Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-28, 11:54   #4141
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
może polskie inverno?
o nie słyszałam...fajne to? patrzę
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 14:11   #4142
mysiasta88
Raczkowanie
 
Avatar mysiasta88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 133
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ponawiam moje pytanie: dziewczyny nakierujcie mnie gdzie sie wpisuje ten kod zniżkowy na amazonie bo chciałabym zamówić butki a nie widzę to moje pierwsze zamówienie na amazonie i jestem "zielona"
__________________
odliczanie
mysiasta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 14:53   #4143
Gosicaa
Raczkowanie
 
Avatar Gosicaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podkarpacie :)
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny w jakich sklepach dostane Emu Wallaby?
Sarenza i Mivo mają wybrakowane rozmiary. pomóżcie!

szare - rozmiar 35
chyba, że ktoś jest w stanie doradzić mi czy wejde w 33/34 .. długoś stopy 22,3 cm
__________________


Nie mów mi jak mam żyć bo nie będziesz za mnie umierać.


Edytowane przez Gosicaa
Czas edycji: 2013-11-28 o 15:04
Gosicaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 15:53   #4144
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez DRACA Pokaż wiadomość
Po co ja tu wchodziłam, też kliknełam czekoladowe Stingery Lo
Wyszło mi 58 Ł
Mam ten sam "problem" kupiłam je w niedzielę wieczorem a dziś już przyszły! Przyniósł je kurier DHL, przesyłka rejestrowana, szła 4 dni. Jestem w szoku Niestety mają jakby cieńszą skórę i mniej futerka niż moje ubiegłoroczne stingery hi. Już byłam w nich na dworze i było mi trochę zimno w łydkę, jednak na wiatr i śnieg będę ubierać hi. Za to lo są o wiele zgrabniejsze i nie skracają optycznie nogi tak jak hi.
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 17:36   #4145
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Gosicaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny w jakich sklepach dostane Emu Wallaby?
Sarenza i Mivo mają wybrakowane rozmiary. pomóżcie!

szare - rozmiar 35
chyba, że ktoś jest w stanie doradzić mi czy wejde w 33/34 .. długoś stopy 22,3 cm
szare 35 kupowałam córce w Eastendzie. Byłam stacjonarnie, ale sklep internetowy mają dość dobrze wyposażony.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 17:39   #4146
alaa_
Raczkowanie
 
Avatar alaa_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Moje emu mushroom ze amazon.co.uk też dziś przyszły i są cudne Są nawet śliczniejsze od chestnutów z tamtego roku
alaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 09:20   #4147
casilda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Moje czekoladowe Emu Lo też wczoraj przyszły (zamawiałam w niedziele) i są śliczne. Nie zauważyłam mniej furerka ani różnicy z tymi z zeszłego roku.
casilda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 18:24   #4148
Gosicaa
Raczkowanie
 
Avatar Gosicaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podkarpacie :)
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny, czy to są oryginały? http://www.spartoo.pl/EMU-WALLABY-LO-x102884.php
__________________


Nie mów mi jak mam żyć bo nie będziesz za mnie umierać.

Gosicaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 18:35   #4149
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez olcia Pokaż wiadomość
może polskie inverno?

ukala
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 18:49   #4150
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Gosicaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to są oryginały? http://www.spartoo.pl/EMU-WALLABY-LO-x102884.php
oni mają oryginalne.


Dziewczyny wysilcie się czasem i popatrzcie kilka stron wcześniej jest sporo postów na temat gdzie znajdziecie oryginalne.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 09:17   #4151
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dzięki babki...własnie zastanawiałam się nad ukala. Inverno jakieś takie rozklapane dla mnie...
a co sądzicie o tych? http://www.zalando.pl/pier-one-snieg...1c09w-802.html

to takie awaryjne...normalnie śmigam w stingerach lo no ale za hi nie dam 1000 .... poprostu z zasady
W zesżłym roku można było Hi kupić za 600...już nie mówię o promocjach za 300 dwa lata temu.. Teraz mam focha na nich..
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2013-11-30 o 09:18
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 09:23   #4152
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny to i ja sie podpytam o tego amazona 20 % jest jeszcze od tej ceny promocyjnej? a jak sie robi przelew, jak to wygląda, w jakiej walucie? przepraszam za moze oczywiste pytania, ale nigdy nie robiłam takiego zamowienia...a emu lo za mmą chodzą, hi mam ale czekoladowe lo
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 18:45   #4153
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Może jednak ktoś mógłby mi poradzić Mam stopę typowe 39 i zdecydowałam się na Ukala Sydney Low. Będę kupować na amazonie i nie mam pojęcie jaki rozmiar według amerykańskiej rozmiarówki mam wziąć, 7 czy 8?
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 20:49   #4154
anima_
Przyczajenie
 
Avatar anima_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 22
GG do anima_
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cześć dziewczyny,
jestem nowa i chciałabym się spytać o tą aukcję na amazonie
Pierwsze pytanie to takie troche retoryczne mianowicie czy są aby napewno oryginalne? Pierwszy raz będę zamiawiać coś z amazona a o zagranicznej stronie nie wspominając, płaci się normalnie przelewem, tak? Czy przesyłka do Polski jest napewno darmowa? - wiem że dziewczyna wyżej pisała, ale chcę się upewnić
Ostatnie pytanie to odnośnie rozmiaru, jestem zainteresowana EMU stringer Hi, mam długość stopy 24, czy rozmiar 4(UK), 37(EU), 6(US) będzie odpowiedni? Przepraszam że może to dziwne pytanie ale to będą moje pierwsze EMU i nie wiem co myśleć, poza tym naczytałam się tyle tych tabelek z rozmiarami i stwierdziłam iż wszędzie piszą inaczej xD
Dziękuje za jakąkolwiek pomoc
anima_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 20:56   #4155
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

są na pewno oryginalne : ) Ja mam też stopę 24cm ,moje zeszłoroczne Stingery są UK4 i trochę wybijał mi palec, teraz kupiłam UK 5 i są idealne.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 21:08   #4156
anima_
Przyczajenie
 
Avatar anima_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 22
GG do anima_
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

amelsss, dziekuje za odpowiedź , bardzo mi pomogłaś z rozmiarem )
A jak to wygląda z przelewem z innej waluty?
anima_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 21:28   #4157
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez anima_ Pokaż wiadomość
amelsss, dziekuje za odpowiedź , bardzo mi pomogłaś z rozmiarem )
A jak to wygląda z przelewem z innej waluty?
bank sam przeliczy na obcą walutę

kusicie dziewczyny tymi stingerami, oj kusicie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 00:57   #4158
anima_
Przyczajenie
 
Avatar anima_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 22
GG do anima_
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dzieki dziewczyny
Właśnie zamówiłam swoje emu stringery hi Jak się cieszę że weszłam na Wasze forum dzisiaj Ciekawa jestem tylko jaki mają przelicznik waluty.
Już się nie mogę doczekać kiedy przyjdą
anima_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 01:50   #4159
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cześć dziewczyny . Super że weszłam na tą stronę , czasem Was podczytuję - od dłuższego czasu się czaję na Emu, ale ostatni wzrost cen skutecznie mnie zniechęcił.
Własnie założyłam konto na amazon, kliknęłam zniżkę i czekam na maila. Mam kilka pytań co do zamówienia, tych samych co poprzedniczki - prosiłabym byście na nie odpowiedziały, ponieważ to znacznie ułatwiłoby sprawę nie tylko mi, ale i innym dziewczynom, które również chciałyby skorzystać z promocji. Jestem skonsternowana zamówieniem na zagranicznej stronie, nie chciałabym kliknąć czegoś nie tak i później płacić miliony monet za pomyłkę .

1. gdy przyjdzie mi e-mail z kodem rabatowym, to gdzie i kiedy ten kod powinnam wpisać? przed złożeniem zamówienia, po?
2. w jaki sposób bank przelicza walutę? strona pokaże mi ile mam w Ł zapłacić, w jaki sposób "zrobić" w swoim banku tak, by wysłać odpowiedni przelew?
3. jak wspomniałyście przesyłka jest darmowa. coś w związku z tym powinno się wpisywać, klikać? aż ciężko mi uwierzyć że z uk będzie kurier jechał za darmo do pl

Ewentualnie proszę o krok po kroku przedstawienie jak robić zamówienie. Z góry dziękuję


Jeszcze jedno. Czy Wallaby HI są niższe od Stingerów HI? Które bardziej polecacie? Mam długość stopy 23, zamawiać będę wg rozmiarówki UK3, więc dziecięce rozmiary na mnie są również dobre. Tyle że nie chciałabym wylądować z krótszą długością )

Edytowane przez 201604291140
Czas edycji: 2013-12-01 o 02:45
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 09:47   #4160
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hej kiedy można sie spodziewać szału wyprzedaży na natureshop? W moich zeszłorocznych emu zrobiła sie dziura w połowie sezonu, zastanawiam się czy nie przerzucić się na baerpaw? Co myślicie o nich, jeśli znacie? potrzebuje na szybko nowych butów :/ zawiodlam się troche na emu przez ta dziurę.... Ale mię wykluczam, że jak się trafi promocja, to dam im znów szansę ;-)
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 10:41   #4161
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

W tym sezonie na natureshop nie będzie Emu. Pisali tak na fb, mają tylko bearpaw i teraz jest promocja 30%.
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 12:16   #4162
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hej Dziewczyny Przychodzę do Was z prośbą o poradę Napaliłam się w tym roku na Emu Stingery, ale byłam wczoraj mierzyć i klapa - w rozmiarze 39 wystają mi palce z przodu a 40 praktycznie spada mi z nogi. Lepiej to wygląda w Platinum, ale najniższa cena jaką znalazłam to 560 zł, co jest niestety aktualnie poza moim zasięgiem Zaczęłam się więc interesować tańszymi odpowiednikami i tu moje pytanie - bardziej zwrócić uwagę na Ukala czy Bearpaw? Chodzi mi głównie o usztywnianą piętę no i oczywiście o walory cieplne :P Mam nogę średniej szerokości, nie chciałabym jakiś bardzo szerokich butów. Przeczytałam wiele stron wstecz, ale mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem co począć :P Z góry dziękuję za odpowiedzi
P.S. Czy cena 260 zł za Bearpaw Emma Short jest ok? Czy szukać dalej? Jakie modele z Ukali ewentualnie polecacie?
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 15:45   #4163
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny . Super że weszłam na tą stronę , czasem Was podczytuję - od dłuższego czasu się czaję na Emu, ale ostatni wzrost cen skutecznie mnie zniechęcił.
Własnie założyłam konto na amazon, kliknęłam zniżkę i czekam na maila. Mam kilka pytań co do zamówienia, tych samych co poprzedniczki - prosiłabym byście na nie odpowiedziały, ponieważ to znacznie ułatwiłoby sprawę nie tylko mi, ale i innym dziewczynom, które również chciałyby skorzystać z promocji. Jestem skonsternowana zamówieniem na zagranicznej stronie, nie chciałabym kliknąć czegoś nie tak i później płacić miliony monet za pomyłkę .

1. gdy przyjdzie mi e-mail z kodem rabatowym, to gdzie i kiedy ten kod powinnam wpisać? przed złożeniem zamówienia, po?
2. w jaki sposób bank przelicza walutę? strona pokaże mi ile mam w Ł zapłacić, w jaki sposób "zrobić" w swoim banku tak, by wysłać odpowiedni przelew?
3. jak wspomniałyście przesyłka jest darmowa. coś w związku z tym powinno się wpisywać, klikać? aż ciężko mi uwierzyć że z uk będzie kurier jechał za darmo do pl

Ewentualnie proszę o krok po kroku przedstawienie jak robić zamówienie. Z góry dziękuję


Jeszcze jedno. Czy Wallaby HI są niższe od Stingerów HI? Które bardziej polecacie? Mam długość stopy 23, zamawiać będę wg rozmiarówki UK3, więc dziecięce rozmiary na mnie są również dobre. Tyle że nie chciałabym wylądować z krótszą długością )
1. Kod wpisuje się w końcowej fazie zamówienia, przed zapłaceniem. Jeśli mail z kodem nie przyszedł Ci od razu to sprawdź w spamie.

2. Płacisz kartą kredytową i bank przelicza walutę według swojego aktualnego kursu, możesz go sprawdzić na stronie swojego banku. Nie ma płatności przelewem.

3. W końcowej fazie zamówienia, przed płatnością, masz możliwość wyboru opcji wysyłki. Automatycznie zaznaczona jest opcja płatna, musisz zaznaczyć tą pierwszą, przy której jest napisane, że jest free.
To nie działa tak, że jakiś biedny kurier specjalnie jedzie z UK do Polski z jedną parą butów

Edytowane przez izusek
Czas edycji: 2013-12-01 o 15:47
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 15:56   #4164
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Przychodzę do Was z prośbą o poradę Napaliłam się w tym roku na Emu Stingery, ale byłam wczoraj mierzyć i klapa - w rozmiarze 39 wystają mi palce z przodu a 40 praktycznie spada mi z nogi. Lepiej to wygląda w Platinum, ale najniższa cena jaką znalazłam to 560 zł, co jest niestety aktualnie poza moim zasięgiem Zaczęłam się więc interesować tańszymi odpowiednikami i tu moje pytanie - bardziej zwrócić uwagę na Ukala czy Bearpaw? Chodzi mi głównie o usztywnianą piętę no i oczywiście o walory cieplne :P Mam nogę średniej szerokości, nie chciałabym jakiś bardzo szerokich butów. Przeczytałam wiele stron wstecz, ale mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem co począć :P Z góry dziękuję za odpowiedzi
P.S. Czy cena 260 zł za Bearpaw Emma Short jest ok? Czy szukać dalej? Jakie modele z Ukali ewentualnie polecacie?
Jasne, że Bearpaw.
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 16:38   #4165
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny, zrobiłam zamowienie, podalam nr karty i tyle? bo nie bylo prosby o podanie tego nr cvv, zdziwilam sie, przelew sam mi sie automatycznie zrobi? nie wiem tez czy przy takiej ewentualnosci moj bank zrobi przelew, bez podawania tego numeru? Prosze o odpowiedz bo bede sie teraz stresowala i zastanawiala czy to moje zamowienie bedzie zrealizowane...

Doczytalam, ze wyzej napisala kolezanka nie nie ma platnosci przelewem, czyli po samym nr karty mi sciagaja kase z konta?
__________________
10.08.2010-zdane prawko



Edytowane przez deyminka
Czas edycji: 2013-12-01 o 16:40
deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 16:58   #4166
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dlaczego nie mogę zamówić na amazonie?
"We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order."
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 21:56   #4167
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dziewczyny... trochę samodzielności
ja też z amazona akurat nigdy nic nie zamawiałam, nie mogłam znaleźć linka gdzie zapisać się do newslettera i wpisałam w google : "amazon.co.uk subscription",
dotarłam do linka, zrobiłam subskrypcję i dostałam maila z kodem.
kod wpisuje się dopiero przy składaniu zamówienia, a tę informację można też znaleźć będąc w koszyku, wciskając ctrl+f i wpisując "code"...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 00:10   #4168
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
dlaczego nie mogę zamówić na amazonie?
"We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order."
może coś źle wpisałaś? próbowałaś ponownie?

ponawiam apel, że mam do odstąpienia Ukala nadine 35/35 (wypadają na 37) z butsklepu za 159,20zł. Chętnie oddam, żeby uniknąć wypełniania tych wszystkich formularzy zwrotu itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00422.jpg (112,7 KB, 43 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:40   #4169
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
dlaczego nie mogę zamówić na amazonie?
"We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order."
Może niechcący źle wybrałaś kraj z tej rozwijanej listy? Np. zamiast Polski wybrałaś Paragwaj albo coś w tym stylu, mnie się tak raz zdarzyło

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
dziewczyny... trochę samodzielności
ja też z amazona akurat nigdy nic nie zamawiałam, nie mogłam znaleźć linka gdzie zapisać się do newslettera i wpisałam w google : "amazon.co.uk subscription",
dotarłam do linka, zrobiłam subskrypcję i dostałam maila z ,kodem.
kod wpisuje się dopiero przy składaniu zamówienia, a tę informację można też znaleźć będąc w koszyku, wciskając ctrl+f i wpisując "code"...
Wczoraj miałam ochotę napisać to samo ale nie chciałam wyjść na buca
To nie jest nic trudnego, wystarczy podążać za formularzem krok po kroku. Ja rozumiem, że ktoś może mieć jakiś konkretny problem, nie załapał jakiejś rzeczy i prosi o pomoc. Ale przesadą są posty w stylu "powiedzcie mi wszystko po kolei jak mam zamówić, najlepiej od początku do końca (bo samej nie chce mi się wysilić, może jeszcze zamówicie za mnie na mój adres )". Trochę samodzielności.
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:54   #4170
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dziewczyny, większość z nas pierwszy raz robi zamówienie na zagranicznej stronie, więc wykażcie trochę zrozumienia. dostałam kilka wiadomości prywatnych od dziewczyn, które również chcą skorzystać z promocji, a przy tym są skonsternowane, bo nikt nie pali się do pomocy. żadna z nas nie chce takiej sytuacji, że zrobi zamówienie, a później się okaże, że kod trzeba było wpisywać gdzieś indziej, wchodząc na jakiś link, albo że trzeba zmienić jakieś ustawienia co do przesyłki. nie jestem bezmózgiem czy leniem, sprawdziłam najpierw na innych stronach jak skorzystać z amazon, potem zadałam pytania (wiele jest sprzeczności w necie - raz piszą, że do ceny podanej na stronie trzeba doliczyć 23%VAT, potem tyko różnicę VAT, a innym razem, że nic się nie dolicza - na takie pytania mogą odpowiedzieć tylko te osoby, które skorzystały już z amazon). żeby ułatwić procedurę (w końcu nie tylko ja mam problem) poprosiłam o EWENTUALNE wyjaśnienie krok po kroku. jak nie chcecie to nie piszcie tego, ale nie zarzucajcie niesamodzielności. to prędzej odpowiedzialność, że nie klikamy w tę i na zad, by później się okazało, że coś nie wyszło i albo nam zamówienie przepadnie, albo zapłacimy wyższą kwotę.

niemniej dziękuję za udzielenie odpowiedzi na moje poprzednie pytania.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.