przywiazujesz wagi do nich?
ja również
odkąd mam blond to tak dbam o włosy jak nigdy wczesniej
jak miałam brąz to farbowałam raz na 2 miesiące i wystarczał mi jeden szampon i odżywka ( byle jaka) do której nie przywiązywałam żadnej wagi
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ej tylko ja mam tutaj siwe wlosy
wy nic nie siwiejecie jeszcze???
ostatnio pomyslalam, ze gdybym ja miala przejsc na naturalki, czyli obecna dlugosc zapuszczac jakies 3-4 lata to juz chyba bym byla 50% siwa jak nie 70% wiec i tak bym ostatecznie zafarbowala np. na podobny naturalom kolor
moj tz ma zaledwie kilka siwych klaczkow...
ale mam kumpla mlodszego o 2 lata i on jest calkiem siwy jak gołąb
nikt nie wie kiedy jego czas nadejdzie, stad zycze pwodzenia tym co tak odwaznie chca dochodowac sie naturalnych, dlugich wlosow, oby przed meta nie dotarlo do nich ze farbowanie jest nieuniknione i tak
ja również
mój Tż od dawna juz siwiutki (nie całkiem ale w większości )
a przy siwych wolę blond niż ciemne
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

ale cudne są Wasze zwierzaki
dziękuję
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.