Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-24, 12:32   #961
201605040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 67
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Dziewczyny, gdzie kupię w Rzeszowie stolnicę silikonową w cenie mniej więcej 30 zł?
201605040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 13:15   #962
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Nathalynn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie w Rzeszowie mogę dostać biżuterię podobną jak w załączonym zdjęciu bez wydawania majątku? Na allegro nie chcę zamawiać, bo obawiam się, że mogłoby nie dojść na czas.
Ja mogę polecić sklepik Hurtownia Ecarla na Bernardyńskiej, tam jest ładna biżuteria i tania, są promocje..
Albo
wysepka z rozna bizuteria w Europie, niedaleko pizzerii, też ładne rzeczy tam są
Baas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 13:51   #963
lipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez joawa1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo a gdzie przyjmuje i jak długo trzeba czekać na wizytę?
Jeju, przepraszam Cie,ale przeczytałam,że chodzi Ci o dermatologa . A dermatolog to chyba nie diabetolog . Wybacz moje nieogarnięcie
__________________

lipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 15:58   #964
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez lipiec Pokaż wiadomość
Jeju, przepraszam Cie,ale przeczytałam,że chodzi Ci o dermatologa . A dermatolog to chyba nie diabetolog . Wybacz moje nieogarnięcie
no właśnie się zastanawiałam że ona to dermatolog, ale stwierdziłam że się nie będę wtrącać ale kolejka do niej jak 150!

powiedzcie mi gdzie w którym rossmanie w Rz. jest sally hansen?
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 16:49   #965
Nathalynn
Raczkowanie
 
Avatar Nathalynn
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 420
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić sklepik Hurtownia Ecarla na Bernardyńskiej, tam jest ładna biżuteria i tania, są promocje..
Albo
wysepka z rozna bizuteria w Europie, niedaleko pizzerii, też ładne rzeczy tam są
Dziękuję
Nathalynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 17:12   #966
joawa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 143
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez lipiec Pokaż wiadomość
Jeju, przepraszam Cie,ale przeczytałam,że chodzi Ci o dermatologa . A dermatolog to chyba nie diabetolog . Wybacz moje nieogarnięcie
wybaczam
Nikt nie zna dobrego diabetologa? buuuu

Edytowane przez joawa1985
Czas edycji: 2013-11-24 o 17:14
joawa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 17:26   #967
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Widział ktoś w Rzeszowie
Marion Color, Szampon koloryzujący (nowa wersja)?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
dodam, że w Wispolach już patrzyłam, nie ma tej nowej wersji
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 17:41   #968
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Hej, znacie może jakąś fajną kosmetyczkę, która będzie umiała odpowiednio wymodelować brwi do kształtu twarzy i zrobić dobrą hennę? (nie takie czarne krechy...)
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 17:47   #969
201605040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 67
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość

powiedzcie mi gdzie w którym rossmanie w Rz. jest sally hansen?
w Galerii Rzeszów i w Novej na pewno.
201605040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 18:19   #970
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez maadz_ Pokaż wiadomość
w Galerii Rzeszów i w Novej na pewno.
senkju
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 09:25   #971
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Madiha Pokaż wiadomość
Hej, znacie może jakąś fajną kosmetyczkę, która będzie umiała odpowiednio wymodelować brwi do kształtu twarzy i zrobić dobrą hennę? (nie takie czarne krechy...)

ohh tez bym sie chetnie dowiedziala
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 09:53   #972
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Madiha Pokaż wiadomość
Hej, znacie może jakąś fajną kosmetyczkę, która będzie umiała odpowiednio wymodelować brwi do kształtu twarzy i zrobić dobrą hennę? (nie takie czarne krechy...)

Ja chodzę na ul. Grunwaldzką do salonu kosm. ECRU, tam zawsze idealnie, fajnie mi te brwi wyrówna i w ogóle... jestem bardzo zadowolona...
Moja koleżanka chodzi do WSZYSTKIM WBREW w Millenium Hall i teez całkiem fajnie tam robią z tego co widziałam
Baas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 12:56   #973
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Hej,
wiecie może gdzie w Rzeszowie kupię tiul na rolce (np. o szerokości 15cm) ?
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 17:41   #974
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Madiha Pokaż wiadomość
Hej, znacie może jakąś fajną kosmetyczkę, która będzie umiała odpowiednio wymodelować brwi do kształtu twarzy i zrobić dobrą hennę? (nie takie czarne krechy...)
Ja chodze do Vivy na Krzyżanowskiego i jestem zadowolona.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 19:38   #975
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Ja polecam Wszystkim W Brew w MH A gdzie na przedłużanie rzęs??
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 23:15   #976
Iskierka215
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka215
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 342
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Co kupiłas fajnego
najwięcej lakierów: jeden złoty, piekny metaliczny z Wibo...są cudne, dwa też z Wibo: srerbny i czarny z precyzyjnym, cienkim pędzelkiem, wyszły po około 4 zł no i jeden granat i ciemna zieleń. Cienie poczwórne z Wibo (6 zł), ale nie polecam, myślałam,że będą lepiej napigmentowane, ale są bardzo kiepskie. No i wstążki na świetą, są przecudne i tanie bo po 3,99zł za 5 m, kupiłam kilka . Kupiłam też dwie pomadki z Astora (moje ulubione) i chciałabym kupić zestaw do brwi z Eveline, puder i pomadki, ale nie wiem czy dane mi będzie do Galerii Rzeszów zawitać. Chciałam tez kupić puder z Miss Sporty, ale nie było transparentnego, chyba go wycofali, bo są tylko w różowym opakowaniu, chciałam bardzo kupić rozświetlacz z Lovely, ale testerów brak;/. Tuszy mam dwa więc w sumie nic więcej mi nie trzeba było, obkupiłam się ostatnio na promocji -40 % w Super-Pharmie,pudru z Max Factora oczywiście też brak mimo porannej pory i pierwszego dnia promocji. Podkłady kupiłam w Super-Pharmie: dwa z La Roche-Posay Toleriane Teint 11 bo były po 47 zł z 82 zł. No i żele pod prysznic w Super-Pharmie i szampon z Nivea bo były - 40%. Jutro postaram się podjechać do Galerii , mam nadzieję, że coś zostało w szafie Eveline i ze uda mi się upolować puder z Max Factora.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Drogie kucharki jeśli takowe tu są trzeba mi na gwałt wage elektrocznią kuchenną, gdzie taką kupię, dobrze dokładnie mierzącą. Taką do żywności , do mierzenia mniejszych ilości (do 1 kg), widział ktoś, gdzieś ? Muszę kupić na prezent, a nie mam czasu jeździć za dużo po Rzeszowie, a ze mnie kucharka od siedmiu boleści więc w głowie mam tylko bazę kosmetyczną, a nie kuchenne nowinki. Pomocy
__________________
Iskierka215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 08:33   #977
joawa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 143
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez joawa1985 Pokaż wiadomość
Poleci ktoś dobrego diabetologa w Rzeszowie lub okolicach? Pilne
Up
joawa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 08:44   #978
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez joawa1985 Pokaż wiadomość
Up
Chodziłam do dr Krzykowskiego na Fredry. Miły, uprzejmy dokładny i troskliwy. Ja chodziłam na nfz.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 09:53   #979
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Iskierka215 Pokaż wiadomość
najwięcej lakierów: jeden złoty, piekny metaliczny z Wibo...są cudne, dwa też z Wibo: srerbny i czarny z precyzyjnym, cienkim pędzelkiem, wyszły po około 4 zł no i jeden granat i ciemna zieleń. Cienie poczwórne z Wibo (6 zł), ale nie polecam, myślałam,że będą lepiej napigmentowane, ale są bardzo kiepskie. No i wstążki na świetą, są przecudne i tanie bo po 3,99zł za 5 m, kupiłam kilka . Kupiłam też dwie pomadki z Astora (moje ulubione) i chciałabym kupić zestaw do brwi z Eveline, puder i pomadki, ale nie wiem czy dane mi będzie do Galerii Rzeszów zawitać. Chciałam tez kupić puder z Miss Sporty, ale nie było transparentnego, chyba go wycofali, bo są tylko w różowym opakowaniu, chciałam bardzo kupić rozświetlacz z Lovely, ale testerów brak;/. Tuszy mam dwa więc w sumie nic więcej mi nie trzeba było, obkupiłam się ostatnio na promocji -40 % w Super-Pharmie,pudru z Max Factora oczywiście też brak mimo porannej pory i pierwszego dnia promocji. Podkłady kupiłam w Super-Pharmie: dwa z La Roche-Posay Toleriane Teint 11 bo były po 47 zł z 82 zł. No i żele pod prysznic w Super-Pharmie i szampon z Nivea bo były - 40%. Jutro postaram się podjechać do Galerii , mam nadzieję, że coś zostało w szafie Eveline i ze uda mi się upolować puder z Max Factora.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Drogie kucharki jeśli takowe tu są trzeba mi na gwałt wage elektrocznią kuchenną, gdzie taką kupię, dobrze dokładnie mierzącą. Taką do żywności , do mierzenia mniejszych ilości (do 1 kg), widział ktoś, gdzieś ? Muszę kupić na prezent, a nie mam czasu jeździć za dużo po Rzeszowie, a ze mnie kucharka od siedmiu boleści więc w głowie mam tylko bazę kosmetyczną, a nie kuchenne nowinki. Pomocy
Media markt, media expert, neonet czyli we wszystkich sklepach tego typu. Możliwe że w tesco, leclerc
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 12:26   #980
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Iskierka215 to obkupiłas się

Od której pobieraja krew w MSW na Krakowskiej?

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

I jak Laryngolog (dziecięcy) przyjmuje- dzwonie i dodzwonic sie nie mogę
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 13:24   #981
lipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Iskierka215 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Drogie kucharki jeśli takowe tu są trzeba mi na gwałt wage elektrocznią kuchenną, gdzie taką kupię, dobrze dokładnie mierzącą. Taką do żywności , do mierzenia mniejszych ilości (do 1 kg), widział ktoś, gdzieś ? Muszę kupić na prezent, a nie mam czasu jeździć za dużo po Rzeszowie, a ze mnie kucharka od siedmiu boleści więc w głowie mam tylko bazę kosmetyczną, a nie kuchenne nowinki. Pomocy
W Rossmanie są za 35 zł
________________
A co do stolnicy silikonowej to w Lidlu była jakiś czas temu jak była gazetka z pierdołami do pieczenia, więc może akurat gdzieś się ostała . Cena to chyba 29 zł,ale ręki sobie nie dam uciąć
__________________


Edytowane przez lipiec
Czas edycji: 2013-11-26 o 13:28
lipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 15:52   #982
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Up up gdzie na przedłużanie rzęs??
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:54   #983
Iskierka215
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka215
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 342
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Iskierka215 to obkupiłas się

Od której pobieraja krew w MSW na Krakowskiej?

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

I jak Laryngolog (dziecięcy) przyjmuje- dzwonie i dodzwonic sie nie mogę
Dziś była druga tura, mydelka siarkowe bo są na promocji, puder z Rimmella, płyn micelarny z Bourjois i papier do pakowania (jak ktoś potrzebuje to są tanie papiery -2,50 zł właśnie w Rossmannie). Wpadłam do Pepco i kupiłam przepiękne wstążki 6 sztuk po 3 metry za 3,99 zł !!!! Są też piękne zestawy do pakowania z rozetkami, wstążkami i innymi bajerami za grosze i zestaw 3 papierów do pakowania po 5 zł. Nom . A no i jeszcze dopadłam brokaty w Empiku i akcesoria kuchenne bo chłop ma urodziny, a lubi gotować. A tak w ogóle to jak ktoś chce się jeszcze załapać na ta promocje -40% w Rossmannie, a był i brakowało jakiś kolorów czy odcieni to w Rossmannie w Plazie była dzis dostawa i będzie w czwartek rano czyli w ostatni dzień promocji .

P.S. Też jutro mam badania krwi ale na Warzywnej.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Media markt, media expert, neonet czyli we wszystkich sklepach tego typu. Możliwe że w tesco, leclerc
Bóg Ci zapłać , byłam dziś w Media, wag jest dużo, ale mój TŻ sobie życzył taką co waży precyzyjnie czyli nawet 0,1 g tak do 2 lub 5 kg, a te wszystkie sklepowe to ważą maksymalnie z dokładnością do 1 g. Dał mi zagwozdkę.
__________________
Iskierka215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 08:31   #984
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Iskierka215 Pokaż wiadomość
Dziś była druga tura, mydelka siarkowe bo są na promocji, puder z Rimmella, płyn micelarny z Bourjois i papier do pakowania (jak ktoś potrzebuje to są tanie papiery -2,50 zł właśnie w Rossmannie). Wpadłam do Pepco i kupiłam przepiękne wstążki 6 sztuk po 3 metry za 3,99 zł !!!! Są też piękne zestawy do pakowania z rozetkami, wstążkami i innymi bajerami za grosze i zestaw 3 papierów do pakowania po 5 zł. Nom . A no i jeszcze dopadłam brokaty w Empiku i akcesoria kuchenne bo chłop ma urodziny, a lubi gotować. A tak w ogóle to jak ktoś chce się jeszcze załapać na ta promocje -40% w Rossmannie, a był i brakowało jakiś kolorów czy odcieni to w Rossmannie w Plazie była dzis dostawa i będzie w czwartek rano czyli w ostatni dzień promocji .

P.S. Też jutro mam badania krwi ale na Warzywnej.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------



Bóg Ci zapłać , byłam dziś w Media, wag jest dużo, ale mój TŻ sobie życzył taką co waży precyzyjnie czyli nawet 0,1 g tak do 2 lub 5 kg, a te wszystkie sklepowe to ważą maksymalnie z dokładnością do 1 g. Dał mi zagwozdkę.
haha a to ja nie wiem czy gdzieś znajdziesz u nas takie. Bardziej pewnie na necie. Będzie dzień darmowej dostawy nie długo, może któryś sklep będzie takie miał co bierze w tym udział. Sprawdź sobie
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 15:45   #985
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY !!!!!!!
Poszukuje jakiejś TANIEJ KAWCOWEJ !
Muszę sobie zeszyć z tyłu koszule bo mi poszło w szwie i drugą koszule - obciąć rękawy od niej i żeby ładnie jakoś to wyglądało

Pomocy :P
Podbijam
Mam płaszczyk zimowy który nie grzeje, chciałabym go podszyć jakimś futerkiem albo innym ciepłym materiałem nie wydając przy tym fortuny Może ktoś się orientuje czym najlepiej podszyć i ile by to kosztowało?

Proszę o polecenie krawcowej



Drugie pytanie: widziałyście w jakiejś pasmanterii pompony futerkowe które można przyszyć do czapki? Coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jakie_sa_modne_czapki_na_174666.jpg (46,2 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez prokrastynacja
Czas edycji: 2013-11-27 o 15:51
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 16:09   #986
joawa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 143
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez prokrastynacja Pokaż wiadomość
Podbijam
Mam płaszczyk zimowy który nie grzeje, chciałabym go podszyć jakimś futerkiem albo innym ciepłym materiałem nie wydając przy tym fortuny Może ktoś się orientuje czym najlepiej podszyć i ile by to kosztowało?

Proszę o polecenie krawcowej



Drugie pytanie: widziałyście w jakiejś pasmanterii pompony futerkowe które można przyszyć do czapki? Coś takiego:
Moja mama chodzi do krawcowej na grunwaldzka do domu rzemiosla, nie jest droga i mama jest zadowolona z jej uslug
joawa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 17:29   #987
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

dziewczyny widziałyście gdzieś w rzeszowie ten dwupak?
|http://allegro.pl/bioderma-sensibio-...724252748.html

albo mamy jakąś internetową aptekę z odbiorem osobistym na podkarpaciu? oprócz dozu.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 17:56   #988
magdaxxx
Rozeznanie
 
Avatar magdaxxx
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 667
GG do magdaxxx
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Czy w którymś Rossmanie w Rzeszowie jest Gosh ? Patrzyłam w Graffice, Pasażu Rzeszów i Center Parku i nie było, w Hebe też nie
A chciałam skorzystać z tej promocji - 40 proc.
magdaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 18:24   #989
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Cytat:
Napisane przez magdaxxx Pokaż wiadomość
Czy w którymś Rossmanie w Rzeszowie jest Gosh ? Patrzyłam w Graffice, Pasażu Rzeszów i Center Parku i nie było, w Hebe też nie
A chciałam skorzystać z tej promocji - 40 proc.

w żadnym rossie gosh nie ma swojej szafy. Wispole zostają, ale tam bez promo już...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 20:12   #990
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę?? cz.4

Gdzie idziecie na ostatki? Trzeba się wyszumieć, a nie mam pomyslu.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-12 20:31:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.