Wyzwanie SYLWESTER - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-23, 13:33   #301
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

ale mało chcecie ważyć, musicie być niskie... ile macie wzrostu?

ja dąże do 58 kg przy wzroście 172 cm
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 14:01   #302
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

ja mam 163 w ogole marzy mi sie 48, ale malz by mnie z lozka chyba wyrzucil juzteraz po karmieniu cyckow nie mam a co dopiero przy 48 kg
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 14:10   #303
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
ja mam 163 w ogole marzy mi sie 48, ale malz by mnie z lozka chyba wyrzucil juzteraz po karmieniu cyckow nie mam a co dopiero przy 48 kg
haha no faceci jednak lubią mieć za co złapać ja schudłam 5 kg i już prawie cycków nie mam dlatego też nie chcę za bardzo się odchudzić, bo będę miała plecy z dwóch stron
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 14:56   #304
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

ja mam 166cm, ale najlepiej się czuję z 50 kg tylko właśnie małżonek bardzo na mnie psioczy że chcę schudnąć Ale jak już później figurka ładna, wysportowana to się cieszy

włażę właśnie na bieżnię z naolejowanymi włoskami papa
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 20:43   #305
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
ja mam 166cm, ale najlepiej się czuję z 50 kg tylko właśnie małżonek bardzo na mnie psioczy że chcę schudnąć Ale jak już później figurka ładna, wysportowana to się cieszy

włażę właśnie na bieżnię z naolejowanymi włoskami papa
50kg to trochę za mało przy 166cm...

Myślę, że 52-53 to w sam raz. A wysportowanie nie oznacza, że trzeba schudnąć. Po prostu o mięśnie trzeba zadbać i wtedy o wiele lepiej się wygląda.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 02:56   #306
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
50kg to trochę za mało przy 166cm...

Myślę, że 52-53 to w sam raz. A wysportowanie nie oznacza, że trzeba schudnąć. Po prostu o mięśnie trzeba zadbać i wtedy o wiele lepiej się wygląda.
Tutaj się zgadzam dlatego ja już bardziej się skupiam na modelowaniu ciała, niż na schudnięciu. Chcę zachować mimo wszystko moje kształty i wyglądać przy tym na wysportowaną
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 08:08   #307
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
50kg to trochę za mało przy 166cm...

Myślę, że 52-53 to w sam raz. A wysportowanie nie oznacza, że trzeba schudnąć. Po prostu o mięśnie trzeba zadbać i wtedy o wiele lepiej się wygląda.
wiem,wiem dziewczynki ale u mnie przy 50kg dopiero uda schudną i wyglądają w miarę normalnie. Przy wyższej wadze są nadal za masywne. A po za tym na tą chwilę nie mogę jeszcze wykonywać typowych ćwiczeń tyko bieganie mnie ratuje w dbaniu o sylwetkę więc założyłam sobie że najpierw schudnę a jak już będę mogła ćwiczyć to zacznę budować mięśnie
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 11:41   #308
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
wiem,wiem dziewczynki ale u mnie przy 50kg dopiero uda schudną i wyglądają w miarę normalnie. Przy wyższej wadze są nadal za masywne. A po za tym na tą chwilę nie mogę jeszcze wykonywać typowych ćwiczeń tyko bieganie mnie ratuje w dbaniu o sylwetkę więc założyłam sobie że najpierw schudnę a jak już będę mogła ćwiczyć to zacznę budować mięśnie
Masywne uda?
To ile masz w obwodzie ?
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 13:57   #309
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Masywne uda?
To ile masz w obwodzie ?
Nom, ja uważam że są masywne może się mylę ale teraz w obwodzie mam 58 cm. Potrzebuję 3-4 cm żeby nie być na przełomie rozmiarów. Uwieżcie mi że jak chcę spodnie kupić to mi ledwo przez uda przechodzą a w pasie są dobre a rozmiar większe znowu niby dobre w udach to znowu w pasie pływam
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 15:12   #310
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
Nom, ja uważam że są masywne może się mylę ale teraz w obwodzie mam 58 cm. Potrzebuję 3-4 cm żeby nie być na przełomie rozmiarów. Uwieżcie mi że jak chcę spodnie kupić to mi ledwo przez uda przechodzą a w pasie są dobre a rozmiar większe znowu niby dobre w udach to znowu w pasie pływam
Wg mnie to problem z rozmiarami, bardzo ciężko trafić na dobrze dopasowane spodnie.
Jak schudną Ci nogi to będziesz nadal miała taki sam problem.

Bo przecież jak się chudnie to z całego ciała, a nie z jednej wybranej części - za proste by to było

Ja na spodnie znalazłam sposób - kupuję jegginsy i nie mam problemu że w pasie za duże, czy w udach za małe. Wszystkie jegginsy (kupowałam w C&A) - chyba z 4 parę już mam są okej. Z 'normalnymi' spodniami za to mam cały czas problem.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 18:24   #311
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez maqw Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Mam marzenie - chcę fantastycznie wyglądać w ostatnią noc roku - założyć piękną małą czarną, czerwone szpilki, rozpuścić włosy i w genialnym makijażu pokazać się TŻtowi, którego praktycznie do tamtego czasu nie będę widziała. Chcę do Sylwestra pozbyć się jakichś 10kg, ujędrnić ciało i nabrać choć trochę kondycji. Ale (jako że zawsze jest jakieś ALE) znam swój słomiany zapał i wiem, że bez ciągłej motywacji odpuszczę sobie po tygodniu, mam propozycję - ZRÓBMY TO RAZEM! W ramach wyzwania! Co Wy na to?

Przed nami ponad 3 miesiące, ponad 100 dni. Ponad STO DNI na zdrowsze odżywianie, więcej aktywności fizycznej (jakiejkolwiek! biegajmy, chodźmy na basen, siłownię, rolki i rower), walkę z wieczornym podjadaniem i słonymi przekąskami.

I to również PONAD STO DNI na wzajemne wspieranie się i motywowanie. I jak? Ktoś ze mną?
Cześć,
czy mogę dołączyć, chociaż jest już tak późno?
czy to raczej zamknięty wątek? (pytam bo na większość raczej nie ma szansy się wciągnąć...)

Koniec listopada, ale na swoją obronę mogę powiedzieć, że ćwiczę od początku miesiąca
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 18:39   #312
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
Cześć,
czy mogę dołączyć, chociaż jest już tak późno?
czy to raczej zamknięty wątek? (pytam bo na większość raczej nie ma szansy się wciągnąć...)

Koniec listopada, ale na swoją obronę mogę powiedzieć, że ćwiczę od początku miesiąca

Hejcia ja tez niedawno dołączyłam tyle że tu mały ruch na tą chwilę jest nas w konatkcie cztery. Ale choćbyśmy miały być we dwie... możemy się wspierać Ja tylko mogę biegć niestety no i delikatną dietkę stosować.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Wg mnie to problem z rozmiarami, bardzo ciężko trafić na dobrze dopasowane spodnie.
Jak schudną Ci nogi to będziesz nadal miała taki sam problem.

Bo przecież jak się chudnie to z całego ciała, a nie z jednej wybranej części - za proste by to było

Ja na spodnie znalazłam sposób - kupuję jegginsy i nie mam problemu że w pasie za duże, czy w udach za małe. Wszystkie jegginsy (kupowałam w C&A) - chyba z 4 parę już mam są okej. Z 'normalnymi' spodniami za to mam cały czas problem.
niby wydaje się błędne koło ale powiem Ci że przy 50-51kg nie mam już z tym problemu. Jegginsy fajna sprawa ale mnie do pracki (do biura) nie wypada w takich . Lubię C&A.
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 18:41   #313
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

O to super

Nie ma opcji, żebym zrezygnowała przed Sylwestrem, więc będę się udzielać

Ćwiczę Jillian Micheals, dziś był 10 dzień levelu 2. Został mi jeszcze level 3, czyli kolejne 10 dni.
W sumie miałam 20 dni ćwiczeń i 4 dni przerwy. Przerw nie wliczam, chociaż można.

wybrałam ten trening bo
1. jest online.
2. fajne efekty
3. to ćwiczenia siłowe, cardio i abs.
4. zajmuje do 30 min, a działa - można znaleźć sporo przykładów w sieci (kiedyś sama ćwiczyłam i potwierdzam efekty).

Diety specjalnej nie mam - staram się nie obżerać słodyczami i chipsami (dawno nie jadłam czekolady:P) i jeść rozsądnie.

dorzucam hula hop co drugi dzień 20-40 min, żeby ujędrnić brzuch i boczki.

Marsze min. 2 razy w tygodniu po 4 km.

Nie mam na nic więcej czasu, niestety...
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 19:03   #314
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

ja też nie zrezygnuję i będę na bieżąco się udzielać ja diety takiej prawdziwej też nie mam, głównym problemem u mnie są chipsy ale walczę jak lwica hehe słodkości za to mogą dla mnie nie istnieć więc jeden problem z głowy Ale największym problemem jest to że nie mogę ćwiczyć bo jestem po operacji. Dlatego tylko biegam 5 x w tygodniu a w poniedziałki chodzę na basen i saunę. Narazie biegam przez 70 - 80 min tzn bardziej truchtam niż biegam ale od wtorku będę 90 - 100 min poświęcać czasu na bieżni.

jaki masz cel do sylwestra?
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 20:22   #315
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość

niby wydaje się błędne koło ale powiem Ci że przy 50-51kg nie mam już z tym problemu. Jegginsy fajna sprawa ale mnie do pracki (do biura) nie wypada w takich . Lubię C&A.
Ale mowa o jeansach? Bo akurat te jegginsy niczym się nie różnią od zwykłych jeansów oprócz tego że są na gumkę. Materiał jak najbardziej jeansowaty.
Chyba, że chodzisz w takich w kantkę, to co innego - jak elegancko to preferuję spódnice i sukienki jednak
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 06:51   #316
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Ja tez wieeeeelkiiiiiiiiiiii problem z czipsami....
A teraz jestem przed @, po odstawieniu babla od piersi i po prostu...... mam takie zarlo ze ozeszjapierdziu!!!!!!!!!! !! Ale zasuwam przynajmniej

Dzisiaj budzi mnie malz i mowi, zobacz za okno a tam snieg haha. Nie moge sie doczekac wieczornego wybieganka

Wysłane z mojego HTC ChaCha A810e
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 07:08   #317
Karola2614
Raczkowanie
 
Avatar Karola2614
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 128
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Ja tez wieeeeelkiiiiiiiiiiii problem z czipsami....
A teraz jestem przed @, po odstawieniu babla od piersi i po prostu...... mam takie zarlo ze ozeszjapierdziu!!!!!!!!!! !! Ale zasuwam przynajmniej

Dzisiaj budzi mnie malz i mowi, zobacz za okno a tam snieg haha. Nie moge sie doczekac wieczornego wybieganka

Wysłane z mojego HTC ChaCha A810e
kurcze tez miałam spory problwm z czipsami, czasami jadłam 4 paczki tygodniowo... ale teraz już nie tykam, wzięłam się za siebie. u mnie wszystko, albo nic - albo siedze w domu i się obżeram, albo jem zdrowo i tregularnie i ćwicze dużo na fitnessie
Karola2614 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 07:42   #318
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

4 paczki tygodniowo? Ja potrafilam 3 paczki dziennie zapijane 5 kerfurowskimi energy drinkami i tak sie odzywialam dluzszy czas w pracy, myslalam, ze od tego schudne w efekcie 10 kg w 2 lata (na plus )

Teraz daze do wagi, z ktora zaczynalam prace, czyli 52kg

Wysłane z mojego HTC ChaCha A810e
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 08:56   #319
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

o jezunciu to ja przy was jednak nie mam problemu z chipsami bo jem je tylko raz w tygodniu ale za to mega pakę albo ze 3 małe. Ale żeby popijać chipsy enrgydrinkami U mnie na szczęście moja silna wola mnie trzyma bo sama nie kupię chipsów

Farisss, ja właśnie bardziej w takich materiałowych elegantkach portkach, jeansów już nie pamiętam kiedy miałam na pomponi A i pomyliłam się co do obwodu ud bo przecież teraz mi zleciał 1 cm czyli mam 57cm no ale dużo nadal.
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 16:08   #320
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 837
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Dołączam się do Was dziewczyny bo na Sylwestra chciałabym założyć taką obcisłą, krótką sukienkę. Teraz mam problem z boczkami, za brzuchem i trochę są za duże uda.
Od 1 listopada ćwiczyłam z Domowym Aerobikiem który znalazłam na youtube, ale za dużo mi nie pomógł. Schudłam 1 - 2 kg i tylko czuje, że jestem bardziej rozciągnięta i może mam lepszą kondycję.
Od jutra planuję zacząć ćwiczyć z Jillian Michaels, a konkretnie "30 day shred". Poczytałam o tych ćwiczeniach trochę na tym forum i zobaczymy co z tego będzie
Moim problemem też są chipsy, ale staram sobie z tym radzić. Najgorzej jak gdzieś jest na nie promocja i wtedy sobie myślę "Nie mogę przepuścić takiej okazji!" i kupuję sobie jedną paczkę :P

Trzymam za Was kciuki!
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 16:57   #321
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Apropos czipsow, wlasnie wpierdaczylam cala wielka pake z biedrony

Wysłane z mojego HTC ChaCha A810e
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:23   #322
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Dołączam się do Was dziewczyny bo na Sylwestra chciałabym założyć taką obcisłą, krótką sukienkę. Teraz mam problem z boczkami, za brzuchem i trochę są za duże uda.
Od 1 listopada ćwiczyłam z Domowym Aerobikiem który znalazłam na youtube, ale za dużo mi nie pomógł. Schudłam 1 - 2 kg i tylko czuje, że jestem bardziej rozciągnięta i może mam lepszą kondycję.
Od jutra planuję zacząć ćwiczyć z Jillian Michaels, a konkretnie "30 day shred". Poczytałam o tych ćwiczeniach trochę na tym forum i zobaczymy co z tego będzie
Moim problemem też są chipsy, ale staram sobie z tym radzić. Najgorzej jak gdzieś jest na nie promocja i wtedy sobie myślę "Nie mogę przepuścić takiej okazji!" i kupuję sobie jedną paczkę :P

Trzymam za Was kciuki!
pierwsze pogrubienie - o to mój cel :P i ogólnie wyglądać tak, jak wyglądałam przed rozpoczęciem pracy biurowej

drugie pogrubienie - jak najbardziej polecam powiem, że cm i kg specjalnie nie lecą (coś tam leci, ale lepiej zmierzyć się wieczorem w dniu, w którym się nie ćwiczy bo wtedy mięśnie nie są spuchnięte - a to ten 1-2cm mniej), ale wygląda się dużo lepiej boczki nie sterczą, brzuch i tyłek mniejszy, nogi fajniej wyglądają. i ramiona śliczne bo nie ma galarety kondycja lepsza. pewnie jeszcze jakieś plusy się znajdą.
ale zmierzę się ostatecznie na koniec bo teraz, uważam, że za wcześnie na jakieś wielkie efekty.

Jeżeli zaliczysz pierwsze 15-20 dni, to potem już z górki
u mnie zostało 9 dni do końca

andziasi, bieganie bardzo fajne i też pomaga. Pamiętam, że kiedyś biegałam po 30-40 min 3 razy w tygodniu przez 2 miesiące i poleciały boczki, brzuch i uda nad kolanami. (biegi w terenie). więcej nie mogłam bo moje kolana się buntowały. Pewnie przez złe obuwie.

Edytowane przez kocim
Czas edycji: 2013-11-25 o 21:25
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:50   #323
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Apropos czipsow, wlasnie wpierdaczylam cala wielka pake z biedrony

Wysłane z mojego HTC ChaCha A810e
matko, ja już prawie 4 miesiące chipsów nie jadłam! już zapomniałam jak pysznie smakują.

a ja już powoli do formy wracam po tej mojej długiej przerwie od ćwiczeń może jeszcze coś mi się uda zmienić przez ten miesiąc do Sylwestra

szynka_w_toscie Witamy i wspieramy!
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.

Edytowane przez alekziz
Czas edycji: 2013-11-25 o 21:51
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 07:38   #324
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

witaj szynka_w_toscie ale masz pyszny login

to bierzemy się dziewczynki porządnie za robotę do sylwestra jeszcze tylko albo aż 36 dni w miesiąc można sporo poprawić w swoim wyglądzie

Lady, jak się ćwiczy to jedna paka chipsów nie zaszkodzi byle by nie codziennie taka paka szła ale przyjemności nie można sobie całe życie odmawiać bo co to za życie by było

też mam nadzieję że samym bieganiem pozbędę się boczków no i tych ud - baleroników. Brzuch wydawałby się w miarę płaski gdyby nie ten wkurzający tłuszcz.
Ale powiem Wam że psychikę mam chyba deczko zrytą co do swojego wyglądu wszyscy mnie zapewniają że dobrze wyglądam że brzuszek płaski itp a ja twierdze że nie, że wszystko źle tu za dużo tam za dużo, wszystko mi przeszkadza ześwirować można A najgorzej mnie mama wkurza bo cały czas mnie męczy że przy 34l. nie mogę być taka szczupła bo to nie kobiece. A ja jak patrzę w lustro to wcale nie widzę tej szczupłości Po za tym bardzo mi się podoba wysportowana sylwetka z zarysowanymi mięśniami a że już kiedyś taką miałam to i cały czas do niej znów dążę i nikt tego nie może zrozumieć ehhh w kółko to samo

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez alekziz Pokaż wiadomość
matko, ja już prawie 4 miesiące chipsów nie jadłam! już zapomniałam jak pysznie smakują.
MATKO! toż to se ne da tak !!! u mnie by to nie przeszło

podziwiam za silną wolę
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 07:55   #325
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość

MATKO! toż to se ne da tak !!! u mnie by to nie przeszło

podziwiam za silną wolę
dziękuje

ja ogólnie zrezygnowałam ze słodyczy, fast foodów, napojów gazowanych i alkoholu (!) aż się boje cokolwiek zjeść z tych rzeczy itd... jeszcze za miesiąc jadę do Polski i wiadomo jak to jest + Święta i Sylwester, boję się żeby nie było efektu jojo
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 09:23   #326
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

ja bym musiała znowu zajść w ciążę, niemal nie jadłam wtedy czipsów, odrzucało mnie szkoda, że teraz tak się nie da :P

kurdę, muszę przejść na jakąś dietę cholera, zasuwam jak dziki skunks a brak diety wszystko psuje
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 10:48   #327
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Dziewczyny ja wam zazdroszczę, jak się wszystkiego trzymałam to waga stała. Diete miałam prawie że 100% czystą nie licząc piwa czy wina raz na jakiś czas.
Teraz robię to wszystko bardziej na luzie i coś idzie. Podejrzewam że to może być przez problemy ze stresem. Waga mi mówi że 3kg zeszły, ale jakoś nie chce mi się jej wierzyć.

Mój cel to 59 a wcale nie jestem wysoka
Chociaż z 65 będę już zadowolona.

Nie chce mi się już biegać na dystans, więc robię lajtowe interwały. One tak meczą
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 12:07   #328
pantherro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 26
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

ja bym chciala plaski brzuch i szczuplejsze rece jakies rady? sprawdzone ...

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
pantherro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 16:09   #329
teenage_girl
Raczkowanie
 
Avatar teenage_girl
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 65
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
ja mam 166cm, ale najlepiej się czuję z 50 kg tylko właśnie małżonek bardzo na mnie psioczy że chcę schudnąć Ale jak już później figurka ładna, wysportowana to się cieszy
Eh to ja powinnam się jak wieloryb czuć
przy 153cm ważę aktualnie 51,5 i nic nie rusza.
w sumie grunt, że w górę nie idzie, ale też mimo ćwiczeń nie spada.
Ale staram się być cierpliwa
__________________
Walczymy z brzuszkiem...
teenage_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 17:32   #330
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Wyzwanie SYLWESTER

no własnie grunt że w górę nie idzie ale super by było jakby troszkę leciało
u mnie teraz dziwnie... odważyłam się na wagę wejść co prawda jestem przed @ ale ważę 55 kg cały czas ani grama mniej a z brzucha mi zleciały 2 cm i o dziwo dzisiaj w udzie miałam 56 cm (dopiero co było 57) i napewno mi zleciało bo jak biegnę to już mi się tak nie ocierają uda jak wcześniej
A dzisiaj odebrałam wyniki z krwi którą od 5 miesięcy kontroluję i niestety jest ANEMIA jak byk. Stąd u mnie to szybkie męczenie się. A pani doktor ostatnio stwierdziła że wyniki idealne a w rezultacie parametry lecą na łeb na szyję
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 16:41:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.